XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 816 utakmica za dan
Nedelja, 4 Oktobar 2020

Fudbal

Rad
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
Zlatibor
Čajetina
1 : 4
Radnik
Surdulica
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Proleter
Novi Sad
1 : 0
TSC
Bačka Topola
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 2
Kabel
Novi Sad
Loznica
Loznica
1 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Borac
Banja Luka
2 : 0
Velež
Mostar
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Olimpik
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Sloga
Doboj
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 6
Bečej 1918
Bečej
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Borac
Sakule
Železničar (L)
Lajkovac
3 : 0
Bane 1931
Raška
Budućnost (A)
Arilje
2 : 1
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
1 : 3
GFK Sloboda
Užice
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Leštane
Leštane
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Sremčica
Sremčica
0 : 1
BASK
Beograd
BSK 1925
Batajnica
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Mladost
Medoševac
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radan
Lebane
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Rembas
Resavica
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Car Konstantin
Niš
5 : 3
Dunav
Prahovo
Budućnost (P)
Popovac
6 : 0
SFS Borac
Paraćin
Polet
Ratina
2 : 1
Real
Podunavci
Budućnost
Resnik
2 : 2
Radnik
Ušće
Korićani
Korićani
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Šumadija (T)
Toponica
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
OFK Napredak
Markovac
1 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
6 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac 1932
Ralja
1 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Sloboda
Lipe
3 : 3
RSK
Rabrovo
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Omladinac
Zablaće
3 : 1
Polet (T)
Trbušani
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 0
Prijevor
Prijevor
Polimlje
Prijepolje
0 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
FAP
Priboj
Rubribreza
Rubribreza
2 : 4
Sloga (B)
Bogosavac
Spartak 1924
Ljig
2 : 1
Mladost (Dr)
Dračić
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Rađevac
Krupanj
1 : 0
Drina
Ljubovija
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Tavankut
Tavankut
6 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Srbobran
Srbobran
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Crvenka
Crvenka
Bačka (P)
Pačir
4 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
Hercegovac
Gajdobra
1 : 3
Bajša
Bajša
Banat
Čenta
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 3
Borac
Starčevo
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Krajina
Krajišnik
Jadran
Golubinci
2 : 1
Jugović
Kać
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 2
Cement
Beočin
Hajduk
Divoš
6 : 0
Mladost
Bački Jarak
Borac
Šajkaš
4 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
Index
Novi Sad
Levač
Rekovac
2 : 1
Blagotin
Poljna
Jedinstvo (M)
Mijatovac
5 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Moravac 2015
Krušar
Juhor
Obrež
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Sloga (M)
Majdevo
0 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Lužnica
Babušnica
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
OFK Slatina
Bor
3 : 1
Senjak
Pirot
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 1
BSK
Bogovina
OFK 019
Zaječar
1 : 1
Đerdap
Kladovo
Branik
Štubik
0 : 1
Bor 1919
Bor
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 2
Pukovac
Pukovac
Naisus 1977
Rožina
2 : 5
Rudar
Jelašnica
Moravica
Subotinac
0 : 2
Bukovik
Razanj
Malošište
Malošište
4 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Orljane
Orljane
Morava
Žitkovac
3 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
OFK Niš
Niš
3 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Gracko
Staro Gracko
0 : 0
Budućnost
Orašje
Žitorađa
Žitorađa
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 3
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Čekmin
Čekmin
4 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jablanica
Medveđa
2 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 2
Dobrič
Pejkovac
BSK 1926
Baćevac
1 : 2
Kosmaj
Ralja
Mladost (C)
Cvetovac
4 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Prva iskra
