XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 736 utakmica za dan
Nedelja, 20 Septembar 2020

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Inđija
Inđija
Rad
Beograd
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Voždovac
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Proleter
Novi Sad
Borac
Banja Luka
2 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Bane 1931
Raška
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
Železničar (L)
Lajkovac
1 : 0
Tutin
Tutin
Budućnost (A)
Arilje
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Studentski grad
Novi Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Leštane
Leštane
1 : 1
BASK
Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 1
BSK 1925
Batajnica
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Mladost
Medoševac
1 : 1
Kablovi
Zaječar
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Radan
Lebane
3 : 1
Pčinja
Trgovište
Rembas
Resavica
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
Župa
Aleksandrovac
1 : 3
Dunav
Prahovo
Car Konstantin
Niš
2 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Polet
Ratina
3 : 0
Borac
Drenovac
Budućnost
Resnik
5 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Korićani
Korićani
4 : 0
Omladinac
Novo Selo
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 1
Šumadija (T)
Toponica
OFK Napredak
Markovac
2 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Borac (Ž)
Žabari
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Borac 1932
Ralja
0 : 1
RSK
Rabrovo
Sloboda
Lipe
0 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 2
Jasen
Brodarevo
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 0
Rampa
Požega
Omladinac
Zablaće
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Polet (Lj)
Ljubić
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Mladost (Dr)
Dračić
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 0
Drina
Ljubovija
Rađevac
Krupanj
1 : 0
OFK Divci
Divci
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 3
Radnički (V)
Valjevo
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Mladost (BP)
Bački Petrovac
6 : 0
Crvenka
Crvenka
Mladost (T)
Turija
7 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
Bačka (P)
Pačir
3 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Banat
Čenta
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
0 : 8
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Mladost
Omoljica
Radnički (K)
Kovin
2 : 4
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Jadran
Golubinci
1 : 1
Mladost
Bački Jarak
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk
Divoš
4 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Borac
Šajkaš
1 : 1
Index
Novi Sad
Levač
Rekovac
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Moravac 2015
Krušar
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 2
Meševo
Meševo
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Juhor
Obrež
1 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Lužnica
Babušnica
2 : 3
Senjak
Pirot
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
BSK
Bogovina
OFK Slatina
Bor
5 : 1
Polom
Leskovo
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 5
Rajko Mitić
Bela Palanka
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 2
Delijski Vis
Niš
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Rudar
Jelašnica
Naisus 1977
Rožina
3 : 5
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Malošište
Malošište
3 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Morava
Žitkovac
1 : 1
OFK Niš
Niš
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 4
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Čekmin
Čekmin
3 : 0
Dobrič
Pejkovac
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Vrčin
Vrčin
1 : 0
Dunav
Veliko Selo
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Srem
Jakovo
0 : 2
Torlak
Beograd
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 2
Kosmaj
Ralja
Omladinac
Grezna
3 : 2
Šljivar
Šljivar
Graničar
Veliki Izvor
1 : 2
Radnički 1946
Lubnica
Trebič
Sokobanja
3 : 1
Hajduk
Rujevica
Velika Jasikova
Velika Jasikova
5 : 0
Sloga
Minićevo
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Mačkovac
Mačkovac
FUD
Brus
0 : 2
Gradina
Pejovac
Sebečevac
Sebečevac
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Žabare
Žabare
0 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mladost (T)
Toljevac
3 : 1
Sloga (D)
Dašnica
13. April
Lomnica
1 : 1
Čitluk
Čitluk
Mladost (DK)
Donji Katun
0 : 2
Vinogradar
Zleginje
Sremac
Dobrinci
1 : 0
PSK
Putinci
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Borac (M)
