XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 458 utakmica za dan
Subota, 12 Septembar 2020


Fudbal

Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
12.09.2020 17:00
Spartak ŽK
1 : 1
Novi Pazar
TSC
Bačka Topola
1 : 3
Radnički (N)
Niš
12.09.2020 17:00
TSC
1 : 3
Radnički (N)
Voždovac
Beograd
4 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
12.09.2020 17:00
Voždovac
4 : 0
Metalac
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
12.09.2020 20:00
Partizan
3 : 0
Rad
Radnik
Surdulica
0 : 2
Inđija
Inđija
12.09.2020 17:00
Radnik
0 : 2
Inđija
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
RFK Grafičar
Beograd
12.09.2020 16:30
Radnički 1923
3 : 1
RFK Grafičar
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
12.09.2020 16:30
OFK Žarkovo
1 : 0
Radnički (SM)
Borac 1926
Čačak
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
12.09.2020 19:30
Borac 1926
3 : 0
Sloga (K)
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
12.09.2020 16:30
Zrinjski
2 : 0
Mladost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 3
Sloboda
Tuzla
12.09.2020 16:30
Krupa
2 : 3
Sloboda
Sarajevo
Sarajevo
4 : 2
Borac
Banja Luka
12.09.2020 16:30
Sarajevo
4 : 2
Borac
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Radnik
Bijeljina
12.09.2020 16:30
Tuzla City
1 : 0
Radnik
Olimpik
Sarajevo
2 : 1
Velež
Mostar
12.09.2020 16:30
Olimpik
2 : 1
Velež
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
12.09.2020 16:30
Slavija
1 : 0
Ljubić
Podrinje
Janja
1 : 2
Jedinstvo
Brčko
12.09.2020 16:30
Podrinje
1 : 2
Jedinstvo
Kozara
Gradiška
0 : 0
Borac
Kozarska Dubica
12.09.2020 16:30
Kozara
0 : 0
Borac
Sloga
Doboj
2 : 0
Leotar
Trebinje
12.09.2020 16:30
Sloga
2 : 0
Leotar
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Tekstilac
Derventa
12.09.2020 16:30
Rudar Prijedor
2 : 0
Tekstilac
Sloboda
Novi Grad
1 : 1
Drina
Zvornik
12.09.2020 16:30
Sloboda
1 : 1
Drina
Željezničar
Banja Luka
0 : 1
Modriča
Modriča
12.09.2020 16:30
Željezničar
0 : 1
Modriča
Sutjeska
Foča
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
12.09.2020 16:30
Sutjeska
0 : 1
Zvijezda 09
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
12.09.2020 16:00
1. Maj Ruma
1 : 0
Bečej 1918
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
12.09.2020 16:00
Radnički 1912
3 : 0
Feniks 1995
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 3
Mladost (NS)
Novi Sad
12.09.2020 16:00
Kozara
0 : 3
Mladost (NS)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
12.09.2020 16:00
OFK Stari Grad
2 : 0
Dinamo 1945
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Borac
Sakule
12.09.2020 16:00
Omladinac
0 : 0
Borac
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
12.09.2020 16:00
OFK Vršac
3 : 0
Sloboda
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
12.09.2020 16:00
Bačka 1901
2 : 0
Sloga (Č)
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
12.09.2020 16:00
Hajduk 1912
1 : 1
Dunav
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 2
Jedinstvo
Ub
12.09.2020 16:00
Takovo
1 : 2
Jedinstvo
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
12.09.2020 16:00
Smederevo 1924
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
GFK Sloboda
Užice
12.09.2020 16:00
Šumadija (A)
1 : 2
GFK Sloboda
Mačva 1929
Bogatić
1 : 1
Sušica
Kragujevac
12.09.2020 16:00
Mačva 1929
1 : 1
Sušica
Gruža
Gruža
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
12.09.2020 16:00
Gruža
0 : 2
Trepča
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Sloga (P)
Požega
12.09.2020 16:00
Jošanica
0 : 2
Sloga (P)
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
12.09.2020 11:00
GSP Polet Dorćol
1 : 2
Radnički (O)
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
12.09.2020 16:00
Brodarac
5 : 0
TEK Sloga
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Zvezdara
Beograd
12.09.2020 16:00
Lokomotiva
3 : 1
Zvezdara
Sinđelić
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
12.09.2020 10:00
Sinđelić
2 : 1
BSK Borča
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
12.09.2020 16:00
Mladenovac
3 : 2
OFK Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
12.09.2020 16:00
Radnički (NB)
2 : 0
Crvena zvezda
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
12.09.2020 16:00
Jedinstvo (P)
2 : 2
Trstenik PPT
Moravac Orion
Mrštane
0 : 2
SFS Borac
Paraćin
12.09.2020 16:00
Moravac Orion
0 : 2
SFS Borac
SFK Morava
Vladičin Han
5 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
12.09.2020 16:00
SFK Morava
5 : 1
OFK Topličanin
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Budućnost
Resnik
12.09.2020 16:00
Omladinac
2 : 1
Budućnost
Karađorđe
Topola
1 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
12.09.2020 16:00
Karađorđe
1 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Đerdap
Golubac
2 : 2
RSK
Rabrovo
12.09.2020 16:00
Đerdap
2 : 2
RSK
Sloga (B)
Batočina
3 : 1
Sloboda
Lipe
12.09.2020 16:00
Sloga (B)
3 : 1
Sloboda
FAP
Priboj
1 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
12.09.2020 16:00
FAP
1 : 1
Polet (Lj)
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Omladinac
Zablaće
12.09.2020 16:00
Sloga (BB)
2 : 0
Omladinac
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Parmenac
Parmenac
12.09.2020 16:00
Crnokosa
2 : 1
Parmenac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Rađevac
Krupanj
12.09.2020 16:00
Radnički (V)
1 : 1
Rađevac
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
0 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
12.09.2020 16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
0 : 1
Sloga (B)
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Bačka (P)
Pačir
12.09.2020 16:00
Obilić
1 : 1
Bačka (P)
Bajša
Bajša
3 : 1
Mladost (T)
Turija
12.09.2020 16:00
Bajša
3 : 1
Mladost (T)
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
12.09.2020 16:00
Vojvodina (T)
1 : 1
Krila Krajine
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
12.09.2020 16:00
OFK Vrbas
1 : 3
Mladost (BP)
Crvenka
Crvenka
0 : 2
Tekstilac
Odžaci
12.09.2020 16:00
Crvenka
0 : 2
Tekstilac
Srbobran
Srbobran
1 : 1
Tavankut
Tavankut
12.09.2020 16:00
Srbobran
1 : 1
Tavankut
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 0
Begej
Žitište
12.09.2020 16:00
Jedinstvo (V)
0 : 0
Begej
OFK Kikinda 1909
Kikinda
2 : 2
Naftagas
Elemir
12.09.2020 16:00
OFK Kikinda 1909
2 : 2
Naftagas
Proleter
Banatski Karlovac
6 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
12.09.2020 16:00
Proleter
6 : 3
Radnički (S)
Krajina
Krajišnik
2 : 1
ŽAK
Kikinda
12.09.2020 16:00
Krajina
2 : 1
ŽAK
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Banat
Čenta
12.09.2020 16:00
Jedinstvo (BK)
2 : 1
Banat
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 1
Borac
Starčevo
12.09.2020 16:00