Barič
5 : 0
Srem
Jakovo
Dunav
Veliko Selo
2 : 4
Borac (L)
Lazarevac
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 2
Vinča
Vinča
Posavina
Stubline
1 : 2
Vrčin
Vrčin
Omladinac
Grezna
2 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
Graničar
Veliki Izvor
0 : 1
Rudar (P)
Podvis
Velika Jasikova
Velika Jasikova
7 : 3
Hajduk
Rujevica
Osnić
Osnić
3 : 0
Sloga
Minićevo
FUD
Brus
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Sebečevac
Sebečevac
3 : 2
Kupci
Kupci
Žabare
Žabare
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladost (T)
Toljevac
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
13. April
Lomnica
6 : 0
Sloga (L)
Lozna
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 6
Sloga (D)
Dašnica
Vinogradar
Zleginje
4 : 2
Čitluk
Čitluk
Sremac
Dobrinci
0 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
BSK
Bešenovo
2 : 0
Hajduk (B)
Beška
Napredak
Popinci
4 : 2
Borac (K)
Klenak
Sloga
Voganj
3 : 0
LSK
Laćarak
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Partizan (G)
Gaj
Spartak 1911
Debeljača
1 : 1
Polet (Id)
Idvor
Banat (I)
Ilandža
3 : 1
Potporanj
Potporanj
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Strela
Ivanovo
0 : 2
Dolina
Padina
Borac 46
Obrovac
0 : 0
ŽAK
Sombor
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Budućnost (P)
Parage
4 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 3
Omladinac
Bukovac
Stanišić 1920
Stanišić
6 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
Radnički 1918
Ratkovo
0 : 3
Maglić
Bački Maglić
BSK
Bački Brestovac
6 : 2
Kulpin
Kulpin
Budućnost (M)
Mladenovo
4 : 0
Polet
Karavukovo
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 1
Napredak
Nadalj
Iskra
Kucura
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
Senta
Senta
2 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Jadran
Feketić
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 2
Polet
Nakovo
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 2
Borac
Aleksandrovo
Potisje
Knićanin
2 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Crvena zvezda
Rusko Selo
3 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Lehel
Mužlja
0 : 0
Delija
Mokrin
Rusanda
Melenci
3 : 1
OFK Klek
Klek
Polet
Trnovče
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Bačinac
Bačinac
3 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Železničar Kusadak
Kusadak
4 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
SASK
Saraorci
3 : 1
Podunavac
Udovice
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
4 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Obilić
Staro Selo
2 : 1
Cerovac 2013
Cerovac
Budućnost
Mala Krsna
3 : 1
Pobeda
Golobok
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
BSK
Belosavci
4 : 0
Partizan 1945
Darosava
Banja 1957
Banja
2 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
Jasenica (B)
Božurnja
2 : 4
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Omladinac
Donja Rača
4 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
ŽSK
Žirovnica
0 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Plaskovac
Plaskovac
2 : 0
Marjan (K)
Knić
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
011
Beograd
1 : 1
Umka
Umka
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Borac (P)
Progar
2 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Postar 1930
Beograd
2 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
Institut
Zemun Polje
0 : 0
DIF
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 4
Rakovica
Beograd
PKB (PS)
Padinska skela
4 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Mladi borac
Županjac
1 : 2
Jedinstvo
Dren
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Zvezda
Konatice
Strelac
Mislođin
2 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Vranić
Vranić
2 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
Radnički
Rudovci
3 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
Polet
Grabovac
0 : 4
Barajevo
Barajevo
Rojkovac
Obrenovac
2 : 0
Mladost
Čibutkovica
Lisović 1977
Lisović
2 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Pudarci
Pudarci
1 : 0
SUF Dubona
Dubona
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
4 : 0
Kosmajac
Koraćica
Rabrovac
Rabrovac
0 : 0
Boleč
Grocka
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 2
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Zuce 2019
Zuce
5 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