Martinci
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 1
Borac (K)
Klenak
BSK
Bešenovo
3 : 2
LSK
Laćarak
Napredak
Popinci
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Sloga
Voganj
2 : 2
Radnički
Šid
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Polet (Id)
Idvor
Partizan (G)
Gaj
5 : 1
Potporanj
Potporanj
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Banat (I)
Ilandža
2 : 4
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Dolina
Padina
Radnički (B)
Baranda
1 : 2
Strela
Ivanovo
Budućnost (G)
Gložan
3 : 1
ŽAK
Sombor
Borac 46
Obrovac
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Kordun
Kljajićevo
3 : 2
Omladinac
Bukovac
Budućnost (P)
Parage
2 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 2
Maglić
Bački Maglić
SU Stanišić 1920
Stanišić
5 : 1
Kulpin
Kulpin
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
Slavija
Pivnice
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Polet
Karavukovo
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 3
Preporod
Novi Žednik
Proleter (Nj)
Njegoševo
0 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Iskra
Kucura
0 : 2
Obilić
Zmajevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Jadran
Feketić
Senta
Senta
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Lehel
Mužlja
0 : 6
MSK
Mihajlovo
Rusanda
Melenci
2 : 2
Crvena zvezda
Rusko Selo
OFK Klek
Klek
1 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
2. Oktobar
Kumane
0 : 2
ASK
Aradac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Tamiš
Farkaždin
0 : 4
Polet
Nakovo
Obilić
Staro Selo
0 : 1
Polet
Trnovče
Budućnost
Mala Krsna
1 : 1
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Pobeda
Golobok
2 : 2
SASK
Saraorci
Sloga (M)
Miloševac
0 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Podunavac
Udovice
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Partizan 1945
Darosava
3 : 5
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 2
Grizli ML
Saranovo
BSK
Belosavci
2 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
Banja 1957
Banja
2 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Jasenica (B)
Božurnja
3 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
Trnava
Donja Trnava
0 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Marjan (K)
Knić
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 4
Umka
Umka
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
011
Beograd
2 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
Borac (P)
Progar
1 : 3
DIF
Beograd
Postar 1930
Beograd
1 : 3
Rakovica
Beograd
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Hajduk
Beograd
1 : 2
PKB (PS)
Padinska skela
Mladi borac
Županjac
1 : 2
Zvezda
Konatice
Jedinstvo
Dren
1 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Strelac
Mislođin
2 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
Vranić
Vranić
1 : 2
Barajevo
Barajevo
Radnički
Rudovci
3 : 1
Mladost
Čibutkovica
Polet
Grabovac
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Rojkovac
Obrenovac
1 : 2
Lisović 1977
Lisović
Zaklopača
Zaklopača
1 : 0
SUF Dubona
Dubona
Pudarci
Pudarci
2 : 0
Kosmajac
Koraćica
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 3
Boleč
Grocka
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
3 : 0
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Rabrovac
Rabrovac
1 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 3
Dunavac
Grocka
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Veternik
Veternik
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
ŽSK
Žabalj
0 : 0
TSK
Temerin
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Bačka 1923
Đurđevo
2 : 0
Hajduk
Čurug
Blizna
Blizna
3 : 1
Ključ
Podvrška
Polet
Jabukovac
1 : 1
Radnički
Klokočevac
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Urovica
Urovica
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Maršić
Maršić
2 : 1
Zastava
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Sloboda (G)
Grbice
8 : 1
Kolonija
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 2
Šumadija 1934
Drača
21. oktobar
Kragujevac
4 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Palilulac
Niš
1 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Planinac 1933
Prva Kutina
0 : 1
Aluminjum
Niš
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Radnički 1936
Trupale
1 : 3
Crvena zastava
Hum
Stevan Nešticki
Leskovik
4 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Mladost (DK)
Donji Komren
3 : 0
Morava
Krušce
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Obilić
Živica
1 : 1
Napredak Simićevo
Simićevo
