XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 794 utakmica za dan
Nedelja, 9 Maj 2021

Fudbal

Čukarički
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Inđija
Inđija
Mačva
Šabac
2 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Zlatibor
Čajetina
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Dinamo
Vranje
1 : 0
Zemun
Zemun
Borac 1926
Čačak
0 : 1
Loznica
Loznica
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Trayal
Kruševac
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Budućnost
Dobanovci
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Borac
Kozarska Dubica
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Tisa
Adorjan
0 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Sušica
Kragujevac
1 : 0
GFK Sloboda
Užice
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Tutin
Tutin
Budućnost (A)
Arilje
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
BASK
Beograd
1 : 4
Teleoptik
Zemun
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 2
BSK Borča
Borča
BSK 1925
Batajnica
0 : 0
Zvezdara
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Leštane
Leštane
5 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Radan
Lebane
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Rembas
Resavica
Mladost
Medoševac
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Kablovi
Zaječar
0 : 9
Car Konstantin
Niš
Polet
Ratina
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Real
Podunavci
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Proleter
Pečenog
2 : 2
Budućnost
Resnik
Radnik
Ušće
2 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Šumadija (T)
Toponica
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Omladinac
Novo Selo
OFK Napredak
Markovac
2 : 3
RSK
Rabrovo
Pomoravlje
Vlaški Do
0 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Sloboda
Lipe
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac 1932
Ralja
4 : 2
VGSK
Veliko Gradište
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
5 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 2
Parmenac
Parmenac
Jasen
Brodarevo
6 : 2
Omladinac
Zablaće
Rampa
Požega
1 : 3
Polet (Lj)
Ljubić
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
Spartak 1924
Ljig
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Sloga (B)
Bogosavac
4 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Mladost (Dr)
Dračić
1 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Borac (L)
Lešnica
2 : 0
Ribnica
Mionica
Zadrugar
Lajkovac
5 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Radnički (K)
Klupci
0 : 2
OFK Divci
Divci
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Bačka (P)
Pačir
3 : 2
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Mladost (T)
Turija
7 : 0
Radnički (S)
Sombor
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Omladinac FAM
Botoš
5 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Radnički (K)
Kovin
2 : 4
Budućnost
Srpska Crnja
ŽAK
Kikinda
1 : 3
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Index
Novi Sad
2 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Jedinstvo
Rumenka
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac
Šajkaš
1 : 0
Cement
Beočin
Hajduk
Divoš
3 : 4
Sloboda
Donji Tovarnik
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Jadran
Golubinci
0 : 2
Radnički
Nova Pazova
Levač
Rekovac
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Sloga (M)
Majdevo
3 : 0
Moravac 2015
Krušar
Juhor
Obrež
1 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Blagotin
Poljna
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 0
Kopaonik
Brus
Lužnica
Babušnica
2 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Branik
Štubik
0 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
OFK 019
Zaječar
4 : 3
BSK
Bogovina
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
OFK Slatina
Bor
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
OFK Niš
Niš
1 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Morava
Žitkovac
1 : 2
Bukovik
Razanj
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 2
Rudar
Jelašnica
Malošište
Malošište
2 : 3
Delijski Vis
Niš
Dobrič
Pejkovac
1 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Alakince
Alakince
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 2
Budućnost
Orašje
Torlak
Beograd
7 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Kosmaj
Ralja
2 : 3
Prva iskra
Barič
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Milutinac
Zemun
Srem
Jakovo
3 : 1
Dunav
Veliko Selo
Borac (L)
Lazarevac
3 : 1
Šumadija
Šopić
Turbina
Vreoci
2 : 0
Vrčin
Vrčin
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 0
Omladinac
Grezna
Rudar (P)
Podvis
2 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Šljivar
Šljivar
0 : 2
Trebič
Sokobanja
Kosovo
Zvezdan
1 : 4
Rtanj
Boljevac
Sloga
Minićevo
3 : 1
Osnić
Osnić
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Vinogradar
Zleginje
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
13. April
Lomnica
1 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladost (T)
