06.02
13:30
Aston Villa
Arsenal
1
0
|
06.02.2021 13:30 | Aston Villa | 1 : 0 | Arsenal | |||||
06.02
16:00
Burnley
Brighton
1
1
|
06.02.2021 16:00 | Burnley | 1 : 1 | Brighton | |||||
06.02
18:30
Fulham
West Ham United
0
0
|
06.02.2021 18:30 | Fulham | 0 : 0 | West Ham United | |||||
06.02
21:00
Manchester United
Everton
3
3
|
06.02.2021 21:00 | Manchester United | 3 : 3 | Everton | |||||
06.02
16:00
Newcastle United
Southampton
3
2
|
06.02.2021 16:00 | Newcastle United | 3 : 2 | Southampton |
06.02
16:00
AFC Bournemouth
Birmingham City
3
2
|
06.02.2021 16:00 | AFC Bournemouth | 3 : 2 | Birmingham City | |||||
06.02
16:00
Bristol City
Cardiff City
0
2
|
06.02.2021 16:00 | Bristol City | 0 : 2 | Cardiff City | |||||
06.02
16:00
Coventry City
Watford
0
0
|
06.02.2021 16:00 | Coventry City | 0 : 0 | Watford | |||||
06.02
16:00
Luton Town
Huddersfield Town
1
1
|
06.02.2021 16:00 | Luton Town | 1 : 1 | Huddersfield Town | |||||
06.02
16:00
Middlesbrough
Brentford
1
4
|
06.02.2021 16:00 | Middlesbrough | 1 : 4 | Brentford | |||||
06.02
16:00
Millwall
Sheffield Wednesday
4
1
|
06.02.2021 16:00 | Millwall | 4 : 1 | Sheffield Wednesday | |||||
06.02
16:00
Preston North End
Rotherham United
1
2
|
06.02.2021 16:00 | Preston North End | 1 : 2 | Rotherham United | |||||
06.02
16:00
Queens Park Rangers
Blackburn Rovers
1
0
|
06.02.2021 16:00 | Queens Park Rangers | 1 : 0 | Blackburn Rovers | |||||
06.02
16:00
Stoke City
Reading
0
0
|
06.02.2021 16:00 | Stoke City | 0 : 0 | Reading | |||||
06.02
16:00
Wycombe Wanderers
Nottingham Forest
0
3
|
06.02.2021 16:00 | Wycombe Wanderers | 0 : 3 | Nottingham Forest |
06.02
16:15
Huesca
Real Madrid
1
2
|
06.02.2021 16:15 | Huesca | 1 : 2 | Real Madrid | |||||
06.02
14:00
Levante
Granada
2
2
|
06.02.2021 14:00 | Levante | 2 : 2 | Granada | |||||
06.02
21:00
Sevilla
Getafe
3
0
|
06.02.2021 21:00 | Sevilla | 3 : 0 | Getafe | |||||
06.02
18:30
Elche
Villarreal
2
2
|
06.02.2021 18:30 | Elche | 2 : 2 | Villarreal |
06.02
18:30
Borussia M'gladbach
Köln
1
2
|
06.02.2021 18:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 2 | Köln | |||||
06.02
15:30
Bayer 04
Stuttgart
5
2
|
06.02.2021 15:30 | Bayer 04 | 5 : 2 | Stuttgart | |||||
06.02
15:30
Freiburg
Borussia Dortmund
2
1
|
06.02.2021 15:30 | Freiburg | 2 : 1 | Borussia Dortmund | |||||
06.02
15:30
Schalke 04
RB Leipzig
0
3
|
06.02.2021 15:30 | Schalke 04 | 0 : 3 | RB Leipzig | |||||
06.02
15:30
Mainz 05
