XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 484 utakmica za dan
Nedelja, 22 Novembar 2020

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Dinamo
Vranje
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Kabel
Novi Sad
2 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Trayal
Kruševac
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Olimpik
Sarajevo
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 1
Velež
Mostar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 0
Radnik
Bijeljina
Dunav
Stari Banovci
0 : 4
Radnički 1912
Sombor
Borac
Sakule
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Tisa
Adorjan
0 : 2
Mladost (NS)
Novi Sad
Jošanica
Novi Pazar
5 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Bane 1931
Raška
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Studenski grad
Novi Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Car Konstantin
Niš
1 : 3
Radan
Lebane
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Radnik
Ušće
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Borac
Drenovac
1 : 5
Vodojaža
Grošnica
Proleter
Pečenog
2 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Real
Podunavci
5 : 0
Omladinac
Novo Selo
Apolon 2018
Kovači
1 : 1
Šumadija (T)
Toponica
Polet
Ratina
4 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
OFK Napredak
Markovac
0 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Borac 1932
Ralja
3 : 3
Đerdap
Golubac
Sloboda
Lipe
2 : 4
Zvižd
Kučevo
Pomoravlje
Vlaški Do
10 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 0
Sloga (M)
Milatovac
RSK
Rabrovo
5 : 2
VGSK
Veliko Gradište
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Rudar (S)
Stamnica
6 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Prijevor
Prijevor
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (T)
Trbušani
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Rampa
Požega
0 : 5
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Omladinac
Zablaće
3 : 2
Polet (Lj)
Ljubić
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Borac (L)
Lešnica
3 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Sloga (B)
Bogosavac
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Spartak 1924
Ljig
0 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 1
Rađevac
Krupanj
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 0
Ribnica
Mionica
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
6 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost
Omoljica
3 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Borac
Starčevo
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Banat
Čenta
1 : 1
Sloga
Plandište
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 2
Begej
Žitište
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Radnički (K)
Kovin
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jugović
Kać
0 : 3
Index
Novi Sad
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Jadran
Golubinci
0 : 1
Sloga (T)
Temerin
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 2
Hajduk
Divoš
Moravac 2015
Krušar
1 : 0
Levač
Rekovac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Temnić 1924
Varvarin
0 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Rajko Mitić
Bela Palanka
7 : 0
Lužnica
Babušnica
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Branik
Štubik
OFK Slatina
Bor
3 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
OFK 019
Zaječar
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Bukovik
Razanj
3 : 1
Orljane
Orljane
Rudar
Jelašnica
1 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Pukovac
Pukovac
2 : 0
OFK Niš
Niš
Naisus 1977
Rožina
0 : 7
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Moravica
Subotinac
1 : 8
Malošište
Malošište
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 2
Gracko
Staro Gracko
Alakince
Alakince
2 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Borac (L)
Lazarevac
4 : 2
Komgrap
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 1
Turbina
Vreoci
Poštar Zvezdara
Beograd
4 : 1
Vrčin
Vrčin
Kosmaj
Ralja
1 : 1
