XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 301 utakmica za dan
Subota, 29 Avgust 2020

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Radnik
Surdulica
Rad
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Proleter
Novi Sad
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Borac 1926
Čačak
2 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Zemun
Zemun
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 0
Olimpik
Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Zrinjski
Mostar
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 2
Jedinstvo
Brčko
Ljubić
Prnjavor
2 : 1
Borac
Kozarska Dubica
Podrinje
Janja
1 : 3
Leotar
Trebinje
Kozara
Gradiška
3 : 1
Tekstilac
Derventa
Sloga
Doboj
2 : 0
Drina
Zvornik
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 2
Modriča
Modriča
Sloboda
Novi Grad
2 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Željezničar
Banja Luka
2 : 1
Sutjeska
Foča
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
Radnički 1912
Sombor
2 : 1
Tisa
Adorjan
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
Tutin
Tutin
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
GFK Sloboda
Užice
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 3
Sušica
Kragujevac
Mačva 1929
Bogatić
2 : 3
Sloga (P)
Požega
Gruža
Gruža
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Lokomotiva
Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Sinđelić
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Timok 1919
Zaječar
Moravac Orion
Mrštane
2 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Borac
Drenovac
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 2
Šumadija (T)
Toponica
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Karađorđe
Topola
1 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Đerdap
Golubac
1 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Sevojno
Sevojno
1 : 1
FAP
Priboj
Parmenac
Parmenac
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Spartak 1924
Ljig
0 : 2
OFK Divci
Divci
Ribnica
Mionica
0 : 2
Rađevac
Krupanj
Srbobran
Srbobran
5 : 0
Obilić
Novi Kneževac
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Crvenka
Crvenka
Mladost APA
Apatin
3 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Tekstilac
Odžaci
0 : 0
Bajša
Bajša
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 1
Bačka (P)
Pačir
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
Mladost
Omoljica
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Naftagas
Elemir
4 : 1
Sloga
Plandište
Cement
Beočin
3 : 2
Podunavac
Belegiš
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Radnički
Nova Pazova
0 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Borac
Šajkaš
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Levač
Rekovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Meševo
Meševo
3 : 0
Blagotin
Poljna
Morava 1918
Ćuprija
3 : 0
Bošnjane
Bošnjane
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Bor 1919
Bor
4 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Đerdap
Kladovo
0 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Polom
Leskovo
2 : 0
BSK
Bogovina
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 0
Naisus 1977
Rožina
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Šumadija
Šopić
1 : 5
Prva iskra
Barič
Turbina
Vreoci
0 : 1
Torlak
Beograd
Vinča
Vinča
0 : 0
Kosmaj
Ralja
Napredak
Medoševac
2 : 0
Srem
Jakovo
Midžor
Kalna
3 : 2
Šljivar
Šljivar
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 0
Kosovo
Zvezdan
Ozren
Sokobanja
4 : 3
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Čitluk
Čitluk
7 : 1
Žabare
Žabare
GFK Sloven
Ruma
3 : 0
LSK
Laćarak
Rudar
Vrdnik
2 : 2
Partizan
Vitojevci
Železničar
Inđija
0 : 2
Radnički
Šid
BAK
Bela Crkva
3 : 3
Partizan (G)
Gaj
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
Tornjoš
Tornjoš
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 1
MSK
Mihajlovo
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Borac (O)
Ostružnica
4 : 1
Šumadinac
Bečmen
Rakovica
Beograd
2 : 0
011
Beograd
Mladost
Čibutkovica
0 : 4
Omladinac
Veliko Polje
Barajevo
Barajevo
2 : 0
Jedinstvo
Dren
SUF Dubona
Dubona
4 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Slavija
Novi Sad
3 : 2
Susek
Susek
Fruškogorski partizan
Bukovac
4 : 2
Tatra
Kisač
Poreč
Donji milanovac
6 : 1
Krivelj
Krivelj
Brestovac
Borski Brestovac
5 : 2
Urovica
Urovica
Zlot
Zlot
1 : 3
Sloga
Kobišnica
Kolonija
Kragujevac
2 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Taskovići
Taskovići
1 : 1
Mladost
Batušinac
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 0
Elid
Donji Dušnik
Mladost (V)
Vrdila
1 : 2
Rudar
Baljevac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 2
Banjani
Banjani
Radnik (Ub)
Ub
0 : 1
Trlić
Trlić
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
