XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 725 utakmica za dan
Nedelja, 25 Oktobar 2020

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
25.10.2020
14:00
Rad
Beograd
Zlatibor
Čajetina
25.10.2020
14:00
Vojvodina
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
25.10.2020
14:00
Inđija
Inđija
Crvena zvezda
Beograd
25.10.2020
16:00
Javor Matis
Ivanjica
Mačva
Šabac
25.10.2020
16:00
Napredak
Kruševac
Proleter
Novi Sad
25.10.2020
16:00
Voždovac
Beograd
Dinamo
Vranje
25.10.2020
13:30
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
25.10.2020
13:30
Kolubara
Lazarevac
Kabel
Novi Sad
25.10.2020
13:30
Loznica
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
25.10.2020
13:30
Zemun
Zemun
OFK Žarkovo
Beograd
25.10.2020
13:30
Borac 1926
Čačak
Mladost
Doboj-Kakanj
25.10.2020
14:30
Borac
Banja Luka
Radnik
Bijeljina
25.10.2020
19:00
Sloboda
Tuzla
Sarajevo
Sarajevo
25.10.2020
17:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
Dunav
Stari Banovci
25.10.2020
14:00
Feniks 1995
Apatin
Borac
Sakule
25.10.2020
14:00
Dinamo 1945
Pančevo
Budućnost (A)
Arilje
25.10.2020
13:30
Železničar (L)
Lajkovac
Jošanica
Novi Pazar
25.10.2020
13:30
Takovo
Gornji Milanovac
Sušica
Kragujevac
25.10.2020
13:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo
Surčin
25.10.2020
13:30
Radnički (O)
Obrenovac
Leštane
Leštane
25.10.2020
13:30
GSP Polet Dorćol
Beograd
Sremčica
Sremčica
25.10.2020
13:30
Zvezdara
Beograd
BSK 1925
Batajnica
25.10.2020
13:30
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
25.10.2020
13:30
Teleoptik
Zemun
BASK
Beograd
25.10.2020
13:30
OFK Beograd
Beograd
Vlasina
Vlasotince
25.10.2020
14:00
Radan
Lebane
Rembas
Resavica
25.10.2020
14:00
Timočanin
Knjaževac
Župa
Aleksandrovac
25.10.2020
14:00
Mladost
Medoševac
Car Konstantin
Niš
25.10.2020
11:00
Kablovi
Zaječar
Budućnost (P)
Popovac
25.10.2020
14:00
Timok 1919
Zaječar
SFS Borac
Paraćin
25.10.2020
11:00
Dunav
Prahovo
Radnički (S)
Svilajnac
25.10.2020
11:00
OFK Sinđelić
Niš
OFK Ras
Novi Pazar
25.10.2020
13:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
25.10.2020
13:30
Omladinac
Novo Selo
Radnik
Ušće
25.10.2020
13:30
Šumadija (T)
Toponica
Proleter
Pečenog
25.10.2020
11:00
Korićani
Korićani
Real
Podunavci
25.10.2020
13:30
Budućnost
Resnik
Polet
Ratina
25.10.2020
13:30
Goč
Vrnjačka Banja
OFK Napredak
Markovac
25.10.2020
13:30
Karađorđe
Topola
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
25.10.2020
13:30
Borac (Ž)
Žabari
Borac 1932
Ralja
25.10.2020
13:30
Sloga (M)
Milatovac
Sloboda
Lipe
25.10.2020
13:30
Morava (VP)
Velika Plana
Pomoravlje
Vlaški Do
25.10.2020
13:30
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
25.10.2020
13:30
Rudar (S)
Stamnica
RSK
Rabrovo
25.10.2020
13:30
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Prijevor
Prijevor
25.10.2020
13:30
Zlatar
Nova Varoš
Polet (T)
Trbušani
25.10.2020
13:30
Polimlje
Prijepolje
Jasen
Brodarevo
25.10.2020
13:30
Polet (Lj)
Ljubić
Sloboda (Č)
Čačak
25.10.2020
13:30
Omladinac
Zablaće
Radnički Stobex
Klupci
25.10.2020
13:30
Rubribreza
Rubribreza
Drina
Ljubovija
25.10.2020
13:30
OFK Divci
Divci
Zadrugar
Lajkovac
25.10.2020
13:30
Radnički (V)
Valjevo
Borac (L)
Lešnica
25.10.2020
13:30
Rađevac
Krupanj
Sloga (B)
Bogosavac
25.10.2020
13:30
Vrelo Sport
Vrelo
Spartak 1924
Ljig
25.10.2020
13:30
Mladost (P)
Prnjavor
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
25.10.2020
14:00
Bačka (P)
Pačir
Tavankut
Tavankut
25.10.2020
14:00
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Mladost
Omoljica
25.10.2020
14:00
Sloga
Plandište
Borac
Starčevo
25.10.2020
14:00
Naftagas
Elemir
Banat
Čenta
25.10.2020
14:00
Radnički (S)
Sutjeska
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
25.10.2020
14:00
ŽAK
Kikinda
Podunavac
Belegiš
25.10.2020
14:00
Sloga (E)
Erdevik
Sremac Vojka
Vojka
25.10.2020
14:00
Index
Novi Sad
Jugović
Kać
25.10.2020
14:00
Sloga (T)
Temerin
Sloboda
Donji Tovarnik
25.10.2020
14:00
Hajduk
Divoš
OFK Lugomir
Rakitovo
25.10.2020
14:00
Levač
Rekovac
Moravac 2015
Krušar
25.10.2020
14:00
Sloga (M)
Majdevo
Bošnjane
Bošnjane
25.10.2020
14:00
Sloga (D)
Despotovac
Temnić 1924
Varvarin
25.10.2020
14:00
Kušiljevo
Kušiljevo
Tanasko Rajić
Pirot
25.10.2020
11:00
Lužnica
Babušnica
Rajko Mitić
Bela Palanka
25.10.2020
14:00
Branik
Štubik
Hajduk Veljko
Negotin
25.10.2020
14:00
Brodoremont
Kladovo
OFK Slatina
Bor
25.10.2020
14:00
Jedinstvo (P)
Pirot
Zemljoradnik
Balajnac
25.10.2020
11:00
Naša krila 1936
Belotinac
Orljane
Orljane
25.10.2020
14:00
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
25.10.2020
14:00
OFK Niš
Niš
Bukovik
Razanj
25.10.2020
14:00
Morava
Žitkovac
Rudar
Jelašnica
25.10.2020
14:00
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Delijski Vis
Niš
25.10.2020
14:00
Malošište
Malošište
Pukovac
Pukovac
25.10.2020
11:00
Moravica
Subotinac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
25.10.2020
14:00
Gracko
Staro Gracko
Vranjska Banja
Vranjska Banja
25.10.2020
14:00
Dobrič
Pejkovac
Alakince
Alakince
25.10.2020
14:00
Čekmin
Čekmin
Žitorađa
Žitorađa
25.10.2020
14:00
Sloga
Leskovac
Borac (L)
Lazarevac
25.10.2020
10:00
Posavina
Stubline
Srem
Jakovo
25.10.2020
13:30
Budućnost (Z)
Zvečka
Poštar Zvezdara
Beograd
25.10.2020
13:30
Dunav
Veliko Selo
Kosmaj
Ralja
25.10.2020
13:30
Milutinac
