XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 474 utakmica za dan
Subota, 17 April 2021

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Radnik
Surdulica
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Borac 1926
Čačak
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Loznica
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
0 : 2
Borac
Banja Luka
Podrinje
Janja
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Ljubić
Prnjavor
1 : 2
Kozara
Gradiška
Jedinstvo
Brčko
2 : 1
Sloga
Doboj
Borac
Kozarska Dubica
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Leotar
Trebinje
0 : 0
Sloboda
Novi Grad
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Željezničar
Banja Luka
Drina
Zvornik
2 : 0
Sutjeska
Foča
Modriča
Modriča
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Feniks 1995
Stara Pazova
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Mladost (NS)
Novi Sad
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 2
Hajduk 1912
Kula
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Sloga (P)
Požega
4 : 2
Sušica
Kragujevac
Gruža
Gruža
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
Mačva 1929
Bogatić
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 4
Tutin
Tutin
Smederevo 1924
Smederevo
7 : 0
Bane 1931
Raška
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
Zvezdara
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 2
Rembas
Resavica
Pčinja
Trgovište
4 : 1
Župa
Aleksandrovac
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Dunav
Prahovo
2 : 1
Car Konstantin
Niš
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Borac
Drenovac
1 : 3
Polet
Ratina
Omladinac
Novo Selo
0 : 0
Korićani
Korićani
Sloga (B)
Batočina
0 : 1
RSK
Rabrovo
Đerdap
Golubac
6 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Karađorđe
Topola
1 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Zvižd
Kučevo
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Omladinac
Zablaće
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
5 : 1
Spartak 1924
Ljig
Drina
Ljubovija
0 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
Radnički (V)
Valjevo
4 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 1
Crvenka
Crvenka
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
Srbobran
Srbobran
Mladost APA
Apatin
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sloga
Plandište
4 : 3
Omladinac FAM
Botoš
Begej
Žitište
0 : 3
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Naftagas
Elemir
9 : 0
Krajina
Krajišnik
Radnički (S)
Sutjeska
5 : 5
Mladost
Omoljica
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 2
Index
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
3 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Radnički
Nova Pazova
4 : 1
Jugović
Kać
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Blagotin
Poljna
3 : 0
Levač
Rekovac
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Meševo
Meševo
3 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Senjak
Pirot
3 : 0
OFK Slatina
Bor
BSK
Bogovina
3 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Polom
Leskovo
4 : 5
Brodoremont
Kladovo
Đerdap
Kladovo
2 : 0
OFK 019
Zaječar
Bor 1919
Bor
6 : 0
Branik
Štubik
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
OFK Niš
Niš
Budućnost
Orašje
3 : 1
Gracko
Staro Gracko
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
Žitorađa
Žitorađa
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Napredak
Medoševac
4 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Vinča
Vinča
2 : 0
Milutinac
Zemun
Turbina
Vreoci
2 : 0
Dunav
Veliko Selo
Radnički 1946
Lubnica
1 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Hajduk
Rujevica
0 : 1
Omladinac
Grezna
Rtanj
Boljevac
5 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Hajduk (B)
Beška
4 : 0
Železničar
Inđija
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Napredak
Popinci
Radnički
Šid
3 : 0
Sloga
Voganj
Partizan (U)
Uljma
4 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
ŽAK
Sombor
5 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
Polet
Karavukovo
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
AFK
Ada
7 : 1
Budućnost
Savino Selo
Sloga
Ostojićevo
2 : 3
Obilić
Zmajevo
ASK
Aradac
1 : 1
2. Oktobar
Kumane
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Borac (P)
Pajsijević
0 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
011
Beograd
