XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 267 utakmica za dan
Nedelja, 25 April 2010

Fudbal

Čukarički Stankom
Beograd
0 : 0
Smederevo
Smederevo
Hajduk
Kula
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Zemun
Zemun
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Dinamo
Vranje
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
BSK
Banja Luka
1 : 1
Drina HE
Višegrad
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
FAP
Priboj
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 5
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Kopaonik
Brus
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Radnički (P)
Pirot
1 : 3
Sinđelić
Niš
Radnik
Surdulica
1 : 1
Timok
Zaječar
Palić
Palić
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dolina
Padina
1 : 0
Senta
Senta
Železničar (BV)
Bara Venecija
0 : 1
Srem
Jakovo
Sindjelić
Beograd
3 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Hajduk
Beograd
1 : 2
Palilulac
Krnjača
Grafičar
Beograd
2 : 7
Kovačevac
Kovačevac
Resnik
Resnik
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Polet (T)
Trbušani
4 : 2
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Sušica
Kragujevac
0 : 3
Polet (LJ)
Ljubić
Pobeda
Beloševac
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Osečina
Osečina
0 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Loznica
Loznica
Šapine
Šapine
2 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Obilić (Ž)
Živica
4 : 0
Borac
Žabari
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 1
Železničar Inon
Požarevac
Vučje
Vučje
4 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 2
Radan
Lebane
Mladost (L)
Lalinac
0 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Trajal
Kruševac
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Timočanin
Knjaževac
2 : 3
Đerdap
Kladovo
Temnić
Varvarin
0 : 1
Borac
Bivolje
Polet (N)
Nakovo
0 : 5
Radnik
Stari Tamiš
Radnički (B)
Bajmok
2 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Bačka (P)
Pačir
5 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Jedinstvo
Novi Bečej
11 : 0
BAK
Bela Crkva
ŽAK
Sombor
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Mladost
Turija
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Index
Novi Sad
0 : 0
Borac
Novi Sad
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 0
Hajduk
Šimanovci
Lasta
Beograd
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
PKB
Padinska skela
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Morava
Sirča
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Radnički
Kovači
1 : 1
Napredak
Gračac
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Rudar
Baljevac
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Tutin
Tutin
Jedinstvo
Godačica
0 : 2
Karađorđe
Kraljevo
Napredak (K)
Kačulice
4 : 2
Napredak (S)
Svračkovci
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 0
Šumadija
Brdjani
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
3 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Gorušica
Viča
0 : 2
Rudar
Bresnica
Miokovci
Miokovci
1 : 4
Dragačevo
Guča
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 1
Mladost (P)
Preljina
Višesava
Bajina Bašta
0 : 2
Luna Avijatičar
Vranjani
Sečica
Seča reka
2 : 3
Jedinstvo
Kalenić
Savinac
Visibaba
6 : 3
Perućac
Perućac
Lazarica
Prilipac
1 : 1
Železničar
Požega
Jasen
Brodarevo
3 : 1
Omladinac
Zdravčići
Polet
Rasna
0 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Brezovica
Brezovica
1 : 1
ZSK
Valjevo
Ribnikar
Pecka
2 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Brežđe
Brežđe
2 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Mladi radnik
Valjevo
1 : 4
OFK Jabučje
Jabučje
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Mladost
Vračević
Tulari
Tulari
1 : 2
Sovljak
Sovljak
Šumadija
Azanja
1 : 4
Radnik
Smederevska Palanka
Sloboda
Lipe
0 : 3
Železničar (S)
Smederevo
Budućnost
Ratari
6 : 3
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Drugovac
Drugovac
1 : 1
Mladi radnik
Radinac
Železničar (K)
Kusadak
3 : 5
Napredak
Markovac
Sloga
Miloševac
5 : 0
Cerovac
Cerovac
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Banja
Banja
4 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 3
Bare
Bare
Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Partizan (D)
Darosava
Beli Orlovi
Brestovac
4 : 3
Junkovac
Junkovac
Borac (Lj)
Ljuljaci
2 : 1
Šumadija
Toponica
Šumadinac (B)
Brzan
5 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Sloga (K)
Kasidol
1 : 2
Polet (A)
Aleksandrovac
Vihor
Маljurevac
3 : 2