Šepšin
Šepšin
0 : 3
Dunavac
Grocka
Titel
Titel
1 : 2
Bačka (B)
Begeč
Hajduk
Čurug
0 : 2
Tatra
Kisač
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Susek
Susek
2 : 2
OFK Futog
Futog
TSK
Temerin
1 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Sirig
Sirig
0 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Polet
Jabukovac
4 : 2
Krivelj
Krivelj
Sloga
Kobišnica
5 : 1
Radnički
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Maršić
Maršić
5 : 1
Šumadinac KG
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 0
Zastava
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
9 : 1
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Sloboda (G)
Grbice
6 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 3
Kutlovo
Kutlovo
21. oktobar
Kragujevac
2 : 3
Kolonija
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 4
Šumadija 1934
Drača
Planinac 1933
Prva Kutina
1 : 5
Mladost (L)
Lalinac
Vulkan 1963
Brenica
1 : 3
Palilulac
Niš
Radnički 1936
Trupale
2 : 4
Aluminjum
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 2
Crvena zastava
Hum
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Omladinac
Gornji Komren
5 : 2
Morava
Krušce
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Manastirica
Manastirica
1 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Železničar
Požarevac
3 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Napredak Simićevo
Simićevo
1 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Obilić
Živica
4 : 1
Sloga (L)
Lučica
Mladost
Batušinac
1 : 0
Pobeda
Rusna
Elid
Donji Dušnik
0 : 1
Jastrebac
Tešica
Moravac
Zaplanjska Toponica
4 : 0
Rasovača
Rasovača
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 1
Radnički 1924
Kočane
Rudar
Aleksinački rudnici
1 : 4
Doljevac
Doljevac
Baličevac
Baličevac
3 : 4
Borac
Azbresnica
Moravac
Čečina
0 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
Ibar
Mataruška Banja
0 : 4
Karađorđe
Ribnica
Ribnica
Jovac
1 : 0
Gruža
Vitanovac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 2
Mladost (V)
Vrdila
Napredak
Gračac
1 : 3
Budućnost
Konarevo
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 0
Rudar
Baljevac
Tavnik
Tavnik
4 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Popovići Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Granit
Jošanička banja
Mataruge
Mataruge
2 : 3
Mladi radnik 1925
Grdica
Juhor (G)
Glavinci
4 : 1
Partizan
Majur
Kolare
Kolare
2 : 1
Orlovi
Jasenovo
Morava (R)
Ribare
3 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Budućnost (M)
Miliva
4 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
Resavac
Subotica
1 : 3
Napredak
Drenovac
Mladost (K)
Končarevo
2 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Budućnost (Đ)
Đurinac
5 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Javor
Sladaja
4 : 2
Mladost (J)
Jovac
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 1
Sloga
Voljavče
Brezovica
Brezovica
6 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Joks Junajted
Mionica
2 : 1
Banjani
Banjani
Kolubara 2
Valjevo
1 : 1
Trlić
Trlić
OFK Senjak
Valjevo
4 : 4
Pambukovica
Pambukovica
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 4
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Vučje
Vučje
3 : 0
Jedinstvo
Šišava
Kumarevo 65
Kumarevo
6 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Bobište
Bobište
Gradac
Konopnica
2 : 6
Umac
Miroševce
Progres
Ladovica
1 : 0
OFK Brza
Brza
Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 0
Polet
Stajkovce
BSK
Belanovce
5 : 0
OFK Morava
Leskovac
Šumadija
Razgojna
2 : 1
Real
Donja Jajina
Milanovo
Milanovo
2 : 4
Plantaža
Donje Stopanje
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 0
Moravac
Pečenjevce
Železničar
Brestovac
3 : 2
Sloga
Lipovica
Mladi borac
Živkovo
4 : 1
Mladost 1959
Vinarce
Prilike
Prilike
1 : 3
Voćar
Kotraža
Rakova
Rakova
0 : 0
Spartak
Trnava
Jedinstvo
Puhovo
2 : 0
Dragačevo
Guča
Mladost (P)
Preljina
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Napredak
Svračkovci
2 : 1
Rudar
Bresnica
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 6
Jedinstvo (K)
Konjevići
Dragoš
Pirot
1 : 6
Napredak
Izvor
Mladost
Poljska Ržana
0 : 5
Zvezda
Blato
Željuša
Željuša
2 : 2
Zadrugar
Krupac
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Jedinstvo
Štitar
1 : 1
Rudar
Brasina
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Sloga (KR)
Krnić
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Vidojevica