0 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Mladi borac
Županjac
0 : 3
Lisović 1977
Lisović
Veternik
Veternik
6 : 0
OFK Sirig
Sirig
Krivelj
Krivelj
0 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Šarbanovac
Šarbanovac
5 : 0
Zlot
Zlot
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Taskovići
Taskovići
2 : 3
Doljevac
Doljevac
Svrljig
Svrljig
6 : 4
Radnički 1924
Kočane
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Trlić
Trlić
Radnik (Ub)
Ub
0 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Jedinstvo
Šišava
2 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Ovčar
Markovica
1 : 3
Dragačevo
Guča
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 2
Spartak
Pirot
Cer (PE)
Petkovica
3 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Garevina
Garevina
5 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 0
Jezero
Zlatari
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Brezovac
Brezovac
0 : 2
Borac
Kloka
Feniks
Rača
2 : 1
Čestin
Čestin
Šumadija (S)
Sipić
1 : 4
Sloga (Z)
Zabojnica
Železničar
Novi Sad
1 : 2
Proleter
Banoštor
Žitkovica
Žitkovica
7 : 0
Borac 2016
Donja Kruševica
Šećeranac Ada
Beograd
5 : 1
Dedinje
Beograd
Busije
Zemun
1 : 0
13. maj
Zemun
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 1
Resnik
Resnik
Avala 1939
Beli Potok
0 : 2
Minel
Ripanj
Bogutovačka Banja
Bogutovac
5 : 2
Mladost 1981
Štulac
Stubal
Stubal
3 : 2
Sloga Obrva
Obrva
Jasenovac
Krepoljin
3 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Rade Milošević
Dubočka
3 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
Rudar (S)
Stenjevac
12 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Sinđelić
Vojnik
4 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Zenit
Oparić
0 : 1
Mladost (T)
Tečić
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Sloboda
Šuljkovac
3 : 5
Partizan
Glogovac
Pobednik
Piroman
0 : 1
Skela
Skela
Krtinska
Krtinska
6 : 1
Partizan
Draževac
Rudar 1945
Radljevo
2 : 2
Kolubara (J)
Jabučje
Kalenić
Kalenić
0 : 8
Čučuge
Čučuge
Crvena Jabuka
Ub
1 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
5 : 0
Lukavac
Lukavac
Radnički 2020
Knez Selo
2 : 0
Spartak
Sićevo
Napredak 2012
Krušje
0 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Škriljac
Bradarac
2 : 1
Rutevac
Rutevac
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 0
Čoka
Čoka
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 0
Badljevica
Badljevica
Vrbovac
Vrbovac
1 : 3
Proleter 1947
Vranovo
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Rongo Siti
Pirot
5 : 2
Temac
Temska
Nišavac
Staničenje
2 : 3
Sloboda
Rasnica
Borac
Barje Čiflik
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Soko
Nova Gajdobra
2 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Lunjevica
Lunjevica
2 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Hajduk
Ribarica
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
1 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
Milicionar
Bogatić
4 : 0
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Šabac Sunrise
Šabac
0 : 2
Lipolist
Lipolist
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Varvarin
Varvarin
3 : 3
Ratajac
Donje Rataje
Koštam Polje
Delimeđe
2 : 2
Morava
Mrsać
Milakovac 2018
Milakovac
0 : 1
Biljanovac
Biljanovac
Brgule
Brgule
0 : 2
Dokmir
Dokmir
Borac 1950
Bošnjane
3 : 0
BSK Buljane
Buljane
Železničar
Klačevica
2 : 3
Mladost
Gornja Mutnica
Polet
Zabrega
2 : 2
Radnik
Davidovac
Sport
Bezdan
0 : 0
Dinamo (S)
Sonta
GFK Strelište
Jagodina
3 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Belica
Belica
2 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
Šapine
Šapine
4 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Stig (C)
Crljenac
2 : 1
BSK 1924
Boževac
Crni Vitez
Kalište
3 : 1
Radnik (S)
Salakovac
Mladost (VG)
Velika Greda
3 : 2
Gaj
Veliki Gaj
Sloga
Margita
6 : 4
Dobrica
Dobrica
Vojvodina
Seleuš
5 : 1
Janošik
Janošik
BSK
Brajkovac
0 : 1
Sloga
Lukavica
Petka
Petka
1 : 1
Vreoci
Vreoci
OFK Borac
Arapovac
2 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Strmovo
Strmovo
4 : 4
20. Oktobar
Trbušnica
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Šumadinac 1949
Šume
3 : 3
Krćevac 04
Krćevac
Radnik
Pankovo
3 : 3
Napredak
Trnovče
Rudar 1947
Stamnica
1 : 2
Soko
Krvije
Dunavac
Petka
1 : 6
Mip Majdan
Požarevac
Margum
Dubravica
0 : 4
Dunav
Ostrovo
Dumača
Pocerski Metković