Toljevac
1 : 1
Kupci
Kupci
Žabare
Žabare
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Sebečevac
Sebečevac
2 : 2
FUD
Brus
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
Rudar
Vrdnik
PSK
Putinci
0 : 9
Železničar
Inđija
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 1
BSK
Bešenovo
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Napredak
Popinci
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Sloga
Voganj
Borac (K)
Klenak
0 : 2
Radnički
Šid
LSK
Laćarak
1 : 5
Partizan
Vitojevci
Spartak 1911
Debeljača
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Partizan (G)
Gaj
0 : 4
Banat (I)
Ilandža
Polet (Id)
Idvor
5 : 0
Partizan (U)
Uljma
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Stari Tamiš
Stari Tamiš
10 : 0
Radnički (B)
Baranda
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 1
Dolina
Padina
Borac 46
Obrovac
1 : 2
Budućnost (P)
Parage
Budućnost (G)
Gložan
3 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Rusin
Ruski Krstur
0 : 0
SU Stanišić 1920
Stanišić
Omladinac
Bukovac
1 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
Maglić
Bački Maglić
1 : 1
Tvrđava
Bač
Kulpin
Kulpin
2 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Slavija
Pivnice
2 : 0
Polet
Karavukovo
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 3
Iskra
Kucura
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
AFK
Ada
Obilić
Zmajevo
3 : 3
Senta
Senta
Budućnost
Savino Selo
1 : 6
Đurđin
Đurđin
Polet
Nakovo
2 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
Tamiš
Farkaždin
2 : 2
ASK
Aradac
Borac
Aleksandrovo
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
Potisje
Knićanin
2. Oktobar
Kumane
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 2
Crvena zvezda
Rusko Selo
OFK Klek
Klek
0 : 2
Rusanda
Melenci
Polet
Trnovče
2 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Obilić
Staro Selo
1 : 1
Pobeda
Golobok
SASK
Saraorci
3 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Železničar Kusadak
Kusadak
9 : 0
Podunavac
Udovice
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Bačinac
Bačinac
3 : 4
Sloga (L)
Lugavčina
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Šumadinac 1913
Natalinci
1 : 2
Borac (P)
Pajsijević
Grizli ML
Saranovo
6 : 1
Jasenica (B)
Božurnja
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 4
Trnava
Donja Trnava
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 2
Omladinac
Donja Rača
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 0
ŽSK
Žirovnica
Sloga (Z)
Zagorica
2 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Lokomotiva
Lapovo
5 : 2
Marjan (K)
Knić
011
Beograd
2 : 3
Sinđelić 2012
Ugrinovci
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Šumadinac
Bečmen
Umka
Umka
5 : 1
Borac (P)
Progar
Heroj Polet
Jajinci
2 : 0
Postar 1930
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 0
Institut
Zemun Polje
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 2
Hajduk
Beograd
DIF
Beograd
0 : 1
PKB (PS)
Padinska skela
Omladinac
Veliko Polje
7 : 1
Mladi borac
Županjac
Jedinstvo
Dren
1 : 4
Strelac
Mislođin
Zvezda
Konatice
6 : 3
Vranić
Vranić
OFK Borac
Arnajevo
3 : 3
Radnički
Rudovci
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
Polet
Grabovac
OFK Budućnost
Dudovica
4 : 2
Rojkovac
Obrenovac
SUF Dubona
Dubona
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Pudarci
Pudarci
2 : 1
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Zaklopača
Zaklopača
0 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Kosmajac
Koraćica
1 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Boleč
Grocka
0 : 2
Zuce 2019
Zuce
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 8
Dunavac
Grocka
Bačka (B)
Begeč
0 : 3
Titel
Titel
Tatra
Kisač
2 : 0
Hajduk
Čurug
Bačka 1923
Đurđevo
0 : 4
TSK
Temerin
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
ŽSK
Žabalj
0 : 2
Slavija
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Radnički
Klokočevac
Sloga
Kobišnica
0 : 1
BSK
Bukovče
Polet
Jabukovac
5 : 1
Ključ
Podvrška
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 5
Maršić
Maršić
Šumadinac KG
Kragujevac
2 : 0
Srbija
Ilićevo
Zastava
Kragujevac
2 : 1
Slavija
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Morava
Krušce
1 : 3
Mladost (L)
Lalinac
Omladinac
Gornji Komren
2 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Sloboda
Gornja Vrežina
6 : 2
Crvena zastava
Hum
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 3
Čegar 2013
Kamenica
Radnički 1936
Trupale
0 : 3
Palilulac
Niš
Vulkan 1963
Brenica
7 : 1
Planinac 1933
Prva Kutina
Vihor
Маljurevac
8 : 0
Manastirica
Manastirica
Integral
Batuša
1 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Železničar
Požarevac
Rudar (Kr)
Krepoljin
1 : 0
Napredak Simićevo
Simićevo
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 5
Obilić
Živica
Sirakovo
Sirakovo
2 : 3
Sloga (L)
Lučica
Elid
Donji Dušnik
0 : 6
Mladost
Batušinac
Pobeda
Rusna
1 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Jastrebac
Tešica
3 : 2
Svrljig
Svrljig
Sloga
Korman