Budućnost
4 : 1
Borac
Sloga (E)
Erdevik
4 : 0
Hajduk
Divoš
12.09.2020 16:00
Sloga (E)
4 : 0
Hajduk
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 1
Jadran
Golubinci
12.09.2020 16:00
Podrinje
5 : 1
Jadran
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
Radnički
Nova Pazova
12.09.2020 16:00
Mladost
2 : 0
Radnički
Cement
Beočin
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
12.09.2020 16:00
Cement
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
12.09.2020 16:00
Jedinstvo 1936
3 : 3
Kušiljevo
Meševo
Meševo
2 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
12.09.2020 16:00
Meševo
2 : 0
Jedinstvo (M)
Morava 1918
Ćuprija
7 : 0
Blagotin
Poljna
12.09.2020 16:00
Morava 1918
7 : 0
Blagotin
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 2
Lužnica
Babušnica
12.09.2020 16:00
OFK Knjaz
2 : 2
Lužnica
Bor 1919
Bor
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
12.09.2020 16:00
Bor 1919
1 : 0
Balkanski
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
12.09.2020 16:00
Đerdap
1 : 0
Jedinstvo (P)
Polom
Leskovo
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
12.09.2020 16:00
Polom
1 : 2
Hajduk Veljko
BSK
Bogovina
1 : 3
Senjak
Pirot
12.09.2020 16:00
BSK
1 : 3
Senjak
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Malošište
Malošište
12.09.2020 16:00
OFK Napredak 1929
2 : 1
Malošište
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
12.09.2020 16:00
OFK Kosanica
2 : 1
Žitorađa
BSK 1926
Baćevac
1 : 2
Borac (L)
Lazarevac
12.09.2020 15:00
BSK 1926
1 : 2
Borac (L)
Milutinac
Zemun
1 : 1
Vrčin
Vrčin
12.09.2020 11:00
Milutinac
1 : 1
Vrčin
Rtanj
Boljevac
4 : 1
Midžor
Kalna
12.09.2020 16:00
Rtanj
4 : 1
Midžor
Hajduk
Rujevica
1 : 4
Graničar
Veliki Izvor
12.09.2020 16:00
Hajduk
1 : 4
Graničar
Radnički 1946
Lubnica
5 : 0
Omladinac
Grezna
12.09.2020 16:00
Radnički 1946
5 : 0
Omladinac
Čitluk
Čitluk
1 : 1
Mladost (T)
Toljevac
12.09.2020
Čitluk
1 : 1
Mladost (T)
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Sebečevac
Sebečevac
12.09.2020
Gornji Stepoš
3 : 0
Sebečevac
Radnički
Šid
2 : 1
Napredak
Popinci
12.09.2020 16:30
Radnički
2 : 1
Napredak
Partizan
Vitojevci
2 : 1
BSK
Bešenovo
12.09.2020 16:30
Partizan
2 : 1
BSK
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Banat (I)
Ilandža
12.09.2020 16:00
BAK
1 : 0
Banat (I)
Polet
Karavukovo
0 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
12.09.2020 16:00
Polet
0 : 0
Radnički 1918
Borac (BG)
Bački Gračac
4 : 1
Kordun
Kljajićevo
12.09.2020 16:00
Borac (BG)
4 : 1
Kordun
Radnički 1905
Bajmok
1 : 2
Senta
Senta
12.09.2020 16:00
Radnički 1905
1 : 2
Senta
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 2
Sloga
Ostojićevo
12.09.2020 16:00
Proleter (RS)
4 : 2
Sloga
Tornjoš
Tornjoš
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
12.09.2020 16:00
Tornjoš
2 : 1
Eđšeg
Delija
Mokrin
0 : 4
ASK
Aradac
12.09.2020 16:00
Delija
0 : 4
ASK
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Postar 1930
Beograd
12.09.2020 16:00
Borac (O)
1 : 1
Postar 1930
Rakovica
Beograd
1 : 1
Borac (P)
Progar
12.09.2020 15:30
Rakovica
1 : 1
Borac (P)
Mladost
Čibutkovica
2 : 2
Vranić
Vranić
12.09.2020 16:00
Mladost
2 : 2
Vranić
Barajevo
Barajevo
1 : 1
Strelac
Mislođin
12.09.2020 16:00
Barajevo
1 : 1
Strelac
SUF Dubona
Dubona
0 : 3
Zuce 2019
Zuce
12.09.2020 16:00
SUF Dubona
0 : 3
Zuce 2019
Veternik
Veternik
4 : 1
Slavija
Novi Sad
12.09.2020 16:30
Veternik
4 : 1
Slavija
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 1
Sloga
Kobišnica
12.09.2020 16:00
Rudna Glava
0 : 1
Sloga
Šarbanovac
Šarbanovac
6 : 0
Polet
Jabukovac
12.09.2020 16:00
Šarbanovac
6 : 0
Polet
BSK
Bukovče
1 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
12.09.2020 16:00
BSK
1 : 0
Brestovac
Krivelj
Krivelj
1 : 0
Blizna
Blizna
12.09.2020 16:00
Krivelj
1 : 0
Blizna
Kolonija
Kragujevac
0 : 2
Slavija
Kragujevac
12.09.2020 16:00
Kolonija
0 : 2
Slavija
Rudar 2001
Kostolac
4 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
12.09.2020 16:00
Rudar 2001
4 : 0
Omladinac (Š)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
12.09.2020 16:00
Trgovački
2 : 1
Mladost (B)
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
0 : 3
Doljevac
Doljevac
12.09.2020 16:00
Moravac (ZT)
0 : 3
Doljevac
Svrljig
Svrljig
4 : 1
Borac
Azbresnica
12.09.2020 16:00
Svrljig
4 : 1
Borac
Taskovići
Taskovići
5 : 2
Moravac (Č)
Čečina
12.09.2020 16:00
Taskovići
5 : 2
Moravac (Č)
Mladost (V)
Vrdila
0 : 3
Karađorđe
Ribnica
12.09.2020 16:30
Mladost (V)
0 : 3
Karađorđe
Morava (KS)
Kočino Selo
3 : 0
Partizan
Majur
12.09.2020 16:30
Morava (KS)
3 : 0
Partizan
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
ZSK
Valjevo
12.09.2020 16:30
Pepeljevac
3 : 0
ZSK
Radnik (Ub)
Ub
1 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
12.09.2020 16:30
Radnik (Ub)
1 : 2
Strmovo 1968
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
12.09.2020 16:30
OFK Osečina
2 : 0
Tvrdojevac
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
12.09.2020 16:30
OFK Jabučje
1 : 1
Dimitrije Tucović
Slatina
Slatina
1 : 1
Prilike
Prilike
12.09.2020 16:00
Slatina
1 : 1
Prilike
Zadrugar
Krupac
5 : 4
Mladost
Poljska Ržana
12.09.2020 16:00
Zadrugar
5 : 4
Mladost
Zvezda
Blato
5 : 0
Napredak
Izvor
12.09.2020 16:00
Zvezda
5 : 0
Napredak
Sinđelić
Lipnica
3 : 2
Vidojevica
Lešnica
12.09.2020 16:00
Sinđelić
3 : 2
Vidojevica
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 2
Mineralac
Vranjska Banja
12.09.2020 15:30
Mladost (S)
1 : 2
Mineralac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Garevina
Garevina
12.09.2020 16:00
Stari Trstenik
0 : 2
Garevina
Rubin
Donji Stupanj
5 : 1
Gradac
Pločnik
12.09.2020 16:00
Rubin
5 : 1
Gradac
Jezero
Zlatari
4 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
12.09.2020 16:00
Jezero
4 : 2
Kamenorezac 76
Feniks
Rača
3 : 0
BSK
Borač
12.09.2020 16:00
Feniks
3 : 0
BSK
Slanobarac
Budisava
1 : 3
Hajduk (G)
Gardinovci
12.09.2020 16:30
Slanobarac
1 : 3
Hajduk (G)
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
12.09.2020 16:30
Borac (NS)
1 : 1
Vinogradar
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 0
Zmaj 1953
Zemun
12.09.2020 17:00
Šećeranac Ada
3 : 0
Zmaj 1953
Avala 1939
Beli Potok
3 : 2
OFK Crvenka
Borča
12.09.2020 16:00
Avala 1939
3 : 2
OFK Crvenka
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 1
Pinosava
Pinosava
12.09.2020 16:00
Siti Sport Klub
0 : 1
Pinosava
Mlada krila
Metikoši
1 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
12.09.2020 16:30
Mlada krila
1 : 0
Bogutovačka Banja
Sloga Obrva
Obrva
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
12.09.2020 16:30
Sloga Obrva
2 : 0
Zvezda
Progorelica
Progorelica
4 : 0
Mladost 1925
Oplanići
12.09.2020 16:30
Progorelica
4 : 0
Mladost 1925
Polet S.D.