Union Berlin
1
0
|
06.02.2021 15:30 | Mainz 05 | 1 : 0 | Union Berlin | |||||
06.02
15:30
Augsburg
Wolfsburg
0
2
|
06.02.2021 15:30 | Augsburg | 0 : 2 | Wolfsburg |
06.02
21:00
Lens
Rennes
0
0
|
06.02.2021 21:00 | Lens | 0 : 0 | Rennes | |||||
06.02
17:00
Lorient
Reims
1
0
|
06.02.2021 17:00 | Lorient | 1 : 0 | Reims | |||||
06.02
19:00
Olympique Lyonnais
Strasbourg
3
0
|
06.02.2021 19:00 | Olympique Lyonnais | 3 : 0 | Strasbourg |
06.02
20:45
Genoa
Napoli
2
1
|
06.02.2021 20:45 | Genoa | 2 : 1 | Napoli | |||||
06.02
18:00
Juventus
Roma
2
0
|
06.02.2021 18:00 | Juventus | 2 : 0 | Roma | |||||
06.02
15:00
Sassuolo
Spezia
1
2
|
06.02.2021 15:00 | Sassuolo | 1 : 2 | Spezia | |||||
06.02
15:00
Atalanta
Torino
3
3
|
06.02.2021 15:00 | Atalanta | 3 : 3 | Torino |
06.02
15:00
Metalac
Radnički (N)
1
1
|
06.02.2021 15:00 | Metalac | 1 : 1 | Radnički (N) | |||||
06.02
15:00
Zlatibor
Spartak ŽK
1
1
|
06.02.2021 15:00 | Zlatibor | 1 : 1 | Spartak ŽK | |||||
06.02
13:00
Inđija
Čukarički
0
1
|
06.02.2021 13:00 | Inđija | 0 : 1 | Čukarički | |||||
06.02
15:00
Radnik
Voždovac
1
1
|
06.02.2021 15:00 | Radnik | 1 : 1 | Voždovac | |||||
06.02
17:00
Partizan
Napredak
3
0
|
06.02.2021 17:00 | Partizan | 3 : 0 | Napredak |
06.02
19:00
Partizan NIS
Igokea
75
83
|
06.02.2021 19:00 | Partizan NIS | 75 : 83 | Igokea |
06.02
14:00
Slodes
Fair Play
66
55
|
06.02.2021 14:00 | Slodes | 66 : 55 | Fair Play | |||||
06.02
16:00
Proleter Naftagas
Železničar
81
73
|
06.02.2021 16:00 | Proleter Naftagas | 81 : 73 | Železničar | |||||
06.02
20:30
Beovuk 72
Klik
92
86
|
06.02.2021 20:30 | Beovuk 72 | 92 : 86 | Klik | |||||
06.02
14:00
Borac Zemun
Zdravlje Leskovac
77
92
|
06.02.2021 14:00 | Borac Zemun | 77 : 92 | Zdravlje Leskovac |
06.02
18:00
Bor RTB
Star
60
63
|
06.02.2021 18:00 | Bor RTB | 60 : 63 | Star | |||||
06.02
19:00
Mladost (SP)
BKK Radnički
73
63
|
06.02.2021 19:00 | Mladost (SP) | 73 : 63 | BKK Radnički | |||||
06.02
19:00
Napredak Junior
Sveti Đorđe
63
59
|
06.02.2021 19:00 | Napredak Junior | 63 : 59 | Sveti Đorđe | |||||
06.02
15:00
Konstantin
Vrbas
119
81
|
06.02.2021 15:00 | Konstantin | 119 : 81 | Vrbas |
06.02
20:00
Niš
Dimitrovgrad
81
69
|
06.02.2021 20:00 | Niš | 81 : 69 | Dimitrovgrad | |||||
06.02
Actavis Academy
Panteri
0
20
|
06.02.2021 | Actavis Academy | 0 : 20 | Panteri | |||||
06.02
17:00
OKK Vlasotince
Mladost Vesna
74
66
|
06.02.2021 17:00 | OKK Vlasotince | 74 : 66 | Mladost Vesna |
06.02