Lešnica
0 : 1
Drina
Badovinci
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
5 : 1
Duško
Klenje
Mladi borac
Dublje
1 : 1
Majur
Majur
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
5 : 1
Sinđelić
Lipnica
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
04.10.2020
14:30
Pavlovac
Pavlovac
Mineralac
Vranjska Banja
2 : 5
Trnovac
Trnovac
Čelik
Belo polje
2 : 1
Levosoje
Levosoje
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 5
Lugina
Preševo
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 3
Mladost (S)
Suvojnica
Radnik
Prilužje
0 : 3
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
Dunđerski
Voljčinac
3 : 2
Kosovac
Prokuplje
Borac
Držanovac
0 : 2
Polet
Samarinovac
Akademija 10
Prokuplje
3 : 2
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Jug Bogdan
Đakus
3 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
Real
Jasenica (Žitorađa)
1 : 5
Omladinac
Podina
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 3
NS Tatko
Stara Bozurna
Rudar
Kosovska Kamenica
04.10.2020
14:00
Kusce
Gornje Kusce
Omladinac (P)
Pojate
1 : 5
Župski biseri
Lacisled
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 4
14. Oktobar
Izbenica
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 1
Polet 57
Milutovac
Gradac
Pločnik
1 : 3
Vinogradar
Riljac
Rubin
Donji Stupanj
3 : 2
Borac
Gornji Katun
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 4
Polet
Izbište
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 4
Vulturul
Grebenac
Omladinac
Zagajica
0 : 3
Partizan (K)
Kajtasovo
Banat (D)
Dupljaja
1 : 1
Ševac
Kusić
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Graničar
Miletićevo
Borac (P)
Pločica
1 : 4
BSK Bavanište
Bavanište
Dolovo
Dolovo
6 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 3
Jedinstvo (D)
Dubovac
ČSK
Čortanovci
3 : 1
OFK Brestač
Brestač
Napredak
Žarkovac
5 : 0
Kameni
Ašanja
Fruškogorac
Krčedin
0 : 1
Sremac
Deč
Polet
Novi Karlovci
3 : 2
Mladost
Buđanovci
Krušedol
Krušedol
2 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Radnički
Irig
Srem
Sremski Mihaljevci
4 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Graničar
Obrež
5 : 1
Šumar
Ogar
Graničar 1924
Adaševci
1 : 3
Zmaj
Noćaj
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Sremac (B)
Berkasovo
Jednota
Šid
3 : 0
Sremac (J)
Jarak
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 0
Fruška Gora
Ruma
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 1
Trgovački
Sremska Mitrovica
Sloga
Čalma
1 : 1
Sloboda
Šašinci
Jedinstvo 2014
Ečka
1 : 3
Naftagas
Boka
Tisa 1933
Taraš
1 : 5
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Zadrugar
Lazarevo
9 : 0
Zlatica
Zlatica
OFK Gradnulica
Zrenjanin
4 : 3
OFK Stajićevo
Stajićevo
Bilećanin
Sečanj
5 : 1
Mladost
Belo Blato
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Kopljari
Kopljari
1 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 2
Budućnost
Blaznava
Šamot
Aranđelovac
2 : 3
Gorski Car
Garaši
Borac
Kloka
2 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
1 : 5
B 2000
Aranđelovac
Čestin
Čestin
1 : 2
Mladi radnik (D)
Dragušica
Mladost (R)
Rašković
0 : 3
Feniks
Rača
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
Kruševica 1980
Kneževac
0 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Napredak (MK)
Malo Krčmare
1 : 4
Jedinstvo (O)
Oplanić
Hajduk
Stapar
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
Dunav
Bački Monoštor
1 : 6
Lipar
Lipar
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 5
Bratstvo 2019
Prigrevica
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 8
Polet
Sivac
Mladost
Kruščić
1 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Kula
Kula
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dinamo
Budisava
6 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
1 : 0
Miletić
Mošorin
Hajduk (G)
Gardinovci
0 : 3
Proleter
Banoštor
Čenej
Čenej
1 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
Moskva
Budisava
5 : 2
Sloga
Lok
Obilić
Vilovo
2 : 1
Slanobarac
Budisava
Dobrača
Dobrača
0 : 4
Seljak
Cvetojevac
Jadran
Kragujevac
1 : 2
Ćava
Grošnica
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 0
Partizan
Cerovac
Polet (V)
Voluja
0 : 5
Žitkovica
Žitkovica
Sloga (M)
Mustapić
2 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Mlava (B)
Bratinac
1 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Napredak (B)
Bubušinac
