XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 400 utakmica za dan
Subota, 15 Maj 2021

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
7 : 1
Mačva
Šabac
Inđija
Inđija
0 : 5
Proleter
Novi Sad
Javor Matis
Ivanjica
1 : 2
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Voždovac
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Dinamo
Vranje
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 3
RFK Grafičar
Beograd
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
IMT
Beograd
Železničar (P)
Pančevo
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 3
Kabel
Novi Sad
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Borac 1926
Čačak
Loznica
Loznica
6 : 0
Zemun
Zemun
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 2
Tekstilac
Derventa
Drina
Zvornik
1 : 1
Leotar
Trebinje
Modriča
Modriča
3 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
7 : 0
Jedinstvo
Brčko
Sutjeska
Foča
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
Željezničar
Banja Luka
6 : 2
Podrinje
Janja
Sloboda
Novi Grad
0 : 3
Kozara
Gradiška
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Sloga
Doboj
1. Maj Ruma
Ruma
4 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 2
Feniks 1995
Stara Pazova
Dunav
Stari Banovci
2 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Hajduk 1912
Kula
4 : 3
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
5 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Bane 1931
Raška
1 : 2
Gruža
Gruža
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Sinđelić
Beograd
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Leštane
Leštane
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
Sremčica
Sremčica
BSK Borča
Borča
2 : 1
BASK
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
SFK Morava
Vladičin Han
11 : 0
Kablovi
Zaječar
Moravac Orion
Mrštane
2 : 7
Mladost
Medoševac
Šumadija 1903
Kragujevac
6 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Omladinac
Novo Selo
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 2
Polet
Ratina
Karađorđe
Topola
0 : 1
OFK Napredak
Markovac
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Đerdap
Golubac
VGSK
Veliko Gradište
4 : 2
Sloga (B)
Batočina
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 3
Sloboda
Lipe
FAP
Priboj
3 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Parmenac
Parmenac
0 : 6
Sevojno
Sevojno
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Radnički (K)
Klupci
Radnički (V)
Valjevo
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
0 : 1
Mladost (Dr)
Dračić
Obilić
Novi Kneževac
0 : 9
Tekstilac
Odžaci
Mladost APA
Apatin
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Mladost (T)
Turija
Radnički (S)
Sombor
1 : 4
Njegoš
Lovćenac
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Bajša
Bajša
OFK Vrbas
Vrbas
6 : 3
Vojvodina (T)
Tovariševo
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 2
Begej
Žitište
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
6 : 1
Sloga
Plandište
Krajina
Krajišnik
2 : 6
Omladinac FAM
Botoš
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 1
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Radnički
Nova Pazova
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 2
Hajduk
Divoš
Cement
Beočin
1 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Mladost
Bački Jarak
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 2
Index
Novi Sad
Kopaonik
Brus
2 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Blagotin
Poljna
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Morava 1918
Ćuprija
4 : 3
Sloga (M)
Majdevo
Meševo
Meševo
6 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Senjak
Pirot
3 : 3
OFK 019
Zaječar
BSK
Bogovina
0 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Polom
Leskovo
1 : 2
Branik
Štubik
Đerdap
Kladovo
0 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Sloga
Leskovac
6 : 1
Gracko
Staro Gracko
Žitorađa
Žitorađa
7 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Budućnost
Orašje
2 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
Pusta Reka
Bojnik
3 : 2
Čekmin
Čekmin
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Dobrič
Pejkovac
Šumadija
Šopić
0 : 1
Napredak
Medoševac
Milutinac
Zemun
0 : 1
Kosmaj
Ralja
Midžor
Kalna
3 : 1
Sloga
Minićevo
Rtanj
Boljevac
9 : 1
Hajduk
