XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 791 utakmica za dan
Nedelja, 1 Novembar 2020

Fudbal

Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Napredak
Kruševac
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnik
Surdulica
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
IMT
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Železničar (P)
Pančevo
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Borac
Banja Luka
Kozara
Gradiška
3 : 2
Sloboda
Novi Grad
Sloga
Doboj
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Tisa
Adorjan
2 : 1
Borac
Sakule
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Bane 1931
Raška
1 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Železničar (L)
Lajkovac
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Zvezdara
Beograd
2 : 0
BSK 1925
Batajnica
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Kablovi
Zaječar
1 : 2
SFK Morava
Vladičin Han
Mladost
Medoševac
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Radan
Lebane
2 : 1
Rembas
Resavica
Budućnost
Resnik
2 : 1
Apolon 2018
Kovači
Korićani
Korićani
1 : 1
Real
Podunavci
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 1
Proleter
Pečenog
Šumadija (T)
Toponica
4 : 1
Borac
Drenovac
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
4 : 0
OFK Napredak
Markovac
Rudar (S)
Stamnica
0 : 2
RSK
Rabrovo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sloga (M)
Milatovac
0 : 6
Sloga (B)
Batočina
Borac (Ž)
Žabari
1 : 0
Borac 1932
Ralja
Jedinstvo Putevi
Užice
7 : 0
Parmenac
Parmenac
Omladinac
Zablaće
3 : 2
Sevojno
Sevojno
Polet (Lj)
Ljubić
4 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Rampa
Požega
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Rubribreza
Rubribreza
3 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Mladost (Dr)
Dračić
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 0
Borac (L)
Lešnica
OFK Divci
Divci
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Radnički Stobex
Klupci
2 : 0
Drina
Ljubovija
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 0
Mladost APA
Apatin
Mladost (T)
Turija
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Srbobran
Srbobran
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (K)
Kovin
1 : 3
Borac
Starčevo
Omladinac FAM
Botoš
5 : 1
Krajina
Krajišnik
Jadran
Golubinci
2 : 2
Podunavac
Belegiš
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
Radnički
Nova Pazova
Hajduk
Divoš
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Borac
Šajkaš
4 : 0
Jugović
Kać
Index
Novi Sad
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Levač
Rekovac
2 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Kopaonik
Brus
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Blagotin
Poljna
Juhor
Obrež
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Sloga (M)
Majdevo
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 1
Meševo
Meševo
Lužnica
Babušnica
1 : 4
Jedinstvo (P)
Pirot
OFK 019
Zaječar
3 : 1
Senjak
Pirot
Branik
Štubik
3 : 0
Polom
Leskovo
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 0
Đerdap
Kladovo
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 0
Naisus 1977
Rožina
Pukovac
Pukovac
3 : 2
Malošište
Malošište
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 2
Delijski Vis
Niš
Morava
Žitkovac
6 : 0
Rudar
Jelašnica
OFK Niš
Niš
1 : 0
Bukovik
Razanj
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Orljane
Orljane
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Čekmin
Čekmin
3 : 4
Pusta Reka
Bojnik
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Alakince
Alakince
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Komgrap
Beograd
5 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Prva iskra
Barič
3 : 1
BSK 1926
Baćevac
Dunav
Veliko Selo
0 : 0
Kosmaj
Ralja
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 3
Poštar Zvezdara
Beograd
Posavina
Stubline
0 : 0
Napredak
Medoševac
Vrčin
Vrčin
1 : 3
Borac (L)
Lazarevac
Trebič
Sokobanja
3 : 1
Omladinac
Grezna
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 2
OFK Rtanj
Boljevac
Osnić
Osnić
1 : 0
Šljivar
Šljivar
Sloga
Minićevo
0 : 3
Radnički 1946
Lubnica
Kosovo
Zvezdan
2 : 2
Hajduk
Rujevica
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 7
Mačkovac
Mačkovac
Žabare
Žabare
1 : 0
FUD
Brus
Mladost (T)
Toljevac
2 : 1
Gradina
Pejovac
13. April
Lomnica
2 : 0
Kupci
Kupci
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Vinogradar
Zleginje
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Sloga (D)
Dašnica
2 : 1
Sloga (L)
Lozna
Sremac
Dobrinci
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
BSK
Bešenovo
2 : 2
PSK
Putinci
Napredak
Popinci
2 : 1
Borac (M)
Martinci
Sloga
Voganj
4 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
LSK
Laćarak
2 : 0
Borac (K)
Klenak
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Banat (I)
Ilandža
Hajdučica
Hajdučica
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Polet (Id)
Idvor
Radnički (B)
Baranda
1 : 3
Potporanj
Potporanj
Strela
Ivanovo
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Dolina
Padina
3 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 0
BAK
Bela Crkva
ŽAK
Sombor
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Maglić
Bački Maglić
0 : 0
Slavija
Pivnice
Omladinac
Bukovac
2 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Rusin
Ruski Krstur
3 : 1
Tvrđava
Bač
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Kordun
