XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 199 utakmica za dan
Nedelja, 29 Novembar 2020

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
29.11.2020
15:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Metalac
Gornji Milanovac
29.11.2020
15:00
Zlatibor
Čajetina
Crvena zvezda
Beograd
29.11.2020
19:00
Rad
Beograd
TSC
Bačka Topola
29.11.2020
17:00
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
29.11.2020
15:00
Napredak
Kruševac
Voždovac
Beograd
29.11.2020
15:00
Mladost (L)
Lučani
Loznica
Loznica
29.11.2020
13:00
Dinamo
Vranje
Kolubara
Lazarevac
29.11.2020
13:00
Zemun
Zemun
Trayal
Kruševac
29.11.2020
13:00
Borac 1926
Čačak
Budućnost
Dobanovci
29.11.2020
13:00
OFK Žarkovo
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
29.11.2020
13:00
Radnički 1923
Kragujevac
Železničar (P)
Pančevo
29.11.2020
13:00
Kabel
Novi Sad
GFK Dubočica
Leskovac
29.11.2020
13:00
Radnički (P)
Pirot
Sloga (K)
Kraljevo
29.11.2020
13:00
IMT
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
29.11.2020
13:00
RFK Grafičar
Beograd
Radnik
Bijeljina
29.11.2020
15:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
29.11.2020
13:00
Sloboda
Novi Kozarci
Vojvodina 1928
Perlez
29.11.2020
13:00
Hajduk 1912
Kula
Leštane
Leštane
29.11.2020
13:00
Studenski grad
Novi Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
29.11.2020
13:00
Mladenovac
Mladenovac
Sremčica
Sremčica
29.11.2020
13:00
Jedinstvo
Surčin
BSK 1925
Batajnica
29.11.2020
13:00
Sinđelić
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
29.11.2020
13:00
Lokomotiva
Beograd
BASK
Beograd
29.11.2020
13:00
Brodarac
Novi Beograd
Trstenik PPT
Trstenik
29.11.2020
13:00
OFK Sinđelić
Niš
Kablovi
Zaječar
29.11.2020
13:00
Radnički (S)
Svilajnac
Mladost
Medoševac
29.11.2020
13:00
Budućnost (P)
Popovac
Timočanin
Knjaževac
29.11.2020
13:00
OFK Topličanin
Prokuplje
Radan
Lebane
29.11.2020
13:00
SFK Morava
Vladičin Han
Rembas
Resavica
29.11.2020
13:00
Car Konstantin
Niš
Župa
Aleksandrovac
29.11.2020
13:00
Moravac Orion
Mrštane
Petar Dobrnjac
Dobrnje
29.11.2020
13:00
OFK Napredak
Markovac
Sloga (M)
Milatovac
29.11.2020
13:00
RSK
Rabrovo
Borac (Ž)
Žabari
29.11.2020
13:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
29.11.2020
13:00
Borac 1932
Ralja
Mladost (T)
Turija
29.11.2020
13:00
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Bačka (P)
Pačir
29.11.2020
13:00
Mladost APA
Apatin
Hercegovac
Gajdobra
29.11.2020
13:00
Tavankut
Tavankut
Radnički (K)
Kovin
29.11.2020
13:00
Radnički (S)
Sutjeska
Omladinac FAM
Botoš
29.11.2020
13:00
Borac
Starčevo
Hajduk
Divoš
29.11.2020
13:00
Podunavac
Belegiš
Borac
Šajkaš
29.11.2020
13:00
Jadran
Golubinci
Jedinstvo
Rumenka
29.11.2020
13:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Index
Novi Sad
29.11.2020
13:00
Sloboda
Donji Tovarnik
Sremac Vojka
Vojka
29.11.2020
13:00
Cement
Beočin
Žabare
Žabare
29.11.2020
13:00
Mačkovac
Mačkovac
Mladost (T)
Toljevac
29.11.2020
13:00
