XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 206 utakmica za dan
Subota, 24 Oktobar 2009

Fudbal

Spartak Z.V.
Subotica
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
2 : 0
BSK Borča
Borča
Napredak
Kruševac
0 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Hajduk
Kula
Smederevo
Smederevo
1 : 1
Javor Habitfarm
Ivanjica
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Mladost (A)
Apatin
0 : 3
Zemun
Zemun
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Indjija
Inđija
Proleter
Teslić
2 : 1
Sloga (T)
Trn
BSK
Banja Luka
5 : 1
Radnik
Bijeljina
Mladost
Gacko
1 : 1
Sutjeska
Foča
Famos
Vojkovići
1 : 0
Sloboda
Novi Grad
Romanija
Pale
3 : 1
Drina HE
Višegrad
Ljubić
Prnjavor
2 : 2
Sloga (D)
Doboj
Kozara
Gradiška
1 : 1
Drina (Z)
Zvornik
Vujić voda
Valjevo
2 : 3
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
0 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Rudar (K)
Kostolac
1 : 1
Mačva
Šabac
Sloboda (U)
Užice
2 : 0
Budućnost (V)
Valjevo
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Sinđelić
Niš
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Timok
Zaječar
5 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Metalac AV
Futog
0 : 3
Spartak (D)
Debeljača
Vršac
Vršac
1 : 1
Big Bul
Bačinci
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Veternik Viskol
Veternik
2 : 0
Senta
Senta
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
BASK
Beograd
0 : 2
Resnik
Resnik
Voždovac
Beograd
1 : 0
Beograd
Beograd
Dorćol
Beograd
2 : 1
Palilulac
Krnjača
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Omladinac (NS)
Novo Selo
3 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Krušik
Valjevo
Jedinstvo (V)
Vladimirci
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Radnički Zorka
Šabac
3 : 0
Osečina
Osečina
Loznica
Loznica
2 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Gruža
Gruža
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Sloga (L)
Leskovac
3 : 2
Bobište
Bobište
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Sloga (D)
Despotovac
3 : 1
Trgovački
Jagodina
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Kablovi
Zaječar
3 : 2
Trajal
Kruševac
Rudar (B)
Bor
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 1
Radnik
Stari Tamiš
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
3 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Dinamo
Pančevo
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Borac
Starčevo
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1. Maj Agroruma
Ruma
0 : 2
Cement
Beočin
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 0
Šajkaš
Kovilj
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Radnički (I)
Irig
Jugović
Kać
1 : 1
Sloven
Ruma
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Lasta
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
5 : 0
Poštar
Beograd
IMT
Beograd
4 : 2
Milutinac
Zemun
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Radnik
Ušće
Karađorđe
Kraljevo
2 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Slatina
Slatina
3 : 0
Spartak
Trnava
Crnokosa
Kosjerić
3 : 1
Sečica
Seča reka
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Zadrugar
Lajkovac
5 : 1
Kačer
Belanovica
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Banjani
Banjani
Mladost
Vračević
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Borac (Lj)
Ljuljaci
Marjan
Knić
4 : 1
Šumadija
Toponica
Karađorđe (R)
Rača
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 0
Borac (P)
Pajsijevići
Polet (SD)
Suvi Do
7 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Palilulac
Niš
1 : 1
OFK Niš
Niš
Rutevac
Rutevac
2 : 0
Radnički
Čapljinac
Železničar (VB)
Vranjska banja
0 : 2
Alakince
Alakince
Levosoje
Levosoje
3 : 0
Napredak
Surdulica
Alakince
Alakince
4 : 1
Vihor
Zbevac
Čelik
Belo polje
3 : 0
Zufo
Bujanovac
Pčinja
Trgovište
2 : 2
Polet
Gornji Vrtogoš
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
1 : 0
Napredak
Izvor
Vladimir Durković
Berilovac
4 : 0
Borac
Barje Čiflik
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 0
Zadrugar
Krupac
Prčevac
Pirot
5 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Dunav
Prahovo
4 : 0
Miloševo
Miloševo
Zlot
Zlot
7 : 1
Radnički
Klokočevac
Njegoš
Lovćenac
0 : 2
Proleter
Njegoševo
Mladost
Omoljica
2 : 0
Vulturul
Grebenac
Partizan (U)
Uljma
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Bilećanin
Sečanj
3 : 2
Delija
Mokrin
Krajina
Krajišnik
5 : 2
Vojvodina
Perlez
Borac (Z)
Zrenjanin
0 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
Naftagas (E)
Elemir
2 : 2
Begej
Žitište
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Graničar
Riđica
Crvenka
Crvenka
6 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Kordun
Kljajićevo
1 : 3
Mladost (K)
Kruščić
PIK Prigrevica
Prigrevica
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Bečej
Bečej
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Tvrdjava
Bač
3 : 1
Jedinstvo (R)
Rumenka
Sloga (E)
Erdevik
0 : 0
Borac (M)
Martinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 4
Sloga Milšped
Krnješevci
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 1
Borac (S)
Surduk
Crnča
Crnča
5 : 1
Granit
Radalj
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 5
Gučevo
Banja Koviljača
Bašin
Bašin
1 : 2
Udarnik
Baničina
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 3
Proleter
Mala Plana
Glavaš
Glibovac
5 : 4
Mladi borac
Vodice
Mramorac
Mramorac
1 : 0
Pobeda
Golobok
Bokanja
Gorovič
3 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Đerdap
Golubac
3 : 1
Desine
Desine
Laolac
Veliko Laole
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
Mladost (MS)
Mali Suvodol
1 : 2
Sloga
Veliko Selo
Sloboda
Rasnica
2 : 5
Pobeda
Držina
Subotica
Subotica
10 : 0
Sever
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
3 : 1
Udarnik
Višnjevac
Olimpija
Gunaroš
0 : 5
Sloboda
Stara Moravica
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 5
Tomislavci
Tomislavci
Čibukovac
Kraljevo
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 2
Zvezda
Čukojevac
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Musina reka
Musina reka
Miločajac
Miločaj
0 : 2
Gruža
Vitanovac
Sloga
Veliko Selo
1 : 8
Jedinstvo
Smoljinac
Napredak
Kula
1 : 3
Stig (C)
Crljenac
BSK
Boževac
4 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Jugovići
Bogdanje
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Sloboda
Mijajlovac
2 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Heroj
Jajinci
7 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Mladi proleter
Beograd
7 : 0
Olimpija
Beograd
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
1 : 3
Kalemegdan
Beograd
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 1
Ravangrad
Sombor
Pančevo
Pančevo
1 : 1
Sloga
Zemun
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Rubin
Mol
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Mačva
Šabac
3 : 4
Zemun
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Borac (Č)
Čačak
3 : 2
Radnički (N)
Niš
Zemun
Zemun
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Bežanija
Beograd
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Morava
Velika Plana
0 : 5
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Dubočica
Leskovac
Napredak
Kruševac
0 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac

