XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 812 utakmica za dan
Nedelja, 25 April 2021

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Inđija
Inđija
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Radnik
Surdulica
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Trayal
Kruševac
2 : 3
IMT
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Borac
Banja Luka
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Olimpik
Sarajevo
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Bane 1931
Raška
0 : 3
Železničar (L)
Lajkovac
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Zvezdara
Beograd
5 : 2
Leštane
Leštane
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
SFS Borac
Paraćin
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
Župa
Aleksandrovac
0 : 4
Trstenik PPT
Trstenik
Rembas
Resavica
7 : 2
Kablovi
Zaječar
Radan
Lebane
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Timočanin
Knjaževac
5 : 1
Mladost
Medoševac
Real
Podunavci
3 : 0
Polet
Ratina
Proleter
Pečenog
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
0 : 0
Budućnost
Resnik
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Korićani
Korićani
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
OFK Napredak
Markovac
6 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 1
RSK
Rabrovo
Sloboda
Lipe
3 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Borac 1932
Ralja
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Đerdap
Golubac
6 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Karađorđe
Topola
3 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Zvižd
Kučevo
3 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Jasen
Brodarevo
2 : 1
Sevojno
Sevojno
Rampa
Požega
0 : 0
Parmenac
Parmenac
Polet (T)
Trbušani
5 : 1
Omladinac
Zablaće
Prijevor
Prijevor
1 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Sloga (B)
Bogosavac
4 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Mladost (Dr)
Dračić
5 : 0
Spartak 1924
Ljig
Borac (L)
Lešnica
3 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički (K)
Klupci
3 : 4
Mladost (DD)
Donji Dobrić
OFK Divci
Divci
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Hercegovac
Gajdobra
3 : 4
Vojvodina (T)
Tovariševo
Bačka (P)
Pačir
2 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Mladost
Omoljica
ŽAK
Kikinda
2 : 3
Borac
Starčevo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
0 : 0
Banat
Čenta
Index
Novi Sad
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Borac
Šajkaš
5 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk
Divoš
3 : 1
Cement
Beočin
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Jugović
Kać
Jadran
Golubinci
0 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
Levač
Rekovac
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sloga (M)
Majdevo
1 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Juhor
Obrež
1 : 3
Meševo
Meševo
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 2
Morava 1918
Ćuprija
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Lužnica
Babušnica
0 : 1
Bor 1919
Bor
Branik
Štubik
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
OFK 019
Zaječar
3 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 3
Senjak
Pirot
OFK Slatina
Bor
0 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
OFK Niš
Niš
2 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Morava
Žitkovac
4 : 0
Orljane
Orljane
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Malošište
Malošište
3 : 0
Bukovik
Razanj
Naisus 1977
Rožina
1 : 10
Delijski Vis
Niš
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Jablanica
Medveđa
3 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Čekmin
Čekmin
1 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 4
Alakince
Alakince
Žitorađa
Žitorađa
6 : 3
Budućnost
Orašje
Torlak
Beograd
0 : 0
Komgrap
Beograd
Kosmaj
Ralja
2 : 2
BSK 1926
Baćevac
Poštar Zvezdara
Beograd
4 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Srem
Jakovo
0 : 3
Prva iskra
Barič
Borac (L)
Lazarevac
6 : 0
Dunav
Veliko Selo
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Osnić
Osnić
Trebič
Sokobanja
6 : 1
Kosovo
Zvezdan
Graničar
Veliki Izvor
7 : 1
Hajduk
Rujevica
Omladinac
Grezna
1 : 0
Radnički 1946
Lubnica
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 0
Rudar (P)
Podvis
Mačkovac
Mačkovac
2 : 1
FUD
Brus
Gradina
Pejovac
4 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Kupci
Kupci
1 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 2
Žabare
Žabare
Sloga (L)
Lozna
0 : 1
13. April
Lomnica
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Sremac
Dobrinci
0 : 2
Radnički
Šid
Sloga
Voganj
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Napredak
Popinci
9 : 0
LSK
Laćarak
BSK
Bešenovo
4 : 0
Borac (K)
Klenak
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 0
Hajduk (B)
Beška
Mitros
Sremska Mitrovica
5 : 1
PSK
Putinci
Partizan (G)
Gaj
4 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Polet (Id)
Idvor
4 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Banat (I)
Ilandža
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 0
Radnički (B)
Baranda
Dolina
Padina
1 : 5
Strela
Ivanovo
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 1
ŽAK
Sombor
BSK
Bački Brestovac
4 : 0
Slavija
Pivnice
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 1