Suvi Do
3 : 1
Udarnik (S)
Sibnica
12.09.2020 16:00
Polet S.D.
3 : 1
Udarnik (S)
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
12.09.2020 16:00
Bata Bulić
1 : 2
Zabrđe 1936
Rudar (P)
Plazane
2 : 3
Rudar (S)
Stenjevac
12.09.2020 16:30
Rudar (P)
2 : 3
Rudar (S)
Beljanica
Strmosten
0 : 1
Napredak (St)
Stubica
12.09.2020 16:30
Beljanica
0 : 1
Napredak (St)
Šumadija
Trešnjevica
5 : 1
Jasenovo
Jasenovo
12.09.2020 16:30
Šumadija
5 : 1
Jasenovo
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Šantarovac
Šantarovac
12.09.2020 16:30
Kupinovac
4 : 1
Šantarovac
Mladost (D)
Dublje
1 : 0
Ursule
Ursule
12.09.2020 16:30
Mladost (D)
1 : 0
Ursule
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Sloboda
Šuljkovac
12.09.2020 16:30
Osaonica
3 : 0
Sloboda
Rudar 1945
Radljevo
3 : 1
Crvena Jabuka
Ub
12.09.2020 16:30
Rudar 1945
3 : 1
Crvena Jabuka
Ratkovac
Ratkovac
3 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
12.09.2020 16:30
Ratkovac
3 : 2
OFK Stublenica
Lukavac
Lukavac
0 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
12.09.2020 16:30
Lukavac
0 : 2
Milenko Pavlović
Radnički 2020
Knez Selo
2 : 0
Jasenovik 2018
Jasenovik
12.09.2020 16:00
Radnički 2020
2 : 0
Jasenovik 2018
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 1
Napredak 2012
Krušje
12.09.2020 16:00
Crvena zvezda
4 : 1
Napredak 2012
Rutevac
Rutevac
3 : 4
Škriljac
Bradarac
12.09.2020 16:00
Rutevac
3 : 4
Škriljac
Potisje
Kanjiža
4 : 0
Graničar
Đala
12.09.2020 16:00
Potisje
4 : 0
Graničar
Horgoš 1911
Horgoš
8 : 0
Tromedja
Majdan
12.09.2020 16:00
Horgoš 1911
8 : 0
Tromedja
Badljevica
Badljevica
4 : 1
Lunjevac
Lunjevac
12.09.2020 16:00
Badljevica
4 : 1
Lunjevac
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 0
Vožd 2020
Vodanj
12.09.2020 12:30
Petlić SD 026
3 : 0
Vožd 2020
Vrbovac
Vrbovac
1 : 2
Godomin
Smederevo
12.09.2020 16:00
Vrbovac
1 : 2
Godomin
Belpos
Belotić
0 : 3
Polet
Jalovik
12.09.2020 16:00
Belpos
0 : 3
Polet
Sloga
Žučkovac
1 : 2
Rtanj
Vrmdža
12.09.2020 16:00
Sloga
1 : 2
Rtanj
Nišavac
Staničenje
2 : 2
Rongo Siti
Pirot
12.09.2020 16:00
Nišavac
2 : 2
Rongo Siti
Sloboda
Rasnica
9 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
12.09.2020 16:00
Sloboda
9 : 1
Veliki Suvodol
Jevremovac
Jevremovac
4 : 2
PSK
Provo
12.09.2020 16:00
Jevremovac
4 : 2
PSK
Šilopaj
Šilopaj
1 : 9
Šumadija
Brdjani
12.09.2020 16:30
Šilopaj
1 : 9
Šumadija
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
4 : 1
Majdan
Majdan
12.09.2020 16:30
FC Stella Rossa
4 : 1
Majdan
Brezak
Pranjani
5 : 1
Lunjevica
Lunjevica
12.09.2020 16:30
Brezak
5 : 1
Lunjevica
Semedraž
Semedraž
4 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
12.09.2020 16:30
Semedraž
4 : 1
Takovski Ustanak
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 0
Omladinac
Kalimanići
12.09.2020 16:30
Jablanica
3 : 0
Omladinac
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
3 : 0
Sunrise Šabac
Šabac
12.09.2020 16:00
Budućnost (DO)
3 : 0
Sunrise Šabac
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
12.09.2020 16:00
Sloboda
0 : 2
Jedinstvo
Makrešane
Makrešane
1 : 1
Naupare
Naupare
12.09.2020 16:00
Makrešane
1 : 1
Naupare
Zmajevac
Belasica
1 : 1
Borac
Bivolje
12.09.2020 16:00
Zmajevac
1 : 1
Borac
Mladost
Mala Drenova
2 : 0
Parcane
Parcane
12.09.2020
Mladost
2 : 0
Parcane
Velika Morava
Selo Varvarin
2 : 0
Mladi radnik
Bačina
12.09.2020
Velika Morava
2 : 0
Mladi radnik
Planinac
Rivica
1 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
12.09.2020 16:30
Planinac
1 : 2
Donji Petrovci
Vojvodina
Neradin
4 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
12.09.2020 16:30
Vojvodina
4 : 1
Fruškogorac
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 3
Graničar
Grabovci
12.09.2020 16:30
27. Oktobar
1 : 3
Graničar
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 4
Borac (S)
Stejanovci
12.09.2020 16:30
Sloga (K)
1 : 4
Borac (S)
Polet
Nikinci
2 : 0
Sloga (S)
Maradik
12.09.2020 16:30
Polet
2 : 0
Sloga (S)
Car Uroš
Jazak
3 : 3
Jedinstvo (K)
Kraljevci
12.09.2020 16:30
Car Uroš
3 : 3
Jedinstvo (K)
Polet
Zabrega
0 : 2
Železničar
Klačevica
12.09.2020 17:00
Polet
0 : 2
Železničar
Borac 1950
Bošnjane
4 : 0
Popovac
Popovac
12.09.2020 17:00
Borac 1950
4 : 0
Popovac
Razvitak
Mirilovac
3 : 1
Budućnost
Lebina
12.09.2020 17:00
Razvitak
3 : 1
Budućnost
Sport
Bezdan
0 : 3
Telečka
Telečka
12.09.2020 16:00
Sport
0 : 3
Telečka
Oniks
Lozovik
0 : 2
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
12.09.2020 16:00
Oniks
0 : 2
Domaćin
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
12.09.2020 16:00
Mladi radnik
1 : 0
Dražmirovac
Crni Vitez
Kalište
1 : 3
Stig (C)
Crljenac
12.09.2020 16:00
Crni Vitez
1 : 3
Stig (C)
Rapid
Nikolinci
0 : 8
Janošik
Janošik
12.09.2020 16:00
Rapid
0 : 8
Janošik
Vojvodina
Seleuš
4 : 2
Dobrica
Dobrica
12.09.2020 16:00
Vojvodina
4 : 2
Dobrica
Sloga
Margita
6 : 1
Naša Krajina
Kupinik
12.09.2020 16:00
Sloga
6 : 1
Naša Krajina
Banatul