Zemun
Torlak
Beograd
25.10.2020
10:00
Prva iskra
Barič
BSK 1926
Baćevac
25.10.2020
13:30
Mladost (C)
Cvetovac
Kosovo
Zvezdan
25.10.2020
13:30
Midžor
Kalna
Šljivar
Šljivar
25.10.2020
13:30
Rtanj
Boljevac
Rudar (P)
Podvis
25.10.2020
13:30
Velika Jasikova
Velika Jasikova
OFK Rtanj
Boljevac
25.10.2020
13:30
Ozren
Sokobanja
Omladinac
Grezna
25.10.2020
13:30
Graničar
Veliki Izvor
Mačkovac
Mačkovac
25.10.2020
14:00
Sloga (D)
Dašnica
Sloga (L)
Lozna
25.10.2020
14:00
Čitluk
Čitluk
Sloga (Ć)
Ćićevac
25.10.2020
14:00
Mladost (DK)
Donji Katun
Donji Kopaonik
Razbojna
25.10.2020
14:00
13. April
Lomnica
Kupci
Kupci
25.10.2020
14:00
Mladost (T)
Toljevac
Trudbenik
Stalać
25.10.2020
14:00
Žabare
Žabare
FUD
Brus
25.10.2020
14:00
Sebečevac
Sebečevac
LSK
Laćarak
25.10.2020
14:00
Sremac
Dobrinci
Borac (K)
Klenak
25.10.2020
14:00
Partizan
Vitojevci
Hajduk (B)
Beška
25.10.2020
14:00
Radnički
Šid
Ljukovo
Ljukovo
25.10.2020
14:00
Sloga
Voganj
Hajduk (V)
Višnjićevo
25.10.2020
14:00
Napredak
Popinci
Borac (M)
Martinci
25.10.2020
14:00
BSK
Bešenovo
PSK
Putinci
25.10.2020
14:00
Donji Srem 2015
Pećinci
Mitros
Sremska Mitrovica
25.10.2020
14:00
Železničar
Inđija
Budućnost (A)
Alibunar
25.10.2020
13:30
Jugoslavija
Jabuka
Stari Tamiš
Stari Tamiš
25.10.2020
13:30
Strela
Ivanovo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
25.10.2020
13:30
Radnički (B)
Baranda
Potporanj
Potporanj
25.10.2020
13:30
Crvena zvezda
Pavliš
Polet (Id)
Idvor
25.10.2020
13:30
Hajdučica
Hajdučica
Partizan (G)
Gaj
25.10.2020
13:30
Partizan (U)
Uljma
Spartak 1911
Debeljača
25.10.2020
13:30
Banat (I)
Ilandža
Budućnost (P)
Parage
25.10.2020
14:00
ŽAK
Sombor
Zadrugar
Srpski Miletić
25.10.2020
14:00
Kordun
Kljajićevo
Stanišić 1920
Stanišić
25.10.2020
14:00
Borac 46
Obrovac
Radnički 1918
Ratkovo
25.10.2020
14:00
Budućnost (G)
Gložan
BSK
Bački Brestovac
25.10.2020
14:00
Rusin
Ruski Krstur
Budućnost (M)
Mladenovo
25.10.2020
14:00
Borac (BG)
Bački Gračac
Slavija
Pivnice
25.10.2020
14:00
Kulpin
Kulpin
Budućnost
Savino Selo
25.10.2020
13:30
Jadran
Feketić
Obilić
Zmajevo
25.10.2020
13:30
Đurđin
Đurđin
Preporod
Novi Žednik
25.10.2020
13:30
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Eđšeg
Mali Iđoš
25.10.2020
13:30
Sloga
Ostojićevo
Proleter (Nj)
Njegoševo
25.10.2020
13:30
Iskra
Kucura
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
25.10.2020
14:00
OFK Klek
Klek
2. Oktobar
Kumane
25.10.2020
14:00
Rusanda
Melenci
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
25.10.2020
14:00
Lehel
Mužlja
Borac
Aleksandrovo
25.10.2020
14:00
Crvena zvezda
Rusko Selo
Tamiš
Farkaždin
25.10.2020
14:00
Mladost (L)
Lukićevo
Polet
Nakovo
25.10.2020
14:00
Potisje
Knićanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
25.10.2020
14:00
ASK
Aradac
Cerovac 2013
Cerovac
25.10.2020
Polet
Trnovče
Sloga (M)
Miloševac
25.10.2020
Pobeda
Golobok
Podunavac
Udovice
25.10.2020
Budućnost
Mala Krsna
Crvena zvezda
Suvodol
25.10.2020
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Sloga (L)
Lugavčina
25.10.2020
SASK
Saraorci
Mladi radnik 1940
Radinac
25.10.2020
Železničar Kusadak
Kusadak
Mladi borac
Veliko Orašje
25.10.2020
Bresje Superior
Velika Plana
Bačinac
Bačinac
25.10.2020
Osipaonica
Osipaonica
Prvi srpski ustanak
Orašac
25.10.2020
14:00
Lokomotiva
Lapovo
Sloga (Z)
Zagorica
25.10.2020
14:00
Marjan (K)
Knić
Šumadinac (S)
Stojnik
25.10.2020
14:00
Plaskovac
Plaskovac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
25.10.2020
14:00
ŽSK
Žirovnica
Vinča
Vinča (Topola)
25.10.2020
14:00
Omladinac
Donja Rača
Grizli ML
Saranovo
25.10.2020
14:00
Trnava
Donja Trnava
Partizan 1945
Darosava
25.10.2020
14:00
Jasenica (B)
Božurnja
Šumadinac 1913
Natalinci
25.10.2020
14:00
Banja 1957
Banja
BSK
Belosavci
25.10.2020
14:00
Borac (P)
Pajsijević
DIF
Beograd
25.10.2020
13:30
Borac (O)
Ostružnica
Balkan Mirijevo
Beograd
25.10.2020
13:30
PKB (PS)
Padinska skela
Posavac Tišma
Boljevci
25.10.2020
13:30
Hajduk
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
25.10.2020
13:30
Institut
Zemun Polje
PKB Kovilovo
Kovilovo
25.10.2020
13:30
Borac (P)
Progar
011
Beograd
25.10.2020
16:00
Šumadinac
Bečmen
OFK Budućnost
Dudovica
25.10.2020
13:30
Lisović 1977
Lisović
OFK Zabrežje
Zabrežje
25.10.2020
13:30
Rojkovac
Obrenovac
OFK Borac
Arnajevo
25.10.2020
13:30
Polet
Grabovac
Zvezda
Konatice
25.10.2020
13:30
Radnički
Rudovci
Jedinstvo
Dren
25.10.2020
13:30
Vranić
Vranić
Omladinac
Veliko Polje
25.10.2020
13:30
Strelac
Mislođin
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
25.10.2020
13:30
Dunavac
Grocka
Boleč
Grocka
25.10.2020
13:30
Šepšin
Šepšin
Kosmajac
Koraćica
25.10.2020
13:30
Zuce 2019
Zuce
Zaklopača
Zaklopača
25.10.2020
13:30
Ivanča
Velika Ivanča
Pudarci
Pudarci
25.10.2020
13:30
Rabrovac
Rabrovac
Velika Krsna
Velika Krsna
25.10.2020
13:30
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
ŽSK
Žabalj
25.10.2020
14:00
Titel
Titel
Petrovaradin
Petrovaradin
25.10.2020
14:00
OFK Sirig
Sirig
Bačka 1923
Đurđevo
25.10.2020
14:00
Slavija
Novi Sad
Tatra
Kisač
25.10.2020
14:00
TSK
Temerin
Bačka (B)
Begeč
25.10.2020
14:00
Susek
Susek
Hajduk
Čurug
25.10.2020
14:00
Jedinstvo
Gospođinci
Radnički
Klokočevac
25.10.2020
14:00
Urovica
Urovica
Ključ
Podvrška
25.10.2020
11:00
Sloga
Kobišnica
Mladost
Karbulovo
25.10.2020
14:00
Zlot
Zlot
Blizna
Blizna