Kulpin
Kulpin
SU Stanišić 1920
Stanišić
4 : 1
Maglić
Bački Maglić
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
Budućnost (P)
Parage
3 : 2
Omladinac
Bukovac
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Borac 46
Obrovac
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Iskra
Kucura
Obilić
Zmajevo
0 : 1
AFK
Ada
Budućnost
Savino Selo
1 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Jadran
Feketić
2 : 0
Đurđin
Đurđin
Polet
Nakovo
3 : 0
MSK
Mihajlovo
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
ASK
Aradac
2. Oktobar
Kumane
3 : 4
Vojvodina (B)
Bašaid
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Potisje
Knićanin
OFK Klek
Klek
0 : 4
Crvena zvezda
Rusko Selo
Rusanda
Melenci
4 : 1
Lehel
Mužlja
Polet
Trnovče
2 : 1
Obilić
Staro Selo
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
3 : 2
Budućnost
Mala Krsna
SASK
Saraorci
1 : 3
Pobeda
Golobok
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 0
Sloga (M)
Miloševac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Podunavac
Udovice
Bačinac
Bačinac
4 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Partizan 1945
Darosava
0 : 7
BSK
Belosavci
Grizli ML
Saranovo
4 : 0
Borac (P)
Pajsijević
Vinča
Vinča (Topola)
0 : 3
Banja 1957
Banja
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Jasenica (B)
Božurnja
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 3
Trnava
Donja Trnava
Sloga (Z)
Zagorica
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
Lokomotiva
Lapovo
0 : 1
ŽSK
Žirovnica
Marjan (K)
Knić
2 : 0
Plaskovac
Plaskovac
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Umka
Umka
2 : 1
011
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
4 : 2
Šumadinac
Bečmen
Posavac Tišma
Boljevci
4 : 0
Borac (P)
Progar
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 0
Postar 1930
Beograd
DIF
Beograd
0 : 0
Institut
Zemun Polje
Jedinstvo
Dren
2 : 2
Mladi borac
Županjac
Zvezda
Konatice
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
OFK Borac
Arnajevo
1 : 1
Strelac
Mislođin
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 0
Vranić
Vranić
OFK Budućnost
Dudovica
1 : 2
Radnički
Rudovci
Duboko
Mala Moštanica
1 : 1
Lisović 1977
Lisović
SUF Dubona
Dubona
0 : 0
Pudarci
Pudarci
Zaklopača
Zaklopača
0 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Kosmajac
Koraćica
1 : 6
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Boleč
Grocka
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
2 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 7
Zuce 2019
Zuce
Tatra
Kisač
3 : 0
Titel
Titel
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 4
Jedinstvo
Gospođinci
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Susek
Susek
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 5
Veternik
Veternik
OFK Sirig
Sirig
0 : 2
Slavija
Novi Sad
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Urovica
Urovica
Sloga
Kobišnica
1 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Polet
Jabukovac
2 : 0
BSK
Bukovče
Blizna
Blizna
3 : 1
Mladost
Karbulovo
Šumadinac KG
Kragujevac
2 : 1
Maršić
Maršić
Zastava
Kragujevac
1 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 5
Sloboda (G)
Grbice
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
Šumadija 1934
Drača
4 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Omladinac
Gornji Komren
3 : 3
Mladost (L)
Lalinac
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 0
Morava
Krušce
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 1
Crvena zastava
Hum
Radnički 1936
Trupale
1 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Vulkan 1963
Brenica
1 : 1
Aluminjum
Niš
Planinac 1933
Prva Kutina
2 : 3
Palilulac
Niš
Vihor
Маljurevac
1 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mladost (B)
Biskuplje
5 : 0
Manastirica
Manastirica
Rudar (Kr)
Krepoljin
4 : 2
Železničar
Požarevac
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 4
Napredak Simićevo
Simićevo
Sirakovo
Sirakovo
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Sloga (L)
Lučica
3 : 2
Obilić
Živica
Rasovača
Rasovača
1 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Sloga
Korman
1 : 1
Svrljig
Svrljig
Radnički 1924
Kočane
3 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Palilula
Aleksinac
2 : 5
Taskovići
Taskovići
Borac
Azbresnica
2 : 2
Baličevac
Baličevac
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Gruža
Vitanovac
1 : 2
Ribnica
Jovac
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Napredak
Gračac
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 5
Tavnik
Tavnik
Granit
Jošanička banja
4 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Partizan
Majur
2 : 0
Juhor (G)
Glavinci
Orlovi
Jasenovo
5 : 0
Kolare
Kolare
Napredak
Drenovac
6 : 0
Resavac
Subotica
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 3
Mladost (K)
Končarevo
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Mladost (J)
Jovac
3 : 1
Javor
Sladaja
Sloga
Voljavče
3 : 1
Rudar
Senjski Rudnik
Banjani
Banjani
1 : 0
Joks Junajted
Mionica
Trlić
Trlić
3 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Pambukovica
Pambukovica
0 : 3
OFK Senjak
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
Bobište
Bobište
7 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Umac
Miroševce
0 : 0
Gradac
Konopnica
OFK Brza
Brza
2 : 3