0 : 3
Taskovići
Taskovići
Palilula
Aleksinac
3 : 4
Baličevac
Baličevac
Doljevac
Doljevac
6 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
1 : 4
Napredak
Gračac
Budućnost
Konarevo
1 : 2
Tavnik
Tavnik
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 2
Mataruge
Mataruge
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Mladi radnik 1925
Grdica
Kolare
Kolare
1 : 3
Juhor (G)
Glavinci
Partizan
Majur
2 : 1
Morava (R)
Ribare
Orlovi
Jasenovo
2 : 1
Budućnost (M)
Miliva
Napredak
Drenovac
3 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 2
Javor
Sladaja
Dragocvet
Dragocvet
1 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Mladost (J)
Jovac
3 : 1
Sloga
Voljavče
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 0
Trlić
Trlić
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
OFK Senjak
Valjevo
2 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Banjani
Banjani
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Joks Junajted
Mionica
2 : 1
Radnik (Ub)
Ub
Vučje
Vučje
0 : 0
Polet
Stajkovce
Donja Lomnica
Donja Lomnica
5 : 0
OFK Brza
Brza
Progres
Ladovica
4 : 2
Umac
Miroševce
Gradac
Konopnica
2 : 1
Bobište
Bobište
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Kumarevo 65
Kumarevo
4 : 1
Jedinstvo
Šišava
BSK
Belanovce
6 : 2
Mladost 1959
Vinarce
Mladi borac
Živkovo
3 : 0
Sloga
Lipovica
Železničar
Brestovac
3 : 2
Moravac
Pečenjevce
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 6
Plantaža
Donje Stopanje
Milanovo
Milanovo
3 : 1
Real
Donja Jajina
Šumadija
Razgojna
0 : 2
OFK Morava
Leskovac
Prvi partizan
Užice
2 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Savinac
Visibaba
3 : 0
Čajetina
Čajetina
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Kotroman
Mokra Gora
Perućac
Perućac
2 : 3
Jedinstvo
Kalenić
Bakionica
Bakionica
2 : 2
Sečica
Seča reka
Ježevica
Ježevica
1 : 0
Omladinac
Zdravčići
Lazarica
Prilipac
5 : 2
Polet
Rasna
Voćar
Kotraža
1 : 3
Prilike
Prilike
Ozremica
Beršići
2 : 6
Ovčar
Markovica
Spartak
Trnava
0 : 1
Rakova
Rakova
Morava
Katrga
1 : 6
Slatina
Slatina
Dragačevo
Guča
0 : 4
Jedinstvo
Puhovo
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 1
Mladost (P)
Preljina
Rudar
Bresnica
6 : 1
Napredak
Svračkovci
Orlovac
Mrčajevci
3 : 4
Zadrugar
Donja Trepča
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
4 : 3
Ozrem PMH
Ozrem
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Željuša
Željuša
2 : 1
Spartak
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
3 : 3
Pobeda
Držina
Mladost
Poljska Ržana
2 : 3
Napredak
Izvor
Dragoš
Pirot
5 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Jedinstvo
Štitar
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 2
Vidojevica
Lešnica
Rudar
Brasina
0 : 1
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Mladost
Pocerski Pričinović
2 : 0
Mladi borac
Dublje
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Drina
Badovinci
4 : 0
Sinđelić
Lipnica
Duško
Klenje
2 : 1
Majur
Majur
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 7
Trnovac
Trnovac
Čelik
Belo polje
6 : 2
Vihor
Žbevac
Mineralac
Vranjska Banja
3 : 1
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
0 : 5
Ibar
Leposavić
Omladinac (U)
Ugljarevo
2 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
14. Oktobar
Izbenica
3 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Polet 57
Milutovac
6 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Vinogradar
Riljac
4 : 0
Gradac
Pločnik
Borac
Gornji Katun
0 : 3
Rubin
Donji Stupanj
Graničar
Miletićevo
4 : 1
Polet
Izbište
Ratar
Kruščica
0 : 0
Ševac
Kusić
Banat (D)
Dupljaja
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Omladinac
Zagajica
1 : 3
Vulturul
Grebenac
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Dolovo
Dolovo
8 : 1
Borac (P)
Pločica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Kolonija
Kovin
1 : 6
Proleter
Mramorak
Jedinstvo (D)
Dubovac
3 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
ČSK
Čortanovci
5 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Šumar
Ogar
1 : 0
Radnički
Irig
Graničar
Obrež
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 2
Mladost
Buđanovci
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
Sremac
Deč
Krušedol
Krušedol
7 : 2
Kameni
Ašanja
Polet
Novi Karlovci
0 : 1
OFK Brestač
Brestač
Fruškogorac
Krčedin
1 : 1
Napredak
Žarkovac
Graničar 1924
Adaševci
4 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
Sloboda
Šašinci
1 : 4
Fruška Gora
Ruma
Sloga
Čalma
0 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 1
Sremac (J)
Jarak
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
Sremac (B)
Berkasovo
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Jednota
Šid
0 : 4
Zmaj
Noćaj
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
4 : 1
Tisa 1933
Taraš
Zlatica
Zlatica
0 : 7
Zadrugar
Lazarevo
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Mladost
Belo Blato
3 : 0
Bilećanin
Sečanj
B 2000
Aranđelovac
1 : 3
Mladost (R)
Rajkovac
Borac
Kloka
1 : 2
Gorski Car
Garaši
Šamot
Aranđelovac
5 : 1
Budućnost