25.10.2020
14:00
Polet
Jabukovac
Kutlovo
Kutlovo
25.10.2020
14:00
Šumadija 1934
Drača
Jedinstvo
Petrovac
25.10.2020
14:00
OFK Bagremar
Kragujevac
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
25.10.2020
14:00
Mladost (P)
Pajazitovo
Zastava
Kragujevac
25.10.2020
14:00
Sloboda (G)
Grbice
Šumadinac KG
Kragujevac
25.10.2020
14:00
Slavija
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
25.10.2020
14:00
Srbija
Ilićevo
Mladost (L)
Lalinac
25.10.2020
14:00
Čegar 1946
Donji Matejevac
Crvena zastava
Hum
25.10.2020
14:00
Morava
Krušce
Čegar 2013
Kamenica
25.10.2020
14:00
Omladinac
Gornji Komren
Aluminjum
Niš
25.10.2020
14:00
Sloboda
Gornja Vrežina
Palilulac
Niš
25.10.2020
14:00
Mladost (DK)
Donji Komren
Planinac 1933
Prva Kutina
25.10.2020
14:00
Stevan Nešticki
Leskovik
Vulkan 1963
Brenica
25.10.2020
14:00
Radnički 1936
Trupale
Sirakovo
Sirakovo
25.10.2020
14:30
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mlava (ML)
Malo Laole
25.10.2020
14:30
Sloga (L)
Lučica
Borac (K)
Klenovnik
25.10.2020
14:30
Obilić
Živica
Rudar (Kr)
Krepoljin
25.10.2020
14:30
Rudar 2001
Kostolac
Mladost (B)
Biskuplje
25.10.2020
14:30
Omladinac (Š)
Šetonje
Integral
Batuša
25.10.2020
14:30
Železničar
Požarevac
Vihor
Маljurevac
25.10.2020
14:30
Budućnost (V)
Vezičevo
Palilula
Aleksinac
25.10.2020
11:00
Moravac
Čečina
Radnički 1924
Kočane
25.10.2020
14:00
Baličevac
Baličevac
Sloga
Korman
25.10.2020
14:00
Rudar
Aleksinački rudnici
Rasovača
Rasovača
25.10.2020
14:00
Taskovići
Taskovići
Jastrebac
Tešica
25.10.2020
14:00
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Pobeda
Rusna
25.10.2020
14:00
Svrljig
Svrljig
Elid
Donji Dušnik
25.10.2020
14:00
Moravac
Zaplanjska Toponica
Jovo Kursula
Cvetke
25.10.2020
14:00
Mladi radnik 1925
Grdica
Budućnost
Konarevo
25.10.2020
14:00
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Mladost (V)
Vrdila
25.10.2020
14:00
Tavnik
Tavnik
Gruža
Vitanovac
25.10.2020
14:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Ibar
Mataruška Banja
25.10.2020
14:00
Napredak
Gračac
Ribnica
Jovac
25.10.2020
14:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mladost (J)
Jovac
25.10.2020
14:00
Juhor (G)
Glavinci
Dragocvet
Dragocvet
25.10.2020
14:00
Sloga
Voljavče
OFK Juhor 2016
Potočac
25.10.2020
14:00
Rudar
Senjski Rudnik
Napredak
Drenovac
25.10.2020
14:00
Javor
Sladaja
OFK Bratstvo
Medveđa
25.10.2020
14:00
Mladost (K)
Končarevo
Orlovi
Jasenovo
25.10.2020
14:00
Resavac
Subotica
Partizan
Majur
25.10.2020
14:00
Budućnost (M)
Miliva
Kolare
Kolare
25.10.2020
14:00
Morava (R)
Ribare
Joks Junajted
Mionica
25.10.2020
Brezovica
Brezovica
Kolubara 2
Valjevo
25.10.2020
ZSK
Valjevo
OFK Senjak
Valjevo
25.10.2020
Banjani
Banjani
Dimitrije Tucović
Ćelije
25.10.2020
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
25.10.2020
OFK Brđanac
Valjevo
Pambukovica
Pambukovica
25.10.2020
Trlić
Trlić
OFK Brza
Brza
25.10.2020
14:00
Vučje
Vučje
Umac
Miroševce
25.10.2020
14:00
Polet
Stajkovce
Bobište
Bobište
25.10.2020
14:00
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Bratstvo
Bratmilovce
25.10.2020
11:00
Progres
Ladovica
Kumarevo 65
Kumarevo
25.10.2020
14:00
Zloćudovo
Zloćudovo
Sloga
Lipovica
25.10.2020
14:00
BSK
Belanovce
Moravac
Pečenjevce
25.10.2020
14:00
Mladost 1959
Vinarce
Plantaža
Donje Stopanje
25.10.2020
14:00
Mladi borac
Živkovo
Real
Donja Jajina
25.10.2020
14:00
Železničar
Brestovac
OFK Morava
Leskovac
25.10.2020
14:00
Sloboda
Donje Brijanje
Šumadija
Razgojna
25.10.2020
14:00
Milanovo
Milanovo
Morava
Katrga
25.10.2020
14:00
Prilike
Prilike
Spartak
Trnava
25.10.2020
14:00
Dragačevo
Guča
Ozremica
Beršići
25.10.2020
14:00
Jedinstvo
Puhovo
Voćar
Kotraža
25.10.2020
14:00
Slatina
Slatina
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
25.10.2020
14:00
Mladost (P)
Preljina
Orlovac
Mrčajevci
25.10.2020
14:00
Jedinstvo (K)
Konjevići
Rudar
Bresnica
25.10.2020
14:00
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
25.10.2020
14:00
Ozrem PMH
Ozrem
Napredak
Svračkovci
25.10.2020
14:00
Zadrugar
Donja Trepča
Pobeda
Držina
25.10.2020
14:00
Zadrugar
Krupac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
25.10.2020
14:00
Vladimir Durković
Berilovac
Dragoš
Pirot
25.10.2020
14:00
Mladost
Poljska Ržana
Karađorđe
Mišar
25.10.2020
14:30
Jedinstvo
Štitar
Podrinje
Lozničko Polje
25.10.2020
14:30
Cer (PE)
Petkovica
Sloga (KR)
Krnić
25.10.2020
14:30
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Vidojevica
Lešnica
25.10.2020
10:00
Hajduk Stanko
Crna Bara
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
25.10.2020
14:30
Rudar
Brasina
Mladi borac
Dublje
25.10.2020
14:30
Mladost
Pocerski Pričinović
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
25.10.2020
14:30
Milan Orlić
Novo Selo
Majur
Majur
25.10.2020
14:30
Duško
Klenje
Levosoje
Levosoje
25.10.2020
13:30
Mladost (S)
Suvojnica
Trnovac
Trnovac
25.10.2020
13:30
Mladost (B)
Bosilegrad
Pavlovac
Pavlovac
25.10.2020
13:30
BSK Bujanovac
Bujanovac
Vihor
Žbevac
25.10.2020
13:30
Čelik
Belo polje
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
25.10.2020
13:30
Mineralac
Vranjska Banja
Zvečan
Zvečan
25.10.2020
15:00
Kopaonik
Lešak
Ibar
Leposavić
25.10.2020
15:00
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
Vinogradar
Riljac
25.10.2020
14:00
Borac
Gornji Katun
Polet 57
Milutovac
