XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 737 utakmica za dan
Nedelja, 8 Novembar 2020

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Inđija
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
2 : 2
Budućnost
Dobanovci
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Trayal
Kruševac
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Loznica
Loznica
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Zrinjski
Mostar
Velež
Mostar
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
Bečej 1918
Bečej
Borac
Sakule
0 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Budućnost (A)
Arilje
0 : 3
Jedinstvo
Ub
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Tutin
Tutin
Zvezdara
Beograd
0 : 0
BASK
Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Rembas
Resavica
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Radan
Lebane
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Mladost
Medoševac
Budućnost (P)
Popovac
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Pčinja
Trgovište
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Timok 1919
Zaječar
Vodojaža
Grošnica
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnik
Ušće
5 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Proleter
Pečenog
3 : 3
Šumadija (T)
Toponica
Real
Podunavci
6 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Polet
Ratina
2 : 1
Budućnost
Resnik
OFK Napredak
Markovac
0 : 3
Đerdap
Golubac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 1
Karađorđe
Topola
Borac 1932
Ralja
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloboda
Lipe
5 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Pomoravlje
Vlaški Do
5 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
RSK
Rabrovo
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
4 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Prijevor
Prijevor
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Polet (T)
Trbušani
2 : 2
FAP
Priboj
Rampa
Požega
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Drina
Ljubovija
5 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Zadrugar
Lajkovac
4 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Borac (L)
Lešnica
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (B)
Bogosavac
1 : 1
Rađevac
Krupanj
Spartak 1924
Ljig
0 : 6
Ribnica
Mionica
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
0 : 1
Bajša
Bajša
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Mladost
Omoljica
4 : 0
Omladinac FAM
Botoš
Borac
Starčevo
0 : 1
Begej
Žitište
Banat
Čenta
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
3 : 3
Naftagas
Elemir
ŽAK
Kikinda
3 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Podunavac
Belegiš
3 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Jugović
Kać
0 : 4
Crvena Zvezda
Novi Sad
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Borac
Šajkaš
Jadran
Golubinci
1 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Moravac 2015
Krušar
1 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Temnić 1924
Varvarin
3 : 2
Juhor
Obrež
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Rajko Mitić
Bela Palanka
0 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Hajduk Veljko
Negotin
6 : 1
OFK 019
Zaječar
OFK Slatina
Bor
6 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Orljane
Orljane
1 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
4 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Bukovik
Razanj
1 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Rudar
Jelašnica
1 : 0
OFK Niš
Niš
Pukovac
Pukovac
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Naisus 1977
Rožina
6 : 0
Moravica
Subotinac
Alakince
Alakince
5 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Srem
Jakovo
2 : 0
Posavina
Stubline
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
Šumadija
Šopić
Kosmaj
Ralja
2 : 0
Budućnost (Z)
Zvečka
Torlak
Beograd
1 : 0
Dunav
Veliko Selo
BSK 1926
Baćevac
0 : 0
Milutinac
Zemun
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 2
Prva iskra
Barič
Šljivar
Šljivar
7 : 2
Sloga
Minićevo
Rudar (P)
Podvis
6 : 1
Osnić
Osnić
OFK Rtanj
Boljevac
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Omladinac
Grezna
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Graničar
Veliki Izvor
2 : 3
Trebič
Sokobanja
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Sloga (L)
Lozna
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 2
Čitluk
Čitluk
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Kupci
Kupci
4 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Gradina
Pejovac
2 : 1
13. April
Lomnica
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Borac (K)
Klenak
1 : 0
Sremac
Dobrinci
