XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 195 utakmica za dan
Subota, 20 Mart 2010

Fudbal

Smederevo
Smederevo
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Borac
Čačak
Spartak Z.V.
Subotica
0 : 0
Javor Habitfarm
Ivanjica
BSK Borča
Borča
3 : 0
Hajduk
Kula
Partizan
Beograd
3 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Zemun
Zemun
Indjija
Inđija
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Bežanija
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Mladost (A)
Apatin
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Mladost
Gacko
2 : 1
Sloga (T)
Trn
BSK
Banja Luka
1 : 0
Famos
Vojkovići
Proleter
Teslić
2 : 3
Romanija
Pale
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
Sutjeska
Foča
1 : 0
Kozara
Gradiška
Sloboda
Novi Grad
0 : 1
Drina (Z)
Zvornik
Drina HE
Višegrad
2 : 1
Sloga (D)
Doboj
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Budućnost (V)
Valjevo
2 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Sloboda (U)
Užice
0 : 2
Mačva
Šabac
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 1
FAP
Priboj
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Svrljig
Svrljig
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Timok
Zaječar
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sinđelić
Niš
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Sloga (T)
Temerin
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Big Bul
Bačinci
Veternik Viskol
Veternik
1 : 0
Metalac AV
Futog
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Vršac
Vršac
Dorćol
Beograd
2 : 0
Grafičar
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Polet (LJ)
Ljubić
3 : 2
Prijevor
Prijevor
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Ribnica
Mionica
1 : 1
Osečina
Osečina
Loznica
Loznica
3 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Radnički Zorka
Šabac
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Selevac
Selevac
1 : 2
Šapine
Šapine
Vrbovac
Vrbovac
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 2
Zvižd
Kučevo
Gruža
Gruža
1 : 0
Borac
Žabari
Napredak
Aleksinac
0 : 0
Radan
Lebane
Pusta Reka
Bojnik
5 : 0
Bobište
Bobište
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Topličanin
Prokuplje
Sloga (D)
Despotovac
6 : 0
Borac
Bivolje
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Temnić
Varvarin
Bor
Bor
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Morava (Ć)
Ćuprija
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Trajal
Kruševac
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Dinamo
Pančevo
0 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Polet (K)
Karavukovo
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 2
ŽAK
Sombor
1. Maj Agroruma
Ruma
1 : 0
Jugović
Kać
Cement
Beočin
4 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Šajkaš
Kovilj
0 : 2
Sloven
Ruma
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Trudbenik
Beograd
1 : 2
Milutinac
Zemun
Magnohrom
Kraljevo
1 : 0
Jedinstvo
Godačica
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 4
Borac (A)
Adrani
Braća Vuković
Lađevci
0 : 0
Radnički
Kovači
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Morava
Sirča
Miokovci
Miokovci
0 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Spartak
Trnava
0 : 0
Šumadija
Brdjani
Autoprevoz
Čačak
0 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Kačer
Belanovica
1 : 0
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
Lokomotiva
Lapovo
0 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Karađorđe (T)
Topola
3 : 0
Bare
Bare
Polet (SD)
Suvi Do
4 : 1
Beli Orao
Bradarac
Palilulac
Niš
3 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost (O)
Orljane
2 : 0
Borac
Azbresnica
Omladinac
Malošište
2 : 1
Rutevac
Rutevac
Alakince
Alakince
2 : 1
Železničar (VB)
Vranjska banja
Trešnjevka
Lopardince
0 : 5
Pavlovac
Pavlovac
Borac
Barje Čiflik
1 : 2
Dragoš
Pirot
Zadrugar
Krupac
3 : 0
Padež
Petrovac
Gnjilan
Gnjilan
0 : 2
Napredak
Izvor
Prčevac
Pirot
0 : 1
Lužnica
Babušnica
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 2
Poreč
Donji milanovac
Dunav
Prahovo
1 : 2
Brestovac
Brestovac
Jadran
Feketić
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Vulturul
Grebenac
0 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Slavija
Kovačica
6 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Borac
Veliko Središte
0 : 2
Radnički (K)
Kovin
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Radnički (B)
Baranda
Dolovo
Dolovo
1 : 1
Mladost
Omoljica
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Izbište
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Vojvodina
Perlez
4 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Begej
Žitište
2 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Radnički
Ratkovo
Polet (S)
Sivac
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
Mladost (K)
Kruščić
4 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Borac
Bački Gračac
3 : 1
Kula
Kula
Vrbas
Vrbas
0 : 0
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Obilić
Zmajevo
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 4
Fruškogorac
Kukujevci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Žitkovica
Žitkovica
2 : 1
Makce
Makce
Laolac
Veliko Laole
3 : 0
Rudar
Krepoljin
Sloboda
Bistrica
0 : 0
Košava
Kalište
Subotica
Subotica
3 : 2
Poljoprivrednik
Bikovo
Sever
Subotica
1 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Žednik
Stari Žednik
1 : 1
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Jugovići
Bogdanje
4 : 1
Mladost
Mala Drenova
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 0
Sloboda
Mijajlovac
Sloga
Lozna
3 : 0
Omladinac
Odžaci
Olimpija
Beograd
0 : 2
GAK
Beograd
Mladi proleter
Beograd
4 : 0
Mladost
Jabučki rit
Mašinac PZP
Niš
5 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Unafortuna 04
Kragujevac
3 : 0
Jerina
Smederevo
LASK
Lazarevac
1 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Šabac
Šabac
0 : 3
Požarevac
Požarevac
Rad
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Mačva
Šabac
4 : 1
Timok
Zaječar
Dubočica
Leskovac
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina

