11.04
16:00
Tisa
Omladinac
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Tisa | 0 : 1 | Omladinac | |||||
11.04
16:00
Borac
BaÄka 1901
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Borac | 2 : 0 | BaÄka 1901 |
11.04
15:30
SuŔica
JoŔanica
1
3
|
11.04.2021 15:30 | SuŔica | 1 : 3 | JoŔanica |
11.04
16:00
BSK 1925
RadniÄki (O)
0
1
|
11.04.2021 16:00 | BSK 1925 | 0 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
11.04
16:00
SremÄica
Crvena zvezda
3
2
|
11.04.2021 16:00 | SremÄica | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
11.04
16:00
LeŔtane
OFK Beograd
0
0
|
11.04.2021 16:00 | LeŔtane | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo
TEK Sloga
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | TEK Sloga | |||||
11.04
16:00
Lokomotiva
Brodarac
0
5
|
11.04.2021 16:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | Brodarac |
11.04
16:00
Kablovi
Mladost
1
4
|
11.04.2021 16:00 | Kablovi | 1 : 4 | Mladost | |||||
11.04
11:00
RadniÄki (S)
Car Konstantin
3
1
|
11.04.2021 11:00 | RadniÄki (S) | 3 : 1 | Car Konstantin | |||||
11.04
11:00
SFS Borac
SFK Morava
2
2
|
11.04.2021 11:00 | SFS Borac | 2 : 2 | SFK Morava | |||||
11.04
16:00
BuduÄnost (P)
OFK TopliÄanin
1
1
|
11.04.2021 16:00 | BuduÄnost (P) | 1 : 1 | OFK TopliÄanin |
11.04
15:30
KoriÄani
Å umadija (T)
1
0
|
11.04.2021 15:30 | KoriÄani | 1 : 0 | Å umadija (T) | |||||
11.04
15:30
BuduÄnost
Omladinac
5
0
|
11.04.2021 15:30 | BuduÄnost | 5 : 0 | Omladinac | |||||
11.04
15:30
Polet
Radnik
0
0
|
11.04.2021 15:30 | Polet | 0 : 0 | Radnik | |||||
11.04
15:30
Real
Proleter
4
0
|
11.04.2021 15:30 | Real | 4 : 0 | Proleter |
11.04
16:00
Sloga (M)
OFK Napredak
1
4
|
11.04.2021 16:00 | Sloga (M) | 1 : 4 | OFK Napredak | |||||
11.04
16:00
VGSK
Borac (Ž)
6
2
|
11.04.2021 16:00 | VGSK | 6 : 2 | Borac (Ž) | |||||
11.04
16:00
Morava (VP)
Zvižd
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Morava (VP) | 2 : 0 | Zvižd | |||||
11.04
16:00
Petar Dobrnjac
KaraÄorÄe
1
5
|
11.04.2021 16:00 | Petar Dobrnjac | 1 : 5 | KaraÄorÄe | |||||
11.04
16:00
Rudar (S)
Äerdap
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Rudar (S) | 2 : 0 | Äerdap | |||||
11.04
16:00
OFK AranÄelovac 1979
OFK Mihajlovac
2
2
|
11.04.2021 16:00 | OFK AranÄelovac 1979 | 2 : 2 | OFK Mihajlovac | |||||
11.04
16:00
RSK
Borac 1932
4
2
|
11.04.2021 16:00 | RSK | 4 : 2 | Borac 1932 | |||||
11.04
16:00
Jasenica 2017
Sloga (B)
0
5
|
11.04.2021 16:00 | Jasenica 2017 | 0 : 5 | Sloga (B) | |||||
11.04
16:00
Pomoravlje
Sloboda
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Pomoravlje | 0 : 1 | Sloboda |
11.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Polimlje
8
0
|
11.04.2021 11:00 | Jedinstvo Putevi | 8 : 0 | Polimlje | |||||
11.04
11:00
Polet (Lj)
FAP
2
1
|
11.04.2021 11:00 | Polet (Lj) | 2 : 1 | FAP | |||||
11.04
15:30
Omladinac
Sloga (BB)
0
3
|
11.04.2021 15:30 | Omladinac | 0 : 3 | Sloga (BB) | |||||
11.04
15:30
Sloboda (Ä)
Polet (T)
3
0
|
11.04.2021 15:30 | Sloboda (Ä) | 3 : 0 | Polet (T) | |||||
11.04
15:30
Jasen
Rampa
1
1
|
11.04.2021 15:30 | Jasen | 1 : 1 | Rampa |
11.04
15:30
RaÄevac
RadniÄki (V)
0
0
|
11.04.2021 15:30 | RaÄevac | 0 : 0 | RadniÄki (V) | |||||
11.04
15:30
Vrelo Sport
RadniÄki (K)
4
0
|
11.04.2021 15:30 | Vrelo Sport | 4 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
11.04
15:30
Mladost (P)
Drina
2
1
|
11.04.2021 15:30 | Mladost (P) | 2 : 1 | Drina | |||||
11.04
15:30
Spartak 1924
Zadrugar
1
3
|
11.04.2021 15:30 | Spartak 1924 | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
11.04
15:30
Sloga (B)
Jedinstvo Vladimirci 1924
4
0
|
11.04.2021 15:30 | Sloga (B) | 4 : 0 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
11.04
15:30
Mladost (Dr)
Borac (L)
1
2
|
11.04.2021 15:30 | Mladost (Dr) | 1 : 2 | Borac (L) |
11.04
16:00
Vojvodina (BG)
Tekstilac
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Vojvodina (BG) | 0 : 1 | Tekstilac | |||||
11.04
16:00
Hercegovac
BaÄka (P)
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Hercegovac | 0 : 0 | BaÄka (P) |
11.04
16:00
Mladost
ŽAK
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Mladost | 1 : 1 | ŽAK | |||||
11.04
16:00
Omladinac FAM
Begej
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Omladinac FAM | 1 : 0 | Begej |
11.04
16:00
Podunavac
Sloboda
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Podunavac | 2 : 0 | Sloboda | |||||
11.04
16:00
JugoviÄ
RFK Novi Sad 1921
2
4
|
11.04.2021 16:00 | JugoviÄ | 2 : 4 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
11.04
16:00
Sremac Vojka
Hajduk
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Sremac Vojka | 2 : 1 | Hajduk | |||||
11.04
10:00
Index
Borac
1
4
|
11.04.2021 10:00 | Index | 1 : 4 | Borac | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo
Crvena Zvezda
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Crvena Zvezda |
11.04
16:00
TemniÄ 1924
LevaÄ
1
1
|
11.04.2021 16:00 | TemniÄ 1924 | 1 : 1 | LevaÄ | |||||
11.04
16:00
BoŔnjane
Blagotin
0
1
|
11.04.2021 16:00 | BoŔnjane | 0 : 1 | Blagotin | |||||
11.04
16:00
Moravac 2015
Jedinstvo (M)
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Moravac 2015 | 2 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
11.04
16:00
OFK Lugomir
KuŔiljevo
4
0
|
11.04.2021 16:00 | OFK Lugomir | 4 : 0 | KuŔiljevo | |||||
11.04
16:00
Sloga (M)
Juhor
5
1
|
11.04.2021 16:00 | Sloga (M) | 5 : 1 | Juhor |
11.04
16:00
Rajko MitiÄ
Jedinstvo (P)
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Rajko MitiÄ | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
11.04
11:00
Tanasko RajiÄ
Balkanski
0
3
|
11.04.2021 11:00 | Tanasko RajiÄ | 0 : 3 | Balkanski | |||||
11.04
16:00
Branik
OFK Knjaz
0
3
|
11.04.2021 16:00 | Branik | 0 : 3 | OFK Knjaz |
11.04
16:00
Delijski Vis
NaŔa krila 1936
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Delijski Vis | 2 : 0 | NaŔa krila 1936 | |||||
11.04
16:00
Rudar
Pukovac
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Pukovac | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo (GM)
Naisus 1977
10
0
|
11.04.2021 16:00 | Jedinstvo (GM) | 10 : 0 | Naisus 1977 | |||||
11.04
16:00
Zemljoradnik
MaloŔiŔte
1
5
|
11.04.2021 16:00 | Zemljoradnik | 1 : 5 | MaloŔiŔte | |||||
11.04
16:00
OFK NiÅ”
Morava
2
1
|
11.04.2021 16:00 | OFK NiÅ” | 2 : 1 | Morava |
11.04
16:00
Alakince
BuduÄnost
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Alakince | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.04
16:00
Vranjska Banja
Jedinstvo (G)
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Vranjska Banja | 1 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo (GS)
Nebeski Andjeli
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Jedinstvo (GS) | 3 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
11.04
16:00
DobriÄ
Äekmin
1
0
|
11.04.2021 16:00 | DobriÄ | 1 : 0 | Äekmin | |||||
11.04
16:00
Svetlost
Jablanica
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Svetlost | 0 : 0 | Jablanica |
11.04
16:00
Komgrap
Å umadija
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Komgrap | 3 : 0 | Å umadija | |||||
11.04
16:00
Dunav
VrÄin
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Dunav | 1 : 0 | VrÄin | |||||
11.04
11:00
Prva iskra
VinÄa
6
0
|
11.04.2021 11:00 | Prva iskra | 6 : 0 | VinÄa | |||||
11.04
13:00
BSK 1926
Napredak
2
2
|
11.04.2021 13:00 | BSK 1926 | 2 : 2 | Napredak | |||||
11.04
10:00
Torlak
Srem
1
0
|
11.04.2021 10:00 | Torlak | 1 : 0 | Srem | |||||
11.04
16:00
Kosmaj
PoŔtar Zvezdara
2
3
|
11.04.2021 16:00 | Kosmaj | 2 : 3 | PoŔtar Zvezdara |
11.04
16:00
TrebiÄ
OsniÄ
5
1
|
11.04.2021 16:00 | TrebiÄ | 5 : 1 | OsniÄ | |||||
11.04
16:00
GraniÄar
Sloga
4
0
|
11.04.2021 16:00 | GraniÄar | 4 : 0 | Sloga | |||||
11.04
16:00
Omladinac
Kosovo
4
1
|
11.04.2021 16:00 | Omladinac | 4 : 1 | Kosovo | |||||
11.04
16:00
OFK Rtanj
RadniÄki 1946
1
1
|
11.04.2021 16:00 | OFK Rtanj | 1 : 1 | RadniÄki 1946 | |||||
11.04
16:00
Rudar (P)
Å ljivar
6
0
|
11.04.2021 16:00 | Rudar (P) | 6 : 0 | Å ljivar |
11.04
16:00
Mladost (DK)
MaÄkovac
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Mladost (DK) | 1 : 0 | MaÄkovac | |||||
11.04
16:00
13. April
Vinogradar
0
2
|
11.04.2021 16:00 | 13. April | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
11.04
16:00
Mladost (T)
Äitluk
1
2
|
11.04.2021 16:00 | Mladost (T) | 1 : 2 | Äitluk | |||||
11.04
16:00
Žabare
Sloga (L)
1
3
|
11.04.2021 16:00 | Žabare | 1 : 3 | Sloga (L) | |||||
11.04
16:00
SebeÄevac
Gornji StepoÅ”
0
0
|
11.04.2021 16:00 | SebeÄevac | 0 : 0 | Gornji StepoÅ” | |||||
11.04
16:00
Ribnik
Sloga (Ä)
2
3
|
11.04.2021 16:00 | Ribnik | 2 : 3 | Sloga (Ä) | |||||
11.04
16:00
FUD
Kupci
1
3
|
11.04.2021 16:00 | FUD | 1 : 3 | Kupci | |||||
11.04
16:00
Trudbenik
Gradina
6
2
|
11.04.2021 16:00 | Trudbenik | 6 : 2 | Gradina |
11.04
16:00
Sremac
Sloga
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Sremac | 0 : 1 | Sloga | |||||
11.04
16:00
Napredak
RadniÄki
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Napredak | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
11.04
16:00
BSK
Partizan
3
2
|
11.04.2021 16:00 | BSK | 3 : 2 | Partizan | |||||
11.04
16:00
Donji Srem 2015
LSK
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Donji Srem 2015 | 3 : 0 | LSK | |||||
11.04
16:00
Mitros
Hajduk (V)
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Mitros | 1 : 1 | Hajduk (V) | |||||
11.04
16:00
PSK
Borac (M)
0
7
|
11.04.2021 16:00 | PSK | 0 : 7 | Borac (M) |
11.04
16:00
Polet (Id)
Jugoslavija
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Polet (Id) | 2 : 0 | Jugoslavija | |||||
11.04
16:00
Potporanj
Partizan (G)
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Potporanj | 0 : 0 | Partizan (G) | |||||
11.04
16:00
Sloga (BNS)
Spartak 1911
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Spartak 1911 | |||||
11.04
16:00
Stari TamiÅ”
Banat (I)
0
4
|
11.04.2021 16:00 | Stari TamiÅ” | 0 : 4 | Banat (I) | |||||
11.04
16:00
BuduÄnost (A)
HajduÄica
2
4
|
11.04.2021 16:00 | BuduÄnost (A) | 2 : 4 | HajduÄica | |||||
11.04
16:00
Dolina
Crvena zvezda
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Dolina | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
11.04
16:00
Strela
RadniÄki (B)
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Strela | 3 : 1 | RadniÄki (B) |
11.04
16:00
BSK
BuduÄnost (M)
0
0
|
11.04.2021 16:00 | BSK | 0 : 0 | BuduÄnost (M) | |||||
11.04
16:00
RadniÄki 1918
Polet
2
1
|
11.04.2021 16:00 | RadniÄki 1918 | 2 : 1 | Polet | |||||
11.04
16:00
SU StaniÅ”iÄ 1920
