XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 819 utakmica za dan
Nedelja, 18 Oktobar 2020

Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Trayal
Kruševac
4 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Železničar (P)
Pančevo
0 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Borac
Sakule
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Tisa
Adorjan
1 : 2
Sloga (Č)
Čonoplja
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Bane 1931
Raška
0 : 3
Mačva 1929
Bogatić
Železničar (L)
Lajkovac
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Zvezdara
Beograd
1 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Kablovi
Zaječar
5 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Mladost
Medoševac
2 : 1
Rembas
Resavica
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Radan
Lebane
Budućnost
Resnik
3 : 2
Proleter
Pečenog
Korićani
Korićani
5 : 2
Borac
Drenovac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
3 : 2
Radnik
Ušće
Šumadija (T)
Toponica
3 : 2
Vodojaža
Grošnica
RSK
Rabrovo
0 : 3
OFK Napredak
Markovac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Rudar (S)
Stamnica
1 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 2
Sloboda
Lipe
Sloga (M)
Milatovac
1 : 4
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Borac (Ž)
Žabari
1 : 3
Đerdap
Golubac
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 5
Sevojno
Sevojno
Omladinac
Zablaće
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 1
Rampa
Požega
Polimlje
Prijepolje
1 : 6
Prijevor
Prijevor
Zlatar
Nova Varoš
4 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Rubribreza
Rubribreza
0 : 0
Spartak 1924
Ljig
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Vrelo Sport
Vrelo
4 : 0
Mladost (Dr)
Dračić
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
OFK Divci
Divci
1 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Srbobran
Srbobran
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
ŽAK
Kikinda
0 : 0
Banat
Čenta
Radnički (K)
Kovin
0 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Omladinac FAM
Botoš
2 : 0
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Jadran
Golubinci
2 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Hajduk
Divoš
3 : 1
Jugović
Kać
Borac
Šajkaš
2 : 1
Mladost
Bački Jarak
Jedinstvo
Rumenka
2 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Index
Novi Sad
0 : 2
Sloga (E)
Erdevik
Levač
Rekovac
0 : 0
Kopaonik
Brus
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Blagotin
Poljna
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Juhor
Obrež
2 : 1
Moravac 2015
Krušar
Sloga (M)
Majdevo
1 : 0
Meševo
Meševo
Lužnica
Babušnica
0 : 0
OFK Slatina
Bor
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 5
Hajduk Veljko
Negotin
OFK 019
Zaječar
3 : 1
Polom
Leskovo
Branik
Štubik
2 : 2
Đerdap
Kladovo
Moravica
Subotinac
1 : 5
Delijski Vis
Niš
Malošište
Malošište
2 : 3
Rudar
Jelašnica
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 0
Bukovik
Razanj
Morava
Žitkovac
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
OFK Niš
Niš
2 : 3
Orljane
Orljane
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Čekmin
Čekmin
1 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jablanica
Medveđa
5 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Dobrič
Pejkovac
1 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Komgrap
Beograd
2 : 0
BSK 1926
Baćevac
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 1
Torlak
Beograd
Prva iskra
Barič
0 : 0
Kosmaj
Ralja
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Srem
Jakovo
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 3
Napredak
Medoševac
Posavina
Stubline
1 : 2
Vinča
Vinča
Vrčin
Vrčin
0 : 4
Turbina
Vreoci
Graničar
Veliki Izvor
2 : 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Trebič
Sokobanja
2 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
2 : 1
Šljivar
Šljivar
Osnić
Osnić
5 : 1
Hajduk
Rujevica
Sloga
Minićevo
1 : 6
Kosovo
Zvezdan
Sebečevac
Sebečevac
3 : 0
Trudbenik
Stalać
Žabare
Žabare
2 : 3
Gradina
Pejovac
Mladost (T)
Toljevac
4 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
13. April
Lomnica
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Vinogradar
Zleginje
3 : 2
Sloga (L)
Lozna
Sremac
Dobrinci
0 : 4
GFK Sloven
Ruma
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
Borac (M)
Martinci
BSK
Bešenovo
3 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Napredak
Popinci
3 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Sloga
Voganj
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Banat (I)
Ilandža
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Radnički (B)
Baranda
2 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Strela
Ivanovo
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Dolina
Padina
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Kordun
Kljajićevo
0 : 1
ŽAK
Sombor
Budućnost (P)
Parage
5 : 0
Borac 46
Obrovac
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Stanišić 1920
Stanišić
4 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 1
Omladinac
Bukovac
BSK
Bački Brestovac
2 : 2
Borac (BG)
Bački Gračac
Budućnost (M)
Mladenovo
7 : 1
Kulpin
Kulpin