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 2
Radnički
Šid
Borac (M)
Martinci
3 : 0
Sloga
Voganj
PSK
Putinci
0 : 2
Napredak
Popinci
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 1
BSK
Bešenovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Dolina
Padina
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Strela
Ivanovo
Polet (Id)
Idvor
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
Partizan (G)
Gaj
3 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Spartak 1911
Debeljača
0 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Banat (I)
Ilandža
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
ŽAK
Sombor
Stanišić 1920
Stanišić
2 : 1
Budućnost (P)
Parage
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 2
Kordun
Kljajićevo
BSK
Bački Brestovac
0 : 1
Borac 46
Obrovac
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Slavija
Pivnice
0 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Maglić
Bački Maglić
Budućnost
Savino Selo
4 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Obilić
Zmajevo
2 : 6
Proleter (RS)
Ravno Selo
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Đurđin
Đurđin
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 2
AFK
Ada
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 0
MSK
Mihajlovo
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
Delija
Mokrin
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
OFK Klek
Klek
Borac
Aleksandrovo
7 : 0
Rusanda
Melenci
Tamiš
Farkaždin
3 : 1
Lehel
Mužlja
Polet
Nakovo
1 : 2
Crvena zvezda
Rusko Selo
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
Potisje
Knićanin
Sloga (M)
Miloševac
0 : 2
Polet
Trnovče
Podunavac
Udovice
1 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 3
Obilić
Staro Selo
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 2
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Mladi borac
Veliko Orašje
6 : 1
SASK
Saraorci
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Osipaonica
Osipaonica
5 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 2
Marjan (K)
Knić
Vinča
Vinča (Topola)
6 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Grizli ML
Saranovo
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Partizan 1945
Darosava
1 : 3
Omladinac
Donja Rača
Šumadinac 1913
Natalinci
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
BSK
Belosavci
2 : 1
Jasenica (B)
Božurnja
DIF
Beograd
0 : 3
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 1
Rakovica
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 5
Borac (O)
Ostružnica
Heroj Polet
Jajinci
1 : 2
PKB (PS)
Padinska skela
Umka
Umka
0 : 0
Hajduk
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Institut
Zemun Polje
Šumadinac
Bečmen
0 : 0
Borac (P)
Progar
OFK Budućnost
Dudovica
4 : 2
Mladost
Čibutkovica
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
OFK Borac
Arnajevo
2 : 1
Lisović 1977
Lisović
Zvezda
Konatice
1 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
4 : 0
Polet
Grabovac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 0
Radnički
Rudovci
Strelac
Mislođin
2 : 1
Vranić
Vranić
Boleč
Grocka
2 : 2
Šumadija 1962
Jagnjilo
Kosmajac
Koraćica
0 : 2
Dunavac
Grocka
Zaklopača
Zaklopača
2 : 0
Šepšin
Šepšin
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Zuce 2019
Zuce
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
6 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 1
ŽSK
Žabalj
Bačka 1923
Đurđevo
0 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Tatra
Kisač
0 : 4
Veternik
Veternik
Bačka (B)
Begeč
1 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Hajduk
Čurug
0 : 5
TSK
Temerin
Jedinstvo
Gospođinci
11 : 0
Susek
Susek
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Ključ
Podvrška
0 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Mladost
Karbulovo
1 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Blizna
Blizna
1 : 0
Sloga
Kobišnica
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
Maršić
Maršić
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
4 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Šumadinac KG
Kragujevac
3 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Pobeda 1926
Beloševac
0 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Srbija
Ilićevo
0 : 3
Slavija
Kragujevac
Mladost (L)
Lalinac
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Čegar 2013
Kamenica
1 : 3
Čegar 1946
Donji Matejevac
Aluminjum
Niš
1 : 3
Morava
Krušce
Palilulac
Niš
0 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Planinac 1933
Prva Kutina
0 : 4
Sloboda
Gornja Vrežina
Vulkan 1963
Brenica
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Radnički 1936
Trupale
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 4