Rujevica
Ozren
Sokobanja
7 : 0
Šljivar
Šljivar
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 2
Čitluk
Čitluk
Partizan
Vitojevci
0 : 1
Borac (K)
Klenak
Radnički
Šid
3 : 1
Hajduk (B)
Beška
Železničar
Inđija
6 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Rudar
Vrdnik
1 : 3
GFK Sloven
Ruma
Partizan (U)
Uljma
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
ŽAK
Sombor
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Proleter (RS)
Ravno Selo
10 : 1
Radnički 1905
Bajmok
AFK
Ada
3 : 1
Napredak
Nadalj
Sloga
Ostojićevo
7 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
Delija
Mokrin
3 : 0
OFK Klek
Klek
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
Borac (P)
Pajsijević
1 : 0
BSK
Belosavci
Barajevo
Barajevo
3 : 0
Mladost
Čibutkovica
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 5
TSK
Temerin
OFK Futog
Futog
2 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
Krivelj
Krivelj
2 : 3
Sloga
Kobišnica
BSK
Bukovče
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Šarbanovac
Šarbanovac
5 : 3
Urovica
Urovica
Rudar 2001
Kostolac
7 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
Mladost
Batušinac
4 : 0
Borac
Azbresnica
Moravac (Č)
Čečina
4 : 2
Palilula
Aleksinac
Taskovići
Taskovići
7 : 1
Rasovača
Rasovača
Svrljig
Svrljig
4 : 1
Pobeda
Rusna
Mladi radnik 1925
Grdica
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Morava (KS)
Kočino Selo
3 : 1
Javor
Sladaja
Radnik (Ub)
Ub
2 : 2
OFK Osečina
Osečina
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Jedinstvo
Šišava
3 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Slatina
Slatina
4 : 0
Spartak
Trnava
Ovčar
Markovica
6 : 1
Voćar
Kotraža
Zvezda
Blato
3 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Sinđelić
Lipnica
4 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
Ibar
Leposavić
15.05.2021
17:00
Zvečan
Zvečan
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Garevina
Garevina
Polet 57
Milutovac
3 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Jezero
Zlatari
0 : 1
Borac
Gornji Katun
Proleter
Mramorak
8 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Feniks
Rača
2 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
Šumadija (S)
Sipić
1 : 2
Jedinstvo (O)
Oplanić
Miletić
Mošorin
0 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
Borac (NS)
Novi Sad
5 : 0
Obilić
Vilovo
Žitkovica
Žitkovica
5 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Bežanija
Beograd
1 : 0
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Dedinje
Beograd
4 : 1
13. maj
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Busije
Zemun
2 : 4
Rekreativo 011
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
6 : 0
Pionir
Besni Fok
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 3
Mineral 2015
Rudno
Stubal
Stubal
2 : 7
Miločajac
Miločaj
Jasenovac
Krepoljin
2 : 3
Rade Milošević
Dubočka
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 2
Rudar (P)
Plazane
Rudar (S)
Stenjevac
5 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 0
Ursule
Ursule
Crni Vrh
Deonica
1 : 4
Vinorača
Vinorača
Mladost (D)
Dublje
2 : 3
Mladi Borac
Sedlare
Pobednik
Piroman
3 : 2
Munja
Baric
Krtinska
Krtinska
8 : 2
Sloga
Ratari
Rudar 1945
Radljevo
4 : 2
Mladost (V)
Vračević
Kalenić
Kalenić
1 : 4
Ratkovac
Ratkovac
Crvena Jabuka
Ub
2 : 3
Omladinac (K)
Kalinovac
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Dračić 2018
Dračić
Rajac
Kadina Luka
2 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Radnički
Pertate
2 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Borac
Trnjane
5 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Polet (V)
Vitoševac
4 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Horgoš 1911
Horgoš
7 : 0
Jadran
Sanad
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Glogonj
Glogonj
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 5
Nišavac
Staničenje
Borac
Barje Čiflik
4 : 1
Rongo Siti
Pirot
Mladost
Mali Suvodol
3 : 2
Temac
Temska
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 3
Sloboda
Rasnica
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 3
Lokomotiva
Subotica
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
1 : 2
Lipolist
Lipolist
Šabac Sunrise
Šabac
5 : 2
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Sloboda
Stara Moravica
0 : 0
Slavija