25.10.2020
14:00
Rubin
Donji Stupanj
14. Oktobar
Izbenica
25.10.2020
14:00
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Župski biseri
Lacisled
25.10.2020
14:00
Gradac
Pločnik
Omladinac (U)
Ugljarevo
25.10.2020
14:00
Beli Orlovi
Tobolac
Velika Drenova
Velika Drenova
25.10.2020
14:00
Omladinac (P)
Pojate
Ševac
Kusić
25.10.2020
13:30
Graničar
Miletićevo
Karaš (K)
Kuštilj
25.10.2020
13:30
Borac (VS)
Veliko Središte
Partizan (K)
Kajtasovo
25.10.2020
13:30
Ratar
Kruščica
Vulturul
Grebenac
25.10.2020
13:30
Banat (D)
Dupljaja
Karaš (J)
Jasenovo
25.10.2020
13:30
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VG)
Vračev Gaj
25.10.2020
13:30
Omladinac
Zagajica
Jedinstvo (D)
Dubovac
25.10.2020
13:30
Borac (P)
Pločica
Kolonija
Kovin
25.10.2020
13:30
Omladinac (D)
Deliblato
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
25.10.2020
13:30
Proleter
Mramorak
BSK Bavanište
Bavanište
25.10.2020
13:30
Mladost (V)
Vojlovica
Hrtkovci
Hrtkovci
25.10.2020
14:00
ČSK
Čortanovci
Radnički
Irig
25.10.2020
14:00
Šumar
Ogar
Dunav
Novi Slankamen
25.10.2020
14:00
Graničar
Obrež
Mladost
Buđanovci
25.10.2020
14:00
Srem
Sremski Mihaljevci
Sremac
Deč
25.10.2020
14:00
Jedinstvo
Platičevo
Kameni
Ašanja
25.10.2020
14:00
Krušedol
Krušedol
OFK Brestač
Brestač
25.10.2020
14:00
Polet
Novi Karlovci
Napredak
Žarkovac
25.10.2020
14:00
Fruškogorac
Krčedin
Trgovački
Sremska Mitrovica
25.10.2020
14:00
Graničar 1924
Adaševci
Fruška Gora
Ruma
25.10.2020
10:00
Sloboda
Šašinci
Graničar (K)
Kuzmin
25.10.2020
14:00
Sloga
Čalma
Sremac (J)
Jarak
25.10.2020
14:00
Obilić 1993
Kukujevci
Sremac (B)
Berkasovo
25.10.2020
14:00
OFK Bikić
Bikić Do
Fruškogorac
Manđeloš
25.10.2020
14:00
Erdevik 2017
Erdevik
Zmaj
Noćaj
25.10.2020
14:00
Jednota
Šid
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
25.10.2020
14:00
Jedinstvo
Ruma
OFK Stajićevo
Stajićevo
25.10.2020
Jedinstvo 2014
Ečka
Zlatica
Zlatica
25.10.2020
Mladost
Belo Blato
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
25.10.2020
Bilećanin
Sečanj
Naftagas
Boka
25.10.2020
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Tisa 1933
Taraš
25.10.2020
Zadrugar
Lazarevo
Mladost (R)
Rajkovac
25.10.2020
11:00
Vrbica
Aranđelovac
Gorski Car
Garaši
25.10.2020
10:00
B 2000
Aranđelovac
Budućnost
Blaznava
25.10.2020
14:00
Brezovac
Brezovac
Mladost (J)
Jelenac
25.10.2020
14:00
Borac
Kloka
Radoje Domanović
Ovsište
25.10.2020
14:00
Šamot
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
25.10.2020
14:00
Kopljari
Kopljari
Mladi radnik (D)
Dragušica
25.10.2020
Šumadija (S)
Sipić
Badnjevac
Badnjevac
25.10.2020
Jedinstvo (O)
Oplanić
Karađorđe (V)
Vučić
25.10.2020
11:00
Napredak (MK)
Malo Krčmare
BSK
Borač
25.10.2020
Kruševica 1980
Kneževac
Čestin
Čestin
25.10.2020
11:00
Sloga (Z)
Zabojnica
Polet
Sivac
25.10.2020
14:00
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Bratstvo 2019
Prigrevica
25.10.2020
14:00
Kula
Kula
Lipar
Lipar
25.10.2020
14:00
Mladost
Kruščić
Terekveš
Svilojevo
25.10.2020
14:00
Jedinstvo
Ribarevo
Omladinac
Deronje
25.10.2020
14:00
Dinamo 1923
Bački Breg
Hajduk
Stapar
25.10.2020
14:00
Dunav
Bački Monoštor
OFK Hajduk
Novi Sad
25.10.2020
10:00
Sloga
Lok
Proleter
Banoštor
25.10.2020
14:00
Obilić
Vilovo
Borac (P)
Rakovac
25.10.2020
14:00
Moskva
Budisava
Dinamo
Budisava
25.10.2020
14:00
Hajduk (G)
Gardinovci
Vinogradar
Ledinci
25.10.2020
14:00
Železničar
Novi Sad
Partizan
Cerovac
25.10.2020
14:00
Dobrača
Dobrača
Ćava
Grošnica
25.10.2020
14:00
Košutnjak
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
25.10.2020
14:00
Bratstvo 1975
Erdeč
Seljak
Cvetojevac
25.10.2020
11:00
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Dizel
Bare
25.10.2020
14:30
Napredak (P)
Poljana
Pek
Kusiće
25.10.2020
14:30
Barič
Barič
Baštovan 2015
Carevac
25.10.2020
14:30
BSK 1931
Brežane
Ljubičevo
Ljubičevo
25.10.2020
14:30
Stig 1955
Beranje
Borac 2016
Donja Kruševica
25.10.2020
14:30
Mladi Borac
Majilovac
Polet (V)
Voluja
25.10.2020
14:30
Napredak (B)
Bubušinac
Sloga (M)
Mustapić
25.10.2020
14:30
Mlava (B)
Bratinac
Busije
Zemun
25.10.2020
13:30
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Zmaj 1953
Zemun
25.10.2020
13:30
Novi Beograd
Novi Beograd
Dedinje
Beograd
25.10.2020
09:30
Železnik 1930
Železnik
Bežanija
Beograd
25.10.2020
10:00
13. maj
Zemun
Mladi proleter
Beograd
25.10.2020
11:00
Pionir
Besni Fok
Sveti Stefan
Slanci
25.10.2020
13:30
Palilulac
Beograd
Pinosava
Pinosava
25.10.2020
13:30
Minel
Ripanj
Resnik
Resnik
25.10.2020
13:30
OFK Crvenka
Borča
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
25.10.2020
14:00
Jedinstvo (G)
Godačica
Mineral 2015
Rudno
25.10.2020
14:00
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Miločajac
Miločaj
25.10.2020
11:00
Stubal
Stubal
Borac (A)
Adrani
25.10.2020
14:00
Lazac
Lazac
Braća Vuković
Lađevci
25.10.2020
14:00
Zvezda
Čukojevac
Borac (V)
Vraneši
25.10.2020
14:00
Mladost 1925
Oplanići
Zadrugar 1947
Tabanovac
25.10.2020
14:30
Udarnik (S)
Sibnica
Mladost (R)
Ranovac
25.10.2020
14:30
Rade Milošević
Dubočka
Krilaš
Ćovdin
25.10.2020
14:30
Zabrđe 1936
Zabrđe
Borac (V)
Vukovac
25.10.2020
14:30
Bata Bulić
Bistrica
Jedinstvo (K)
Kamenovo
25.10.2020
14:30
Borac (VL)
Veliko Laole
Sloga 1945
Veliko Selo
25.10.2020
14:30
Sloga 1952
Veliki Popovac
Radnički (K)
Knežica
25.10.2020
14:30
Polet S.D.