Košarka

FMP
Železnik
73 : 70
Budućnost m:tel
Podgorica
Bosna ASA BHT
Sarajevo
68 : 67
Crvena Zvezda
Beograd
Zadar
Zadar
72 : 65
Zagreb CO
Zagreb
Hemofarm Štada
Vršac
73 : 60
Union Olimpija
Ljubljana
Helios
Domžale
73 : 71
Radnički
Kragujevac
Cibona
Zagreb
93 : 82
Cedevita
Zagreb
Partizan
Beograd
80 : 69
Široki HT Eronet
Široki Brijeg
Ergonom
Niš
20 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Napredak Rubin
Kruševac
78 : 79
KG 06
Kragujevac
Mašinac
Kraljevo
70 : 73
Tamiš Petrohemija
Pančevo
Mladost (Č)
Čačak
83 : 76
Zdravlje
Leskovac
Jug
Vranje
83 : 81
Beovuk 72
Beograd
Partizan 2
Beograd
87 : 80
Crnokosa
Kosjerić
Železničar (I)
Inđija
91 : 87
Superfund BP
Beograd
Proleter
Zrenjanin
78 : 76
Spartak
Subotica
Hemofarm
Vršac
108 : 42
Loznica
Loznica
Radnički
Kragujevac
62 : 73
Radivoj Korać
Beograd
Moravac
Čačak
77 : 66
Bor
Bor
Jugobanat
Banatski Karlovac
75 : 70
Beočin
Beočin
Trepča
Kosovska Mitrovica
87 : 67
Kraljevo
Kraljevo
Mladost Kolubara
Lazarevac
64 : 42
Stara Pazova
Stara Pazova
Pro Tent
Obrenovac
77 : 71
Student
Niš

Odbojka

Niš
Niš
2 : 3
Železničar
Beograd
Borac
Starčevo
3 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Bavanište
Bavanište
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Putevi
Ivanjica
Vizura
Beograd
3 : 2
Spartak
Subotica
Poštar 064
Beograd
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Vizura Super Nova
Beograd
3 : 1
Radnički NIS Petrol
Beograd
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Lazarevac
Lazarevac
3 : 2
Radnički
Kragujevac
Tutin Dalas
Tutin
3 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
Mali Zvornik
Mali Zvornik
0 : 3
Libero
Čačak
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 1
Leposavić
Leposavić
Tajm
Užice
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo

Rukomet

Priboj
Priboj
26 : 27
Metaloplastika
Šabac
Vojvodina Železničar
Novi Sad
27 : 24
Smederevo
Smederevo
Partizan Dunav osiguranje
Beograd
27 : 29
Jugović Unimet
Kać
Vranje
Vranje
30 : 18
Nova Pazova
Nova Pazova
Dubočica
Leskovac
31 : 29
Napredak
Kruševac
Bask
Beograd
31 : 26
Vrbas - Vital
Vrbas
Zaječar
Zaječar
33 : 11
Novi Pazar
Novi Pazar
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
38 : 29
Dinamo Petrohemija
Pančevo
Knjaz Miloš
Aranđelovac
33 : 32
Kikinda
Kikinda
JP Radnički
Novi Beograd
17 : 28
Čačak
Čačak
Pirot
Pirot
34 : 26
Kučevo
Kučevo

Vaterpolo

ZF Eger
Eger
8 : 5
FTC Aprilia
Budapest
Rabotnički
Skoplje
19 : 9
Bečej 2005
Bečej
Goč
Vrnjačka Banja
7 : 9
Proleter
Zrenjanin
Spartak
Subotica
7 : 8
Zemun
Zemun
Singidunum
Beograd
11 : 6
Dinamo
Pančevo

Futsal

Pirot
Pirot
4 : 2
Slodes
Beograd
SAS
Zrenjanin
6 : 3
Rušče
Vranje
Kopernikus Vidre
Niš
5 : 5
Niš 92
Niš