1 : 0
Maovi MH
Maovi
Bojić
Bojić
3 : 1
Pocerina
Jevremovac
Džemerovac 2020
Ribari
0 : 3
Sloga
Duvanište
Sloga (J)
Jošanica
3 : 1
Best Sige
Sige
Vrelo 1971
Milanovac
0 : 3
Osanica
Osanica
Laznica
Laznica
1 : 2
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Mladost (K)
Krupaja
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Selište
Selište
2 : 1
Mlava (R)
Ribare
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 4
Napredak
Vašica
Rudar
Pljevlja
0 : 1
Zeta
Golubovci
Jezero
Plav
1 : 0
Dečić
Tuzi
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Budućnost
Podgorica
1 : 2
Podgorica
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
3 : 2
West Ham United
London
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 0
Sheffield United
Sheffield
Brentford
Brentford
0 : 0
Millwall
London
Luton Town
Luton
1 : 0
Watford
Watford
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 2
Queens Park Rangers
London
Norwich City
Norwich
1 : 3
AFC Bournemouth
Bournemouth
Nottingham Forest
Nottingham
0 : 2
Huddersfield Town
Huddersfield
Sheffield Wednesday
Sheffield
1 : 1
Bristol City
Bristol
Stoke City
Stoke-on-Trent
0 : 0
Preston North End
Preston
Swansea City
Swansea
2 : 2
Wycombe Wanderers
High Wycombe
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
4 : 0
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
Bayer 04
Leverkusen
3 : 0
Köln
Köln
Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 3
Bayern
München
Freiburg
Freiburg im Breisgau
4 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
Union Berlin
Berlin
2 : 1
Stuttgart
Stuttgart
Augsburg
Augsburg
0 : 0
Arminia
Bielefeld
Angers SCO
Angers
0 : 3
Rennes
Rennes
Olympique Marseille
Marseille
3 : 2
Lorient
Lorient
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
3 : 1
Fiorentina
Firenze
Cagliari
Cagliari
4 : 3
Parma
Parma
Crotone
Crotone
1 : 2
Udinese
Udine
Sampdoria
Genova
3 : 1
Hellas Verona
Verona
Spartak
Subotica
5 : 0
Sloga
Zemun
Mašinac Trejs
Niš
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 2
Spartak DOO
Subotica
Loznica
Loznica
0 : 6
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Rad
Beograd
0 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Una Fortuna
Kragujevac
3 : 0
Šabac
Šabac
Morava
Žitkovac
1 : 3
Kolibri
Kuršumlija
Heroj Polet B tim
Jajinci
2 : 0
Radnički 2013
Rudovci
TSC
Kanjiža
3 : 0
Zemun
Zemun
Požarevac
Požarevac
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
TSC
Bačka Topola
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Internacional
Beograd
GFK Sloven
Ruma
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Petar Puača
Novi Sad
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mačva
Šabac
10 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloboda
Cacak
17.04.2021
10:00
BIP
Čačak
Real
Niš
3 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 3
Radnik
Surdulica
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 2
Dinamo
Vranje
Borac 1932
Ralja
0 : 12
Smederevo 1924
Smederevo
OFK Slavija
Smederevo
17.04.2021
16:00
Napredak
Markovac
Rvati
Obrenovac
5 : 3
Polet
Grabovac
IMT 2
Beograd
1 : 2
Torlak
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 3
BASK
Beograd
Železnik 1930
Železnik
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 2
Boleč
Grocka
Rojkovac
Obrenovac
1 : 4
Zvezdara
Beograd
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
OFK Divci
Divci
0 : 7
Mačva 1929
Bogatić
Senta
Senta
0 : 1
AFK
Ada
Lokomotiva
Beograd
5 : 2
011
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 3
Partizan
Beograd
Sopot
Sopot
5 : 1
Sinđelić
Beograd
Borac
Ostružnica
3 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Mačva
Šabac
1 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Kiker
Kraljevo
RFK Grafičar
Beograd
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Spartak ŽK
Subotica
4 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Mladost (L)
Lučani
5 : 0
Internacional
Beograd
DIF
Beograd
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Ada
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 0
IMT
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 2
011
Beograd
Petar Puača
Novi Sad
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Kopernikus Želežničar
Niš
0 : 0
Dinamo
Vranje
OFK Radnički
Niš
5 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Bor 1919
Bor
0 : 2
Timok 1919
Zaječar
Real
Niš
1 : 4