Progres
Ladovica
Polet
Stajkovce
1 : 0
Donja Lomnica
Donja Lomnica
OFK Morava
Leskovac
4 : 2
BSK
Belanovce
Real
Donja Jajina
5 : 4
Šumadija
Razgojna
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 0
Milanovo
Milanovo
Moravac
Pečenjevce
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Sloga
Lipovica
2 : 0
Železničar
Brestovac
Mladost 1959
Vinarce
1 : 1
Mladi borac
Živkovo
Prvi partizan
Užice
6 : 3
Kotroman
Mokra Gora
Savinac
Visibaba
3 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Višesava
Bajina Bašta
2 : 4
Polet
Rasna
Bakionica
Bakionica
1 : 0
Čajetina
Čajetina
Ježevica
Ježevica
3 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Omladinac
Zdravčići
0 : 3
Sečica
Seča reka
Lazarica
Prilipac
8 : 1
Perućac
Perućac
Ozremica
Beršići
0 : 0
Prilike
Prilike
Spartak
Trnava
2 : 1
Voćar
Kotraža
Morava
Katrga
1 : 3
Ovčar
Markovica
Dragačevo
Guča
1 : 0
Rakova
Rakova
Jedinstvo
Puhovo
1 : 4
Slatina
Slatina
Rudar
Bresnica
1 : 2
Mladost (P)
Preljina
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 5
Ozrem PMH
Ozrem
Napredak
Izvor
3 : 2
Dragoš
Pirot
Pobeda
Držina
2 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Spartak
Pirot
1 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Rudar
Brasina
2 : 0
Sloga (KR)
Krnić
Mladost
Pocerski Pričinović
0 : 4
Vidojevica
Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Drina
Badovinci
5 : 0
Mladi borac
Dublje
Duško
Klenje
3 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Majur
Majur
3 : 0
Sinđelić
Lipnica
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 5
Lugina
Preševo
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 2
Levosoje
Levosoje
Čelik
Belo polje
0 : 3
Trnovac
Trnovac
Mineralac
Vranjska Banja
2 : 2
Pavlovac
Pavlovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
3 : 0
Vihor
Žbevac
Omladinac (U)
Ugljarevo
0 : 0
Garevina
Garevina
14. Oktobar
Izbenica
0 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Borac
Gornji Katun
5 : 0
Gradac
Pločnik
Rubin
Donji Stupanj
4 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 2
Polet
Izbište
Ratar
Kruščica
2 : 0
Graničar
Miletićevo
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Ševac
Kusić
Omladinac
Zagajica
3 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 0
Vulturul
Grebenac
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 0
Borac (P)
Pločica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 5
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo (D)
Dubovac
2 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 0
Proleter
Mramorak
OFK Brestač
Brestač
1 : 2
ČSK
Čortanovci
Kameni
Ašanja
0 : 2
Napredak
Žarkovac
Sremac
Deč
0 : 3
Fruškogorac
Krčedin
Mladost
Buđanovci
3 : 4
Polet
Novi Karlovci
Dunav
Novi Slankamen
0 : 2
Krušedol
Krušedol
Radnički
Irig
0 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Šumar
Ogar
2 : 0
Graničar
Obrež
Zmaj
Noćaj
3 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sremac (B)
Berkasovo
2 : 2
Jedinstvo
Ruma
Sremac (J)
Jarak
3 : 0
Jednota
Šid
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Trgovački
Sremska Mitrovica
0 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Sloboda
Šašinci
6 : 1
Sloga
Čalma
Zlatica
Zlatica
1 : 6
Naftagas
Boka
OFK Stajićevo
Stajićevo
7 : 1
Tisa 1933
Taraš
Mladost
Belo Blato
1 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Bilećanin
Sečanj
4 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Borac
Kloka
1 : 1
B 2000
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
0 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 3
Gorski Car
Garaši
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Budućnost
Blaznava
Mladi rudar
Bukovik
3 : 0
Mladost (J)
Jelenac
Venčani
Venčani
4 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Napredak (MK)
Malo Krčmare
2 : 2
Mladi radnik (D)
Dragušica
Kruševica 1980
Kneževac
4 : 1
Šumadija (S)
Sipić
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
Čestin
Čestin
0 : 1
BSK
Borač
Terekveš
Svilojevo
2 : 0
Hajduk
Stapar
Lipar
Lipar
3 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Bratstvo 2019
Prigrevica
12 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Polet
Sivac
1 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 0
Mladost
Kruščić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Kula
Kula
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 3
Dinamo
Budisava
Borac (R)
Rakovac
8 : 0
Železničar
Novi Sad
Proleter
Banoštor
2 : 1
Hajduk (G)
Gardinovci
Sloga
Lok
1 : 1
Moskva
Budisava
Ćava
Grošnica
1 : 2
Dobrača
Dobrača
Partizan
Cerovac
0 : 3
Divostin
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
4 : 1
Seljak
Cvetojevac
Barič
Barič
0 : 4
Žitkovica
Žitkovica
BSK 1931
Brežane
3 : 2
Napredak (P)
Poljana
Stig 1955
Beranje
2 : 1
Batovac
Batovac
Mladi Borac
Majilovac
2 : 1
Dizel
Bare
Napredak (B)
Bubušinac
4 : 1
Pek
Kusiće
Mlava (B)
Bratinac
2 : 0
Baštovan 2015
Carevac
Sloga (M)
Mustapić
5 : 4
Ljubičevo
Ljubičevo
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 3
BUSK
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Dedinje
Beograd
2 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Lepušnica
Glogonjski rit
4 : 1
Pionir
Besni Fok
Palilulac
Beograd
1 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Minel
Ripanj
7 : 2
Boka Seniors
Beograd
OFK Crvenka
Borča
2 : 5
Siti Sport Klub