Proleter (Nj)
Njegoševo
3 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Iskra
Kucura
0 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Senta
Senta
2 : 1
Obilić
Zmajevo
Đurđin
Đurđin
4 : 1
Budućnost
Savino Selo
Jadran
Feketić
2 : 2
Proleter (RS)
Ravno Selo
MSK
Mihajlovo
1 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 2
Polet
Nakovo
Potisje
Knićanin
4 : 0
Tamiš
Farkaždin
Crvena zvezda
Rusko Selo
6 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Lehel
Mužlja
1 : 3
2. Oktobar
Kumane
Rusanda
Melenci
1 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
OFK Klek
Klek
3 : 1
Delija
Mokrin
Polet
Trnovče
3 : 2
Bačinac
Bačinac
Osipaonica
Osipaonica
2 : 5
Mladi borac
Veliko Orašje
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Železničar Kusadak
Kusadak
4 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
SASK
Saraorci
2 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
2 : 4
Mladost 1948
Donja Livadica
Obilić
Staro Selo
2 : 2
Podunavac
Udovice
Budućnost
Mala Krsna
2 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Pobeda
Golobok
0 : 3
Cerovac 2013
Cerovac
BSK
Belosavci
2 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Banja 1957
Banja
18.10.2020
14:30
Partizan 1945
Darosava
Jasenica (B)
Božurnja
1 : 5
Grizli ML
Saranovo
Trnava
Donja Trnava
1 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
Omladinac
Donja Rača
5 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Plaskovac
Plaskovac
1 : 3
Sloga (Z)
Zagorica
Marjan (K)
Knić
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 2
011
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (P)
Progar
0 : 2
Umka
Umka
Postar 1930
Beograd
2 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Institut
Zemun Polje
3 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Hajduk
Beograd
0 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
PKB (PS)
Padinska skela
3 : 2
DIF
Beograd
Mladi borac
Županjac
0 : 4
Omladinac
Veliko Polje
Strelac
Mislođin
4 : 1
Jedinstvo
Dren
Vranić
Vranić
0 : 1
Zvezda
Konatice
Radnički
Rudovci
6 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Polet
Grabovac
1 : 7
OFK Zabrežje
Zabrežje
Rojkovac
Obrenovac
4 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
Lisović 1977
Lisović
3 : 1
Barajevo
Barajevo
Duboko
Mala Moštanica
2 : 3
Mladost
Čibutkovica
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
SUF Dubona
Dubona
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
3 : 2
Pudarci
Pudarci
Rabrovac
Rabrovac
0 : 2
Zaklopača
Zaklopača
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 1
Kosmajac
Koraćica
Zuce 2019
Zuce
2 : 1
Boleč
Grocka
Šepšin
Šepšin
2 : 4
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Titel
Titel
4 : 1
Hajduk
Čurug
Jedinstvo
Gospođinci
4 : 2
Bačka (B)
Begeč
Susek
Susek
4 : 4
Tatra
Kisač
TSK
Temerin
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 0
OFK Futog
Futog
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 1
ŽSK
Žabalj
Polet
Jabukovac
2 : 4
Mladost
Karbulovo
Sloga
Kobišnica
10 : 0
Krivelj
Krivelj
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
BSK
Bukovče
Urovica
Urovica
4 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Maršić
Maršić
1 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Zastava
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
5 : 2
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
21. oktobar
Kragujevac
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
Vulkan 1963
Brenica
5 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Planinac 1933
Prva Kutina
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 3
Palilulac
Niš
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 4
Aluminjum
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Omladinac
Gornji Komren
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Morava
Krušce
0 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Manastirica
Manastirica
1 : 3
Vihor
Маljurevac
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 0
Integral
Batuša
Železničar
Požarevac
1 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak Simićevo
Simićevo
1 : 3
Rudar (Kr)
Krepoljin
Rudar 2001
Kostolac
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Obilić
Živica
2 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Moravac
Zaplanjska Toponica
2 : 6
Pobeda
Rusna
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 0
Rasovača
Rasovača
Rudar
Aleksinački rudnici
4 : 1
Radnički 1924
Kočane
Baličevac
Baličevac
1 : 2
Palilula
Aleksinac
Moravac
Čečina
1 : 2
Doljevac
Doljevac
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 2
Borac
Azbresnica
Ribnica
Jovac
0 : 1
Karađorđe
Ribnica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 5
Ibar
Mataruška Banja
Napredak
Gračac
3 : 1
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Tavnik
Tavnik
0 : 1
Budućnost
Konarevo
Popovići Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
Rudar
Baljevac
Mataruge
Mataruge
0 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Juhor (G)
Glavinci
0 : 1
Kolare
Kolare
Morava (R)
Ribare
0 : 0
Partizan
Majur
Budućnost (M)
Miliva
2 : 4
Orlovi
Jasenovo
Resavac
Subotica
4 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (K)