Mlava
Malo Laole
Sloga (D)
Drmno
5 : 2
Crni Vrh
Miljević
Sloga (B)
Burovac
5 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Zadrugar
Osanica
1 : 4
Napredak (N)
Nabrđe
Beli Orao
Bradarac
4 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Bata Bulić
Bistrica
4 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Radnički (T)
Trupale
4 : 2
Proleter (M)
Mezgraja
Delijski Vis
Niš
0 : 0
Mramor
Mramor
Vulkan
Brenica
4 : 3
Čegar
Donji Matejevac
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 5
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 0
Rad
Merošina
Morava
Žitkovac
2 : 1
Borac
Azbresnica
Radnički
Čapljinac
5 : 1
Knežica
Knežica
Jedinstvo
Bobovište
0 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Rasovača
Rasovača
1 : 1
Rutevac
Rutevac
Bukovik
Razanj
2 : 1
Omladinac
Malošište
Vihor
Zbevac
3 : 2
Alakince
Alakince
Bukuroca
Bukurevac
0 : 1
Hajduk
Preševo
Zufo
Bujanovac
1 : 3
Čelik
Belo polje
Polet
Gornji Vrtogoš
3 : 0
Pčinja
Trgovište
Dragoš
Pirot
1 : 3
Prčevac
Pirot
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 1
Borac
Barje Čiflik
Slatina (N)
Negotin
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Miloševo
Miloševo
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Radnički
Klokočevac
1 : 0
Rajac
Rajac
Tisa
Adorjan
8 : 2
Njegoš
Lovćenac
AFK
Ada
5 : 1
Tavankut
Tavankut
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Bajša
Bajša
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
Vulturul
Grebenac
Proleter
Banatski Karlovac
5 : 2
Dolovo
Dolovo
Polet
Izbište
2 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Tempo
Sefkerin
3 : 1
Borac
Veliko Središte
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Slavija
Kovačica
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Naftagas (B)
Boka
1 : 0
OFK Klek
Klek
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 2
Vojvodina
Perlez
ŽAK
Kikinda
0 : 4
Bilećanin
Sečanj
Potisje
Knićanin
6 : 1
Krajina
Krajišnik
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 3
Zadrugar
Lazarevo
Graničar
Riđica
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Kula
Kula
6 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Crvenka
Crvenka
BSK
Bački Brestovac
1 : 0
Radnički
Ratkovo
PIK
Prigrevica
4 : 0
Lipar
Lipar
Hercegovac
Gajdobra
2 : 4
Mladost (NS)
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Srbobran
Srbobran
Omladinac (S)
Stepanovićevo
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Jedinstvo (R)
Rumenka
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
PSK Putinci
Putinci
1 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Graničar (A)
Adaševci
2 : 2
Dunav
Stari Banovci
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
Hajduk (B)
Beška
Mladost
Kupinovo
1 : 1
Borac (S)
Surduk
Fruškogorac
Kukujevci
1 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Jadran
Golubinci
Vrnjci
Vrnjci
4 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 4
Polet (R)
Ratina
Ribnica
Jovac
3 : 0
Lazac
Lazac
Morava (M)
Mrsać
4 : 1
Žiča
Žiča
Šumadija
Šumarice
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Olimpik
Novi Pazar
4 : 0
Tavnik
Tavnik
Stolice
Krupanj
5 : 3
Borac (K)
Kozjak
Prva iskra
Runjani
5 : 1
Jelav
Jelav
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Granit
Radalj
3 : 4
Velika Reka
Podgaj
Iskra
Donja Bukovica
9 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 1
Gradac
Valjevo
Lukavac
Lukavac
9 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Mladost (D)
Dračić
7 : 0
Beloševac
Beloševac
OFK Povlen
Brezovice
0 : 4
OFK Divci
Divci
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 2
Polet
Popučke
Kotešica
Kotešica
6 : 2
Vragočanica
Vragočanica
Badljevica
Badljevica
2 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Landol
Landol
0 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
7. Jul
Vodanj
3 : 0
Šumadinac
Binovac
Vučak
Vučak
2 : 0
Podunavac
Udovice
Polet
Trnovče
0 : 1
Mladost
Novo Selo
Karadjordje
Radovanje
3 : 0
Jasenica
Kruševo
Bokanja
Gorovič
2 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Borac
Kloka
2 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Vinča
Vinča
3 : 3
Šumadinac
Stojnik
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
OFK Šatornja
Šatornja
4 : 0
Jasenica
Božurnja
Mladost (CK)
Crni kao
2 : 0
BSK
Borač
Kotlenik
Guncati
1 : 1
Polet
Guberevac
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Crvena zvezda
Miraševac
5 : 2
Karađorđe
Vučić
Sloga (M)
Milatovac
2 : 0
Omladinac
Donja Rača
ŽSK
Žirovnica
5 : 0
Rača Popović
Popović