Trayal
Kruševac
Poštar 1930
Beograd
1 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Hajduk
Divoš
3 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Stepojevac Vaga
Stepojevac
7 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Zvezda
Konatice
0 : 1
Borac
Lazarevac
Partizan
Draževac
10 : 1
Posavina
Stubline
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
GSP Polet
Beograd
5 : 0
Vrčin
Vrčin
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Budućnost
Dobanovci
Železničar
Lajkovac
0 : 2
OFK Senjak
Valjevo
Brodarac
Beograd
6 : 0
OLE
Zemun
Rad
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
IMT
Novi Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
Apolon
Kraljevo
7 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Radnički 1912
Sombor
8 : 0
ŽAK Sombor
Sombor
ODR
Petrovaradin
2 : 4
Kabel
Novi Sad
Sporto 023
Zrenjanin
0 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 3
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 2
Radnički (K)
Kovin
Akademija Bambi
Zrenjanin
0 : 3
One team
Bački Jarak
Inđija
Inđija
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 3
Petrika
Novi Sad
GFK Sloven
Ruma
3 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Mačva
Šabac
10 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Jedinstvo
Ub
0 : 2
Loznica
Loznica
Senjak
Valjevo
5 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
2 : 2
Drina
Ljubovija
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
6 : 0
Savacium
Šabac
Omladinac 2014
Ljig
0 : 2
Šabac Sunrise
Šabac
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 0
Borac
Starčevo
OFK Borac
Arnajevo
2 : 8
Radnički
Rudovci
Borac
Lazarevac
2 : 6
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Tisa Njerš
Adorjan
3 : 2
Čantavir
Čantavir
Subotica
Subotica
4 : 5
Bajša
Bajša
Arena Su
Subotica
18 : 0
Tavankut
Tavankut
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
CFK
Vrbas
Zemun
Zemun
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rad
Beograd
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo
Surčin
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
DIF
Beograd
1 : 1
OLE
Zemun
Sopot
Sopot
2 : 5
Budućnost
Dobanovci
Kosmaj
Ralja
1 : 5
OFK Beograd
Beograd
Boleč
Grocka
0 : 2
Balkan
Beograd
Radnički (N)
Niš
5 : 0
Lider MGM
Leskovac
Radnik
Surdulica
0 : 2
Duel Juniors
Kruševac
Car Konstantin
Niš
3 : 3
Real
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Šampion 2014
Leskovac
SFS Borac
Paraćin
6 : 0
Radnički (P)
Pirot
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Kampione
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 3
Olimpik
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
6 : 1
BSK Borča
Borča
Šampion
Gornji Milanovac
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Karađorđe
Topola
2 : 4
Požega
Požega
Plana
Velika Plana
1 : 4
Kraljica Marija
Novo Selo
Požarevac
Požarevac
0 : 5
Mačva
Šabac
Bačka
Bačka Palanka
0 : 10
Moskva
Novi Sad
Polet
Sivac
1 : 6
Voša AS
Novi Sad
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 1
Duel Juniors 2
Kruševac
Radnički (N)
Niš
10 : 1
Lider MGM
Leskovac
Radnik
Surdulica
0 : 2
Duel Juniors
Kruševac
Kopernikus Železničar
Niš
5 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički Niš 2
Niš
0 : 6
Real Niš
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
OFK Šampion
Leskovac
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 5
Radnički (P)
Pirot
Trayal Knez Lazar
Kruševac
17.04.2021
OFK Radnički
Niš
Čukarički B
Beograd
1 : 2
GSP Polet
Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 4
Milutinac
Zemun
Šumadija
Šopić
0 : 9
Lazarevac
Lazarevac
TSC
Bačka Topola
14 : 0
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
1 : 5
Tisa Njerš
Adorjan
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Bačka
Pačir
Spartak ŽK '08
Subotica
5 : 0
AFK
Ada
Posavina
Stubline
1 : 15
Obrenovac 1905
Obrenovac
Rvati
Obrenovac
3 : 0
Zvezda
Konatice
Deluks
Obrenovac
1 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Zabrežje
Zabrežje
0 : 2
Jedinstvo
Dren
Kosmet
Leposavić
12 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Sport Club 99
Novi Pazar
10 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
10 : 0
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
6 : 2
Bane 1931 - 2
Raška
Mačva 1
Šabac
6 : 0
POFK Čivija
Šabac
Fenix 1
Šabac
6 : 0
OFK Atletiko
Šabac
OFK Majur
Majur
0 : 3
Tika taka
Šabac

