XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 83 utakmica za dan
Sreda, 16 Septembar 2009

Fudbal

Mladost (M)
Medoševac
0 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Vučje
Vučje
1 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
5 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Pukovac
Pukovac
0 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Napredak
Aleksinac
1 : 2
Topličanin
Prokuplje
Jastrebac (B)
Blace
2 : 0
Bobište
Bobište
Radan
Lebane
4 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Borac
Bivolje
Kablovi
Zaječar
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Rudar (B)
Bor
0 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Temnić
Varvarin
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Timočanin
Knjaževac
0 : 6
Sloga (D)
Despotovac
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Slatina (B)
Bor
Trajal
Kruševac
3 : 1
Trgovački
Jagodina
SFS Borac
Paraćin
7 : 0
Ozren
Sokobanja
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 1
Bor
Bor
Radnik
Stari Tamiš
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Radnički (B)
Bajmok
3 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Polet (N)
Nakovo
3 : 2
Bačka (P)
Pačir
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 5
Sloboda
Novi Kozarci
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Borac
Starčevo
8 : 1
BAK
Bela Crkva
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Polet (K)
Karavukovo
1 : 3
Mladost
Turija
ŽAK
Sombor
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jugović
Kać
1 : 3
Index
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Ljukovo
Ljukovo
3 : 1
1. Maj Agroruma
Ruma
Sloven
Ruma
1 : 3
Budućnost (M)
Mladenovo
Borac
Novi Sad
1 : 0
Cement
Beočin
Solunac
Rastina
2 : 0
Šajkaš
Kovilj
Radnički (I)
Irig
1 : 0
Hajduk
Šimanovci
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 4
Trudbenik
Beograd
Lasta
Beograd
1 : 2
Poštar
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 1
Vinča
Vinča
Slavija
Beograd
2 : 0
Turbina
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Milutinac
Zemun
Žarkovo
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
PKB
Padinska skela
GSP Polet
Beograd
3 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Rajac
Kadina Luka
2 : 0
Banjani
Banjani
Kačer
Belanovica
3 : 2
Brezovica
Brezovica
Vrujci
Gornja Toplica
5 : 0
Ribnikar
Pecka
ZSK
Valjevo
2 : 0
Brežđe
Brežđe
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
Tulari
Tulari
Mladost
Vračević
1 : 0
Sovljak
Sovljak
Marjan
Knić
4 : 1
Banja
Banja
Karađorđe (R)
Rača
2 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Bare
Bare
0 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Partizan (D)
Darosava
2 : 5
Beli Orlovi
Brestovac
Borac (P)
Pajsijevići
2 : 1
Borac (Lj)
Ljuljaci
Junkovac
Junkovac
4 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Šumadija
Toponica
4 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Krivelj
Krivelj
3 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bukovce
1 : 3
Slatina (N)
Negotin
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Brodoremont
Kladovo
9 : 0
Miloševo
Miloševo
Majdanpek
Majdanpek
5 : 2
Radnički
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 1
Zlot
Zlot
Rajac
Rajac
2 : 2
Dunav
Prahovo
Sloga
Kobišnica
3 : 2
Ključ
Podvrška
Hercegovac
Gajdobra
2 : 4
Sremac
Čerević
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Slavija (NS)
Novi Sad
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Tvrdjava
Bač
3 : 4
Srbobran
Srbobran
Jedinstvo (R)
Rumenka
1 : 1
Bečej
Bečej
Vrbas
Vrbas
1 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
3 : 5
Obilić
Zmajevo
Omladinac (S)
Stepanovićevo
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Omladinac (D)
Drakčići
1 : 3
Zvezda
Čukojevac
Kablar
Kraljevo
3 : 2
Musina reka
Musina reka
Progorelica
Progorelica
2 : 2
Gruža
Vitanovac
Stubal
Stubal
2 : 3
Miločajac
Miločaj
Čibukovac
Kraljevo
1 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 1
Budućnost (S)
Samaila