19.05
17:00
OFK Stari Grad
1. Maj Ruma
0
0
|
19.05.2021 17:00 | OFK Stari Grad | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
19.05
17:00
Vojvodina 1928
Omladinac
1
5
|
19.05.2021 17:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 5 | Omladinac | |||||
19.05
17:00
Kozara
OFK VrŔac
0
4
|
19.05.2021 17:00 | Kozara | 0 : 4 | OFK VrŔac | |||||
19.05
17:00
RadniÄki 1912
BaÄka 1901
4
0
|
19.05.2021 17:00 | RadniÄki 1912 | 4 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk 1912
0
0
|
19.05.2021 17:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
19.05
17:00
BeÄej 1918
Dunav
3
1
|
19.05.2021 17:00 | BeÄej 1918 | 3 : 1 | Dunav | |||||
19.05
17:00
RadniÄki (Zr)
Sloga (Ä)
4
0
|
19.05.2021 17:00 | RadniÄki (Zr) | 4 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
19.05
17:00
Feniks 1995
Sloboda
4
2
|
19.05.2021 17:00 | Feniks 1995 | 4 : 2 | Sloboda | |||||
19.05
17:00
Mladost (NS)
Borac
3
1
|
19.05.2021 17:00 | Mladost (NS) | 3 : 1 | Borac | |||||
19.05
17:00
Tisa
Dinamo 1945
1
1
|
19.05.2021 17:00 | Tisa | 1 : 1 | Dinamo 1945 |
19.05
17:00
Teleoptik
RadniÄki (O)
2
2
|
19.05.2021 17:00 | Teleoptik | 2 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
19.05
17:00
OFK Beograd
BSK BorÄa
3
2
|
19.05.2021 17:00 | OFK Beograd | 3 : 2 | BSK BorÄa | |||||
19.05
17:00
BASK
Zvezdara
2
2
|
19.05.2021 17:00 | BASK | 2 : 2 | Zvezdara | |||||
19.05
17:00
Crvena zvezda
TEK Sloga
3
2
|
19.05.2021 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | TEK Sloga | |||||
19.05
17:00
BSK 1925
GSP Polet DorÄol
1
2
|
19.05.2021 17:00 | BSK 1925 | 1 : 2 | GSP Polet DorÄol | |||||
19.05
17:00
SremÄica
Brodarac
0
1
|
19.05.2021 17:00 | SremÄica | 0 : 1 | Brodarac | |||||
19.05
17:00
Stepojevac Vaga
Lokomotiva
0
0
|
19.05.2021 17:00 | Stepojevac Vaga | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
19.05
17:00
LeŔtane
SinÄeliÄ
1
1
|
19.05.2021 17:00 | LeÅ”tane | 1 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
19.05
17:00
RadniÄki (NB)
Jedinstvo
0
0
|
19.05.2021 17:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.05
17:00
Studentski grad
Mladenovac
3
0
|
19.05.2021 17:00 | Studentski grad | 3 : 0 | Mladenovac |
19.05
17:00
Rembas
Vlasina
2
0
|
19.05.2021 17:00 | Rembas | 2 : 0 | Vlasina | |||||
19.05
17:00
Radan
Župa
6
1
|
19.05.2021 17:00 | Radan | 6 : 1 | Župa | |||||
19.05
17:00
TimoÄanin
Moravac Orion
10
2
|
19.05.2021 17:00 | TimoÄanin | 10 : 2 | Moravac Orion | |||||
19.05
17:00
Mladost
Car Konstantin
0
2
|
19.05.2021 17:00 | Mladost | 0 : 2 | Car Konstantin | |||||
19.05
17:00