Slavija
4
1
|
11.04.2021 16:00 | SU StaniÅ”iÄ 1920 | 4 : 1 | Slavija | |||||
11.04
16:00
Zadrugar
Kulpin
3
2
|
11.04.2021 16:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Kulpin | |||||
11.04
16:00
BuduÄnost (P)
MagliÄ
3
0
|
11.04.2021 16:00 | BuduÄnost (P) | 3 : 0 | MagliÄ | |||||
11.04
16:00
Kordun
Borac (BG)
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Kordun | 2 : 0 | Borac (BG) | |||||
11.04
16:00
Borac 46
Omladinac
4
4
|
11.04.2021 16:00 | Borac 46 | 4 : 4 | Omladinac | |||||
11.04
16:00
BuduÄnost (G)
Rusin
3
0
|
11.04.2021 16:00 | BuduÄnost (G) | 3 : 0 | Rusin |
11.04
16:30
Preporod
EÄÅ”eg
8
0
|
11.04.2021 16:30 | Preporod | 8 : 0 | EÄÅ”eg | |||||
11.04
16:30
ObiliÄ
Iskra
2
0
|
11.04.2021 16:30 | ObiliÄ | 2 : 0 | Iskra | |||||
11.04
16:30
BuduÄnost
Sloga
1
0
|
11.04.2021 16:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Sloga | |||||
11.04
16:30
Jadran
Sutjeska
8
0
|
11.04.2021 16:30 | Jadran | 8 : 0 | Sutjeska | |||||
11.04
16:30
ÄurÄin
Senta
0
2
|
11.04.2021 16:30 | ÄurÄin | 0 : 2 | Senta |
11.04
16:00
TamiÅ”
MSK
3
2
|
11.04.2021 16:00 | TamiÅ” | 3 : 2 | MSK | |||||
11.04
16:00
Borac
Polet
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Borac | 2 : 0 | Polet | |||||
11.04
16:00
2. Oktobar
RadniÄki 1911
3
1
|
11.04.2021 16:00 | 2. Oktobar | 3 : 1 | RadniÄki 1911 | |||||
11.04
16:00
Mladost (BD)
ASK
2
4
|
11.04.2021 16:00 | Mladost (BD) | 2 : 4 | ASK | |||||
11.04
16:00
OFK Klek
Potisje
1
1
|
11.04.2021 16:00 | OFK Klek | 1 : 1 | Potisje | |||||
11.04
16:00
Rusanda
Mladost (L)
4
1
|
11.04.2021 16:00 | Rusanda | 4 : 1 | Mladost (L) | |||||
11.04
16:00
Lehel
Crvena zvezda
0
8
|
11.04.2021 16:00 | Lehel | 0 : 8 | Crvena zvezda |
11.04
15:30
Polet
Radnik (SP)
3
1
|
11.04.2021 15:30 | Polet | 3 : 1 | Radnik (SP) | |||||
11.04
15:30
SASK
ObiliÄ
1
1
|
11.04.2021 15:30 | SASK | 1 : 1 | ObiliÄ | |||||
11.04
15:30
ŽelezniÄar Kusadak
BuduÄnost
6
1
|
11.04.2021 15:30 | ŽelezniÄar Kusadak | 6 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.04
15:30
Bresje Superior
Pobeda
2
1
|
11.04.2021 15:30 | Bresje Superior | 2 : 1 | Pobeda | |||||
11.04
15:30
BaÄinac
Sloga (M)
4
3
|
11.04.2021 15:30 | BaÄinac | 4 : 3 | Sloga (M) | |||||
11.04
15:30
Mladi borac
Podunavac
1
0
|
11.04.2021 15:30 | Mladi borac | 1 : 0 | Podunavac | |||||
11.04
15:30
Mladi radnik 1940
Mladost 1948
1
0
|
11.04.2021 15:30 | Mladi radnik 1940 | 1 : 0 | Mladost 1948 | |||||
11.04
15:30
Sloga (L)
Crvena zvezda
6
0
|
11.04.2021 15:30 | Sloga (L) | 6 : 0 | Crvena zvezda |
11.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Partizan 1945
5
0
|
11.04.2021 16:00 | Prvi srpski ustanak | 5 : 0 | Partizan 1945 | |||||
11.04
16:00
Grizli ML
Å umadinac 1913
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Grizli ML | 1 : 0 | Å umadinac 1913 | |||||
11.04
16:00
VinÄa
BSK
4
1
|
11.04.2021 16:00 | VinÄa | 4 : 1 | BSK | |||||
11.04
16:00
Partizan (BB)
Borac (P)
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Partizan (BB) | 1 : 1 | Borac (P) | |||||
11.04
16:00
Å umadinac (S)
Banja 1957
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Å umadinac (S) | 2 : 0 | Banja 1957 | |||||
11.04
16:00
Sloga (Z)
Jasenica (B)
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Sloga (Z) | 0 : 0 | Jasenica (B) | |||||
11.04
16:00
Lokomotiva
Trnava
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Trnava | |||||
11.04
16:00
Marjan (K)
Omladinac
5
0
|
11.04.2021 16:00 | Marjan (K) | 5 : 0 | Omladinac | |||||
11.04
16:00
Plaskovac
ŽSK
3
2
|
11.04.2021 16:00 | Plaskovac | 3 : 2 | ŽSK |
11.04
16:00
Umka
SinÄeliÄ 2012
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Umka | 1 : 1 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
11.04
16:00
Heroj Polet
PKB Kovilovo
1
3
|
11.04.2021 16:00 | Heroj Polet | 1 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
11.04
16:00
Posavac TiŔma
011
2
5
|
11.04.2021 16:00 | Posavac TiŔma | 2 : 5 | 011 | |||||
11.04
16:00
Balkan Mirijevo
Å umadinac
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Balkan Mirijevo | 3 : 0 | Å umadinac | |||||
11.04
16:00
DIF
Borac (P)
4
3
|
11.04.2021 16:00 | DIF | 4 : 3 | Borac (P) | |||||
11.04
16:00
PKB (PS)
Hajduk
2
2
|
11.04.2021 16:00 | PKB (PS) | 2 : 2 | Hajduk |
11.04
16:00
Zvezda
Mladi borac
8
1
|
11.04.2021 16:00 | Zvezda | 8 : 1 | Mladi borac | |||||
11.04
16:00
OFK Borac
Jedinstvo
4
0
|
11.04.2021 16:00 | OFK Borac | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.04
16:00
OFK Zabrežje
Omladinac
1
3
|
11.04.2021 16:00 | OFK Zabrežje | 1 : 3 | Omladinac | |||||
11.04
16:00
OFK BuduÄnost
Strelac
2
1
|
11.04.2021 16:00 | OFK BuduÄnost | 2 : 1 | Strelac | |||||
11.04
16:00
Duboko
Polet
6
1
|
11.04.2021 16:00 | Duboko | 6 : 1 | Polet | |||||
11.04
16:00
LisoviÄ 1977
Rojkovac
1
2
|
11.04.2021 16:00 | LisoviÄ 1977 | 1 : 2 | Rojkovac |
11.04
16:00
SUF Dubona
ZaklopaÄa
2
0
|
11.04.2021 16:00 | SUF Dubona | 2 : 0 | ZaklopaÄa | |||||
11.04
16:00
Kosmajac
Pudarci
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Kosmajac | 0 : 1 | Pudarci | |||||
11.04
16:00
BoleÄ
Velika Krsna
3
0
|
11.04.2021 16:00 | BoleÄ | 3 : 0 | Velika Krsna | |||||
11.04
16:00
SUF KovaÄevac 1956
KaluÄerica 1969
2
4
|
11.04.2021 16:00 | SUF KovaÄevac 1956 | 2 : 4 | KaluÄerica 1969 | |||||
11.04
16:00
Å umadija 1962
Rabrovac
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Å umadija 1962 | 3 : 1 | Rabrovac | |||||
11.04
16:00
Dunavac
IvanÄa
9
0
|
11.04.2021 16:00 | Dunavac | 9 : 0 | IvanÄa |
11.04
17:00
BaÄka 1923
BaÄka (B)
2
3
|
11.04.2021 17:00 | BaÄka 1923 | 2 : 3 | BaÄka (B) | |||||
11.04
17:00
Petrovaradin
Hajduk
3
0
|
11.04.2021 17:00 | Petrovaradin | 3 : 0 | Hajduk | |||||
11.04
17:00
ŽSK
Susek
0
3
|
11.04.2021 17:00 | ŽSK | 0 : 3 | Susek | |||||
11.04
17:00
FruŔkogorac
TSK
2
3
|
11.04.2021 17:00 | FruŔkogorac | 2 : 3 | TSK | |||||
11.04
17:00
OFK Sirig
Å ajkaÅ” 1908
0
1
|
11.04.2021 17:00 | OFK Sirig | 0 : 1 | Å ajkaÅ” 1908 |
11.04
11:00
Sloga
Rudna Glava
5
1
|
11.04.2021 11:00 | Sloga | 5 : 1 | Rudna Glava | |||||
11.04
16:00
Polet
Å arbanovac
1
2
|
11.04.2021 16:00 | Polet | 1 : 2 | Å arbanovac | |||||
11.04
16:00
Blizna
Krivelj
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Blizna | 1 : 0 | Krivelj | |||||
11.04
16:00
Mladost
KljuÄ
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Mladost | 2 : 1 | KljuÄ |
11.04
16:00
Zastava
MarÅ”iÄ
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Zastava | 1 : 0 | MarÅ”iÄ | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo
Srbija
2
4
|
11.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Srbija | |||||
11.04
16:00
Kutlovo
Slavija
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Kutlovo | 1 : 1 | Slavija | |||||
11.04
16:00
Å umadija 1934
Mladost (P)
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Å umadija 1934 | 3 : 0 | Mladost (P) | |||||
11.04
16:00
OFK Bagremar
21. oktobar
0
2
|
11.04.2021 16:00 | OFK Bagremar | 0 : 2 | 21. oktobar |
11.04
16:00
Sloboda
Mladost (L)
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
11.04
16:00
Mladost (DK)
Omladinac
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Mladost (DK) | 0 : 1 | Omladinac | |||||
11.04
16:00
Stevan NeŔticki
Morava
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Stevan NeŔticki | 0 : 1 | Morava | |||||
11.04
16:00
RadniÄki 1936
Äegar 1946
1
1
|
11.04.2021 16:00 | RadniÄki 1936 | 1 : 1 | Äegar 1946 | |||||
11.04
16:00
Vulkan 1963
Crvena zastava
5
2
|
11.04.2021 16:00 | Vulkan 1963 | 5 : 2 | Crvena zastava | |||||
11.04
16:00
Planinac 1933
Äegar 2013
1
2
|
11.04.2021 16:00 | Planinac 1933 | 1 : 2 | Äegar 2013 | |||||
11.04
16:00
Palilulac
Aluminjum
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Palilulac | 1 : 0 | Aluminjum |
11.04
15:30
Napredak 1936
Rudar 2001
1
2
|
11.04.2021 15:30 | Napredak 1936 | 1 : 2 | Rudar 2001 | |||||
11.04
15:30
Napredak SimiÄevo
ObiliÄ
3
1
|
11.04.2021 15:30 | Napredak SimiÄevo | 3 : 1 | ObiliÄ | |||||
11.04
15:30
Omladinac (Å )
Sloga (L)
3
2
|
11.04.2021 15:30 | Omladinac (Å ) | 3 : 2 | Sloga (L) | |||||
11.04
15:30
ŽelezniÄar
Sirakovo
1
0
|
11.04.2021 15:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Sirakovo | |||||
11.04
15:30
BuduÄnost (V)
Mlava (ML)
1
2
|
11.04.2021 15:30 | BuduÄnost (V) | 1 : 2 | Mlava (ML) | |||||
11.04
15:30
Manastirica
Borac (K)
1
4
|
11.04.2021 15:30 | Manastirica | 1 : 4 | Borac (K) | |||||
11.04
15:30
Vihor
TrgovaÄki
3
1
|
11.04.2021 15:30 | Vihor | 3 : 1 | TrgovaÄki | |||||
11.04
15:30
Integral
Mladost (B)
3
2
|
11.04.2021 15:30 | Integral | 3 : 2 | Mladost (B) |
11.04
16:00
Mladost
BaliÄevac
7
0
|
11.04.2021 16:00 | Mladost | 7 : 0 | BaliÄevac | |||||
11.04
16:00
OFK Rutevac 1908
Borac
1
2
|
11.04.2021 16:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 2 | Borac | |||||
11.04
16:00
Moravac (ZT)
Palilula
4
3
|
11.04.2021 16:00 | Moravac (ZT) | 4 : 3 | Palilula | |||||
11.04
16:00
Elid
RadniÄki 1924
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Elid | 0 : 1 | RadniÄki 1924 | |||||
11.04
16:00
Pobeda
Sloga
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Pobeda | 1 : 1 | Sloga | |||||
11.04
16:00
Jastrebac
RasovaÄa
6
0
|
11.04.2021 16:00 | Jastrebac | 6 : 0 | RasovaÄa |
11.04
16:00
BuduÄnost
Ribnica
2
2
|
11.04.2021 16:00 | BuduÄnost | 2 : 2 | Ribnica | |||||
11.04
16:00
Jovo Kursula
Napredak
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Jovo Kursula | 3 : 0 | Napredak | |||||
11.04
16:00
Granit
Jedinstvo 2017
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Granit | 1 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
11.04
16:00
Mataruge
PopoviÄi Vrnjci
3
2
|
11.04.2021 16:00 | Mataruge | 3 : 2 | PopoviÄi Vrnjci |
11.04
16:00
Orlovi
Juhor (G)
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Orlovi | 2 : 0 | Juhor (G) | |||||
11.04
16:00
Napredak
Morava (R)
1
5
|
11.04.2021 16:00 | Napredak | 1 : 5 | Morava (R) | |||||
11.04
16:00
OFK Juhor 2016
BuduÄnost (M)
0
2
|
11.04.2021 16:00 | OFK Juhor 2016 | 0 : 2 | BuduÄnost (M) | |||||
11.04
16:00
Dragocvet
Resavac
8
0
|
11.04.2021 16:00 | Dragocvet | 8 : 0 | Resavac | |||||
11.04
16:00
Mladost (J)
Mladost (K)
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Mladost (J) | 1 : 0 | Mladost (K) | |||||
11.04
16:00
Sloga
BuduÄnost (Ä)
4
1
|
11.04.2021 16:00 | Sloga | 4 : 1 | BuduÄnost (Ä) |
11.04
15:30
Iskra
Pepeljevac
0
0
|
11.04.2021 15:30 | Iskra | 0 : 0 | Pepeljevac | |||||
11.04
15:30
ZSK
Radnik (Ub)
4
1
|
11.04.2021 15:30 | ZSK | 4 : 1 | Radnik (Ub) | |||||
11.04
15:30
TrliÄ