OFK Senjak
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Slatina
Slatina
1 : 0
Ovčar
Markovica
Sinđelić
Lipnica
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Majur
Majur
2 : 4
Jedinstvo
Štitar
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 2
Dolovo
Dolovo
Proleter
Mramorak
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Jedinstvo (D)
Dubovac
10 : 2
Kolonija
Kovin
Vrbica
Aranđelovac
0 : 8
Venčani
Venčani
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
0 : 5
Sloga (Z)
Zabojnica
Slanobarac
Budisava
0 : 3
Vinogradar
Ledinci
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 3
Miletić
Mošorin
Bratstvo 1975
Erdeč
7 : 1
Seljak
Cvetojevac
Žitkovica
Žitkovica
4 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Avala 1939
Beli Potok
2 : 1
Pinosava
Pinosava
Boka Seniors
Beograd
2 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Bata Bulić
Bistrica
4 : 4
Sloga 1952
Veliki Popovac
Rade Milošević
Dubočka
2 : 3
Radnički (K)
Knežica
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Borac (V)
Vukovac
Rudar (S)
Stenjevac
5 : 1
Sinđelić
Vojnik
15. Avgust 1950
Lomnica
4 : 3
Napredak (St)
Stubica
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Sloboda
Šuljkovac
4 : 3
Mladost (D)
Dublje
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 1
Mladi Borac
Sedlare
Zenit
Oparić
5 : 3
Bratstvo
Međureč
Pobednik
Piroman
4 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Krtinska
Krtinska
7 : 0
Rvati
Obrenovac
Kalenić
Kalenić
0 : 4
Joševa
Joševa
Rudar 1945
Radljevo
0 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Ratkovac
Ratkovac
0 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
Lukavac
Lukavac
0 : 0
Rakac Stave
Stave
Radnički 2020
Knez Selo
1 : 1
Supovac
Supovac
Borac
Trnjane
1 : 1
Polet (V)
Vitoševac
Rutevac
Rutevac
1 : 5
OFK Sloga
Dobrujevac
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Čoka
Čoka
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 2
Tisa
Padej
Landol
Landol
1 : 1
Kolarac
Kolari
Badljevica
Badljevica
3 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Soko
Nova Gajdobra
3 : 4
Naša Zvezda
Silbaš
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 1
Naupare
Naupare
Mladost
Mala Drenova
4 : 2
Borjak 2012
Okruglica
OFK Orašje 1960
Orasje
2 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Planinac
Rivica
4 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Vojvodina
Neradin
9 : 0
Borac (S)
Stejanovci
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 4
Sloga (S)
Maradik
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 5
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Polet
Nikinci
3 : 2
Car Uroš
Jazak
BSK
Brajkovac
7 : 2
OFK Radnički
Dren
Sloboda
Stubica
0 : 3
Vreoci
Vreoci
Mladi radnik
Junkovac
1 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Dečić
Tuzi
0 : 0
Jezero
Plav
Podgorica
Podgorica
4 : 0
Budućnost
Podgorica
OFK Titograd
Podgorica
2 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Berane
Berane
Kom
Podgorica
1 : 0
Mornar
Bar
Arsenal
Tivat
1 : 0
Drezga
Piperi
Igalo
Herceg Novi
6 : 0
Ibar
Rožaje
Rennes
Rennes
2 : 1
Montpellier
Montpellier
Strasbourg
Strasbourg
0 : 2
Nice
Nice
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Zemun
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Mašinac Trejs
Niš
Moskva
Novi Sad
4 : 2
Loznica
Loznica
Radnički 2012
Niš
2 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Rad
Beograd
Internacional
Beograd
3 : 1
Trayal
Kruševac
Index
Novi Sad
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Železničar
Pančevo
0 : 1
Inđija
Inđija
Petar Puača
Novi Sad
3 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Loznica
Loznica
Šabac Sunrise
Šabac
5 : 0
Sloga (P)
Požega
Trstenik PPT
Trstenik
6 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
GFK Dubočica
Leskovac
7 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Zvižd
Kučevo
2 : 2
Napredak
Markovac
VGSK
Veliko Gradište
29.08.2020
10:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sloboda
Lipe
29.08.2020
10:00
Smederevo 1924
Smederevo
OPK Rudar 2001
Kostolac
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Karađorđe
Topola
8 : 2
Borac 1932
Ralja
OFK Slavija
Smederevo
29.08.2020
16:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
DIF
Beograd
0 : 3
IMT
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
BSK 1925
Beograd
Studentski Grad
Beograd
3 : 1
Železnik 1930
Železnik
Bežanija
Beograd
0 : 0
Torlak
Beograd
Balkan
Beograd
3 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Mladost
Lučani
Sušica
Kragujevac
6 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Železničar
Lajkovac
5 : 0
Mladost
Dračić
OFK Divci
Divci
2 : 3
Rubibreza
Rubibreza
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
011
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 0