Jedinstvo (P)
SFK Morava
3
0
|
19.05.2021 17:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | SFK Morava | |||||
19.05
17:00
Kablovi
OFK TopliÄanin
0
3
|
19.05.2021 17:00 | Kablovi | 0 : 3 | OFK TopliÄanin | |||||
19.05
17:00
Trstenik PPT
BuduÄnost (P)
1
1
|
19.05.2021 17:00 | Trstenik PPT | 1 : 1 | BuduÄnost (P) | |||||
19.05
17:00
PÄinja
SFS Borac
3
1
|
19.05.2021 17:00 | PÄinja | 3 : 1 | SFS Borac | |||||
19.05
17:00
Timok 1919
RadniÄki (S)
0
0
|
19.05.2021 17:00 | Timok 1919 | 0 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
19.05
17:00
Dunav
OFK SinÄeliÄ
2
1
|
19.05.2021 17:00 | Dunav | 2 : 1 | OFK SinÄeliÄ |
19.05
17:00
Omladinac
Midžor
1
3
|
19.05.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Midžor | |||||
19.05
17:00
Rudar VrÅ”ka Äuka
GraniÄar
1
0
|
19.05.2021 17:00 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 1 : 0 | GraniÄar | |||||
19.05
17:00
OFK Rtanj
TrebiÄ
0
2
|
19.05.2021 17:00 | OFK Rtanj | 0 : 2 | TrebiÄ | |||||
19.05
17:00
RadniÄki 1946
Rtanj
4
2
|
19.05.2021 17:00 | RadniÄki 1946 | 4 : 2 | Rtanj | |||||
19.05
17:00
Hajduk
OsniÄ
3
1
|
19.05.2021 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | OsniÄ | |||||
19.05
17:00
Kosovo
Sloga
4
1
|
19.05.2021 17:00 | Kosovo | 4 : 1 | Sloga |
19.05
17:00
Sloga (L)
MaÄkovac
2
2
|
19.05.2021 17:00 | Sloga (L) | 2 : 2 | MaÄkovac | |||||
19.05
17:00
Sloga (D)
Gornji StepoÅ”
0
2
|
19.05.2021 17:00 | Sloga (D) | 0 : 2 | Gornji StepoÅ” | |||||
19.05
17:00
Äitluk
Sloga (Ä)
3
1
|
19.05.2021 17:00 | Äitluk | 3 : 1 | Sloga (Ä) | |||||
19.05
17:00
Vinogradar
Donji Kopaonik
5
0
|
19.05.2021 17:00 | Vinogradar | 5 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
19.05
17:00
Mladost (DK)
Kupci
3
0
|
19.05.2021 17:00 | Mladost (DK) | 3 : 0 | Kupci | |||||
19.05
17:00
13. April
Gradina
0
1
|
19.05.2021 17:00 | 13. April | 0 : 1 | Gradina | |||||
19.05
17:00
Mladost (T)
Trudbenik
3
0
|
19.05.2021 17:00 | Mladost (T) | 3 : 0 | Trudbenik | |||||
19.05
17:00
SebeÄevac
Ribnik
8
0
|
19.05.2021 17:00 | SebeÄevac | 8 : 0 | Ribnik |
19.05
17:00
Rudar
Sremac
0
3
|
19.05.2021 17:00 | Rudar | 0 : 3 | Sremac | |||||
19.05
17:00
GFK Sloven
ŽelezniÄar
4
0
|
19.05.2021 17:00 | GFK Sloven | 4 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
19.05
17:00
Mitros
Donji Srem 2015
2
1
|
19.05.2021 17:00 | Mitros | 2 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
19.05
17:00
PSK
BSK
2
10
|
19.05.2021 17:00 | PSK | 2 : 10 | BSK | |||||
19.05
17:00
Borac (M)
Napredak
2
2
|
19.05.2021 17:00 | Borac (M) | 2 : 2 | Napredak | |||||