Lokve
5 : 0
Gaj
Veliki Gaj
12.09.2020 16:00
Banatul
5 : 0
Gaj
Mladost (VG)
Velika Greda
4 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
12.09.2020 16:00
Mladost (VG)
4 : 2
Vladimirovac
Sloboda
Stubica
0 : 2
BSK
Brajkovac
12.09.2020 16:00
Sloboda
0 : 2
BSK
Mladi radnik
Junkovac
0 : 4
Šumadinac
Kruševica
12.09.2020 16:30
Mladi radnik
0 : 4
Šumadinac
Šumadinac 1949
Šume
1 : 3
Jarmenovci
Jarmenovci
12.09.2020 16:00
Šumadinac 1949
1 : 3
Jarmenovci
Soko
Krvije
3 : 3
Napredak
Trnovče
12.09.2020 16:00
Soko
3 : 3
Napredak
Rudar 1947
Stamnica
2 : 5
Dobrnje
Dobrnje
12.09.2020 16:00
Rudar 1947
2 : 5
Dobrnje
BSK
Bošnjak
3 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
12.09.2020 16:00
BSK
3 : 1
Udarnik 2015
Radnik
Pankovo
1 : 2
Vukan
Ždrelo
12.09.2020 16:00
Radnik
1 : 2
Vukan
Melnica
Melnica
2 : 1
Omladinac
Busur
12.09.2020 11:00
Melnica
2 : 1
Omladinac
Selište
Selište
6 : 1
Osanica
Osanica
12.09.2020 16:00
Selište
6 : 1
Osanica
Mladost (K)
Krupaja
4 : 1
Best Sige
Sige
12.09.2020 16:00
Mladost (K)
4 : 1
Best Sige
Laznica
Laznica
4 : 0
Vukovac 98
Vukovac
12.09.2020 16:00
Laznica
4 : 0
Vukovac 98
Vrelo 1971
Milanovac
1 : 0
Zvezda
Izvarica
12.09.2020 16:00
Vrelo 1971
1 : 0
Zvezda
Sloga (J)
Jošanica
4 : 2
Bliznak-Medveđica
Bliznak
12.09.2020 16:00
Sloga (J)
4 : 2
Bliznak-Medveđica
Lipar
Donji Račnik
0 : 2
Kolonija
Jagodina
12.09.2020 16:00
Lipar
0 : 2
Kolonija
Rudar
Pljevlja
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
12.09.2020 18:00
Rudar
1 : 0
OFK Petrovac
Budućnost
Podgorica
3 : 1
OFK Titograd
Podgorica
12.09.2020 20:00
Budućnost
3 : 1
OFK Titograd
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Podgorica
Podgorica
12.09.2020 18:00
Iskra
1 : 1
Podgorica
Jezero
Plav
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
12.09.2020 17:15
Jezero
0 : 2
Sutjeska
Zeta
Golubovci
0 : 2
Dečić
Tuzi
12.09.2020 20:00
Zeta
0 : 2
Dečić
Crystal Palace
London
1 : 0
Southampton
Southampton
12.09.2020 16:00
Crystal Palace
1 : 0
Southampton
Fulham
London
0 : 3
Arsenal
London
12.09.2020 13:30
Fulham
0 : 3
Arsenal
Liverpool
Liverpool
4 : 3
Leeds United
Leeds
12.09.2020 18:30
Liverpool
4 : 3
Leeds United
West Ham United
London
0 : 2
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
12.09.2020 21:00
West Ham United
0 : 2
Newcastle United
Birmingham City
Birmingham
1 : 0
Brentford
Brentford
12.09.2020 13:30
Birmingham City
1 : 0
Brentford
Wycombe Wanderers
High Wycombe
0 : 1
Rotherham United
Rotherham
12.09.2020 13:30
Wycombe Wanderers
0 : 1
Rotherham United
AFC Bournemouth
Bournemouth
3 : 2
Blackburn Rovers
Blackburn
12.09.2020 16:00
AFC Bournemouth
3 : 2
Blackburn Rovers
Barnsley
Barnsley
0 : 1
Luton Town
Luton
12.09.2020 16:00
Barnsley
0 : 1
Luton Town
Bristol City
Bristol
2 : 1
Coventry City
Coventry
12.09.2020 16:00
Bristol City
2 : 1
Coventry City
Cardiff City
Cardiff
0 : 2
Sheffield Wednesday
Sheffield
12.09.2020 16:00
Cardiff City
0 : 2
Sheffield Wednesday
Derby County
Derby
0 : 2
Reading
Reading
12.09.2020 16:00
Derby County
0 : 2
Reading
Huddersfield Town
Huddersfield
0 : 1
Norwich City
Norwich
12.09.2020 16:00
Huddersfield Town
0 : 1
Norwich City
Millwall
London
0 : 0
Stoke City
Stoke-on-Trent
12.09.2020 16:00
Millwall
0 : 0
Stoke City
Preston North End
Preston
0 : 1
Swansea City
Swansea
12.09.2020 16:00
Preston North End
0 : 1
Swansea City
Queens Park Rangers
London
2 : 0
Nottingham Forest
Nottingham
12.09.2020 16:00
Queens Park Rangers
2 : 0
Nottingham Forest
Eibar
Eibar
0 : 0
Celta Vigo
Vigo
12.09.2020 16:00
Eibar
0 : 0
Celta Vigo
Granada
Granada
2 : 0
Athletic Club
Bilbao
12.09.2020 18:30
Granada
2 : 0
Athletic Club
Cádiz
Cádiz
0 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
12.09.2020 21:00
Cádiz
0 : 2
Osasuna
Montpellier
Montpellier
3 : 1
Nice
Nice
12.09.2020 17:00
Montpellier
3 : 1
Nice
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
2 : 0
Strasbourg
Strasbourg
12.09.2020 21:00
Saint-Etienne
2 : 0
Strasbourg
Nišavac
Staničenje
12.09.2020
16:00
Rongo Siti
Pirot
12.09.2020 16:00
Nišavac
:
Rongo Siti
Sloboda
Rasnica
12.09.2020
16:00
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
12.09.2020 16:00
Sloboda
:
Veliki Suvodol
Sloga
Zemun
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
12.09.2020 17:00
Sloga
1 : 1
Vojvodina
Požarevac
Požarevac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
12.09.2020 16:30
Požarevac
0 : 1
Crvena zvezda
Mašinac Trejs
Niš
0 : 4
Spartak
Subotica
12.09.2020 16:30
Mašinac Trejs
0 : 4
Spartak
Moskva
Novi Sad
1 : 2
Mačva
Šabac
12.09.2020 16:00
Moskva
1 : 2
Mačva
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
1 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
12.09.2020 16:00
ŽFU Zvezda B 2018
1 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Jagodina
Jagodina
12.09.2020
Mašinac 2020
Niš
12.09.2020
Jagodina
:
Mašinac 2020
Morava
Žitkovac
6 : 0
SUŽF Stol
Bor
12.09.2020
Morava
6 : 0
SUŽF Stol
Levač
Rekovac