OFK OseÄina
1
1
|
11.04.2021 15:30 | TrliÄ | 1 : 1 | OFK OseÄina | |||||
11.04
15:30
Pambukovica
OFK JabuÄje
0
4
|
11.04.2021 15:30 | Pambukovica | 0 : 4 | OFK JabuÄje | |||||
11.04
15:30
Tvrdojevac
Kolubara 2
1
2
|
11.04.2021 15:30 | Tvrdojevac | 1 : 2 | Kolubara 2 | |||||
11.04
15:30
Dimitrije TucoviÄ
OFK Senjak
1
2
|
11.04.2021 15:30 | Dimitrije TucoviÄ | 1 : 2 | OFK Senjak |
11.04
11:00
Bratstvo
VuÄje
1
2
|
11.04.2021 11:00 | Bratstvo | 1 : 2 | VuÄje | |||||
11.04
16:00
BobiŔte
Jedinstvo
4
2
|
11.04.2021 16:00 | BobiŔte | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
11.04
16:00
Umac
Kumarevo 65
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Umac | 1 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
11.04
16:00
OFK Brza
ZloÄudovo
2
1
|
11.04.2021 16:00 | OFK Brza | 2 : 1 | ZloÄudovo | |||||
11.04
16:00
Polet
Gradac
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Polet | 3 : 0 | Gradac | |||||
11.04
16:00
Donja Lomnica
Progres
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Donja Lomnica | 1 : 1 | Progres |
11.04
16:00
Real
BSK
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Real | 2 : 1 | BSK | |||||
11.04
16:00
Plantaža
OFK Morava
5
1
|
11.04.2021 16:00 | Plantaža | 5 : 1 | OFK Morava | |||||
11.04
16:00
Moravac
Å umadija
2
3
|
11.04.2021 16:00 | Moravac | 2 : 3 | Å umadija | |||||
11.04
16:00
Sloga
Milanovo
5
1
|
11.04.2021 16:00 | Sloga | 5 : 1 | Milanovo | |||||
11.04
16:00
Mladost 1959
Sloboda
4
0
|
11.04.2021 16:00 | Mladost 1959 | 4 : 0 | Sloboda | |||||
11.04
16:00
Mladi borac
ŽelezniÄar
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Mladi borac | 3 : 1 | ŽelezniÄar |
11.04
11:00
Prvi partizan
Polet
0
3
|
11.04.2021 11:00 | Prvi partizan | 0 : 3 | Polet | |||||
11.04
15:30
Savinac
PeruÄac
3
0
|
11.04.2021 15:30 | Savinac | 3 : 0 | PeruÄac | |||||
11.04
15:30
Bakionica
Jedinstvo
3
3
|
11.04.2021 15:30 | Bakionica | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.04
15:30
Ježevica
Kotroman
4
2
|
11.04.2021 15:30 | Ježevica | 4 : 2 | Kotroman | |||||
11.04
15:30
Omladinac
Äajetina
0
0
|
11.04.2021 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | Äajetina | |||||
11.04
15:30
SeÄica
AvijatiÄar Vranjani
2
2
|
11.04.2021 15:30 | SeÄica | 2 : 2 | AvijatiÄar Vranjani | |||||
11.04
15:30
Lazarica
ViŔesava
7
4
|
11.04.2021 15:30 | Lazarica | 7 : 4 | ViŔesava |
11.04
16:00
Spartak
Prilike
1
2
|
11.04.2021 16:00 | Spartak | 1 : 2 | Prilike | |||||
11.04
16:00
Morava
Ozremica
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Morava | 3 : 0 | Ozremica | |||||
11.04
16:00
DragaÄevo
VoÄar
3
0
|
11.04.2021 16:00 | DragaÄevo | 3 : 0 | VoÄar | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo
OvÄar
1
3
|
11.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | OvÄar |
11.04
16:00
Orlovac
Mladost (P)
2
2
|
11.04.2021 16:00 | Orlovac | 2 : 2 | Mladost (P) | |||||
11.04
16:00
Backovac Junajted
Rudar
0
4
|
11.04.2021 16:00 | Backovac Junajted | 0 : 4 | Rudar | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (GG)
4
1
|
11.04.2021 16:00 | Jedinstvo (K) | 4 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
11.04
16:00
Donja Vrbava
Napredak
2
3
|
11.04.2021 16:00 | Donja Vrbava | 2 : 3 | Napredak | |||||
11.04
16:00
Ozrem PMH
Zadrugar
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Ozrem PMH | 1 : 0 | Zadrugar |
11.04
16:00
Pobeda
DragoÅ”
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Pobeda | 2 : 0 | DragoÅ” | |||||
11.04
16:00
ŽeljuŔa
Gnjilan
1
2
|
11.04.2021 16:00 | ŽeljuŔa | 1 : 2 | Gnjilan |
11.04
16:00
Hajduk Stanko
Cer (PE)
1
2
|
11.04.2021 16:00 | Hajduk Stanko | 1 : 2 | Cer (PE) | |||||
11.04
16:00
Rudar
Jedinstvo
2
4
|
11.04.2021 16:00 | Rudar | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
11.04
16:00
Mladost
Podrinje
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Podrinje | |||||
11.04
16:00
Milan OrliÄ
Sloga (KR)
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Milan OrliÄ | 2 : 1 | Sloga (KR) | |||||
11.04
16:00
Drina
Vidojevica
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Drina | 2 : 1 | Vidojevica | |||||
11.04
16:00
DuŔko
Cer (JL)
2
1
|
11.04.2021 16:00 | DuŔko | 2 : 1 | Cer (JL) | |||||
11.04
16:00
Majur
Mladi borac
2
2
|
11.04.2021 16:00 | Majur | 2 : 2 | Mladi borac |
11.04
15:30
BSK Bujanovac
Mladost (S)
0
3
|
11.04.2021 15:30 | BSK Bujanovac | 0 : 3 | Mladost (S) | |||||
11.04
15:30
Äelik
Lugina
3
0
|
11.04.2021 15:30 | Äelik | 3 : 0 | Lugina | |||||
11.04
15:30
Mineralac
Levosoje
0
3
|
11.04.2021 15:30 | Mineralac | 0 : 3 | Levosoje | |||||
11.04
15:30
FSU Južna pruga
Trnovac
1
5
|
11.04.2021 15:30 | FSU Južna pruga | 1 : 5 | Trnovac | |||||
11.04
15:30
Vihor
Pavlovac
3
1
|
11.04.2021 15:30 | Vihor | 3 : 1 | Pavlovac |
11.04
16:00
14. Oktobar
Omladinac (U)
2
1
|
11.04.2021 16:00 | 14. Oktobar | 2 : 1 | Omladinac (U) | |||||
11.04
16:00
Polet 57
Poljoprivrednik
5
1
|
11.04.2021 16:00 | Polet 57 | 5 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
11.04
16:00
Vinogradar
Velika Drenova
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Velika Drenova | |||||
11.04
16:00
Borac
Kamenorezac 76
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Borac | 1 : 0 | Kamenorezac 76 |
11.04
16:00
Ratar
Polet
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Ratar | 1 : 1 | Polet | |||||
11.04
16:00
Banat (D)
Borac (VS)
4
1
|
11.04.2021 16:00 | Banat (D) | 4 : 1 | Borac (VS) | |||||
11.04
16:00
Dunav
GraniÄar
2
3
|
11.04.2021 16:00 | Dunav | 2 : 3 | GraniÄar | |||||
11.04
16:00
Borac (VG)
Å evac
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Borac (VG) | 1 : 0 | Å evac | |||||
11.04
16:00
KaraÅ” (J)
KaraÅ” (K)
1
1
|
11.04.2021 16:00 | KaraÅ” (J) | 1 : 1 | KaraÅ” (K) | |||||
11.04
16:00
Vulturul
Partizan (K)
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Vulturul | 3 : 1 | Partizan (K) |
11.04
16:00
BuduÄnost (BB)
Borac (P)
1
2
|
11.04.2021 16:00 | BuduÄnost (BB) | 1 : 2 | Borac (P) | |||||
11.04
16:00
Kolonija
BSK BavaniŔte
1
2
|
11.04.2021 16:00 | Kolonija | 1 : 2 | BSK BavaniŔte | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo (D)
Dolovo
2
3
|
11.04.2021 16:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 3 | Dolovo |
11.04
16:00
Kameni
ÄSK
0
2
|
11.04.2021 16:00 | Kameni | 0 : 2 | ÄSK | |||||
11.04
16:00
Sremac
OFK BrestaÄ
4
1
|
11.04.2021 16:00 | Sremac | 4 : 1 | OFK BrestaÄ | |||||
11.04
16:00
Mladost
Napredak
2
2
|
11.04.2021 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Napredak | |||||
11.04
16:00
Dunav
FruŔkogorac
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Dunav | 0 : 1 | FruŔkogorac | |||||
11.04
16:00
RadniÄki
Polet
1
0
|
11.04.2021 16:00 | RadniÄki | 1 : 0 | Polet | |||||
11.04
16:00
Hrtkovci
KruŔedol
3
3
|
11.04.2021 16:00 | Hrtkovci | 3 : 3 | KruŔedol | |||||
11.04
16:00
Å umar
Jedinstvo
4
3
|
11.04.2021 16:00 | Å umar | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.04
16:00
GraniÄar
Srem
2
1
|
11.04.2021 16:00 | GraniÄar | 2 : 1 | Srem |
11.04
16:00
FruŔkogorac
GraniÄar 1924
1
0
|
11.04.2021 16:00 | FruÅ”kogorac | 1 : 0 | GraniÄar 1924 | |||||
11.04
16:00
Sremac (B)
Zmaj
2
5
|
11.04.2021 16:00 | Sremac (B) | 2 : 5 | Zmaj | |||||
11.04
16:00
Sremac (J)
OFK Zeka BuljubaŔa
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Sremac (J) | 3 : 0 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
11.04
16:00
GraniÄar (K)
Jedinstvo
2
1
|
11.04.2021 16:00 | GraniÄar (K) | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.04
10:00
FruŔka Gora
Jednota
5
1
|
11.04.2021 10:00 | FruŔka Gora | 5 : 1 | Jednota | |||||
11.04
16:00
TrgovaÄki
Erdevik 2017
1
1
|
11.04.2021 16:00 | TrgovaÄki | 1 : 1 | Erdevik 2017 | |||||
11.04
16:00
Sloboda
OFK BikiÄ
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | OFK BikiÄ | |||||
11.04
16:00
Sloga
ObiliÄ 1993
0
2
|
11.04.2021 16:00 | Sloga | 0 : 2 | ObiliÄ 1993 |
11.04
16:00
OFK StajiÄevo
ŽFK Banat BagljaŔ
1
3
|
11.04.2021 16:00 | OFK StajiÄevo | 1 : 3 | ŽFK Banat BagljaÅ” | |||||
11.04
16:00
Mladost
Naftagas
3
2
|
11.04.2021 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Naftagas | |||||
11.04
16:00
BileÄanin
Tisa 1933
1
1
|
11.04.2021 16:00 | BileÄanin | 1 : 1 | Tisa 1933 | |||||
11.04
16:00
OFK Gradnulica
Zadrugar
0
1
|
11.04.2021 16:00 | OFK Gradnulica | 0 : 1 | Zadrugar |
11.04
16:00
Borac
Mladost (R)
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Borac | 0 : 0 | Mladost (R) | |||||
11.04
11:00
Å amot
Brezovac
2
1
|
11.04.2021 11:00 | Å amot | 2 : 1 | Brezovac | |||||
11.04
11:00
TreŔnjevica
B 2000
2
3
|
11.04.2021 11:00 | TreŔnjevica | 2 : 3 | B 2000 | |||||
11.04
16:00
Kopljari
Vrbica
4
0
|
11.04.2021 16:00 | Kopljari | 4 : 0 | Vrbica | |||||
11.04
11:00
Mladi rudar
Gorski Car
2
1
|
11.04.2021 11:00 | Mladi rudar | 2 : 1 | Gorski Car | |||||
11.04
16:00
VenÄani
BuduÄnost
4
1
|
11.04.2021 16:00 | VenÄani | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.04
16:00
Radoje DomanoviÄ
Mladost (J)
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Radoje DomanoviÄ | 2 : 1 | Mladost (J) |
11.04
16:00
KruŔevica 1980
Napredak (MK)
2
1
|
11.04.2021 16:00 | KruŔevica 1980 | 2 : 1 | Napredak (MK) | |||||
11.04
16:00
Sloga (Z)
Jedinstvo (O)
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Sloga (Z) | 2 : 0 | Jedinstvo (O) | |||||
11.04
16:00
Mladost (R)
Å umadija (S)
2
2
|
11.04.2021 16:00 | Mladost (R) | 2 : 2 | Å umadija (S) | |||||
11.04
16:00
BSK
Feniks
2
1
|
11.04.2021 16:00 | BSK | 2 : 1 | Feniks |
11.04
16:00
Lipar
Omladinac
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Lipar | 2 : 0 | Omladinac | |||||
11.04
16:00
Bratstvo 2019
Hajduk
9
2
|
11.04.2021 16:00 | Bratstvo 2019 | 9 : 2 | Hajduk | |||||
11.04
16:00
Polet
Dunav
4
0
|
11.04.2021 16:00 | Polet | 4 : 0 | Dunav | |||||
11.04
16:00
OFK Odžaci
Dinamo 1923
5
1
|
11.04.2021 16:00 | OFK Odžaci | 5 : 1 | Dinamo 1923 | |||||
11.04
16:00
Aleksa Å antiÄ
Jedinstvo
5
2
|
11.04.2021 16:00 | Aleksa Å antiÄ | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
11.04
16:00
Kula
Mladost
5
6
|
11.04.2021 16:00 | Kula | 5 : 6 | Mladost |
11.04
10:00
OFK Hajduk
MiletiÄ
1
2
|
11.04.2021 10:00 | OFK Hajduk | 1 : 2 | MiletiÄ | |||||
11.04
17:00
Borac (R)
Dinamo
1
2
|
11.04.2021 17:00 | Borac (R) | 1 : 2 | Dinamo | |||||
11.04
17:00
Proleter
Vinogradar
2
4
|
11.04.2021 17:00 | Proleter | 2 : 4 | Vinogradar | |||||
11.04
17:00
Sloga
Hajduk (G)
0
3
|
11.04.2021 17:00 | Sloga | 0 : 3 | Hajduk (G) | |||||
11.04
17:00
ObiliÄ
Moskva
0
3
|
11.04.2021 17:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | Moskva |