4 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Mladi Borac
Majilovac
3 : 0
Pek
Kusiće
Stig 1955
Beranje
0 : 0
Dizel
Bare
BSK 1931
Brežane
0 : 2
Batovac
Batovac
Barič
Barič
1 : 0
Napredak (P)
Poljana
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 2
Dedinje
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
Zmaj 1953
Zemun
13. maj
Zemun
3 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
Busije
Zemun
BUSK
Beograd
1 : 2
Rekreativo 011
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 2
Pinosava
Pinosava
Resnik
Resnik
2 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Minel
Ripanj
3 : 4
Siti Sport Klub
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 2
Boka Seniors
Beograd
Pionir
Besni Fok
4 : 2
Avala 1939
Beli Potok
Beljina
Beljina
2 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
Rušanj
Rušanj
1 : 4
Veliki Borak
Veliki Borak
Braća Vuković
Lađevci
4 : 1
Mlada krila
Metikoši
Borac (V)
Vraneši
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Mladost 1925
Oplanići
4 : 0
Miločajac
Miločaj
Zvezda
Čukojevac
3 : 0
Mineral 2015
Rudno
Lazac
Lazac
1 : 3
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Stubal
Stubal
1 : 4
Progorelica
Progorelica
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 1
Mladost 1981
Štulac
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
Radnički (K)
Knežica
4 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 5
Krilaš
Ćovdin
Borac (VL)
Veliko Laole
3 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 2
Udarnik (S)
Sibnica
Napredak (St)
Stubica
3 : 1
Rudar (P)
Plazane
Napredak (Sv)
Svojnovo
5 : 0
Jasenovo
Jasenovo
Radnički
Tekija
2 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Sinđelić
Vojnik
1 : 1
Beljanica
Strmosten
Mladost (G)
Gložane
1 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Ursule
Ursule
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
Šantarovac
Šantarovac
1 : 0
Mladost (T)
Tečić
Vinorača
Vinorača
1 : 0
Mladost (D)
Dublje
Bratstvo
Međureč
2 : 1
Mladi borac
Sedlare
GFK Tabane
Jagodina
5 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Ljubinić
Ljubinić
1 : 3
Munja
Baric
Sloga
Ratari
3 : 1
OFK Urovci
Urovci
Rvati
Obrenovac
4 : 2
Skela
Skela
Belo Polje
Belo Polje
3 : 1
Proleter
Jasenak
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Kolubara
Jabučje
Šarbane
Šarbane
0 : 4
Proleter
Bajevac
Polet (T)
Takovo
3 : 0
Omladinac
Kalinovac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Joševa
Joševa
3 : 0
Mladost
Vračević
Roham
Nova Crnja
1 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
Terekves
Hetin
3 : 1
Proleter
Međa
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 4
Napredak (Č)
Čestereg
Rakac Stave
Stave
0 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Polet
Popučke
3 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
5 : 1
Komanice
Komanice
Popadić
Popadić
6 : 0
Dračić 2018
Dračić
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 1
Lukavac
Lukavac
Mladost (L)
Latković
0 : 3
Tešnjar
Valjevo
MB
Mala Biljanica
4 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
Badince
Badince
4 : 1
Navalin
Navalin
Mladost (B)
Batulovce
3 : 0
Todorovce
Todorovce
Lemind 1953
Leskovac
6 : 0
Turekovac
Turekovac
Jasenovik 2018
Jasenovik
3 : 0
Supovac
Supovac
Spartak
Sićevo
0 : 0
Proleter
Donja Vrežina
Mezgraja
Mezgraja
5 : 1
Sloga 1948
Malča
Polet (V)
Vitoševac
3 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Napredak 2012
Krušje
4 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Borac
Trnjane
1 : 2
Rutevac
Rutevac
Graničar
Đala
0 : 5
Bačka
Mol
Tromedja
Majdan
3 : 2
Tisa
Padej
Čoka
Čoka
2 : 0
Šampion
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Hajduk
Podlokanj
3 : 2
Jadran
Sanad
Vučak
Vučak
2 : 4
Petrijevac
Petrijevo
Lunjevac
Lunjevac
3 : 3
Petlić SD 026
Smederevo
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
5 : 2
Godomin
Smederevo
OFK Slavija
Smederevo
2 : 4
Skobalj
Skobalj
Hajduk
Debrc
1 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Sloga 1949
Matijevac
5 : 0
Verko
Suvo Selo
Torpedo
Lojanice
2 : 2
Jedinstvo 2014
Beljin
Polet
Jalovik
2 : 0
Bobovik
Bobovik
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 2
Sparta
Kaona
Mladost
Resnik
5 : 4
Sloboda 2013
Nikolinac
Palilulac
Šarbanovac
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Tempo
Sefkerin
1 : 2
Pobeda
Samoš
Glogonj
Glogonj
1 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Unirea