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladost (DK)
Donji Katun
29.11.2020
13:00
FUD
Brus
Vinogradar
Zleginje
29.11.2020
13:00
Trudbenik
Stalać
Sloga (D)
Dašnica
29.11.2020
13:00
Kupci
Kupci
Sloga (L)
Lozna
29.11.2020
13:00
Donji Kopaonik
Razbojna
Jasenica (B)
Božurnja
29.11.2020
13:00
Prvi srpski ustanak
Orašac
Trnava
Donja Trnava
29.11.2020
13:00
Banja 1957
Banja
Omladinac
Donja Rača
29.11.2020
13:00
Borac (P)
Pajsijević
ŽSK
Žirovnica
29.11.2020
13:00
BSK
Belosavci
Plaskovac
Plaskovac
29.11.2020
13:00
Šumadinac 1913
Natalinci
Marjan (K)
Knić
29.11.2020
13:00
Partizan 1945
Darosava
Lokomotiva
Lapovo
29.11.2020
13:00
Grizli ML
Saranovo
Sloga (Z)
Zagorica
29.11.2020
13:00
Vinča
Vinča (Topola)
Šumadinac (S)
Stojnik
29.11.2020
13:00
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Jedinstvo 2017
Tutin
29.11.2020
13:00
Karađorđe
Ribnica
Tavnik
Tavnik
29.11.2020
13:00
Napredak
Gračac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
29.11.2020
13:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
29.11.2020
13:00
Ribnica
Jovac
Granit
Jošanička banja
29.11.2020
13:00
Gruža
Vitanovac
Jovo Kursula
Cvetke
29.11.2020
13:00
Mladost (V)
Vrdila
Juhor (G)
Glavinci
29.11.2020
13:00
Resavac
Subotica
Mladost (K)
Končarevo
29.11.2020
13:00
Budućnost (M)
Miliva
Budućnost (Đ)
Đurinac
29.11.2020
13:00
Morava (R)
Ribare
Javor
Sladaja
29.11.2020
13:00
Kolare
Kolare
Rudar
Senjski Rudnik
29.11.2020
13:00
Partizan
Majur
Sloga
Voljavče
29.11.2020
13:00
Orlovi
Jasenovo
Mladost (J)
Jovac
29.11.2020
13:00
OFK Bratstvo
Medveđa
Dragocvet
Dragocvet
29.11.2020
13:00
Morava (KS)
Kočino Selo
OFK Juhor 2016
Potočac
29.11.2020
13:00
Napredak
Drenovac
Banjani
Banjani
29.11.2020
13:00
OFK Brđanac
Valjevo
ZSK
Valjevo
29.11.2020
13:00
Trlić
Trlić
Iskra
Donja Bukovica
29.11.2020
13:00
Pambukovica
Pambukovica
Brezovica
Brezovica
29.11.2020
13:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
Joks Junajted
Mionica
29.11.2020
13:00
Kolubara 2
Valjevo
Milan Orlić
Novo Selo
29.11.2020
13:00
Karađorđe
Mišar
Mladost
Pocerski Pričinović
29.11.2020
13:00
Drina
Badovinci
Rudar
Brasina
29.11.2020
13:00
Duško
Klenje
Hajduk Stanko
Crna Bara
29.11.2020
13:00
Majur
Majur
Jedinstvo
Štitar
29.11.2020
13:00
Mladi borac
Dublje
Podrinje
Lozničko Polje
29.11.2020
13:00
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Sloga (KR)
Krnić
29.11.2020
13:00
Vidojevica
Lešnica
Lazac
Lazac
29.11.2020
13:00
Mlada krila
Metikoši
Stubal
Stubal
29.11.2020
13:00
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo (G)
Godačica
29.11.2020
13:00
Borac (V)
Vraneši
Mladost 1981
Štulac
29.11.2020
13:00
Braća Vuković
Lađevci
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
29.11.2020
13:00
Mineral 2015
Rudno
Šantarovac
Šantarovac
29.11.2020
13:00
Ursule
Ursule
Vinorača
Vinorača
29.11.2020
13:00
OFK Blagotin
Belušić
Bratstvo
Međureč
29.11.2020
13:00
Sinđelić 1934
Vojska
GFK Tabane
Jagodina
29.11.2020
13:00
Sloboda
Šuljkovac
Mladi borac
Sedlare
