XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.08.2020 19:30 Radnički (N) - Metalac 3:0
2 05.08.2020 19:00 Crvena zvezda - Radnički (N) 3:0
3 09.08.2020 19:00 Radnički (N) - Novi Pazar 2:1
4 15.08.2020 19:00 Radnički (N) - Mačva 1:0
5 22.08.2020 19:00 Spartak ŽK - Radnički (N) 2:0
6 29.08.2020 19:30 Radnički (N) - Proleter 3:0
7 12.09.2020 17:00 TSC - Radnički (N) 1:3
8 19.09.2020 16:00 Radnički (N) - Čukarički 0:0
9 25.09.2020 19:00 Voždovac - Radnički (N) 5:0
10 02.10.2020 19:00 Radnički (N) - Mladost (L) 1:1
11 17.10.2020 16:00 Napredak - Radnički (N) 0:0
12 26.10.2020 17:00 Radnički (N) - Partizan 1:0
13 01.11.2020 15:00 Javor Matis - Radnički (N) 1:0
14 07.11.2020 16:00 Radnički (N) - Radnik 0:1
15 21.11.2020 13:00 Inđija - Radnički (N) 1:0
16 30.11.2020 16:00 Radnički (N) - Vojvodina 0:1
17 07.12.2020 13:00 Rad - Radnički (N) 0:1
18 12.12.2020 14:00 Radnički (N) - Zlatibor 2:1
19 16.12.2020 14:00 OFK Bačka - Radnički (N) 1:2
20 06.02.2021 15:00 Metalac - Radnički (N) 1:1
21 13.02.2021 15:30 Radnički (N) - Crvena zvezda 0:1
22 17.02.2021 16:00 Novi Pazar - Radnički (N) 3:1
23 22.02.2021 15:00 Mačva - Radnički (N) 0:2
24 27.02.2021 14:00 Radnički (N) - Spartak ŽK 0:1
25 03.03.2021 16:05 Proleter - Radnički (N) 2:1
26 07.03.2021 15:00 Radnički (N) - TSC 2:0
27 13.03.2021 16:00 Čukarički - Radnički (N) 0:0
28 20.03.2021 15:00 Radnički (N) - Voždovac 0:1
29 02.04.2021 17:00 Mladost (L) - Radnički (N) 4:1
30 07.04.2021 14:00 Radnički (N) - Napredak 1:2
31 11.04.2021 19:00 Partizan - Radnički (N)
32 17.04.2021 Radnički (N) - Javor Matis
33 24.04.2021 Radnik - Radnički (N)
34 29.04.2021 Radnički (N) - Inđija
35 05.05.2021 Vojvodina - Radnički (N)
36 09.05.2021 Radnički (N) - Rad
37 15.05.2021 Zlatibor - Radnički (N)
38 19.05.2021 Radnički (N) - OFK Bačka
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 30 28 2 0 86
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 30 24 2 4 74
3 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 31 18 8 5 62
4 Vojvodina 30 18 6 6 60
5 Radnik 30 14 6 10 48
6 Spartak ŽK 31 14 5 12 47
7 TSC 31 13 7 11 46
8 Proleter 31 12 7 12 43
9 Mladost (L) 31 11 9 11 42
10 Radnički (N) 30 11 5 14 38
11 Voždovac 31 10 8 13 38
12 Metalac 30 9 11 10 38
13 Javor Matis 30 10 7 13 37
14 Novi Pazar 30 10 6 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Rad 30 10 3 17 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Napredak 30 8 8 14 32
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Inđija 30 9 3 18 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatibor 30 5 7 18 22
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačva 30 6 3 21 21
20 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 30 3 7 20 16