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 1
Sloga
Dubravica
Desine
Desine
2 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Makce
Makce
1 : 0
Borac
Zabela
Jedinstvo
Duboka
2 : 0
Mladost
Biskuplje
Omladinac
Mirijevo
0 : 3
Laolac
Veliko Laole
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Košava
Kalište
2 : 1
Napredak
Toponica
Radnički
Knežica
6 : 2
Rudar
Krepoljin
Vrelo
Milanovac
4 : 1
Dragoš
Oreškovica
Integral
Batuša
0 : 0
Mladost
Svinjarevo
Rudar
Jelašnica
7 : 0
Radnički (KS)
Knez Selo
Rujnik
Rujnik
1 : 3
Crvena zastava
Hum
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 0
Zadrugar
Sićevo
Sloga
Veliko Selo
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Budućnost
Veliki Jovanovac
1 : 4
Temac
Temska
Pobeda
Držina
2 : 1
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Provalija
Pirot
4 : 2
Željuša
Željuša
Žednik
Stari Žednik
1 : 4
Subotica
Subotica
Udarnik
Višnjevac
4 : 0
Sever
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 4
Lokomotiva
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
6 : 1
Poljoprivrednik
Bikovo
Đurđin TB
Đurđin
5 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Solid
Subotica
4 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Tisa
Padej
3 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Graničar
Đala
2 : 1
Čoka
Čoka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 1
Šampion Olimpija
Orom
Mićunovo
Mićunovo
4 : 3
Pobeda
Pobeda
Vojvodina
Crepaja
3 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Železničar
Pančevo
2 : 1
Borac (S)
Sakule
Plavi Dunav
Skorenovac
4 : 1
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
2 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Glogonj
Glogonj
0 : 3
Kolonija
Kovin
Borac (P)
Pločica
3 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Mladost
Vojlovica
4 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Proleter
Mramorak
0 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Borac
Vračev Gaj
0 : 5
Karaš (J)
Jasenovo
Hajduk
Šušara
3 : 2
Potporanj
Potporanj
Banat
Dupljaja
0 : 5
Vršac United
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
1 : 0
Dobrica
Dobrica
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Ratar
Kruščica
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
1 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Sloga
Plandište
3 : 0
Mladost
Velika Greda
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
Crvena Zvezda
Rusko Selo
1 : 1
Vojvodina
Bašaid
Jedinstvo
Bočar
1 : 1
Napredak
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
3 : 2
Borac
Iđoš
Stubal
Stubal
0 : 0
Gruža
Vitanovac
Progorelica
Progorelica
6 : 0
Musina reka
Musina reka
Zgodačica
Godačica
0 : 3
Zvezda
Čukojevac
Omladinac (D)
Drakčići
4 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Napredak (B)
Batovac
2 : 2
Dunav
Ostrovo
Sloga
Lučica
4 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Proleter
Požarevac
1 : 0
Stig
Beranje
Mlava
Bratinac
2 : 1
Dizel
Bare
Stari Trstenik
Stari Trstenik
10 : 1
Tomako Internacional
Trstenik
Morava
Medveđa
6 : 0
Vinogradar
Riljac
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Omladinac
Veliki Mokri Lug
3 : 1
Kapedunum
Beograd
Crvenka
Borča
6 : 2
Olimpija
Beograd
Mladost
Jabučki rit
4 : 1
GAK
Beograd
Partizan
Kajtasovo
4 : 1
Jedinstvo
Orešac
Ševac
Kusić
5 : 1
Pobeda
Parta
Vojvodina
Crvena Crkva
4 : 1
Omladinac
Zagajica
Požarevac
Požarevac
2 : 1
Unafortuna 04
Kragujevac
Kolibri
Kuršumlija
0 : 5
Mašinac PZP
Niš
Jerina
Smederevo
2 : 5
Lemind Lavice
Leskovac
Zemun
Zemun
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Bežanija
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Radnički (N)
Niš
Borac (Č)
Čačak
5 : 1
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
0 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
1 : 0
BSK Borča
Borča
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 3
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 1
Bežanija
Beograd

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
1 : 3
Radnički
Kragujevac
Putevi Trendteks
Prijepolje
1 : 3
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
Zlatibor (Č)
Čajetina
3 : 2
Trstenik
Trstenik
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Libero
Čačak

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
10 : 0
Mladost TSK
Temerin
Vrbas - Vital
Vrbas
35 : 32
Nova Pazova
Nova Pazova
Kučevo
Kučevo
34 : 38
Bačka Palanka - Nopal
Bačka Palanka

Vaterpolo

Niš
Niš
9 : 7
Beograd
Beograd

Futsal

Kopernikus Vidre
Niš
6 : 8
Kolubara
Lazarevac