Suvi Do
Pomoravlje
Ostrikovac
25.10.2020
14:00
Mladost (S)
Sikirica
Jasenovo
Jasenovo
25.10.2020
14:00
Sloga
Donje Vidovo
Napredak (St)
Stubica
25.10.2020
14:00
Sinđelić
Vojnik
Napredak (Sv)
Svojnovo
25.10.2020
14:00
Radnički
Tekija
Mladi borac
Sedlare
25.10.2020
14:00
Mladost (G)
Gložane
Mladost (T)
Tečić
25.10.2020
14:00
GFK Tabane
Jagodina
Jedinstvo
Duboka
25.10.2020
14:00
Bratstvo
Međureč
Osaonica
Bagrdan
25.10.2020
14:00
Vinorača
Vinorača
Partizan
Glogovac
25.10.2020
14:00
Zenit
Oparić
Sloboda
Šuljkovac
25.10.2020
14:00
Ursule
Ursule
Skela
Skela
25.10.2020
14:00
Ljubinić
Ljubinić
Partizan
Draževac
25.10.2020
14:00
Proleter
Jasenak
Borac
Ušće
25.10.2020
14:00
Belo Polje
Belo Polje
OFK Urovci
Urovci
25.10.2020
14:00
Rvati
Obrenovac
Munja
Baric
25.10.2020
14:00
Pobednik
Piroman
Sloga
Ratari
25.10.2020
14:00
Krtinska
Krtinska
Kolubara
Jabučje
25.10.2020
14:30
Zvizdar
Zvizdar
OFK Paljuvi
Paljuvi
25.10.2020
14:30
Čučuge
Čučuge
Mladost
Vračević
25.10.2020
14:30
Rudar
Radljevo
Omladinac
Kalinovac
25.10.2020
11:00
Crvena Jabuka
Ub
Proleter
Bajevac
25.10.2020
11:00
Joševa
Joševa
OFK Stublenica
Stublenica
25.10.2020
14:30
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Šarbane
Šarbane
25.10.2020
14:30
Polet (T)
Takovo
Omladinac
Ravni Topolovac
25.10.2020
14:00
Terekves
Hetin
Napredak (Č)
Čestereg
25.10.2020
14:00
Roham
Nova Crnja
Stari drugari
Kadina Luka
25.10.2020
11:00
Mali korak
Oglađenovac
Toplica
Donja Toplica
25.10.2020
11:00
Mladost (L)
Latković
Dračić 2018
Dračić
25.10.2020
11:00
Junior Novo Naselje
Valjevo
Komanice
Komanice
25.10.2020
11:00
Žabari
Žabari (Valjevo)
Jadar 2013
Valjevo
25.10.2020
11:00
Rajac
Kadina Luka
Rakac Stave
Stave
25.10.2020
11:00
Popadić
Popadić
Polet
Popučke
25.10.2020
11:00
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Navalin
Navalin
25.10.2020
14:00
Turekovac
Turekovac
Sušica 2012
Kukulovce
25.10.2020
14:00
Mladost (B)
Batulovce
MB
Mala Biljanica
25.10.2020
14:00
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Rutevac
Rutevac
25.10.2020
14:00
Tempo
Mozgovo
OFK Sloga
Dobrujevac
25.10.2020
11:00
Borac
Trnjane
Polet (R)
Radevac
25.10.2020
11:00
Napredak 2012
Krušje
Jedinstvo
Srpski Krstur
25.10.2020
14:30
Jadran
Sanad
Šampion
Orom
25.10.2020
14:30
Hajduk
Podlokanj
Tisa
Padej
25.10.2020
14:30
Potisje
Kanjiža
Bačka
Mol
25.10.2020
14:30
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tromedja
Majdan
25.10.2020
14:30
Čoka
Čoka
Petrijevac
Petrijevo
25.10.2020
14:30
Landol
Landol
Jezava
Smederevo
25.10.2020
14:30
OFK Slavija
Smederevo
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
25.10.2020
14:30
Zeppelin 026
Smederevo
Mladost (Z)
Zvezd
25.10.2020
11:00
Sparta
Kaona
Bobovik
Bobovik
25.10.2020
11:00
Mladost 2013
Jazovnik
Jedinstvo 2014
Beljin
25.10.2020
14:00
Belpos
Belotić
Verko
Suvo Selo
25.10.2020
11:00
Skupljen 2013
Skupljen
Hajduk
Debrc
25.10.2020
14:00
Polet
Jalovik
Sloga 1949
Matijevac
25.10.2020
14:00
Torpedo
Lojanice
Jedinstvo
Mužinac
25.10.2020
13:30
Slemen
Milušinac
Sloga
Žučkovac
25.10.2020
13:30
Sloboda 2013
Nikolinac
Palilulac
Šarbanovac
25.10.2020
13:30
Rtanj
Vrmdža
Omladinac 1927
Opovo
25.10.2020
13:30
Tempo
Sefkerin
Mundial
Pančevo
25.10.2020
13:30
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Unirea
Uzdin
25.10.2020
13:30
Pobeda
Samoš
Gladijator
Čačak
25.10.2020
14:00
Gavrilo Princip
Vranići
Planinac
Vujetinci
25.10.2020
14:00
Prijatelji
Čačak
OFK Remont 1959
Čačak
25.10.2020
14:00
Kej
Čačak
Čačak 94
Čačak
25.10.2020
14:00
Vujan
Prislonica
Mršinci
Mršinci
25.10.2020
14:00
Lugovi
Čačak
Malba
Žaočani
25.10.2020
14:00
Budućnost
Stančići
Lokomotiva
Belo Polje
25.10.2020
14:00
Rongo Siti
Pirot
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
25.10.2020
14:00
Temac
Temska
Vinogradar
Hajdukovo
25.10.2020
14:00
Elektrovojvodina
Subotica
Solid
Subotica
25.10.2020
14:00
Bikovo
Bikovo
Čantavir
Čantavir
25.10.2020
14:00
Palić
Palić
Žednik
Stari Žednik
25.10.2020
14:00
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
25.10.2020
14:00
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Bačka 1945
Bačka Palanka
25.10.2020
13:30
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
Neštin
Neštin
25.10.2020
13:30
Soko
Nova Gajdobra
Proleter
Karađorđevo
25.10.2020
13:30
Bačka (D)
Despotovo
Slavija
Bođani
25.10.2020
13:30
Krivanj
Selenča
Naša Zvezda
Silbaš
25.10.2020
13:30
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Mladost (MB)
Mali Bač
25.10.2020
13:30
Borac (V)
Vizić
Radnički
Koceljeva
25.10.2020
14:30
Mrovska
Mrovska
Petrovac 74
Kujavica
25.10.2020
14:30
Dobrava
Vukošić
Šipurske livade
Šabac
25.10.2020
14:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Cerić
Miokus
25.10.2020
14:30
OFK Varna
Varna
PSK
Provo
25.10.2020
14:30
Rankovac
Nakučani
OFK Jelen
Jelenča
25.10.2020
14:30
Trešnjevka
Trbusac
Velika Reka
Velika Reka
25.10.2020
14:30
TE Gučevo
Trbušnica
Mladost
Donja Borina
25.10.2020
14:30
Antimon
Zajača
7. Juli
Bela Crkva
25.10.2020
14:30
Borac
Kozjak
Jelav
Jelav
25.10.2020
14:30
Sloga
Straža
Jadar 1961
Gornji Dobrić
25.10.2020
14:30
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Prva Iskra
Runjani
25.10.2020
14:30
Azbukovica
Crnča
Hajduk
Ribarica
25.10.2020
14:30
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Egeta
Brza Palanka
25.10.2020
14:00
Kladušnica
Kladušnica
Omladinac
Vajuga
25.10.2020
14:00
Pontes
Kostol
Mala Vrbica
Mala Vrbica
25.10.2020
14:00
Rtkovo
Rtkovo
Koča Anđelković
Tekija
25.10.2020
14:00
Lokomotiva
Novi Sip
Brezova