Posavina
Stubline
Torlak
Beograd
5 : 2
Šumadija
Šopić
BSK 1926
Baćevac
2 : 2
Budućnost (Z)
Zvečka
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
Prva iskra
Barič
22.11.2020
11:00
Milutinac
Zemun
Mačkovac
Mačkovac
2 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Sloga (L)
Lozna
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Kupci
Kupci
3 : 1
Čitluk
Čitluk
Gradina
Pejovac
0 : 3
Vinogradar
Zleginje
Trudbenik
Stalać
4 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
FUD
Brus
2 : 0
13. April
Lomnica
Sebečevac
Sebečevac
4 : 0
Žabare
Žabare
Hajduk (B)
Beška
4 : 3
Sremac
Dobrinci
Ljukovo
Ljukovo
7 : 0
Borac (K)
Klenak
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 3
LSK
Laćarak
Borac (M)
Martinci
3 : 2
Partizan
Vitojevci
PSK
Putinci
0 : 2
Radnički
Šid
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 1
Sloga
Voganj
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Potporanj
Potporanj
0 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Polet (Id)
Idvor
2 : 1
Dolina
Padina
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Strela
Ivanovo
Spartak 1911
Debeljača
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
Banat (I)
Ilandža
0 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Stanišić 1920
Stanišić
4 : 1
ŽAK
Sombor
Radnički 1918
Ratkovo
6 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
BSK
Bački Brestovac
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 0
Borac 46
Obrovac
Slavija
Pivnice
4 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Omladinac
Bukovac
Maglić
Bački Maglić
0 : 4
Borac (BG)
Bački Gračac
Obilić
Zmajevo
7 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 1
Đurđin
Đurđin
Proleter (Nj)
Njegoševo
0 : 5
Senta
Senta
Iskra
Kucura
2 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Sloga
Ostojićevo
6 : 1
AFK
Ada
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
MSK
Mihajlovo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
0 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Borac
Aleksandrovo
5 : 2
Delija
Mokrin
Tamiš
Farkaždin
1 : 0
OFK Klek
Klek
Polet
Nakovo
5 : 1
Rusanda
Melenci
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 1
Crvena zvezda
Rusko Selo
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 2
Potisje
Knićanin
Podunavac
Udovice
2 : 0
Polet
Trnovče
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Sloga (L)
Lugavčina
3 : 2
Pobeda
Golobok
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Obilić
Staro Selo
Bačinac
Bačinac
3 : 0
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
SASK
Saraorci
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 4
Železničar Kusadak
Kusadak
Prvi srpski ustanak
Orašac
22.11.2020
13:00
Šumadinac (S)
Stojnik
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
Vinča
Vinča (Topola)
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Grizli ML
Saranovo
4 : 1
Marjan (K)
Knić
Partizan 1945
Darosava
3 : 5
Plaskovac
Plaskovac
Šumadinac 1913
Natalinci
6 : 0
ŽSK
Žirovnica
BSK
Belosavci
4 : 2
Omladinac
Donja Rača
Banja 1957
Banja
4 : 1
Jasenica (B)
Božurnja
Balkan Mirijevo
Beograd
3 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 4
DIF
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
2 : 1
Rakovica
Beograd
Umka
Umka
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 4
PKB (PS)
Padinska skela
011
Beograd
0 : 3
Hajduk
Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Borac (P)
Progar
1 : 1
Postar 1930
Beograd
OFK Budućnost
Dudovica
4 : 1
Mladi borac
Županjac
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 0
Barajevo
Barajevo
OFK Borac
Arnajevo
2 : 2
Mladost
Čibutkovica
Zvezda
Konatice
3 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Jedinstvo
Dren
2 : 3
Lisović 1977
Lisović
Omladinac
Veliko Polje
3 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Strelac
Mislođin
6 : 0
Polet
Grabovac
Vranić
Vranić
2 : 1
Radnički
Rudovci
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Titel
Titel
Bačka 1923
Đurđevo
2 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Tatra
Kisač