Rudar 2001
Kostolac
Integral
Batuša
1 : 3
Napredak Simićevo
Simićevo
Vihor
Маljurevac
1 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Manastirica
Manastirica
1 : 4
Budućnost (V)
Vezičevo
Doljevac
Doljevac
3 : 0
Mladost
Batušinac
Palilula
Aleksinac
0 : 2
Borac
Azbresnica
Radnički 1924
Kočane
1 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Sloga
Korman
4 : 1
Moravac
Čečina
Jastrebac
Tešica
3 : 1
Rudar
Aleksinački rudnici
Pobeda
Rusna
1 : 1
Taskovići
Taskovići
Elid
Donji Dušnik
5 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Moravac
Zaplanjska Toponica
0 : 3
Svrljig
Svrljig
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
Gruža
Vitanovac
1 : 4
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Tavnik
Tavnik
Ribnica
Jovac
0 : 4
Jedinstvo 2017
Tutin
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 2
Napredak
Gračac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 2
Juhor (G)
Glavinci
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
Napredak
Drenovac
2 : 1
Sloga
Voljavče
OFK Bratstvo
Medveđa
0 : 2
Javor
Sladaja
Orlovi
Jasenovo
3 : 2
Budućnost (Đ)
Đurinac
Partizan
Majur
1 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Kolare
Kolare
3 : 1
Resavac
Subotica
Morava (R)
Ribare
0 : 4
Budućnost (M)
Miliva
Kolubara 2
Valjevo
0 : 3
Radnik
Ub
OFK Senjak
Valjevo
0 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
ZSK
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 0
Banjani
Banjani
Pambukovica
Pambukovica
0 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Trlić
Trlić
1 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Umac
Miroševce
2 : 2
Vučje
Vučje
Bobište
Bobište
4 : 0
OFK Brza
Brza
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 1
Polet
Stajkovce
Jedinstvo
Šišava
0 : 3
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 0
Progres
Ladovica
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 0
Gradac
Konopnica
Moravac
Pečenjevce
3 : 4
BSK
Belanovce
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Sloga
Lipovica
Real
Donja Jajina
3 : 2
Mladost 1959
Vinarce
OFK Morava
Leskovac
4 : 3
Mladi borac
Živkovo
Šumadija
Razgojna
3 : 2
Železničar
Brestovac
Milanovo
Milanovo
3 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Dragoš
Pirot
0 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Mladost
Poljska Ržana
2 : 4
Vladimir Durković
Berilovac
Karađorđe
Mišar
4 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga (KR)
Krnić
1 : 2
Jedinstvo
Štitar
Vidojevica
Lešnica
0 : 5
Cer (PE)
Petkovica
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
4 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Mladi borac
Dublje
0 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 1
Rudar
Brasina
Majur
Majur
1 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Duško
Klenje
1 : 3
Drina
Badovinci
Trnovac
Trnovac
5 : 1
Lugina
Preševo
Pavlovac
Pavlovac
3 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Vihor
Žbevac
5 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 1
Čelik
Belo polje
Omladinac
Podina
08.11.2020
Dunđerski
Voljčinac
Kaćuša
Kuršumlija
08.11.2020
NS Tatko
Stara Bozurna
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
08.11.2020
Jastrebac
Blace
Partizanski put
Grudaš
08.11.2020
Jastreb
Blace
Polet
Samarinovac
08.11.2020
Mladost 1982
Donji Drenovac
Kosovac
Prokuplje
08.11.2020
Real
Jasenica (Žitorađa)
Borac
Držanovac
08.11.2020
Jug Bogdan
Đakus
Pobeda
Donje Crnatovo
08.11.2020
Akademija 10
Prokuplje
Vinogradar
Riljac
0 : 1
Garevina
Garevina
Polet 57
Milutovac
2 : 0
Jezero
Zlatari
14. Oktobar
Izbenica
2 : 2
Borac
Gornji Katun
Omladinac (U)
Ugljarevo
0 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Omladinac (P)
Pojate
0 : 3
Kamenorezac 76
Dublje
Polet
Izbište
1 : 3
Ševac
Kusić
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 0
Graničar
Miletićevo
Vulturul
Grebenac
5 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 2
Banat (D)
Dupljaja
Omladinac
Zagajica
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Radnički
Irig
2 : 0
ČSK
Čortanovci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Mladost
Buđanovci
2 : 1
Šumar
Ogar
Sremac
Deč
2 : 1
Graničar
Obrež
Kameni
Ašanja
1 : 4
Srem
Sremski Mihaljevci
OFK Brestač
Brestač
1 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Napredak
Žarkovac
3 : 1
Krušedol
Krušedol
Fruškogorac
Krčedin
1 : 2
Polet
Novi Karlovci
Fruška Gora
Ruma
3 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Graničar (K)
Kuzmin
4 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
Sremac (J)
Jarak
0 : 2
Sloboda
Šašinci
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Zmaj
Noćaj
3 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
Jedinstvo
Ruma