Brezova
25.10.2020
14:00
Gradina
Rti
Bjelica
Milatovići
25.10.2020
14:00
Sloga
Kaona
Radnički
Turica
25.10.2020
14:00
Bratstvo
Dljin
Vrelo
Gornja Kravarica
25.10.2020
14:00
Jelica
Goračići
Mladost
Mačvanski Metković
25.10.2020
14:30
Torpedo 1924
Tabanović
Omladinac (BO)
Bogatić
25.10.2020
14:30
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
25.10.2020
14:30
Budućnost (ZM)
Zminjak
Lipolist
Lipolist
25.10.2020
14:30
Partizan
Drenovac
Napredak
Mačvanski Belotić
25.10.2020
14:30
Milicionar
Bogatić
Petlovača
Petlovača
25.10.2020
14:30
Šabac Sunrise
Šabac
Premijer
Badovinci
25.10.2020
14:30
Sloboda
Salaš Crnobarski
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
25.10.2020
14:30
Gorki
Glušci
Trešnjica
Tvrdići
25.10.2020
11:00
Duškovci
Duškovci
Gorobilje
Gorobilje
25.10.2020
11:00
Plavi Tok
Dražinovići
Blagaja
Rupeljevo
25.10.2020
14:00
Napredak
Gornja Dobrinja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
25.10.2020
14:00
Glumač
Glumač
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
25.10.2020
13:30
Pobeda
Pobeda
Mladost Radost
Srbobran
25.10.2020
13:30
Tomislavci
Tomislavci
Mladost (R)
Radičević
25.10.2020
13:30
Sloboda
Stara Moravica
Bukovac
Mramorac
25.10.2020
Budućnost 1948
Ratari
Beli Orlovi
Pridvorice
25.10.2020
Glavaš
Glibovac
Udarnik
Baničina
25.10.2020
Palanka
Smederevska Palanka
Rečka
Rečka
25.10.2020
15:00
Vrelo
Šarkamen
Miloševo
Miloševo
25.10.2020
11:00
OFK Sikole
Sikole
Kapidžija
Kapidžija
25.10.2020
14:00
Naupare
Naupare
Polet
Šavrane
25.10.2020
14:00
Konjuh
Konjuh
Globoder
Globoder
25.10.2020
14:00
Gaglovo
Gaglovo
Bukovica
Bukovica
25.10.2020
14:00
Makrešane
Makrešane
Mudrakovac
Mudrakovac
25.10.2020
11:00
Rasina
Vitanovac
Modrica
Modrica
25.10.2020
11:00
Parunovac
Parunovac
Zaplanjac
Gadžin Han
25.10.2020
11:00
Toplica
Šarlinac
10. februar
Šajinovac
25.10.2020
11:00
Knežica
Knežica
Mekiš
Mekiš
25.10.2020
11:00
Marina Kutina
Marina Kutina
Klisura
Klisura
25.10.2020
11:00
Grkinja
Grkinja
Partizan
Tomaševac
25.10.2020
Borac
Zrenjanin
KSK Konak 1926
Konak
25.10.2020
Proleter
Neuzina
Stara Čaršija
Kraljevo
25.10.2020
11:00
Morava
Mrsać
BSK 2014
Bukovica
25.10.2020
14:00
Zgodačica
Godačica
Biljanovac
Biljanovac
25.10.2020
11:00
Koštam Polje
Delimeđe
Magnohrom
Kraljevo
25.10.2020
14:00
Studen Vitez
Studenica
Gunjevac
Gunjevac
25.10.2020
11:00
Vrelo
Vrelo
Sovljak
Sovljak
25.10.2020
11:00
OFK Takovo
Takovo
Brgule
Brgule
25.10.2020
11:00
Vukona
Vukona
Dokmir
Dokmir
25.10.2020
11:00
Tamnava
Sovljak
Murgaš
Murgaš
25.10.2020
11:00
Budućnost 1995
Slatina
Donja Mutnica
Donja Mutnica
25.10.2020
14:30
Borac 1950
Bošnjane
ISK Izvor
Izvor
25.10.2020
10:00
Mladost
Gornja Mutnica
Omladinac
Šaludovac
25.10.2020
14:30
Polet
Zabrega
BSK Buljane
Buljane
25.10.2020
14:30
Železničar
Klačevica
Potočac
Potočac
25.10.2020
14:30
Razvitak
Mirilovac
Istok 63
Plana
25.10.2020
14:30
Moravac
Gornje Vidovo
Oniks
Lozovik
25.10.2020
14:00
OFK Dragoševac
Dragoševac
Mladi radnik
Novo Laniste
25.10.2020
14:00
Napredak
Staro Lanište
Dobra Voda
Dobra Voda
25.10.2020
14:00
Omladinac
Bunar
Dražmirovac
Dražmirovac
25.10.2020
14:00
Mladost
Bukovče
Radnik (S)
Salakovac
25.10.2020
10:00
BSK 1924
Boževac
Stig (MC)
Malo Crniće
25.10.2020
10:00
Stig (C)
Crljenac
Sloga
Lukavica
25.10.2020
14:00
OFK Radnički
Dren
Proleter
Vrbovno
25.10.2020
14:00
Vreoci
Vreoci
Dimitrije Tucović
Šušnjar
25.10.2020
14:00
BSK
Brajkovac
OFK Polet
Mirosaljci
25.10.2020
14:00
OFK Borac
Arapovac
Bistrica
Bistrica
25.10.2020
14:00
20. Oktobar
Trbušnica
Mladost
Baroševac
25.10.2020
14:00
Šumadinac
Kruševica
Maskar
Maskar
25.10.2020
10:00
Junkovac
Junkovac
Jarmenovci
Jarmenovci
25.10.2020
10:00
Kalipolje
Žabare
Krćevac 04
Krćevac
25.10.2020
10:00
Budućnost MI
Donja Trnava
Napredak
Bogojevce
25.10.2020
11:00
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Mladost
Kutleš
25.10.2020
10:30
Rudar 1973
Rudare
Jovanovac
Jovanovac
25.10.2020
14:00
Kragujevac
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
25.10.2020
14:00
Bukorovac
Kragujevac
Stanovo 1941
Stanovo
25.10.2020
14:00
Hajduk 1936
Jovanovac
Zemljoradnik 1932
Trnjane
25.10.2020
13:30
Sloga (D)
Drmno
Napredak 1934
Nabrđe
25.10.2020
13:30
Pobeda
Stari Kostolac
Vojvoda Milenko
Kličevac
25.10.2020
13:30
Sloga 1936
Kasidol
Beli Orao
Bradarac
25.10.2020
13:30
Proleter 1932
Požarevac
Moravac 1933
Dragovac
25.10.2020
13:30
Mip Majdan
Požarevac
Margum
Dubravica
25.10.2020
13:30
Sloga 1932
Ćirikovac
Dunavac
Petka
25.10.2020
13:30
Morava 1932
Prugovo
Dunav
Ostrovo
25.10.2020
13:30
Sopot
Požarevac
Mladost
Valjevska Kamenica
25.10.2020
14:00
Sloga Gorić
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
25.10.2020
14:00
Kotešica
Kotešica
Omladinac
Valjevo
25.10.2020
11:00
Bujačić
Valjevo
Beloševac
Beloševac
25.10.2020
14:00
Zadrugar
Lopatanj
Beli Orlovi
Brestovac
25.10.2020
10:00
Polet
Ljubić kod Knića
Sava
Mrđenovac
25.10.2020
11:00
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Galeb 1984
Cerovac
25.10.2020
11:00
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Mladost Svileuva
Svileuva
25.10.2020
11:00
Rudar
Donje Crniljevo
Borac BTG
Batalage
25.10.2020
11:00
Korman
Korman
Maovi MH
Maovi
25.10.2020
11:00
Pocerina
Jevremovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
25.10.2020
11:00
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost
Slatina
25.10.2020
11:00
Dumača
Pocerski Metković
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
25.10.2020
11:00
Napredak
Ševarice
Proleter
Četereže
25.10.2020