Beograd
Resnik
Resnik
4 : 1
Mladi proleter
Beograd
Pinosava
Pinosava
4 : 0
Sveti Stefan
Slanci
OFK Boždarevac
Boždarevac
3 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Beljina
Beljina
7 : 2
Rušanj
Rušanj
Borac (A)
Adrani
1 : 5
Borac (V)
Vraneši
Miločajac
Miločaj
2 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Mineral 2015
Rudno
0 : 0
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 3
Lazac
Lazac
Sloga Obrva
Obrva
2 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost 1981
Štulac
0 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Radnički (K)
Knežica
3 : 2
Borac (V)
Vukovac
Sloga 1945
Veliko Selo
4 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Rudar (P)
Plazane
4 : 1
Napredak (St)
Stubica
Jasenovo
Jasenovo
1 : 3
Napredak (Sv)
Svojnovo
Pomoravlje
Ostrikovac
4 : 3
Sloga
Donje Vidovo
15. Avgust 1950
Lomnica
5 : 4
Rudar (S)
Stenjevac
Sloboda
Šuljkovac
3 : 1
Mladost (G)
Gložane
Partizan
Glogovac
6 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Osaonica
Bagrdan
4 : 2
Ursule
Ursule
Jedinstvo
Duboka
4 : 1
Zenit
Oparić
Mladost (T)
Tečić
2 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Munja
Baric
10 : 0
Ljubinić
Ljubinić
OFK Urovci
Urovci
0 : 2
Sloga
Ratari
Borac
Ušće
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Partizan
Draževac
0 : 1
Pobednik
Piroman
Skela
Skela
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Proleter
Jasenak
3 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Kolubara (J)
Jabučje
1 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Proleter (B)
Bajevac
2 : 0
Šarbane
Šarbane
Omladinac (K)
Kalinovac
1 : 0
Polet (T)
Takovo
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Mladost (V)
Vračević
3 : 0
Joševa
Joševa
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 0
Kalenić
Kalenić
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Rudar 1945
Radljevo
Napredak (Č)
Čestereg
2 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Proleter
Međa
5 : 1
Terekves
Hetin
Napredak (BT)
Banatska Topola
4 : 2
Roham
Nova Crnja
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 3
Rakac Stave
Stave
Jadar 2013
Valjevo
6 : 0
Polet
Popučke
Komanice
Komanice
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Dračić 2018
Dračić
1 : 1
Popadić
Popadić
Toplica
Donja Toplica
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
Lukavac
Lukavac
0 : 4
Žabari
Žabari (Valjevo)
Mali korak
Oglađenovac
1 : 3
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
1 : 0
Mladost (L)
Latković
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 3
MB
Mala Biljanica
Navalin
Navalin
1 : 2
Badince
Badince
Todorovce
Todorovce
1 : 3
Mladost (B)
Batulovce
Jasenovik 2018
Jasenovik
0 : 2
Radnički 2020
Knez Selo
Spartak
Sićevo
2 : 5
Mezgraja
Mezgraja
Supovac
Supovac
0 : 0
Sloga 1948
Malča
Proleter
Donja Vrežina
7 : 0
Rujnik
Rujnik
OFK Sloga
Dobrujevac
6 : 2
Tempo
Mozgovo
Rutevac
Rutevac
2 : 4
Polet (V)
Vitoševac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
6 : 0
Borac
Trnjane
Graničar
Đala
2 : 1
Hajduk
Podlokanj
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Čoka
Čoka
2 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Tromedja
Majdan
0 : 5
Šampion
Orom
Bačka
Mol
3 : 1
Tisa
Padej
Omladinac
Seone
0 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Badljevica
Badljevica
0 : 2
Vožd 2020
Vodanj
Landol
Landol
5 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Lunjevac
Lunjevac
5 : 2
Kolarac
Kolari
Proleter 1947
Vranovo
1 : 1
Godomin
Smederevo
OFK Slavija
Smederevo
0 : 9
Jezava
Smederevo
Belpos
Belotić
1 : 4
Mladost (Z)
Zvezd
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Polet
Jalovik
7 : 1
Sparta
Kaona
Torpedo
Lojanice
1 : 7
Bobovik
Bobovik
Sloga 1949
Matijevac
2 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Hajduk
Debrc
3 : 5
Verko
Suvo Selo
Tempo
Sefkerin
1 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Pobeda
Samoš
3 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Glogonj
Glogonj
3 : 1
Unirea
Uzdin
Kej
Čačak
8 : 0
Gladijator
Čačak
Vujan
Prislonica
2 : 2
Prijatelji
Čačak
Lugovi
Čačak
4 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
Budućnost
Stančići
2 : 1
Planinac
Vujetinci
Malba
Žaočani
5 : 0
OFK Remont 1959
Čačak
Mršinci
Mršinci
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 1
Rongo Siti
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 5
Nišavac
Staničenje
Bikovo
Bikovo
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
Palić
Palić
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
4 : 1
Solid
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Čantavir
Čantavir
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 1
Žednik
Stari Žednik
Krivanj
Selenča
2 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 2
Bačka 1945
Bačka Palanka
Borac (V)
Vizić
0 : 3
Neštin
Neštin
Proleter
Karađorđevo
1 : 5
Mladost (MB)
Mali Bač
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 0
Slavija
Bođani
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 5
Trešnjevka
Trbusac
PSK
Provo
2 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Šipurske livade
Šabac
5 : 2
OFK Varna
Varna
Petrovac 74
Kujavica
1 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Dobrava
Vukošić
Omladinac
Kalimanići
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 1
Majdan