6 : 1
Jednota
Šid
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 2
Gorski Car
Garaši
Budućnost
Blaznava
1 : 6
Vrbica
Aranđelovac
Mladost (J)
Jelenac
3 : 2
B 2000
Aranđelovac
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Brezovac
Brezovac
Mladi rudar
Bukovik
4 : 1
Šamot
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
1 : 5
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladi radnik (D)
Dragušica
0 : 5
Badnjevac
Badnjevac
Karađorđe (V)
Vučić
0 : 0
Šumadija (S)
Sipić
BSK
Borač
3 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Čestin
Čestin
2 : 2
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Bratstvo 2019
Prigrevica
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Lipar
Lipar
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Terekveš
Svilojevo
1 : 0
Kula
Kula
Omladinac
Deronje
8 : 0
Mladost
Kruščić
Hajduk
Stapar
4 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Dunav
Bački Monoštor
3 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 4
Borac (NS)
Novi Sad
Proleter
Banoštor
7 : 1
Sloga
Lok
Borac (P)
Rakovac
2 : 1
Slanobarac
Budisava
Dinamo
Budisava
4 : 0
Moskva
Budisava
Vinogradar
Ledinci
6 : 1
Čenej
Čenej
Pek
Kusiće
0 : 5
Batovac
Batovac
Baštovan 2015
Carevac
4 : 2
Napredak (P)
Poljana
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 0
Barič
Barič
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 3
BSK 1931
Brežane
Polet (V)
Voluja
4 : 2
Stig 1955
Beranje
Sloga (M)
Mustapić
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Mlava (B)
Bratinac
4 : 3
Napredak (B)
Bubušinac
Šećeranac Ada
Beograd
6 : 2
Busije
Zemun
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Dedinje
Beograd
0 : 2
BUSK
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
13. maj
Zemun
2 : 0
Železnik 1930
Železnik
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Mladi proleter
Beograd
6 : 3
Boka Seniors
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
3 : 1
Avala 1939
Beli Potok
Pinosava
Pinosava
2 : 2
Pionir
Besni Fok
Resnik
Resnik
3 : 0
Palilulac
Beograd
OFK Crvenka
Borča
2 : 5
Minel
Ripanj
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
4 : 1
Sloga Obrva
Obrva
Mineral 2015
Rudno
6 : 1
Mladost 1981
Štulac
Miločajac
Miločaj
3 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Borac (A)
Adrani
0 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Stubal
Stubal
Borac (V)
Vraneši
0 : 1
Lazac
Lazac
Mladost 1925
Oplanići
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
Zadrugar 1947
Tabanovac
0 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Mladost (R)
Ranovac
4 : 2
Udarnik (S)
Sibnica
Krilaš
Ćovdin
4 : 2
Pobeda 1953
Osanica
Borac (V)
Vukovac
3 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Jedinstvo (K)
Kamenovo
2 : 6
Zabrđe 1936
Zabrđe
Sloga 1945
Veliko Selo
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Radnički (K)
Knežica
5 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Rudar (P)
Plazane
1 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
Jasenovo
Jasenovo
0 : 2
OFK Batinac
Batinac
Napredak (St)
Stubica
1 : 2
Rudar (S)
Stenjevac
Radnički
Tekija
2 : 0
Sinđelić
Vojnik
Jedinstvo
Duboka
0 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Osaonica
Bagrdan
4 : 2
GFK Tabane
Jagodina
Crni Vrh
Deonica
0 : 5
Bratstvo
Međureč
Partizan
Glogovac
1 : 0
Vinorača
Vinorača
Sloboda
Šuljkovac
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
OFK Blagotin
Belušić
1 : 3
Ursule
Ursule
Partizan
Draževac
9 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Borac
Ušće
5 : 2
Skela
Skela
OFK Urovci
Urovci
2 : 1
Proleter
Jasenak
Munja
Baric
0 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Sloga
Ratari
2 : 1
Rvati
Obrenovac
Kolubara
Jabučje
0 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Mladost
Vračević
5 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Omladinac
Kalinovac
4 : 0
Rudar
Radljevo
Proleter
Bajevac
2 : 0
Kalenić
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Šarbane
Šarbane
0 : 2
Joševa
Joševa
Polet (T)
Takovo
5 : 3
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Napredak (Č)
Čestereg
5 : 1
Napredak (BT)
Banatska Topola
Stari drugari
Kadina Luka
7 : 0
Lukavac
Lukavac
Toplica
Donja Toplica
3 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Dračić 2018
Dračić
2 : 3
Tešnjar
Valjevo
Komanice
Komanice
0 : 0
Mladost (L)
Latković
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Rakac Stave
Stave
0 : 3
Žabari
Žabari (Valjevo)
Polet
Popučke
3 : 4
Rajac
Kadina Luka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Popadić
Popadić
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 0
Turekovac
Turekovac
MB
Mala Biljanica
0 : 5
Mladost (B)
Batulovce
Vukašinovac
Vukašinovac