14:30
Sloga
Viteževo
Mladost
Porodin
25.10.2020
14:30
BSK
Brzohode
Jedinstvo
Oreovica
25.10.2020
14:30
Polet
Aleksandrovac
Babajić
Babajić
25.10.2020
14:30
Stepanje
Stepanje
Nepričava
Nepričava
25.10.2020
11:00
Proleter
Latković
Kačer
Belanovica
25.10.2020
14:30
Izviđač
Lajkovac
Mladost (B)
Brezjak
25.10.2020
13:30
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Sloga
Korenita
25.10.2020
13:30
Mladost (L)
Loznica
Paskovac
Paskovac
25.10.2020
13:30
Granit
Radalj
Radnički (P)
Požeženo
25.10.2020
13:30
Stiški Kurjak
Kurjače
Dunavac 1929
Kisiljevo
25.10.2020
13:30
Sloga-Top
Topolovnik
Mirko Tomić
Tribrode
25.10.2020
13:30
Kumane
Kumane
Mladi radnik
Grabovica
25.10.2020
14:00
Resava
Bukovac
OFK Braničevo
Braničevo
25.10.2020
13:30
Polet
Bikinje
Žika Marković Uča
Miljević
25.10.2020
13:30
OFK Vinci
Vinci
Mladost
Radoševac
25.10.2020
13:30
Mrčkovac
Mrčkovac
Misača
Misača
25.10.2020
11:00
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
Rudar
Pljevlja
25.10.2020
20:00
Jezero
Plav
Iskra
Danilovgrad
25.10.2020
20:00
Zeta
Golubovci
Budućnost
Podgorica
25.10.2020
20:00
Dečić
Tuzi
OFK Petrovac
Petrovac
25.10.2020
20:00
Sutjeska
Nikšić
OFK Titograd
Podgorica
25.10.2020
20:00
Podgorica
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
25.10.2020
17:00
Ibar
Rožaje
Igalo
Herceg Novi
25.10.2020
17:00
Drezga
Piperi
Arsenal
Tivat
25.10.2020
17:00
Mornar
Bar
Kom
Podgorica
25.10.2020
17:00
Bokelj
Kotor
Grbalj
Radanovići
25.10.2020
17:00
Berane
Berane
Bordeaux
Bordeaux
25.10.2020
15:00
Nîmes
Nîmes
Brest
Brest
25.10.2020
15:00
Strasbourg
Strasbourg
Lens
Lens
25.10.2020
13:00
Nantes
Nantes
Olympique Lyonnais
Lyon
25.10.2020
21:00
Monaco
Monaco
Metz
Longeville-lès-Metz
25.10.2020
15:00
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
Montpellier
Montpellier
25.10.2020
15:00
Reims
Reims
Nice
Nice
25.10.2020
17:00
Lille
Villeneuve d'Ascq
Wolfsburg
Wolfsburg
25.10.2020
15:30
Arminia
Bielefeld
Werder
Bremen
25.10.2020
18:00
Hoffenheim
Sinsheim
Arsenal
London
25.10.2020
20:15
Leicester City
Leicester
Southampton
Southampton
25.10.2020
15:00
Everton
Liverpool
Wolverhampton
Wolverhampton
25.10.2020
17:30
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Getafe
Getafe (Madrid)
25.10.2020
18:30
Granada
Granada
Cádiz
Cádiz
25.10.2020
16:00
Villarreal
Villarreal
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
25.10.2020
21:00
Huesca
Huesca
Real Valladolid
Valladolid
25.10.2020
14:00
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Benevento
Benevento
25.10.2020
15:00
Napoli
Napoli
Cagliari
Cagliari
25.10.2020
12:30
Crotone
Crotone
Fiorentina
Firenze
25.10.2020
18:00
Udinese
Udine
Juventus
Torino
25.10.2020
20:45
Hellas Verona
Verona
Parma
Parma
25.10.2020
15:00
Spezia
La Spezia
Lokomotiva
Belo Polje
25.10.2020
14:00
Rongo Siti
Pirot
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
25.10.2020
14:00
Jerma
Sukovo
Napredak Junior 2018
Kruševac
25.10.2020
14:00
Mačva
Šabac
Majdanpek
Majdanpek
25.10.2020
13:00
Spartak DOO
Subotica
Rad
Beograd
25.10.2020
14:30
Loznica
Loznica
Slatke male
Burovac
25.10.2020
14:00
Una Fortuna
Kragujevac
Brodarac
Novi Beograd
25.10.2020
14:00
Partizan
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
25.10.2020
15:00
Radnički (N)
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
25.10.2020
13:30
Morava (VP)
Velika Plana
BIP
Čačak
25.10.2020
13:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Borac 1926
Čačak
25.10.2020
13:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga (P)
Požega
25.10.2020
13:30
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
25.10.2020
13:30
Metalac
Gornji Milanovac
Javor Matis
Ivanjica
25.10.2020
13:30
Sloboda (Č)
Čačak
Radnički (V)
Valjevo
25.10.2020
13:30
Jedinstvo (Ub)
Ub
Rad
Beograd
25.10.2020
10:30
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
25.10.2020
11:00
Lokomotiva
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
25.10.2020
09:00
RFK Grafičar
Beograd
Real Niš
Niš
25.10.2020
14:00
Crvena zvezda
Beograd
OFK Vršac
Vršac
25.10.2020
11:00
RFK Grafičar
Beograd
Mladi radnik 1926
Požarevac
25.10.2020
13:30
Smederevo 1924
Smederevo
Borac 1926
Čačak
25.10.2020
13:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Radnički 1923
Kragujevac
25.10.2020
13:30
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (P)
Požega
25.10.2020
13:30
Savacijum
Šabac
Loznica
Loznica
25.10.2020
13:30
Metalac
Gornji Milanovac
Javor Matis
Ivanjica
25.10.2020
13:30
OPK Rudar 1933
Kostolac
Radnički (V)
Valjevo
25.10.2020
13:30
Jedinstvo (Ub)
Ub
Radnički (R)
Rudovci
25.10.2020
10:00
Balkan
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
25.10.2020
18:00
Poštar 1930
Beograd
Bajša
Bajša
25.10.2020
13:00
Radnički 1905
Bajmok
OLE
Zemun
25.10.2020
Partizan
Beograd
Internacional
Beograd
25.10.2020
Sinđelić
Beograd
Turbina
Vreoci
25.10.2020
11:00
Borac
Lazarevac
Kolubara
Lazarevac
25.10.2020
15:00
OFK Budućnost
Dudovica
Stepojevac Vaga
Stepojevac
25.10.2020
10:00
Radnički
Rudovci
Radnički 1905
Bajmok
25.10.2020
11:00
Arena Su
Subotica
Čantavir
Čantavir
25.10.2020
11:00
Spartak ŽK
Subotica
Vodojaža
Kragujevac
25.10.2020
09:00
Apolon II
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
25.10.2020
10:30
Gruža
Gruža
Karadjordje (T)
Topola
25.10.2020
10:00
Morava (VP)
Velika Plana
Apolon I
Kragujevac
25.10.2020
11:00
Aranđelovac
Aranđelovac
Sušica
Kragujevac
25.10.2020
09:00
Arsenal
Kragujevac
Sport Klub 99
Novi Pazar
25.10.2020
11:30
Novi Pazar
Novi Pazar
Rudar
Baljevac