Blaznava
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Kopljari
Kopljari
5 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Mladi rudar
Bukovik
3 : 0
Venčani
Venčani
Jedinstvo (O)
Oplanić
2 : 2
Mladi radnik (D)
Dragušica
Napredak (MK)
Malo Krčmare
3 : 3
Šumadija (S)
Sipić
Kruševica 1980
Kneževac
3 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 0
Feniks
Rača
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
BSK
Borač
Omladinac
Deronje
3 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Terekveš
Svilojevo
6 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
Lipar
Lipar
4 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Bratstvo 2019
Prigrevica
11 : 0
Mladost
Kruščić
Polet
Sivac
9 : 1
Kula
Kula
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Obilić
Vilovo
2 : 0
Sloga
Lok
Čenej
Čenej
0 : 3
Proleter
Banoštor
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 1
Borac (R)
Rakovac
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Dinamo
Budisava
Divostin
Kragujevac
3 : 1
Dobrača
Dobrača
Ćava
Grošnica
0 : 3
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
8 : 1
Jadran
Kragujevac
Napredak (P)
Poljana
0 : 4
Žitkovica
Žitkovica
Barič
Barič
1 : 0
Batovac
Batovac
BSK 1931
Brežane
1 : 3
Dizel
Bare
Stig 1955
Beranje
5 : 0
Pek
Kusiće
Mladi Borac
Majilovac
5 : 0
Baštovan 2015
Carevac
Napredak (B)
Bubušinac
4 : 3
Ljubičevo
Ljubičevo
Mlava (B)
Bratinac
3 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Sloga (M)
Mustapić
2 : 1
Polet (V)
Voluja
Velika Moštanica
Velika Moštanica
1 : 0
Rekreativo 011
Beograd
BUSK
Beograd
2 : 3
Busije
Zemun
Železnik 1930
Železnik
0 : 6
Šećeranac Ada
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 1
Avala 1939
Beli Potok
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Boka Seniors
Beograd
Palilulac
Beograd
2 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Minel
Ripanj
4 : 1
Mladi proleter
Beograd
OFK Crvenka
Borča
6 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Resnik
Resnik
1 : 0
Pinosava
Pinosava
OFK Boždarevac
Boždarevac
2 : 1
Rušanj
Rušanj
Veliki Borak
Veliki Borak
4 : 2
Beljina
Beljina
Braća Vuković
Lađevci
2 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Borac (A)
Adrani
0 : 2
Zvezda
Čukojevac
Miločajac
Miločaj
1 : 0
Lazac
Lazac
Mineral 2015
Rudno
0 : 0
Stubal
Stubal
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Sloga Obrva
Obrva
3 : 2
Mladost 1981
Štulac
Pobeda 1953
Osanica
3 : 0
Zadrugar 1947
Tabanovac
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 2
Borac (V)
Vukovac
Radnički (K)
Knežica
0 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Rudar (P)
Plazane
3 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Napredak (St)
Stubica
4 : 2
Radnički
Tekija
Jasenovo
Jasenovo
1 : 5
Sinđelić
Vojnik
15. Avgust 1950
Lomnica
8 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Crni Vrh
Deonica
0 : 3
Zenit
Oparić
Osaonica
Bagrdan
5 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Jedinstvo
Duboka
0 : 1
Vinorača
Vinorača
Mladost (T)
Tečić
1 : 0
Bratstvo
Međureč
Mladi Borac
Sedlare
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Sloga
Ratari
4 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Munja
Baric
1 : 1
Krtinska
Krtinska
OFK Urovci
Urovci
0 : 1
Pobednik
Piroman
Borac
Ušće
4 : 0
Rvati
Obrenovac
Partizan
Draževac
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Skela
Skela
1 : 0
Proleter
Jasenak
Kolubara (J)
Jabučje
3 : 2
Šarbane
Šarbane
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 4
Polet (T)
Takovo
Proleter (B)
Bajevac
2 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Omladinac (K)
Kalinovac
1 : 2
Joševa
Joševa
Ratkovac
Ratkovac
4 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Mladost (V)
Vračević
1 : 1
Kalenić
Kalenić
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 1
Rudar 1945
Radljevo
Zvizdar 2012
Zvizdar
2 : 1
Čučuge
Čučuge
Napredak (BT)
Banatska Topola
3 : 3
Terekves
Hetin
Roham
Nova Crnja
4 : 0
Proleter
Međa
Napredak (Č)
Čestereg
2 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Stari drugari
Kadina Luka
3 : 0
Polet
Popučke
Rakac Stave
Stave
4 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Popadić
Popadić
Komanice
Komanice
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
Dračić 2018
Dračić
1 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
Toplica
Donja Toplica
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Lukavac
Lukavac
1 : 0
Mladost (L)
Latković
Mali korak
Oglađenovac
0 : 4
Tešnjar
Valjevo
Lemind 1953
Leskovac
1 : 2
Todorovce
Todorovce
Mladost (B)
Batulovce
3 : 0
Navalin
Navalin
Badince
Badince
2 : 1
Radnički
Pertate
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
4 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
MB
Mala Biljanica
3 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Jasenovik 2018
Jasenovik
1 : 1
Mezgraja
Mezgraja
Spartak
Sićevo
3 : 0
Rujnik
Rujnik
Supovac
Supovac
0 : 11
Proleter
Donja Vrežina
Jedinstvo
Bobovište
1 : 6
Polet (V)
Vitoševac