5 : 0
Tempo
Mozgovo
Jedinstvo
Bobovište
6 : 1
Rutevac
Rutevac
Polet (R)
Radevac
4 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Jedinstvo
Srpski Krstur
6 : 0
Graničar
Đala
Šampion
Orom
1 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Tisa
Padej
0 : 5
Jadran
Sanad
Bačka
Mol
2 : 1
Hajduk
Podlokanj
Tromedja
Majdan
1 : 9
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
0 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 2
Bobovik
Bobovik
Jedinstvo 2014
Beljin
4 : 6
Sparta
Kaona
Verko
Suvo Selo
4 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Hajduk
Debrc
4 : 4
Belpos
Belotić
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Torpedo
Lojanice
0 : 2
Polet
Jalovik
Jedinstvo
Mužinac
1 : 5
Sloboda 2013
Nikolinac
Slemen
Milušinac
7 : 2
Rtanj
Vrmdža
Sloga
Žučkovac
5 : 0
Mladost
Resnik
Omladinac 1927
Opovo
2 : 2
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
0 : 2
Glogonj
Glogonj
Gladijator
Čačak
2 : 2
Planinac
Vujetinci
OFK Remont 1959
Čačak
4 : 3
Gavrilo Princip
Vranići
Čačak 94
Čačak
1 : 6
Prijatelji
Čačak
Mršinci
Mršinci
0 : 1
Kej
Čačak
Malba
Žaočani
3 : 2
Vujan
Prislonica
Budućnost
Stančići
2 : 5
Lugovi
Čačak
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
4 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Bikovo
Bikovo
3 : 3
Čantavir
Čantavir
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 0
Solid
Subotica
Lokomotiva
Subotica
1 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
Neštin
Neštin
4 : 2
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
Proleter
Karađorđevo
1 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
Slavija
Bođani
0 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Bačka (D)
Despotovo
Mladost (MB)
Mali Bač
1 : 5
Krivanj
Selenča
Borac (V)
Vizić
1 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Radnički
Koceljeva
4 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Šipurske livade
Šabac
0 : 0
Mrovska
Mrovska
Cerić
Miokus
0 : 2
Dobrava
Vukošić
Jevremovac
Jevremovac
4 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
PSK
Provo
3 : 4
OFK Varna
Varna
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
OFK Jelen
Jelenča
3 : 2
Rankovac
Nakučani
Trešnjevka
Trbusac
3 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Velika Reka
Velika Reka
0 : 1
Mladost
Donja Borina
7. Juli
Bela Crkva
6 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Jelav
Jelav
0 : 3
Antimon
Zajača
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 0
Borac
Kozjak
Prva Iskra
Runjani
0 : 1
Sloga
Straža
Hajduk
Ribarica
2 : 5
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 1
Omladinac (BO)
Bogatić
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
1 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Lipolist
Lipolist
3 : 2
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 2
Budućnost (ZM)
Zminjak
Petlovača
Petlovača
4 : 1
Partizan
Drenovac
Premijer
Badovinci
1 : 6
Milicionar
Bogatić
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
3 : 4
Šabac Sunrise
Šabac
Gorki
Glušci
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Slavija
Novo Orahovo
0 : 3
Mladost (R)
Radičević
Tomislavci
Tomislavci
0 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Rad 1974
Merošina
2 : 3
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Balajnac
Balajnac
1 : 0
Lepaja 2018
Lepaja
Polet
Šavrane
1 : 3
Naupare
Naupare
Globoder
Globoder
0 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Bukovica
Bukovica
5 : 0
Konjuh
Konjuh
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 2
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Modrica
Modrica
0 : 1
Čarapan
Kruševac
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Knežica
Knežica
0 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
BSK 2014
Bukovica
0 : 3
Šumadija
Šumarice
Biljanovac
Biljanovac
0 : 0
Morava
Mrsać
Magnohrom
Kraljevo
6 : 5
Zgodačica
Godačica
Omladinac
Drakčići
2 : 0
Partizan
Vrba
Planinac
Rivica
4 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
Polet
Nikinci
7 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Car Uroš
Jazak
3 : 4
Vojvodina
Neradin
Sloga (S)
Maradik
2 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Borac (S)
Stejanovci
0 : 3
Borac (J)
Jarkovci
Graničar
Grabovci
4 : 3
Fruškogorac
Mali Radinci
Sovljak
Sovljak
0 : 0
Jedinstvo
Milorci
Brgule
Brgule
5 : 0
Vrelo
Vrelo
Dokmir
Dokmir
4 : 0
Vukona
Vukona
Murgaš
Murgaš
4 : 3
Sloga
Vrhovine
Budućnost 1995
Slatina
4 : 0
Tamnava
Sovljak
Oniks
Lozovik
0 : 6
Mladi radnik
Novo Laniste
Trnava
Trnava
4 : 0
Napredak
Staro Lanište
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 1
Omladinac
Bunar
Belica
Belica
3 : 4
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Radnik (S)