Kljajićevo
1 : 4
Stanišić 1920
Stanišić
Budućnost (P)
Parage
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Iskra
Kucura
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 2
Napredak
Nadalj
Senta
Senta
5 : 1
Preporod
Novi Žednik
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Jadran
Feketić
4 : 2
Obilić
Zmajevo
MSK
Mihajlovo
1 : 2
ASK
Aradac
Vojvodina (B)
Bašaid
5 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Crvena zvezda
Rusko Selo
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
Lehel
Mužlja
0 : 3
Borac
Aleksandrovo
Rusanda
Melenci
1 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
OFK Klek
Klek
1 : 1
2. Oktobar
Kumane
Polet
Trnovče
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Bačinac
Bačinac
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
SASK
Saraorci
3 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
5 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Obilić
Staro Selo
3 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Budućnost
Mala Krsna
3 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
Pobeda
Golobok
0 : 0
Podunavac
Udovice
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 3
Sloga (M)
Miloševac
Banja 1957
Banja
1 : 1
BSK
Belosavci
Jasenica (B)
Božurnja
1 : 6
Šumadinac 1913
Natalinci
Trnava
Donja Trnava
9 : 0
Partizan 1945
Darosava
Omladinac
Donja Rača
0 : 3
Grizli ML
Saranovo
ŽSK
Žirovnica
3 : 4
Vinča
Vinča (Topola)
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Marjan (K)
Knić
1 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Sloga (Z)
Zagorica
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
Borac (P)
Progar
3 : 5
011
Beograd
Postar 1930
Beograd
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Institut
Zemun Polje
1 : 3
Umka
Umka
Hajduk
Beograd
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
PKB (PS)
Padinska skela
7 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Mladi borac
Županjac
0 : 3
Strelac
Mislođin
Vranić
Vranić
2 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Radnički
Rudovci
3 : 0
Jedinstvo
Dren
Polet
Grabovac
0 : 3
Zvezda
Konatice
Rojkovac
Obrenovac
2 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Lisović 1977
Lisović
1 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Duboko
Mala Moštanica
0 : 3
OFK Budućnost
Dudovica
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
8 : 0
SUF Dubona
Dubona
Rabrovac
Rabrovac
1 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 2
Pudarci
Pudarci
Zuce 2019
Zuce
7 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Šepšin
Šepšin
0 : 4
Kosmajac
Koraćica
Dunavac
Grocka
2 : 1
Boleč
Grocka
Šumadija 1962
Jagnjilo
2 : 4
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Titel
Titel
0 : 3
Jedinstvo
Gospođinci
Susek
Susek
3 : 2
Hajduk
Čurug
TSK
Temerin
3 : 0
Bačka (B)
Begeč
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 1
Tatra
Kisač
OFK Sirig
Sirig
0 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
ŽSK
Žabalj
2 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Polet
Jabukovac
1 : 4
Brestovac
Borski Brestovac
Sloga
Kobišnica
17 : 0
Mladost
Karbulovo
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Ključ
Podvrška
Urovica
Urovica
1 : 1
BSK
Bukovče
Maršić
Maršić
0 : 4
Srbija
Ilićevo
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
Sloboda (G)
Grbice
5 : 2
Šumadinac KG
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
4 : 1
Zastava
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadija 1934
Drača
6 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Radnički 1936
Trupale
1 : 3
Mladost (L)
Lalinac
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Mladost (DK)
Donji Komren
01.11.2020
13:30
Planinac 1933
Prva Kutina
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Palilulac
Niš
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Aluminjum
Niš
Morava
Krušce
6 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 1
Crvena zastava
Hum
Napredak 1936
Veliko Crniće
4 : 0
Manastirica
Manastirica
Železničar
Požarevac
1 : 1
Vihor
Маljurevac
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 0
Integral
Batuša
Napredak Simićevo
Simićevo
4 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Obilić
Živica
3 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Sloga (L)
Lučica
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Sirakovo
Sirakovo
6 : 4
Mlava (ML)
Malo Laole
Mladost
Batušinac
2 : 1
Moravac
Zaplanjska Toponica
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 0
Pobeda
Rusna
Rudar
Aleksinački rudnici
2 : 2
Rasovača
Rasovača
Baličevac
Baličevac
3 : 1
Sloga
Korman
Moravac
Čečina
2 : 4
Radnički 1924
Kočane
Radnički 1947
Čapljinac
5 : 0
Palilula
Aleksinac
Borac
Azbresnica
0 : 6
Doljevac
Doljevac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 1
Karađorđe
Ribnica
Napredak
Gračac
2 : 1
Ribnica
Jovac
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Tavnik
Tavnik
5 : 0
Gruža
Vitanovac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 3
Mladost (V)
Vrdila
Mataruge
Mataruge
2 : 4
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
0 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Juhor (G)
Glavinci
5 : 1
Morava (R)
Ribare
Budućnost (M)
Miliva
4 : 2
Kolare
Kolare
Resavac
Subotica
3 : 8
Partizan
Majur
Mladost (K)
Končarevo
3 : 2
Orlovi
Jasenovo
Budućnost (Đ)
Đurinac
5 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Javor
Sladaja