12:30
Marinos
Jablanica
85
81
|
06.02.2021 12:30 | Marinos | 85 : 81 | Jablanica |
06.02
19:30
Futog
Hajduk
66
67
|
06.02.2021 19:30 | Futog | 66 : 67 | Hajduk | |||||
06.02
18:45
Joker
Podrinje
98
88
|
06.02.2021 18:45 | Joker | 98 : 88 | Podrinje |
06.02
18:30
Železničar
Dinamo
107
70
|
06.02.2021 18:30 | Železničar | 107 : 70 | Dinamo | |||||
06.02
20:00
Velika Kikinda
Nova Pazova
89
80
|
06.02.2021 20:00 | Velika Kikinda | 89 : 80 | Nova Pazova |
06.02
15:00
Požarevac
Sloga Elite
81
62
|
06.02.2021 15:00 | Požarevac | 81 : 62 | Sloga Elite | |||||
06.02
18:00
Zekas 75
Smederevo 1953
99
66
|
06.02.2021 18:00 | Zekas 75 | 99 : 66 | Smederevo 1953 | |||||
06.02
16:30
Jagodina
Plana
85
103
|
06.02.2021 16:30 | Jagodina | 85 : 103 | Plana | |||||
06.02
16:30
Radnički 1950
Svilajnac
100
67
|
06.02.2021 16:30 | Radnički 1950 | 100 : 67 | Svilajnac |
06.02
18:00
Ivanjica
Crnokosa
102
67
|
06.02.2021 18:00 | Ivanjica | 102 : 67 | Crnokosa | |||||
06.02
17:30
Čačak 94
Priboj
136
66
|
06.02.2021 17:30 | Čačak 94 | 136 : 66 | Priboj |
06.02
17:30
Torlak
Borča
79
84
|
06.02.2021 17:30 | Torlak | 79 : 84 | Borča | |||||
06.02
19:20
Rivers BM
Barajevo
97
95
|
06.02.2021 19:20 | Rivers BM | 97 : 95 | Barajevo |
06.02
13:30
Gorica
Eko Sport
98
80
|
06.02.2021 13:30 | Gorica | 98 : 80 | Eko Sport |
06.02
14:20
Čubura
Ras
76
62
|
06.02.2021 14:20 | Čubura | 76 : 62 | Ras |
06.02
19:00
Petrovgrad
Basketball Stars
89
51
|
06.02.2021 19:00 | Petrovgrad | 89 : 51 | Basketball Stars | |||||
06.02
19:00
Srbobran
Karađorđevo
105
88
|
06.02.2021 19:00 | Srbobran | 105 : 88 | Karađorđevo |
06.02
13:00
Bagljaš
Senta
94
68
|
06.02.2021 13:00 | Bagljaš | 94 : 68 | Senta | |||||
06.02
16:30
Marina
OKK Spartak
67
95
|
06.02.2021 16:30 | Marina | 67 : 95 | OKK Spartak |
06.02
18:30
Partizan
Šimanovci
85
77
|
06.02.2021 18:30 | Partizan | 85 : 77 | Šimanovci |
06.02
19:00
Radnički
Virtus Basket
86
66
|
06.02.2021 19:00 | Radnički | 86 : 66 | Virtus Basket | |||||
06.02
19:00
Neolit
Jedinstvo
63
99
|
06.02.2021 19:00 | Neolit | 63 : 99 | Jedinstvo |
06.02
20:00
Radnički
Železničar
97
90
|
06.02.2021 20:00 | Radnički | 97 : 90 | Železničar |
06.02
14:00
Užice
Sevojno
63
68
|
06.02.2021 14:00 | Užice | 63 : 68 | Sevojno |
06.02
17:00
Kruševac
Sloga (B)
82
75
|
06.02.2021 17:00 | Kruševac | 82 : 75 | Sloga (B) | |||||
06.02
17:00
Paraćin
Sloga (D)
76
70
|
06.02.2021 17:00 | Paraćin | 76 : 70 | Sloga (D) |
06.02