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Sirakovo
Sirakovo
3 : 1
Železničar
Požarevac
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Borac (K)
Klenovnik
7 : 0
Manastirica
Manastirica
Mladost (B)
Biskuplje
4 : 1
Integral
Batuša
Baličevac
Baličevac
1 : 5
Mladost
Batušinac
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 3
Taskovići
Taskovići
Doljevac
Doljevac
6 : 1
Svrljig
Svrljig
Palilula
Aleksinac
4 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Radnički 1924
Kočane
5 : 0
Elid
Donji Dušnik
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Jastrebac
Tešica
Gruža
Vitanovac
0 : 7
Karađorđe
Ribnica
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Ribnica
Jovac
2 : 2
Budućnost
Konarevo
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 1
Rudar
Baljevac
Napredak
Gračac
0 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Jedinstvo 2017
Tutin
7 : 0
Granit
Jošanička banja
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
Popovići Vrnjci
Vrnjci
7 : 2
Mataruge
Mataruge
Juhor (G)
Glavinci
2 : 2
Orlovi
Jasenovo
Kolare
Kolare
0 : 4
Morava (KS)
Kočino Selo
Morava (R)
Ribare
1 : 2
Napredak
Drenovac
Budućnost (M)
Miliva
2 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
Resavac
Subotica
0 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Mladost (K)
Končarevo
1 : 3
Mladost (J)
Jovac
Budućnost (Đ)
Đurinac
6 : 1
Sloga
Voljavče
Javor
Sladaja
1 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Joks Junajted
Mionica
3 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Senjak
Valjevo
0 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Vučje
Vučje
4 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Kumarevo 65
Kumarevo
5 : 0
Umac
Miroševce
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
OFK Brza
Brza
Gradac
Konopnica
2 : 4
Polet
Stajkovce
Progres
Ladovica
3 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
BSK
Belanovce
2 : 2
Real
Donja Jajina
OFK Morava
Leskovac
1 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Šumadija
Razgojna
1 : 2
Moravac
Pečenjevce
Milanovo
Milanovo
2 : 0
Sloga
Lipovica
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 0
Mladost 1959
Vinarce
Železničar
Brestovac
5 : 0
Mladi borac
Živkovo
Polet
Rasna
4 : 3
Prvi partizan
Užice
Perućac
Perućac
1 : 4
Savinac
Visibaba
Jedinstvo
Kalenić
1 : 2
Bakionica
Bakionica
Kotroman
Mokra Gora
1 : 1
Ježevica
Ježevica
Čajetina
Čajetina
5 : 0
Omladinac
Zdravčići
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 2
Sečica
Seča reka
Višesava
Bajina Bašta
3 : 1
Lazarica
Prilipac
Prilike
Prilike
1 : 5
Ozremica
Beršići
Voćar
Kotraža
1 : 3
Spartak
Trnava
Rakova
Rakova
2 : 0
Dragačevo
Guča
Mladost (P)
Preljina
0 : 1
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 4
Orlovac
Mrčajevci
Napredak
Svračkovci
4 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 4
Zvezda
Blato
Dragoš
Pirot
1 : 0
Pobeda
Držina
Gnjilan
Gnjilan
3 : 0
Željuša
Željuša
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo
Štitar
4 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 0
Drina
Badovinci
Sloga (KR)
Krnić
5 : 1
Duško
Klenje
Vidojevica
Lešnica
1 : 2
Majur
Majur
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
3 : 1
Sinđelić
Lipnica
Mladi borac
Dublje
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Vihor
Žbevac
1 : 2
Trnovac
Trnovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
0 : 1
Levosoje
Levosoje
Mineralac
Vranjska Banja
0 : 3
Lugina
Preševo
Čelik
Belo polje
5 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Velika Drenova
Velika Drenova
0 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 2
Vinogradar
Riljac
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 3
Jezero
Zlatari
Gradac
Pločnik
0 : 2
Borac
Gornji Katun
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Rubin
Donji Stupanj
Vulturul
Grebenac
6 : 0
Polet
Izbište
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 4
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Omladinac
Zagajica
0 : 3
Ševac
Kusić
Banat (D)
Dupljaja
3 : 2
Graničar
Miletićevo
Ratar
Kruščica
1 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac (P)
Pločica
4 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
BSK Bavanište
Bavanište
5 : 0
Kolonija
Kovin
Dolovo
Dolovo
7 : 1
Jedinstvo (D)
Dubovac
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 3
Proleter
Mramorak
ČSK
Čortanovci
2 : 2
Kameni
Ašanja
OFK Brestač
Brestač
1 : 2
Sremac
Deč
Napredak
Žarkovac
4 : 3
Mladost
Buđanovci
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Polet
Novi Karlovci
0 : 2
Radnički
Irig
Krušedol
Krušedol
2 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Šumar