11.04
15:30
BSK 1931
Žitkovica
2
1
|
11.04.2021 15:30 | BSK 1931 | 2 : 1 | Žitkovica | |||||
11.04
15:30
Stig 1955
BariÄ
1
0
|
11.04.2021 15:30 | Stig 1955 | 1 : 0 | BariÄ | |||||
11.04
15:30
Mladi Borac
Napredak (P)
4
2
|
11.04.2021 15:30 | Mladi Borac | 4 : 2 | Napredak (P) | |||||
11.04
15:30
Napredak (B)
Batovac
3
0
|
11.04.2021 15:30 | Napredak (B) | 3 : 0 | Batovac | |||||
11.04
15:30
Mlava (B)
Dizel
1
3
|
11.04.2021 15:30 | Mlava (B) | 1 : 3 | Dizel | |||||
11.04
15:30
Sloga (M)
Pek
2
0
|
11.04.2021 15:30 | Sloga (M) | 2 : 0 | Pek | |||||
11.04
15:30
Polet (V)
BaŔtovan 2015
2
0
|
11.04.2021 15:30 | Polet (V) | 2 : 0 | BaŔtovan 2015 | |||||
11.04
15:30
Borac 2016
LjubiÄevo
2
4
|
11.04.2021 15:30 | Borac 2016 | 2 : 4 | LjubiÄevo |
11.04
16:00
Velika MoŔtanica
Novi Beograd
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Velika MoŔtanica | 1 : 1 | Novi Beograd | |||||
11.04
10:00
Železnik 1930
BUSK
1
0
|
11.04.2021 10:00 | Železnik 1930 | 1 : 0 | BUSK | |||||
11.04
11:00
13. maj
Rekreativo 011
2
1
|
11.04.2021 11:00 | 13. maj | 2 : 1 | Rekreativo 011 | |||||
11.04
11:00
Bežanija
Busije
1
2
|
11.04.2021 11:00 | Bežanija | 1 : 2 | Busije | |||||
11.04
16:00
Zmaj 1953
Å eÄeranac Ada
1
4
|
11.04.2021 16:00 | Zmaj 1953 | 1 : 4 | Å eÄeranac Ada |
11.04
16:00
LepuŔnica
Palilulac
0
3
|
11.04.2021 16:00 | LepuŔnica | 0 : 3 | Palilulac | |||||
11.04
16:00
Minel
Pionir
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Minel | 2 : 0 | Pionir | |||||
11.04
16:00
OFK Crvenka
Avala 1939
0
3
|
11.04.2021 16:00 | OFK Crvenka | 0 : 3 | Avala 1939 | |||||
11.04
16:00
Resnik
Boka Seniors
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Resnik | 3 : 0 | Boka Seniors | |||||
11.04
13:00
Sveti Stefan
Mladi proleter
3
1
|
11.04.2021 13:00 | Sveti Stefan | 3 : 1 | Mladi proleter |
11.04
16:00
OFK Boždarevac
Beljina
3
3
|
11.04.2021 16:00 | OFK Boždarevac | 3 : 3 | Beljina | |||||
11.04
16:00
Veliki Borak
RuŔanj
4
0
|
11.04.2021 16:00 | Veliki Borak | 4 : 0 | RuŔanj |
11.04
11:00
MiloÄajac
BraÄa VukoviÄ
1
1
|
11.04.2021 11:00 | MiloÄajac | 1 : 1 | BraÄa VukoviÄ | |||||
11.04
16:00
Mineral 2015
Borac (V)
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Mineral 2015 | 2 : 0 | Borac (V) | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo (D)
Mladost 1925
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Jedinstvo (D) | 0 : 0 | Mladost 1925 | |||||
11.04
16:00
Sloga Obrva
Lazac
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Sloga Obrva | 0 : 0 | Lazac | |||||
11.04
16:00
Mladost 1981
Stubal
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Mladost 1981 | 1 : 1 | Stubal | |||||
11.04
16:00
Jedinstvo (G)
BogutovaÄka Banja
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 1 | BogutovaÄka Banja |
11.04
15:30
ZabrÄe 1936
Zadrugar 1947
2
1
|
11.04.2021 15:30 | ZabrÄe 1936 | 2 : 1 | Zadrugar 1947 | |||||
11.04
15:30
Sloga 1952
Udarnik (S)
0
2
|
11.04.2021 15:30 | Sloga 1952 | 0 : 2 | Udarnik (S) | |||||
11.04
15:30
RadniÄki (K)
Mladost (R)
4
2
|
11.04.2021 15:30 | RadniÄki (K) | 4 : 2 | Mladost (R) | |||||
11.04
15:30
Sloga 1945
KrilaÅ”
4
3
|
11.04.2021 15:30 | Sloga 1945 | 4 : 3 | KrilaÅ” | |||||
11.04
15:30
Jedinstvo (K)
Borac (V)
1
3
|
11.04.2021 15:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 3 | Borac (V) |
11.04
16:00
Pomoravlje
RadniÄki
|
11.04.2021 16:00 | Pomoravlje | : | RadniÄki | |||||
11.04
16:00
15. Avgust 1950
SinÄeliÄ
3
0
|
11.04.2021 16:00 | 15. Avgust 1950 | 3 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
11.04
16:00
Mladost (S)
Sloga
1
5
|
11.04.2021 16:00 | Mladost (S) | 1 : 5 | Sloga | |||||
11.04
16:00
OFK Batinac
Rudar (S)
3
2
|
11.04.2021 16:00 | OFK Batinac | 3 : 2 | Rudar (S) |
11.04
16:00
Partizan
Mladost (G)
3
2
|
11.04.2021 16:00 | Partizan | 3 : 2 | Mladost (G) | |||||
11.04
16:00
Crni Vrh
Sloboda
4
3
|
11.04.2021 16:00 | Crni Vrh | 4 : 3 | Sloboda | |||||
11.04
16:00
Mladost (T)
Ursule
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Mladost (T) | 3 : 1 | Ursule | |||||
11.04
16:00
Mladi Borac
Å antarovac
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Mladi Borac | 3 : 1 | Å antarovac | |||||
11.04
16:00
GFK Tabane
Bratstvo
3
0
|
11.04.2021 16:00 | GFK Tabane | 3 : 0 | Bratstvo |
11.04
16:00
OFK Urovci
LjubiniÄ
1
0
|
11.04.2021 16:00 | OFK Urovci | 1 : 0 | LjubiniÄ | |||||
11.04
16:00
Borac
Munja
2
2
|
11.04.2021 16:00 | Borac | 2 : 2 | Munja | |||||
11.04
16:00
Partizan
Sloga
9
1
|
11.04.2021 16:00 | Partizan | 9 : 1 | Sloga | |||||
11.04
16:00
Skela
Krtinska
0
4
|
11.04.2021 16:00 | Skela | 0 : 4 | Krtinska | |||||
11.04
16:00
Proleter
Pobednik
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Proleter | 0 : 1 | Pobednik | |||||
11.04
16:00
Belo Polje
Rvati
1
4
|
11.04.2021 16:00 | Belo Polje | 1 : 4 | Rvati |
11.04
15:30
Kolubara (J)
Proleter (B)
0
2
|
11.04.2021 15:30 | Kolubara (J) | 0 : 2 | Proleter (B) | |||||
11.04
11:00
Omladinac (K)
OFK Stublenica
2
1
|
11.04.2021 11:00 | Omladinac (K) | 2 : 1 | OFK Stublenica | |||||
11.04
15:30
Ratkovac
Å arbane
2
0
|
11.04.2021 15:30 | Ratkovac | 2 : 0 | Å arbane | |||||
11.04
15:30
Mladost (V)
Polet (T)
0
1
|
11.04.2021 15:30 | Mladost (V) | 0 : 1 | Polet (T) | |||||
11.04
15:30
OFK Paljuvi
Polet (DL)
0
3
|
11.04.2021 15:30 | OFK Paljuvi | 0 : 3 | Polet (DL) | |||||
11.04
15:30
Zvizdar 2012
JoŔeva
1
0
|
11.04.2021 15:30 | Zvizdar 2012 | 1 : 0 | JoŔeva | |||||
11.04
15:30
ÄuÄuge
Crvena Jabuka
4
2
|
11.04.2021 15:30 | ÄuÄuge | 4 : 2 | Crvena Jabuka |
11.04
11:00
Stari drugari
Jadar 2013
4
3
|
11.04.2021 11:00 | Stari drugari | 4 : 3 | Jadar 2013 | |||||
11.04
11:00
Komanice
Rakac Stave
1
2
|
11.04.2021 11:00 | Komanice | 1 : 2 | Rakac Stave | |||||
11.04
11:00
DraÄiÄ 2018
Polet
2
2
|
11.04.2021 11:00 | DraÄiÄ 2018 | 2 : 2 | Polet | |||||
11.04
11:00
Toplica
Milenko PavloviÄ
1
1
|
11.04.2021 11:00 | Toplica | 1 : 1 | Milenko PavloviÄ | |||||
11.04
11:00
Lukavac
PopadiÄ
1
2
|
11.04.2021 11:00 | Lukavac | 1 : 2 | PopadiÄ | |||||
11.04
11:00
Mali korak
Rajac
0
2
|
11.04.2021 11:00 | Mali korak | 0 : 2 | Rajac | |||||
11.04
11:00
TeŔnjar
Žabari
1
0
|
11.04.2021 11:00 | TeŔnjar | 1 : 0 | Žabari | |||||
11.04
11:00
Mladost (L)
Junior Novo Naselje
1
1
|
11.04.2021 11:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Junior Novo Naselje |
11.04
16:00
Navalin
MB
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Navalin | 3 : 0 | MB | |||||
11.04
16:00
Todorovce
Veliko Trnjane
0
3
|
11.04.2021 16:00 | Todorovce | 0 : 3 | Veliko Trnjane | |||||
11.04
11:00
Lemind 1953
Mladost (B)
3
3
|
11.04.2021 11:00 | Lemind 1953 | 3 : 3 | Mladost (B) |
11.04
16:00
Jasenovik 2018
Spartak
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Jasenovik 2018 | 1 : 0 | Spartak | |||||
11.04
16:00
Supovac
RadniÄki 2020
0
2
|
11.04.2021 16:00 | Supovac | 0 : 2 | RadniÄki 2020 | |||||
11.04
16:00
Proleter
Mezgraja
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Mezgraja | |||||
11.04
16:00
Rujnik
Sloga 1948
0
3
|
11.04.2021 16:00 | Rujnik | 0 : 3 | Sloga 1948 |
11.04
11:00
Jedinstvo
Tempo
3
1
|
11.04.2021 11:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Tempo | |||||
11.04
16:00
VukaŔinovac
OFK Sloga
1
1
|
11.04.2021 16:00 | VukaŔinovac | 1 : 1 | OFK Sloga | |||||
11.04
11:00
Rutevac
Polet (R)
0
6
|
11.04.2021 11:00 | Rutevac | 0 : 6 | Polet (R) | |||||
11.04
11:00
Crvena zvezda
Polet (V)
1
4
|
11.04.2021 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 4 | Polet (V) |
11.04
16:00
GraniÄar
Potisje
0
6
|
11.04.2021 16:00 | GraniÄar | 0 : 6 | Potisje | |||||
11.04
16:00
Slavija
Hajduk
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Slavija | 0 : 0 | Hajduk | |||||
11.04
16:00
Äoka
Jadran
2
2
|
11.04.2021 16:00 | Äoka | 2 : 2 | Jadran | |||||
11.04
16:00
Tromedja
HorgoÅ” 1911
1
5
|
11.04.2021 16:00 | Tromedja | 1 : 5 | HorgoÅ” 1911 | |||||
11.04
16:00
BaÄka
Jedinstvo
2
0
|
11.04.2021 16:00 | BaÄka | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.04
16:00
Tisa
Å ampion
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Tisa | 3 : 1 | Å ampion |
11.04
15:30
VuÄak
Omladinac
1
6
|
11.04.2021 15:30 | VuÄak | 1 : 6 | Omladinac | |||||
11.04
15:30
Landol
PetliÄ SD 026
3
4
|
11.04.2021 15:30 | Landol | 3 : 4 | PetliÄ SD 026 | |||||
11.04
15:30
Lunjevac
Vožd 2020
1
2
|
11.04.2021 15:30 | Lunjevac | 1 : 2 | Vožd 2020 | |||||
11.04
15:30
Kolarac
Petrijevac
1
1
|
11.04.2021 15:30 | Kolarac | 1 : 1 | Petrijevac |
11.04
15:30
OFK Slavija
Vrbovac
4
4
|
11.04.2021 15:30 | OFK Slavija | 4 : 4 | Vrbovac | |||||
11.04
15:30
Stari Hrast 2018
Jezava
1
1
|
11.04.2021 15:30 | Stari Hrast 2018 | 1 : 1 | Jezava |
11.04
16:30
Skupljen 2013
Mladost (Z)
0
1
|
11.04.2021 16:30 | Skupljen 2013 | 0 : 1 | Mladost (Z) | |||||
11.04
11:00
Polet
Belpos
2
0
|
11.04.2021 11:00 | Polet | 2 : 0 | Belpos | |||||
11.04
11:00
Torpedo
Mladost 2013
0
1
|
11.04.2021 11:00 | Torpedo | 0 : 1 | Mladost 2013 | |||||
11.04
11:00
Sloga 1949
Sparta
4
2
|
11.04.2021 11:00 | Sloga 1949 | 4 : 2 | Sparta | |||||
11.04
16:30
Hajduk
Bobovik
1
3
|
11.04.2021 16:30 | Hajduk | 1 : 3 | Bobovik | |||||
11.04
16:30
Verko
Jedinstvo 2014
1
1
|
11.04.2021 16:30 | Verko | 1 : 1 | Jedinstvo 2014 |
11.04
16:30
Sloga
Jedinstvo
1
2
|
11.04.2021 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
11.04
16:30
Palilulac
Slemen
1
2
|
11.04.2021 16:30 | Palilulac | 1 : 2 | Slemen |
11.04
16:00
Tempo
Omladinac 1927
2
2
|
11.04.2021 16:00 | Tempo | 2 : 2 | Omladinac 1927 | |||||
11.04
16:00
Pobeda
Unirea
1
3
|
11.04.2021 16:00 | Pobeda | 1 : 3 | Unirea |
11.04
16:00
Vujan
Gladijator
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Vujan | 2 : 0 | Gladijator | |||||
11.04
16:00
Lugovi
Kej
0
8
|
11.04.2021 16:00 | Lugovi | 0 : 8 | Kej | |||||
11.04
16:00
BuduÄnost
Prijatelji
2
4
|
11.04.2021 16:00 | BuduÄnost | 2 : 4 | Prijatelji | |||||
11.04
16:00
Malba
Gavrilo Princip
4
1
|
11.04.2021 16:00 | Malba | 4 : 1 | Gavrilo Princip | |||||
11.04
16:00
MrŔinci
Planinac
4
0
|
11.04.2021 16:00 | MrŔinci | 4 : 0 | Planinac | |||||
11.04
16:00
ÄaÄak 94
OFK Remont 1959
3
1
|
11.04.2021 16:00 | ÄaÄak 94 | 3 : 1 | OFK Remont 1959 |
11.04
16:00
Lokomotiva
Veliki Suvodol
4
1
|
11.04.2021 16:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
11.04
16:00
Temac
NiŔavac
3
5
|
11.04.2021 16:00 | Temac | 3 : 5 | NiŔavac |
11.04
17:00
PaliÄ
Elektrovojvodina
1
2
|
11.04.2021 17:00 | PaliÄ | 1 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
11.04
17:00
Hajduk 1950