2 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 1
Napredak
Drenovac
Sloga
Voljavče
2 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
Mladost (J)
Jovac
4 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Trlić
Trlić
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Banjani
Banjani
4 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
ZSK
Valjevo
2 : 2
OFK Senjak
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Brezovica
Brezovica
3 : 1
OFK Osečina
Osečina
Vučje
Vučje
2 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Gradac
Konopnica
2 : 5
Kumarevo 65
Kumarevo
Progres
Ladovica
5 : 1
Jedinstvo
Šišava
Donja Lomnica
Donja Lomnica
3 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Polet
Stajkovce
3 : 0
Bobište
Bobište
OFK Brza
Brza
1 : 2
Umac
Miroševce
BSK
Belanovce
3 : 1
Milanovo
Milanovo
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 3
Šumadija
Razgojna
Železničar
Brestovac
4 : 1
OFK Morava
Leskovac
Mladi borac
Živkovo
1 : 0
Real
Donja Jajina
Mladost 1959
Vinarce
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Sloga
Lipovica
3 : 1
Moravac
Pečenjevce
Jedinstvo
Kalenić
3 : 4
Lazarica
Prilipac
Gnjilan
Gnjilan
3 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Željuša
Željuša
4 : 0
Napredak
Izvor
Spartak
Pirot
0 : 3
Pobeda
Držina
Duško
Klenje
0 : 1
Karađorđe
Mišar
Drina
Badovinci
3 : 0
Majur
Majur
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 0
Sinđelić
Lipnica
Mladost
Pocerski Pričinović
2 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Rudar
Brasina
3 : 0
Mladi borac
Dublje
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Jedinstvo
Štitar
4 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Čelik
Belo polje
4 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 3
Vihor
Žbevac
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 4
Pavlovac
Pavlovac
Lugina
Preševo
3 : 1
Levosoje
Levosoje
Dunđerski
Voljčinac
6 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Akademija 10
Prokuplje
1 : 0
Borac
Držanovac
Jug Bogdan
Đakus
5 : 0
Kosovac
Prokuplje
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 3
Polet
Samarinovac
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 3
Partizanski put
Grudaš
Jastreb
Blace
6 : 2
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Jastrebac
Blace
3 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
NS Tatko
Stara Bozurna
1 : 1
Omladinac
Podina
Mineralac
Klokot
3 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Gradac
Pločnik
0 : 3
Omladinac (U)
Ugljarevo
Rubin
Donji Stupanj
3 : 3
14. Oktobar
Izbenica
Borac
Gornji Katun
0 : 3
Polet 57
Milutovac
Omladinac
Zagajica
4 : 3
Polet
Izbište
Banat (D)
Dupljaja
7 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Ratar
Kruščica
1 : 3
Vulturul
Grebenac
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Graničar
Miletićevo
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
ČSK
Čortanovci
4 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Polet
Novi Karlovci
2 : 0
Napredak
Žarkovac
Krušedol
Krušedol
0 : 1
OFK Brestač
Brestač
Jedinstvo
Platičevo
2 : 0
Kameni
Ašanja
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 1
Sremac
Deč
Graničar
Obrež
5 : 1
Mladost
Buđanovci
Šumar
Ogar
2 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 3
Radnički
Irig
Graničar 1924
Adaševci
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
Jednota
Šid
1 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 1
Zmaj
Noćaj
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 1
Sremac (B)
Berkasovo
Sloga
Čalma
3 : 1
Sremac (J)
Jarak
Sloboda
Šašinci
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
Trgovački
Sremska Mitrovica
0 : 2
Fruška Gora
Ruma
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Venčani
Venčani
Borac
Kloka
2 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Brezovac
Brezovac
0 : 3
Mladost (J)
Jelenac
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Budućnost
Blaznava
Vrbica
Aranđelovac
2 : 2
Gorski Car
Garaši
Mladost (R)
Rašković
3 : 1
Mladi radnik (D)
Dragušica
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 1
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Kruševica 1980
Kneževac
6 : 1
Čestin
Čestin
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 2
Feniks
Rača
Jedinstvo (O)
Oplanić
1 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
Šumadija (S)
Sipić
1 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 4
Hajduk
Stapar
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 2
Omladinac
Deronje
Mladost
Kruščić
1 : 2
Terekveš
Svilojevo
Kula
Kula
1 : 5
Lipar
Lipar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 4
Bratstvo 2019
Prigrevica
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 1
Polet
Sivac
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
Čenej
Čenej
0 : 2
Dinamo
Budisava
Moskva
Budisava
2 : 2
Miletić
Mošorin
Obilić
Vilovo
0 : 1
Borac (P)
Rakovac
Sloga
Lok
0 : 6
Borac (NS)
Novi Sad
Mlava (B)
Bratinac
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Mladi Borac
Majilovac
2 : 0
Polet (V)
Voluja
Stig 1955
Beranje
4 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
BSK 1931
Brežane
3 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
Barič
Barič
3 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Pek
Kusiće
Batovac
Batovac
3 : 2
Dizel
Bare
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 0
13. maj
Zemun
Železnik 1930
Železnik
0 : 0
Bežanija