Ogar
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 0
Graničar
Obrež
Graničar 1924
Adaševci
0 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Zmaj
Noćaj
0 : 0
Sremac (B)
Berkasovo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 1
Sremac (J)
Jarak
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Jednota
Šid
0 : 11
Fruška Gora
Ruma
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
Sloboda
Šašinci
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 1
Sloga
Čalma
Naftagas
Boka
3 : 0
Zlatica
Zlatica
Tisa 1933
Taraš
5 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Zadrugar
Lazarevo
5 : 2
Mladost
Belo Blato
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Bilećanin
Sečanj
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Mladi rudar
Bukovik
7 : 1
Budućnost
Blaznava
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Gorski Car
Garaši
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
B 2000
Aranđelovac
Borac
Kloka
2 : 1
Brezovac
Brezovac
BSK
Borač
6 : 2
Mladi radnik (D)
Dragušica
Čestin
Čestin
0 : 3
Feniks
Rača
Mladost (R)
Rašković
1 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Sloga (Z)
Zabojnica
4 : 1
Šumadija (S)
Sipić
Kruševica 1980
Kneževac
0 : 0
Jedinstvo (O)
Oplanić
Omladinac
Deronje
0 : 1
Lipar
Lipar
Hajduk
Stapar
0 : 6
Bratstvo 2019
Prigrevica
Dunav
Bački Monoštor
3 : 3
Polet
Sivac
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 7
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Mladost
Kruščić
1 : 3
Kula
Kula
Dinamo
Budisava
0 : 4
Borac (R)
Rakovac
Vinogradar
Ledinci
1 : 0
Proleter
Banoštor
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 0
Sloga
Lok
Čenej
Čenej
4 : 2
Slanobarac
Budisava
Moskva
Budisava
0 : 0
Obilić
Vilovo
Dobrača
Dobrača
0 : 2
Divostin
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
3 : 1
Ćava
Grošnica
Jadran
Kragujevac
0 : 0
Košutnjak
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 2
Bratstvo 1975
Erdeč
Barič
Barič
5 : 0
Stig 1955
Beranje
Napredak (P)
Poljana
1 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Batovac
Batovac
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Dizel
Bare
1 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Pek
Kusiće
1 : 2
Sloga (M)
Mustapić
Baštovan 2015
Carevac
1 : 0
Polet (V)
Voluja
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 3
Zmaj 1953
Zemun
Dedinje
Beograd
0 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
13. maj
Zemun
0 : 1
Busije
Zemun
Železnik 1930
Železnik
2 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 2
BUSK
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Pinosava
Pinosava
4 : 2
Mladi proleter
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
OFK Crvenka
Borča
1 : 2
Boka Seniors
Beograd
Minel
Ripanj
1 : 0
Avala 1939
Beli Potok
Palilulac
Beograd
4 : 0
Pionir
Besni Fok
Rušanj
Rušanj
5 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
Beljina
Beljina
4 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Braća Vuković
Lađevci
2 : 1
Miločajac
Miločaj
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Mineral 2015
Rudno
Mladost 1925
Oplanići
0 : 3
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Progorelica
Progorelica
Lazac
Lazac
2 : 0
Sloga Obrva
Obrva
Stubal
Stubal
3 : 1
Mladost 1981
Štulac
Zadrugar 1947
Tabanovac
0 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
Udarnik (S)
Sibnica
2 : 4
Sloga 1952
Veliki Popovac
Mladost (R)
Ranovac
2 : 1
Radnički (K)
Knežica
Krilaš
Ćovdin
4 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Borac (V)
Vukovac
3 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Jasenovo
Jasenovo
1 : 2
Rudar (P)
Plazane
Napredak (St)
Stubica
1 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 3
Beljanica
Strmosten
Sinđelić
Vojnik
1 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Mladost (G)
Gložane
3 : 2
Partizan
Glogovac
Sloboda
Šuljkovac
4 : 2
Crni Vrh
Deonica
Ursule
Ursule
3 : 1
Mladost (T)
Tečić
Šantarovac
Šantarovac
0 : 2
Mladi Borac
Sedlare
Bratstvo
Međureč
3 : 1
GFK Tabane
Jagodina
Ljubinić
Ljubinić
0 : 1
OFK Urovci
Urovci
Munja
Baric
2 : 0
Borac
Ušće
Sloga
Ratari
1 : 3
Partizan
Draževac
Rvati
Obrenovac
1 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Proleter (B)
Bajevac
1 : 0
Kolubara (J)
Jabučje
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 0
Omladinac (K)
Kalinovac
Šarbane
Šarbane
0 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Polet (T)
Takovo
2 : 4
Mladost (V)
Vračević
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
Joševa
Joševa
3 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