Novo Orahovo
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
3 : 1
Zmajevac
Belasica
Rasina
Vitanovac
7 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Rtanj
Vrmdža
2 : 2
Mladost
Resnik
Varvarin
Varvarin
6 : 1
Mladi radnik
Bačina
Kolubara (LP)
Liso Polje
9 : 0
Tamnava
Sovljak
Popovac
Popovac
4 : 1
Železničar
Klačevica
Borac 1950
Bošnjane
0 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
Mladost
Bukovče
1 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
GFK Strelište
Jagodina
12 : 1
Belica
Belica
Šapine
Šapine
5 : 1
Crni Vitez
Kalište
Stig (C)
Crljenac
7 : 2
Radnik (S)
Salakovac
Gaj
Veliki Gaj
5 : 0
Dobrica
Dobrica
Sloga
Margita
2 : 1
Vojvodina
Seleuš
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
0 : 1
Kalipolje
Žabare
Vukan
Ždrelo
15.05.2021
17:00
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
15.05.2021
17:00
BSK
Bošnjak
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 1
Napredak
Bogojevce
Kotlenik
Selo Leskovac
7 : 1
Grivac
Grivac
Polet
Ljubić kod Knića
3 : 3
Beli Orlovi
Brestovac
Dumača
Pocerski Metković
6 : 0
Mladost
Slatina
Vukovac 98
Vukovac
2 : 0
Osanica
Osanica
Zvezda
Izvarica
1 : 2
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Sloga (J)
Jošanica
3 : 1
Mlava (R)
Ribare
Vrelo 1971
Milanovac
2 : 2
Selište
Selište
Laznica
Laznica
1 : 2
Mladost (K)
Krupaja
Luk Kompenzatori
Voćnjak
5 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Mladost (L)
Loznica
0 : 1
Sloga
Korenita
Granit
Radalj
3 : 5
Paskovac
Paskovac
Lomnica
Velika Lomnica
2 : 0
Polet
Kobilje
Tulež
Tulež
2 : 1
Ranilović 1970
Ranilović
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 4
Sinđelić
Gibarac
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 3
Sloboda
Stubica
Strmovo
Strmovo
1 : 1
Petka
Petka
BSK
Brajkovac
4 : 1
OFK Borac
Arapovac
Morava
Rajkinac
2 : 3
PSS-192
Jagodina
Brighton
Brighton
1 : 1
West Ham United
London
Burnley
Burnley
0 : 4
Leeds United
Leeds
Southampton
Southampton
3 : 1
Fulham
London
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 2
Stuttgart
Stuttgart
Bayer 04
Leverkusen
1 : 1
Union Berlin
Berlin
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 2
Bayern
München
Hertha BSC
Berlin
0 : 0
Köln
Köln
Schalke 04
Gelsenkirchen
4 : 3
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
Augsburg
Augsburg
2 : 0
Werder
Bremen
Arminia
Bielefeld
1 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Genoa
Genova
3 : 4
Atalanta
Bergamo
Juventus
Torino
3 : 2
Internazionale
Milano
Roma
Roma
2 : 0
Lazio
Roma
Spezia
La Spezia
4 : 1
Torino
Torino
Sloga
Zemun
0 : 0
Mašinac Trejs
Niš
Mačva
Šabac
8 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
Radnički 2012
Niš
0 : 7
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Una Fortuna
Kragujevac
2 : 8
Kraljica Marija
Novo Selo
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 3
Levač
Rekovac
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 3
Mladost (L)
Lučani
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
6 : 1
Bačka 1901
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Šabac Sunrise
Šabac
Mačva
Šabac
5 : 0
Sloga (P)
Požega
Sloboda
Cacak
15.05.2021
10:00
Javor Matis
Ivanjica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 4
Mladi radnik 1926
Požarevac
Rvati
Obrenovac
15.05.2021
OFK Urovci
Urovci
Polet
Grabovac
0 : 3
Šumadija
Šopić
IM Rakovica
Rakovica
4 : 1
Jedinstvo
Surčin
Ada
Beograd
6 : 0
Leštane
Leštane
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
Crvenka
Crvenka
Mladost
Lučani
15.05.2021
16:30
Jedinstvo Putevi
Užice
Jošanica
Novi Pazar
15.05.2021
12:00
Radnički 1923
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
15.05.2021
16:30
Takovo
Gornji Milanovac
OFK Divci
Divci
3 : 2
Mladost
Dračić
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Beograd
9 : 1
Zemun
Beograd
Mačva
Šabac
1 : 1
Brodarac
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
5 : 0
Teleoptik
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Mladost (L)
Lučani
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 6
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
DIF
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Lokomotiva
Beograd
4 : 3
OLE
Zemun
Sinđelić
Beograd
2 : 2
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 10
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (N)