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Dedinje
Beograd
BUSK
Beograd
2 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Rekreativo 011
Beograd
2 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 0
OFK Crvenka
Borča
Minel
Ripanj
4 : 2
Resnik
Resnik
Palilulac
Beograd
4 : 2
Pinosava
Pinosava
Avala 1939
Beli Potok
7 : 3
Mladi proleter
Beograd
Boka Seniors
Beograd
0 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Mladost 1925
Oplanići
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Borac (V)
Vraneši
Lazac
Lazac
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Stubal
Stubal
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 3
Mineral 2015
Rudno
Mladost 1981
Štulac
2 : 6
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Sloga 1952
Veliki Popovac
6 : 3
Radnički (K)
Knežica
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 3
Sloga 1945
Veliko Selo
Zabrđe 1936
Zabrđe
4 : 2
Borac (V)
Vukovac
Pobeda 1953
Osanica
2 : 4
Mladost (R)
Ranovac
Udarnik (S)
Sibnica
3 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Sloga
Donje Vidovo
2 : 1
Napredak (St)
Stubica
Mladost (S)
Sikirica
2 : 2
Beljanica
Strmosten
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Ursule
Ursule
2 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Šantarovac
Šantarovac
2 : 2
Partizan
Glogovac
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Crni Vrh
Deonica
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Osaonica
Bagrdan
Mladi borac
Sedlare
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
Ljubinić
Ljubinić
1 : 5
Krtinska
Krtinska
Rvati
Obrenovac
3 : 1
Munja
Baric
Belo Polje
Belo Polje
3 : 0
OFK Urovci
Urovci
Proleter
Jasenak
1 : 4
Borac
Ušće
Skela
Skela
0 : 4
Partizan
Draževac
Polet (T)
Takovo
6 : 1
Kolubara
Jabučje
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 1
Šarbane
Šarbane
Joševa
Joševa
3 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Mladost
Vračević
Zvizdar
Zvizdar
0 : 5
OFK Paljuvi
Paljuvi
Napredak (BT)
Banatska Topola
2 : 2
Terekves
Hetin
Napredak (Č)
Čestereg
10 : 1
Proleter
Međa
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Popadić
Popadić
3 : 2
Polet
Popučke
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Mladost (L)
Latković
1 : 0
Dračić 2018
Dračić
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Toplica
Donja Toplica
Mali korak
Oglađenovac
0 : 0
Lukavac
Lukavac
Badince
Badince
5 : 2
MB
Mala Biljanica
Mladost (B)
Batulovce
4 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Lemind 1953
Leskovac
4 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Todorovce
Todorovce
3 : 0
Navalin
Navalin
Tempo
Mozgovo
0 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Napredak 2012
Krušje
0 : 4
Škriljac
Bradarac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
Rutevac
Rutevac
1 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Graničar
Đala
1 : 1
Čoka
Čoka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
11 : 0
Tromedja
Majdan
Hajduk
Podlokanj
6 : 6
Tisa
Padej
Jadran
Sanad
7 : 0
Šampion
Orom
Torpedo
Lojanice
2 : 3
Mladost (Z)
Zvezd
Polet
Jalovik
0 : 0
Sloga 1949
Matijevac
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Hajduk
Debrc
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Sparta
Kaona
2 : 7
Bobovik
Bobovik
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 5
Slemen
Milušinac
Tempo
Sefkerin
2 : 3
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
1 : 1
Mundial
Pančevo
Budućnost
Stančići
6 : 1
Gladijator
Čačak
Lugovi
Čačak
1 : 2
Malba
Žaočani
Vujan
Prislonica
0 : 2
Mršinci
Mršinci
Kej
Čačak
5 : 1
Čačak 94
Čačak
Prijatelji
Čačak
3 : 1
OFK Remont 1959
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 0
Planinac
Vujetinci
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Solid
Subotica
2 : 1
Bikovo
Bikovo
Čantavir
Čantavir
2 : 2
Palić
Palić
Žednik
Stari Žednik
1 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 4
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Borac (V)
Vizić
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 1
Mladost (MB)
Mali Bač
Krivanj
Selenča
0 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
Bačka (D)
Despotovo
11 : 0
Slavija
Bođani
Bačka 1945
Bačka Palanka
0 : 3
Neštin
Neštin
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Radnički
Koceljeva
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 3
OFK Jelen
Jelenča
Rankovac
Nakučani
2 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
PSK
Provo
OFK Varna
Varna
0 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 0
Cerić
Miokus
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Šipurske livade
Šabac
Mrovska
Mrovska
6 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
3 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
Sloga
Straža
0 : 3
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Borac
Kozjak
3 : 4
Jelav
Jelav
Antimon
Zajača
4 : 1
7. Juli
Bela Crkva
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 3
Mladost
Donja Borina
Bratstvo
Dljin
2 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Sloga
Kaona
4 : 4
Radnički
Turica
Gradina
Rti
3 : 2
Bjelica
Milatovići
Gorušica
Viča
2 : 2
Brezova
Brezova
Gorki
Glušci
2 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 0
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Partizan
Drenovac
2 : 4
Napredak
Mačvanski Belotić
Budućnost (ZM)
Zminjak
1 : 3
Lipolist
Lipolist
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 1
Omladinac (BO)
