XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 149 utakmica za dan
Subota, 21 Novembar 2009

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Borac
Čačak
Javor Habitfarm
Ivanjica
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
Smederevo
Smederevo
BSK Borča
Borča
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Spartak Z.V.
Subotica
2 : 0
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Rad
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Indjija
Inđija
Zemun
Zemun
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Bežanija
Beograd
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sevojno Point
Sevojno
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Rudar (K)
Kostolac
1 : 3
Sloga (P)
Požega
Sloboda (U)
Užice
3 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Budućnost (V)
Valjevo
2 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Dubočica
Leskovac
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Sinđelić
Niš
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Timok
Zaječar
4 : 2
Kopaonik
Brus
Svrljig
Svrljig
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
Metalac AV
Futog
Veternik Viskol
Veternik
2 : 1
Big Bul
Bačinci
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 0
Sloga (T)
Temerin
Radnički (Š)
Šid
2 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 4
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 3
Senta
Senta
BASK
Beograd
2 : 1
Sindjelić
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
Dorćol
Beograd
3 : 1
Resnik
Resnik
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo (V)
Vladimirci
0 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Loznica
Loznica
1 : 0
Krušik
Valjevo
Ribnica
Mionica
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Gruža
Gruža
2 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Vrbovac
Vrbovac
4 : 1
Sloga (B)
Batočina
Sloga (L)
Leskovac
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Radan
Lebane
Pusta Reka
Bojnik
6 : 3
Jastrebac (B)
Blace
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Slatina (B)
Bor
Kablovi
Zaječar
4 : 1
Ozren
Sokobanja
Rudar (B)
Bor
4 : 1
Bor
Bor
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Trajal
Kruševac
Dinamo
Pančevo
0 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Borac
Starčevo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
7 : 2
Polet (K)
Karavukovo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Jugović
Kać
0 : 2
Hajduk
Šimanovci
Omladinac
Novi Banovci
6 : 0
Radnički (I)
Irig
Sloven
Ruma
1 : 3
Borac
Novi Sad
Vinča
Vinča
4 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Trudbenik
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Žarkovo
Beograd
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Palilulac
Niš
1 : 1
Delijski Vis
Niš
Rutevac
Rutevac
1 : 0
Knežica
Knežica
Omladinac
Malošište
6 : 2
Borac
Azbresnica
Mladost (O)
Orljane
3 : 1
Radnički
Čapljinac
Trešnjevka
Lopardince
3 : 0
Pčinja
Trgovište
Napredak
Surdulica
0 : 3
Čelik
Belo polje
Levosoje
Levosoje
0 : 2
Hajduk
Preševo
Dunav
Prahovo
6 : 1
BSK
Bukovce
Zlot
Zlot
5 : 0
Krivelj
Krivelj
Jadran
Feketić
4 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Graničar
Riđica
Kordun
Kljajićevo
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
PIK
Prigrevica
0 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Stanišić
Stanišić
6 : 0
Borac
Bački Gračac
Tvrdjava
Bač
1 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Vrbas
Vrbas
4 : 0
Kabel
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Crnča
Crnča
3 : 2
Stolice
Krupanj
TE Gučevo
Trbušnica
7 : 0
Prva iskra
Runjani
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga
Veliko Selo
0 : 2
BSK
Boževac
Heroj
Jajinci
6 : 2
Mladost
Jabučki rit
Kapedunum
Beograd
4 : 0
GAK
Beograd
Olimpija
Beograd
1 : 5
Sveti Stefan
Slanci
Kikinda
Kikinda
1 : 6
Novi Bečej
Novi Bečej
Rubin
Mol
0 : 3
Kalemegdan
Beograd
Sloga
Zemun
3 : 0
Ravangrad
Sombor
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Zemun
Zemun
Timok
Zaječar
0 : 1
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Napredak
Kruševac
Smederevo
Smederevo
2 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
2 : 0
Dubočica
Leskovac

Košarka

Zadar
Zadar
90 : 69
FMP
Železnik
Budućnost m:tel
Podgorica
72 : 63
Helios
Domžale
Crvena Zvezda
Beograd
72 : 51
Cibona
Zagreb
Zagreb CO
Zagreb
85 : 83
Partizan
Beograd
Union Olimpija
Ljubljana
86 : 82
Široki HT Eronet
Široki Brijeg
Radnički
Kragujevac
67 : 58
Cedevita
Zagreb
Tamiš Petrohemija
Pančevo
95 : 74
KG 06
Kragujevac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
80 : 70
Sloga
Kraljevo
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
63 : 73
Novi Sad
Novi Sad
Metalac
Valjevo
88 : 61
Ergonom
Niš
Mladost (Č)
Čačak
74 : 87
Radnički (O)
Obrenovac
Vrbas Carnex
Vrbas
70 : 86
Superfund BP
Beograd
Železničar (I)
Inđija
90 : 81
Crnokosa
Kosjerić
Partizan 2
Beograd
74 : 86
Beovuk 72
Beograd
Jug
Vranje
87 : 85
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
95 : 87
FMP 2
Beograd
Vizura Smederevo
Smederevo
80 : 68
Zdravlje
Leskovac
Crvena Zvezda
Beograd
79 : 60
Proleter
Zrenjanin
Loznica
Loznica
51 : 83
Radivoj Korać
Beograd
Moravac
Čačak
51 : 60
Student
Niš
Pro Tent
Obrenovac
82 : 71
Stara Pazova
Stara Pazova
Mladost Kolubara
Lazarevac
54 : 61
Kraljevo
Kraljevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
66 : 81
Beočin
Beočin
Jugobanat
Banatski Karlovac
70 : 46
Play Off
Užice
Tamiš
Pančevo
79 : 73
Kovin MT
Kovin
Šabac
Šabac
67 : 50
Bor
Bor

Odbojka

Smederevo
Smederevo
1 : 3
Spartak
Ljig
Jagodina
Jagodina
3 : 1
GIK Banat
Klek
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Železničar
Beograd
2 : 3
Niš
Niš
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Klek
Klek
Vizura
Beograd
3 : 2
Spartak
Subotica
Jedinstvo
Užice
3 : 2
Poštar 064
Beograd
Tent
Obrenovac
2 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Vizura Super Nova
Beograd
3 : 0
Radnički
Kragujevac
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
Radnički NIS Petrol
Beograd
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Osečina
Osečina
3 : 1
Tutin Dalas
Tutin
Leposavić
Leposavić
2 : 3
Mali Zvornik
Mali Zvornik

Rukomet

PKB
Padinska Skela
23 : 41
Kolubara
Lazarevac
Dinamo
Pancevo
27 : 27
Priboj
Priboj
Jugović Unimet
Kać
21 : 24
Radnički
Kragujevac
Mladost TSK
Temerin
28 : 22
Novi Pazar
Novi Pazar
Crvena Zvezda
Beograd
40 : 26
Dinamo Petrohemija
Pančevo
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
27 : 20
Čačak
Čačak
Kikinda
Kikinda
43 : 24
Medicinar
Šabac
Proleter Superprotein
Zrenjanin
26 : 35
Max Sport
Nova Pazova
Pirot
Pirot
28 : 34
Metalac Gornji Milanovac
Gornji Milanovac

Futsal

Rušče
Vranje
3 : 2
Pirot
Pirot
Leteći Holandjanin
Vrbas
4 : 7
Kopernikus Vidre
Niš