19.05
17:00
Hajduk (V)
Sloga
1
0
|
19.05.2021 17:00 | Hajduk (V) | 1 : 0 | Sloga | |||||
19.05
17:00
Ljukovo
RadniÄki
1
2
|
19.05.2021 17:00 | Ljukovo | 1 : 2 | RadniÄki | |||||
19.05
17:00
Hajduk (B)
Partizan
1
1
|
19.05.2021 17:00 | Hajduk (B) | 1 : 1 | Partizan | |||||
19.05
17:00
Borac (K)
LSK
2
1
|
19.05.2021 17:00 | Borac (K) | 2 : 1 | LSK |
19.05
17:00
Polet
Pobeda
2
1
|
19.05.2021 17:00 | Polet | 2 : 1 | Pobeda | |||||
19.05
17:00
ObiliÄ
Sloga (M)
3
0
|
19.05.2021 17:00 | ObiliÄ | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
19.05
17:00
Radnik (SP)
Podunavac
6
1
|
19.05.2021 17:00 | Radnik (SP) | 6 : 1 | Podunavac | |||||
19.05
17:00
SASK
Mladost 1948
0
1
|
19.05.2021 17:00 | SASK | 0 : 1 | Mladost 1948 | |||||
19.05
17:00
ŽelezniÄar Kusadak
Crvena zvezda
4
3
|
19.05.2021 17:00 | ŽelezniÄar Kusadak | 4 : 3 | Crvena zvezda | |||||
19.05
17:00
Bresje Superior
Sloga (L)
1
2
|
19.05.2021 17:00 | Bresje Superior | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
19.05
17:00
Osipaonica
Mladi radnik 1940
3
2
|
19.05.2021 17:00 | Osipaonica | 3 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
19.05
17:00
BaÄinac
Mladi borac
3
6
|
19.05.2021 17:00 | BaÄinac | 3 : 6 | Mladi borac |
19.05
17:00
Å umadinac
Umka
2
5
|
19.05.2021 17:00 | Å umadinac | 2 : 5 | Umka |
19.05
16:30
Mineralac
Oskar
2
1
|
19.05.2021 16:30 | Mineralac | 2 : 1 | Oskar |
19.05
20:00
Iskra
Rudar
2
0
|
19.05.2021 20:00 | Iskra | 2 : 0 | Rudar | |||||
19.05
20:00
BuduÄnost
Jezero
3
2
|
19.05.2021 20:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Jezero | |||||
19.05
20:00
OFK Petrovac
Zeta
0
2
|
19.05.2021 20:00 | OFK Petrovac | 0 : 2 | Zeta | |||||
19.05
20:00
OFK Titograd
DeÄiÄ
1
0
|
19.05.2021 20:00 | OFK Titograd | 1 : 0 | DeÄiÄ | |||||
19.05
20:00
Podgorica
Sutjeska
0
4
|
19.05.2021 20:00 | Podgorica | 0 : 4 | Sutjeska |
19.05
21:15
Burnley
Liverpool
0
3
|
19.05.2021 21:15 | Burnley | 0 : 3 | Liverpool | |||||
19.05
20:00
Crystal Palace
Arsenal
1
3
|
19.05.2021 20:00 | Crystal Palace | 1 : 3 | Arsenal | |||||
19.05
19:00
Everton
Wolverhampton
1
0
|
19.05.2021 19:00 | Everton | 1 : 0 | Wolverhampton | |||||
19.05
19:00
Newcastle United
Sheffield United
1
0
|
19.05.2021 19:00 | Newcastle United | 1 : 0 | Sheffield United | |||||
19.05
19:00
Tottenham Hotspur
Aston Villa
1
2
|
19.05.2021 19:00 | Tottenham Hotspur | 1 : 2 | Aston Villa | |||||
19.05
21:15
West Bromwich Albion
West Ham United
1
3
|
19.05.2021 21:15 | West Bromwich Albion | 1 : 3 | West Ham United |
19.05
18:30
Novi Pazar
Napredak
2
1
|
