XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 154 utakmica za dan
Subota, 12 Septembar 2009

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Rad
Beograd
Borac
Čačak
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Javor Habitfarm
Ivanjica
1 : 0
Spartak Z.V.
Subotica
Bežanija
Beograd
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sevojno Point
Sevojno
3 : 0
Zemun
Zemun
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (N)
Niš
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Mladost (A)
Apatin
0 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Sloboda
Novi Grad
1 : 3
Sloga (T)
Trn
Sutjeska
Foča
2 : 1
Drina HE
Višegrad
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Sloga (D)
Doboj
Proleter
Teslić
0 : 1
Drina (Z)
Zvornik
BSK
Banja Luka
1 : 2
Kozara
Gradiška
Mladost
Gacko
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
Famos
Vojkovići
4 : 1
Romanija
Pale
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Vujić voda
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo
Ub
FAP
Priboj
2 : 0
Budućnost (V)
Valjevo
Rudar (K)
Kostolac
2 : 1
Sloboda (U)
Užice
Župa
Aleksandrovac
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Kopaonik
Brus
6 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Dubočica
Leskovac
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
Sinđelić
Niš
1 : 0
Timok
Zaječar
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 1
Spartak (D)
Debeljača
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Big Bul
Bačinci
2 : 0
Senta
Senta
Metalac AV
Futog
1 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Vršac
Vršac
2 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
Veternik Viskol
Veternik
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Beograd
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 1
Palilulac
Krnjača
BASK
Beograd
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Voždovac
Beograd
1 : 1
Dorćol
Beograd
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Sušica
Kragujevac
Omladinac (NS)
Novo Selo
3 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Jadar (S)
Stupnica
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Radnički (V)
Valjevo
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Jedinstvo (V)
Vladimirci
3 : 1
Radnički (K)
Koceljeva
Radnički Zorka
Šabac
1 : 1
Loznica
Loznica
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Selevac
Selevac
Gruža
Gruža
4 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 3
Jastrebac (B)
Blace
Topličanin
Prokuplje
1 : 2
Pukovac
Pukovac
Sloga (L)
Leskovac
5 : 1
Vučje
Vučje
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Bor
Bor
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Trajal
Kruševac
Sloga (D)
Despotovac
4 : 1
Temnić
Varvarin
Đerdap
Kladovo
6 : 1
Borac
Bivolje
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Borac
Starčevo
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
2 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Dinamo
Pančevo
7 : 0
Polet (N)
Nakovo
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Šajkaš
Kovilj
2 : 3
Borac
Novi Sad
Cement
Beočin
1 : 1
Sloven
Ruma
1. Maj Agroruma
Ruma
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 2
Jugović
Kać
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Mladost
Turija
IMT
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Turbina
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Vinča
Vinča
2 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Karađorđe
Kraljevo
5 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Budućnost
Konarevo
2 : 1
Radnik
Ušće
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Zlatibor voda
Gostilje
2 : 1
Perućac
Perućac
Budućnost
Arilje
2 : 2
Luna Avijatičar
Vranjani
Mladost
Vračević
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Junkovac
Junkovac
Lokomotiva
Lapovo
0 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Aluminjum
Niš
5 : 0
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Palilulac
Niš
1 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Rad
Merošina
3 : 1
Radnički
Čapljinac
Borac
Azbresnica
0 : 0
Bukovik
Razanj
Knežica
Knežica
3 : 0
Naša krila
Belotinac
Omladinac
Malošište
0 : 1
Moravica
Subotinac
Čelik
Belo polje
5 : 1
As
Bujanovac
Pčinja
Trgovište
0 : 0
Levosoje
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
0 : 3
Trešnjevka
Lopardince
Napredak
Izvor
5 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
3 : 5
Tanasko Rajić
Pirot
Dunav
Prahovo
0 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Zlot
Zlot
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Poreč
Donji milanovac
5 : 1
BSK
Bukovce
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Njegoš
Lovćenac
3 : 2
Jadran
Feketić
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Mladost
Omoljica
2 : 1
Borac
Veliko Središte
Partizan (U)
Uljma
0 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 1
OFK Klek
Klek
Naftagas (E)
Elemir
3 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 1
Delija
Mokrin
Begej
Žitište
1 : 0
Vojvodina
Perlez
Mladost (K)
Kruščić
3 : 1
Graničar
Riđica
Polet (S)
Sivac
2 : 0
Kula
Kula
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Crvenka
Crvenka
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
Kordun
Kljajićevo
5 : 0
PIK
Prigrevica
Obilić
Zmajevo
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Bečej
Bečej
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Borac (S)
Surduk
Mlada krila
Metikoši
3 : 0
Morava (M)
Mrsać
Jelav
Jelav
0 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Udarnik
Baničina
2 : 1
Mladi borac
Vodice
Sloga
Bačinac
3 : 0
Mramorac
Mramorac
Budućnost
Vlaški Do
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Bašin
Bašin
1 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Badljevica
Badljevica
0 : 3
Podunavac
Udovice
Vučak
Vučak
4 : 3
Šumadinac
Binovac
7. Jul
Vodanj
2 : 2
Ravni Gaj
Malo Orašje
Landol
Landol
6 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Laolac
Veliko Laole
2 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Napredak
Toponica
5 : 3
Vrelo
Milanovac
Mladost (MS)
Mali Suvodol
0 : 1
Provalija
Pirot
Subotica
Subotica
9 : 4
Hajduk
Bačko Dušanovo
Sever
Subotica
1 : 3
Solid
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Napredak
Karađorđevo
Sloboda
Stara Moravica
3 : 1
Slavija
Novo Orahovo
Olimpija
Gunaroš
1 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 1
Stubal
Stubal
Miločajac
Miločaj
4 : 0
Progorelica
Progorelica
Hajduk
Gornja Trnava
3 : 0
Žabare
Žabare
Maskar
Maskar
3 : 4
Mladost
Jelenac
Šumadinac
Šume
7 : 2
OFK Plaskovac
Plaskovac
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 7
Napredak (P)
Poljana
Dizel
Bare
0 : 3
Napredak
Bubušinac
Cerova
Cerova
0 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Krasava
Krasava
0 : 6
Bratstvo
Krupanj
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 0
MZ Trstenik
Trstenik
Jugovići
Bogdanje
2 : 1
Gradina
Pejovac
Mladost
Mala Drenova
1 : 3
Sloboda
Mijajlovac
GAK
Beograd
1 : 7
Dunav
Veliko selo
OFK Zvezdara
Beograd
3 : 4
Sveti Stefan
Slanci
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
Mabat
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
BSK Borča
Borča
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Bežanija
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
Borac (Č)
Čačak
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Bežanija
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Rad
Beograd
Dubočica
Leskovac
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Smederevo
Smederevo
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo