XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 126 utakmica za dan
Nedelja, 16 Avgust 2009

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Dinamo
Vranje
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Mladost (A)
Apatin
BSK
Banja Luka
2 : 0
Mladost
Gacko
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Mačva
Šabac
0 : 0
Sloboda (U)
Užice
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Car Konstantin
Niš
4 : 1
Svrljig
Svrljig
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 2
Timok
Zaječar
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Sinđelić
Niš
Senta
Senta
2 : 1
Spartak (D)
Debeljača
Dolina
Padina
2 : 2
Palić
Palić
Kovačevac
Kovačevac
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Grafičar
Beograd
1 : 0
Dorćol
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 2
Sindjelić
Beograd
Bane
Raška
2 : 2
Polet (T)
Trbušani
Orlovac
Mrčajevci
4 : 0
Sušica
Kragujevac
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Vodojaža
Grošnica
0 : 1
Mladost (O)
Oplanići
Prijevor
Prijevor
2 : 3
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Osečina
Osečina
1 : 0
Ribnica
Mionica
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Krušik
Valjevo
2 : 2
Polimlje
Prijepolje
Zlatar
Nova Varoš
2 : 2
Loznica
Loznica
Šapine
Šapine
3 : 0
Selevac
Selevac
Zvižd
Kučevo
1 : 2
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Homoljac
Žagubica
4 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Seljak
Mihajlovac
6 : 1
Železničar Inon
Požarevac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 2
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Borac
Žabari
3 : 1
Gruža
Gruža
Jastrebac (B)
Blace
3 : 0
Pukovac
Pukovac
Radan
Lebane
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Bobište
Bobište
1 : 4
Vučje
Vučje
Mladost (L)
Lalinac
2 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Trajal
Kruševac
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Trgovački
Jagodina
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Slatina (B)
Bor
3 : 1
Borac
Bivolje
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Borac
Starčevo
4 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo
Novi Bečej
2 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Borac
Novi Sad
1 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Radnički (I)
Irig
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk
Šimanovci
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 0
Mladost
Turija
Žarkovo
Beograd
6 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Slavija
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
0 : 4
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
PKB
Padinska skela
1 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Milutinac
Zemun
1 : 0
Trudbenik
Beograd
Napredak
Gračac
3 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Rudar
Baljevac
4 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Tutin
Tutin
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jedinstvo
Godačica
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Borac (V)
Vraneši
3 : 1
Mataruge
Mataruge
Borac (A)
Adrani
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Radnički
Kovači
2 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Morava
Sirča
2 : 2
Budućnost
Konarevo
Savinac
Visibaba
8 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Sečica
Seča reka
1 : 1
Zlatibor voda
Gostilje
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 3
Jasen
Brodarevo
Arilje
Arilje
1 : 2
GP Zlatibor
Užice
Jedinstvo
Kalenić
0 : 1
Polet
Rasna
Perućac
Perućac
0 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Zlatibor (Č)
Čajetina
2 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 0
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
0 : 1
Drugovac
Drugovac
Sloboda
Lipe
1 : 5
Železničar (K)
Kusadak
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 2
Sloga
Miloševac
Železničar (S)
Smederevo
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 2
Cerovac
Cerovac
Mladi radnik
Radinac
1 : 3
Napredak
Markovac
Čegar
Donji Matejevac
1 : 2
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 4
Mramor
Mramor
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Vulkan
Brenica
3 : 7
Vrtište
Vrtište
Delijski Vis
Niš
0 : 1
Radnički (T)
Trupale
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 5
Palilulac
Niš
Bačka (M)
Mol
1 : 2
Tisa
Adorjan
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
AFK
Ada
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Bajša
Bajša
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Zadrugar
Lazarevo
4 : 1
Bilećanin
Sečanj
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Vojvodina
Perlez
Potisje
Knićanin
0 : 0
Naftagas (B)
Boka
ŽAK
Kikinda
1 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
Kula
Kula
4 : 2
Graničar
Riđica
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 3
BSK
Bački Brestovac
Rusin
Ruski Krstur
0 : 3
Radnički
Ratkovo
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 1
Borac (M)
Martinci
Jadran
Golubinci
0 : 0
Hajduk (B)
Beška
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Mladost
Kupinovo
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 0
Graničar (A)
Adaševci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 3
Dunav
Novi Slankamen
Podunavac
Belegiš
1 : 1
Železničar (I)
Inđija
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 0
Sloga
Maradik
Sremac
Vojka
1 : 0
Polet
Novi Karlovci
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
Bežanija
Beograd
3 : 3
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
0 : 1
BSK Borča
Borča
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Teleoptik
Zemun
5 : 0
Napredak
Kruševac
Zemun
Zemun
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 4
BSK Borča
Borča
Borac (Č)
Čačak
1 : 0
Mačva
Šabac
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Timok
Zaječar
Partizan
Beograd
10 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 5
Rad
Beograd

Vaterpolo

Jagodina
Jagodina
6 : 12
Kraljevo
Kraljevo
Paraćin
Paraćin
9 : 11
Valis
Valjevo
Vračar
Beograd
5 : 7
Senta
Senta
Jezero
Bela Crkva
16 : 9
Proleter
Zrenjanin
Kolubara
Lazarevac
13 : 15
Spartak
Subotica