Bogatić
Duškovci
Duškovci
4 : 4
Gorobilje
Gorobilje
Knjaz
Srednja Dobrinja
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Glumač
Glumač
3 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
8 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Mladost (R)
Radičević
4 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Mladost Radost
Srbobran
4 : 3
Slavija
Novo Orahovo
Palanka
Smederevska Palanka
4 : 0
Bukovac
Mramorac
Šumadija
Azanja
1 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Lepaja 2018
Lepaja
3 : 2
Sloga 1980
Jovanovac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
1 : 4
Arbanasce
Arbanasce
Vrelo
Šarkamen
0 : 0
Miloševo
Miloševo
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
Rečka
Rečka
Naupare
Naupare
1 : 1
Parunovac
Parunovac
Rasina
Vitanovac
2 : 4
Modrica
Modrica
Čarapan
Kruševac
3 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Gaglovo
Gaglovo
0 : 1
Bukovica
Bukovica
Konjuh
Konjuh
2 : 5
Globoder
Globoder
Kapidžija
Kapidžija
5 : 0
Polet
Šavrane
Proleter
Neuzina
1 : 3
Partizan
Tomaševac
Borac
Zrenjanin
4 : 1
Sloga
Jarkovac
Partizan
Vrba
2 : 1
Milakovac 2018
Milakovac
Studen Vitez
Studenica
2 : 0
Budućnost
Samaila
Koštam Polje
Delimeđe
5 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
1 : 3
Biljanovac
Biljanovac
Morava
Mrsać
6 : 1
BSK 2014
Bukovica
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Graničar
Grabovci
3 : 1
Planinac
Rivica
Fruškogorac
Mali Radinci
5 : 2
Borac (S)
Stejanovci
Borac (J)
Jarkovci
0 : 2
Sloga (S)
Maradik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 3
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Vojvodina
Neradin
2 : 2
Polet
Nikinci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 3
Sloga (K)
Krnješevci
Tamnava
Sovljak
1 : 2
Murgaš
Murgaš
Sloga
Vrhovine
0 : 2
Dokmir
Dokmir
Vukona
Vukona
0 : 4
Kolubara
Liso Polje
OFK Takovo
Takovo
0 : 4
Brgule
Brgule
Vrelo
Vrelo
1 : 2
Sovljak
Sovljak
Jedinstvo
Milorci
2 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Železničar
Klačevica
3 : 3
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Polet
Zabrega
4 : 0
Popovac
Popovac
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 3
Omladinac
Šaludovac
Heroj
Busilovac
1 : 3
Istok 63
Plana
Omladinski
Paraćin
1 : 1
Potočac
Potočac
Mladost
Bukovče
1 : 2
Belica
Belica
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Omladinac
Bunar
1 : 1
Trnava
Trnava
Napredak
Staro Lanište
5 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Šapine
Šapine
5 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 0
BSK 1924
Boževac
Mladost
Kutleš
2 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Napredak
Bogojevce
0 : 2
Jašunja
Jašunja
Stanovo 1941
Stanovo
0 : 0
Jovanovac
Jovanovac
Hajduk 1936
Jovanovac
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
Bukorovac
Kragujevac
3 : 4
Kragujevac
Kragujevac
Sloga 1936
Kasidol
0 : 4
Beli Orao
Bradarac
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 6
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga (D)
Drmno
1 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Metalac
Požarevac
0 : 0
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Bujačić
Valjevo
2 : 3
Beloševac
Beloševac
Kotešica
Kotešica
1 : 1
Omladinac
Valjevo
Sloga Gorić
Valjevo
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Ribnikar
Pecka
4 : 0
Mladost
Valjevska Kamenica
Korman
Korman
1 : 0
Sava
Mrđenovac
Rudar
Donje Crniljevo
6 : 2
Borac BTG
Batalage
Dobrava Žabar 2020
Žabar
4 : 0
Mladost Svileuva
Svileuva
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
2 : 4
Galeb 1984
Cerovac
Metlić
Metlić
2 : 0
Maovi MH
Maovi
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 3
Mladost
Slatina
Pocerina
Jevremovac
0 : 3
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Napredak
Ševarice
1 : 0
Džemerovac 2020
Ribari
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
3 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Sloga
Duvanište
2 : 0
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
1 : 1
Zvezda
Izvarica
Homoljac
Žagubica
5 : 0
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Mlava (R)
Ribare
2 : 5
Sloga (J)
Jošanica
Proleter
Latković
2 : 14
Kačer
Belanovica
Stepanje
Stepanje
1 : 1
Nepričava
Nepričava
Sloga
Bogovađa
3 : 0
Babajić
Babajić
Mladost (L)
Loznica
0 : 4
Paskovac
Paskovac
Jadar
Stupnica
0 : 4
Mladost (B)
Brezjak
Sloga-Top
Topolovnik
0 : 6
Mirko Tomić
Tribrode
Stiški Kurjak
Kurjače
2 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Ram
Ram
2 : 5
Radnički (P)
Požeženo
Napredak
Zlatovo
1 : 1
Mladi radnik
Grabovica
Vinogradar
Crkvenac
1 : 3
Planinac
Panjevac
Polet
Bikinje
01.11.2020
13:30
Mrčkovac
Mrčkovac
OFK Braničevo
Braničevo
01.11.2020
13:30
Žika Marković Uča
Miljević
Ranilović 1970
Ranilović
2 : 2
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
Angers SCO
Angers
0 : 3
Nice
Nice
Dijon
Dijon
0 : 0
Lorient
Lorient
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
Monaco
Monaco
4 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Nîmes
Nîmes
0 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Reims
Reims
2 : 1
Strasbourg
Strasbourg
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
0 : 1
Montpellier
Montpellier
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 4
Bayer 04
Leverkusen
Hertha BSC
Berlin
1 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Manchester United
Manchester
0 : 1
Arsenal
London
Aston Villa
Birmingem