Končarevo
2 : 5
Morava (KS)
Kočino Selo
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 0
Napredak
Drenovac
Javor
Sladaja
3 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Rudar
Senjski Rudnik
1 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Sloga
Voljavče
3 : 0
Mladost (J)
Jovac
Pambukovica
Pambukovica
3 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Trlić
Trlić
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Banjani
Banjani
2 : 0
Kolubara 2
Valjevo
ZSK
Valjevo
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Vučje
Vučje
0 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Jedinstvo
Šišava
Gradac
Konopnica
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Progres
Ladovica
2 : 5
Bobište
Bobište
Donja Lomnica
Donja Lomnica
6 : 1
Umac
Miroševce
Polet
Stajkovce
3 : 1
OFK Brza
Brza
BSK
Belanovce
5 : 1
Šumadija
Razgojna
Milanovo
Milanovo
2 : 0
OFK Morava
Leskovac
Železničar
Brestovac
0 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Mladi borac
Živkovo
2 : 0
Moravac
Pečenjevce
Mladost 1959
Vinarce
2 : 0
Sloga
Lipovica
Prilike
Prilike
1 : 1
Ovčar
Markovica
Rakova
Rakova
1 : 2
Voćar
Kotraža
Jedinstvo
Puhovo
1 : 1
Spartak
Trnava
Dragačevo
Guča
3 : 1
Morava
Katrga
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 4
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Ozrem PMH
Ozrem
4 : 0
Rudar
Bresnica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 3
Orlovac
Mrčajevci
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladost
Poljska Ržana
1 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Gnjilan
Gnjilan
5 : 2
Zvezda
Blato
Željuša
Željuša
3 : 0
Pobeda
Držina
Majur
Majur
3 : 3
Karađorđe
Mišar
Duško
Klenje
3 : 0
Sinđelić
Lipnica
Drina
Badovinci
5 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Mladi borac
Dublje
Mladost
Pocerski Pričinović
5 : 5
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Rudar
Brasina
5 : 0
Vidojevica
Lešnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Sloga (KR)
Krnić
Mineralac
Vranjska Banja
6 : 1
Vihor
Žbevac
Čelik
Belo polje
1 : 3
Pavlovac
Pavlovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 6
Trnovac
Trnovac
Radnik
Prilužje
0 : 3
Zvečan
Zvečan
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
1 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
Jug Bogdan
Đakus
2 : 1
Partizanski put
Grudaš
Mineralac
Klokot
4 : 2
Morava
Parteš
Omladinac (P)
Pojate
0 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Kamenorezac 76
Dublje
18.10.2020
15:00
Omladinac (U)
Ugljarevo
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 0
Župski biseri
Lacisled
Gradac
Pločnik
0 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Rubin
Donji Stupanj
5 : 1
Vinogradar
Riljac
Borac
Gornji Katun
5 : 2
Jezero
Zlatari
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 4
Polet
Izbište
Omladinac
Zagajica
4 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Banat (D)
Dupljaja
3 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Ratar
Kruščica
3 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 0
Ševac
Kusić
Borac (P)
Pločica
0 : 3
Dolovo
Dolovo
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 1
Jedinstvo (D)
Dubovac
ČSK
Čortanovci
1 : 1
Napredak
Žarkovac
Fruškogorac
Krčedin
1 : 0
OFK Brestač
Brestač
Polet
Novi Karlovci
4 : 1
Kameni
Ašanja
Krušedol
Krušedol
2 : 2
Sremac
Deč
Jedinstvo
Platičevo
2 : 0
Mladost
Buđanovci
Srem
Sremski Mihaljevci
4 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Graničar
Obrež
0 : 0
Radnički
Irig
Šumar
Ogar
7 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Graničar 1924
Adaševci
4 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jedinstvo
Ruma
3 : 1
Zmaj
Noćaj
Jednota
Šid
0 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 2
Sremac (B)
Berkasovo
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 1
Sremac (J)
Jarak
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
Sloga
Čalma
2 : 2
Fruška Gora
Ruma
Sloboda
Šašinci
0 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
Jedinstvo 2014
Ečka
1 : 3
Tisa 1933
Taraš
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
Naftagas
Boka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 3
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Bilećanin
Sečanj
6 : 1
Zlatica
Zlatica
Mladost
Belo Blato
4 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Mladi rudar
Bukovik
4 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Venčani
Venčani
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Šamot
Aranđelovac
2 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Borac
Kloka
6 : 2
Budućnost
Blaznava
Brezovac
Brezovac
0 : 3
Gorski Car
Garaši
B 2000
Aranđelovac
6 : 3
Vrbica
Aranđelovac
Mladost (R)
Rašković
3 : 1
Čestin
Čestin
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 1
BSK
Borač
Kruševica 1980
Kneževac
4 : 0
Feniks
Rača
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Jedinstvo (O)
Oplanić
2 : 4
Šumadija (S)
Sipić
Dunav
Bački Monoštor
1 : 2
Omladinac
Deronje
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 4
Lipar
Lipar
Mladost
Kruščić
0 : 4
Bratstvo 2019
Prigrevica
Kula
Kula
2 : 2
Polet
Sivac
