XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 163 utakmica za dan
Sreda, 14 April 2010

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Mačva
Šabac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Vujić voda
Valjevo
Budućnost (V)
Valjevo
0 : 2
FAP
Priboj
Sloboda (U)
Užice
2 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Kopaonik
Brus
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Svrljig
Svrljig
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
Radnički (P)
Pirot
5 : 2
Dubočica
Leskovac
Radnik
Surdulica
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Timok
Zaječar
1 : 0
Sinđelić
Niš
Senta
Senta
1 : 3
Big Bul
Bačinci
Polet (T)
Trbušani
0 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Slavija (K)
Kragujevac
2 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
1 : 1
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Pobeda
Beloševac
4 : 1
Prijevor
Prijevor
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Mladost (O)
Oplanići
5 : 2
Omladinac (NS)
Novo Selo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Osečina
Osečina
5 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 0
Krušik
Valjevo
Ribnica
Mionica
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Radnički (K)
Koceljeva
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Polimlje
Prijepolje
5 : 2
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Loznica
Loznica
4 : 1
Radnički Zorka
Šabac
Selevac
Selevac
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Zvižd
Kučevo
Šapine
Šapine
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Obilić (Ž)
Živica
1 : 1
Seljak
Mihajlovac
Vrbovac
Vrbovac
0 : 3
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Borac
Žabari
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 1
Gruža
Gruža
Železničar Inon
Požarevac
5 : 2
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Mladost (M)
Medoševac
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Vučje
Vučje
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 4
Žitorađa
Žitorađa
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Sloga (L)
Leskovac
2 : 2
Pukovac
Pukovac
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 0
Napredak
Aleksinac
Mladost (L)
Lalinac
1 : 7
Jastrebac (B)
Blace
Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Radan
Lebane
Bobište
Bobište
3 : 2
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Bor
Bor
Morava (Ć)
Ćuprija
0 : 3
Ozren
Sokobanja
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Trgovački
Jagodina
Trajal
Kruševac
2 : 3
Slatina (B)
Bor
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Timočanin
Knjaževac
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Temnić
Varvarin
4 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Rudar (B)
Bor
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Borac
Bivolje
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 3
Proleter Lasta
Pečenog
Braća Vuković
Lađevci
0 : 1
Mataruge
Mataruge
Budućnost
Konarevo
1 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Morava
Sirča
3 : 0
Radnik
Ušće
Radnički
Kovači
5 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac (V)
Vraneši
1 : 0
Napredak
Gračac
Jedinstvo
Godačica
0 : 3
Rudar
Baljevac
Karađorđe
Kraljevo
2 : 1
Tutin
Tutin
Višesava
Bajina Bašta
1 : 4
Budućnost
Arilje
Sečica
Seča reka
0 : 3
Luna Avijatičar
Vranjani
Savinac
Visibaba
7 : 1
Arilje
Arilje
Zlatibor voda
Gostilje
4 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Lazarica
Prilipac
4 : 1
Perućac
Perućac
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
GP Zlatibor
Užice
6 : 1
Železničar
Požega
Polet
Rasna
6 : 0
Omladinac
Zdravčići
Crnokosa
Kosjerić
5 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
Banjani
Banjani
4 : 0
Rajac
Kadina Luka
Brezovica
Brezovica
2 : 1
Kačer
Belanovica
Ribnikar
Pecka
2 : 5
Vrujci
Gornja Toplica
Brežđe
Brežđe
1 : 0
ZSK
Valjevo
Mladi radnik
Valjevo
1 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Tešnjar
Valjevo
0 : 5
Zadrugar
Lajkovac
Tulari
Tulari
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Mladost
Vračević
Banja
Banja
2 : 2
Marjan
Knić
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 3
Karađorđe (R)
Rača
Badnjevac
Badnjevac
1 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 2
Bare
Bare
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 0
Partizan (D)
Darosava
Borac (Lj)
Ljuljaci
1 : 8
Borac (P)
Pajsijevići
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Karađorđe (T)
Topola
2 : 2
Šumadija
Toponica
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Trešnjevka
Lopardince
1 : 2
Mladost
Suvojnica
Vihor
Zbevac
3 : 3
Levosoje
Levosoje
Bukuroca
Bukurevac
1 : 2
As
Bujanovac
Pavlovac
Pavlovac
1 : 2
Alakince
Alakince
Zufo
Bujanovac
1 : 5
Hajduk
Preševo
Polet
Gornji Vrtogoš
3 : 0
Železničar (VB)
Vranjska banja
Pčinja
Trgovište
0 : 3
Čelik
Belo polje
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 2
Krivelj
Krivelj
Slatina (N)
Negotin
6 : 0
BSK
Bukovce
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Brestovac
Brestovac
Miloševo
Miloševo
0 : 4
Brodoremont
Kladovo
Zlot
Zlot
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Dunav
Prahovo
6 : 0
Rajac
Rajac
Ključ
Podvrška
4 : 1
Sloga
Kobišnica
Hercegovac
Gajdobra
1 : 2
Obilić
Zmajevo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Omladinac (S)
Stepanovićevo
2 : 4
Bečej
Bečej
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Vrbas
Vrbas
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Jedinstvo (R)
Rumenka
2 : 0
Slavija (NS)
Novi Sad
Tvrdjava
Bač
1 : 0
Sremac
Čerević
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
Sloboda
Mijajlovac
Mladost
Mala Drenova
3 : 0
Tomako Internacional
Trstenik
Morava
Medveđa
4 : 1
Gradina
Pejovac
Jugovići
Bogdanje
3 : 0
MZ Trstenik
Trstenik
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 0
Vinogradar
Riljac
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 2
Omladinac
Odžaci
Topoljak
Grabovac
2 : 0
Sloga
Lozna
Dunav
Veliko selo
3 : 0
GAK
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Borac (Č)
Čačak
0 : 4
Radnički (N)
Niš
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Voždovac
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Rad
Beograd
2 : 3
Borac (Č)
Čačak
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
5 : 1
Timok
Zaječar
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Mačva
Šabac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Smederevo
Smederevo
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Partizan
Beograd
6 : 1
Jagodina
Jagodina
Dubočica
Leskovac
1 : 0
Borac (Č)
Čačak
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
0 : 0
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Morava
Velika Plana
0 : 2
Bežanija
Beograd

Košarka

Smederevo Vizura
Smederevo
71 : 87
BKK Radnički
Beograd
Tamiš
Pančevo
75 : 72
Crvena Zvezda
Beograd
Borac
Čačak
77 : 84
FMP
Železnik
Metalac
Valjevo
69 : 81
Hemofarm
Vršac
Mladost Kolubara
Lazarevac
92 : 76
Moravac
Čačak
Pro Tent
Obrenovac
71 : 58
Trepča
Kosovska Mitrovica
Student
Niš
77 : 67
Jugobanat
Banatski Karlovac
Stara Pazova
Stara Pazova
63 : 57
Tamiš
Pančevo
Kraljevo
Kraljevo
75 : 67
Šabac
Šabac
Beočin
Beočin
88 : 37
Bor
Bor
Play Off
Užice
94 : 62
Kovin MT
Kovin

Odbojka

GIK Banat
Klek
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Spartak
Subotica

Rukomet

Čačak
Čačak
31 : 33
Naisa
Niš

Vaterpolo

Singidunum
Beograd
7 : 6
Student
Beograd
ŽAK
Kikinda
10 : 7
TENT
Obrenovac
Szeged Beton
Szeged
9 : 13
Partizan
Beograd