16:00
Kuršumlija
OKK Sokobanja
69
66
|
06.02.2021 16:00 | Kuršumlija | 69 : 66 | OKK Sokobanja | |||||
06.02
20:00
Radan
Hajduk Veljko
71
53
|
06.02.2021 20:00 | Radan | 71 : 53 | Hajduk Veljko |
06.02
18:00
Metalac
Kolubara LA 2003
66
63
|
06.02.2021 18:00 | Metalac | 66 : 63 | Kolubara LA 2003 | |||||
06.02
19:00
Napredak
Sloga
89
92
|
06.02.2021 19:00 | Napredak | 89 : 92 | Sloga |
06.02
15:00
Duga
Student
80
54
|
06.02.2021 15:00 | Duga | 80 : 54 | Student |
06.02
16:45
Mileševka
Vršac
71
67
|
06.02.2021 16:45 | Mileševka | 71 : 67 | Vršac |
06.02
20:00
Proleter
Duga 2
45
67
|
06.02.2021 20:00 | Proleter | 45 : 67 | Duga 2 | |||||
06.02
14:30
Delfin
Ras
35
106
|
06.02.2021 14:30 | Delfin | 35 : 106 | Ras | |||||
06.02
19:00
Čelarevo
Sivac
96
63
|
06.02.2021 19:00 | Čelarevo | 96 : 63 | Sivac |
06.02
13:00
Lim
Železničar
99
49
|
06.02.2021 13:00 | Lim | 99 : 49 | Železničar |
06.02
14:30
Bagdala
Student 2
46
58
|
06.02.2021 14:30 | Bagdala | 46 : 58 | Student 2 | |||||
06.02
20:00
Paraćin
Smederevo
84
50
|
06.02.2021 20:00 | Paraćin | 84 : 50 | Smederevo |
06.02
14:00
Vojvodina
Actavis Academy
95
67
|
06.02.2021 14:00 | Vojvodina | 95 : 67 | Actavis Academy |
06.02
14:00
Crvena zvezda MTS
Marinos
69
51
|
06.02.2021 14:00 | Crvena zvezda MTS | 69 : 51 | Marinos | |||||
06.02
14:30
Star
Mega Soccerbet
76
70
|
06.02.2021 14:30 | Star | 76 : 70 | Mega Soccerbet | |||||
06.02
14:30
Konstantin
Sloboda
76
72
|
06.02.2021 14:30 | Konstantin | 76 : 72 | Sloboda | |||||
06.02
14:30
SPD Radnički
I Come To Play Budućnost
81
30
|
06.02.2021 14:30 | SPD Radnički | 81 : 30 | I Come To Play Budućnost |
06.02
13:00
Kraljevo
Vojvodina 021
63
65
|
06.02.2021 13:00 | Kraljevo | 63 : 65 | Vojvodina 021 |
06.02
18:00
Rudar
Partizan
0
3
|
06.02.2021 18:00 | Rudar | 0 : 3 | Partizan | |||||
06.02
19:00
FAP Livnica
Antena
3
0
|
06.02.2021 19:00 | FAP Livnica | 3 : 0 | Antena |
06.02
11:00
Niš 2
Pirot
3
0
|
06.02.2021 11:00 | Niš 2 | 3 : 0 | Pirot |
06.02
12:15
Crnjanski
Rudar
0
3
|
06.02.2021 12:15 | Crnjanski | 0 : 3 | Rudar | |||||
06.02
15:45
As
Roda
3
0
|
06.02.2021 15:45 | As | 3 : 0 | Roda | |||||
06.02
19:00
Sloga 2015
Fortuna Plus
3
0
|
06.02.2021 19:00 | Sloga 2015 | 3 : 0 | Fortuna Plus |
06.02
15:00
Vest
Mladost (NP)
1
3
|
06.02.2021 15:00 | Vest | 1 : 3 | Mladost (NP) | |||||
06.02
18:00
Partizan
Proleter
3
0
|
06.02.2021 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Proleter | |||||