Uzdin
2 : 1
Mundial
Pančevo
Mršinci
Mršinci
5 : 0
Gladijator
Čačak
Malba
Žaočani
0 : 4
Čačak 94
Čačak
Budućnost
Stančići
6 : 1
OFK Remont 1959
Čačak
Lugovi
Čačak
2 : 1
Planinac
Vujetinci
Vujan
Prislonica
6 : 3
Gavrilo Princip
Vranići
Kej
Čačak
3 : 1
Prijatelji
Čačak
Temac
Temska
2 : 3
Sloboda
Rasnica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 1
Čantavir
Čantavir
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
9 : 0
Solid
Subotica
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
2 : 6
Vinogradar
Hajdukovo
Palić
Palić
6 : 2
Lokomotiva
Subotica
Bikovo
Bikovo
1 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
1 : 4
Naša Zvezda
Silbaš
Mladost (MB)
Mali Bač
10 : 0
Slavija
Bođani
Borac (V)
Vizić
2 : 0
Proleter
Karađorđevo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 3
Neštin
Neštin
Krivanj
Selenča
1 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
Bačka (D)
Despotovo
1 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Pričinović
Pocerski Pričinović
5 : 5
Radnički
Koceljeva
OFK Jelen
Jelenča
3 : 3
PSK
Provo
Trešnjevka
Trbusac
7 : 1
Jevremovac
Jevremovac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
4 : 1
Cerić
Miokus
Rankovac
Nakučani
1 : 1
Šipurske livade
Šabac
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 0
Petrovac 74
Kujavica
OFK Varna
Varna
2 : 4
Mrovska
Mrovska
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 0
Dobrava
Vukošić
Lunjevica
Lunjevica
9 : 1
Omladinac
Kalimanići
Majdan
Majdan
0 : 0
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Šumadija
Brdjani
1 : 1
Semedraž
Semedraž
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Brezak
Pranjani
Šilopaj
Šilopaj
0 : 2
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Hajduk
Ribarica
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
4 : 0
Jelav
Jelav
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Mladost
Donja Borina
Sloga
Straža
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Borac
Kozjak
3 : 1
Antimon
Zajača
Omladinac
Vajuga
3 : 3
Egeta
Brza Palanka
Pontes
Kostol
4 : 2
Koča Anđelković
Tekija
Rtkovo
Rtkovo
7 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 1
Bjelica
Milatovići
Jelica
Goračići
0 : 5
Brezova
Brezova
Bratstvo
Dljin
2 : 7
Gorušica
Viča
Sloga
Kaona
3 : 0
Gradina
Rti
Premijer
Badovinci
1 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
4 : 1
Petlovača
Petlovača
Gorki
Glušci
2 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 2
Lipolist
Lipolist
Šabac Sunrise
Šabac
1 : 1
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Milicionar
Bogatić
1 : 1
Omladinac (BO)
Bogatić
Partizan
Drenovac
3 : 0
Torpedo 1924
Tabanović
Budućnost (ZM)
Zminjak
1 : 0
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Glumač
Glumač
2 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
6 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Gorobilje
Gorobilje
4 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
1 : 1
Knjaz
Srednja Dobrinja
Pobeda
Pobeda
0 : 0
Slavija
Novo Orahovo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 1
Bukovac
Mramorac
Palanka
Smederevska Palanka
3 : 3
Budućnost 1948
Ratari
Karadjordje
Radovanje
0 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
5 : 0
Mladost
Novo Selo
Padina 1989
Padina
0 : 3
Sloga 1980
Jovanovac
Jastrebac 1979
Krajkovac
2 : 1
Rad 1974
Merošina
Lepaja 2018
Lepaja
0 : 3
Arbanasce
Arbanasce
Miloševo
Miloševo
1 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
OFK Sikole
Sikole
0 : 3
Vrelo
Šarkamen
Naupare
Naupare
3 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Modrica
Modrica
3 : 6
Borac
Bivolje
Parunovac
Parunovac
6 : 1
Zmajevac
Belasica
Rasina
Vitanovac
2 : 1
Bukovica
Bukovica
Čarapan
Kruševac
0 : 5
Globoder
Globoder
Gaglovo
Gaglovo
3 : 0
Konjuh
Konjuh
Grkinja
Grkinja
04.10.2020
11:00
Knežica
Knežica
Marina Kutina
Marina Kutina
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Mekiš
Mekiš
04.10.2020
11:00
10. februar
Šajinovac
Toplica
Šarlinac
04.10.2020
11:00
Klisura
Klisura
Sloga
Jarkovac
0 : 2
Proleter
Neuzina
Partizan
Tomaševac
6 : 2
KSK Konak 1926
Konak
Omladinac
Drakčići
2 : 0
Biljanovac
Biljanovac
Partizan
Vrba
4 : 0
BSK 2014
Bukovica
Studen Vitez
Studenica
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Koštam Polje
Delimeđe
4 : 0
Šumadija
Šumarice
Zgodačica
Godačica
2 : 1
Morava
Mrsać
Sloga (S)
Maradik
1 : 2
Planinac
Rivica
Borac (S)
Stejanovci
0 : 2