19.05.2021 18:30 | Novi Pazar | 2 : 1 | Napredak | |||||
19.05
18:30
Voždovac
Javor Matis
0
0
|
19.05.2021 18:30 | Voždovac | 0 : 0 | Javor Matis | |||||
19.05
18:30
Proleter
Vojvodina
2
0
|
19.05.2021 18:30 | Proleter | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
19.05
18:30
Spartak ŽK
Rad
1
1
|
19.05.2021 18:30 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Rad | |||||
19.05
18:30
RadniÄki (N)
OFK BaÄka
5
1
|
19.05.2021 18:30 | RadniÄki (N) | 5 : 1 | OFK BaÄka | |||||
19.05
16:00
Crvena zvezda
Metalac
5
1
|
19.05.2021 16:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Metalac |
19.05
17:00
Dinamo
Loznica
2
3
|
19.05.2021 17:00 | Dinamo | 2 : 3 | Loznica | |||||
19.05
17:00
Zemun
Kolubara
1
4
|
19.05.2021 17:00 | Zemun | 1 : 4 | Kolubara | |||||
19.05
17:00
Borac 1926
Trayal
2
2
|
19.05.2021 17:00 | Borac 1926 | 2 : 2 | Trayal | |||||
19.05
17:00
OFK Žarkovo
BuduÄnost
2
0
|
19.05.2021 17:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
19.05
17:00
RadniÄki 1923
GFK Jagodina
4
2
|
19.05.2021 17:00 | RadniÄki 1923 | 4 : 2 | GFK Jagodina | |||||
19.05
17:00
Kabel
ŽelezniÄar (P)
2
0
|
19.05.2021 17:00 | Kabel | 2 : 0 | ŽelezniÄar (P) | |||||
19.05
17:00
RadniÄki (P)
GFK DuboÄica
1
0
|
19.05.2021 17:00 | RadniÄki (P) | 1 : 0 | GFK DuboÄica | |||||
19.05
17:00
IMT
Sloga (K)
6
1
|
19.05.2021 17:00 | IMT | 6 : 1 | Sloga (K) | |||||
19.05
13:00
RFK GrafiÄar
RadniÄki (SM)
2
0
|
19.05.2021 13:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 0 | RadniÄki (SM) |
19.05
17:00
MaŔinac Trejs
Sloga
2
0
|
19.05.2021 17:00 | MaŔinac Trejs | 2 : 0 | Sloga |
19.05
10:00
OFK BaÄka
InÄija
3
1
|
19.05.2021 10:00 | OFK BaÄka | 3 : 1 | InÄija | |||||
19.05
12:00
ŽelezniÄar
Spartak ŽK
0
1
|
19.05.2021 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | Spartak ŽK | |||||
19.05
10:00
Vojvodina
Proleter (NS)
4
1
|
19.05.2021 10:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Proleter (NS) |
19.05
10:00
Petrika
Petar PuaÄa
3
3
|
19.05.2021 10:00 | Petrika | 3 : 3 | Petar PuaÄa |
19.05
17:00
Rojkovac
TEK Sloga
3
2
|
19.05.2021 17:00 | Rojkovac | 3 : 2 | TEK Sloga |
19.05
12:00
Petrika
Dinamo 1945
2
0
|
19.05.2021 12:00 | Petrika | 2 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
19.05
10:00
RFK Novi Sad 1921
InÄija
3
0
|
19.05.2021 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | InÄija | |||||
19.05
12:00
Vojvodina
Proleter (NS)
6
0
|
19.05.2021 12:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Proleter (NS) |
19.05
19:00
Ada
Voždovac
5
2
|
19.05.2021 19:00 | Ada | 5 : 2 | Voždovac |