25.10.2020
11:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
25.10.2020
11:00
Koštam Polje
Delimeđe
OFK Ras
Novi Pazar
25.10.2020
11:30
Novi Pazar B
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
25.10.2020
11:00
Tutin
Tutin
Šumadinac
Bečmen
25.10.2020
10:00
Sremcica
Sremcica
Stajićevo 2017
Stajićevo
25.10.2020
11:30
TSC
Kanjiža
Vojvodina
Novi Sad
25.10.2020
13:00
Lehel 2019
Zrenjanin
Moskva
Novi Sad
25.10.2020
11:00
Banat
Vršac
Spartak
Subotica
25.10.2020
11:00
Bačka
Bačka Palanka
Sinđelić
Ugrinovci
25.10.2020
10:00
Budućnost
Dobanovci
Spartak ŽK '08
Subotica
25.10.2020
09:00
Spartak ŽK '09
Subotica
OFK Osečina
Osečina
25.10.2020
10:00
Radnički (V)
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
25.10.2020
10:00
OFK Senjak
Valjevo
Jedinstvo
Ub
25.10.2020
10:00
Omladinac
Ljig
Vojvode
Mionica
25.10.2020
10:00
Budućnost Krušik 014
Valjevo
Vrelo sport
Ub
25.10.2020
10:00
Železničar
Lajkovac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
25.10.2020
10:00
Jošanica
Novi Pazar
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
25.10.2020
10:00
OFK National
Novi Pazar
Tutin
Tutin
25.10.2020
10:30
AF Popović
Baljevac
Borac
Lazarevac
25.10.2020
12:15
ŽFK Borac
Lazarevac
Akademija (Ar)
Arapovac
25.10.2020
10:00
Kolubara 2
Lazarevac
Omladinac
Ljig
25.10.2020
10:00
Kolubara 1
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
25.10.2020
08:30
Borac
Arnajevo
Mladost
Cvetovac
25.10.2020
10:45
Akademija fudbala
Lazarevac
Turbina
Vreoci
25.10.2020
09:15
Kolubara 2
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
25.10.2020
12:15
Kolubara 1
Lazarevac
Mladost
Čibutkovica
25.10.2020
09:15
Omladinac
Ljig
Turbina
Vreoci
25.10.2020
10:45
Real 28 - 1
Lazarevac
Real 28 -2
Lazarevac
25.10.2020
11:30
Real 28 - 1
Lazarevac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
25.10.2020
11:30
ŽFK Borac
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
25.10.2020
08:30
Turbina
Vreoci
Taurunum
Zemun
25.10.2020
15:00
Resnik
Resnik
Srem
Jakovo
25.10.2020
15:00
PKB
Padinska skela
BUSK
Beograd
25.10.2020
15:00
Sveti Stefan
Slanci
Brodarac
Novi Beograd
25.10.2020
15:00
Policajac
Beograd
Dunav
Veliko selo
25.10.2020
15:00
Beograd
Beograd
BASK
Beograd
25.10.2020
15:00
Mladenovac
Mladenovac
Plavi 2000
Beograd
25.10.2020
15:00
Kosovo i Metohija
Beograd

Košarka

Vrbas
Vrbas
25.10.2020
19:00
Star
Novi Sad
Beovuk 72
Beograd
25.10.2020
20:00
Proleter
Zrenjanin
Topličanin
Prokuplje
25.10.2020
20:30
Radnik
Surdulica
Omladinac
Novi Banovci
25.10.2020
16:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Futog
Futog
25.10.2020
18:30
I Came To Play
Novi Sad
Stara Pazova
Stara Pazova
25.10.2020
20:00
Dinamo
Pančevo
Jagodina
Jagodina
25.10.2020
17:00
Požarevac
Požarevac
Smederevo 1953
Smederevo
25.10.2020
15:00
Plana
Velika Plana
Student BB
Bajina Bašta
25.10.2020
17:00
Ivanjica
Ivanjica
Čačak 94
Čačak
25.10.2020
17:30
Loznica
Loznica
Radnički
Obrenovac
25.10.2020
17:30
Barajevo
Barajevo
Mileševka
Prijepolje
25.10.2020
18:00
Sistem 2000
Smederevska Palanka

Odbojka

Karađorđe
Topola
25.10.2020
19:00
VGSK
Veliko Gradište
Tutin 020
Tutin
25.10.2020
19:00
FAP Livnica
Prijepolje
Tehničar
Kraljevo
25.10.2020
12:00
Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
Radnički (K) 2
Kragujevac
25.10.2020
13:00
Fortuna Plus
Aranđelovac
Dunav Stars
Kladovo
25.10.2020
17:00
Hajduk Veljko 2
Negotin
Beograd
Beograd
25.10.2020
Partizan Soccer
Beograd
Stampedo
Niš
25.10.2020
12:00
Leskovac 98
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
25.10.2020
17:00
Vlasina
Vlasotince
Milenijum
Niš
25.10.2020
15:00
Kuršumlija
Kuršumlija
Smeč SV
Svilajnac
25.10.2020
17:00
Lazarevac
Lazarevac
Proleter
Loznica
25.10.2020
12:00
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
Timok
Zaječar
25.10.2020
18:00
Knjaževac 2
Knjaževac

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
25.10.2020
18:00
Jedinstvo
Novi Bečej
Mačva
Bogatić
25.10.2020
19:00
Ub
Ub
Jastrebac
Blace
25.10.2020
19:00
Zlatar
Nova Varoš
Potisje Pleteks
Ada
25.10.2020
18:00
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Apatin
Apatin
25.10.2020
18:00
Radnički
Šid
RSU Akademija Lečić
Beograd
25.10.2020
17:30
Radnički (O)
Obrenovac
Partizan 2
Beograd
25.10.2020
19:30
Metaloplastika 2
Šabac
Loznica
Loznica
25.10.2020
20:00
Rakovica
Rakovica
Radnički
Jaša Tomić
25.10.2020
20:00
Crepaja
Crepaja
ORK Pančevo
Pančevo
25.10.2020
19:00
Budućnost
Alibunar
Sombor
Sombor
25.10.2020
18:00
ŽSK 1955
Žabalj
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
25.10.2020
12:00
Prigrevica
Prigrevica
Dalmatinac
Riđica
25.10.2020
18:00
Metalac
Futog
Mladost
Vršac
25.10.2020
20:00
Naftagas
Elemir
Slavija
Novi Sad
25.10.2020
18:00
Senta
Senta
Borac
Bački Gračac
25.10.2020
15:30
Obilić
Novi Kneževac
Titel
Titel
25.10.2020
17:00
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Medicinar
Šabac
25.10.2020
18:00
Vojvodina
Novi Sad
ORK Beograd
Beograd
25.10.2020
17:30
Crvena zvezda
Beograd
Petrovaradin
Petrovaradin
25.10.2020
19:30
Sloga
Petrovac na Mlavi
Žitorađa
Žitorađa
25.10.2020
17:00
Beograd
Beograd
Ruma - 14 ALL
Ruma
25.10.2020
18:00
Sloven
Ruma
Laki
Crvenka
25.10.2020
19:00
Halas Jožef
Ada
Temerin
Temerin
25.10.2020
14:00
Jadran Lider
Feketić
ORK Loznica
Loznica
25.10.2020
18:00
Medicinar 2
Šabac
Kosmaj
Ralja
25.10.2020
17:00
Radnički
Obrenovac
Loznica grad
Loznica
25.10.2020
16:00
Radnički BG
Beograd

Futsal

Kareli
Ub
25.10.2020
20:00
PP 192
Prijepolje
Zadrugar 2017
Žitorađa
25.10.2020
18:30
Niš 92
Niš