3 : 4
Southampton
Southampton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 1
Everton
Liverpool
Tottenham Hotspur
London
2 : 1
Brighton
Brighton
Real Betis
Sevilla
3 : 1
Elche
Elche
Celta Vigo
Vigo
1 : 4
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Granada
Granada
1 : 1
Levante
Valencia
Valencia
Valencia
2 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
Napoli
Napoli
0 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Roma
Roma
2 : 0
Fiorentina
Firenze
Sampdoria
Genova
1 : 1
Genoa
Genova
Spezia
La Spezia
1 : 4
Juventus
Torino
Torino
Torino
3 : 4
Lazio
Roma
Udinese
Udine
1 : 2
Milan
Milano
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Sloga
Zemun
Borac
Čačak
01.11.2020
11:00
Kraljica Marija
Novo Selo
Una Fortuna
Kragujevac
3 : 1
Požega
Požega
Karađorđe
Topola
5 : 1
Slatke male
Burovac
Šabac
Šabac
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
TSC
Bačka Topola
4 : 4
Partizan
Beograd
Trayal
Kruševac
1 : 4
Radnički (N)
Niš
Voždovac
Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
GFK Sloven
Ruma
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
5 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Inđija
Inđija
6 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 5
Index
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Tekstilac
Odžaci
0 : 3
Radnički 1912
Sombor
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 1
Javor Matis
Ivanjica
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Šabac Sunrise
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Borac 1926
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
BIP
Čačak
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Bor 1919
Bor
Dinamo
Vranje
0 : 1
OFK Radnički
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
Mladi radnik 1926
Požarevac
5 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
OPK Rudar 2001
Kostolac
2 : 3
Karađorđe
Topola
Zvezdara
Beograd
0 : 2
011
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zemun
Zemun
2 : 2
IMT
Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 4
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Sinđelić
Beograd
5 : 0
BSK 1925
Beograd
Ada
Beograd
5 : 0
GSP Polet
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 5
Poštar 1930
Beograd
Zlatibor
Čajetina
6 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Rubibreza
Rubibreza
Mačva 1929
Bogatić
5 : 3
Mladost
Dračić
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
011
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 0
IMT
Beograd
Brodarac
Beograd
3 : 0
Mačva
Šabac
Napredak
Kruševac
1 : 0
Kiker
Kraljevo
TSC
Bačka Topola
0 : 3
Partizan
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Internacional
Beograd
3 : 3
Zemun
Zemun
Real Niš
Niš
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (Zr)
Zrenjanin
6 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
0 : 4
OFK Vršac
Vršac
Inđija
Inđija
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 2
Index
Novi sad
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 1
Radnički 1912
Sombor
OPK Rudar 1933
Kostolac
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Metalac
Gornji Milanovac
6 : 5
Javor Matis
Ivanjica
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Borac 1926
Čačak
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Apolon 2018
Kraljevo
OFK Sinđelić
Niš
2 : 3
Dinamo
Vranje
Timok 1919
Zaječar
4 : 6
Kopernikus Želežničar
Niš
Radnički (P)
Pirot
8 : 0
Bor 1919
Bor
Prva Iskra
Barič
4 : 2
Rakovica
Rakovica
Radnički 1905
Bajmok
1 : 1
Bajša
Bajša
Bačka
Pačir
0 : 4
Vojvodina
Bačko Gradište
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Iskra
Kucura
Crvena zvezda
Beograd
01.11.2020
IMT
Novi Beograd
ADA
Beograd
01.11.2020
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
01.11.2020
Internacional
Beograd
Pazar Juniors
Novi Pazar
14 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
CFK
Vrbas
5 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Bečej 1918
Bečej
1 : 3
Kabel
Novi Sad
Arena Su
Subotica
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Sporto 023
Zrenjanin
2 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
OFK Vršac
Vršac
2 : 3
Derby 2015
Novi Sad
Železničar
Pančevo
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
Radnički (Š)
Šid
9 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Index
Novi sad
1 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Omoljica
0 : 8
Kristal 2018
Vršac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
5 : 1
Turbina
Vreoci
Tavankut
Tavankut
1 : 3
Tisa Njerš
Adorjan
Radnički 1923
Kragujevac
01.11.2020
09:30
Apolon I
Kragujevac
Vodojaža
Kragujevac
01.11.2020
10:00
Arsenal
Kragujevac
Morava (VP)
Velika Plana
01.11.2020
09:30
Karadjordje (T)
Topola
Aranđelovac
Aranđelovac
01.11.2020
11:00
Sušica
Kragujevac
Apolon II
Kragujevac
01.11.2020
10:30
Gruža
Gruža
Čukarički
Beograd
3 : 1
Grafičar
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Rad
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 8
Crvena zvezda
Beograd
Ada
Beograd
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Borac
Ostruznica
1 : 2
Vranić
Vranić
Jadran
Feketić
01.11.2020
10:00
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
OFK Atletiko
Šabac
3 : 0
Olimpik AS
Šabac
POFK Čivija
Šabac
2 : 2
Šabac Sunrise
Šabac
Piksi 036
Ribnica
0 : 3
Šampion
Gornji Milanovac
Voja Gačić
Pančevo
11 : 0
Polet
Sivac
Bačka
Bačka Palanka
0 : 4
Spartak d.o.o.