29.11.2020
13:00
Crni Vrh
Deonica
Mladost (T)
Tečić
29.11.2020
13:00
Jedinstvo
Duboka
Joševa
Joševa
29.11.2020
13:00
Kolubara
Jabučje
Čučuge
Čučuge
29.11.2020
13:00
OFK Stublenica
Stublenica
Zvizdar
Zvizdar
29.11.2020
13:00
Proleter
Bajevac
OFK Paljuvi
Paljuvi
29.11.2020
13:00
Omladinac
Kalinovac
Mladost
Vračević
29.11.2020
13:00
Ratkovac
Ratkovac
Žabari
Žabari (Valjevo)
29.11.2020
11:00
Popadić
Popadić
Mladost (L)
Latković
29.11.2020
11:00
Polet
Popučke
Tešnjar
Valjevo
29.11.2020
11:00
Rakac Stave
Stave
Mali korak
Oglađenovac
29.11.2020
11:00
Jadar 2013
Valjevo
Lukavac
Lukavac
29.11.2020
11:00
Komanice
Komanice
Toplica
Donja Toplica
29.11.2020
11:00
Dračić 2018
Dračić
Rankovac
Nakučani
29.11.2020
13:00
Radnički
Koceljeva
Vlašić
Donje Crniljevo
29.11.2020
13:00
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
OFK Varna
Varna
29.11.2020
13:00
Trešnjevka
Trbusac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
29.11.2020
13:00
OFK Jelen
Jelenča
Dobrava
Vukošić
29.11.2020
13:00
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mrovska
Mrovska
29.11.2020
13:00
PSK
Provo
Petrovac 74
Kujavica
29.11.2020
13:00
Jevremovac
Jevremovac
Šipurske livade
Šabac
29.11.2020
13:00
Cerić
Miokus
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
29.11.2020
13:00
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Borac
Kozjak
29.11.2020
13:00
Studenac
Gornja Koviljača
Antimon
Zajača
29.11.2020
13:00
Hajduk
Ribarica
TE Gučevo
Trbušnica
29.11.2020
13:00
Prva Iskra
Runjani
Mladost
Donja Borina
29.11.2020
13:00
Jadar 1961
Gornji Dobrić
7. Juli
Bela Crkva
29.11.2020
13:00
Jelav
Jelav
Partizan
Drenovac
29.11.2020
13:00
Gorki
Glušci
Budućnost (ZM)
Zminjak
29.11.2020
13:00
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Torpedo 1924
Tabanović
29.11.2020
13:00
Petlovača
Petlovača
Omladinac (BO)
Bogatić
29.11.2020
13:00
Napredak
Mačvanski Belotić
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
29.11.2020
13:00
Lipolist
Lipolist
Dobrič 1974
Brest
29.11.2020
13:00
Lepaja 2018
Lepaja
Arbanasce
Arbanasce
29.11.2020
10:00
Balajnac
Balajnac
Rad 1974
Merošina
29.11.2020
13:00
Sloga 1980
Jovanovac
Koštam Polje
Delimeđe
29.11.2020
13:00
Partizan
Vrba
Zgodačica
Godačica
29.11.2020
13:00
Omladinac
Drakčići
Morava
Mrsać
29.11.2020
13:00
Milakovac 2018
Milakovac
Šumadija
Šumarice
29.11.2020
13:00
Budućnost
Samaila
Stara Čaršija
Kraljevo
29.11.2020
11:00
Magnohrom
Kraljevo
BSK 2014
Bukovica
29.11.2020
13:00
Biljanovac
Biljanovac
Homoljac
Žagubica
29.11.2020
10:00
Osanica
Osanica
Mlava (R)
Ribare
29.11.2020
10:00
Best Sige
Sige
Budućnost
Podgorica
29.11.2020
20:00
Rudar
Pljevlja
OFK Petrovac
Petrovac
29.11.2020
20:00
Iskra
Danilovgrad
OFK Titograd
Podgorica
29.11.2020
20:00
Jezero
Plav
Podgorica
Podgorica
29.11.2020
20:00
Zeta
Golubovci
Sutjeska
Nikšić
29.11.2020
20:00
Dečić
Tuzi
Jedinstvo
Bijelo Polje
29.11.2020
17:00
Bokelj
Kotor
Mornar
Bar
29.11.2020
17:00
Berane
Berane
Drezga
Piperi