Majdan
Semedraž
Semedraž
1 : 4
Šumadija
Brdjani
Brezak
Pranjani
1 : 0
Velereč 94
Velereč
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
4 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Velika Reka
Velika Reka
2 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Jelav
Jelav
2 : 4
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
7. Juli
Bela Crkva
4 : 3
Sloga
Straža
Mladost
Donja Borina
3 : 0
Borac
Kozjak
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 2
Antimon
Zajača
Pontes
Kostol
0 : 3
Egeta
Brza Palanka
Omladinac
Vajuga
0 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
25.04.2021
16:30
Kladušnica
Kladušnica
Rtkovo
Rtkovo
4 : 1
Koča Anđelković
Tekija
Brezova
Brezova
1 : 0
Radnički
Turica
Gorušica
Viča
7 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Gradina
Rti
2 : 2
Jelica
Goračići
Sloga
Kaona
2 : 3
Bratstvo
Dljin
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 2
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Petlovača
Petlovača
1 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Napredak
Mačvanski Belotić
5 : 1
Sunrise Šabac
Šabac
Lipolist
Lipolist
0 : 3
Milicionar
Bogatić
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
5 : 0
Partizan
Drenovac
Omladinac (BO)
Bogatić
3 : 2
Budućnost (ZM)
Zminjak
Torpedo 1924
Tabanović
5 : 3
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Trešnjica
Tvrdići
1 : 1
Knjaz
Srednja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
2 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Glumač
Glumač
5 : 1
Duškovci
Duškovci
Pobeda
Pobeda
1 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tomislavci
Tomislavci
5 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Palanka
Smederevska Palanka
5 : 3
Šumadija
Azanja
Udarnik
Baničina
2 : 1
Budućnost 1948
Ratari
Mladost
Novo Selo
3 : 0
Karadjordje
Radovanje
Omladinac
Rakinac
0 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Lepaja 2018
Lepaja
1 : 3
Rad 1974
Merošina
Jastrebac 1979
Krajkovac
0 : 6
Sloga 1980
Jovanovac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 2
Miloševo
Miloševo
Vrelo
Šarkamen
1 : 0
OFK Sikole
Sikole
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 2
Naupare
Naupare
Bukovica
Bukovica
0 : 7
Rasina
Vitanovac
Polet
Šavrane
3 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Konjuh
Konjuh
2 : 2
Gaglovo
Gaglovo
10. februar
Šajinovac
0 : 2
Toplica
Šarlinac
Grkinja
Grkinja
0 : 6
Marina Kutina
Marina Kutina
Gročanski fudbalski klub
Grocka
2 : 1
OFK Mladost
Begaljica
Hajduk
Kamendol
2 : 2
Umčari
Umčari
Slemen
Milušinac
2 : 0
Mladost
Resnik
Velika Morava
Selo Varvarin
1 : 0
Parcane
Parcane
OFK Orašje 1960
Orasje
5 : 3
Mladi radnik
Bačina
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 1
Varvarin
Varvarin
Ratajac
Donje Rataje
6 : 2
Borjak 2012
Okruglica
Partizan
Tomaševac
8 : 0
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
2 : 3
Borac
Zrenjanin
Magnohrom
Kraljevo
4 : 0
Milakovac 2018
Milakovac
Biljanovac
Biljanovac
0 : 0
Omladinac
Drakčići
BSK 2014
Bukovica
0 : 1
Partizan
Vrba
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 2
Studen Vitez
Studenica
Šumadija
Šumarice
2 : 5
Koštam Polje
Delimeđe
Morava
Mrsać
4 : 1
Zgodačica
Godačica
Planinac
Rivica
2 : 2
Sloga (S)
Maradik
Jedinstvo (K)
Kraljevci
3 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Car Uroš
Jazak
3 : 4
Graničar
Grabovci
Polet
Nikinci
4 : 3
Fruškogorac
Mali Radinci
Sloga (K)
Krnješevci
2 : 3
Borac (J)
Jarkovci
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Vukona
Vukona
0 : 4
Vrelo
Vrelo
Sloga (V)
Vrhovine
1 : 3
Jedinstvo (M)
Milorci
Tamnava
Sovljak
0 : 6
Gunjevac
Gunjevac
Budućnost 1995
Slatina
0 : 3
Sovljak
Sovljak
Murgaš 2012
Murgaš
3 : 2
Brgule
Brgule
Dokmir
Dokmir
2 : 2
Kolubara (LP)
Liso Polje
Polet
Zabrega
1 : 3
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Železničar
Klačevica
0 : 4
Borac 1950
Bošnjane
BSK Buljane
Buljane
1 : 1
ISK Izvor
Izvor
Heroj
Busilovac
0 : 0
Jedinstvo
Ratare
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 0
Razvitak
Mirilovac
Budućnost
Lebina
4 : 0
Potočac
Potočac
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
3 : 6
Rastina 1918
Rastina
Dinamo (S)
Sonta
2 : 1
Telečka
Telečka
Oniks
Lozovik
2 : 3
Dražmirovac
Dražmirovac
Trnava
Trnava
7 : 2
Belica
Belica
Dobra Voda
Dobra Voda
0 : 3
GFK Strelište
Jagodina
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
BSK 1924
Boževac
1 : 5
Šapine
Šapine
Jedinstvo (S)
Smoljinac
5 : 1
Stig (C)
Crljenac
Radnik (S)
Salakovac
2 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Janošik
Janošik
5 : 1
Sloga
Margita
Dobrica
Dobrica
3 : 6
Banatul
Lokve
Pobeda
Parta
1 : 2
Hajduk
Šušara
Vinogradar
Gudurica
1 : 2
Vitorul
Straža
Vreoci
Vreoci
2 : 4
BSK
Brajkovac
Sloga
Lukavica
2 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Proleter
Vrbovno
6 : 1
Sloboda
Stubica
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 0
Šumadinac
Kruševica
OFK Polet
Mirosaljci
3 : 4
Mladost
Baroševac
Bistrica
Bistrica
3 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Junkovac
Junkovac
2 : 3
Kalipolje
Žabare
Krćevac 04
Krćevac
4 : 4
Maskar
Maskar
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 1
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Udarnik 2015
Ćovdin
0 : 0
Vukan
Ždrelo
Rudar 1973
Rudare
4 : 1
Mladost