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 0
Napredak 2012
Krušje
Rutevac
Rutevac
3 : 5
Borac
Trnjane
Graničar
Đala
3 : 2
Jadran
Sanad
Hajduk
Podlokanj
1 : 5
Horgoš 1911
Horgoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 1
Šampion
Orom
Čoka
Čoka
1 : 1
Tisa
Padej
Tromedja
Majdan
1 : 4
Bačka
Mol
Jezava
Smederevo
2 : 3
Omladinac
Seone
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Belpos
Belotić
2 : 1
Sparta
Kaona
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 2
Bobovik
Bobovik
Polet
Jalovik
0 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
Torpedo
Lojanice
1 : 6
Verko
Suvo Selo
Sloga 1949
Matijevac
2 : 1
Hajduk
Debrc
Tempo
Sefkerin
3 : 2
Pobeda
Samoš
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Unirea
Uzdin
5 : 3
Mundial
Pančevo
Prijatelji
Čačak
9 : 0
Gladijator
Čačak
Kej
Čačak
4 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Vujan
Prislonica
3 : 0
Planinac
Vujetinci
Lugovi
Čačak
3 : 2
OFK Remont 1959
Čačak
Budućnost
Stančići
3 : 0
Čačak 94
Čačak
Malba
Žaočani
0 : 3
Mršinci
Mršinci
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Bikovo
Bikovo
2 : 1
Solid
Subotica
Palić
Palić
0 : 1
Čantavir
Čantavir
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
4 : 1
Žednik
Stari Žednik
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
6 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
0 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Bačka (D)
Despotovo
1 : 2
Bačka 1945
Bačka Palanka
Krivanj
Selenča
5 : 3
Neštin
Neštin
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
6 : 0
Proleter
Karađorđevo
Borac (V)
Vizić
3 : 2
Slavija
Bođani
Mladost (MB)
Mali Bač
2 : 5
Naša Zvezda
Silbaš
OFK Jelen
Jelenča
1 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Rankovac
Nakučani
PSK
Provo
3 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Šipurske livade
Šabac
6 : 1
Dobrava
Vukošić
Petrovac 74
Kujavica
5 : 4
Mrovska
Mrovska
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 1
Majdan
Majdan
Omladinac
Kalimanići
0 : 6
Šumadija
Brdjani
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
0 : 2
Velereč 94
Velereč
Semedraž
Semedraž
4 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Brezak
Pranjani
5 : 0
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Prva Iskra
Runjani
4 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 2
Sloga
Straža
Jelav
Jelav
5 : 2
Borac
Kozjak
7. Juli
Bela Crkva
2 : 1
Antimon
Zajača
Mladost
Donja Borina
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Egeta
Brza Palanka
2 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Mala Vrbica
Mala Vrbica
7 : 3
Pontes
Kostol
Omladinac
Vajuga
2 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Koča Anđelković
Tekija
09.05.2021
17:00
Kladušnica
Kladušnica
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Brezova
Brezova
7 : 0
Jelica
Goračići
Gorušica
Viča
5 : 1
Bratstvo
Dljin
Gradina
Rti
0 : 0
Sloga
Kaona
Mladost
Mačvanski Metković
1 : 0
Gorki
Glušci
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
1 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Petlovača
Petlovača
3 : 5
Milicionar
Bogatić
Napredak
Mačvanski Belotić
8 : 2
Partizan
Drenovac
Lipolist
Lipolist
4 : 0
Budućnost (ZM)
Zminjak
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
1 : 1
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Omladinac (BO)
Bogatić
1 : 2
Torpedo 1924
Tabanović
Glumač
Glumač
2 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Knjaz
Srednja Dobrinja
2 : 0
Duškovci
Duškovci
Trešnjica
Tvrdići
3 : 5
Plavi Tok
Dražinovići
Mladost Radost
Srbobran
4 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tomislavci
Tomislavci
6 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Slavija
Novo Orahovo
1 : 0
Pobeda
Pobeda
Šumadija
Azanja
0 : 0
Bukovac
Mramorac
Udarnik
Baničina
1 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Karadjordje
Radovanje
1 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
1 : 1
Mladost
Novo Selo
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
2 : 5
Rad 1974
Merošina
Lepaja 2018
Lepaja
5 : 2
Balajnac
Balajnac
OFK Sikole
Sikole
3 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
Miloševo
Miloševo
6 : 0
Rečka
Rečka
Modrica
Modrica
2 : 2
Naupare
Naupare
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 4
Parunovac
Parunovac
Bukovica
Bukovica
0 : 4
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Polet
Šavrane
0 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 3
Marina Kutina
Marina Kutina
Knežica
Knežica
4 : 3
Grkinja
Grkinja
Podunavac
Ritopek
6 : 0
Hajduk
Kamendol
OFK Mladost
Begaljica
2 : 3
Umčari
Umčari
Palilulac
Šarbanovac
3 : 2
Mladost
Resnik
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Mladi radnik
Bačina
6 : 3
Parcane
Parcane
Velika Morava
Selo Varvarin
1 : 4
Varvarin
Varvarin
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 0
Obilić
Mrmoš
Ratajac
Donje Rataje
5 : 1
Mladost
Mala Drenova
KSK Konak 1926
Konak
0 : 16
Sloga
Jarkovac
Proleter
Neuzina
0 : 4
Borac
Zrenjanin
Magnohrom
Kraljevo
4 : 2
Partizan
Vrba