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Vinogradar
Ledinci
3 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 1
Miletić
Mošorin
Čenej
Čenej
2 : 2
Borac (P)
Rakovac
Moskva
Budisava
2 : 4
Proleter
Banoštor
Obilić
Vilovo
0 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
4 : 1
Partizan
Cerovac
Sloga (M)
Mustapić
2 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Mlava (B)
Bratinac
4 : 0
Polet (V)
Voluja
Napredak (B)
Bubušinac
6 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Stig 1955
Beranje
1 : 0
Baštovan 2015
Carevac
BSK 1931
Brežane
7 : 0
Pek
Kusiće
Barič
Barič
0 : 1
Dizel
Bare
Napredak (P)
Poljana
4 : 3
Batovac
Batovac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
0 : 0
Bežanija
Beograd
13. maj
Zemun
4 : 2
Dedinje
Beograd
Železnik 1930
Železnik
2 : 3
Zmaj 1953
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
2 : 0
Busije
Zemun
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 0
Resnik
Resnik
OFK Crvenka
Borča
1 : 0
Pinosava
Pinosava
Minel
Ripanj
3 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Palilulac
Beograd
1 : 0
Mladi proleter
Beograd
Pionir
Besni Fok
1 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Borac (V)
Vraneši
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
Mladost 1925
Oplanići
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Borac (A)
Adrani
Lazac
Lazac
1 : 0
Miločajac
Miločaj
Stubal
Stubal
0 : 3
Mineral 2015
Rudno
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 2
Progorelica
Progorelica
Mladost 1981
Štulac
1 : 0
Sloga Obrva
Obrva
Radnički (K)
Knežica
1 : 3
Zadrugar 1947
Tabanovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 1
Borac (V)
Vukovac
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Pobeda 1953
Osanica
3 : 0
Udarnik (S)
Sibnica
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 1
Rudar (P)
Plazane
Sloga
Donje Vidovo
1 : 0
Šumadija
Trešnjevica
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Mladost (S)
Sikirica
0 : 3
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladost (G)
Gložane
4 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
OFK Blagotin
Belušić
1 : 4
Sloboda
Šuljkovac
Ursule
Ursule
0 : 1
Partizan
Glogovac
Šantarovac
Šantarovac
4 : 1
Osaonica
Bagrdan
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Mladost (T)
Tečić
GFK Tabane
Jagodina
1 : 0
Mladost (D)
Dublje
Ljubinić
Ljubinić
2 : 1
Sloga
Ratari
Rvati
Obrenovac
1 : 2
Borac
Ušće
Belo Polje
Belo Polje
0 : 1
Partizan
Draževac
Proleter
Jasenak
0 : 1
Skela
Skela
Šarbane
Šarbane
0 : 2
Kolubara
Jabučje
Polet (T)
Takovo
4 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 1
Proleter
Bajevac
Joševa
Joševa
0 : 2
Omladinac
Kalinovac
Čučuge
Čučuge
4 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Roham
Nova Crnja
2 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
Terekves
Hetin
2 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Proleter
Međa
1 : 7
Napredak (Č)
Čestereg
Polet
Popučke
2 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 2
Rakac Stave
Stave
Popadić
Popadić
5 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 1
Dračić 2018
Dračić
Mladost (L)
Latković
5 : 3
Lukavac
Lukavac
Tešnjar
Valjevo
3 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Badince
Badince
3 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Mladost (B)
Batulovce
2 : 1
Radnički
Pertate
Lemind 1953
Leskovac
8 : 3
Navalin
Navalin
Tempo
Mozgovo
0 : 8
Škriljac
Bradarac
Borac
Trnjane
3 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Graničar
Đala
5 : 2
Tromedja
Majdan
Čoka
Čoka
0 : 3
Bačka
Mol
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 0
Tisa
Padej
Hajduk
Podlokanj
0 : 6
Jedinstvo
Srpski Krstur
Jadran
Sanad
4 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
Vučak
Vučak
2 : 2
Kolarac
Kolari
OFK Slavija
Smederevo
2 : 4
Godomin
Smederevo
Proleter 1947
Vranovo
0 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Torpedo
Lojanice
1 : 1
Hajduk
Debrc
Polet
Jalovik
1 : 1
Verko
Suvo Selo
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Mladost 2013
Jazovnik
6 : 1
Sparta
Kaona
Palilulac
Šarbanovac
7 : 0
Sloboda 2013
Nikolinac
Sloga
Žučkovac
0 : 3
Slemen
Milušinac
Pobeda
Samoš
0 : 0
Glogonj
Glogonj
Omladinac 1927
Opovo
2 : 4
Mundial
Pančevo
Malba
Žaočani
7 : 0
Gladijator
Čačak
Budućnost
Stančići
2 : 5
Mršinci
Mršinci
Lugovi
Čačak
3 : 0
Čačak 94
Čačak
Vujan
Prislonica
5 : 2
OFK Remont 1959
Čačak
Kej
Čačak
3 : 1
Planinac
Vujetinci
Prijatelji
Čačak
3 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Temac
Temska
3 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
18.10.2020
15:30
Žednik
Stari Žednik
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
18.10.2020
15:30
Čantavir
Čantavir
Palić
Palić
18.10.2020
15:30
Solid
Subotica
Bikovo
Bikovo
18.10.2020
15:30
Vinogradar
Hajdukovo
Elektrovojvodina
Subotica
18.10.2020
15:30
Lokomotiva
Subotica
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Mladost (MB)
Mali Bač
Borac (V)
Vizić
0 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 0
Slavija
Bođani
Krivanj
Selenča
3 : 2
Proleter
Karađorđevo
Bačka (D)
Despotovo
5 : 1
Neštin
Neštin
OFK Jelen
Jelenča
3 : 1
Radnički
Koceljeva