06.02
18:15
Sombor
Dunav Volley
1
3
|
06.02.2021 18:15 | Sombor | 1 : 3 | Dunav Volley | |||||
06.02
18:00
Srem Iton
Mladost (BP)
3
1
|
06.02.2021 18:00 | Srem Iton | 3 : 1 | Mladost (BP) |
06.02
19:00
Mladi radnik
Borac (S)
3
1
|
06.02.2021 19:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Borac (S) | |||||
06.02
17:00
Partizan Soccer
Ribnica
3
0
|
06.02.2021 17:00 | Partizan Soccer | 3 : 0 | Ribnica | |||||
06.02
15:00
Niš
Spartak (S)
3
2
|
06.02.2021 15:00 | Niš | 3 : 2 | Spartak (S) |
06.02
18:00
Metalac Takovo
Novi Sad Maneks
3
2
|
06.02.2021 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 2 | Novi Sad Maneks | |||||
06.02
18:00
Dubočica
Železničar
3
0
|
06.02.2021 18:00 | Dubočica | 3 : 0 | Železničar | |||||
06.02
19:00
Smederevo Carina
Borac (P)
1
3
|
06.02.2021 19:00 | Smederevo Carina | 1 : 3 | Borac (P) | |||||
06.02
19:00
Klek Srbijašume
Jedinstvo (SP)
1
3
|
06.02.2021 19:00 | Klek Srbijašume | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
06.02
19:00
Spartak (LJ)
VGSK
3
0
|
06.02.2021 19:00 | Spartak (LJ) | 3 : 0 | VGSK | |||||
06.02
19:00
Karađorđe
VA 014 Bauwesen
3
0
|
06.02.2021 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | VA 014 Bauwesen |
06.02
19:00
Mladenovac
Toplički Vitezovi
3
1
|
06.02.2021 19:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Toplički Vitezovi |
06.02
16:00
Majdanpek FBC
Knjaževac
3
2
|
06.02.2021 16:00 | Majdanpek FBC | 3 : 2 | Knjaževac | |||||
06.02
14:30
Leskovac 98
Desetka
3
0
|
06.02.2021 14:30 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Desetka | |||||
06.02
17:00
Vlasina
Panda
0
3
|
06.02.2021 17:00 | Vlasina | 0 : 3 | Panda |
06.02
19:00
Tara
Drina
0
3
|
06.02.2021 19:00 | Tara | 0 : 3 | Drina | |||||
06.02
15:45
Borac
Raška
3
0
|
06.02.2021 15:45 | Borac | 3 : 0 | Raška | |||||
06.02
15:30
Mokra Gora
Sloga 031
3
0
|
06.02.2021 15:30 | Mokra Gora | 3 : 0 | Sloga 031 |
06.02
12:45
Avala
Mladi radnik
3
0
|
06.02.2021 12:45 | Avala | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
06.02
16:00
Smeč SV
Ribnica
0
3
|
06.02.2021 16:00 | Smeč SV | 0 : 3 | Ribnica | |||||
06.02
12:30
Proleter
Tent 2
1
3
|
06.02.2021 12:30 | Proleter | 1 : 3 | Tent 2 | |||||
06.02
17:00
Srbijanka 014 - 2
Šumadija
0
3
|
06.02.2021 17:00 | Srbijanka 014 - 2 | 0 : 3 | Šumadija | |||||
06.02
16:30
Lazarevac
Sloga 2016
3
0
|
06.02.2021 16:30 | Lazarevac | 3 : 0 | Sloga 2016 |
06.02
12:00
Štrand Volej
Bagljaš 023
3
0
|