Biljanovac
Biljanovac
0 : 2
Studen Vitez
Studenica
BSK 2014
Bukovica
4 : 4
Koštam Polje
Delimeđe
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 0
Zgodačica
Godačica
Šumadija
Šumarice
2 : 1
Morava
Mrsać
Planinac
Rivica
2 : 1
Borac (S)
Stejanovci
Sloga (S)
Maradik
2 : 3
Graničar
Grabovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
7 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
Car Uroš
Jazak
1 : 1
Borac (J)
Jarkovci
Polet
Nikinci
3 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 4
Vojvodina
Neradin
OFK Takovo
Takovo
2 : 2
Jedinstvo (M)
Milorci
Vukona
Vukona
0 : 3
Gunjevac
Gunjevac
Sloga (V)
Vrhovine
0 : 3
Sovljak
Sovljak
Tamnava
Sovljak
2 : 2
Brgule
Brgule
Budućnost 1995
Slatina
0 : 2
Kolubara (LP)
Liso Polje
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 0
Dokmir
Dokmir
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 4
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Polet
Zabrega
0 : 1
Borac 1950
Bošnjane
Železničar
Klačevica
1 : 3
Omladinac
Šaludovac
BSK Buljane
Buljane
3 : 0
Popovac
Popovac
Razvitak
Mirilovac
5 : 2
Jedinstvo
Ratare
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 1
Potočac
Potočac
Graničar (R)
Riđica
5 : 0
Sport
Bezdan
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
2 : 5
Telečka
Telečka
Oniks
Lozovik
1 : 4
Belica
Belica
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 3
GFK Strelište
Jagodina
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 3
Omladinac
Bunar
OFK Dragoševac
Dragoševac
6 : 1
Napredak
Staro Lanište
Stig (MC)
Malo Crniće
1 : 5
Šapine
Šapine
BSK 1924
Boževac
2 : 3
Radnik (S)
Salakovac
Rapid
Nikolinci
1 : 4
Sloga
Margita
Janošik
Janošik
2 : 2
Mladost (VG)
Velika Greda
Dobrica
Dobrica
1 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Hajduk
Šušara
4 : 4
Vitorul
Straža
Vinogradar
Gudurica
2 : 1
Pobeda
Parta
Junkovac
Junkovac
2 : 5
Šumadinac 1949
Šume
Kalipolje
Žabare
5 : 2
Maskar
Maskar
Krćevac 04
Krćevac
3 : 2
Jarmenovci
Jarmenovci
Napredak
Bogojevce
1 : 2
Mladost
Kutleš
Radnik 2013
Šišince
1 : 5
Jašunja
Jašunja
Rudar 1973
Rudare
5 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Bukorovac
Kragujevac
3 : 1
Jovanovac
Jovanovac
Hajduk 1936
Jovanovac
0 : 0
Kragujevac
Kragujevac
Stanovo 1941
Stanovo
7 : 1
Kremenac
Rogojevac
Metalac
Požarevac
2 : 2
Sloga (D)
Drmno
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 3
Napredak 1934
Nabrđe
Proleter 1932
Požarevac
2 : 4
Beli Orao
Bradarac
Mip Majdan
Požarevac
5 : 0
Moravac 1933
Dragovac
Sloga 1932
Ćirikovac
5 : 2
Margum
Dubravica
Morava 1932
Prugovo
3 : 1
Dunavac
Petka
Sopot
Požarevac
3 : 1
Dunav
Ostrovo
Srem (SR)
Sremska Rača
7 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Borac (R)
Radenković
0 : 1
Sloga
Zasavica I
Poletarac
Laćarak
2 : 5
OFK Bosut
Bosut
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
7 : 2
Planinac
Ležimir
Sava
Mrđenovac
2 : 0
Borac BTG
Batalage
Mladost Svileuva
Svileuva
3 : 1
Korman
Korman
Galeb 1984
Cerovac
2 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 4
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Maovi MH
Maovi
5 : 0
Bojić
Bojić
Mladost
Slatina
0 : 2
Metlić
Metlić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 4
Dumača
Pocerski Metković
Pocerina
Jevremovac
5 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 8
Culjković
Culjković
Sloga
Duvanište
2 : 2
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
Budućnost
Kočetin
0 : 1
Polet
Aleksandrovac
Mlava (R)
Ribare
1 : 1
Vrelo 1971
Milanovac
Homoljac
Žagubica
2 : 2
Sloga (J)
Jošanica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
4 : 2
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Best Sige
Sige
1 : 2
Vukovac 98
Vukovac
Proleter
Latković
0 : 15
Sloga
Bogovađa
Kačer
Belanovica
0 : 1
Nepričava
Nepričava
Sloga
Korenita
4 : 0
Granit
Radalj
Mladost (B)
Brezjak
5 : 1
Mladost (L)
Loznica
Jadar
Stupnica
0 : 4
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Radnički (P)
Požeženo
2 : 0
Sloga-Top
Topolovnik
Ram
Ram
3 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Vinogradar
Crkvenac
13 : 0
Resava
Bukovac
Mladost
Očage
1 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
3 : 0
Napredak (U)
Uzveće
Radnik
Glogovac
0 : 2
Bair
Bogatić
Polet
Kobilje
1 : 1
Grkljane
Grkljane
Padež
Padež
2 : 1
Vratare
Vratare
Dedina
Dedina
7 : 1
Kruševica
Kruševica
Mladost
Radoševac
1 : 3
Polet
Bikinje
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
Ranilović 1970
Ranilović
2 : 1
Misača
Misača
Omladinac
Batrovci
9 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Borac
Ilinci
0 : 4
OFK Bačinci
Bačinci
OFK Bingula
Bingula
1 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Napredak
Vašica
6 : 0
Graničar
Jamena
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
Sloven
Sibač
Lovac
Karlovčić
10 : 1
Mladost 1935
Prhovo
Vitez
Subotište
0 : 4
Hajduk 1932
Šimanovci
OFK Polet
Mirosaljci
1 : 4
Proleter
Vrbovno
Sloga
Lukavica
0 : 0
Šumadinac
Kruševica
Bistrica
Bistrica
3 : 3
Vreoci
Vreoci
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 0