Lokomotiva
1
3
|
11.04.2021 17:00 | Hajduk 1950 | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
11.04
17:00
Udarnik ViŔnjevac
Vinogradar
1
4
|
11.04.2021 17:00 | Udarnik ViŔnjevac | 1 : 4 | Vinogradar | |||||
11.04
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Solid
2
1
|
11.04.2021 17:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 2 : 1 | Solid | |||||
11.04
17:00
Žednik
Äantavir
1
2
|
11.04.2021 17:00 | Žednik | 1 : 2 | Äantavir |
11.04
16:30
Orlovi (BP)
Krivanj
1
1
|
11.04.2021 16:30 | Orlovi (BP) | 1 : 1 | Krivanj | |||||
11.04
16:30
BaÄki Hajduk
BaÄka (D)
0
1
|
11.04.2021 16:30 | BaÄki Hajduk | 0 : 1 | BaÄka (D) | |||||
11.04
16:30
Borac (V)
Soko
0
1
|
11.04.2021 16:30 | Borac (V) | 0 : 1 | Soko | |||||
11.04
16:30
Mladost (MB)
BaÄka 1945
6
1
|
11.04.2021 16:30 | Mladost (MB) | 6 : 1 | BaÄka 1945 | |||||
11.04
16:30
NaŔa Zvezda
NeŔtin
5
0
|
11.04.2021 16:30 | NaŔa Zvezda | 5 : 0 | NeŔtin | |||||
11.04
16:30
Slavija
Proleter
2
3
|
11.04.2021 16:30 | Slavija | 2 : 3 | Proleter |
11.04
16:00
PSK
OFK Jelen
4
1
|
11.04.2021 16:00 | PSK | 4 : 1 | OFK Jelen | |||||
11.04
16:00
Å ipurske livade
Rankovac
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Å ipurske livade | 1 : 0 | Rankovac | |||||
11.04
16:00
Petrovac 74
VlaÅ”iÄ
2
7
|
11.04.2021 16:00 | Petrovac 74 | 2 : 7 | VlaÅ”iÄ | |||||
11.04
16:00
Mrovska
OFK Varna
5
0
|
11.04.2021 16:00 | Mrovska | 5 : 0 | OFK Varna | |||||
11.04
16:00
Dobrava
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Dobrava | 1 : 1 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ |
11.04
Jablanica
Takovski Ustanak
5
1
|
11.04.2021 | Jablanica | 5 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
11.04
Semedraž
Lunjevica
1
1
|
11.04.2021 | Semedraž | 1 : 1 | Lunjevica | |||||
11.04
Brezak
Majdan
4
1
|
11.04.2021 | Brezak | 4 : 1 | Majdan | |||||
11.04
FC Stella Rossa
Å umadija
0
6
|
11.04.2021 | FC Stella Rossa | 0 : 6 | Å umadija | |||||
11.04
Å ilopaj
VelereÄ 94
0
6
|
11.04.2021 | Å ilopaj | 0 : 6 | VelereÄ 94 |
11.04
16:00
Velika Reka
Hajduk
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Velika Reka | 3 : 1 | Hajduk | |||||
11.04
16:00
Prva Iskra
Studenac
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Prva Iskra | 0 : 1 | Studenac | |||||
11.04
16:00
Jelav
Jedinstvo (ZA)
2
0
|
11.04.2021 16:00 | Jelav | 2 : 0 | Jedinstvo (ZA) | |||||
11.04
16:00
Mladost
Jedinstvo (MZ)
2
2
|
11.04.2021 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
11.04
16:00
TE GuÄevo
Sloga
3
2
|
11.04.2021 16:00 | TE GuÄevo | 3 : 2 | Sloga | |||||
11.04
16:00
Antimon
Borac
6
1
|
11.04.2021 16:00 | Antimon | 6 : 1 | Borac |
11.04
16:00
Mala Vrbica
Egeta
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Mala Vrbica | 0 : 0 | Egeta | |||||
11.04
16:00
Pontes
KladuŔnica
|
11.04.2021 16:00 | Pontes | : | KladuŔnica | |||||
11.04
16:00
Lokomotiva
Rtkovo
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Rtkovo | |||||
11.04
16:00
Omladinac
KoÄa AnÄelkoviÄ
2
3
|
11.04.2021 16:00 | Omladinac | 2 : 3 | KoÄa AnÄelkoviÄ |
11.04
16:00
GoruŔica
Bjelica
4
0
|
11.04.2021 16:00 | GoruŔica | 4 : 0 | Bjelica | |||||
11.04
16:00
Gradina
RadniÄki
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Gradina | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
11.04
16:00
Sloga
Vrelo
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Vrelo | |||||
11.04
16:00
Bratstvo
Jelica
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Jelica |
11.04
16:00
PetlovaÄa
Zadrugar Milkivit
5
0
|
11.04.2021 16:00 | PetlovaÄa | 5 : 0 | Zadrugar Milkivit | |||||
11.04
16:00
Napredak
Gorki
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Gorki | |||||
11.04
16:00
Lipolist
Sloboda
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Lipolist | 3 : 0 | Sloboda | |||||
11.04
16:00
Omladinac 2013 (SL)
Sunrise Å abac
3
1
|
11.04.2021 16:00 | Omladinac 2013 (SL) | 3 : 1 | Sunrise Å abac | |||||
11.04
16:00
Omladinac (BO)
Milicionar
2
3
|
11.04.2021 16:00 | Omladinac (BO) | 2 : 3 | Milicionar | |||||
11.04
16:00
Torpedo 1924
Partizan
4
2
|
11.04.2021 16:00 | Torpedo 1924 | 4 : 2 | Partizan |
11.04
16:00
Pobeda
Mladost Radost
4
7
|
11.04.2021 16:00 | Pobeda | 4 : 7 | Mladost Radost |
11.04
15:30
Jedinstvo
Karadjordje
0
0
|
11.04.2021 15:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Karadjordje | |||||
11.04
15:30
Mladost
Omladinac
2
0
|
11.04.2021 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Omladinac |
11.04
10:00
Lepaja 2018
JugoviÄi 1976
1
3
|
11.04.2021 10:00 | Lepaja 2018 | 1 : 3 | JugoviÄi 1976 | |||||
11.04
10:00
Jastrebac 1979
Arbanasce
5
0
|
11.04.2021 10:00 | Jastrebac 1979 | 5 : 0 | Arbanasce | |||||
11.04
10:00
Balajnac
Sloga 1980
1
2
|
11.04.2021 10:00 | Balajnac | 1 : 2 | Sloga 1980 |
11.04
16:00
Bukovica
Modrica
1
8
|
11.04.2021 16:00 | Bukovica | 1 : 8 | Modrica | |||||
11.04
11:00
Polet
Rasina
1
4
|
11.04.2021 11:00 | Polet | 1 : 4 | Rasina | |||||
11.04
16:00
Konjuh
Pepeljevac 1947
3
5
|
11.04.2021 16:00 | Konjuh | 3 : 5 | Pepeljevac 1947 | |||||
11.04
16:00
Gaglovo
MakreŔane
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Gaglovo | 1 : 0 | MakreŔane |
11.04
16:00
Podunavac
UmÄari
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Podunavac | 2 : 1 | UmÄari | |||||
11.04
16:00
GroÄanski fudbalski klub
Hajduk
6
0
|
11.04.2021 16:00 | GroÄanski fudbalski klub | 6 : 0 | Hajduk |
11.04
16:00
OFK OraŔje 1960
Parcane
3
0
|
11.04.2021 16:00 | OFK OraŔje 1960 | 3 : 0 | Parcane | |||||
11.04
14:00
Stara ÄarÅ”ija
Velika Morava
0
0
|
11.04.2021 14:00 | Stara ÄarÅ”ija | 0 : 0 | Velika Morava | |||||
11.04
16:00
Ratajac
Mladi radnik
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Ratajac | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
11.04
16:00
ObiliÄ
Borjak 2012
2
1
|
11.04.2021 16:00 | ObiliÄ | 2 : 1 | Borjak 2012 |
11.04
16:30
KSK Konak 1926
Borac
0
2
|
11.04.2021 16:30 | KSK Konak 1926 | 0 : 2 | Borac | |||||
11.04
16:30
Partizan
Sloga
2
1
|
11.04.2021 16:30 | Partizan | 2 : 1 | Sloga |
11.04
11:00
Biljanovac
BuduÄnost
7
0
|
11.04.2021 11:00 | Biljanovac | 7 : 0 | BuduÄnost | |||||
11.04
16:00
BSK 2014
Milakovac 2018
1
3
|
11.04.2021 16:00 | BSK 2014 | 1 : 3 | Milakovac 2018 | |||||
11.04
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Omladinac
1
1
|
11.04.2021 11:00 | Stara ÄarÅ”ija | 1 : 1 | Omladinac | |||||
11.04
16:00
Å umadija
Partizan
1
0
|
11.04.2021 16:00 | Å umadija | 1 : 0 | Partizan | |||||
11.04
16:00
Morava
Studen Vitez
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Morava | 0 : 1 | Studen Vitez | |||||
11.04
16:00
ZgodaÄica
KoŔtam Polje
3
5
|
11.04.2021 16:00 | ZgodaÄica | 3 : 5 | KoÅ”tam Polje |
11.04
16:00
Planinac
Jedinstvo (K)
0
0
|
11.04.2021 16:00 | Planinac | 0 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
11.04
16:00
Car UroÅ”
Sloga (S)
5
0
|
11.04.2021 16:00 | Car UroÅ” | 5 : 0 | Sloga (S) | |||||
11.04
16:00
Polet
Borac (S)
1
2
|
11.04.2021 16:00 | Polet | 1 : 2 | Borac (S) | |||||
11.04
16:00
Sloga (K)
GraniÄar
1
3
|
11.04.2021 16:00 | Sloga (K) | 1 : 3 | GraniÄar | |||||
11.04
16:00
27. Oktobar
FruŔkogorac
0
5
|
11.04.2021 16:00 | 27. Oktobar | 0 : 5 | FruŔkogorac | |||||
11.04
16:00
Vojvodina
Borac (J)
5
0
|
11.04.2021 16:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Borac (J) |
11.04
11:00
Sloga (V)
OFK Takovo
1
1
|
11.04.2021 11:00 | Sloga (V) | 1 : 1 | OFK Takovo | |||||
11.04
11:00
Tamnava
Vrelo
3
4
|
11.04.2021 11:00 | Tamnava | 3 : 4 | Vrelo | |||||
11.04
11:00
BuduÄnost 1995
Jedinstvo (M)
2
5
|
11.04.2021 11:00 | BuduÄnost 1995 | 2 : 5 | Jedinstvo (M) | |||||
11.04
11:00
MurgaÅ” 2012
Gunjevac
1
1
|
11.04.2021 11:00 | MurgaÅ” 2012 | 1 : 1 | Gunjevac | |||||
11.04
11:00
Dokmir
Sovljak
1
3
|
11.04.2021 11:00 | Dokmir | 1 : 3 | Sovljak |
11.04
16:00
ŽelezniÄar
Polet
2
3
|
11.04.2021 16:00 | ŽelezniÄar | 2 : 3 | Polet | |||||
11.04
16:00
BSK Buljane
Mladost
1
3
|
11.04.2021 16:00 | BSK Buljane | 1 : 3 | Mladost | |||||
11.04
16:00
Omladinac
ISK Izvor
8
2
|
11.04.2021 16:00 | Omladinac | 8 : 2 | ISK Izvor |
11.04
16:00
Moravac
Jedinstvo
4
1
|
11.04.2021 16:00 | Moravac | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.04
16:00
BuduÄnost
Razvitak
2
2
|
11.04.2021 16:00 | BuduÄnost | 2 : 2 | Razvitak |
11.04
16:00
Dinamo (S)
Rastina 1918
0
3
|
11.04.2021 16:00 | Dinamo (S) | 0 : 3 | Rastina 1918 | |||||
11.04
16:00
TeleÄka
Sport
7
0
|
11.04.2021 16:00 | TeleÄka | 7 : 0 | Sport |
11.04
16:30
Oniks
Trnava
1
7
|
11.04.2021 16:30 | Oniks | 1 : 7 | Trnava | |||||
11.04
16:30
Dobra Voda
Dražmirovac
2
0
|
11.04.2021 16:30 | Dobra Voda | 2 : 0 | Dražmirovac | |||||
11.04
16:30
Mladi radnik
Belica
9
0
|
11.04.2021 16:30 | Mladi radnik | 9 : 0 | Belica | |||||
11.04
16:30
Napredak
Mladost
2
0
|
11.04.2021 16:30 | Napredak | 2 : 0 | Mladost |
11.04
11:00
Radnik (S)
Å apine
1
6
|
11.04.2021 11:00 | Radnik (S) | 1 : 6 | Å apine | |||||
11.04
11:00
Jedinstvo (S)
Stig (MC)
5
0
|
11.04.2021 11:00 | Jedinstvo (S) | 5 : 0 | Stig (MC) | |||||
11.04
11:00
BSK 1924
Crni Vitez
3
1
|
11.04.2021 11:00 | BSK 1924 | 3 : 1 | Crni Vitez |
11.04
16:00
JanoŔik
Rapid
2
2
|
11.04.2021 16:00 | JanoŔik | 2 : 2 | Rapid | |||||
11.04
16:00
Dobrica
Vojvodina
1
2
|
11.04.2021 16:00 | Dobrica | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
11.04
16:00
Vladimirovac
Mladost (VG)
1
2
|
11.04.2021 16:00 | Vladimirovac | 1 : 2 | Mladost (VG) |
11.04
16:30
Vitorul
Hajduk
4
1
|
11.04.2021 16:30 | Vitorul | 4 : 1 | Hajduk | |||||
11.04
16:30
Pobeda
Vinogradar
0
0
|
11.04.2021 16:30 | Pobeda | 0 : 0 | Vinogradar |
11.04
16:30
Vreoci
OFK RadniÄki
3
1
|
11.04.2021 16:30 | Vreoci | 3 : 1 | OFK RadniÄki | |||||
11.04
16:30
Sloga
Petka
4
2
|
11.04.2021 16:30 | Sloga | 4 : 2 | Petka | |||||
11.04
16:30
Proleter
BSK
1
3
|
11.04.2021 16:30 | Proleter | 1 : 3 | BSK |
11.04
16:30
20. Oktobar
OFK Borac
0
1
|
11.04.2021 16:30 | 20. Oktobar | 0 : 1 | OFK Borac | |||||
11.04
16:30
OFK Polet
Strmovo
4
1
|
11.04.2021 16:30 | OFK Polet | 4 : 1 | Strmovo | |||||
11.04
16:30
Bistrica
Å umadinac
0
1
|
11.04.2021 16:30 | Bistrica | 0 : 1 | Å umadinac |
11.04
11:00
Junkovac
BuduÄnost MI
3
2
|
11.04.2021 11:00 | Junkovac | 3 : 2 | BuduÄnost MI | |||||
11.04
11:00
KrÄevac 04
Kalipolje
1
4
|
11.04.2021 11:00 | KrÄevac 04 | 1 : 4 | Kalipolje | |||||
11.04
11:00
Jarmenovci
Å umadinac 1949
2
1
|
11.04.2021 11:00 | Jarmenovci | 2 : 1 | Å umadinac 1949 | |||||
11.04
11:00
Gornja Trnava 1938
Maskar
5
3
|
11.04.2021 11:00 | Gornja Trnava 1938 | 5 : 3 | Maskar |
11.04
15:30