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
Bačka (B)
Begeč
1 : 4
Slavija
Novi Sad
Hajduk
Čurug
0 : 15
Veternik
Veternik
Jedinstvo
Gospođinci
5 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Susek
Susek
0 : 5
TSK
Temerin
Ključ
Podvrška
2 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Mladost
Karbulovo
4 : 2
Urovica
Urovica
Blizna
Blizna
22.11.2020
13:00
Rudna Glava
Rudna Glava
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
Polet
Jabukovac
2 : 1
Zlot
Zlot
Jedinstvo
Petrovac
2 : 2
Maršić
Maršić
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
0 : 3
Kolonija
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
22.11.2020
13:00
Šumadija 1934
Drača
Šumadinac KG
Kragujevac
0 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
5 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Slavija
Kragujevac
1 : 3
Sloboda (G)
Grbice
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
Obilić
Živica
2 : 0
Integral
Batuša
Vihor
Маljurevac
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Manastirica
Manastirica
0 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 1
Železničar
Požarevac
Radnički 1924
Kočane
1 : 1
Doljevac
Doljevac
Rasovača
Rasovača
1 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Jastrebac
Tešica
0 : 1
Moravac
Čečina
Pobeda
Rusna
2 : 2
Baličevac
Baličevac
Elid
Donji Dušnik
3 : 0
Rudar
Aleksinački rudnici
Moravac
Zaplanjska Toponica
0 : 2
Taskovići
Taskovići
Budućnost
Konarevo
7 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Gruža
Vitanovac
0 : 3
Mladi radnik 1925
Grdica
Ibar
Mataruška Banja
0 : 1
Mataruge
Mataruge
Ribnica
Jovac
7 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 4
Tavnik
Tavnik
Napredak
Gračac
1 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
OFK Bratstvo
Medveđa
0 : 6
Sloga
Voljavče
Orlovi
Jasenovo
2 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Partizan
Majur
4 : 3
Javor
Sladaja
Kolare
Kolare
0 : 2
Budućnost (Đ)
Đurinac
Morava (R)
Ribare
1 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Budućnost (M)
Miliva
4 : 0
Resavac
Subotica
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
Radnik
Ub
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Pambukovica
Pambukovica
0 : 2
ZSK
Valjevo
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Sloga (KR)
Krnić
Vidojevica
Lešnica
4 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
4 : 1
Jedinstvo
Štitar
Mladi borac
Dublje
0 : 1
Cer (PE)
Petkovica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
5 : 3
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Majur
Majur
3 : 3
Rudar
Brasina
Duško
Klenje
0 : 2
Mladost
Pocerski Pričinović
Drina
Badovinci
3 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Levosoje
Levosoje
Vihor
Žbevac
2 : 3
Lugina
Preševo
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
4 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Mineralac
Vranjska Banja
8 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Čelik
Belo polje
3 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 2
Omladinac (U)
Ugljarevo
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
ČSK
Čortanovci
Mladost
Buđanovci
2 : 3
Radnički
Irig
Sremac
Deč
2 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Kameni
Ašanja
2 : 1
Šumar
Ogar
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Krušedol
Krušedol
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Sremac (J)
Jarak
0 : 3
Fruška Gora
Ruma
Sremac (B)
Berkasovo
3 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Manđeloš
5 : 0
Sloboda
Šašinci
Zmaj
Noćaj
8 : 2
Sloga
Čalma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Jedinstvo
Ruma
0 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Jednota
Šid
0 : 6
Erdevik 2017
Erdevik
Napredak (MK)
Malo Krčmare
2 : 1
Čestin
Čestin
Šumadija (S)
Sipić
1 : 4
Feniks
Rača
Pek
Kusiće
1 : 5
Žitkovica
Žitkovica
Pionir
Besni Fok
2 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Mineral 2015
Rudno
2 : 1
Progorelica
Progorelica
Miločajac
Miločaj
2 : 1
Sloga Obrva
Obrva
Borac (A)
Adrani
3 : 2
Mladost 1981