Košarka

FMP
Železnik
81 : 86
Zagreb CO
Zagreb
Union Olimpija
Ljubljana
94 : 76
Crvena Zvezda
Beograd
Cedevita
Zagreb
83 : 76
Bosna ASA BHT
Sarajevo
Cibona
Zagreb
98 : 66
Helios
Domžale
Mašinac
Kraljevo
85 : 93
Mega Vizura
Beograd
Metalac
Valjevo
69 : 64
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Napredak Rubin
Kruševac
79 : 84
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Radnički Basket
Beograd
71 : 81
Tamiš Petrohemija
Pančevo
Borac
Čačak
78 : 68
KG 06
Kragujevac
Novi Sad
Novi Sad
99 : 71
Sloga
Kraljevo
Superfund BP
Beograd
86 : 81
Beovuk 72
Beograd
Vrbas Carnex
Vrbas
72 : 67
FMP 2
Beograd
Železničar (I)
Inđija
74 : 67
Zdravlje
Leskovac
Partizan 2
Beograd
89 : 90
Vizura Smederevo
Smederevo
Jug
Vranje
79 : 80
Jagodina
Jagodina
Radnički
Kragujevac
58 : 61
Proleter
Zrenjanin
Kovin
Kovin
57 : 88
Radivoj Korać
Beograd
Spartak
Subotica
87 : 58
Loznica
Loznica
Voždovac
Beograd
82 : 64
Čelarevo
Čelarevo
Moravac
Čačak
69 : 58
Kraljevo
Kraljevo
Stara Pazova
Stara Pazova
73 : 68
Beočin
Beočin
Student
Niš
101 : 37
Play Off
Užice
Pro Tent
Obrenovac
62 : 74
Kovin MT
Kovin
Mladost Kolubara
Lazarevac
58 : 48
Bor
Bor
Trepča
Kosovska Mitrovica
85 : 70
Šabac
Šabac
Jugobanat
Banatski Karlovac
93 : 57
Tamiš
Pančevo

Odbojka

Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Spartak
Ljig
Smederevo
Smederevo
2 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Borac
Starčevo
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Putevi
Ivanjica
Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
Železničar
Beograd
Poštar 064
Beograd
0 : 3
Klek
Klek
Dinamo
Pančevo
2 : 3
Tent
Obrenovac
Vizura
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Užice
Radnički
Kragujevac
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Radnički NIS Petrol
Beograd
Vizura Super Nova
Beograd
3 : 0
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
Tutin Dalas
Tutin
3 : 1
Trstenik
Trstenik
Osečina
Osečina
2 : 3
Tajm
Užice
Leposavić
Leposavić
3 : 2
Gimnazijalac
Kraljevo

Rukomet

Planinka Prolom voda
Kuršumlija
19 : 26
Kolubara
Lazarevac
Metaloplastika
Šabac
24 : 17
Priboj
Priboj
Crvena Zvezda Alumil
Beograd
38 : 25
Proleter Naftagas
Zrenjanin
PKB
Padinska Skela
28 : 27
Naisus
Niš
Smederevo
Smederevo
21 : 22
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Jugović Unimet
Kać
16 : 16
Partizan Dunav osiguranje
Beograd
Zaječar
Zaječar
30 : 29
Jagodina
Jagodina
Bask
Beograd
37 : 27
Novi Pazar
Novi Pazar
Crvena Zvezda
Mokrin
24 : 21
Vrbas - Vital
Vrbas
Vranje
Vranje
28 : 24
Napredak
Kruševac
Mladost TSK
Temerin
32 : 20
Nova Pazova
Nova Pazova
Zaječar
Zaječar
44 : 17
Dinamo Petrohemija
Pančevo
JP Radnički
Novi Beograd
32 : 30
Medicinar
Šabac
Knjaz Miloš
Aranđelovac
34 : 33
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Proleter Superprotein
Zrenjanin
35 : 33
Metalac Gornji Milanovac
Gornji Milanovac
Cepelin
Beograd
31 : 21
Pirot
Pirot

Futsal

Niš 92
Niš
4 : 4
Ekonomac
Kragujevac