XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 151 utakmica za dan
Sreda, 7 April 2021

Fudbal

Radnički (N)
Niš
1 : 2
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Radnik
Surdulica
Rad
Beograd
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Vranje
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Kabel
Novi Sad
2 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Borac 1926
Čačak
IMT
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Železničar (P)
Pančevo
5 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Tutin
Tutin
Car Konstantin
Niš
9 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Bačka (P)
Pačir
5 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Njegoš
Lovćenac
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Bajša
Bajša
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Crvenka
Crvenka
Mladost APA
Apatin
3 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Srbobran
Srbobran
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Begej
Žitište
0 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Omladinac FAM
Botoš
Naftagas
Elemir
1 : 0
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
ŽAK
Kikinda
9 : 0
Krajina
Krajišnik
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 2
Mladost
Omoljica
Banat
Čenta
0 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Borac
Starčevo
3 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 3
Podunavac
Belegiš
Borac
Šajkaš
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Sloga (T)
Temerin
2 : 0
Index
Novi Sad
Hajduk
Divoš
2 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Jadran
Golubinci
2 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Radnički
Nova Pazova
3 : 2
Mladost
Bački Jarak
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 1
Cement
Beočin
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 0
Jugović
Kać
Bukovik
Razanj
0 : 1
Delijski Vis
Niš
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Borac (L)
Lazarevac
3 : 2
Srem
Jakovo
FUD
Brus
1 : 0
Čitluk
Čitluk
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Integral
Batuša
Mlava (ML)
Malo Laole
6 : 1
Manastirica
Manastirica
Sirakovo
Sirakovo
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Sloga (L)
Lučica
2 : 4
Železničar
Požarevac
Obilić
Živica
2 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Rudar 2001
Kostolac
0 : 2
Napredak Simićevo
Simićevo
Doljevac
Doljevac
1 : 0
Pobeda
Rusna
Juhor (G)
Glavinci
4 : 1
Javor
Sladaja
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Mladost (K)
Končarevo
3 : 4
Sloga
Voljavče
Budućnost (M)
Miliva
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Morava (R)
Ribare
2 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
Kolare
Kolare
0 : 2
Napredak
Drenovac
Partizan
Majur
3 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
0 : 5
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Joks Junajted
Mionica
3 : 4
Trlić
Trlić
Radnik (Ub)
Ub
2 : 0
Banjani
Banjani
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
ZSK
Valjevo
Mladost (G)
Gložane
2 : 1
Bratstvo
Međureč
Vinorača
Vinorača
0 : 1
GFK Tabane
Jagodina
Šantarovac
Šantarovac
4 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Zenit
Oparić
0 : 2
Mladi Borac
Sedlare
Ursule
Ursule
4 : 3
Mladost (D)
Dublje
Sloboda
Šuljkovac
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
Partizan
Glogovac
10 : 2
Crni Vrh
Deonica
Gunjevac
Gunjevac
4 : 2
Dokmir
Dokmir
Rudar
Pljevlja
4 : 2
Jezero
Plav
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Zeta
Golubovci
Budućnost
Podgorica
2 : 0
Dečić
Tuzi
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 3
Sutjeska
Nikšić
OFK Titograd
Podgorica
0 : 1
Podgorica
Podgorica
Ibar
Rožaje
1 : 0
Drezga
Piperi
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 1
Athletic Club
Bilbao
Juventus
Torino
2 : 1
Napoli
Napoli
Internazionale
Milano
2 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Bayern Munich
München
2 : 3
PSG
Paris
Porto
Porto
0 : 2
Chelsea
London
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Inđija
Inđija
Bor 1919
Bor
4 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Real
Niš
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 0
OFK Sinđelić
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
9 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
BSK 1925
Beograd
07.04.2021
09:30
Bežanija
Beograd
BSK Borča
Borča
07.04.2021
10:00
Lokomotiva
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 2
011
Beograd
IMT
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
BASK
Beograd
Železnik 1930
Železnik
07.04.2021
13:00
Zvezdara
Beograd
Studentski Grad
Beograd
5 : 2
DIF
Beograd
Brodarac
Beograd
0 : 0
Torlak
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Sinđelić
Beograd
2 : 3
Ada
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 5
IMT
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Voždovac
Beograd
2 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
011
Beograd
0 : 1
OLE
Zemun
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Radnički
Niš
7 : 0
Dinamo
Vranje
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 1
Radnik
Surdulica
Bor 1919
Bor
0 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Real
Niš
1 : 1
Timok 1919
Zaječar
Trayal
Kruševac
11 : 0
SFS Borac
Paraćin
Mačva
Šabac
4 : 0
Ribnica
Mionica
011
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
ADA
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Beograd
IMT
Novi Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Voždovac
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 1
Akademija Bambi
Zrenjanin
OFK Vršac
Vršac
6 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Derby 2015
Novi Sad
1 : 4
One team
Bački Jarak
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 4
Radnički (N)
Niš
Radnik
Surdulica
1 : 2
Napredak
Kruševac
Kopernikus Železničar
Niš
0 : 1
Lider MGM
Leskovac
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Duel Juniors
Kruševac
SFS Borac
Paraćin
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Trayal Knez Lazar
Kruševac
1 : 2
Šampion 2014
Leskovac
OFK Radnički
Niš
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 3
Radnički (N)
Niš
Radnik
Surdulica
3 : 0
Duel Juniors 2
Kruševac
Kopernikus Železničar
Niš
3 : 0
Lider MGM
Leskovac
Radnički Niš 2
Niš
1 : 7
Duel Juniors
Kruševac
Timok 1919
Zaječar
1 : 2
Real Niš
Niš
OFK Paraćin
Paraćin
12 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Trayal Knez Lazar
Kruševac
0 : 1
OFK Šampion
Leskovac
OFK Radnički
Niš
07.04.2021
Radnički (P)
Pirot

Košarka

Pirot
Pirot
87 : 88
Vršac
Vršac
OKK Beograd
Beograd
81 : 80
Sloboda
Užice
OKK Vlasotince
Vlasotince
86 : 83
Marinos
Niš
Flash
Beograd
92 : 61
Umka Džez
Umka
Senta
Senta
55 : 72
Apatin
Apatin
Proleter
Novi Sad
90 : 51
Čelarevo
Čelarevo
SPD Radnički d.o.o
Kragujevac
60 : 93
Srem
Sremska Mitrovica

Odbojka

Mladost (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
Ub
Ub
3 : 2
TENT
Obrenovac
Sloga 031
Požega
0 : 3
Drina
Bajina Bašta
Futog
Futog
3 : 1
Lavice 07
Novi Sad

Rukomet

Jagodina
Jagodina
31 : 29
Vranje 1957
Vranje
Potisje Pleteks
Ada
43 : 16
Dolovo
Dolovo
Smederevo 2
Smederevo
34 : 25
Palanka
Smederevska Palanka
Mladi radnik
Radinac
13 : 31
Jagodina
Jagodina
Radnički
Obrenovac
31 : 32
Kosmaj
Ralja

Vaterpolo

Šabac
Šabac
8 : 8
BVK Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Forum
Vršac
2 : 5
Banjica
Beograd