Kutleš
Radnik 2013
Šišince
2 : 10
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Kragujevac
Kragujevac
2 : 2
Jovanovac
Jovanovac
Bukorovac
Kragujevac
2 : 0
Kremenac
Rogojevac
Hajduk 1936
Jovanovac
1 : 3
Stanovo 1941
Stanovo
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 3
Metalac
Požarevac
Proleter 1932
Požarevac
3 : 4
Napredak 1934
Nabrđe
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mip Majdan
Požarevac
2 : 4
Sloga 1932
Ćirikovac
Morava 1932
Prugovo
7 : 0
Moravac 1933
Dragovac
Sopot
Požarevac
5 : 2
Margum
Dubravica
Borac (R)
Radenković
3 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Poletarac
Laćarak
0 : 10
Srem (SR)
Sremska Rača
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
9 : 2
Sloga
Zasavica I
Planinac
Ležimir
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Sava
Mrđenovac
1 : 0
Mladost Svileuva
Svileuva
Galeb 1984
Cerovac
3 : 4
Borac BTG
Batalage
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
0 : 4
Korman
Korman
Dobrava Žabar 2020
Žabar
5 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Maovi MH
Maovi
4 : 2
Mladost
Slatina
Zablaće
Zablaće (Šabac)
5 : 1
Bojić
Bojić
Pocerina
Jevremovac
1 : 2
Metlić
Metlić
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 6
Dumača
Pocerski Metković
Sloga
Duvanište
2 : 0
Culjković
Culjković
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
4 : 1
Napredak
Ševarice
Budućnost
Kočetin
1 : 5
Mladost
Porodin
Sloga
Viteževo
0 : 2
Jedinstvo
Oreovica
BSK
Brzohode
0 : 3
Polet
Aleksandrovac
Mlava (R)
Ribare
0 : 1
Mladost (K)
Krupaja
Homoljac
Žagubica
7 : 1
Laznica
Laznica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
2 : 2
Vrelo 1971
Milanovac
Best Sige
Sige
0 : 1
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Kačer
Belanovica
2 : 0
Sloga
Bogovađa
Nepričava
Nepričava
2 : 1
Babajić
Babajić
Mladost (B)
Brezjak
1 : 0
Paskovac
Paskovac
Jadar
Stupnica
3 : 2
Granit
Radalj
Radnički (P)
Požeženo
3 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Stiški Kurjak
Kurjače
2 : 0
Sloga-Top
Topolovnik
Mladi radnik
Grabovica
3 : 0
Napredak
Zlatovo
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
1 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Padež
Padež
1 : 0
Grkljane
Grkljane
Dedina
Dedina
5 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Dvorane
Dvorane
1 : 1
Kruševica
Kruševica
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
0 : 4
Misača
Misača
Ranilović 1970
Ranilović
1 : 2
Tulež
Tulež
Borac
Ilinci
0 : 0
Sinđelić
Gibarac
OFK Bingula
Bingula
0 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Napredak
Vašica
0 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Graničar
Jamena
5 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Kupinovo
Kupinovo
5 : 2
Mladost 1935
Prhovo
Hajduk 1932
Šimanovci
11 : 0
Sloven
Sibač
Vitez
Subotište
2 : 9
Lovac
Karlovčić
PSS-192
Jagodina
2 : 3
Morava
Rajkinac
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 1
Rudar
Pljevlja
OFK Titograd
Podgorica
0 : 2
Budućnost
Podgorica
Podgorica
Podgorica
1 : 0
Iskra
Danilovgrad
Sutjeska
Nikšić
0 : 0
Jezero
Plav
Dečić
Tuzi
3 : 1
Zeta
Golubovci
Aston Villa
Birmingem
2 : 2
West Bromwich Albion
West Bromwich
Leeds United
Leeds
0 : 0
Manchester United
Manchester
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 4
Burnley
Burnley
Bristol City
Bristol
2 : 3
Luton Town
Luton
Reading
Reading
2 : 2
Swansea City
Swansea
Athletic Club
Bilbao
2 : 1
Atletico Madrid
Madrid
Celta Vigo
Vigo
2 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Huesca
Huesca
0 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Granada
Granada
Villarreal
Villarreal
1 : 2
Barcelona
Barcelona
RB Leipzig
Leipzig
2 : 0
Stuttgart
Stuttgart
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
5 : 0
Arminia
Bielefeld
Angers SCO
Angers
0 : 1
Monaco
Monaco
Lens
Lens
2 : 1
Nîmes
Nîmes
Lorient
Lorient
4 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 3
Lille
Villeneuve d'Ascq
Nice
Nice
3 : 1
Montpellier
Montpellier
Rennes
Rennes
5 : 1
Dijon
Dijon
Strasbourg
Strasbourg
1 : 2
Nantes
Nantes
Atalanta
Bergamo
5 : 0
Bologna
Bologna
Fiorentina
Firenze
1 : 1
Juventus
Torino
Cagliari
Cagliari
3 : 2
Roma
Roma
Benevento
Benevento
2 : 4
Udinese
Udine
Internazionale
Milano
1 : 0
Hellas Verona
Verona
Crvena zvezda
Beograd
0 : 4
Spartak
Subotica
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 4
Mačva
Šabac
Majdanpek
Majdanpek
4 : 1
Loznica
Loznica
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
11 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Požega
Požega
0 : 3
Borac
Čačak
Slatke male
Burovac
2 : 0
Kraljica Marija
Novo Selo
Jedinstvo
Ub
7 : 0
Una Fortuna
Kragujevac
Šabac
Šabac
0 : 7
Karađorđe
Topola
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
TSC
Kanjiža
Zemun
Zemun
1 : 5
Požarevac
Požarevac
Internacional
Beograd
3 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Napredak
Kruševac
0 : 2
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
1 : 1
Inđija
Inđija
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 2
Petrika
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
Hajduk 1912
Kula
3 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 4
Radnički (NP)
Nova Pazova
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
GFK Sloboda
Užice
5 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 2