Niš
7 : 0
Bor 1919
Bor
Trayal
Kruševac
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Radnik
Surdulica
OFK Mladenovac
Mladenovac
15.05.2021
17:00
Zvezdara
Beograd
Voja Gačić
Pančevo
3 : 0
ODR
Petrovaradin
Hajduk
Divoš
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Budućnost
Alibunar
5 : 1
Ratar
Kruščica
Posavina
Stubline
1 : 8
Borac
Lazarevac
Proleter (RS)
Ravno Selo
15.05.2021
11:00
Đurđin
Đurđin
Iskra
Kucura
15.05.2021
11:00
Bačka
Pačir
Obilić
Zmajevo
4 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
Tsc 1913
Bačka Topola
15.05.2021
11:00
Njegoš
Lovćenac
Radnički
Koceljeva
9 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Ribnica
Mionica
ŽAK Sombor
Sombor
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 5
Kikinda 1909
Kikinda
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
Akademija Bambi
Zrenjanin
Petrika
Novi Sad
5 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
3 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Podunavac
Udovice
6 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Mačva
Šabac
4 : 1
Savacium
Šabac
Jedinstvo
Ub
2 : 4
Omladinac 2014
Ljig
Senjak
Valjevo
1 : 2
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Radnički
Valjevo
0 : 1
Mladost
Donji Dobrić
Radnički
Rudovci
3 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Arena Su
Subotica
5 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
CFK
Vrbas
0 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Vodojaža
Kragujevac
15.05.2021
09:00
Karadjordje (T)
Topola
Radnički 1923
Kragujevac
15.05.2021
10:30
Apolon I
Kragujevac
Apolon II
Kragujevac
15.05.2021
10:30
Sušica
Kragujevac
Gruža
Gruža
15.05.2021
11:00
Arsenal
Kragujevac
Morava (VP)
Velika Plana
15.05.2021
09:30
Aranđelovac
Aranđelovac
Koštam Polje
Delimeđe
15.05.2021
11:00
Sport Klub 99
Novi Pazar
Novi Pazar B
Novi Pazar
15.05.2021
11:00
Rudar
Baljevac
Tutin
Tutin
0 : 5
Pazar Juniors
Novi Pazar
Karioke
Beograd
1 : 0
Sremcica
Sremcica
Budućnost
Savino Selo
15.05.2021
11:00
Mladost (T)
Turija
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 2
Bačka
Pačir
Eđšeg
Mali Iđoš
15.05.2021
11:00
Jadran
Feketić
Duel Juniors
Kruševac
3 : 1
Real
Niš
Lider MGM
Leskovac
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
Napredak
Kruševac
2 : 1
Šampion 2014
Leskovac
Radnički (N)
Niš
10 : 1
Radnički (P)
Pirot
Radnik
Surdulica
0 : 3
OFK Radnički
Niš
Kopernikus Železničar
Niš
4 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Car Konstantin
Niš
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Moskva
Novi Sad
3 : 3
Lehel 2019
Zrenjanin
GFK Jagodina
Jagodina
4 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Duel Juniors
Kruševac
2 : 5
Real Niš
Niš
Lider MGM
Leskovac
15.05.2021
Knjaževac
Knjaževac
Duel Juniors 2
Kruševac
2 : 0
OFK Šampion
Leskovac
Radnički (N)
Niš
8 : 0
Radnički (P)
Pirot
Radnik
Surdulica
15.05.2021
OFK Radnički
Niš
Kopernikus Železničar
Niš
5 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Radnički Niš 2
Niš
9 : 2
OFK Paraćin
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 5
Timok 1919
Zaječar
Čukarički B
Beograd
6 : 0
Milutinac
Zemun
Srem
Jakovo
0 : 4
Bežanija
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 1
IMT
Beograd
Jedinstvo
Surčin
4 : 1
Šumadinac
Bečmen
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Budućnost
Dudovica
0 : 4
Akademija fudbala
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Arena SU
Subotica
2 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Spartak ŽK '09
Subotica
11 : 0
Bačka
Pačir
Bajša
Bajša
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Obrenovac 1905
Obrenovac
15.05.2021
10:00
Deluks
Obrenovac
Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Rvati
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
6 : 1
Posavina
Stubline
Omladinac
Veliko Polje
13 : 0
Zvezda
Konatice
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 3
Jošanica
Novi Pazar
OFK National
Novi Pazar
3 : 4
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Bane 1931 - 2
Raška
15.05.2021
11:00
Sport Club 99
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Tutin
Tutin
POFK Čivija
Šabac
1 : 9
POFK Savacium
Šabac
Šabac Sunrise 1
Šabac
7 : 0
Tika taka
Šabac
Fenix 1
Šabac
10 : 1
Mačva 2
Šabac
OFK Majur
Majur
1 : 3
Mačva 1929
Bogatić