Košarka

Hajduk
Kula
94 : 81
Hercegovac
Gajdobra
Futog
Futog
93 : 72
Nova Pazova
Nova Pazova
Umka Džez
Umka
65 : 69
Čubura
Beograd
ABBA
Barič
82 : 95
Veba Basket
Beograd
Surčin
Surčin
60 : 68
Gro-Basket
Grocka
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
85 : 68
Sivac
Sivac
Apatin
Apatin
81 : 66
Marina
Bačka Palanka
Basketball Stars
Futog
64 : 49
Senta
Senta
Jadran
Golubinci
88 : 84
Jedinstvo
Kačarevo
Ru koš
Ruma
65 : 102
Radnički
Kovin
Trepča
Kosovska Mitrovica
85 : 78
Ćuprija
Ćuprija
Čelarevo
Čelarevo
78 : 67
SO ŽKK
Kikinda
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
68 : 53
Sivac
Sivac
Sloboda
Užice
77 : 74
Mega Soccerbet
Beograd
Crvena zvezda MTS
Beograd
76 : 67
Borac
Čačak
Sloboda
Užice
68 : 82
Dynamic VIP PAY
Beograd

Odbojka

Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Antena
Kruševac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Desetka
Niš
Jagodina
Jagodina
1 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Stražilovo
Sremski Karlovci
2 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Sombor
Sombor
1 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Partizan
Bač
3 : 1
Dunav Volley
Novi Sad
Vest
Šid
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Klek Srbijašume 2
Klek
1 : 3
Hajduk
Kula
Sloven
Ruma
1 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Stampedo
Niš
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Majdanpek FBC
Majdanpek
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Milenijum
Niš
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Lotus
Čačak
Borac
Čačak
3 : 0
Sloga 031
Požega
Drina
Bajina Bašta
2 : 3
Raška
Raška
Avala
Beograd
3 : 1
Fortuna plus
Aranđelovac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Lucky Star
Beograd
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
2 : 3
Sloga 2016
Batočina
Proleter
Loznica
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Ribnica
Mionica
Volley Stars
Kljajićevo
3 : 1
Partizan
Sremski Karlovci
Futog
Futog
2 : 3
Slavija
Novi Sad
Star
Novi Sad
2 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Bagljaš 023
Zrenjanin
0 : 3
NS Volej Team
Novi Sad
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Blok Aut
Beograd
3 : 1
AS
Beograd
Obilić
Beograd
3 : 1
Imlek
Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Železničar
Beograd
Paraćin
Paraćin
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Ravno
Ćuprija
3 : 0
Radnički 1977
Kragujevac
Karadjordje
Topola
0 : 3
Smeč 5 2
Kragujevac