29.11.2020
17:00
Grbalj
Radanovići
Ibar
Rožaje
29.11.2020
17:00
Kom
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
29.11.2020
17:00
Arsenal
Tivat
Lens
Lens
29.11.2020
15:00
Angers SCO
Angers
Lorient
Lorient
29.11.2020
15:00
Montpellier
Montpellier
Olympique Lyonnais
Lyon
29.11.2020
13:00
Reims
Reims
Metz
Longeville-lès-Metz
29.11.2020
15:00
Brest
Brest
Monaco
Monaco
29.11.2020
15:00
Nîmes
Nîmes
Nice
Nice
29.11.2020
17:00
Dijon
Dijon
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
29.11.2020
21:00
Lille
Villeneuve d'Ascq
Bayer 04
Leverkusen
29.11.2020
15:30
Hertha BSC
Berlin
Mainz 05
Mainz
29.11.2020
18:00
Hoffenheim
Sinsheim
Arsenal
London
29.11.2020
20:15
Wolverhampton
Wolverhampton
Chelsea
London
29.11.2020
17:30
Tottenham Hotspur
London
Southampton
Southampton
29.11.2020
15:00
Manchester United
Manchester
Barcelona
Barcelona
29.11.2020
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Real Betis
Sevilla
29.11.2020
Eibar
Eibar
Celta Vigo
Vigo
29.11.2020
Granada
Granada
Getafe
Getafe (Madrid)
29.11.2020
Athletic Club
Bilbao
Huesca
Huesca
29.11.2020
Sevilla
Sevilla
Real Madrid
Madrid
29.11.2020
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
29.11.2020
Villarreal
Villarreal
Valencia
Valencia
29.11.2020
Atletico Madrid
Madrid
Real Valladolid
Valladolid
29.11.2020
Levante
Valencia
Elche
Elche
29.11.2020
Cádiz
Cádiz
Bologna
Bologna
29.11.2020
15:00
Crotone
Crotone
Cagliari
Cagliari
29.11.2020
18:00
Spezia
La Spezia
Lazio
Roma
29.11.2020
12:30
Udinese
Udine
Milan
Milano
29.11.2020
15:00
Fiorentina
Firenze
Napoli
Napoli
29.11.2020
20:45
Roma
Roma
OFK Beograd
Beograd
29.11.2020
11:00
Trayal
Kruševac
Partizan
Beograd
29.11.2020
13:30
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
29.11.2020
11:00
Rad
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
29.11.2020
12:00
IMT
Beograd
Radnički (N)
Niš
29.11.2020
11:00
Mladost (L)
Lučani
Kiker
Kraljevo
29.11.2020
13:00
Real Niš
Niš
Partizan
Beograd
29.11.2020
11:00
OFK Vršac
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
29.11.2020
13:00
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
29.11.2020
13:00
Teleoptik
Zemun
Radnički (N)
Niš
29.11.2020
13:30
Mladost (L)
Lučani

Košarka

OKK Vlasotince
Vlasotince
29.11.2020
12:00
Niš
Niš
I Came To Play
Novi Sad
29.11.2020
19:30
Omladinac
Novi Banovci
Železničar
Inđija
29.11.2020
17:00
Stara Pazova
Stara Pazova
Priboj
Priboj
29.11.2020
16:00
Ivanjica
Ivanjica
Student BB
Bajina Bašta
29.11.2020
17:00
Loznica
Loznica
Mladost 2014
Ub
29.11.2020
17:00
Radnički
Valjevo
Mix
Majur
29.11.2020
13:30
Osečina
Osečina
Železničar
Lajkovac
29.11.2020
17:00
Apač
Loznica
Partizan NIS
Beograd
29.11.2020
16:00
Actavis Academy
Leskovac
Mega Soccerbet
Beograd
29.11.2020
14:00
Borac
Čačak
Sloga Elite
Kraljevo
29.11.2020
18:00
Crvena zvezda MTS
Beograd

Odbojka

Lucky Star
Beograd
29.11.2020
16:45
Lazarevac
Lazarevac

Rukomet

Bela Palanka
Bela Palanka
29.11.2020
Topličanin
Prokuplje