Subotica
Voša AS
Novi Sad
1 : 1
Banat
Vršac
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
Kolubara 2
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
15 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Radnički
Rudovci
3 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Radnički (V)
Valjevo
01.11.2020
10:00
Železničar
Lajkovac
Budućnost Krušik 014
Valjevo
4 : 2
Vrelo sport
Ub
Omladinac
Ljig
4 : 1
Vojvode
Mionica
OFK Senjak
Valjevo
3 : 0
Jedinstvo
Ub
OFK Osečina
Osečina
5 : 5
Tešnjar
Valjevo
Šabac Sunrise 1
Šabac
1 : 0
POFK Savacium
Šabac
Čukarički
Beograd
4 : 0
011
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
Dušanovac
Beograd
Akademija fudbala
Lazarevac
2 : 5
Lazarevac
Lazarevac
Borac
Arnajevo
0 : 6
Omladinac
Ljig
Kolubara 2
Lazarevac
5 : 1
Borac
Lazarevac
ŽFK Borac
Lazarevac
1 : 15
Mladi borac
Županjac
Mladost
Čibutkovica
0 : 6
Akademija fudbala
Lazarevac
Real 28
Lazarevac
2 : 1
Kolubara 1
Lazarevac
Real 28
Lazarevac
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Turbina
Vreoci
0 : 7
Akademija fudbala
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 5
Real 28
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
0 : 16
Real 28 - 1
Lazarevac
ŽFK Borac
Lazarevac
4 : 1
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Rekreativo
Beograd

Košarka

Mladost
Zemun
102 : 85
Sloga
Kraljevo
Zadar
Zadar
66 : 72
Split
Split
Cibona
Zagreb
91 : 50
Koper Primorska
Koper
I Came To Play
Novi Sad
81 : 75
Topola
Bačka Topola
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
68 : 92
Joker
Sombor
Hercegovac
Gajdobra
98 : 91
Jedinstvo
Novi Bečej
Student BB
Bajina Bašta
73 : 84
Čačak 94
Čačak
Rivers BM
Beograd
98 : 84
Radnički
Obrenovac
Torlak
Beograd
95 : 93
Mladenovac
Mladenovac
Student 014
Valjevo
85 : 107
Železničar
Lajkovac
Mladost 2014
Ub
90 : 54
Mix
Majur
Mileševac
Prijepolje
111 : 83
Sevojno
Sevojno
Cerak
Beograd
56 : 86
Veba Basket
Beograd
Gorica
Sremčica
97 : 74
Gro-Basket
Grocka
Čubura
Beograd
66 : 83
Zvezdara
Beograd
Ratnici
Niš
97 : 89
Jastreb
Aleksinac
Radan
Lebane
88 : 61
Pusta Reka
Bojnik
Proleter
Ravno Selo
72 : 71
Spartak
Subotica
Agrobanat
Plandište
73 : 82
BNS
Banatsko Novo Selo
Kruševac
Kruševac
86 : 84
Zicer 2014
Gruža
Trepča
Kosovska Mitrovica
58 : 69
Stari Ras
Novi Pazar
Koš 020
Novi Pazar
71 : 80
Prva Petoletka
Trstenik
Art Basket
Beograd
56 : 53
Kraljevo
Kraljevo
Radivoj Korać
Beograd
75 : 86
Crvena zvezda Kombank
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
59 : 74
Srbobran
Srbobran
Gimnazijalac
Pirot
81 : 77
Mileševka
Prijepolje
Sloga
Požega
75 : 54
Ljubovija
Ljubovija
Ras
Beograd
58 : 71
Duga 2
Šabac
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
87 : 89
SO ŽKK
Kikinda
Čelarevo
Čelarevo
83 : 42
Sloga
Plandište
Jedinstvo
Novi Bečej
90 : 46
Delfin
Bačka Palanka
Play Off
Užice
43 : 32
Zvečan
Zvečan
Smederevo
Smederevo
42 : 82
Paraćin
Paraćin
Crvena zvezda MTS
Beograd
74 : 61
Actavis Academy
Leskovac
Borac
Čačak
71 : 88
Dynamic VIP PAY
Beograd
Partizan NIS
Beograd
79 : 64
Star
Novi Sad
Mega Soccerbet
Beograd
99 : 67
Konstantin
Niš
Sloga Elite
Kraljevo
67 : 76
Smederevo 1953
Smederevo
Sloboda
Užice
81 : 70
Vojvodina
Novi Sad
Vojvodina 021
Novi Sad
50 : 75
Art Basket
Beograd

Odbojka

Niš
Niš
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Novi Sad Maneks
Novi Sad
2 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Železničar
Beograd
3 : 1
Dubočica
Leskovac
Borac (P)
Paraćin
3 : 1
Smederevo Carina
Smederevo
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Užice
Užice
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Antena
Kruševac
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
Ribnica 2
Kraljevo
01.11.2020
19:00
Tutin 020
Tutin
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Rudar