Salakovac
2 : 3
Jedinstvo (S)
Smoljinac
BSK 1924
Boževac
2 : 5
Stig (C)
Crljenac
Stig (MC)
Malo Crniće
1 : 1
Napredak 1927
Toponica
Jašunja
Jašunja
2 : 0
Mladost
Kutleš
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
08.11.2020
11:00
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Rudar 1973
Rudare
5 : 1
Radnik 2013
Šišince
Jovanovac
Jovanovac
3 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Kragujevac
Kragujevac
4 : 2
Hajduk 1936
Jovanovac
Kremenac
Rogojevac
0 : 2
Stanovo 1941
Stanovo
Napredak 1934
Nabrđe
0 : 0
Metalac
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 0
Sloga (D)
Drmno
Beli Orao
Bradarac
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Proleter 1932
Požarevac
3 : 0
Sloga 1936
Kasidol
OFK Povlen
Brezovice
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Omladinac
Valjevo
2 : 1
Sloga Gorić
Valjevo
Beloševac
Beloševac
2 : 0
Kotešica
Kotešica
Zadrugar
Lopatanj
1 : 8
Bujačić
Valjevo
Best Sige
Sige
1 : 2
Osanica
Osanica
Nepričava
Nepričava
0 : 2
Sloga
Bogovađa
Kačer
Belanovica
4 : 0
Stepanje
Stepanje
Dunavac 1929
Kisiljevo
5 : 0
Ram
Ram
Mirko Tomić
Tribrode
5 : 1
Stiški Kurjak
Kurjače
Kumane
Kumane
0 : 3
Sloga-Top
Topolovnik
Vinogradar
Crkvenac
08.11.2020
13:30
Mladi radnik
Grabovica
Napredak
Zlatovo
2 : 1
Resava
Bukovac
Žika Marković Uča
Miljević
08.11.2020
13:00
Polet
Bikinje
Mladost
Radoševac
08.11.2020
13:00
OFK Braničevo
Braničevo
Misača
Misača
2 : 2
Ranilović 1970
Ranilović
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
3 : 5
Tulež
Tulež
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Rudar
Pljevlja
OFK Titograd
Podgorica
0 : 4
Budućnost
Podgorica
Podgorica
Podgorica
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
Sutjeska
Nikšić
0 : 1
Jezero
Plav
Dečić
Tuzi
0 : 0
Zeta
Golubovci
Kom
Podgorica
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Grbalj
Radanovići
2 : 1
Arsenal
Tivat
Berane
Berane
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Bokelj
Kotor
1 : 1
Ibar
Rožaje
Mornar
Bar
2 : 0
Drezga
Piperi
Brest
Brest
3 : 2
Lille
Villeneuve d'Ascq
Lens
Lens
4 : 4
Reims
Reims
Lorient
Lorient
0 : 2
Nantes
Nantes
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 1
Dijon
Dijon
Nice
Nice
1 : 2
Monaco
Monaco
Nîmes
Nîmes
1 : 5
Angers SCO
Angers
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 1
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
Bayer 04
Leverkusen
4 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Arsenal
London
0 : 3
Aston Villa
Birmingem
Leicester City
Leicester
1 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
Manchester City
Manchester
1 : 1
Liverpool
Liverpool
West Bromwich Albion
West Bromwich
0 : 1
Tottenham Hotspur
London
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 3
Villarreal
Villarreal
Levante
Valencia
1 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 0
Granada
Granada
Valencia
Valencia
4 : 1
Real Madrid
Madrid
Real Valladolid
Valladolid
2 : 1
Athletic Club
Bilbao
Atalanta
Bergamo
1 : 1
Internazionale
Milano
Bologna
Bologna
0 : 1
Napoli
Napoli
Genoa
Genova
1 : 3
Roma
Roma
Lazio
Roma
1 : 1
Juventus
Torino
Milan
Milano
2 : 2
Hellas Verona
Verona
Torino
Torino
0 : 0
Crotone
Crotone
Požarevac
Požarevac
0 : 4
Mašinac Trejs
Niš
Kolubara
Lazarevac
1 : 12
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
08.11.2020
14:00
Zemun
Zemun
TSC
Kanjiža
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo
Ub
2 : 3
Borac
Čačak
Slatke male
Burovac
3 : 0
Šabac
Šabac
Požega
Požega
0 : 7
Karađorđe
Topola
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 1
Una Fortuna
Kragujevac
RFK Grafičar
Beograd
2 : 3
Mladost (L)
Lučani
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Internacional
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
TSC
Bačka Topola
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 3
GFK Sloven
Ruma
Petrika
Novi Sad
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
Radnički 1912
Sombor
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 0
Kabel
Novi Sad
BIP
Čačak
3 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Borac 1926
Čačak
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
3 : 0
GFK Sloboda
Užice
Loznica
Loznica
4 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Javor Matis
Ivanjica
1 : 8
Mačva
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
2 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Jedinstvo (P)
Paraćin
5 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
OFK Radnički
Niš
3 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Bor 1919
Bor
5 : 2
Radnik
Surdulica
OFK Topličanin
Prokuplje
8 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Sinđelić
Niš
4 : 2