Proleter
Međa
1 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Roham
Nova Crnja
1 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
Terekves
Hetin
3 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
Jadar 2013
Valjevo
1 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Rakac Stave
Stave
3 : 0
Komanice
Komanice
Polet
Popučke
5 : 3
Dračić 2018
Dračić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Toplica
Donja Toplica
Popadić
Popadić
0 : 0
Lukavac
Lukavac
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 4
Tešnjar
Valjevo
Jasenovik 2018
Jasenovik
3 : 3
Proleter
Donja Vrežina
Supovac
Supovac
6 : 1
Rujnik
Rujnik
Spartak
Sićevo
0 : 2
Sloga 1948
Malča
Tempo
Mozgovo
2 : 7
OFK Sloga
Dobrujevac
Polet (R)
Radevac
4 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Škriljac
Bradarac
5 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Rutevac
Rutevac
Borac
Trnjane
2 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Graničar
Đala
0 : 4
Tisa
Padej
Bačka
Mol
8 : 0
Šampion
Orom
Tromedja
Majdan
0 : 6
Jedinstvo
Srpski Krstur
Čoka
Čoka
1 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 0
Jadran
Sanad
Vučak
Vučak
0 : 1
Vožd 2020
Vodanj
Petrijevac
Petrijevo
0 : 2
Petlić SD 026
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
0 : 4
Omladinac
Seone
Jezava
Smederevo
2 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
4 : 0
Skobalj
Skobalj
Verko
Suvo Selo
3 : 3
Mladost (Z)
Zvezd
Hajduk
Debrc
1 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Sloga 1949
Matijevac
2 : 0
Bobovik
Bobovik
Torpedo
Lojanice
5 : 0
Sparta
Kaona
Polet
Jalovik
4 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 0
Belpos
Belotić
Rtanj
Vrmdža
1 : 2
Slemen
Milušinac
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Pobeda
Samoš
2 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Glogonj
Glogonj
5 : 2
Unirea
Uzdin
Čačak 94
Čačak
5 : 1
Gladijator
Čačak
Mršinci
Mršinci
4 : 2
OFK Remont 1959
Čačak
Malba
Žaočani
0 : 0
Planinac
Vujetinci
Budućnost
Stančići
2 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
Lugovi
Čačak
1 : 3
Prijatelji
Čačak
Vujan
Prislonica
0 : 1
Kej
Čačak
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 4
Lokomotiva
Belo Polje
Žednik
Stari Žednik
4 : 0
Solid
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
3 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 2
Lokomotiva
Subotica
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
2 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Palić
Palić
1 : 6
Bikovo
Bikovo
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
5 : 0
Slavija
Bođani
Naša Zvezda
Silbaš
14 : 0
Proleter
Karađorđevo
Mladost (MB)
Mali Bač
3 : 0
Neštin
Neštin
Borac (V)
Vizić
1 : 0
Bačka 1945
Bačka Palanka
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Krivanj
Selenča
3 : 2
Bačka (D)
Despotovo
PSK
Provo
2 : 1
Radnički
Koceljeva
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Trešnjevka
Trbusac
6 : 0
Šipurske livade
Šabac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
6 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Rankovac
Nakučani
3 : 2
Mrovska
Mrovska
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 1
Dobrava
Vukošić
OFK Varna
Varna
2 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 3
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Lunjevica
Lunjevica
2 : 2
Semedraž
Semedraž
Majdan
Majdan
1 : 5
Brezak
Pranjani
Šumadija
Brdjani
5 : 1
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Velereč 94
Velereč
7 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Prva Iskra
Runjani
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Hajduk
Ribarica
1 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
1 : 0
Mladost
Donja Borina
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
Antimon
Zajača
Sloga
Straža
3 : 1
Borac
Kozjak
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 1
Egeta
Brza Palanka
Pontes
Kostol
1 : 4
Rtkovo
Rtkovo
Omladinac
Vajuga
20.09.2020
15:30
Kladušnica
Kladušnica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 0
Koča Anđelković
Tekija
Radnički
Turica
4 : 3
Brezova
Brezova
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 0
Gorušica
Viča
Jelica
Goračići
7 : 1
Gradina
Rti
Bratstvo
Dljin
2 : 4
Sloga
Kaona
Petlovača
Petlovača
6 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
0 : 3
Lipolist
Lipolist
Gorki
Glušci
5 : 2
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 0
Omladinac (BO)
Bogatić
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Partizan
Drenovac
2 : 5
Budućnost (ZM)
Zminjak
Duškovci
Duškovci
2 : 2
Glumač
Glumač