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Graničar
Grabovci
5 : 1
Car Uroš
Jazak
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 2
Polet
Nikinci
Borac (J)
Jarkovci
1 : 6
Sloga (K)
Krnješevci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Murgaš
Murgaš
0 : 1
Kolubara
Liso Polje
Budućnost 1995
Slatina
1 : 3
Brgule
Brgule
Tamnava
Sovljak
1 : 4
Sovljak
Sovljak
Sloga
Vrhovine
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Vukona
Vukona
1 : 2
Jedinstvo
Milorci
OFK Takovo
Takovo
2 : 4
Vrelo
Vrelo
BSK Buljane
Buljane
0 : 5
Omladinac
Šaludovac
ISK Izvor
Izvor
3 : 2
Železničar
Klačevica
Polet
Zabrega
3 : 0
Mladost
Gornja Mutnica
Istok 63
Plana
0 : 1
Jedinstvo
Ratare
Heroj
Busilovac
0 : 3
Razvitak
Mirilovac
Panonija
Lalić
2 : 2
Telečka
Telečka
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
7 : 3
Sport
Bezdan
Graničar (R)
Riđica
1 : 1
Rastina 1918
Rastina
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 1
Oniks
Lozovik
Belica
Belica
2 : 3
Trnava
Trnava
Mladost
Bukovče
2 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
2 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
Šapine
Šapine
0 : 3
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 2
Crni Vitez
Kalište
Hajduk
Šušara
1 : 0
Vitorul
Straža
Vinogradar
Gudurica
4 : 1
Pobeda
Parta
OFK Radnički
Dren
0 : 2
Petka
Petka
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 1
Sloga
Lukavica
Šumadinac
Kruševica
2 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Mladost
Baroševac
6 : 0
OFK Polet
Mirosaljci
Junkovac
Junkovac
2 : 5
Jarmenovci
Jarmenovci
Krćevac 04
Krćevac
0 : 4
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Kalipolje
Žabare
3 : 0
Šumadinac 1949
Šume
Radnik 2013
Šišince
1 : 3
Jašunja
Jašunja
Rudar 1973
Rudare
1 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Bukorovac
Kragujevac
0 : 0
Jovanovac
Jovanovac
Hajduk 1936
Jovanovac
1 : 6
Kragujevac
Kragujevac
Stanovo 1941
Stanovo
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
Beli Orao
Bradarac
0 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Proleter 1932
Požarevac
1 : 2
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Sloga 1936
Kasidol
0 : 2
Metalac
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 9
Sloga (D)
Drmno
Mip Majdan
Požarevac
1 : 7
Dunavac
Petka
Dunav
Ostrovo
7 : 0
Margum
Dubravica
Sopot
Požarevac
5 : 2
Moravac 1933
Dragovac
Morava 1932
Prugovo
3 : 2
Sloga 1932
Ćirikovac
Beloševac
Beloševac
0 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
0 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Bujačić
Valjevo
0 : 4
Ribnikar
Pecka
Kotešica
Kotešica
5 : 0
Sloga Gorić
Valjevo
Planinac
Ležimir
1 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
7 : 1
OFK Bosut
Bosut
Poletarac
Laćarak
2 : 0
Sloga
Zasavica I
Borac (R)
Radenković
2 : 6
Srem (SR)
Sremska Rača
Beli Orlovi
Brestovac
4 : 1
Grivac
Grivac
Mladost Svileuva
Svileuva
6 : 0
Sava
Mrđenovac
Borac BTG
Batalage
1 : 3
Galeb 1984
Cerovac
Korman
Korman
3 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Rudar
Donje Crniljevo
0 : 4
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Mladost
Slatina
3 : 1
Maovi MH
Maovi
Metlić
Metlić
4 : 1
Pocerina
Jevremovac
Culjković
Culjković
1 : 3
Sloga
Duvanište
Napredak
Ševarice
2 : 5
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
Jedinstvo
Oreovica
04.10.2020
15:00
Proleter
Četereže
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
Budućnost
Kočetin
BSK
Brzohode
6 : 1
Sloga
Viteževo
Best Sige
Sige
0 : 3
Sloga (J)
Jošanica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
4 : 3
Laznica
Laznica
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Mladost (K)
Krupaja
Mlava (R)
Ribare
1 : 2
Selište
Selište
Kačer
Belanovica
7 : 1
Babajić
Babajić
Proleter
Latković
0 : 15
Stepanje
Stepanje
Paskovac
Paskovac
2 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Granit
Radalj
3 : 2
Jadar
Stupnica
Mladost (L)
Loznica
1 : 1
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 0
Radnički (P)
Požeženo
Kumane
Kumane
4 : 3
Ram
Ram
Sloga-Top
Topolovnik
1 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Mladi radnik
Grabovica
6 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Resava
Bukovac
4 : 1
Napredak
Zlatovo
Bair
Bogatić
0 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Radnik
Glogovac
1 : 0
Napredak (U)
Uzveće
Polet
Kobilje
1 : 4
Dedina
Dedina
Padež
Padež
7 : 0
Lomnica