Mladost
Baroševac
Lipar
Donji Račnik
2 : 1
Morava
Rajkinac
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Rudar
Pljevlja
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Iskra
Danilovgrad
OFK Titograd
Podgorica
1 : 2
Jezero
Plav
Podgorica
Podgorica
2 : 1
Zeta
Golubovci
Sutjeska
Nikšić
1 : 2
Dečić
Tuzi
Arsenal
London
3 : 1
West Bromwich Albion
West Bromwich
Aston Villa
Birmingem
1 : 3
Manchester United
Manchester
West Ham United
London
0 : 1
Everton
Liverpool
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 1
Brighton
Brighton
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Eibar
Eibar
Real Madrid
Madrid
2 : 2
Sevilla
Sevilla
Valencia
Valencia
3 : 0
Real Valladolid
Valladolid
Villarreal
Villarreal
2 : 4
Celta Vigo
Vigo
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
1 : 1
Mainz 05
Mainz
Hertha BSC
Berlin
0 : 0
Arminia
Bielefeld
Köln
Köln
1 : 4
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Angers SCO
Angers
3 : 0
Dijon
Dijon
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 3
Nîmes
Nîmes
Nice
Nice
3 : 2
Brest
Brest
Reims
Reims
0 : 1
Monaco
Monaco
Rennes
Rennes
1 : 1
PSG
Paris
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
1 : 0
Olympique Marseille
Marseille
Strasbourg
Strasbourg
2 : 3
Montpellier
Montpellier
Parma
Parma
2 : 5
Atalanta
Bergamo
Benevento
Benevento
1 : 3
Cagliari
Cagliari
Roma
Roma
5 : 0
Crotone
Crotone
Juventus
Torino
0 : 3
Milan
Milano
Genoa
Genova
1 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Hellas Verona
Verona
1 : 1
Torino
Torino
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 3
Loznica
Loznica
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Moskva
Novi Sad
Banat
Vršac
7 : 3
Voja Gačić
Pančevo
Slatke male
Burovac
0 : 5
Karađorđe
Topola
Jedinstvo
Ub
6 : 0
Šabac
Šabac
Levač
Rekovac
4 : 0
Rudar 1974
Bor
Kolibri
Kuršumlija
13 : 0
SUŽF Stol
Bor
Desetka
Obrenovac
0 : 4
Heroj Polet B tim
Jajinci
Mladost (L)
Lučani
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
IMT
Beograd
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Rad
Beograd
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
0 : 0
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Bačka 1901
Subotica
0 : 6
Kabel
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Index
Novi Sad
0 : 1
GFK Sloven
Ruma
Radnički (ZR)
Zrenjanin
2 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Loznica
Loznica
09.05.2021
16:30
Sloboda
Cacak
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Borac 1926
Čačak
2 : 1
GFK Sloboda
Užice
BIP
Čačak
5 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga (K)
Kraljevo
6 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Bor 1919
Bor
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Real
Niš
5 : 0
Radnik
Surdulica
Zvezda
Konatice
6 : 2
Rvati
Obrenovac
OFK Žarkovo
Beograd
5 : 1
Bežanija
Beograd
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
GSP Polet Dorćol
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
IMT
Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
Napredak
Medoševac
1 : 1
Sopot
Sopot
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Mačva
Šabac
Rad
Beograd
4 : 1
RFK Grafičar
Beograd
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
0 : 1
Zemun
Zemun
TSC
Bačka Topola
1 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
3 : 9
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Petrika
Novi Sad
Radnički (ZR)
Zrenjanin
3 : 5
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
8 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički 1912
Sombor
0 : 3
Spartak ŽK
Subotica
OFK Vršac
Vršac
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Index
Novi sad
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
011
Beograd
0 : 2
Sinđelić
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Mladi radnik 1926
Požarevac
5 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 1
Real
Niš
Zvezdara
Beograd
2 : 1
BASK
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 4
Vinča
Vinča
Radnički (R)
Rudovci
7 : 2
Prva Iskra
Barič
OFK Mladenovac
Mladenovac
4 : 0
Balkan
Beograd
Bečej 1918
Bečej
6 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
ODR
Petrovaradin
2 : 0
Hajduk
Divoš
Bajša
Bajša
9 : 0
Preporod
Novi Žednik
Jedinstvo 1945
Vladimirci
4 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mačva 1929
Bogatić
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Šabac Sunrise
Šabac
6 : 1
Sloga
Bogosavac
Partizan
Beograd
3 : 1
OLE
Zemun
ADA
Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Brodarac
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
3 : 3
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
IMT
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 5
Rad
Beograd
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
One team
Bački Jarak
3 : 2
Sporto 023
Zrenjanin
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
GFK Sloven
Ruma
Mačva 1929
Bogatić
4 : 1
Železničar
Lajkovac
Sunrise Šabac
Šabac
4 : 0
Jedinstvo
Ub
Savacium
Šabac
1 : 1
Rađevac