19.05
Real
Bor 1919
7
0
|
19.05.2021 | Real | 7 : 0 | Bor 1919 |
19.05
14:00
OFK Vrbas
Hajduk
4
1
|
19.05.2021 14:00 | OFK Vrbas | 4 : 1 | Hajduk |
19.05
17:00
Sporto 023
Derby 2015
0
0
|
19.05.2021 17:00 | Sporto 023 | 0 : 0 | Derby 2015 |
19.05
15:00
Spartak ŽK
Subotica
13
1
|
19.05.2021 15:00 | Spartak ŽK | 13 : 1 | Subotica |
19.05
16:00
Å abac Sunrise
Fenix
3
2
|
19.05.2021 16:00 | Å abac Sunrise | 3 : 2 | Fenix |
19.05
Timok 1919
GFK Jagodina
1
1
|
19.05.2021 | Timok 1919 | 1 : 1 | GFK Jagodina | |||||
19.05
SFS Borac
RadniÄki (S)
4
1
|
19.05.2021 | SFS Borac | 4 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
19.05
Trayal Knez Lazar
Car Konstantin
2
0
|
19.05.2021 | Trayal Knez Lazar | 2 : 0 | Car Konstantin | |||||
19.05
OFK RadniÄki
Kopernikus ŽelezniÄar
0
2
|
19.05.2021 | OFK RadniÄki | 0 : 2 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
19.05
Å ampion 2014
RadniÄki (N)
0
5
|
19.05.2021 | Å ampion 2014 | 0 : 5 | RadniÄki (N) | |||||
19.05
TimoÄanin
Napredak
2
2
|
19.05.2021 | TimoÄanin | 2 : 2 | Napredak | |||||
19.05
Real
Lider MGM
0
1
|
19.05.2021 | Real | 0 : 1 | Lider MGM | |||||
19.05
GFK DuboÄica
Duel Juniors
1
3
|
19.05.2021 | GFK DuboÄica | 1 : 3 | Duel Juniors |
19.05
16:00
MaÄva
Jedinstvo
8
0
|
19.05.2021 16:00 | MaÄva | 8 : 0 | Jedinstvo |
19.05
18:00
Obrenovac 1905
Deluks
2
1
|
19.05.2021 18:00 | Obrenovac 1905 | 2 : 1 | Deluks |
19.05
17:30
Mladi radnik
BSK
3
1
|
19.05.2021 17:30 | Mladi radnik | 3 : 1 | BSK |
19.05
Rekreativo
RadniÄki (O)
33
29
|
19.05.2021 | Rekreativo | 33 : 29 | RadniÄki (O) |
19.05
18:30
Rtanj
ParaÄin
33
27
|
19.05.2021 18:30 | Rtanj | 33 : 27 | ParaÄin | |||||
19.05
18:00
Rtanj
Äerdap
37
32
|
19.05.2021 18:00 | Rtanj | 37 : 32 | Äerdap |
19.05
19:30
Metalac
Slavija
24
23
|
19.05.2021 19:30 | Metalac | 24 : 23 | Slavija | |||||
19.05
20:00
Senta
ŽSK 1955
31
31
|
19.05.2021 20:00 | Senta | 31 : 31 | ŽSK 1955 |
19.05
20:00
Temerin
Proleter
34
21
|
19.05.2021 20:00 | Temerin | 34 : 21 | Proleter |
19.05
20:30
RadniÄki
Metalac 2015
26
34
|
19.05.2021 20:30 | RadniÄki | 26 : 34 | Metalac 2015 |
19.05
20:00
Jabuka
Prigrevica
28
15
|
19.05.2021 20:00 | Jabuka | 28 : 15 | Prigrevica |
19.05
19:00
Bekament BB
Jagodina
21
22
|
19.05.2021 19:00 | Bekament BB | 21 : 22 | Jagodina | |||||
19.05
16:15
SPD RadniÄki
Naisa
33
30
|
19.05.2021 16:15 | SPD RadniÄki | 33 : 30 | Naisa |
19.05
20:30
KVK RadniÄki
Å abac
14
7
|
19.05.2021 20:30 | KVK RadniÄki | 14 : 7 | Å abac |
19.05
20:30
Novi Pazar
Vranje
3
0
|
19.05.2021 20:30 | Novi Pazar | 3 : 0 | Vranje |