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
6 : 0
PSK
Provo
Rankovac
Nakučani
5 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
Cerić
Miokus
OFK Varna
Varna
2 : 4
Šipurske livade
Šabac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Mrovska
Mrovska
Majdan
Majdan
4 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Šumadija
Brdjani
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
Velereč 94
Velereč
7 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Semedraž
Semedraž
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
2 : 4
Brezak
Pranjani
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
2 : 1
Prva Iskra
Runjani
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 1
Jelav
Jelav
Sloga
Straža
4 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Borac
Kozjak
3 : 0
Mladost
Donja Borina
Antimon
Zajača
4 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Egeta
Brza Palanka
Pontes
Kostol
1 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
3 : 0
Omladinac
Vajuga
Kladušnica
Kladušnica
0 : 3
Koča Anđelković
Tekija
Jelica
Goračići
4 : 5
Radnički
Turica
Bratstvo
Dljin
7 : 2
Bjelica
Milatovići
Sloga
Kaona
4 : 4
Brezova
Brezova
Gradina
Rti
2 : 2
Gorušica
Viča
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
2 : 2
Mladost
Mačvanski Metković
Gorki
Glušci
6 : 1
Premijer
Badovinci
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 3
Petlovača
Petlovača
Partizan
Drenovac
4 : 0
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Budućnost (ZM)
Zminjak
1 : 0
Omladinac (BO)
Bogatić
Glumač
Glumač
2 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 0
Trešnjica
Tvrdići
Duškovci
Duškovci
6 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 4
Knjaz
Srednja Dobrinja
Pobeda
Pobeda
0 : 5
Mladost (R)
Radičević
Tomislavci
Tomislavci
3 : 1
Slavija
Novo Orahovo
Udarnik
Baničina
3 : 1
Bukovac
Mramorac
Palanka
Smederevska Palanka
2 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Šumadija
Azanja
2 : 0
Budućnost 1948
Ratari
Karadjordje
Radovanje
5 : 1
Mladost
Novo Selo
Jedinstvo
Krnjevo
18.10.2020
Omladinac
Rakinac
Lepaja 2018
Lepaja
18.10.2020
10:00
Sloga 1980
Jovanovac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
18.10.2020
10:00
Arbanasce
Arbanasce
OFK Sikole
Sikole
3 : 1
Rečka
Rečka
Vrelo
Šarkamen
0 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Naupare
Naupare
1 : 0
Modrica
Modrica
Parunovac
Parunovac
5 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Rasina
Vitanovac
0 : 5
Borac
Bivolje
Čarapan
Kruševac
2 : 3
Zmajevac
Belasica
Gaglovo
Gaglovo
2 : 0
Polet
Šavrane
Konjuh
Konjuh
1 : 4
Kapidžija
Kapidžija
Grkinja
Grkinja
1 : 4
10. februar
Šajinovac
Knežica
Knežica
18.10.2020
11:00
Zaplanjac
Gadžin Han
Marina Kutina
Marina Kutina
18.10.2020
11:00
Klisura
Klisura
Toplica
Šarlinac
18.10.2020
11:00
Mekiš
Mekiš
Borac
Zrenjanin
0 : 2
KSK Konak 1926
Konak
Sloga
Jarkovac
1 : 5
Partizan
Tomaševac
Omladinac
Drakčići
5 : 0
Budućnost
Samaila
Partizan
Vrba
3 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Studen Vitez
Studenica
3 : 2
Biljanovac
Biljanovac
Koštam Polje
Delimeđe
9 : 1
BSK 2014
Bukovica
Zgodačica
Godačica
5 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Morava
Mrsać
0 : 0
Šumadija
Šumarice
Budućnost 1995
Slatina
1 : 1
Dokmir
Dokmir
Tamnava
Sovljak
0 : 6
Kolubara
Liso Polje
Sloga
Vrhovine
2 : 3
Brgule
Brgule
Vukona
Vukona
1 : 4
Sovljak
Sovljak
OFK Takovo
Takovo
0 : 3
Gunjevac
Gunjevac
Vrelo
Vrelo
1 : 3
Jedinstvo
Milorci
BSK Buljane
Buljane
5 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Železničar
Klačevica
5 : 2
Popovac
Popovac
Polet
Zabrega
1 : 4
ISK Izvor
Izvor
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 1
Borac 1950
Bošnjane
Budućnost
Lebina
1 : 0
Jedinstvo
Ratare
Razvitak
Mirilovac
3 : 0
Omladinski
Paraćin
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
6 : 0
Dinamo (S)
Sonta
Graničar (R)
Riđica
2 : 1
Telečka
Telečka
Rastina 1918
Rastina
3 : 0
Sport
Bezdan
Belica
Belica
9 : 0
Oniks
Lozovik
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
2 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
Omladinac
Bunar
3 : 1
Mladi radnik
Novo Laniste
Napredak
Staro Lanište
7 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
Šapine
Šapine
1 : 0
Radnik (S)
Salakovac
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 5
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Hajduk
Šušara
1 : 0
Pobeda
Parta
Vitorul
Straža
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
OFK Radnički
Dren
3 : 5
BSK
Brajkovac
Vreoci
Vreoci
0 : 2
Sloboda
Stubica
Sloga
Lukavica
4 : 2
Proleter
Vrbovno
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 4
Mladi radnik
Junkovac
OFK Polet
Mirosaljci
3 : 3
Bistrica
Bistrica
Junkovac
Junkovac
5 : 3
Krćevac 04
Krćevac
Kalipolje
Žabare
2 : 0
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Radnik 2013
Šišince
1 : 2
Mladost
Kutleš
Rudar 1973
Rudare
6 : 0
Napredak
Bogojevce
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 0
Jašunja
Jašunja
Hajduk 1936
Jovanovac
0 : 4
Jovanovac
Jovanovac
Bukorovac
Kragujevac
2 : 4
Stanovo 1941
Stanovo
Kragujevac
Kragujevac
5 : 0
Kremenac
Rogojevac
Proleter 1932
Požarevac