Udarnik 2015
Melnica
1
2
|
11.04.2021 15:30 | Udarnik 2015 | 1 : 2 | Melnica |
11.04
11:00
Rudar 1973
JaŔunja
3
2
|
11.04.2021 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 2 | JaŔunja | |||||
11.04
11:00
Radnik 2013
Napredak
2
5
|
11.04.2021 11:00 | Radnik 2013 | 2 : 5 | Napredak |
11.04
16:00
Kremenac
Jovanovac
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Kremenac | 0 : 1 | Jovanovac | |||||
11.04
11:00
Kragujevac
Stanovo 1941
0
3
|
11.04.2021 11:00 | Kragujevac | 0 : 3 | Stanovo 1941 | |||||
11.04
16:00
Bukorovac
Hajduk 1936
1
3
|
11.04.2021 16:00 | Bukorovac | 1 : 3 | Hajduk 1936 |
11.04
15:30
Proleter 1932
Metalac
1
3
|
11.04.2021 15:30 | Proleter 1932 | 1 : 3 | Metalac | |||||
11.04
15:30
Vojvoda Milenko
Napredak 1934
1
2
|
11.04.2021 15:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 2 | Napredak 1934 |
11.04
15:30
Mip Majdan
Morava 1932
0
1
|
11.04.2021 15:30 | Mip Majdan | 0 : 1 | Morava 1932 | |||||
11.04
15:30
Sopot
Sloga 1932
0
1
|
11.04.2021 15:30 | Sopot | 0 : 1 | Sloga 1932 |
11.04
15:30
Zadrugar
KoteŔica
1
7
|
11.04.2021 15:30 | Zadrugar | 1 : 7 | KoteŔica | |||||
11.04
15:30
BeloŔevac
Sloga GoriÄ
0
1
|
11.04.2021 15:30 | BeloÅ”evac | 0 : 1 | Sloga GoriÄ | |||||
11.04
11:00
Omladinac
Ribnikar
2
2
|
11.04.2021 11:00 | Omladinac | 2 : 2 | Ribnikar | |||||
11.04
15:30
OFK Povlen
Mladost
5
3
|
11.04.2021 15:30 | OFK Povlen | 5 : 3 | Mladost |
11.04
16:00
Poletarac
Borac (VR)
4
0
|
11.04.2021 16:00 | Poletarac | 4 : 0 | Borac (VR) | |||||
11.04
16:00
Srem (SM)
Borac (R)
9
1
|
11.04.2021 16:00 | Srem (SM) | 9 : 1 | Borac (R) | |||||
11.04
16:00
Planinac
Srem (SR)
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Planinac | 2 : 1 | Srem (SR) | |||||
11.04
16:00
OFK Bosut
Sloga
7
2
|
11.04.2021 16:00 | OFK Bosut | 7 : 2 | Sloga |
11.04
11:00
Sava
Galeb 1984
2
4
|
11.04.2021 11:00 | Sava | 2 : 4 | Galeb 1984 | |||||
11.04
11:00
MiloÅ” Pocerac
Mladost Svileuva
0
3
|
11.04.2021 11:00 | MiloÅ” Pocerac | 0 : 3 | Mladost Svileuva | |||||
11.04
11:00
Dobrava Žabar 2020
Borac BTG
4
0
|
11.04.2021 11:00 | Dobrava Žabar 2020 | 4 : 0 | Borac BTG | |||||
11.04
11:00
Rudar
Korman
1
5
|
11.04.2021 11:00 | Rudar | 1 : 5 | Korman |
11.04
11:00
Maovi MH
ZablaÄe
2
3
|
11.04.2021 11:00 | Maovi MH | 2 : 3 | ZablaÄe | |||||
11.04
11:00
Pocerina
Mladost
3
7
|
11.04.2021 11:00 | Pocerina | 3 : 7 | Mladost | |||||
11.04
11:00
Jedinstvo
BojiÄ
3
3
|
11.04.2021 11:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | BojiÄ |
11.04
11:00
Sloga
POFK Letnjikovac
5
0
|
11.04.2021 11:00 | Sloga | 5 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
11.04
11:00
Roma - Odžino selo
Džemerovac 2020
5
1
|
11.04.2021 11:00 | Roma - Odžino selo | 5 : 1 | Džemerovac 2020 | |||||
11.04
11:00
Napredak
CuljkoviÄ
0
2
|
11.04.2021 11:00 | Napredak | 0 : 2 | CuljkoviÄ |
11.04
10:00
Homoljac
SeliŔte
3
1
|
11.04.2021 10:00 | Homoljac | 3 : 1 | SeliŔte | |||||
11.04
10:00
BuduÄnost (M)
Mladost (K)
3
2
|
11.04.2021 10:00 | BuduÄnost (M) | 3 : 2 | Mladost (K) | |||||
11.04
10:00
Best Sige
Vrelo 1971
0
1
|
11.04.2021 10:00 | Best Sige | 0 : 1 | Vrelo 1971 |
11.04
16:00
Jadar
Sloga
2
2
|
11.04.2021 16:00 | Jadar | 2 : 2 | Sloga | |||||
11.04
16:00
Mladost (L)
Granit
5
1
|
11.04.2021 16:00 | Mladost (L) | 5 : 1 | Granit |
11.04
16:00
Vinogradar
Napredak
8
1
|
11.04.2021 16:00 | Vinogradar | 8 : 1 | Napredak |
11.04
11:00
Polet
Padež
1
1
|
11.04.2021 11:00 | Polet | 1 : 1 | Padež | |||||
11.04
11:00
Dvorane
Mladost 2015
4
0
|
11.04.2021 11:00 | Dvorane | 4 : 0 | Mladost 2015 | |||||
11.04
11:00
KruŔevica
Vratare
3
0
|
11.04.2021 11:00 | KruŔevica | 3 : 0 | Vratare |
11.04
15:30
OFK Bingula
Omladinac
0
0
|
11.04.2021 15:30 | OFK Bingula | 0 : 0 | Omladinac | |||||
11.04
15:30
Napredak
SinÄeliÄ
5
0
|
11.04.2021 15:30 | Napredak | 5 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
11.04
15:30
GraniÄar
Jedinstvo (M)
|
11.04.2021 15:30 | GraniÄar | : | Jedinstvo (M) | |||||
11.04
15:30
Jedinstvo (Lj)
OFK BaÄinci
1
2
|
11.04.2021 15:30 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 2 | OFK BaÄinci |
11.04
16:00
Kupinovo
Hajduk 1932
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Kupinovo | 1 : 1 | Hajduk 1932 | |||||
11.04
16:00
Vitez
Mladost 1935
2
4
|
11.04.2021 16:00 | Vitez | 2 : 4 | Mladost 1935 | |||||
11.04
16:00
Lovac
Sloven
7
3
|
11.04.2021 16:00 | Lovac | 7 : 3 | Sloven |
11.04
17:00
Å iroki Brijeg
Krupa
2
2
|
11.04.2021 17:00 | Å iroki Brijeg | 2 : 2 | Krupa | |||||
11.04
19:00
Borac
Olimpik
3
0
|
11.04.2021 19:00 | Borac | 3 : 0 | Olimpik | |||||
11.04
15:00
Tuzla City
Sloboda
1
0
|
11.04.2021 15:00 | Tuzla City | 1 : 0 | Sloboda |
11.04
15:30
Kozara
Jedinstvo
2
0
|
11.04.2021 15:30 | Kozara | 2 : 0 | Jedinstvo |
11.04
14:00
OFK Titograd
Rudar
0
0
|
11.04.2021 14:00 | OFK Titograd | 0 : 0 | Rudar | |||||
11.04
15:00
Podgorica
OFK Petrovac
0
1
|
11.04.2021 15:00 | Podgorica | 0 : 1 | OFK Petrovac | |||||
11.04
16:00
Sutjeska
BuduÄnost
0
1
|
11.04.2021 16:00 | Sutjeska | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.04
17:00
DeÄiÄ
Iskra
0
0
|
11.04.2021 17:00 | DeÄiÄ | 0 : 0 | Iskra | |||||
11.04
13:00
Zeta
Jezero
0
1
|
11.04.2021 13:00 | Zeta | 0 : 1 | Jezero |
11.04
13:00
Burnley
Newcastle United
1
2
|
11.04.2021 13:00 | Burnley | 1 : 2 | Newcastle United | |||||
11.04
20:00
Sheffield United
Arsenal
0
3
|
11.04.2021 20:00 | Sheffield United | 0 : 3 | Arsenal | |||||
11.04
17:30
Tottenham Hotspur
Manchester United
1
3
|
11.04.2021 17:30 | Tottenham Hotspur | 1 : 3 | Manchester United | |||||
11.04
15:05
West Ham United
Leicester City
3
2
|
11.04.2021 15:05 | West Ham United | 3 : 2 | Leicester City |
11.04
21:00
Real Betis
Atletico Madrid
1
1
|
11.04.2021 21:00 | Real Betis | 1 : 1 | Atletico Madrid | |||||
11.04
16:15
Valencia
Real Sociedad
2
2
|
11.04.2021 16:15 | Valencia | 2 : 2 | Real Sociedad | |||||
11.04
18:30
Real Valladolid
Granada
1
2
|
11.04.2021 18:30 | Real Valladolid | 1 : 2 | Granada | |||||
11.04
14:00
Villarreal
Osasuna
1
2
|
11.04.2021 14:00 | Villarreal | 1 : 2 | Osasuna |
11.04
15:30
Schalke 04
Augsburg
1
0
|
11.04.2021 15:30 | Schalke 04 | 1 : 0 | Augsburg | |||||
11.04
18:00
Kƶln
Mainz 05
2
3
|
11.04.2021 18:00 | Kƶln | 2 : 3 | Mainz 05 |
11.04
15:00
Brest
NƮmes
1
1
|
11.04.2021 15:00 | Brest | 1 : 1 | NƮmes | |||||
11.04
15:00
Lens
Lorient
4
1
|
11.04.2021 15:00 | Lens | 4 : 1 | Lorient | |||||
11.04
21:00
Olympique Lyonnais
Angers SCO
3
0
|
11.04.2021 21:00 | Olympique Lyonnais | 3 : 0 | Angers SCO | |||||
11.04
17:05
Monaco
Dijon
3
0
|
11.04.2021 17:05 | Monaco | 3 : 0 | Dijon | |||||
11.04
15:00
Nice
Reims
0
0
|
11.04.2021 15:00 | Nice | 0 : 0 | Reims | |||||
11.04
13:00
Rennes
Nantes
1
0
|
11.04.2021 13:00 | Rennes | 1 : 0 | Nantes | |||||
11.04
15:00
Saint-Etienne
Bordeaux
4
1
|
11.04.2021 15:00 | Saint-Etienne | 4 : 1 | Bordeaux |
11.04
20:45
Fiorentina
Atalanta
2
3
|
11.04.2021 20:45 | Fiorentina | 2 : 3 | Atalanta | |||||
11.04
18:00
Roma
Bologna
1
0
|
11.04.2021 18:00 | Roma | 1 : 0 | Bologna | |||||
11.04
12:30
Internazionale
Cagliari
1
0
|
11.04.2021 12:30 | Internazionale | 1 : 0 | Cagliari | |||||
11.04
15:00
Juventus
Genoa
3
1
|
11.04.2021 15:00 | Juventus | 3 : 1 | Genoa | |||||
11.04
15:00
Hellas Verona
Lazio
0
1
|
11.04.2021 15:00 | Hellas Verona | 0 : 1 | Lazio | |||||
11.04
15:00
Sampdoria
Napoli
0
2
|
11.04.2021 15:00 | Sampdoria | 0 : 2 | Napoli |
11.04
15:00
Javor Matis
Crvena zvezda
1
5
|
11.04.2021 15:00 | Javor Matis | 1 : 5 | Crvena zvezda | |||||
11.04
19:00
Partizan
RadniÄki (N)
2
0
|
11.04.2021 19:00 | Partizan | 2 : 0 | RadniÄki (N) |
11.04
16:00
Trayal
RadniÄki (SM)
0
2
|
11.04.2021 16:00 | Trayal | 0 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
11.04
16:00
Zemun
RadniÄki (P)
2
1
|
11.04.2021 16:00 | Zemun | 2 : 1 | RadniÄki (P) | |||||
11.04
16:00
Borac 1926
Kabel
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Borac 1926 | 1 : 1 | Kabel | |||||
11.04
16:00
OFK Žarkovo
RadniÄki 1923
2
0
|
11.04.2021 16:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | RadniÄki 1923 |
11.04
13:00
Majdanpek
ŽGFK Lavice DuboÄica
0
1
|
11.04.2021 13:00 | Majdanpek | 0 : 1 | ŽGFK Lavice DuboÄica | |||||
11.04
14:00
ŽFU Zvezda B 2018
Rad
9
0
|
11.04.2021 14:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 9 : 0 | Rad | |||||
11.04
17:00
Spartak DOO
Moskva
3
2
|
11.04.2021 17:00 | Spartak DOO | 3 : 2 | Moskva |
11.04
10:00
Slatke male
Borac
1
1
|
11.04.2021 10:00 | Slatke male | 1 : 1 | Borac | |||||
11.04
11:00
Å abac
Kraljica Marija
0
2
|
11.04.2021 11:00 | Å abac | 0 : 2 | Kraljica Marija | |||||
11.04
11:00
KaraÄorÄe
Una Fortuna
4
0
|
11.04.2021 11:00 | KaraÄorÄe | 4 : 0 | Una Fortuna |
11.04
12:00
Heroj Polet B tim
Desetka
3
0
|
11.04.2021 12:00 | Heroj Polet B tim | 3 : 0 | Desetka | |||||
11.04
14:00
VinÄa
RadniÄki 2013
1
0
|
11.04.2021 14:00 | VinÄa | 1 : 0 | RadniÄki 2013 |
11.04
11:00
RadniÄki (NB)
RadniÄki 1923
1
0
|
11.04.2021 11:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
11.04
13:00
Mladost (L)
TSC
2
0
|
11.04.2021 13:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | TSC |
11.04
10:00
RadniÄki (Zr)
RadniÄki (SM)
4
0
|
11.04.2021 10:00 | RadniÄki (Zr) | 4 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
11.04
10:00
Omladinac
GFK Sloven
2
1
|
11.04.2021 10:00 | Omladinac | 2 : 1 | GFK Sloven | |||||
11.04
10:00
InÄija
Podrinje
3
1
|
11.04.2021 10:00 | InÄija | 3 : 1 | Podrinje | |||||
11.04
10:00
Dinamo 1945
Jedinstvo (V)
3
1
|
11.04.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
11.04
10:00
Vojvodina
RadniÄki (NP)
3
1
|
11.04.2021 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
11.04
10:00
ŽelezniÄar
Index
2
1
|
11.04.2021 10:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Index |
11.04
10:00
Kabel
Spartak ŽK
2
0
|
11.04.2021 10:00 | Kabel | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
11.04
10:00
Petrika
RadniÄki 1912
0
0
|
11.04.2021 10:00 | Petrika | 0 : 0 | RadniÄki 1912 |
11.04
13:30
Sloga (P)
Morava (VP)
4
0
|
11.04.2021 13:30 | Sloga (P) | 4 : 0 | Morava (VP) | |||||
11.04
13:30
Borac 1926
RadniÄki (V)
1
1
|
11.04.2021 13:30 | Borac 1926 | 1 : 1 | RadniÄki (V) | |||||
11.04
10:00
BIP
Jedinstvo (Ub)
3
3
|
11.04.2021 10:00 | BIP | 3 : 3 | Jedinstvo (Ub) | |||||
11.04
13:30
Sloga (K)
Sloboda
|
11.04.2021 13:30 | Sloga (K) | : | Sloboda | |||||
11.04
13:30
Å umadija (A)
Metalac
0
1
|
11.04.2021 13:30 | Å umadija (A) | 0 : 1 | Metalac | |||||
11.04
13:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