Gorobilje
Gorobilje
0 : 3
Knjaz
Srednja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
4 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Vis
Parcani
1 : 2
Đurinci
Đurinci
Stojnik
Stojnik
4 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
OFK Rogača
Rogača
2 : 1
Mali Požarevac
Mali Požarevac
Mladost (G)
Guberevac
2 : 3
Vojvoda
Dučina
Sopot
Sopot
7 : 0
Sibnica
Sibnica
Pobeda
Pobeda
2 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Mladost (R)
Radičević
2 : 1
Slavija
Novo Orahovo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 3
Tomislavci
Tomislavci
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 2
Budućnost 1948
Ratari
Udarnik
Baničina
3 : 0
Šumadija
Azanja
Palanka
Smederevska Palanka
1 : 2
Glavaš
Glibovac
Karadjordje
Radovanje
1 : 2
Omladinac
Rakinac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Mladost
Novo Selo
Naupare
Naupare
0 : 4
Borac
Bivolje
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 0
Zmajevac
Belasica
Modrica
Modrica
0 : 5
Bukovica
Bukovica
Rasina
Vitanovac
4 : 0
Polet
Šavrane
Toplica
Šarlinac
6 : 1
10. februar
Šajinovac
Marina Kutina
Marina Kutina
2 : 1
Grkinja
Grkinja
Podunavac
Ritopek
3 : 1
Umčari
Umčari
Parcane
Parcane
4 : 0
Mladi radnik
Bačina
Varvarin
Varvarin
1 : 2
Velika Morava
Selo Varvarin
Borjak 2012
Okruglica
2 : 2
OFK Orašje 1960
Orasje
Obilić
Mrmoš
2 : 4
Stara Čaršija
Osaonica
Borac
Zrenjanin
4 : 2
Partizan
Tomaševac
Proleter
Neuzina
0 : 2
KSK Konak 1926
Konak
Omladinac
Drakčići
4 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Partizan
Vrba
0 : 2
Šumadija
Šumarice
Studen Vitez
Studenica
1 : 0
Morava
Mrsać
Koštam Polje
Delimeđe
5 : 0
Zgodačica
Godačica
Jedinstvo (K)
Kraljevci
1 : 0
Planinac
Rivica
Sloga (S)
Maradik
0 : 4
Car Uroš
Jazak
Borac (S)
Stejanovci
0 : 4
Polet
Nikinci
Graničar
Grabovci
8 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Borac (J)
Jarkovci
1 : 4
Vojvodina
Neradin
Dokmir
Dokmir
2 : 2
Brgule
Brgule
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 2
Sovljak
Sovljak
Budućnost 1995
Slatina
1 : 6
Gunjevac
Gunjevac
Tamnava
Sovljak
0 : 5
Jedinstvo (M)
Milorci
Sloga (V)
Vrhovine
1 : 1
Vrelo
Vrelo
Vukona
Vukona
1 : 1
OFK Takovo
Takovo
Omladinac
Šaludovac
2 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
BSK Buljane
Buljane
0 : 3
Borac 1950
Bošnjane
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 1
Železničar
Klačevica
Istok 63
Plana
0 : 1
Potočac
Potočac
Heroj
Busilovac
1 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Dinamo (S)
Sonta
4 : 0
Sport
Bezdan
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
2 : 1
Graničar (R)
Riđica
Trnava
Trnava
5 : 0
Oniks
Lozovik
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
Belica
Belica
1 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Mladost
Bukovče
2 : 2
Napredak
Staro Lanište
Jedinstvo (S)
Smoljinac
2 : 0
Radnik (S)
Salakovac
Šapine
Šapine
5 : 0
Crni Vitez
Kalište
Hajduk
Šušara
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
Vitorul
Straža
3 : 1
Pobeda
Parta
OFK Radnički
Dren
2 : 4
Vreoci
Vreoci
Dimitrije Tucović
Šušnjar
6 : 1
Sloboda
Stubica
Šumadinac
Kruševica
0 : 2
Bistrica
Bistrica
Mladost
Baroševac
1 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Jarmenovci
Jarmenovci
2 : 5
Maskar
Maskar
Krćevac 04
Krćevac
3 : 4
Šumadinac 1949
Šume
Mladost
Kutleš
2 : 3
Jašunja
Jašunja
Radnik 2013
Šišince
0 : 2
Rudar 1973
Rudare
Kragujevac
Kragujevac
2 : 1
Jovanovac
Jovanovac
Bukorovac
Kragujevac
2 : 0
Kremenac
Rogojevac
Hajduk 1936
Jovanovac
0 : 3
Stanovo 1941
Stanovo
Beli Orao
Bradarac
2 : 0
Metalac
Požarevac
Proleter 1932
Požarevac
2 : 5
Sloga (D)
Drmno
Mip Majdan
Požarevac
2 : 2
Margum
Dubravica
Dunavac
Petka
5 : 1
Moravac 1933
Dragovac
Dunav
Ostrovo
1 : 5
Sloga 1932
Ćirikovac
Sopot
Požarevac
3 : 2
Morava 1932
Prugovo
Omladinac
Valjevo
1 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Beloševac
Beloševac
0 : 2
Ribnikar
Pecka
Zadrugar
Lopatanj
0 : 7
Sloga Gorić
Valjevo
Bujačić
Valjevo
1 : 3
Kotešica
Kotešica
OFK Bosut
Bosut
2 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Planinac
Ležimir
4 : 1
Sloga
Zasavica I
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 4
Srem (SR)
Sremska Rača
Poletarac
Laćarak
2 : 2
Borac (R)
Radenković
Galeb 1984
Cerovac
9 : 1
Sava
Mrđenovac
Mladost Svileuva
Svileuva
3 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Borac BTG
Batalage
2 : 3
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Korman
Korman
3 : 0
Rudar
Donje Crniljevo
Zablaće
Zablaće (Šabac)
16 : 1
Maovi MH
Maovi
Mladost
Slatina
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
Metlić