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga 1936
Kasidol
0 : 4
Napredak 1934
Nabrđe
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 5
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Sloga (D)
Drmno
2 : 0
Metalac
Požarevac
Mip Majdan
Požarevac
1 : 2
Dunav
Ostrovo
Sopot
Požarevac
2 : 1
Dunavac
Petka
Morava 1932
Prugovo
3 : 1
Margum
Dubravica
Sloga 1932
Ćirikovac
8 : 0
Moravac 1933
Dragovac
Zadrugar
Lopatanj
2 : 4
Omladinac
Valjevo
Bujačić
Valjevo
1 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Kotešica
Kotešica
3 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Sloga Gorić
Valjevo
2 : 2
Ribnikar
Pecka
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Poletarac
Laćarak
1 : 1
Planinac
Ležimir
Borac (R)
Radenković
0 : 4
OFK Bosut
Bosut
Srem (SR)
Sremska Rača
5 : 0
Sloga
Zasavica I
Beli Orlovi
Brestovac
0 : 2
Kotlenik
Selo Leskovac
Borac BTG
Batalage
2 : 0
Sava
Mrđenovac
Korman
Korman
2 : 1
Mladost Svileuva
Svileuva
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 5
Galeb 1984
Cerovac
Dobrava Žabar 2020
Žabar
5 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Metlić
Metlić
1 : 3
Mladost
Slatina
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 2
Pocerina
Jevremovac
Culjković
Culjković
4 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Napredak
Ševarice
0 : 1
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
2 : 3
Sloga
Duvanište
Polet
Aleksandrovac
2 : 1
Mladost
Porodin
BSK
Brzohode
5 : 1
Proleter
Četereže
Sloga
Viteževo
3 : 3
Budućnost
Kočetin
Best Sige
Sige
0 : 3
Zvezda
Izvarica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
2 : 0
Sloga (J)
Jošanica
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Vrelo 1971
Milanovac
Mlava (R)
Ribare
1 : 4
Laznica
Laznica
Proleter
Latković
0 : 17
Babajić
Babajić
Stepanje
Stepanje
1 : 0
Sloga
Bogovađa
Granit
Radalj
3 : 3
Sloga
Korenita
Mladost (L)
Loznica
0 : 2
Mladost (B)
Brezjak
Kumane
Kumane
2 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Sloga-Top
Topolovnik
1 : 2
Radnički (P)
Požeženo
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 3
Ram
Ram
Resava
Bukovac
1 : 4
Planinac
Panjevac
Napredak
Zlatovo
3 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Radnik
Glogovac
0 : 4
Stojan Lazarac
Sovljak
Mladost
Očage
1 : 2
Napredak (U)
Uzveće
Polet
Bikinje
3 : 0
Mladost
Radoševac
Mrčkovac
Mrčkovac
2 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
OFK Vinci
Vinci
0 : 3
OFK Braničevo
Braničevo
Ranilović 1970
Ranilović
5 : 3
Misača
Misača
PSS-192
Jagodina
2 : 1
Kolonija
Jagodina
Berane
Berane
3 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bokelj
Kotor
0 : 1
Grbalj
Radanovići
Mornar
Bar
1 : 2
Kom
Podgorica
Drezga
Piperi
1 : 3
Arsenal
Tivat
Ibar
Rožaje
1 : 2
Igalo
Herceg Novi
Angers SCO
Angers
1 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Lille
Villeneuve d'Ascq
4 : 0
Lens
Lens
Monaco
Monaco
1 : 1
Montpellier
Montpellier
Nantes
Nantes
3 : 1
Brest
Brest
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
1 : 3
Nice
Nice
Strasbourg
Strasbourg
2 : 3
Olympique Lyonnais
Lyon
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
Union Berlin
Berlin
Köln
Köln
1 : 1
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
Crystal Palace
London
1 : 1
Brighton
Brighton
Leicester City
Leicester
0 : 1
Aston Villa
Birmingem
Sheffield United
Sheffield
1 : 1
Fulham
London
Tottenham Hotspur
London
3 : 3
West Ham United
London
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 2
Elche
Elche
Athletic Club
Bilbao
2 : 0
Levante
Valencia
Real Betis
Sevilla
0 : 3
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Eibar
Eibar
0 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Huesca
Huesca
2 : 2
Real Valladolid
Valladolid
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Valencia
Valencia
Bologna
Bologna
3 : 4
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Spezia
La Spezia
2 : 2
Fiorentina
Firenze
Torino
Torino
2 : 3
Cagliari
Cagliari
Udinese
Udine
3 : 2
Parma
Parma
Roma
Roma
5 : 2
Benevento
Benevento
Jerma
Sukovo
18.10.2020
14:30
Mladost
Mali Suvodol
Sloga
Zemun
1 : 0
Požarevac
Požarevac
Kolubara
Lazarevac
1 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 5
Mašinac Trejs
Niš
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Zemun
Zemun
Heroj Polet
Jajinci
0 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
Moskva
Novi Sad
2 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Spartak DOO
Subotica
1 : 2
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Stajićevo 2017
Stajićevo
2 : 0
Voša AS
Novi Sad
Nova Kolonija
Kovin
1 : 4
Proleter
Zrenjanin
Borac
Čačak
6 : 1
Požega
Požega
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 2
Slatke male
Burovac
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Rad
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 2
TSC
Bačka Topola
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 4
Inđija
Inđija
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Proleter (NS)
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
6 : 1
Tekstilac
Odžaci
Hajduk 1912
Kula
3 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Radnički 1912
Sombor
4 : 2
Petrika
Novi Sad