MaÄva
0
1
|
11.04.2021 13:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 1 | MaÄva | |||||
11.04
13:30
GFK Sloboda
Novi Pazar
5
0
|
11.04.2021 13:30 | GFK Sloboda | 5 : 0 | Novi Pazar |
11.04
Trstenik PPT
Kopernikus ŽeležniÄar
2
5
|
11.04.2021 | Trstenik PPT | 2 : 5 | Kopernikus ŽeležniÄar | |||||
11.04
OFK SinÄeliÄ
OFK RadniÄki
2
3
|
11.04.2021 | OFK SinÄeliÄ | 2 : 3 | OFK RadniÄki |
11.04
11:00
Smederevo 1924
Sloga 33
9
1
|
11.04.2021 11:00 | Smederevo 1924 | 9 : 1 | Sloga 33 |
11.04
14:00
Zvezdara
BSK BorÄa
0
2
|
11.04.2021 14:00 | Zvezdara | 0 : 2 | BSK BorÄa | |||||
11.04
16:00
Torlak
BSK 1925
1
1
|
11.04.2021 16:00 | Torlak | 1 : 1 | BSK 1925 |
11.04
13:00
Crvenka
Ada
1
3
|
11.04.2021 13:00 | Crvenka | 1 : 3 | Ada |
11.04
10:30
PoŔtar 1930
TEK Sloga
4
2
|
11.04.2021 10:30 | PoŔtar 1930 | 4 : 2 | TEK Sloga |
11.04
14:30
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
0
0
|
11.04.2021 14:30 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Zlatibor |
11.04
11:00
Mladost
OFK Divci
0
2
|
11.04.2021 11:00 | Mladost | 0 : 2 | OFK Divci | |||||
11.04
12:00
MaÄva 1929
ŽelezniÄar
0
1
|
11.04.2021 12:00 | MaÄva 1929 | 0 : 1 | ŽelezniÄar |
11.04
Kevi
Senta
0
0
|
11.04.2021 | Kevi | 0 : 0 | Senta | |||||
11.04
Vinogradar
AFK
1
0
|
11.04.2021 | Vinogradar | 1 : 0 | AFK |
11.04
10:30
RadniÄki (O)
OFK Žarkovo
5
2
|
11.04.2021 10:30 | RadniÄki (O) | 5 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
11.04
11:00
Zemun
Rad
1
4
|
11.04.2021 11:00 | Zemun | 1 : 4 | Rad | |||||
11.04
11:15
OFK Beograd
RadniÄki (NB)
0
3
|
11.04.2021 11:15 | OFK Beograd | 0 : 3 | RadniÄki (NB) | |||||
11.04
12:00
Lokomotiva
RFK GrafiÄar
1
4
|
11.04.2021 12:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | RFK GrafiÄar |
11.04
10:00
Crvena zvezda
Napredak
4
0
|
11.04.2021 10:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Napredak |
11.04
10:00
RFK GrafiÄar
Brodarac
2
2
|
11.04.2021 10:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 2 | Brodarac | |||||
11.04
11:00
Mladost (L)
TSC
4
1
|
11.04.2021 11:00 | Mladost (L) | 4 : 1 | TSC | |||||
11.04
15:00
OFK VrŔac
Real NiÅ”
4
1
|
11.04.2021 15:00 | OFK VrŔac | 4 : 1 | Real NiŔ |
11.04
10:00
IMT
SinÄeliÄ
0
2
|
11.04.2021 10:00 | IMT | 0 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
11.04
14:15
OFK Beograd
Lokomotiva
0
0
|
11.04.2021 14:15 | OFK Beograd | 0 : 0 | Lokomotiva |
11.04
12:00
RadniÄki (Zr)
RadniÄki (SM)
5
0
|
11.04.2021 12:00 | RadniÄki (Zr) | 5 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
11.04
12:00
Omladinac
Proleter 2006
2
1
|
11.04.2021 12:00 | Omladinac | 2 : 1 | Proleter 2006 | |||||
11.04
12:00
InÄija
Podrinje
3
1
|
11.04.2021 12:00 | InÄija | 3 : 1 | Podrinje | |||||
11.04
12:00
Dinamo 1945
OFK VrŔac
0
2
|
11.04.2021 12:00 | Dinamo 1945 | 0 : 2 | OFK VrŔac | |||||
11.04
12:00
Vojvodina
RadniÄki (NP)
4
0
|
11.04.2021 12:00 | Vojvodina | 4 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
11.04
12:00
ŽelezniÄar
Index
3
0
|
11.04.2021 12:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Index |
11.04
12:00
Kabel
Spartak ŽK
2
3
|
11.04.2021 12:00 | Kabel | 2 : 3 | Spartak ŽK | |||||
11.04
11:00
Kikinda 1909
OFK BaÄka
0
5
|
11.04.2021 11:00 | Kikinda 1909 | 0 : 5 | OFK BaÄka | |||||
11.04
12:00
Petrika
RadniÄki 1912
5
2
|
11.04.2021 12:00 | Petrika | 5 : 2 | RadniÄki 1912 |
11.04
RadniÄki (N)
Trayal
3
0
|
11.04.2021 | RadniÄki (N) | 3 : 0 | Trayal | |||||
11.04
Timok 1919
RadniÄki (P)
2
2
|
11.04.2021 | Timok 1919 | 2 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
11.04
Vlasina
Bor 1919
5
0
|
11.04.2021 | Vlasina | 5 : 0 | Bor 1919 | |||||
11.04
OFK SinÄeliÄ
GFK Jagodina
0
2
|
11.04.2021 | OFK SinÄeliÄ | 0 : 2 | GFK Jagodina | |||||
11.04
Radnik
OFK RadniÄki
0
3
|
11.04.2021 | Radnik | 0 : 3 | OFK RadniÄki | |||||
11.04
GFK DuboÄica
Kopernikus ŽeležniÄar
1
1
|
11.04.2021 | GFK DuboÄica | 1 : 1 | Kopernikus ŽeležniÄar |
11.04
16:00
Prva Iskra
VinÄa
3
4
|
11.04.2021 16:00 | Prva Iskra | 3 : 4 | VinÄa |
11.04
16:00
BeÄej 1918
Prof. Bolesnikov
2
4
|
11.04.2021 16:00 | BeÄej 1918 | 2 : 4 | Prof. Bolesnikov | |||||
11.04
10:00
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo
3
0
|
11.04.2021 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.04
10:00
Mladost
Hajduk
6
0
|
11.04.2021 10:00 | Mladost | 6 : 0 | Hajduk |
11.04
Sloga 33
Pomoravlje 1946
5
0
|
11.04.2021 | Sloga 33 | 5 : 0 | Pomoravlje 1946 |
11.04
Kiker
Bane 1931
0
1
|
11.04.2021 | Kiker | 0 : 1 | Bane 1931 | |||||
11.04
JoŔanica
Jedinstvo 2017
4
0
|
11.04.2021 | JoŔanica | 4 : 0 | Jedinstvo 2017 |
11.04
10:00
ÄurÄin
Proleter (NJ)
1
0
|
11.04.2021 10:00 | ÄurÄin | 1 : 0 | Proleter (NJ) | |||||
11.04
10:00
Proleter (RS)
Tsc 1913
1
1
|
11.04.2021 10:00 | Proleter (RS) | 1 : 1 | Tsc 1913 | |||||
11.04
10:00
Vojvodina
NjegoÅ”
2
0
|
11.04.2021 10:00 | Vojvodina | 2 : 0 | NjegoÅ” |
11.04
12:00
Å abac Sunrise
MaÄva
2
0
|
11.04.2021 12:00 | Å abac Sunrise | 2 : 0 | MaÄva | |||||
11.04
10:00
Ribnica
MaÄva 1929
1
4
|
11.04.2021 10:00 | Ribnica | 1 : 4 | MaÄva 1929 |
11.04
13:00
ÄukariÄki
BSK BorÄa
12
1
|
11.04.2021 13:00 | ÄukariÄki | 12 : 1 | BSK BorÄa | |||||
11.04
17:00
OFK Beograd
Brodarac
1
1
|
11.04.2021 17:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | Brodarac | |||||
11.04
15:00
Partizan
ADA
7
0
|
11.04.2021 15:00 | Partizan | 7 : 0 | ADA |
11.04
Apolon 2018
Bane 1931
5
2
|
11.04.2021 | Apolon 2018 | 5 : 2 | Bane 1931 | |||||
11.04
13:30
Kosmet
Pazar Juniors
3
1
|
11.04.2021 13:30 | Kosmet | 3 : 1 | Pazar Juniors | |||||
11.04
11:00
Sloga (K)
Sport Klub 99
2
0
|
11.04.2021 11:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
11.04
11:00
Kiker
AF AS Novi Pazar
3
3
|
11.04.2021 11:00 | Kiker | 3 : 3 | AF AS Novi Pazar | |||||
11.04
11:00
RadniÄki 1923
Å umadija 1903
1
0
|
11.04.2021 11:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
11.04
11:00
Bubamara
Apolon 4
0
12
|
11.04.2021 11:00 | Bubamara | 0 : 12 | Apolon 4 | |||||
11.04
11:00
Rudar
Jedinstvo 2017
1
4
|
11.04.2021 11:00 | Rudar | 1 : 4 | Jedinstvo 2017 | |||||
11.04
11:00
Novi Pazar
Apolon
2
0
|
11.04.2021 11:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Apolon |
11.04
10:00
Spartak ŽK
ODR
2
1
|
11.04.2021 10:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | ODR | |||||
11.04
10:00
Arena Su
RadniÄki 1912
0
2
|
11.04.2021 10:00 | Arena Su | 0 : 2 | RadniÄki 1912 |
11.04
10:00
One team
Kikinda 1909
9
1
|
11.04.2021 10:00 | One team | 9 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
11.04
11:00
RadniÄki (K)
Akademija Bambi
1
1
|
11.04.2021 11:00 | RadniÄki (K) | 1 : 1 | Akademija Bambi | |||||
11.04
15:00
ŽelezniÄar
Dinamo 1945
2
1
|
11.04.2021 15:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Dinamo 1945 |
11.04
10:00
RadniÄki (NP)
RFK Novi Sad 1921
3
2
|
11.04.2021 10:00 | RadniÄki (NP) | 3 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
11.04
10:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (SM)
2
3
|
11.04.2021 10:00 | Petar PuaÄa | 2 : 3 | RadniÄki (SM) | |||||
11.04
14:00
Vojvodina
GFK Sloven
9
0
|
11.04.2021 14:00 | Vojvodina | 9 : 0 | GFK Sloven | |||||
11.04
14:00
Petrika
RadniÄki (Å )
5
1
|
11.04.2021 14:00 | Petrika | 5 : 1 | RadniÄki (Å ) | |||||
11.04
15:00
Index
Prof. Bolesnikov
1
0
|
11.04.2021 15:00 | Index | 1 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
11.04
10:00
InÄija
Jedinstvo (SP)
6
1
|
11.04.2021 10:00 | InÄija | 6 : 1 | Jedinstvo (SP) |
11.04
10:00
Zadrugar
Sunrise Å abac
1
5
|
11.04.2021 10:00 | Zadrugar | 1 : 5 | Sunrise Å abac | |||||
11.04
10:00
Savacium
Omladinac 2014
1
4
|
11.04.2021 10:00 | Savacium | 1 : 4 | Omladinac 2014 | |||||
11.04
10:00
Fenix
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
1
3
|
11.04.2021 10:00 | Fenix | 1 : 3 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | |||||
11.04
10:00
Drina
Mladost
1
0
|
11.04.2021 10:00 | Drina | 1 : 0 | Mladost | |||||
11.04
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
0
3
|
11.04.2021 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | RadniÄki | |||||
11.04
10:00
Loznica
Senjak
6
1
|
11.04.2021 10:00 | Loznica | 6 : 1 | Senjak | |||||
11.04
12:00
MaÄva 1929
Jedinstvo
2
3
|
11.04.2021 12:00 | MaÄva 1929 | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.04
13:00
MaÄva
RaÄevac
2
0
|
11.04.2021 13:00 | MaÄva | 2 : 0 | RaÄevac |
11.04
10:30
Proleter
Kristal 2018
3
3
|
11.04.2021 10:30 | Proleter | 3 : 3 | Kristal 2018 |
11.04
10:00
RadniÄki
Borac
2
5
|
11.04.2021 10:00 | RadniÄki | 2 : 5 | Borac |
11.04
10:00
Tavankut
Spartak ŽK
0
24
|
11.04.2021 10:00 | Tavankut | 0 : 24 | Spartak ŽK | |||||
11.04
14:00
Äantavir
RadniÄki 1905
2
2
|
11.04.2021 14:00 | Äantavir | 2 : 2 | RadniÄki 1905 |
11.04
08:30
Zvezda
Rvati
5
0
|
11.04.2021 08:30 | Zvezda | 5 : 0 | Rvati | |||||
11.04
10:00
Omladinac
Duboko
5
0
|
11.04.2021 10:00 | Omladinac | 5 : 0 | Duboko |
11.04
10:00
Brodarac
ÄukariÄki
2
3
|
11.04.2021 10:00 | Brodarac | 2 : 3 | ÄukariÄki | |||||
11.04
12:30
Partizan
Zemun
9
1
|
11.04.2021 12:30 | Partizan | 9 : 1 | Zemun | |||||
11.04
18:00
Ada
RadniÄki (O)
2
2
|
11.04.2021 18:00 | Ada | 2 : 2 | RadniÄki (O) |
11.04
10:00
BSK
Lokomotiva
0
1
|
11.04.2021 10:00 | BSK | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
11.04
13:00
SinÄeliÄ
IMT
0
0
|
11.04.2021 13:00 | SinÄeliÄ | 0 : 0 | IMT | |||||
11.04
16:30
011
Studentski grad
7
0
|
11.04.2021 16:30 | 011 | 7 : 0 | Studentski grad |
11.04
10:00
Borac
Sopot
3
0
|
11.04.2021 10:00 | Borac | 3 : 0 | Sopot | |||||
11.04
14:30
Bežanija
Å umadinac
0
3
|
11.04.2021 14:30 | Bežanija | 0 : 3 | Šumadinac |
11.04
10:00
Hajduk
Dunavac
1
7
|
11.04.2021 10:00 | Hajduk | 1 : 7 | Dunavac | |||||
11.04
11:00
Mladenovac
Kosmaj
4
0
|
11.04.2021 11:00 | Mladenovac | 4 : 0 | Kosmaj | |||||
11.04
11:30
PoŔtar 1930
BoleÄ
2
0
|
11.04.2021 11:30 | PoÅ”tar 1930 | 2 : 0 | BoleÄ |
11.04
10:00
Srbobran
Jadran
3
0
|
11.04.2021 10:00 | Srbobran | 3 : 0 | Jadran | |||||
11.04
10:00
Mladost (T)
NjegoÅ”
1
7
|
11.04.2021 10:00 | Mladost (T) | 1 : 7 | NjegoÅ” | |||||
11.04
10:00
BuduÄnost
EÄÅ”eg
2
1
|
11.04.2021 10:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | EÄÅ”eg | |||||
11.04
10:00
Sutjeska
ObiliÄ
0
3
|
11.04.2021 10:00 | Sutjeska | 0 : 3 | ObiliÄ |
11.04
OFK RadniÄki
GFK Jagodina
1
0
|
11.04.2021 | OFK RadniÄki | 1 : 0 | GFK Jagodina | |||||
11.04
RadniÄki (P)
Trayal Knez Lazar
3
0
|
11.04.2021 | RadniÄki (P) | 3 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
11.04
Å ampion 2014
SFS Borac
4
0
|