06.02.2021 12:00 | Štrand Volej | 3 : 0 | Bagljaš 023 | |||||
06.02
17:00
Srem 2
NS Volej Team
3
2
|
06.02.2021 17:00 | Srem 2 | 3 : 2 | NS Volej Team | |||||
06.02
17:00
Futog
Odbojka 013
2
3
|
06.02.2021 17:00 | Futog | 2 : 3 | Odbojka 013 | |||||
06.02
15:30
Volley Stars
Slavija
0
3
|
06.02.2021 15:30 | Volley Stars | 0 : 3 | Slavija |
06.02
Tehničar
Jasenica (SP)
3
0
|
06.02.2021 | Tehničar | 3 : 0 | Jasenica (SP) | |||||
06.02
Tvrđava
Sloga 2015 Jedinstvo
3
0
|
06.02.2021 | Tvrđava | 3 : 0 | Sloga 2015 Jedinstvo |
06.02
17:00
Volejstars
Merkur
2
3
|
06.02.2021 17:00 | Volejstars | 2 : 3 | Merkur |
06.02
18:00
Maks
Štrand Volej 2
3
1
|
06.02.2021 18:00 | Maks | 3 : 1 | Štrand Volej 2 |
06.02
11:46
Spartak 2
Apatin
0
3
|
06.02.2021 11:46 | Spartak 2 | 0 : 3 | Apatin |
06.02
12:00
ŽOK Topličanin
Jablanica
3
0
|
06.02.2021 12:00 | ŽOK Topličanin | 3 : 0 | Jablanica |
06.02
19:00
Mladenovac
Imlek
3
0
|
06.02.2021 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Imlek | |||||
06.02
19:00
Železničar
AS
1
3
|
06.02.2021 19:00 | Železničar | 1 : 3 | AS | |||||
06.02
19:00
Crnjanski
Kolubara
3
0
|
06.02.2021 19:00 | Crnjanski | 3 : 0 | Kolubara | |||||
06.02
19:00
Obilić
Blok Aut
1
3
|
06.02.2021 19:00 | Obilić | 1 : 3 | Blok Aut |
06.02
19:00
Jagodina
Paraćin
3
0
|
06.02.2021 19:00 | Jagodina | 3 : 0 | Paraćin | |||||
06.02
19:00
Radnički 1977
Ravno
0
3
|
06.02.2021 19:00 | Radnički 1977 | 0 : 3 | Ravno | |||||
06.02
19:00
Smeč 5 2
Karadjordje
3
1
|
06.02.2021 19:00 | Smeč 5 2 | 3 : 1 | Karadjordje |
06.02
18:00
Putevi Trendteks
Zlatar
3
0
|
06.02.2021 18:00 | Putevi Trendteks | 3 : 0 | Zlatar | |||||
06.02
18:00
Budućnost Nec
Borac 2
3
0
|
06.02.2021 18:00 | Budućnost Nec | 3 : 0 | Borac 2 | |||||
06.02
18:00
Priboj
Lučani
3
0
|
06.02.2021 18:00 | Priboj | 3 : 0 | Lučani | |||||
06.02
18:00
Sloboda S -2
Forma
0
3
|
06.02.2021 18:00 | Sloboda S -2 | 0 : 3 | Forma |
06.02
18:00
Tutin
Volej Stars Junior
1
3
|
06.02.2021 18:00 | Tutin | 1 : 3 | Volej Stars Junior | |||||
06.02
18:00
Ušće
Raška 2
3
1
|
06.02.2021 18:00 | Ušće | 3 : 1 | Raška 2 |
06.02
18:00
Trstenik
Stopanja
0
3
|
06.02.2021 18:00 | Trstenik | 0 : 3 | Stopanja | |||||
06.02
18:00
Sportisimo
Antena 08
2
3
|
06.02.2021 18:00 | Sportisimo | 2 : 3 | Antena 08 | |||||
06.02
18:00
Župa
Vrba 2019
3
0
|
06.02.2021 18:00 | Župa | 3 : 0 | Vrba 2019 |
06.02
19:00
TENT
Partizan Soccer
3
2
|
06.02.2021 19:00 | TENT | 3 : 2 | Partizan Soccer | |||||