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
4 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 2
Sloga (P)
Požega
GFK Sloboda
Užice
2 : 1
Borac 1926
Čačak
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
BIP
Čačak
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
OFK Sinđelić
Niš
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 2
OFK Radnički
Niš
Dinamo
Vranje
3 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
Zvezdara
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 1
Torlak
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
BSK 1925
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
GSP Polet
Beograd
Jedinstvo
Surčin
10 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Leštane
Leštane
18.10.2020
12:30
Siti Sport Klub
Beograd
Poštar 1930
Beograd
18.10.2020
10:00
Zvezdara
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 2
011
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 4
Partizan
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
Mladost (L)
Lučani
5 : 2
Rad
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
OFK Vršac
Vršac
Radnički (N)
Niš
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Studenski grad
Novi Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 3
Inđija
Inđija
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Hajduk 1912
Kula
5 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
Radnički 1912
Sombor
0 : 3
Petrika
Novi Sad
Jedinstvo (Ub)
Ub
6 : 2
Javor Matis
Ivanjica
OPK Rudar 1933
Kostolac
0 : 3
Loznica
Loznica
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 2
Sloga (P)
Požega
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Borac 1926
Čačak
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Apolon 2018
Kraljevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 4
Mladi radnik 1926
Požarevac
Radnik
Surdulica
2 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Sinđelić
Niš
2 : 5
Kopernikus Želežničar
Niš
SFS Borac
Paraćin
2 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
BASK
Beograd
2 : 0
Zvezdara
Beograd
Prva Iskra
Barič
9 : 2
Radnički (R)
Rudovci
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 6
Mladost
Lukićevo
Crvena zvezda
Beograd
18.10.2020
Zemun
Zemun
ADA
Beograd
18.10.2020
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
18.10.2020
OFK Beograd
Beograd
Apolon 2018
Kovači
0 : 0
Bubamara
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
7 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
CFK
Vrbas
0 : 2
ODR
Petrovaradin
Bečej 1918
Bečej
4 : 5
TSC
Bačka Topola
Arena Su
Subotica
0 : 4
ŽAK Sombor
Sombor
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Index
Novi sad
0 : 3
Petrika
Novi Sad
Savacium
Šabac
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Šabac Sunrise
Šabac
2 : 1
Senjak
Valjevo
Radnički
Rudovci
2 : 2
Turbina
Vreoci
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 3
OFK Budućnost
Dudovica
Bajša
Bajša
6 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Granit
Jošanička Banja
Tutin
Tutin
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Novi Pazar B
Novi Pazar
2 : 10
Pazar Juniors
Novi Pazar
Koštam Polje
Delimeđe
1 : 1
Rudar
Baljevac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 3
Vranić
Vranić
Radnički 1923
Kragujevac
13 : 0
Požega
Požega
Mačva
Šabac
3 : 0
Šampion
Gornji Milanovac
Piksi 036
Ribnica
1 : 0
Karađorđe
Topola
Požarevac
Požarevac
5 : 1
Plana
Velika Plana
Bačka
Bačka Palanka
18.10.2020
16:00
Voša AS
Novi Sad
TSC
Kanjiža
3 : 1
Voja Gačić
Pančevo
Zadrugar
Lajkovac
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Obilić
Novi Kneževac
2 : 4
Bajša
Bajša
Radnički (V)
Valjevo
18.10.2020
10:00
Vrelo sport
Ub
Železničar
Lajkovac
18.10.2020
10:00
Vojvode
Mionica
Budućnost Krušik 014
Valjevo
18.10.2020
10:00
Jedinstvo
Ub
Omladinac
Ljig
18.10.2020
10:00
Tešnjar
Valjevo
OFK Senjak
Valjevo
18.10.2020
10:00
OFK Osečina
Osečina
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 2
Kolašin
Zubin Potok
Kosmet
Leposavić
4 : 1
Gračanica
Gračanica
28. jun
Gračanica
2 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Mladi borac
Županjac
0 : 3
Kolubara 2
Lazarevac
Borac
Lazarevac
1 : 7
Kolubara 1
Lazarevac
Akademija (Ar)
Arapovac
2 : 2
Borac
Arnajevo
Omladinac
Ljig
1 : 3
Akademija fudbala
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Mladost
Cvetovac
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 2
Real 28
Lazarevac
Omladinac
Ljig
4 : 1
Kolubara 2
Lazarevac
Turbina
Vreoci
0 : 5
Mladost
Čibutkovica
Zadrugar
Lajkovac
2 : 3
Kolubara 1
Lazarevac
Turbina
Vreoci
6 : 1
Real 28 -2
Lazarevac
ŽFK Borac
Lazarevac
18.10.2020
12:15
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Real 28 - 1
Lazarevac
0 : 1
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Plavi 2000
Beograd
1 : 0
Taurunum
Zemun

Košarka

OKK Novi Pazar
Novi Pazar
90 : 72
Sloga
Kraljevo
Mladost
Zemun
116 : 114
Radnički (K)
Kragujevac
Cibona
Zagreb
73 : 77
Mega Soccerbet
Beograd
Crvena zvezda MTS
Beograd
93 : 62
Mornar
Bar
Proleter
Zrenjanin
77 : 66
Sveti Đorđe
Žitište
Rudar 1903
Bor
81 : 79
Rtanj
Boljevac
I Came To Play
Novi Sad
57 : 64
Joker
Sombor
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