11.04.2021 | Å ampion 2014 | 4 : 0 | SFS Borac | |||||
11.04
TimoÄanin
Timok 1919
1
1
|
11.04.2021 | TimoÄanin | 1 : 1 | Timok 1919 | |||||
11.04
GFK DuboÄica
Car Konstantin
0
5
|
11.04.2021 | GFK DuboÄica | 0 : 5 | Car Konstantin | |||||
11.04
Napredak
RadniÄki (N)
1
2
|
11.04.2021 | Napredak | 1 : 2 | RadniÄki (N) |
11.04
12:00
BSK BorÄa
IMT
1
4
|
11.04.2021 12:00 | BSK BorÄa | 1 : 4 | IMT |
11.04
16:00
RadniÄki 1923
Loznica
3
1
|
11.04.2021 16:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 1 | Loznica | |||||
11.04
14:00
MaÄva
Piksi 036
15
1
|
11.04.2021 14:00 | MaÄva | 15 : 1 | Piksi 036 | |||||
11.04
12:00
Požega
Plana
5
2
|
11.04.2021 12:00 | Požega | 5 : 2 | Plana | |||||
11.04
12:00
Å ampion
Jedinstvo
6
0
|
11.04.2021 12:00 | Å ampion | 6 : 0 | Jedinstvo |
11.04
12:00
Moskva
Polet
11
1
|
11.04.2021 12:00 | Moskva | 11 : 1 | Polet |
11.04
10:00
Zadrugar
Kolubara 1
0
2
|
11.04.2021 10:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Kolubara 1 | |||||
11.04
10:00
BuduÄnost
Mladost (B)
2
1
|
11.04.2021 10:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Mladost (B) |
11.04
10:00
Tisa NjerÅ”
Vinogradar
2
1
|
11.04.2021 10:00 | Tisa NjerÅ” | 2 : 1 | Vinogradar |
11.04
10:30
AF PopoviÄ
JoŔanica
2
12
|
11.04.2021 10:30 | AF PopoviÄ | 2 : 12 | JoÅ”anica | |||||
11.04
10:00
Pazar Juniors B
OFK Vlada DimitrijeviÄ
0
8
|
11.04.2021 10:00 | Pazar Juniors B | 0 : 8 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
11.04
10:30
Tutin
Sport Club 99
0
6
|
11.04.2021 10:30 | Tutin | 0 : 6 | Sport Club 99 |
11.04
10:00
MaÄva 2
Mladost
4
2
|
11.04.2021 10:00 | MaÄva 2 | 4 : 2 | Mladost |
11.04
10:00
ŽFK Borac
Omladinac
0
7
|
11.04.2021 10:00 | ŽFK Borac | 0 : 7 | Omladinac | |||||
11.04
10:45
Kolubara 2
Lazarevac
0
10
|
11.04.2021 10:45 | Kolubara 2 | 0 : 10 | Lazarevac | |||||
11.04
12:15
Kolubara 1
Mladost
1
0
|
11.04.2021 12:15 | Kolubara 1 | 1 : 0 | Mladost | |||||
11.04
11:30
Borac
Akademija fudbala
0
8
|
11.04.2021 11:30 | Borac | 0 : 8 | Akademija fudbala |
11.04
08:30
Real 28
Mladost
6
1
|
11.04.2021 08:30 | Real 28 | 6 : 1 | Mladost | |||||
11.04
09:15
Omladinac
Akademija fudbala
1
10
|
11.04.2021 09:15 | Omladinac | 1 : 10 | Akademija fudbala | |||||
11.04
09:15
Turbina
Real 28
0
9
|
11.04.2021 09:15 | Turbina | 0 : 9 | Real 28 | |||||
11.04
10:00
Mladost
Kolubara 1
1
3
|
11.04.2021 10:00 | Mladost | 1 : 3 | Kolubara 1 | |||||
11.04
11:30
Kolubara 2
Zadrugar
0
1
|
11.04.2021 11:30 | Kolubara 2 | 0 : 1 | Zadrugar |
11.04
12:15
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala 2
3
1
|
11.04.2021 12:15 | Akademija fudbala 1 | 3 : 1 | Akademija fudbala 2 |
11.04
13:00
Krka
BuduÄnost VOLI
70
90
|
11.04.2021 13:00 | Krka | 70 : 90 | BuduÄnost VOLI | |||||
11.04
12:00
Mega Soccerbet
FMP
76
84
|
11.04.2021 12:00 | Mega Soccerbet | 76 : 84 | FMP | |||||
11.04
21:00
Mornar
Cedevita Olimpija
71
81
|
11.04.2021 21:00 | Mornar | 71 : 81 | Cedevita Olimpija | |||||
11.04
17:00
Crvena zvezda MTS
Igokea
69
66
|
11.04.2021 17:00 | Crvena zvezda MTS | 69 : 66 | Igokea |
11.04
16:00
ŽelezniÄar
Joker
73
82
|
11.04.2021 16:00 | ŽelezniÄar | 73 : 82 | Joker |
11.04
13:00
Dinamo
Topola
61
55
|
11.04.2021 13:00 | Dinamo | 61 : 55 | Topola | |||||
11.04
19:00
Jedinstvo
Omladinac
102
73
|
11.04.2021 19:00 | Jedinstvo | 102 : 73 | Omladinac |
11.04
16:20
Rivers BM
Borac 2015
84
77
|
11.04.2021 16:20 | Rivers BM | 84 : 77 | Borac 2015 | |||||
11.04
21:15
RadniÄki (O)
Beko
56
91
|
11.04.2021 21:15 | RadniÄki (O) | 56 : 91 | Beko |
11.04
12:20
Eko Sport
Äubura
70
47
|
11.04.2021 12:20 | Eko Sport | 70 : 47 | Äubura | |||||
11.04
17:30
Mondo Basket
Flash
90
73
|
11.04.2021 17:30 | Mondo Basket | 90 : 73 | Flash |
11.04
17:20
Cerak
SurÄin
52
62
|
11.04.2021 17:20 | Cerak | 52 : 62 | SurÄin |
11.04
20:30
Marina
KaraÄorÄevo
92
72
|
11.04.2021 20:30 | Marina | 92 : 72 | KaraÄorÄevo |
11.04
20:00
Jedinstvo
Sloven
59
71
|
11.04.2021 20:00 | Jedinstvo | 59 : 71 | Sloven |
11.04
14:00
Zicer 2014
Stari Ras
70
53
|
11.04.2021 14:00 | Zicer 2014 | 70 : 53 | Stari Ras |
11.04
19:00
Å umadija 2017
Bane
67
61
|
11.04.2021 19:00 | Å umadija 2017 | 67 : 61 | Bane |
11.04
14:00
Sloga
SO ŽKK
66
58
|
11.04.2021 14:00 | Sloga | 66 : 58 | SO ŽKK |
11.04
14:15
Actavis Academy
Sloga Elite
75
63
|
11.04.2021 14:15 | Actavis Academy | 75 : 63 | Sloga Elite | |||||
11.04
17:30
Mega Soccerbet
Sloboda
92
80
|
11.04.2021 17:30 | Mega Soccerbet | 92 : 80 | Sloboda | |||||
11.04
18:30
Partizan NIS
Vojvodina
80
90
|
11.04.2021 18:30 | Partizan NIS | 80 : 90 | Vojvodina | |||||
11.04
15:00
Borac
Smederevo 1953
103
58
|
11.04.2021 15:00 | Borac | 103 : 58 | Smederevo 1953 | |||||
11.04
14:30
Dynamic VIP PAY
Star
85
67
|
11.04.2021 14:30 | Dynamic VIP PAY | 85 : 67 | Star |
11.04
12:00
Hisar
Ljubovija
58
60
|
11.04.2021 12:00 | Hisar | 58 : 60 | Ljubovija |
11.04
14:30
Partizan
FAP Livnica
0
3
|
11.04.2021 14:30 | Partizan | 0 : 3 | FAP Livnica | |||||
11.04
15:00
GraÄac
Ribnica 2
1
3
|
11.04.2021 15:00 | GraÄac | 1 : 3 | Ribnica 2 |
11.04
15:00
Desetka
MOK TopliÄanin 97
1
3
|
11.04.2021 15:00 | Desetka | 1 : 3 | MOK TopliÄanin 97 |
11.04
14:00
Fortuna Plus
RadniÄki (K) 2
0
3
|
11.04.2021 14:00 | Fortuna Plus | 0 : 3 | RadniÄki (K) 2 |
11.04
20:00
Mladost (NP)
Stražilovo
0
3
|
11.04.2021 20:00 | Mladost (NP) | 0 : 3 | Stražilovo | |||||
11.04
19:00
Kulpin
Vojvodina NS Seme 3
3
0
|
11.04.2021 19:00 | Kulpin | 3 : 0 | Vojvodina NS Seme 3 | |||||
11.04
20:00
Proleter
Vest
3
0
|
11.04.2021 20:00 | Proleter | 3 : 0 | Vest | |||||
11.04
17:00
Mladost (BP)
Partizan
1
3
|
11.04.2021 17:00 | Mladost (BP) | 1 : 3 | Partizan |
11.04
12:00
Novi Sad 2
Stražilovo
3
1
|
11.04.2021 12:00 | Novi Sad 2 | 3 : 1 | Stražilovo | |||||
11.04
12:00
Dunav Voley 2
Klek SrbijaŔume 2
3
2
|
11.04.2021 12:00 | Dunav Voley 2 | 3 : 2 | Klek SrbijaŔume 2 |
11.04
14:30
Leskovac 98
Milenijum
3
2
|
11.04.2021 14:30 | Leskovac 98 | 3 : 2 | Milenijum | |||||
11.04
12:00
Panda
Desetka
1
3
|
11.04.2021 12:00 | Panda | 1 : 3 | Desetka | |||||
11.04
17:00
Vlasina
KurŔumlija
0
3
|
11.04.2021 17:00 | Vlasina | 0 : 3 | KurŔumlija |
11.04
17:00
Lotus
Sloboda S
3
0
|
11.04.2021 17:00 | Lotus | 3 : 0 | Sloboda S | |||||
11.04
16:00
Napredak 037
Sokolica
3
0
|
11.04.2021 16:00 | Napredak 037 | 3 : 0 | Sokolica |
11.04
17:00
Å umadija
SmeÄ SV
3
0
|
11.04.2021 17:00 | Å umadija | 3 : 0 | SmeÄ SV | |||||
11.04
13:00
Sloga 2016
Proleter
0
3
|
11.04.2021 13:00 | Sloga 2016 | 0 : 3 | Proleter |
11.04
15:30
Lavice 07
Volley Stars
2
3
|
11.04.2021 15:30 | Lavice 07 | 2 : 3 | Volley Stars |
11.04
Carina
TehniÄar
0
3
|
11.04.2021 | Carina | 0 : 3 | TehniÄar |
11.04
19:00
Jagodina
Zlatar
35
30
|
11.04.2021 19:00 | Jagodina | 35 : 30 | Zlatar |
11.04
18:00
Potisje Pleteks
Hercegovina
34
32
|
11.04.2021 18:00 | Potisje Pleteks | 34 : 32 | Hercegovina |
11.04
20:00
Partizan 2
RadniÄki (O)
36
29
|
11.04.2021 20:00 | Partizan 2 | 36 : 29 | RadniÄki (O) | |||||
11.04
17:30
RSU Akademija LeÄiÄ
PKB
30
33
|
11.04.2021 17:30 | RSU Akademija LeÄiÄ | 30 : 33 | PKB | |||||
11.04
15:30
Beograd
Crvena zvezda 2
24
31
|
11.04.2021 15:30 | Beograd | 24 : 31 | Crvena zvezda 2 |
11.04
18:00
Pirot
ŽelezniÄar 1949 - 2
38
35
|
11.04.2021 18:00 | Pirot | 38 : 35 | ŽelezniÄar 1949 - 2 | |||||
11.04
19:00
Vlasotince
BSK Heba
47
26
|
11.04.2021 19:00 | Vlasotince | 47 : 26 | BSK Heba | |||||
11.04
16:00
DuboÄica 54 2
Aleksinac
22
29
|
11.04.2021 16:00 | DuboÄica 54 2 | 22 : 29 | Aleksinac |
11.04
18:00
Jedinstvo 1974
Osipaonica
38
24
|
11.04.2021 18:00 | Jedinstvo 1974 | 38 : 24 | Osipaonica |
11.04
17:00
Arilje
Mladost
18
30
|
11.04.2021 17:00 | Arilje | 18 : 30 | Mladost | |||||
11.04
18:00
Omladinac
Beli anÄeo
23
24
|
11.04.2021 18:00 | Omladinac | 23 : 24 | Beli anÄeo | |||||
11.04
18:30
KruŔevac
Užice
32
28
|
11.04.2021 18:30 | KruŔevac | 32 : 28 | Užice |
11.04
18:30
Dalmatinac
Prigrevica
28
32
|
11.04.2021 18:30 | Dalmatinac | 28 : 32 | Prigrevica |
11.04
17:00
GuÄevo
Studentski grad
24
43
|
11.04.2021 17:00 | GuÄevo | 24 : 43 | Studentski grad | |||||
11.04
18:30
Bask
MaÄva 2
36
27
|
11.04.2021 18:30 | Bask | 36 : 27 | MaÄva 2 | |||||
11.04
18:00
Loznica 2
Lazarevac
23
25
|
11.04.2021 18:00 | Loznica 2 | 23 : 25 | Lazarevac |
11.04
17:00
Rusin
Borac
27
20
|
11.04.2021 17:00 | Rusin | 27 : 20 | Borac |
11.04
16:00
Hajduk
Srem (SM)
23
21
|
11.04.2021 16:00 | Hajduk | 23 : 21 | Srem (SM) |
11.04
18:00
Vojvodina
Metaloplastika
19
17
|
11.04.2021 18:00 | Vojvodina | 19 : 17 | Metaloplastika |
11.04
17:00
Kosmaj
ORK Loznica
37
21
|
11.04.2021 17:00 | Kosmaj | 37 : 21 | ORK Loznica |
11.04
17:00
Aleksinac
Vranje
21
30
|
11.04.2021 17:00 | Aleksinac | 21 : 30 | Vranje | |||||
11.04
13:00
Radan
Vlasotince
19
23
|
11.04.2021 13:00 | Radan | 19 : 23 | Vlasotince | |||||
11.04
14:30
Munje
Morava
20
26
|
11.04.2021 14:30 | Munje | 20 : 26 | Morava |
11.04
19:00
Rtanj
Hajduk Veljko
15
28
|
11.04.2021 19:00 | Rtanj | 15 : 28 | Hajduk Veljko | |||||
11.04
17:00
Äerdap
Remesiana
19
27
|
11.04.2021 17:00 | Äerdap | 19 : 27 | Remesiana |
11.04
15:00
Udarnik
Sloga 2
25
28
|
11.04.2021 15:00 | Udarnik | 25 : 28 | Sloga 2 |
11.04
17:00
SPD RadniÄki - 2
Pazar 2003
36
18
|
11.04.2021 17:00 | SPD RadniÄki - 2 | 36 : 18 | Pazar 2003 |
11.04
17:00
ŽelezniÄar 2
Prigrevica
50
26
|
11.04.2021 17:00 | ŽelezniÄar 2 | 50 : 26 | Prigrevica |
11.04
13:00
Mladi radnik
Vojvodina
24
30
|
11.04.2021 13:00 | Mladi radnik | 24 : 30 | Vojvodina |
11.04
16:00
Crvena zvezda
Junior
29
22
|
11.04.2021 16:00 | Crvena zvezda | 29 : 22 | Junior | |||||
11.04
17:30
Beograd
TopliÄanin
26
27
|
11.04.2021 17:30 | Beograd | 26 : 27 | TopliÄanin |
11.04
19:00
GoÄ
BeÄej
8
13
|
11.04.2021 19:00 | GoÄ | 8 : 13 | BeÄej | |||||
11.04
18:30
VraÄar
DorÄol
9
11
|
11.04.2021 18:30 | VraÄar | 9 : 11 | DorÄol |
11.04
17:30
Novi Sad
Indians 2013
7
4
|
11.04.2021 17:30 | Novi Sad | 7 : 4 | Indians 2013 |
11.04
18:00
BSK
Prokuplje
10
3
|
11.04.2021 18:00 | BSK | 10 : 3 | Prokuplje | |||||
11.04
20:00
Bele crkve
Pirgos
5
2
|
11.04.2021 20:00 | Bele crkve | 5 : 2 | Pirgos |
11.04
16:30
Lindoret
Dolap
4
2
|
11.04.2021 16:30 | Lindoret | 4 : 2 | Dolap | |||||
11.04
18:30
Zadrugar 2017
Radnik
1
2
|
11.04.2021 18:30 | Zadrugar 2017 | 1 : 2 | Radnik |
11.04
19:00
Ivanjica
Metalac Kolorado
4
2
|
11.04.2021 19:00 | Ivanjica | 4 : 2 | Metalac Kolorado |
11.04
RadniÄki (N)
Car DuŔan Silni
82
8
|
11.04.2021 | RadniÄki (N) | 82 : 8 | Car DuÅ”an Silni |
11.04
13:00
Partizan
RadniÄki
58
4
|
11.04.2021 13:00 | Partizan | 58 : 4 | RadniÄki |