Krupanj
Kristal 2018
Vršac
8 : 0
Mladost
Omoljica
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Radnički
Rudovci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 5
OFK Budućnost
Dudovica
Tisa Njerš
Adorjan
4 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Čantavir
Čantavir
1 : 6
Bajša
Bajša
Radnički 1905
Bajmok
12 : 0
Tavankut
Tavankut
Posavina
Stubline
3 : 7
Zvezda
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
7 : 0
Rvati
Rvati
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
DIF
Beograd
0 : 5
Lokomotiva
Beograd
BSK
Borča
1 : 3
Jedinstvo
Surčin
Borac
Ostruznica
3 : 2
Bežanija
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 12
Balkan
Beograd
Poštar 1930
Beograd
14 : 2
Zvezdara
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 3
Duel Juniors
Kruševac
Napredak
Kruševac
3 : 1
Real
Niš
Radnik
Surdulica
2 : 3
Šampion 2014
Leskovac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Timok 1919
Zaječar
2 : 3
SFS Borac
Paraćin
Ole
Zemun
0 : 1
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 0
OFK Beograd
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
14 : 1
BSK 1926
Baćevac
Torlak
Beograd
9 : 1
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Ada
Beograd
4 : 2
Rakovica
Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 11
Čukarički B
Beograd
Budućnost
Dobanovci
10 : 3
Sinđelić
Ugrinovci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 3
Borac
Lazarevac
Radnički
Rudovci
2 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 5
Spartak ŽK '09
Subotica
Mačva 1929
Bogatić
3 : 0
Mladost
Prnjavor
Omladinac
Ljig
4 : 1
Mladost
Cvetovac
Borac
Lazarevac
2 : 0
Borac
Arnajevo
ŽFK Borac
Lazarevac
2 : 2
Kolubara 2
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
1 : 1
Mladi borac
Županjac
Lazarevac
Lazarevac
0 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
1 : 0
Mladost
Čibutkovica
Kolubara 1
Lazarevac
1 : 1
Real 28
Lazarevac
Mladost
Čibutkovica
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Omladinac
Ljig
0 : 4
Real 28
Lazarevac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
3 : 0
Real 28 -2
Lazarevac
Real 28 - 1
Lazarevac
0 : 3
Akademija fudbala 2
Lazarevac

Košarka

Dynamic VIP PAY
Beograd
60 : 54
Crvena zvezda MTS
Beograd
Mega Soccerbet
Beograd
89 : 73
Sloboda
Užice

Rukomet

Mačva
Bogatić
20 : 22
Smederevo
Smederevo
Lavovi BP
Bačka Palanka
21 : 31
Inđija
Inđija
Metalac
Kraljevo
19 : 21
Hajduk Veljko
Negotin
Mokra Gora
Zubin Potok
10 : 0
Vranje 1957
Vranje
Topličanin
Prokuplje
32 : 19
Jagodina
Jagodina
Bela Palanka
Bela Palanka
34 : 30
Žitorađa
Žitorađa
Dolovo
Dolovo
33 : 26
Crvena zvezda
Mokrin
Metaloplastika 2
Šabac
32 : 25
PKB
Padinska Skela
Partizan 2
Beograd
31 : 29
Crvena zvezda 2
Beograd
RSU Akademija Lečić
Beograd
30 : 31
Beograd
Beograd
Knjaz 1957
Knjaževac
28 : 30
Radnički
Ćuprija
Železničar 1949 - 2
Niš
29 : 23
Niška Banja
Niška Banja
Pirot
Pirot
25 : 35
Aleksinac
Aleksinac
BSK Heba
Bujanovac
27 : 41
Nišava
Niš
Rudar 2
Kostolac
27 : 34
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Palanka
Smederevska Palanka
35 : 32
Mladi radnik
Požarevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
36 : 29
Kruševac
Kruševac
Užice
Užice
27 : 29
Arilje
Arilje
Beli anđeo
Prijepolje
39 : 19
Pobednik
Prijepolje
Mladost
Čačak
27 : 25
Sloga
Kraljevo
Crepaja
Crepaja
24 : 33
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Radnički
Jaša Tomić
22 : 32
Slavija
Novi Sad
Naftagas
Elemir
24 : 29
ŽSK 1955
Žabalj
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
31 : 28
Bask
Beograd
Umčari
Umčari
18 : 29
Ub 2
Ub
Mačva 2
Bogatić
19 : 31
Kolubara 2
Lazarevac
Kljajićevo
Kljajićevo
27 : 23
Sivac 69/2
Sivac
Vladimirovac
Vladimirovac
23 : 32
Zrenjanin
Zrenjanin
SPD Radnički
Kragujevac
25 : 24
Železničar
Inđija
Crvena zvezda
Beograd
38 : 30
Petrovaradin
Petrovaradin
Pančevo
Pančevo
38 : 34
Topličanin
Prokuplje
Beograd
Beograd
32 : 26
Kikinda
Kikinda
Jadran Lider
Feketić
22 : 25
Halas Jožef
Ada
Spartak
Debeljača
34 : 19
Laki
Crvenka
ORK Loznica
Loznica
25 : 38
Loznica grad
Loznica
Mladost
Kuršumlija
24 : 27
Vranje
Vranje
Aleksinac
Aleksinac
24 : 26
Morava
Vladičin Han
Radan
Lebane
33 : 11
Munje
Bujanovac
Bor - RTB 2
Bor
28 : 41
Pirot
Pirot
Rtanj
Boljevac
24 : 33
Remesiana
Bela Palanka
Osice
Knjaževac
34 : 26
Đerdap
Kladovo
Jagodina 2
Jagodina
40 : 18
Rudar
Kostolac
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
24 : 23
Radnički
Svilajnac
Požarevac
Požarevac
21 : 25
Mladi radnik - 2
Radinac
SPD Radnički - 2
Kragujevac
31 : 26
Metalac
Kraljevo
Naftagas
Elemir
28 : 34
Železničar 2
Inđija

Vaterpolo

Banja Luka
Banja Luka
15 : 8
Goč
Vrnjačka Banja
Taš 2000
Beograd
3 : 17
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
14 : 21
Palilula
Beograd

Futsal

Miners
Majdanpek
5 : 0
Čaršija
Trstenik

Američki fudbal

Pastuvi Požarevac
Požarevac
0 : 39
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
Orlovi
Novi Beograd
7 : 33
Vukovi
Beograd

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
129 : 3
Dinamo 1954
Pančevo