Košarka

Spars Realway
Sarajevo
64 : 84
Split
Split
Borac
Čačak
84 : 71
Dynamic VIP PAY
Beograd
Partizan NIS
Beograd
76 : 83
Crvena zvezda MTS
Beograd

Rukomet

Dubočica 54
Leskovac
34 : 25
Radnički
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
28 : 20
Partizan
Beograd
Železničar 1949
Niš
32 : 26
Rudar
Kostolac
Novi Pazar
Novi Pazar
39 : 35
Proleter
Zrenjanin
Crvena zvezda
Beograd
26 : 27
Spartak
Subotica
Obilić
Beograd
26 : 25
Kikinda Grindex
Kikinda
Šamot 65
Arenđelovac
43 : 35
Crvenka
Crvenka
Inđija
Inđija
26 : 28
Sivac 69
Sivac
Jugović
Kać
32 : 26
Ub
Ub
Vrbas Petrol
Vrbas
25 : 23
Kolubara
Lazarevac
Morava
Velika Plana
26 : 23
Mačva
Bogatić
Smederevo
Smederevo
27 : 25
Voždovac 2012
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
17 : 27
Topličanin
Prokuplje
Vranje 1957
Vranje
33 : 25
Jastrebac
Blace
Kuršumlija
Kuršumlija
39 : 28
Metalac
Kraljevo
Hajduk Veljko
Negotin
28 : 23
Priboj
Priboj
Radnički
Šid
29 : 29
Dolovo
Dolovo
Somborelektro
Sombor
27 : 40
Hercegovina
Sečanj
Apatin
Apatin
37 : 22
Potisje Pleteks
Ada
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
40 : 43
Hercegovac
Gajdobra
PKB
Padinska Skela
23 : 27
Radnički (O)
Obrenovac
Nišava
Niš
15.05.2021
Železničar 1949 - 2
Niš
Niška Banja
Niška Banja
15.05.2021
Pirot
Pirot
Aleksinac
Aleksinac
15.05.2021
Vlasotince
Vlasotince
Mladost (V)
Vranje
15.05.2021
BSK Heba
Bujanovac
Osipaonica
Osipaonica
15.05.2021
Palanka
Smederevska Palanka
Mladi radnik
Požarevac
25 : 24
Rudar 2
Kostolac
Jedinstvo 1974
Krnjevo
15.05.2021
Udarnik
Lozovik
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 28
Lokomotiva
Lapovo
Smederevo 2
Smederevo
15.05.2021
Šamot 65 2
Aranđelovac
Sloga
Kraljevo
15.05.2021
Župa 54
Aleksandrovac
Bane
Raška
29 : 37
Beli anđeo
Prijepolje
Pobednik
Prijepolje
27 : 37
Užice
Užice
Arilje
Arilje
15.05.2021
Kruševac
Kruševac
Trepča
Kosovska Mitrovica
15.05.2021
Omladinac
Gornji Milanovac
Prigrevica
Prigrevica
38 : 32
Crepaja
Crepaja
Titel
Titel
27 : 26
Jugović 2
Kać
Jagodina
Jagodina
31 : 18
Bekament BB
Aranđelovac
Naisa
Niš
33 : 36
SPD Radnički
Kragujevac
Proleter
Zrenjanin
42 : 20
Ravangrad
Sombor
Studentski Grad
Studentski Grad
31 : 26
Radnički
Obrenovac
Radnički BG
Beograd
36 : 26
ORK Loznica
Loznica
Loznica grad
Loznica
30 : 36
Kosmaj
Ralja
Nemanjić
Požarevac
15.05.2021
Požarevac
Požarevac
Mladi radnik - 2
Radinac
30 : 23
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
Metalac
Kraljevo
22 : 27
Bekament BB - 2
Aranđelovac
Pazar 2003
Novi Pazar
14 : 28
Prijepolje
Prijepolje
Košutnjak
Čačak
15.05.2021
Metalac AD
Gornji Milanovac
Obilić
Novi Kneževac
18 : 20
Jabuka
Jabuka
Trijumf
Srbobran
28 : 32
Naftagas
Elemir

Vaterpolo

Šabac
Šabac
5 : 8
KVK Radnički
Kragujevac
BVK Crvena zvezda
Beograd
11 : 12
Novi Beograd 11. april
Beograd
Taš 2000
Beograd
5 : 13
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
10 : 6
Palilula
Beograd

Futsal

Konjarnik
Beograd
11 : 12
FON
Beograd
Vranje
Vranje
3 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar

Ragbi 13

Južna regija
Crna Gora
8 : 72
Partizan
Beograd

Američki fudbal

Blue Dragons Beograd
Beograd
42 : 0
Pastuvi Požarevac
Požarevac