Štulac
Braća Vuković
Lađevci
3 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Borac (V)
Vraneši
3 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost 1925
Oplanići
3 : 2
Stubal
Stubal
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Lazac
Lazac
Mladost (T)
Tečić
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
Jedinstvo
Duboka
0 : 3
Mladost (D)
Dublje
Osaonica
Bagrdan
3 : 2
Mladi borac
Sedlare
Crni Vrh
Deonica
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Partizan
Glogovac
3 : 3
GFK Tabane
Jagodina
OFK Blagotin
Belušić
2 : 7
Šantarovac
Šantarovac
Kolubara
Jabučje
0 : 2
Mladost
Vračević
Omladinac
Kalinovac
2 : 3
Zvizdar
Zvizdar
Proleter
Bajevac
1 : 1
Čučuge
Čučuge
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 4
Rudar
Radljevo
Šarbane
Šarbane
2 : 1
Kalenić
Kalenić
Polet (T)
Takovo
3 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 0
Joševa
Joševa
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 1
Toplica
Donja Toplica
Dračić 2018
Dračić
1 : 2
Lukavac
Lukavac
Komanice
Komanice
3 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Jadar 2013
Valjevo
0 : 5
Tešnjar
Valjevo
Rakac Stave
Stave
22.11.2020
11:00
Mladost (L)
Latković
Polet
Popučke
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
Popadić
Popadić
3 : 1
Rajac
Kadina Luka
Radnički
Koceljeva
1 : 0
Šipurske livade
Šabac
Cerić
Miokus
1 : 5
Petrovac 74
Kujavica
Jevremovac
Jevremovac
2 : 3
Mrovska
Mrovska
PSK
Provo
0 : 2
Dobrava
Vukošić
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
OFK Jelen
Jelenča
5 : 0
OFK Varna
Varna
Trešnjevka
Trbusac
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
4 : 3
Rankovac
Nakučani
Velika Reka
Velika Reka
1 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Jelav
Jelav
1 : 0
Mladost
Donja Borina
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Antimon
Zajača
Hajduk
Ribarica
1 : 1
Borac
Kozjak
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
1 : 0
Azbukovica
Crnča
Mladost
Mačvanski Metković
3 : 0
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Lipolist
Lipolist
4 : 1
Omladinac (BO)
Bogatić
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Petlovača
Petlovača
2 : 2
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Budućnost (ZM)
Zminjak
8 : 0
Premijer
Badovinci
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
2 : 3
Partizan
Drenovac
Gorki
Glušci
2 : 1
Milicionar
Bogatić
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 1
Šabac Sunrise
Šabac
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 2
Arbanasce
Arbanasce
Jastrebac 1979
Krajkovac
6 : 1
Lepaja 2018
Lepaja
Globoder
Globoder
0 : 0
Naupare
Naupare
Bukovica
Bukovica
0 : 2
Polet
Šavrane
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Modrica
Modrica
2 : 2
Makrešane
Makrešane
Parunovac
Parunovac
1 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Rasina
Vitanovac
7 : 4
Čarapan
Kruševac
Biljanovac
Biljanovac
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Magnohrom
Kraljevo
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Omladinac
Drakčići
3 : 0
Koštam Polje
Delimeđe
Partizan
Vrba
0 : 3
Studen Vitez
Studenica
Best Sige
Sige
22.11.2020
10:00
Homoljac
Žagubica
Arsenal
Tivat
3 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
Kom
Podgorica
0 : 2
Igalo
Herceg Novi
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Ibar
Rožaje
Berane
Berane
1 : 1
Drezga
Piperi
Bokelj
Kotor
0 : 0
Mornar
Bar
Angers SCO
Angers
0 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
Dijon
Dijon
0 : 1
Lens
Lens
Lille
Villeneuve d'Ascq
4 : 0
Lorient
Lorient
Montpellier
Montpellier
4 : 3
Strasbourg
Strasbourg
Nantes
Nantes
1 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Reims
Reims
0 : 1
Nîmes
Nîmes
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 3
Mainz 05
Mainz
Köln
Köln
1 : 2
Union Berlin
Berlin
Fulham
London
2 : 3
Everton
Liverpool
Leeds United
Leeds
0 : 0
Arsenal
London
Liverpool
Liverpool
3 : 0
Leicester City
Leicester
Sheffield United
Sheffield
0 : 1
West Ham United
London
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