06.02
19:00
Jedinstvo (SP)
Klek
3
0
|
06.02.2021 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Klek |
06.02
16:00
Smederevo
Omladinac
0
3
|
06.02.2021 16:00 | Smederevo | 0 : 3 | Omladinac | |||||
06.02
15:00
Sterija
Spartak
1
3
|
06.02.2021 15:00 | Sterija | 1 : 3 | Spartak |
06.02
17:30
FOK
Panonija
3
2
|
06.02.2021 17:30 | FOK | 3 : 2 | Panonija | |||||
06.02
18:00
Smeč 5
Valjevo
1
3
|
06.02.2021 18:00 | Smeč 5 | 1 : 3 | Valjevo | |||||
06.02
20:00
Zlatibor
Ivanjica
3
0
|
06.02.2021 20:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
06.02
16:45
AS Batajnica
Gimnazijalac
3
0
|
06.02.2021 16:45 | AS Batajnica | 3 : 0 | Gimnazijalac |
06.02
20:00
PPD Zagreb
Eurofarm Pelister
26
23
|
06.02.2021 20:00 | PPD Zagreb | 26 : 23 | Eurofarm Pelister |
06.02
19:00
Crvenka
Dubočica 54
28
26
|
06.02.2021 19:00 | Crvenka | 28 : 26 | Dubočica 54 | |||||
06.02
18:30
Partizan
Spartak
32
29
|
06.02.2021 18:30 | Partizan | 32 : 29 | Spartak |
06.02
18:00
Radnički
Rudar
34
29
|
06.02.2021 18:00 | Radnički | 34 : 29 | Rudar | |||||
06.02
19:00
Novi Pazar
Šamot 65
31
29
|
06.02.2021 19:00 | Novi Pazar | 31 : 29 | Šamot 65 | |||||
06.02
18:30
Železničar 1949
Obilić
33
26
|
06.02.2021 18:30 | Železničar 1949 | 33 : 26 | Obilić | |||||
06.02
19:00
Metaloplastika
Crvena zvezda
34
29
|
06.02.2021 19:00 | Metaloplastika | 34 : 29 | Crvena zvezda |
06.02
19:45
Prigrevica
Naftagas
40
22
|
06.02.2021 19:45 | Prigrevica | 40 : 22 | Naftagas |
06.02
17:30
Prigrevica
Naftagas
29
20
|
06.02.2021 17:30 | Prigrevica | 29 : 20 | Naftagas | |||||
06.02
17:00
Apatin
Krule
18
32
|
06.02.2021 17:00 | Apatin | 18 : 32 | Krule |
06.02
19:00
Jagodina
Naisa
30
16
|
06.02.2021 19:00 | Jagodina | 30 : 16 | Naisa |
06.02
18:00
Vojvodina
Vračar
28
6
|
06.02.2021 18:00 | Vojvodina | 28 : 6 | Vračar | |||||
06.02
20:45
Palilula
Valis
37
2
|
06.02.2021 20:45 | Palilula | 37 : 2 | Valis |
06.02
14:30
PP 192
Zenon
8
5
|
06.02.2021 14:30 | PP 192 | 8 : 5 | Zenon | |||||
06.02
10:30
Flash
Braća Nedić
1
8
|
06.02.2021 10:30 | Flash | 1 : 8 | Braća Nedić |
06.02
18:00
FON
Nova Pazova
7
1
|
06.02.2021 18:00 | FON | 7 : 1 | Nova Pazova | |||||
06.02
19:00
Vranje
Novi Pazar
4
1
|
06.02.2021 19:00 | Vranje | 4 : 1 | Novi Pazar | |||||
06.02
20:00
Zemun Samo pravo
Konjarnik
3
1
|
06.02.2021 20:00 | Zemun Samo pravo | 3 : 1 | Konjarnik |
06.02
20:30
Banjica
Zufo
6
0
|
06.02.2021 20:30 | Banjica | 6 : 0 | Zufo |