12.09.2020
Topličanin
Prokuplje
12.09.2020
Levač
:
Topličanin
Rudar 1974
Bor
3 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
12.09.2020
Rudar 1974
3 : 1
Knjaževac 2015
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
RFK Grafičar
Beograd
12.09.2020 10:00
Brodarac
2 : 0
RFK Grafičar
Internacional
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
12.09.2020 11:30
Internacional
1 : 0
Rad
Trayal
Kruševac
0 : 0
Voždovac
Beograd
12.09.2020 16:30
Trayal
0 : 0
Voždovac
Index
Novi Sad
1 : 1
GFK Sloven
Ruma
12.09.2020 10:00
Index
1 : 1
GFK Sloven
Železničar
Pančevo
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
12.09.2020 10:00
Železničar
3 : 0
Radnički (Zr)
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
12.09.2020 10:00
Vojvodina
1 : 0
Omladinac
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 3
Proleter (NS)
Novi Sad
12.09.2020 10:00
Tisa Njerš
1 : 3
Proleter (NS)
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
12.09.2020 16:00
Šumadija 1903
2 : 1
Radnički (V)
Šabac Sunrise
Šabac
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
12.09.2020 16:00
Šabac Sunrise
1 : 1
Javor Matis
Dinamo
Vranje
7 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
12.09.2020 14:00
Dinamo
7 : 0
Trstenik PPT
GFK Dubočica
Leskovac
6 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
12.09.2020 14:30
GFK Dubočica
6 : 0
Radnički (S)
GFK Jagodina
Jagodina
8 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
12.09.2020 10:00
GFK Jagodina
8 : 0
OFK Topličanin
VGSK
Veliko Gradište
0 : 4
Mladi radnik 1926
Požarevac
12.09.2020 16:00
VGSK
0 : 4
Mladi radnik 1926
Sloboda
Lipe
12.09.2020
16:00
Napredak
Markovac
12.09.2020 16:00
Sloboda
:
Napredak
OPK Rudar 2001
Kostolac
12.09.2020
16:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
12.09.2020 16:00
OPK Rudar 2001
:
Jasenica 2017
Karađorđe
Topola
5 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
12.09.2020 16:00
Karađorđe
5 : 1
Smederevo 1924
OFK Slavija
Smederevo
12.09.2020
16:00
Petar Dobrnjac
Dobrnje
12.09.2020 16:00
OFK Slavija
:
Petar Dobrnjac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Borac 1932
Ralja
12.09.2020 16:00
Sloga 33
2 : 2
Borac 1932
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Strela
Ivanovo
12.09.2020
Borac (St)
3 : 1
Strela
Omladinac 1927
Opovo
1 : 3
Jugoslavija
Jabuka
12.09.2020
Omladinac 1927
1 : 3
Jugoslavija
Borac (Sa)
Sakule
4 : 2
Polet
Idvor
12.09.2020
Borac (Sa)
4 : 2
Polet
Vulturul
Grebenac
0 : 11
Budućnost
Banatski Brestovac
12.09.2020
Vulturul
0 : 11
Budućnost
Proleter
Mramorak
4 : 3
Borac
Pločica
12.09.2020 16:30
Proleter
4 : 3
Borac
Dunav
Banatska Palanka
3 : 3
Dolovo
Dolovo
12.09.2020
Dunav
3 : 3
Dolovo
Partizan
Gaj
0 : 6
Radnički
Kovin
12.09.2020
Partizan
0 : 6
Radnički
Rvati
Obrenovac
0 : 7
Šumadija
Šopić
12.09.2020
Rvati
0 : 7
Šumadija
Zvezda
Konatice
5 : 1
OFK Urovci
Urovci
12.09.2020 11:00
Zvezda
5 : 1
OFK Urovci
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
12.09.2020 11:00
BSK 1925
3 : 1
Kolubara
Rojkovac
Obrenovac
8 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
12.09.2020 11:00
Rojkovac
8 : 2
TEK Sloga
Boleč
Grocka
3 : 1
Dunav
Veliko Selo
12.09.2020 16:30
Boleč
3 : 1
Dunav
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
12.09.2020 11:00
Radnički 1923
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Sušica
Kragujevac
1 : 4
Mladost
Lučani
12.09.2020 13:00
Sušica
1 : 4
Mladost
OFK Divci
Divci
4 : 3
Mačva 1929
Bogatić
12.09.2020 11:00
OFK Divci
4 : 3
Mačva 1929
Rubibreza
Rubibreza
7 : 1
Mladost
Dračić
12.09.2020 11:00
Rubibreza
7 : 1
Mladost
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Brodarac
Beograd
12.09.2020 10:45
Lokomotiva
3 : 2
Brodarac
Partizan
Beograd
4 : 0
BSK Borča
Borča
12.09.2020 17:00
Partizan
4 : 0
BSK Borča
Zemun
Zemun
3 : 0
Mačva
Šabac
12.09.2020 11:00
Zemun
3 : 0
Mačva
Kolubara
Lazarevac
6 : 0
Bežanija
Beograd
12.09.2020 09:30
Kolubara
6 : 0
Bežanija
DIF
Beograd
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
12.09.2020 17:00
DIF
3 : 0
Lokomotiva
Ada
Beograd
4 : 1
Sinđelić
Beograd
12.09.2020 19:45
Ada
4 : 1
Sinđelić
IMT
Beograd
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
12.09.2020 11:30
IMT
4 : 0
Radnički (O)
OLE
Zemun
5 : 0
011
Beograd
12.09.2020 09:00
OLE
5 : 0
011
Index
Novi sad
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
12.09.2020 12:00
Index
1 : 1
Proleter 2006
Železničar
Pančevo
3 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
12.09.2020 12:00
Železničar
3 : 3
Radnički (Zr)
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Omladinac
Novi Banovci
12.09.2020 12:00
Vojvodina
8 : 0
Omladinac
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
12.09.2020 12:00
Tisa Njerš
0 : 1
Proleter (NS)
Apolon 2018
Kraljevo
2 : 2
OPK Rudar 1933
Kostolac
12.09.2020 16:00
Apolon 2018
2 : 2
OPK Rudar 1933
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
12.09.2020 16:00