Timok 1919
Zaječar
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
IMT
Beograd
4 : 1
Sinđelić
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 0
Železnik 1930
Železnik
Torlak
Beograd
2 : 1
DIF
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 1
Poštar 1930
Beograd
Ada
Beograd
4 : 1
Jedinstvo
Surčin
Zvezdara
Beograd
2 : 3
Rojkovac
Obrenovac
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Korićani
Kragujevac
2 : 2
Zlatibor
Čajetina
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
Sušica
Kragujevac
Rad
Beograd
8 : 1
Brodarac
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 3
Voždovac
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 1
Spartak ŽK
Subotica
RFK Grafičar
Beograd
08.11.2020
13:00
Mladost (L)
Lučani
Radnički (N)
Niš
3 : 2
OFK Vršac
Vršac
Zemun
Zemun
6 : 1
Real Niš
Niš
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Internacional
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Brodarac
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
Kolubara
Lazarevac
1 : 5
IMT
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
BSK 1925
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
OFK Vršac
Vršac
1 : 7
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
7 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Petrika
Novi Sad
3 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Radnički 1912
Sombor
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
0 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Borac 1926
Čačak
8 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga (P)
Požega
2 : 0
GFK Sloboda
Užice
Loznica
Loznica
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Savacijum
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 9
Metalac
Gornji Milanovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
GFK Jagodina
Jagodina
10 : 1
Radnički (P)
Pirot
OFK Radnički
Niš
4 : 1
Real
Niš
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
Trayal
Kruševac
Kopernikus Želežničar
Niš
4 : 1
SFS Borac
Paraćin
Palilulac
Beograd
2 : 4
OFK Mladenovac
Mladenovac
RFK Grafičar
Beograd
5 : 0
Vinča
Vinča
Preporod
Novi Žednik
0 : 8
Bačka 1901
Subotica
Iskra
Kucura
08.11.2020
10:00
Tsc 1913
Bačka Topola
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 3
Njegoš
Lovćenac
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 1
Proleter (NJ)
Njegoševo
Đurđin
Đurđin
08.11.2020
10:00
Bačka
Pačir
Vranić
Vranić
0 : 3
Hajduk
Beograd
Ribnica
Mionica
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Mačva 1929
Bogatić
0 : 1
Mačva
Šabac
OLE
Zemun
08.11.2020
011
Beograd
Internacional
Beograd
08.11.2020
OFK Beograd
Beograd
Arena Su
Subotica
0 : 2
Kabel
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
2 : 5
ODR
Petrovaradin
Železničar
Pančevo
2 : 5
One team
Bački Jarak
Petrika
Novi Sad
2 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Index
Novi sad
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Radnički
Valjevo
4 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Mačva
Šabac
2 : 1
Šabac Sunrise
Šabac
Mačva 1929
Bogatić
0 : 3
Savacium
Šabac
Loznica
Loznica
1 : 0
Fenix
Šabac
Sušica
Kragujevac
08.11.2020
09:00
Morava (VP)
Velika Plana
Arsenal
Kragujevac
08.11.2020
10:30
Aranđelovac
Aranđelovac
Apolon I
Kragujevac
08.11.2020
11:00
Vodojaža
Kragujevac
Karadjordje (T)
Topola
08.11.2020
09:30
Radnički 1923
Kragujevac
Apolon II
Kragujevac
08.11.2020
10:00
Gruža
Gruža
Grafičar
Beograd
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
6 : 0
Teleoptik
Zemun
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Njegoš
Lovćenac
Karađorđe
Topola
0 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Plana
Velika Plana
Šampion
Gornji Milanovac
3 : 0
Požarevac
Požarevac
Požega
Požega
0 : 4
Loznica
Loznica
Kraljica Marija
Novo Selo
0 : 9
Mačva
Šabac
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
Voja Gačić
Pančevo
Moskva
Novi Sad
2 : 4
TSC
Kanjiža
Voša AS
Novi Sad
1 : 1
Lehel 2019
Zrenjanin
Spartak d.o.o.
Subotica
7 : 1
Nova Kolonija
Kovin
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 3
Kolubara 1
Lazarevac
Spartak ŽK '08
Subotica
4 : 1
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
1 : 6
Spartak ŽK '09
Subotica
Tešnjar
Valjevo
0 : 4
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo
Ub
08.11.2020
10:00
OFK Osečina
Osečina
Vojvode
Mionica
0 : 9
OFK Senjak
Valjevo
Vrelo sport
Ub
0 : 8
Omladinac
Ljig
Železničar
Lajkovac
6 : 1
Budućnost Krušik 014
Valjevo
OFK Atletiko
Šabac
5 : 1
Mladost
Prnjavor
Fenix 2
Šabac
3 : 4
Mačva 1
Šabac
Mačva 1929
Bogatić
4 : 3
OFK Majur
Majur
BSK 1925
Beograd
0 : 8
Zemun
Zemun
Dušanovac
Beograd
3 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
011
Beograd
0 : 3
Rad