Metlić
2 : 2
Dumača
Pocerski Metković
Culjković
Culjković
1 : 0
Napredak
Ševarice
Mladost
Porodin
2 : 1
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
5 : 3
Sloga
Viteževo
Polet
Aleksandrovac
3 : 2
BSK
Brzohode
Best Sige
Sige
2 : 5
Laznica
Laznica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
2 : 1
Selište
Selište
Homoljac
Žagubica
9 : 2
Mlava (R)
Ribare
Sloga
Korenita
1 : 1
Jadar
Stupnica
Paskovac
Paskovac
3 : 3
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Granit
Radalj
2 : 4
Mladost (L)
Loznica
Napredak (U)
Uzveće
0 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Bair
Bogatić
0 : 0
Mladost
Očage
Radnik
Glogovac
0 : 0
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
Polet
Kobilje
0 : 0
Lomnica
Velika Lomnica
Dedina
Dedina
2 : 1
Dvorane
Dvorane
Padež
Padež
7 : 0
Kruševica
Kruševica
Grkljane
Grkljane
4 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Sinđelić
Gibarac
4 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 5
Napredak
Vašica
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
2 : 0
Graničar
Jamena
Hajduk 1932
Šimanovci
4 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Mladost 1935
Prhovo
3 : 2
Vitez
Subotište
Sloven
Sibač
2 : 3
Lovac
Karlovčić
Morava
Rajkinac
3 : 0
Kolonija
Jagodina
Dečić
Tuzi
4 : 1
Rudar
Pljevlja
Sutjeska
Nikšić
0 : 2
Zeta
Golubovci
Podgorica
Podgorica
1 : 0
Jezero
Plav
OFK Titograd
Podgorica
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
Southampton
Southampton
2 : 5
Tottenham Hotspur
London
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 3
Brighton
Brighton
Chelsea
London
0 : 2
Liverpool
Liverpool
Leicester City
Leicester
4 : 2
Burnley
Burnley
Stoke City
Stoke-on-Trent
0 : 2
Bristol City
Bristol
Huesca
Huesca
0 : 2
Cádiz
Cádiz
Granada
Granada
2 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
0 : 0
Real Madrid
Madrid
Real Betis
Sevilla
2 : 0
Real Valladolid
Valladolid
RB Leipzig
Leipzig
3 : 1
Mainz 05
Mainz
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 0
Bayer 04
Leverkusen
Brest
Brest
3 : 2
Lorient
Lorient
Olympique Marseille
Marseille
1 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Metz
Longeville-lès-Metz
2 : 1
Reims
Reims
Montpellier
Montpellier
4 : 1
Angers SCO
Angers
Nantes
Nantes
2 : 2
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
Nice
Nice
0 : 3
PSG
Paris
Strasbourg
Strasbourg
1 : 0
Dijon
Dijon
Parma
Parma
0 : 2
Napoli
Napoli
Genoa
Genova
4 : 1
Crotone
Crotone
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 1
Cagliari
Cagliari
Juventus
Torino
3 : 0
Sampdoria
Genova
Pobeda
Drzina
20.09.2020
15:30
Sloboda
Rasnica
Nišavac
Staničenje
20.09.2020
15:30
Jerma
Sukovo
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Heroj Polet
Jajinci
2 : 2
Radnički 2012
Niš
Moskva
Novi Sad
2 : 2
Spartak DOO
Subotica
Stajićevo 2017
Stajićevo
6 : 0
Nova Kolonija
Kovin
Vinča
Vinča
0 : 0
Radnički 2013
Rudovci
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
Mladost (L)
Lučani
7 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Inđija
Inđija
Omladinac
Novi Banovci
1 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Index
Novi Sad
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Spartak ŽK
Subotica
4 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Petrika
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 2
Hajduk 1912
Kula
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 0
Loznica
Loznica
Javor Matis
Ivanjica
1 : 3
Sloga (P)
Požega
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Šabac Sunrise
Šabac
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
BIP
Čačak
GFK Sloboda
Užice
5 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Real
Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 3
OFK Radnički
Niš
OFK Sinđelić
Niš
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 2
Kopernikus Želežničar
Niš
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Železnik 1930
Železnik
Torlak
Beograd
1 : 6
Brodarac 2
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Poštar 1930
Beograd
2 : 1
Boleč
Grocka
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 3
Zvezdara
Beograd
Železničar
Lajkovac
10 : 0
OFK Divci
Divci
BSK Borča
Borča
2 : 0
Internacional
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Mačva
Šabac
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
4 : 2
Kiker
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
0 : 4
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
Studenski grad
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
BSK Borča
Borča
Sinđelić
Beograd
2 : 0
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 6