67 : 77
Srem
Sremska Mitrovica
Svilajnac Kompo
Svilajnac
84 : 80
Zekas 75
Rača
Rivers BM
Beograd
98 : 89
Torlak
Beograd
Partizan 1953
Beograd
58 : 64
Kraljevo
Kraljevo
Radnički (B)
Beograd
60 : 76
Proleter
Zrenjanin
Gimnazijalac
Pirot
52 : 65
Sloga
Požega
Duga 2
Šabac
18.10.2020
16:20
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
Ras
Beograd
18.10.2020
18:30
Proleter
Novi Sad
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
18.10.2020
15:30
Sloga
Plandište
Sivac
Sivac
18.10.2020
13:00
Delfin
Bačka Palanka
Čelarevo
Čelarevo
18.10.2020
18:00
Jedinstvo
Novi Bečej

Odbojka

Dubočica
Leskovac
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Železničar
Beograd
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Borac (P)
Paraćin
1 : 3
Spartak (LJ)
Ljig
Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Rudar
Baljevac
Antena
Kruševac
3 : 0
Tutin 020
Tutin
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Mladi radnik 2
Požarevac
2 : 3
Lucky Star
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 0
Karađorđe 2
Topola
Fortuna Plus
Aranđelovac
0 : 3
Crnjanski
Beograd
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
1 : 3
As
Beograd
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Stražilovo
Sremski Karlovci
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Hajduk Veljko 2
Negotin
0 : 3
Ozren
Sokobanja
Sloven
Ruma
18.10.2020
20:00
Stražilovo
Sremski Karlovci
Maglić 1953
Maglić
18.10.2020
19:00
Dunav Voley 2
Novi Sad
Sloboda S
Čačak
0 : 3
Borac
Čačak
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Raška
Raška
Sokolica
Zvečan
0 : 3
Tara
Bajina Bašta
Proleter
Loznica
0 : 3
Avala
Beograd
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
3 : 1
Smeč SV
Svilajnac
Fortuna plus
Aranđelovac
0 : 3
Ribnica
Mionica
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Tent 2
Obrenovac
Sloga 2016
Batočina
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Star
Novi Sad
3 : 2
Štrand Volej
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
2 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Knjaževac 2
Knjaževac
0 : 3
Ozren
Sokobanja
Viner
Bor
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Blok aut
Temerin
18.10.2020
15:00
Novi Sad 2
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Beočin
Beočin
Elbraco Technoland CVS
Sombor
18.10.2020
18:00
Win Volley
Subotica

Rukomet

Lavovi BP
Bačka Palanka
26 : 30
Voždovac 2012
Beograd
Sivac 69
Sivac
32 : 31
Mačva
Bogatić
Jagodina
Jagodina
26 : 29
Kuršumlija
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
22 : 28
Hajduk Veljko
Negotin
Topličanin
Prokuplje
24 : 24
Metalac
Kraljevo
Crvena zvezda
Mokrin
25 : 36
Apatin
Apatin
Radnički
Šid
33 : 38
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Mladost (BJ)
Bački Jarak
32 : 25
Hercegovina
Sečanj
Metaloplastika 2
Šabac
28 : 26
RSU Akademija Lečić
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
35 : 23
Rekreativo
Beograd
PKB
Padinska Skela
17 : 20
Novi Beograd
Beograd
Sinđelić
Beograd
21 : 19
Beograd
Beograd
Metalac
Valjevo
32 : 29
Crvena zvezda 2
Beograd
Senta
Senta
31 : 23
Mladost
Vršac
Naftagas
Elemir
28 : 31
Dalmatinac
Riđica
Metalac
Futog
26 : 25
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Lazarevac
Lazarevac
25 : 25
Loznica 2
Loznica
Obilić
Novi Kneževac
21 : 27
Kljajićevo
Kljajićevo
Radnički
Kovin
40 : 28
Vladimirovac
Vladimirovac
Unirea
Uzdin
25 : 38
Zrenjanin
Zrenjanin
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
25 : 26
Ruma
Ruma
Radnički (NS)
Novi Sad
47 : 27
Titel
Titel
Železničar
Inđija
29 : 19
Bor RTB
Bor
Crvena zvezda
Beograd
31 : 30
Topličanin
Prokuplje
Kikinda
Kikinda
37 : 24
Žitorađa
Žitorađa
Beograd
Beograd
32 : 32
Petrovaradin
Petrovaradin
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 24
Junior
Beograd
Pančevo
Pančevo
36 : 26
ORK Beograd
Beograd
Temerin
Temerin
25 : 24
Ruma - 14 ALL
Ruma
Medicinar 2
Šabac
32 : 37
Loznica grad
Loznica
Radnički BG
Beograd
24 : 22
Metalac 2015
Valjevo
SU Hazena
Beograd
26 : 26
Kosmaj
Ralja
Radnički
Obrenovac
37 : 31
ORK Loznica
Loznica
Obilić
Novi Kneževac
26 : 15
Deronje
Deronje
Apatin
Apatin
18 : 25
Jabuka
Jabuka
Naftagas
Elemir
18.10.2020
14:00
Ravangrad
Sombor
Železničar 2
Inđija
26 : 20
Trijumf
Srbobran

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
8 : 20
KVK Radnički
Kragujevac
Taš
Beograd
10 : 8
Beograd
Beograd
Singidunum
Beograd
6 : 10
ŽAK
Kikinda
TENT
Obrenovac
18 : 7
Vračar
Beograd

Futsal

FON
Beograd
5 : 2
Vinter sport
Niš
Zemun Samo pravo
Zemun
3 : 1
Ekonomac
Kragujevac
Nova Pazova
Nova Pazova
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 4
Konjarnik
Beograd
Leskovac
Leskovac
2 : 1
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
1 : 1
Požarevac
Požarevac
Župski rubin
Prijepolje
5 : 3
Kosjerić
Kosjerić
SFU Leposavić
Leposavić
5 : 0
Zlatar 033
Nova Varoš
Leteći Bajmočani
Bajmok
18.10.2020
20:00
Tango
Novi Sad
Hajduk
Kula
18.10.2020
19:00
Fortuna
Futog
Bor
Bor
15 : 2
Temnić
Varvarin

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
18.10.2020
16:00
Radnički
Novi Beograd

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
14 : 14
Vojvodina
Novi Sad