Šumadija 1903
2 : 0
Radnički (V)
Trayal
Kruševac
4 : 0
Timok 1919
Zaječar
12.09.2020 10:30
Trayal
4 : 0
Timok 1919
Real
Niš
4 : 1
Vlasina
Vlasotince
12.09.2020 11:00
Real
4 : 1
Vlasina
Radnički (P)
Pirot
4 : 1
OFK Sinđelić
Niš
12.09.2020 11:00
Radnički (P)
4 : 1
OFK Sinđelić
Bor 1919
Bor
1 : 4
Radnik
Surdulica
12.09.2020 11:00
Bor 1919
1 : 4
Radnik
Balkan
Beograd
4 : 3
Poštar 1930
Beograd
12.09.2020 09:30
Balkan
4 : 3
Poštar 1930
Rakovica
Rakovica
2 : 2
Jedinstvo
Surčin
12.09.2020 13:30
Rakovica
2 : 2
Jedinstvo
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
2 : 3
Bečej 1918
Bečej
12.09.2020 12:00
Prof. Bolesnikov
2 : 3
Bečej 1918
ODR
Petrovaradin
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
12.09.2020 12:00
ODR
2 : 0
OFK Vrbas
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
12.09.2020 12:00
Jedinstvo
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Hajduk
Divoš
2 : 5
Mladost
Lukićevo
12.09.2020 12:00
Hajduk
2 : 5
Mladost
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 2
Omladinac
Deliblato
12.09.2020
Jedinstvo Stević
5 : 2
Omladinac
Glogonj
Glogonj
4 : 3
Mladost
Vojlovica
12.09.2020
Glogonj
4 : 3
Mladost
Dinamo 1945
Pančevo
11 : 0
Spartak 1911
Debeljača
12.09.2020
Dinamo 1945
11 : 0
Spartak 1911
Polet
Izbište
2 : 2
Banat (I)
Ilandža
12.09.2020
Polet
2 : 2
Banat (I)
Banat (D)
Dupljaja
0 : 7
Budućnost
Alibunar
12.09.2020
Banat (D)
0 : 7
Budućnost
Sloga
Plandište
1 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
12.09.2020
Sloga
1 : 2
Crvena zvezda
Sušica
Kragujevac
3 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
12.09.2020 10:00
Sušica
3 : 0
OPK Rudar 1933
Rudar
Stamnica
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
12.09.2020
Rudar
3 : 1
Radnički 1923
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 0
Borac
Žabari
12.09.2020
OFK Aranđelovac 1979
1 : 0
Borac
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
1 : 6
Sloga 1924
Batočina
12.09.2020
Pomoravlje 1946
1 : 6
Sloga 1924
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Železničar
Požarevac
12.09.2020
Sloga 33
0 : 3
Železničar
Bačka 1901
Subotica
3 : 3
Bajša
Bajša
12.09.2020 10:00
Bačka 1901
3 : 3
Bajša
Rojkovac
Obrenovac
3 : 3
Omladinac
Veliko Polje
12.09.2020
Rojkovac
3 : 3
Omladinac
Budućnost
Zvečka
0 : 4
Posavina
Stubline
12.09.2020 10:00
Budućnost
0 : 4
Posavina
Partizan
Draževac
4 : 2
Borac
Lazarevac
12.09.2020
Partizan
4 : 2
Borac
Zvezda
Konatice
0 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
12.09.2020 11:00
Zvezda
0 : 0
Stepojevac Vaga
Sloga (L)
Lugavčina
4 : 1
SASK
Saraorci
12.09.2020 11:00
Sloga (L)
4 : 1
SASK
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 5
Crvena zvezda
Suvodol
12.09.2020
Mladi borac
0 : 5
Crvena zvezda
Sloga (M)
Miloševac
10 : 0
OFK Obilić
Staro Selo
12.09.2020
Sloga (M)
10 : 0
OFK Obilić
Bane 1931
Raška
0 : 2
Sloga
Kraljevo
12.09.2020 12:00
Bane 1931
0 : 2
Sloga
Tutin
Tutin
0 : 5
Trepča
Kosovska Mitrovica
12.09.2020 12:00
Tutin
0 : 5
Trepča
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 3
Kiker
Kraljevo
12.09.2020 12:00
Jedinstvo 2017
1 : 3
Kiker
Jošanica
Novi Pazar
2 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
12.09.2020 12:00
Jošanica
2 : 5
Novi Pazar
TSK
Temerin
0 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
12.09.2020
TSK
0 : 2
Jedinstvo (R)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
12.09.2020
Mladost (BJ)
1 : 2
Borac (NS)
Proleter
Novi Sad
3 : 0
Kabel
Novi Sad
12.09.2020 00:00
Proleter
3 : 0
Kabel
Tsc 1913
Bačka Topola
3 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
12.09.2020 10:00
Tsc 1913
3 : 0
Proleter (RS)
Njegoš
Lovćenac
0 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
12.09.2020 10:00
Njegoš
0 : 2
Vojvodina
Šabac Sunrise
Šabac
8 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
12.09.2020 10:00
Šabac Sunrise
8 : 0
Hajduk Stanko
GSP Polet
Beograd
2 : 3
Kovačevac 1956
Kovačevac
12.09.2020 16:00
GSP Polet
2 : 3
Kovačevac 1956
011
Beograd
0 : 4
Zemun
Zemun
12.09.2020 18:00
011
0 : 4
Zemun
Voždovac
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
12.09.2020 09:00
Voždovac
2 : 1
Teleoptik
IMT
Novi Beograd
1 : 3
Čukarički
Beograd
12.09.2020 16:00
IMT
1 : 3
Čukarički
Rad
Beograd
4 : 1
Internacional
Beograd
12.09.2020 08:30
Rad
4 : 1
Internacional
BSK Borča
Borča
2 : 0
OLE
Zemun
12.09.2020 09:30
BSK Borča
2 : 0
OLE
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
12.09.2020 09:00
Radnički (NB)
0 : 3
OFK Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 2
Sinđelić
Beograd
12.09.2020 12:30
Brodarac
2 : 2
Sinđelić
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
12.09.2020 16:00
Šumadija (A)
2 : 0
Smederevo 1924
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Đerdap
Golubac
12.09.2020 16:00
Sloga 33
1 : 0
Đerdap
Soko 2015
Saraoci
0 : 1
AF Duljaj
Topola
12.09.2020 16:00
Soko 2015
0 : 1
AF Duljaj
OPK Rudar 1933
Kostolac
4 : 1
SFU Gornjak