Brodarac
Beograd
Kiker
Kraljevo
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
TSC
Bačka Topola
5 : 6
Rad
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
011
Beograd
3 : 2
IMT
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 3
Ada
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
OFK Vršac
Vršac
3 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Index
Novi sad
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Železničar
Pančevo
2 : 0
Inđija
Inđija
Petar Puača
Novi Sad
3 : 6
Spartak ŽK
Subotica
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Apolon 2018
Kraljevo
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 2
Loznica
Loznica
Trayal
Kruševac
7 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Real
Niš
4 : 3
Radnik
Surdulica
Radnički (P)
Pirot
1 : 3
Dinamo
Vranje
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
Sušica
Kragujevac
9 : 0
Borac
Žabari
Rudar
Stamnica
2 : 3
Sloga 1924
Batočina
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 3
Železničar
Požarevac
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
5 : 4
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Crvena zvezda
Suvodol
8 : 1
SASK
Saraorci
Sloga (L)
Lugavčina
13 : 1
OFK Obilić
Staro Selo
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
Sloga (M)
Miloševac
Sloga
Kraljevo
29.08.2020
12:00
Odustao
Odustao
Mladi radnik 1925
Grdica
4 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane 1931
Raška
0 : 0
Kiker
Kraljevo
Tutin
Tutin
1 : 9
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 4
Jošanica
Novi Pazar
Mačva
Šabac
5 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Brodarac
Beograd
1 : 1
011
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
5 : 0
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
IMT
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
8 : 1
Teleoptik
Zemun
RSK
Rabrovo
4 : 1
Đerdap
Golubac
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 2
AF Duljaj
Topola
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 0
SFU Gornjak
Krepoljin
Soko 2015
Saraoci
4 : 0
Petlić SD 2006
Smederevo
OPK Rudar 1933
Kostolac
5 : 2
Železničar (P)
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
5 : 2
Plana
Velika Plana
Bane 1931
Raška
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
11 : 0
Kiker
Kraljevo
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
Bubamara
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
Apolon 4
Kragujevac
4 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 4
Apolon
Kraljevo
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
Arena Su
Subotica
1 : 4
ODR
Petrovaradin
TSC
Bačka Topola
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Sporto 023
Zrenjanin
6 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
7 : 1
Akademija Bambi
Zrenjanin
Bečkerek 023
Zrenjanin
3 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
1 : 6
One team
Bački Jarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 6
Radnički (Š)
Šid
Železničar Kusadak
Kusadak
10 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Bačinac
Bačinac
1 : 4
Mladost 1948
Donja Livadica
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Podunavac
Udovice
0 : 11
AF Djokić
Velika Plana
Omladinac 2014
Ljig
8 : 0
Drina
Ljubovija
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
7 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
3 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Senjak
Valjevo
1 : 4
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Rađevac
Krupanj
Jedinstvo
Surčin
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Palilulac
Beograd
011
Beograd
5 : 2
BSK 1925
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Kopernikus Železničar
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 3
Car Konstantin
Niš
Lider MGM
Leskovac
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Duel Juniors
Kruševac
5 : 1
Timok 1919
Zaječar
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 6
SFS Borac
Paraćin
Real
Niš
6 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Timočanin
Knjaževac
1 : 2
OFK Radnički
Niš
Šampion 2014
Leskovac
2 : 4
Radnički (P)
Pirot
Mačva
Šabac
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Loznica
Loznica
5 : 0
Kraljica Marija
Novo Selo
Piksi 036
Ribnica
4 : 1
Požega
Požega
Plana
Velika Plana
5 : 5
Šampion
Gornji Milanovac
Karađorđe
Topola
3 : 3
Jedinstvo
Ub
Duel Juniors 2
Kruševac
3 : 0
Radnički Niš 2
Niš
Lider MGM
Leskovac
6 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Knjaževac
Knjaževac
29.08.2020
OFK Radnički
Niš
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Mladost (B)
Baroševac
2 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Radnički
Rudovci
1 : 13
Akademija fudbala
Lazarevac
Arena SU
Subotica
9 : 0
Bajša
Bajša
Bačka
Pačir
1 : 6
AFK
Ada