Borac 1926
Čačak
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 1
Šabac Sunrise
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
6 : 1
Sloga (P)
Požega
Javor Matis
Ivanjica
5 : 0
Loznica
Loznica
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
GFK Jagodina
Jagodina
11 : 1
Radnik
Surdulica
Zvižd
Kučevo
0 : 6
Karađorđe
Topola
Šumadija
Šopić
10 : 1
OFK Urovci
Urovci
Torlak
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
BASK
Beograd
4 : 4
IMT 2
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 1
Železnik 1930
Železnik
Balkan
Beograd
0 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Mladenovac
Mladenovac
1 : 7
Crvenka
Crvenka
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Poštar 1930
Beograd
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Železničar
Lajkovac
2 : 0
OFK Divci
Divci
Kevi
Kevi
1 : 6
AFK
Ada
Rad
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
Real Niš
Niš
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Internacional
Beograd
0 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Napredak
Kruševac
0 : 6
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
7 : 2
Inđija
Inđija
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
12 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 1
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Radnički 1912
Sombor
4 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Železničar
Pančevo
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Studenski grad
Novi Beograd
3 : 2
Sinđelić
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 1
BSK 1925
Beograd
IMT
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Ada
Beograd
6 : 1
Bežanija
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
DIF
Beograd
Dinamo
Vranje
4 : 4
Radnički (N)
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 1
Radnik
Surdulica
GFK Jagodina
Jagodina
8 : 0
SFS Borac
Paraćin
Palilulac
Beograd
2 : 3
Poštar 1930
Beograd
Ratar
Kruščica
3 : 5
Banat (D)
Dupljaja
Rojkovac
Obrenovac
3 : 1
Partizan
Draževac
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 5
POFK Savacium
Šabac
OFK Beograd
Beograd
6 : 3
GSP Polet
Beograd
Mačva 1929
Bogatić
6 : 0
Sloga
Bogosavac
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Apolon 2018
Kovači
2 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
2 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
0 : 3
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
13 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Bubamara
Kraljevo
2 : 7
Apolon
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Apolon 2018
Kovači
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 4
ODR
Petrovaradin
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
CFK
Vrbas
Arena Su
Subotica
6 : 0
Bečej 1918
Bečej
Derby 2015
Novi Sad
4 : 1
Akademija Bambi
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
1 : 0
Sporto 023
Zrenjanin
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 2
GFK Sloven
Ruma
Vojvodina
Novi Sad
20 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mačva 1929
Bogatić
8 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
6 : 3
Savacium
Šabac
Mladost
Donji Dobrić
1 : 1
Sunrise Šabac
Šabac
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Borac
Lazarevac
Radnički
Rudovci
4 : 4
OFK Budućnost
Dudovica
Tavankut
Tavankut
0 : 27
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
10 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Rvati
Rvati
0 : 6
Duboko
Mala Mostanica
Posavina
Stubline
2 : 6
Omladinac
Veliko Polje
Crvena zvezda
Beograd
7 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 7
Čukarički
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 3
Zemun
Zemun
OLE
Zemun
12 : 0
Studentski grad
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 1
Šumadinac
Bečmen
OFK Beograd
Beograd
15 : 0
Zvezdara
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 6
Kosmaj
Ralja
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Balkan
Beograd
Srbobran
Srbobran
2 : 3
Obilić
Zmajevo
Budućnost
Savino Selo
1 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Lider MGM
Leskovac
Napredak
Kruševac
1 : 0
Duel Juniors
Kruševac
Radnik
Surdulica
4 : 1
Real
Niš
Kopernikus Železničar
Niš
6 : 1
Timočanin
Knjaževac
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Heroj Polet
Jajinci
0 : 10
Rakovica
Beograd
BSK 1926
Baćevac
7 : 12
Šumadija
Jagnjilo
Mačva
Šabac
13 : 0
Plana
Velika Plana
IMT
Beograd
1 : 13
Čukarički B
Beograd
Budućnost
Dobanovci
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Borac
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
3 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Mačva 2
Šabac
0 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Borac
Lazarevac
0 : 5
Omladinac
Ljig
Mladi borac
Županjac
0 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 2
Akademija fudbala
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
10 : 0
Borac
Arnajevo
Mladost
Cvetovac
2 : 1
Mladi borac
Županjac
Omladinac
Ljig
2 : 2
Kolubara 1
Lazarevac
Turbina
Vreoci
0 : 4
Zadrugar
Lajkovac
Mladost
Čibutkovica
2 : 1
Kolubara 2
Lazarevac
Real 28
Lazarevac
11 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
Real 28 - 1
Lazarevac
6 : 3
Real 28 -2
Lazarevac
Turbina
Vreoci
0 : 1
Akademija fudbala 2
Lazarevac