2 : 2
Valencia
Valencia
Eibar
Eibar
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Cádiz
Cádiz
0 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Granada
Granada
1 : 3
Real Valladolid
Valladolid
Fiorentina
Firenze
0 : 1
Benevento
Benevento
Internazionale
Milano
4 : 2
Torino
Torino
Napoli
Napoli
1 : 3
Milan
Milano
Roma
Roma
3 : 0
Parma
Parma
Sampdoria
Genova
1 : 2
Bologna
Bologna
Udinese
Udine
1 : 0
Genoa
Genova
Hellas Verona
Verona
0 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Slatke male
Burovac
22.11.2020
13:00
Borac
Čačak
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Čukarički
Beograd
IMT
Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Voždovac
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Internacional
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 1
Železničar
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Borac 1926
Čačak
5 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Sloga (P)
Požega
5 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Loznica
Loznica
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Javor Matis
Ivanjica
4 : 3
GFK Sloboda
Užice
Radnički (V)
Valjevo
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 2
Mačva
Šabac
Bor 1919
Bor
3 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Topličanin
Prokuplje
22.11.2020
10:00
Radnik
Surdulica
OFK Sinđelić
Niš
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Timok 1919
Zaječar
5 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
DIF
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Železnik 1930
Železnik
BSK 1925
Beograd
1 : 3
Studentski Grad
Beograd
Torlak
Beograd
3 : 1
Zvezdara
Beograd
IMT
Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Mladost (L)
Lučani
1 : 2
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
OFK Vršac
Vršac
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Real Niš
Niš
1 : 3
Partizan
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
0 : 2
Brodarac
Beograd
Sinđelić
Beograd
6 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
Železničar
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 14
Vojvodina
Novi Sad
Borac 1926
Čačak
9 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Loznica
Loznica
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Javor Matis
Ivanjica
2 : 3
GFK Sloboda
Užice
Radnički (V)
Valjevo
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Savacijum
Šabac
OPK Rudar 1933
Kostolac
22.11.2020
13:00
Metalac
Gornji Milanovac
Timočanin
Knjaževac
5 : 2
Radnički (P)
Pirot
OFK Sinđelić
Niš
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Palilulac
Beograd
3 : 1
Zvezdara
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
Balkan
Beograd
BASK
Beograd
3 : 1
Prva Iskra
Barič
Internacional
Beograd
22.11.2020
011
Beograd
Radnički
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Mladost
Donji Dobrić
4 : 1
Rađevac
Krupanj
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Mačva
Šabac
Šabac Sunrise
Šabac
3 : 2
Loznica
Loznica
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Moskva
Novi Sad
2 : 2
Stajićevo 2017
Stajićevo
Spartak
Subotica
22.11.2020
10:00
TSC
Kanjiža
Spartak d.o.o.
Subotica
4 : 0
Lehel 2019
Zrenjanin
Polet
Sivac
22.11.2020
13:00
Banat
Vršac
Bačka
Bačka Palanka
22.11.2020
12:00
Nova Kolonija
Kovin
Tika taka
Šabac
3 : 5
OFK Atletiko
Šabac
Fenix 2
Šabac
1 : 0
POFK Čivija
Šabac
Mačva 2
Šabac
1 : 2
Šabac Sunrise 1
Šabac
Mačva 1929
Bogatić
0 : 8
Fenix 1
Šabac
OFK Žarkovo
Žarkovo
3 : 1
Zemun
Zemun

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
87 : 68
Cibona
Zagreb
Cedevita Olimpija
Ljubljana
103 : 92
Igokea
Aleksandrovac
Niš
Niš
71 : 66
Mladost Vesna
Bela Palanka
Radnik
Surdulica
83 : 69
Rudar 1903
Bor
Omladinac
Novi Banovci
22.11.2020
17:00
Futog
Futog
Ivanjica
Ivanjica
83 : 68
Loznica
Loznica
Priboj
Priboj
110 : 64
Crnokosa
Kosjerić
Osečina
Osečina
76 : 69
Mladost 2014
Ub
Jastreb
Aleksinac
68 : 65
Hisar
Leskovac
Ratnici
Niš
101 : 70
Knjaževac
Knjaževac
Radan
Lebane
46 : 41
Kuršumlija
Kuršumlija
Bagljaš