Krepoljin
12.09.2020 16:00
OPK Rudar 1933
4 : 1
SFU Gornjak
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Petlić SD 2006
Smederevo
12.09.2020 16:00
VGSK
3 : 0
Petlić SD 2006
Mladi radnik 1926
Požarevac
6 : 0
Železničar (P)
Požarevac
12.09.2020 16:00
Mladi radnik 1926
6 : 0
Železničar (P)
Plana
Velika Plana
7 : 1
Cepelin 026
Smederevo
12.09.2020 16:00
Plana
7 : 1
Cepelin 026
Pazar Juniors
Novi Pazar
7 : 0
Kosmet
Leposavić
12.09.2020 11:00
Pazar Juniors
7 : 0
Kosmet
Sport Klub 99
Novi Pazar
2 : 5
Sloga (K)
Kraljevo
12.09.2020 11:00
Sport Klub 99
2 : 5
Sloga (K)
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Kiker
Kraljevo
12.09.2020 11:00
AF AS Novi Pazar
4 : 1
Kiker
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
12.09.2020 11:00
Šumadija 1903
0 : 5
Radnički 1923
Apolon 4
Kragujevac
8 : 0
Bubamara
Kraljevo
12.09.2020 11:00
Apolon 4
8 : 0
Bubamara
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
12.09.2020 11:00
Jedinstvo 2017
2 : 3
Rudar
Apolon
Kraljevo
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
12.09.2020 11:00
Apolon
2 : 0
Novi Pazar
ŽAK Sombor
Sombor
5 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
12.09.2020 10:00
ŽAK Sombor
5 : 0
OFK Bačka
TSC
Bačka Topola
1 : 2
ODR
Petrovaradin
12.09.2020 10:00
TSC
1 : 2
ODR
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
12.09.2020 10:00
Bečkerek 023
0 : 1
Dinamo 1945
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
12.09.2020 10:00
Radnički (NP)
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Inđija
Inđija
9 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
12.09.2020 10:00
Inđija
9 : 1
Prof. Bolesnikov
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
12.09.2020 14:00
Vojvodina
3 : 0
Radnički (SM)
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
12.09.2020 10:00
Petar Puača
3 : 0
RFK Novi Sad 1921
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
12.09.2020 11:00
Cerovac 2013
0 : 3
Mladi radnik 1940
Osipaonica
Osipaonica
8 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
12.09.2020
Osipaonica
8 : 1
Železničar Kusadak
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
10 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
12.09.2020 10:00
Jasenica 2017
10 : 2
Proleter Mihajlovac
Budućnost
Mala Krsna
6 : 3
Mladost 1948
Donja Livadica
12.09.2020
Budućnost
6 : 3
Mladost 1948
Podunavac
Udovice
0 : 4
Udarnik
Lozovik
12.09.2020 10:00
Podunavac
0 : 4
Udarnik
AF Djokić
Velika Plana
5 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
12.09.2020
AF Djokić
5 : 1
Bresje Superior
Pobeda
Samoš
0 : 2
Tempo
Sefkerin
12.09.2020
Pobeda
0 : 2
Tempo
Unirea
Uzdin
4 : 8
Dolina
Padina
12.09.2020
Unirea
4 : 8
Dolina
Slavia
Kovačica
2 : 1
Omladinac 1927
Opovo
12.09.2020
Slavia
2 : 1
Omladinac 1927
Borac
Sakule
1 : 1
Radnički
Baranda
12.09.2020
Borac
1 : 1
Radnički
Ševac
Kusić
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
12.09.2020
Ševac
2 : 1
Hajdučica
OFK Plandište
Plandište
8 : 0
Potporanj
Potporanj
12.09.2020
OFK Plandište
8 : 0
Potporanj
BAK
Bela Crkva
8 : 1
Partizan
Uljma
12.09.2020
BAK
8 : 1
Partizan
Omladinac 2014
Ljig
5 : 0
Savacium
Šabac
12.09.2020 10:00
Omladinac 2014
5 : 0
Savacium
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
4 : 0
Fenix
Šabac
12.09.2020 10:00
Budućnost-Krušik 2014
4 : 0
Fenix
Radnički
Valjevo
4 : 1
Železničar
Lajkovac
12.09.2020 10:00
Radnički
4 : 1
Železničar
Senjak
Valjevo
4 : 2
Loznica
Loznica
12.09.2020 10:00
Senjak
4 : 2
Loznica
Jedinstvo
Ub
9 : 1
Mačva 1929
Bogatić
12.09.2020 10:00
Jedinstvo
9 : 1
Mačva 1929
Rađevac
Krupanj
1 : 1
Mačva
Šabac
12.09.2020 10:00
Rađevac
1 : 1
Mačva
BSK
Bavanište
7 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
12.09.2020
BSK
7 : 2
Jedinstvo Stević
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 5
Mundial
Pančevo
12.09.2020
Stari Tamiš
3 : 5
Mundial
Kristal 2018
Vršac
6 : 0
Mladost
Omoljica
12.09.2020 10:00
Kristal 2018
6 : 0
Mladost
Proleter
Banatski Karlovac
5 : 4
Voja Gačić
Pančevo
12.09.2020
Proleter
5 : 4
Voja Gačić
Železničar
Pančevo
1 : 5
OFK Vršac
Vršac
12.09.2020 09:00
Železničar
1 : 5
OFK Vršac
Borac
Lazarevac
11 : 0
OFK Borac
Arnajevo
12.09.2020 12:00
Borac
11 : 0
OFK Borac
Spartak ŽK
Subotica
11 : 0
Tavankut
Tavankut
12.09.2020 11:00
Spartak ŽK
11 : 0
Tavankut
Subotica
Subotica
1 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
12.09.2020 11:00
Subotica
1 : 3
Vinogradar
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 13
Radnički 1923
Kragujevac
12.09.2020 09:00
Aranđelovac
2 : 13
Radnički 1923
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 0
Karadjordje (T)
Topola
12.09.2020 09:30
Morava (VP)
1 : 0
Karadjordje (T)
Apolon II
Kragujevac
0 : 4
Apolon I
Kragujevac
12.09.2020 11:00
Apolon II
0 : 4
Apolon I
Gruža
Gruža
0 : 9
Arsenal
Kragujevac
12.09.2020 10:30
Gruža
0 : 9
Arsenal
Sušica
Kragujevac
12.09.2020
10:30
Vodojaža
Kragujevac
12.09.2020 10:30
Sušica
:
Vodojaža
Rvati
Rvati
2 : 24
Zvezda
Konatice
12.09.2020 10:00
Rvati
2 : 24
Zvezda
Duboko
Mala Mostanica
3 : 7
Omladinac
Veliko Polje
12.09.2020 10:00
Duboko
3 : 7
Omladinac
Grafičar
Beograd
13 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
12.09.2020 11:00
Grafičar
13 : 0
Radnički (O)
OFK Beograd
Beograd
0 : 5
Čukarički
Beograd
12.09.2020 12:45
OFK Beograd
0 : 5
Čukarički
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Palilulac
Beograd
12.09.2020 09:00
Jedinstvo
2 : 0
Palilulac
BSK
Borča
3 : 2
Studentski grad
Beograd
12.09.2020 12:00
BSK
3 : 2
Studentski grad
Kolubara
Lazarevac
0 : 6
Rakovica
Beograd
12.09.2020 12:00
Kolubara
0 : 6
Rakovica
BSK 1925
Beograd
1 : 3
OLE
Zemun
12.09.2020 13:00
BSK 1925
1 : 3
OLE
011
Beograd
6 : 1
DIF
Beograd
12.09.2020 20:00
011
6 : 1
DIF
Resnik
Resnik
2 : 3
Borac
Ostruznica
12.09.2020 10:00
Resnik
2 : 3
Borac
Sremcica
Sremcica
2 : 3
Bežanija
Beograd
12.09.2020 09:00
Sremcica
2 : 3
Bežanija
Šumadinac
Bečmen
1 : 6
Karioke
Beograd
12.09.2020 13:00
Šumadinac
1 : 6
Karioke
Kosmaj
Ralja
4 : 2
Zvezdara
Beograd
12.09.2020 10:00
Kosmaj
4 : 2
Zvezdara
Dunavac
Grocka
2 : 5
Mladenovac
Mladenovac
12.09.2020 11:00
Dunavac
2 : 5
Mladenovac
Bačka
Pačir
3 : 2
Napredak
Nadalj
12.09.2020 10:00
Bačka
3 : 2
Napredak
Njegoš
Lovćenac
17 : 0
Mladost (T)
Turija
12.09.2020 10:00
Njegoš
17 : 0
Mladost (T)
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
12.09.2020 10:00
Eđšeg
2 : 1
Budućnost
Obilić
Zmajevo
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
12.09.2020 10:00
Obilić
3 : 0
Sutjeska
POFK Čivija
Šabac
6 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
12.09.2020 10:00
POFK Čivija
6 : 1
Jedinstvo 1945
Fenix
Šabac
1 : 3
Šabac Sunrise
Šabac
12.09.2020 12:00
Fenix
1 : 3
Šabac Sunrise
Radnički (N)
Niš
2 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
12.09.2020
Radnički (N)
2 : 0
GFK Jagodina
Napredak
Kruševac
5 : 0
Radnik
Surdulica
12.09.2020
Napredak
5 : 0
Radnik
Lider MGM
Leskovac
1 : 1
Kopernikus Železničar
Niš
12.09.2020
Lider MGM
1 : 1
Kopernikus Železničar
Duel Juniors
Kruševac
6 : 1
Car Konstantin
Niš
12.09.2020
Duel Juniors
6 : 1
Car Konstantin
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
12.09.2020
GFK Dubočica
2 : 1
Radnički (S)
Real
Niš
4 : 2
Timok 1919
Zaječar
12.09.2020
Real
4 : 2
Timok 1919
Timočanin
Knjaževac
3 : 3
SFS Borac
Paraćin
12.09.2020
Timočanin
3 : 3
SFS Borac
Šampion 2014
Leskovac
2 : 3
Trayal Knez Lazar
Kruševac
12.09.2020
Šampion 2014
2 : 3
Trayal Knez Lazar
Radnički (P)
Pirot
3 : 2
OFK Radnički
Niš
12.09.2020
Radnički (P)
3 : 2
OFK Radnički
Lokomotiva
Beograd
6 : 1
ŠF Čanković
Beograd
12.09.2020 13:00
Lokomotiva
6 : 1
ŠF Čanković
Ole
Zemun
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
12.09.2020 09:30
Ole
1 : 3
OFK Beograd
IMT
Beograd
5 : 2
Olimpik
Beograd
12.09.2020 14:00
IMT
5 : 2
Olimpik
Piksi 036
Ribnica
0 : 0
Mačva
Šabac
12.09.2020 16:00
Piksi 036
0 : 0
Mačva
Požarevac
Požarevac
2 : 5
Kraljica Marija
Novo Selo
12.09.2020 16:00
Požarevac
2 : 5
Kraljica Marija
Plana
Velika Plana
1 : 1
Požega
Požega
12.09.2020 16:00
Plana
1 : 1
Požega
Jedinstvo
Ub
0 : 3
Šampion
Gornji Milanovac
12.09.2020 16:00
Jedinstvo
0 : 3
Šampion
TSC
Kanjiža
16 : 0
Bačka
Bačka Palanka
12.09.2020 11:00
TSC
16 : 0
Bačka
Stajićevo 2017
Stajićevo
0 : 3
Spartak d.o.o.
Subotica
12.09.2020 17:00
Stajićevo 2017
0 : 3
Spartak d.o.o.
Radnički (N)
Niš
4 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
12.09.2020
Radnički (N)
4 : 2
GFK Jagodina
Duel Juniors 2
Kruševac
3 : 0
Radnik
Surdulica
12.09.2020
Duel Juniors 2
3 : 0
Radnik
Lider MGM
Leskovac
0 : 5
Kopernikus Železničar
Niš
12.09.2020
Lider MGM
0 : 5
Kopernikus Železničar
Duel Juniors
Kruševac
4 : 5
Radnički Niš 2
Niš
12.09.2020
Duel Juniors
4 : 5
Radnički Niš 2
GFK Dubočica
Leskovac
13 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
12.09.2020
GFK Dubočica
13 : 0
Radnički (S)
Real Niš
Niš
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
12.09.2020
Real Niš
1 : 0
Timok 1919
Knjaževac
Knjaževac
1 : 1
OFK Paraćin
Paraćin
12.09.2020
Knjaževac
1 : 1
OFK Paraćin
OFK Šampion
Leskovac
5 : 3
Trayal Knez Lazar
Kruševac
12.09.2020
OFK Šampion
5 : 3
Trayal Knez Lazar
Radnički (P)
Pirot
12.09.2020
OFK Radnički
Niš
12.09.2020
Radnički (P)
:
OFK Radnički
Budućnost
Dobanovci
2 : 3
Milutinac
Zemun
12.09.2020 11:00
Budućnost
2 : 3
Milutinac
Šumadinac
Bečmen
1 : 6
GSP Polet
Beograd
12.09.2020 10:00
Šumadinac
1 : 6
GSP Polet
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
12.09.2020 11:00
Jedinstvo
2 : 1
Sinđelić
Kolubara 1
Lazarevac
4 : 0
Zadrugar
Lajkovac
12.09.2020 15:00
Kolubara 1
4 : 0
Zadrugar
Borac
Lazarevac
4 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
12.09.2020 10:00
Borac
4 : 1
Mladost (C)
Mladost (B)
Baroševac
0 : 4
Budućnost
Dudovica
12.09.2020 12:00
Mladost (B)
0 : 4
Budućnost
Radnički
Rudovci
0 : 9
Kolubara 2
Lazarevac
12.09.2020 10:00
Radnički
0 : 9