OFK Beograd
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 5
DIF
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 5
Index
Novi sad
OFK Vršac
Vršac
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Spartak ŽK
Subotica
0 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Radnički (V)
Valjevo
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo (Ub)
Ub
5 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
OPK Rudar 1933
Kostolac
2 : 3
Borac 1926
Čačak
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 3
Apolon 2018
Kraljevo
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
OFK Sinđelić
Niš
9 : 0
Bor 1919
Bor
SFS Borac
Paraćin
2 : 4
Trayal
Kruševac
BASK
Beograd
3 : 0
Palilulac
Beograd
Poštar 1930
Beograd
2 : 3
OFK Mladenovac
Mladenovac
Vinča
Vinča
1 : 2
Prva Iskra
Barič
Mladost
Lukićevo
7 : 0
Voja Gačić
Pančevo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Hajduk
Divoš
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 1
ODR
Petrovaradin
Bačka
Pačir
3 : 0
Proleter (NJ)
Njegoševo
Radnički
Koceljeva
0 : 3
Šabac Sunrise
Šabac
Kovačevac 1956
Kovačevac
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
Mačva
Šabac
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Sinđelić
Beograd
3 : 0
ADA
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Brodarac
Beograd
OLE
Zemun
5 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zemun
Zemun
4 : 1
Voždovac
Beograd
Apolon 2018
Kovači
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Kabel
Novi Sad
4 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
CFK
Vrbas
2 : 0
ŽAK Sombor
Sombor
Radnički 1912
Sombor
4 : 0
Arena Su
Subotica
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 11
One team
Bački Jarak
Radnički (Š)
Šid
1 : 4
Petrika
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 0
Index
Novi sad
Mačva 1929
Bogatić
0 : 3
Rađevac
Krupanj
Sunrise Šabac
Šabac
2 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Radnički
Rudovci
0 : 7
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Čantavir
Čantavir
0 : 2
Tisa Njerš
Adorjan
Bajša
Bajša
9 : 1
Subotica
Subotica
CFK
Vrbas
2 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
5 : 0
Rudar
Baljevac
Granit
Jošanička Banja
2 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
Tutin
Tutin
1 : 2
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar B
Novi Pazar
4 : 4
Koštam Polje
Delimeđe
Zemun
Zemun
1 : 4
Partizan
Beograd
DIF
Beograd
0 : 2
BSK 1925
Beograd
Rakovica
Beograd
4 : 3
Jedinstvo
Surčin
IMT
Beograd
2 : 3
Sinđelić
Beograd
Studentski grad
Beograd
0 : 7
011
Beograd
Borac
Ostruznica
1 : 1
Sremcica
Sremcica
Budućnost
Dobanovci
5 : 1
Resnik
Resnik
Srbobran
Srbobran
5 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
BSK Borča
Borča
4 : 0
Ole
Zemun
Obrenovac 1905
Obrenovac
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Šampion
Gornji Milanovac
Požega
Požega
4 : 6
Karađorđe
Topola
Spartak
Subotica
28 : 0
Moskva
Novi Sad
Bačka
Bačka Palanka
1 : 6
Voja Gačić
Pančevo
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 7
Čukarički B
Beograd
Srem
Jakovo
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
Milutinac
Zemun
4 : 1
IMT
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
Zadrugar
Lajkovac
5 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Kolubara 2
Lazarevac
2 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Budućnost
Dudovica
10 : 0
Radnički
Rudovci
Obilić
Novi Kneževac
0 : 8
Spartak ŽK '08
Subotica
Radnički (V)
Valjevo
7 : 0
Jedinstvo
Ub
Vojvode
Mionica
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
Vrelo sport
Ub
1 : 2
OFK Osečina
Osečina
Železničar
Lajkovac
0 : 8
OFK Senjak
Valjevo
Budućnost Krušik 014
Valjevo
0 : 3
Omladinac
Ljig
Mačva 1929
Bogatić
2 : 5
OFK Atletiko
Šabac
Fenix 1
Šabac
6 : 3
Mačva 1
Šabac
Kolubara 2
Lazarevac
2 : 1
Borac
Arnajevo
ŽFK Borac
Lazarevac
0 : 8
Akademija fudbala
Lazarevac
Mladi borac
Županjac
2 : 1
Mladost
Cvetovac
Borac
Lazarevac
0 : 5
Lazarevac
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
2 : 0
Turbina
Vreoci
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 4
Kolubara 1
Lazarevac
Mladost
Čibutkovica
0 : 2
Real 28
Lazarevac
Turbina
Vreoci
0 : 5
Omladinac
Ljig
Real 28 - 1
Lazarevac
6 : 2
Real 28 -2
Lazarevac
Turbina
Vreoci
4 : 1
Akademija fudbala 2
Lazarevac

Odbojka

TENT
Obrenovac
3 : 0
Beograd
Beograd

Futsal

Loznica Grad 2018
Loznica
4 : 4
SAS
Zrenjanin
Leskovac
Leskovac
3 : 2
Ivanjica
Ivanjica
Spartak
Subotica
8 : 3
Leteći Holandjanin
Vrbas

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
86 : 10
Radnički
Niš