Kostolac
2 : 3
Lucky Star
Beograd
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Radnički (K) 2
Kragujevac
Sombor
Sombor
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Dunav Volley
Novi Sad
1 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
1 : 3
Roda
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Student
Niš
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Sloboda S
Čačak
2 : 3
Tara
Bajina Bašta
Lotus
Čačak
1 : 3
Drina
Bajina Bašta
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
3 : 1
Avala
Beograd
Fortuna plus
Aranđelovac
1 : 3
Smeč SV
Svilajnac
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Sloga 2016
Batočina
0 : 3
Ribnica
Mionica
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Tent 2
Obrenovac
Volley Stars
Kljajićevo
2 : 3
Star
Novi Sad
Odbojka 013
Pančevo
1 : 3
Futog West
Futog
Viner
Bor
3 : 0
Ozren
Sokobanja

Rukomet

Partizan
Beograd
34 : 25
Crvenka
Crvenka
Lavovi BP
Bačka Palanka
23 : 22
Morava
Velika Plana
Sivac 69
Sivac
25 : 27
Smederevo
Smederevo
Ub
Ub
29 : 30
Voždovac 2012
Beograd
Kolubara
Lazarevac
36 : 26
Mačva
Bogatić
Žitorađa
Žitorađa
22 : 29
Vranje 1957
Vranje
Jabuka
Jabuka
32 : 26
Crvena zvezda
Mokrin
Radnički
Šid
28 : 21
Somborelektro
Sombor
Nova Pazova
Nova Pazova
25 : 28
Apatin
Apatin
Dolovo
Dolovo
32 : 32
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Metaloplastika 2
Šabac
27 : 29
Loznica
Loznica
Radnički (O)
Obrenovac
35 : 27
Partizan 2
Beograd
Metalac
Valjevo
28 : 26
Novi Beograd
Beograd
Crvena zvezda 2
Beograd
01.11.2020
18:00
Beograd
Beograd
Borsko jezero
Bor
25 : 28
Majdanpek
Majdanpek
ORK Bor
Bor
33 : 35
Rtanj
Boljevac
Knjaz 1957
Knjaževac
36 : 30
Đerdap
Kladovo
Jagodina 2
Jagodina
25 : 30
Zaječar 1949
Zaječar
Mladost (V)
Vranje
24 : 28
Aleksinac
Aleksinac
BSK Heba
Bujanovac
22 : 43
Vlasotince
Vlasotince
Železničar 1949 - 2
Niš
35 : 34
Pirot
Pirot
Šamot 65 2
Aranđelovac
32 : 21
Palanka
Smederevska Palanka
Jedinstvo 1974
Krnjevo
37 : 23
Mladi radnik
Požarevac
Kruševac
Kruševac
26 : 25
Beli anđeo
Prijepolje
Pobednik
Prijepolje
01.11.2020
20:00
Bane
Raška
Lazarevac
Lazarevac
37 : 36
Ub 2
Ub
Obilić
Novi Kneževac
15 : 18
Rusin
Ruski Krstur
Graničar
Gakovo
28 : 22
Borac
Bački Gračac
Unirea
Uzdin
24 : 37
Jedinstvo
Bočar
Zrenjanin
Zrenjanin
33 : 26
Vladimirovac
Vladimirovac
Putinci
Putinci
23 : 24
Ruma
Ruma
Mladi radnik
Radinac
24 : 27
Medicinar
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
32 : 25
Kučevo
Kučevo
Beograd
Beograd
40 : 34
Srem
Sremska Mitrovica
Sloga
Petrovac na Mlavi
36 : 23
Žitorađa
Žitorađa
Ravangrad
Sombor
14 : 48
Spartak
Debeljača
Proleter
Zrenjanin
37 : 20
Mokrin
Mokrin
Studentski Grad
Studentski Grad
24 : 28
Loznica grad
Loznica
ORK Loznica
Loznica
34 : 39
Kosmaj
Ralja
Munje
Bujanovac
9 : 30
Vlasotince
Vlasotince
Đerdap
Kladovo
15 : 40
Pirot
Pirot
Osice
Knjaževac
25 : 23
Hajduk Veljko
Negotin
Nemanjić
Požarevac
28 : 20
Udarnik
Lozovik
Rudar
Kostolac
17 : 31
Jagodina 2
Jagodina
Radnički
Svilajnac
37 : 9
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
Pazar 2003
Novi Pazar
16 : 24
SPD Radnički - 2
Kragujevac
Beočin 1959
Beočin
27 : 16
Obilić
Novi Kneževac
Apatin
Apatin
28 : 31
Prigrevica
Prigrevica

Vaterpolo

Beograd
Beograd
7 : 17
NBG Vukovi
Novi Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 17
Singidunum
Beograd
TENT
Obrenovac
14 : 10
Bečej
Bečej

Futsal

Župski rubin
Prijepolje
4 : 5
Smederevo
Smederevo
SFU Leposavić
Leposavić
7 : 7
Partenon
Smederevska Palanka
Hajduk
Kula
4 : 4
Spartak
Subotica
Progres
Paraćin
1 : 2
Aleksinac 2015
Aleksinac
PP 192
Prijepolje
10 : 2
Bezbednost 192
Valjevo
Bajina Bašta
Bajina Bašta
3 : 1
Kareli
Ub
Zlatibor
Čajetina
9 : 2
Braća Nedić
Osečina
Bor
Bor
4 : 0
Babušnica 2011
Babušnica
Dolap
Prokuplje
1 : 5
As
Bujanovac