Zrenjanin
77 : 57
Roling
Veternik
Akademik
Srbobran
76 : 62
Beočin
Beočin
Petrovgrad
Zrenjanin
87 : 99
Srbobran
Srbobran
Jadran
Golubinci
94 : 59
Ru koš
Ruma
Šumadija 2017
Aranđelovac
102 : 82
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Art Basket
Beograd
22.11.2020
19:00
Vojvodina 021
Novi Sad
Karaburma
Beograd
87 : 50
Ljubovija
Ljubovija
Srem
Sremska Mitrovica
22.11.2020
17:30
Vršac
Vršac
Ras
Beograd
105 : 58
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Bagdala
Kruševac
22.11.2020
16:00
Radnički 2016
Kragujevac
Trstenik
Trstenik
74 : 64
Smederevo
Smederevo
Star
Novi Sad
63 : 77
Sloboda
Užice
Borac
Čačak
74 : 77
Partizan NIS
Beograd
Novosadska ŽKA
Novi Sad
39 : 102
Crvena zvezda Kombank
Beograd
Partizan 1953
Beograd
50 : 60
Kraljevo
Kraljevo

Odbojka

Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 2
Užice
Užice
Gračac
Gračac
3 : 1
FAP Livnica
Prijepolje
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Pirot
Pirot
Mladi radnik 2
Požarevac
3 : 1
As
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 1
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Kikinda
Kikinda
3 : 2
Dunav Volley
Novi Sad
Partizan
Bač
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Roda
Beograd
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Stampedo
Niš
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Pusta Reka
Bojnik
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Milenijum
Niš
1 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Raška
Raška
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
Sloboda S
Čačak
2 : 3
Lotus
Čačak
Sokolica
Zvečan
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
Smeč SV
Svilajnac
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Štrand Volej
Novi Sad
1 : 3
NS Volej Team
Novi Sad
Srem 2
Sremska Mitrovica
1 : 3
Odbojka 013
Pančevo

Rukomet

Proleter
Zrenjanin
27 : 34
Dinamo
Pančevo
Crvena zvezda
Beograd
30 : 26
Železničar 1949
Niš
Ub
Ub
21 : 41
Jugović
Kać
Sinđelić
Beograd
28 : 27
Rakovica
Rakovica
Metalac
Valjevo
23 : 23
Loznica
Loznica
Crvena zvezda 2
Beograd
29 : 34
Partizan 2
Beograd
Borsko jezero
Bor
24 : 33
ORK Bor
Bor
Aleksinac
Aleksinac
38 : 25
Pirot
Pirot
Nišava
Niš
29 : 26
BSK Heba
Bujanovac
Smederevo 2
Smederevo
25 : 30
Lokomotiva
Lapovo
Jedinstvo 1974
Krnjevo
39 : 25
Rudar 2
Kostolac
Mladi radnik
Požarevac
40 : 30
Palanka
Smederevska Palanka
Osipaonica
Osipaonica
28 : 46
Karađorđe
Topola
Sloga
Kraljevo
29 : 33
Mladost
Čačak
Dalmatinac
Riđica
27 : 27
Radnički
Jaša Tomić
Mladost
Vršac
42 : 41
Budućnost
Alibunar
Gučevo
Banja Koviljača
23 : 29
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Grafičar
Bezdan
28 : 27
Sivac 69/2
Sivac
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
38 : 32
Jugović 2
Kać
Sloga
Petrovac na Mlavi
20 : 40
Kikinda
Kikinda
Petrovaradin
Petrovaradin
45 : 16
Žitorađa
Žitorađa
Loznica grad
Loznica
44 : 34
ORK Loznica
Loznica
Morava
Vladičin Han
27 : 21
Aleksinac
Aleksinac
Hajduk Veljko
Negotin
19 : 21
Naisa 2
Niš
Remesiana
Bela Palanka
28 : 23
Rtanj
Boljevac
Đerdap
Kladovo
23 : 30
Osice
Knjaževac
Jagodina 2
Jagodina
29 : 19
Požarevac
Požarevac
Udarnik
Lozovik
19 : 22
Mladi radnik - 2
Radinac
Prijepolje
Prijepolje
26 : 16
Pazar 2003
Novi Pazar
Jabuka
Jabuka
28 : 18
Krule
Sivac
Apatin
Apatin
19 : 23
Naftagas
Elemir

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
10 : 16
Partizan
Beograd
Beograd
Beograd
10 : 9
Rasina
Kruševac
Goč
Vrnjačka Banja
7 : 12
Sava
Šabac
Vračar
Beograd
11 : 6
ŽAK
Kikinda

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
5 : 4
Zemun Samo pravo
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Vinter sport
Niš
Loznica Grad 2018
Loznica
0 : 0
Palež
Obrenovac
Leskovac
Leskovac
2 : 1
Banjica
Beograd
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
22.11.2020
20:00
Raška
Raška
ŽAK Junior
Sombor
6 : 5
Leteći Bajmočani
Bajmok
Futsal Bjankoneri
Beograd
5 : 4
Gročanski
Beograd
Intelektualac
Beograd
4 : 4
Oftal - C
Beograd
BSK
Bujanovac
5 : 0
Radnički 2010
Niš
Zenon
Lajkovac
4 : 6
Bajina Bašta
Bajina Bašta