XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.08.2020 19:30 Crvena zvezda - Novi Pazar 3:0
2 05.08.2020 19:00 Crvena zvezda - Radnički (N) 3:0
3 09.08.2020 18:30 Mačva - Crvena zvezda 0:3
4 14.08.2020 19:00 Crvena zvezda - Spartak ŽK 3:2
5 21.08.2020 18:00 Proleter - Crvena zvezda 0:1
6 30.08.2020 21:00 Crvena zvezda - TSC 5:0
7 11.09.2020 19:00 Čukarički - Crvena zvezda 1:3
8 20.09.2020 21:00 Crvena zvezda - Voždovac 6:0
9 26.09.2020 18:00 Mladost (L) - Crvena zvezda 0:4
10 04.10.2020 18:00 Crvena zvezda - Napredak 3:0
11 18.10.2020 17:00 Partizan - Crvena zvezda 1:1
12 25.10.2020 21:00 Crvena zvezda - Javor Matis 0:0
13 01.11.2020 15:00 Radnik - Crvena zvezda 1:4
14 08.11.2020 19:00 Crvena zvezda - Inđija 3:2
15 22.11.2020 17:30 Vojvodina - Crvena zvezda 0:2
16 29.11.2020 19:00 Crvena zvezda - Rad 3:0
17 06.12.2020 16:00 Zlatibor - Crvena zvezda 0:1
18 13.12.2020 17:00 Crvena zvezda - OFK Bačka 2:0
19 16.12.2020 16:00 Metalac - Crvena zvezda 0:1
20 07.02.2021 13:00 Novi Pazar - Crvena zvezda 1:3
21 13.02.2021 15:30 Radnički (N) - Crvena zvezda 0:1
22 11.03.2021 19:10 Crvena zvezda - Mačva 4:0
23 21.02.2021 17:05 Spartak ŽK - Crvena zvezda 1:2
24 28.02.2021 17:05 Crvena zvezda - Proleter 4:0
25 03.03.2021 16:05 TSC - Crvena zvezda 1:3
26 07.03.2021 19:15 Crvena zvezda - Čukarički 2:0
27 15.03.2021 16:05 Voždovac - Crvena zvezda 1:4
28 20.03.2021 19:00 Crvena zvezda - Mladost (L) 4:1
29 03.04.2021 17:00 Napredak - Crvena zvezda 1:4
30 07.04.2021 18:00 Crvena zvezda - Partizan 1:0
31 11.04.2021 15:00 Javor Matis - Crvena zvezda
32 17.04.2021 Crvena zvezda - Radnik
33 24.04.2021 Inđija - Crvena zvezda
34 29.04.2021 Crvena zvezda - Vojvodina
35 05.05.2021 Rad - Crvena zvezda
36 09.05.2021 Crvena zvezda - Zlatibor
37 15.05.2021 OFK Bačka - Crvena zvezda
38 19.05.2021 Crvena zvezda - Metalac
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 30 28 2 0 86
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 30 24 2 4 74
3 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 31 18 8 5 62
4 Vojvodina 30 18 6 6 60
5 Radnik 30 14 6 10 48
6 Spartak ŽK 31 14 5 12 47
7 TSC 31 13 7 11 46
8 Proleter 31 12 7 12 43
9 Mladost (L) 31 11 9 11 42
10 Radnički (N) 30 11 5 14 38
11 Voždovac 31 10 8 13 38
12 Metalac 30 9 11 10 38
13 Javor Matis 30 10 7 13 37
14 Novi Pazar 30 10 6 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Rad 30 10 3 17 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Napredak 30 8 8 14 32
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Inđija 30 9 3 18 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatibor 30 5 7 18 22
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačva 30 6 3 21 21
20 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 30 3 7 20 16