Beograd

Košarka

Anadolu Efes
Istanbul
08.11.2020
20:30
Lyon-Villeurbanne
Villeurbanne
Koper Primorska
Koper
72 : 84
Crvena zvezda MTS
Beograd
Split
Split
77 : 74
Cibona
Zagreb
I Came To Play
Novi Sad
89 : 90
Hajduk
Kula
Stara Pazova
Stara Pazova
91 : 94
Nova Pazova
Nova Pazova
Hercegovac
Gajdobra
08.11.2020
18:00
Dinamo
Pančevo
Smederevo 1953
Smederevo
75 : 82
Radnički 1950
Kragujevac
Čačak 94
Čačak
92 : 72
Ivanjica
Ivanjica
Borča
Beograd
86 : 67
Barajevo
Barajevo
Železničar
Lajkovac
98 : 70
Mladost 2014
Ub
Apač
Loznica
76 : 73
Student 014
Valjevo
Play off
Užice
57 : 99
Morava
Zablaće
Barajevo Bambi
Barajevo
58 : 85
ABBA
Barič
Flash
Beograd
92 : 81
Čubura
Beograd
Jastreb
Aleksinac
70 : 57
Hajduk Veljko
Negotin
Hisar
Leskovac
78 : 70
OKK Sokobanja
Sokobanja
Pusta Reka
Bojnik
63 : 68
Kuršumlija
Kuršumlija
Ratnici
Niš
94 : 62
Radan
Lebane
Spartak
Subotica
65 : 52
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Šumadija 2017
Aranđelovac
87 : 60
Sloga (B)
Batočina
Zicer 2014
Gruža
70 : 73
Paraćin
Paraćin
Bane
Raška
54 : 67
Polet
Ratina
Goč
Vrnjačka Banja
78 : 81
Trepča
Kosovska Mitrovica
Radnički (B)
Beograd
66 : 37
Srem
Sremska Mitrovica
Sloga
Plandište
53 : 59
Jedinstvo
Novi Bečej
Konstantin
Niš
97 : 60
Sloga Elite
Kraljevo
Star
Novi Sad
63 : 87
Mega Soccerbet
Beograd
Crvena zvezda MTS
Beograd
94 : 46
Borac
Čačak

Odbojka

Topličanin
Prokuplje
2 : 3
Futog
Futog
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
2 : 3
Loznica
Loznica
Napredak 037
Kruševac
3 : 0
Tutin 020
Tutin
Desetka
Niš
3 : 0
Vranje
Vranje
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Radnički (K) 2
Kragujevac
3 : 1
As
Beograd
Karađorđe 2
Topola
0 : 3
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik 2
Požarevac
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac
Rudar
Kostolac
3 : 1
Roda
Beograd
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Roda
Beograd
3 : 1
Spartak
Ljig
Stampedo
Niš
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
0 : 3
Student
Niš
Desetka
Niš
3 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
Sloboda S
Čačak
3 : 0
Sokolica
Zvečan
Ribnica
Mionica
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Sloga 2016
Batočina
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Partizan
Sremski Karlovci
Star
Novi Sad
3 : 2
Lavice 07
Novi Sad

Rukomet

Mačva
Bogatić
28 : 22
Jedinstvo
Novi Bečej
Voždovac 2012
Beograd
29 : 29
Kolubara
Lazarevac
Metalac
Kraljevo
32 : 29
Zlatar
Nova Varoš
Hajduk Veljko
Negotin
29 : 29
Mokra Gora
Zubin Potok
Jagodina
Jagodina
33 : 24
Žitorađa
Žitorađa
RSU Akademija Lečić
Beograd
27 : 34
Sinđelić
Beograd
Loznica
Loznica
34 : 28
Radnički (O)
Obrenovac
Majdanpek
Majdanpek
29 : 32
ORK Bor
Bor
Vlasotince
Vlasotince
38 : 32
Železničar 1949 - 2
Niš
Osipaonica
Osipaonica
23 : 41
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Palanka
Smederevska Palanka
33 : 31
Smederevo 2
Smederevo
Rudar 2
Kostolac
26 : 35
Šamot 65 2
Aranđelovac
Udarnik
Lozovik
36 : 52
Lokomotiva
Lapovo
Beli anđeo
Prijepolje
35 : 25
Omladinac
Gornji Milanovac
Sombor
Sombor
19 : 31
Radnički
Jaša Tomić
Dalmatinac
Riđica
25 : 23
ŽSK 1955
Žabalj
Mladost
Vršac
23 : 20
Prigrevica
Prigrevica
Ub 2
Ub
37 : 31
Umčari
Umčari
Borac
Bački Gračac
23 : 18
Sivac 69/2
Sivac
Radnički
Kovin
51 : 29
Unirea
Uzdin
Titel
Titel
35 : 19
Putinci
Putinci
Radnički (NS)
Novi Sad
40 : 40
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
SPD Radnički
Kragujevac
35 : 25
Medicinar
Šabac
Bor RTB
Bor
33 : 21
Zaječar 1949
Zaječar
Crvena zvezda
Beograd
29 : 28
Kikinda
Kikinda
Beograd
Beograd
08.11.2020
18:00
Kučevo
Kučevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
28 : 23
Topličanin
Prokuplje
Pančevo
Pančevo
35 : 28
Srem
Sremska Mitrovica
Ruma - 14 ALL
Ruma
29 : 17
Laki
Crvenka
Temerin
Temerin
37 : 30
Ravangrad
Sombor
Jadran Lider
Feketić
29 : 32
Mladost (SC)
Srpska Crnja
Kosmaj
Ralja
32 : 25
Medicinar 2
Šabac
Loznica grad
Loznica
20 : 34
SU Hazena
Beograd
Radnički BG
Beograd
32 : 27
Studentski Grad
Studentski Grad
Vranje
Vranje
28 : 12
Aleksinac
Aleksinac
Morava
Vladičin Han
43 : 15
Munje
Bujanovac
Remesiana
Bela Palanka
27 : 20
Đerdap
Kladovo
Udarnik
Lozovik
22 : 23
Rudar
Kostolac
SPD Radnički - 2
Kragujevac
49 : 13
Sedmerac
Prijepolje
Obilić
Novi Kneževac
26 : 21
Apatin
Apatin

Vaterpolo

Dorćol
Beograd
14 : 4
Banja Luka
Banja Luka
Singidunum
Beograd
16 : 7
Sava
Šabac

Futsal

Leskovac
Leskovac
9 : 1
Tisa
Novi Bečej
Hajduk
Kula
6 : 2
Leteći Bajmočani
Bajmok
Intelektualac
Beograd
2 : 5
Borac
Lazarevac
Hram
Zemun
2 : 8
Student
Beograd
Flash
Valjevo
0 : 8
Zlatibor
Čajetina
Kareli
Ub
9 : 1
Zenon
Lajkovac
Babušnica 2011
Babušnica
4 : 2
Temnić
Varvarin
As
Bujanovac
5 : 2
Niš 92
Niš