Košarka

Spars Realway
Sarajevo
74 : 59
Podgorica
Podgorica
Mega Soccerbet
Beograd
73 : 63
Crvena zvezda MTS
Beograd
Ras
Beograd
71 : 45
Vojvodina 021
Novi Sad
Partizan 1953
Beograd
77 : 69
Radivoj Korać
Beograd
Crvena zvezda Kombank
Beograd
118 : 35
SPD Radnički d.o.o
Kragujevac
Kraljevo
Kraljevo
58 : 65
Srem
Sremska Mitrovica

Odbojka

MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Vest
Šid
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
Partizan
Bač
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Pusta Reka
Bojnik
1 : 3
Stampedo
Niš
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Milenijum
Niš
Student
Niš
3 : 2
Kuršumlija
Kuršumlija
Sloga 031
Požega
0 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Sloboda S
Čačak
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Sokolica
Zvečan
Lotus
Čačak
1 : 3
Napredak 037
Kruševac
Ribnica
Mionica
3 : 0
Smeč SV
Svilajnac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
Bagljaš 023
Zrenjanin
0 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
Futog West
Futog
3 : 0
Star
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
1 : 3
Volley Stars
Kljajićevo

Rukomet

Radnički
Kragujevac
27 : 28
Dinamo
Pančevo
Žitorađa
Žitorađa
22 : 26
Zlatar
Nova Varoš
Jagodina
Jagodina
35 : 39
Bela Palanka
Bela Palanka
Vranje 1957
Vranje
17 : 20
Topličanin
Prokuplje
Radnički
Šid
29 : 35
Jabuka
Jabuka
Crvena zvezda
Mokrin
29 : 24
Nova Pazova
Nova Pazova
Somborelektro
Sombor
26 : 37
Dolovo
Dolovo
Beograd
Beograd
28 : 26
Rekreativo
Beograd
Metalac
Valjevo
28 : 24
Partizan 2
Beograd
Vlasotince
Vlasotince
49 : 21
Pirot
Pirot
Nišava
Niš
33 : 41
Dubočica 54 2
Leskovac
Jedinstvo 1974
Krnjevo
41 : 28
Palanka
Smederevska Palanka
Smederevo 2
Smederevo
30 : 15
Udarnik
Lozovik
Bane
Raška
20 : 29
Mladost
Čačak
Arilje
Arilje
26 : 26
Beli anđeo
Prijepolje
Crepaja
Crepaja
42 : 27
Sombor
Sombor
Budućnost
Alibunar
28 : 24
Mladost
Vršac
ŽSK 1955
Žabalj
21 : 25
Slavija
Novi Sad
Kolubara 2
Lazarevac
17 : 28
Studentski grad
Beograd
Ub 2
Ub
25 : 23
Lazarevac
Lazarevac
Bask
Beograd
32 : 25
Umčari
Umčari
Hajduk
Čurug
25 : 26
Putinci
Putinci
Titel
Titel
26 : 34
Ruma
Ruma
Vojvodina
Novi Sad
37 : 35
Železničar
Inđija
Kučevo
Kučevo
23 : 29
Beograd
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
24 : 38
ORK Beograd
Beograd
Laki
Crvenka
29 : 17
Mokrin
Mokrin
Sloven
Ruma
31 : 30
Spartak
Debeljača
Munje
Bujanovac
7 : 34
Mladost
Kuršumlija
Remesiana
Bela Palanka
37 : 29
Osice
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
27 : 32
Bor - RTB 2
Bor
Obilić
Novi Kneževac
21 : 13
Trijumf
Srbobran

Vaterpolo

Beograd
Beograd
11 : 16
Proleter
Zrenjanin
Crvena zvezda
Beograd
20 : 9
Taš 2000
Beograd
Vračar
Beograd
20 : 9
Valis
Valjevo

Futsal

FON
Beograd
2 : 2
Kalča
Niš
Konjarnik
Beograd
5 : 0
Winter sport
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 2
Zemun Samo pravo
Zemun
Nova Pazova
Nova Pazova
4 : 2
Vranje
Vranje
BSK
Bujanovac
6 : 1
Akademac
Niš
Ozren
Sokobanja
5 : 0
Bor
Bor

Ragbi 13

Partizan 1953
Beograd
32 : 24
Crvena zvezda
Beograd
Radnički
Niš
38 : 34
Dorćol
Beograd

Američki fudbal

Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
0 : 17
Banat Bulls
Vršac

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
46 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
67 : 5
BRK Crvena Zvezda
Beograd