Rukomet

Dubočica 54
Leskovac
26 : 26
Železničar 1949
Niš
Dinamo
Pančevo
25 : 29
Vojvodina
Novi Sad
Metaloplastika
Šabac
27 : 24
Radnički
Kragujevac
Rudar
Kostolac
31 : 32
Partizan
Beograd
Šamot 65
Arenđelovac
29 : 27
Proleter
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
26 : 30
Novi Pazar
Novi Pazar
Obilić
Beograd
32 : 23
Spartak
Subotica
Kikinda Grindex
Kikinda
31 : 30
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo
Novi Bečej
33 : 25
Mačva
Bogatić
Kolubara
Lazarevac
31 : 20
Voždovac 2012
Beograd
Ub
Ub
29 : 30
Smederevo
Smederevo
Sivac 69
Sivac
31 : 29
Morava
Velika Plana
Inđija
Inđija
21 : 23
Jugović
Kać
Zlatar
Nova Varoš
31 : 26
Metalac
Kraljevo
Jastrebac
Blace
24 : 23
Priboj
Priboj
Mokra Gora
Zubin Potok
23 : 15
Hajduk Veljko
Negotin
Topličanin
Prokuplje
23 : 27
Kuršumlija
Kuršumlija
Bela Palanka
Bela Palanka
32 : 33
Vranje 1957
Vranje
Jabuka
Jabuka
29 : 24
Potisje Pleteks
Ada
Hercegovina
Sečanj
36 : 29
Hercegovac
Gajdobra
Mladost (BJ)
Bački Jarak
40 : 42
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Radnički
Šid
27 : 27
Crvena zvezda
Mokrin
Rakovica
Rakovica
30 : 24
Radnički (O)
Obrenovac
Loznica
Loznica
33 : 24
PKB
Padinska Skela
Rekreativo
Beograd
30 : 27
Crvena zvezda 2
Beograd
Novi Beograd
Beograd
29 : 23
Beograd
Beograd
Paraćin
Paraćin
24 : 36
Zaječar 1949
Zaječar
Jagodina 2
Jagodina
28 : 34
Đerdap
Kladovo
Knjaz 1957
Knjaževac
21 : 20
Rtanj
Boljevac
Borsko jezero
Bor
22 : 40
Radnički
Ćuprija
BSK Heba
Bujanovac
24 : 38
Aleksinac
Aleksinac
Užice
Užice
27 : 30
Omladinac
Gornji Milanovac
Sloga
Kraljevo
31 : 35
Bane
Raška
Senta
Senta
23 : 36
Metalac
Futog
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
36 : 33
Radnički
Jaša Tomić
Studentski grad
Beograd
34 : 34
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Vladimirovac
Vladimirovac
23 : 32
Radnički
Kovin
Vojvodina
Novi Sad
26 : 38
SPD Radnički
Kragujevac
Ruma - 14 ALL
Ruma
32 : 18
Mladost (SC)
Srpska Crnja
Jadran Lider
Feketić
41 : 15
Ravangrad
Sombor
Spartak
Debeljača
18 : 22
Halas Jožef
Ada
SU Hazena
Beograd
28 : 32
Loznica grad
Loznica
Studentski Grad
Studentski Grad
21 : 24
Radnički BG
Beograd
Nemanjić
Požarevac
27 : 28
Mladi radnik - 2
Radinac
Jabuka
Jabuka
28 : 16
Apatin
Apatin
Naftagas
Elemir
32 : 29
Beočin 1959
Beočin
Prigrevica
Prigrevica
24 : 25
Trijumf
Srbobran

Vaterpolo

Partizan
Beograd
7 : 8
Novi Beograd 11. april
Beograd
Stari Grad
Beograd
10 : 8
Banjica
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
8 : 12
BVK Crvena zvezda
Beograd
KVK Radnički
Kragujevac
11 : 4
Nais
Niš
Taš
Beograd
20 : 10
Rasina
Kruševac
Palilula
Beograd
10 : 22
NBG Vukovi
Novi Beograd
Valis
Valjevo
17 : 12
Beograd
Beograd
ŽAK
Kikinda
10 : 12
Bečej
Bečej
Vračar
Beograd
4 : 13
Senta Jordo
Senta

Futsal

Winter sport
Niš
2 : 7
Novi Pazar
Novi Pazar
Loznica Grad 2018
Loznica
5 : 6
Jastrebac
Blace
Gročanski
Beograd
1 : 3
Solunac
Barajevo
Intelektualac
Beograd
9 : 3
Hram
Beograd
Oftal - C
Beograd
2 : 3
Ekonomist
Beograd
Progres
Paraćin
0 : 5
Radnički 2010
Niš
Akademac
Niš
3 : 0
Prokuplje
Prokuplje

Ragbi 13

Radnički
Niš
6 : 60
Partizan
Beograd
Radnički
Novi Beograd
4 : 42
Dorćol
Beograd