XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2009 Rudar Alpos - Balkanski 3:2
2 23.08.2009 Rudar Alpos - Radnički (S) 2:1
3 30.08.2009 Car Konstantin - Rudar Alpos 1:1
4 06.09.2009 Rudar Alpos - Župa 2:2
5 12.09.2009 Kopaonik - Rudar Alpos 6:1
6 20.09.2009 Rudar Alpos - Jedinstvo (P) 3:1
7 27.09.2009 Vlasina - Rudar Alpos 3:2
8 04.10.2009 Rudar Alpos - Dubočica 2:0
9 11.10.2009 Hajduk Veljko - Rudar Alpos 3:1
10 18.10.2009 Rudar Alpos - Sinđelić 1:2
11 24.10.2009 Timok - Rudar Alpos 5:1
12 01.11.2009 Rudar Alpos - Radnik 1:1
13 08.11.2009 Radnički (P) - Rudar Alpos 6:0
14 15.11.2009 Rudar Alpos - Svrljig 1:0
15 21.11.2009 Jedinstvo (B) - Rudar Alpos 2:1
16 20.03.2010 15:00 Balkanski - Rudar Alpos 3:1
17 27.03.2010 15:30 Radnički (S) - Rudar Alpos 2:0
18 04.04.2010 16:00 Rudar Alpos - Car Konstantin 1:2
19 10.04.2010 16:00 Župa - Rudar Alpos 1:0
20 14.04.2010 16:00 Rudar Alpos - Kopaonik 1:0
21 18.04.2010 16:00 Jedinstvo (P) - Rudar Alpos 0:0
22 25.04.2010 16:30 Rudar Alpos - Vlasina 1:1
23 01.05.2010 16:30 Dubočica - Rudar Alpos 3:0
24 09.05.2010 16:30 Rudar Alpos - Hajduk Veljko 2:1
25 12.05.2010 16:30 Sinđelić - Rudar Alpos 4:3
26 16.05.2010 16:30 Rudar Alpos - Timok 1:1
27 23.05.2010 17:00 Radnik - Rudar Alpos 2:3
28 30.05.2010 17:00 Rudar Alpos - Radnički (P) 2:1
29 02.06.2010 17:00 Svrljig - Rudar Alpos 3:1
30 06.06.2010 17:00 Rudar Alpos - Jedinstvo (B) 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Sinđelić 30 23 5 2 74
2 Timok 30 22 5 3 71
3 Radnički (S) 30 20 3 7 63
4 Radnički (P) 30 13 4 13 43
5 Dubočica 30 12 3 15 39
6 Kopaonik 30 11 6 13 39
7 Radnik 30 10 8 12 38
8 Car Konstantin 30 10 7 13 37
9 Svrljig 30 11 4 15 37
10 Hajduk Veljko 30 9 10 11 37
11 Vlasina 30 11 4 15 37
12 Rudar Alpos 30 10 6 14 36
13 Jedinstvo (P) 30 11 2 17 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Balkanski 30 10 4 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Župa 30 7 9 14 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Jedinstvo (B) 30 6 8 16 26