Velika Lomnica
Grkljane
Grkljane
0 : 5
Kruševica
Kruševica
Mladost 2015
Mala Reka
6 : 3
Vratare
Vratare
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
1 : 4
Misača
Misača
Ranilović 1970
Ranilović
5 : 3
Tulež
Tulež
Kolonija
Jagodina
11 : 2
Lipar
Donji Račnik
Rudar
Pljevlja
4 : 0
Iskra
Danilovgrad
Jezero
Plav
0 : 2
Budućnost
Podgorica
Zeta
Golubovci
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Dečić
Tuzi
3 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Podgorica
Podgorica
Bordeaux
Bordeaux
3 : 0
Dijon
Dijon
Brest
Brest
1 : 0
Monaco
Monaco
Metz
Longeville-lès-Metz
3 : 1
Lorient
Lorient
Montpellier
Montpellier
0 : 1
Nîmes
Nîmes
Rennes
Rennes
2 : 2
Reims
Reims
Strasbourg
Strasbourg
0 : 3
Lille
Villeneuve d'Ascq
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 1
Olympique Marseille
Marseille
Bayern
München
4 : 3
Hertha BSC
Berlin
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 0
Augsburg
Augsburg
Arsenal
London
2 : 1
Sheffield United
Sheffield
Aston Villa
Birmingem
7 : 2
Liverpool
Liverpool
Leicester City
Leicester
0 : 3
West Ham United
London
Manchester United
Manchester
1 : 6
Tottenham Hotspur
London
Southampton
Southampton
2 : 0
West Bromwich Albion
West Bromwich
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 0
Fulham
London
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Athletic Club
Bilbao
Barcelona
Barcelona
1 : 1
Sevilla
Sevilla
Cádiz
Cádiz
1 : 1
Granada
Granada
Levante
Valencia
0 : 2
Real Madrid
Madrid
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 0
Celta Vigo
Vigo
Atalanta
Bergamo
5 : 2
Cagliari
Cagliari
Benevento
Benevento
1 : 0
Bologna
Bologna
Lazio
Roma
1 : 1
Internazionale
Milano
Parma
Parma
1 : 0
Hellas Verona
Verona
Milan
Milano
3 : 0
Spezia
La Spezia
Juventus
Torino
3 : 0
Napoli
Napoli
Jerma
Sukovo
04.10.2020
15:00
Sloboda
Rasnica
Sloga
Zemun
4 : 0
Kolubara
Lazarevac
Požarevac
Požarevac
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
TSC
Kanjiža
Spartak
Subotica
13 : 0
Zemun
Zemun
Heroj Polet
Jajinci
0 : 1
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Moskva
Novi Sad
3 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
Spartak DOO
Subotica
8 : 0
Radnički 2012
Niš
Proleter
Zrenjanin
13 : 0
Voša AS
Novi Sad
Nova Kolonija
Kovin
5 : 4
Voja Gačić
Pančevo
Borac
Čačak
2 : 0
Slatke male
Burovac
Kraljica Marija
Novo Selo
5 : 2
Šabac
Šabac
Una Fortuna
Kragujevac
0 : 6
Karađorđe
Topola
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
IMT
Beograd
3 : 1
Voždovac
Beograd
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Trayal
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
3 : 2
Internacional
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Partizan
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 4
Inđija
Inđija
GFK Sloven
Ruma
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Index
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Tekstilac
Odžaci
OFK Bačka
Bačka Palanka
7 : 0
Petrika
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Loznica
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 3
Sloga (P)
Požega
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
GFK Sloboda
Užice
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
OFK Topličanin
Prokuplje
4 : 1
Bor 1919
Bor
OFK Sinđelić
Niš
1 : 6
Real
Niš
Timok 1919
Zaječar
0 : 0
OFK Radnički
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnik
Surdulica
0 : 4
Kopernikus Želežničar
Niš
Dinamo
Vranje
0 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
Torlak
Beograd
2 : 1
IMT
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Ada
Beograd
2 : 0
Crvenka
Crvenka
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 0
Boleč
Grocka
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 4
IMT
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Mačva
Šabac
1 : 4
Rad
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Internacional
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Brodarac
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 3
Kiker
Kraljevo
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Partizan
Beograd
Sinđelić
Beograd
04.10.2020
09:00
Studenski grad
Novi Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Inđija
Inđija
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 14
Vojvodina
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Železničar
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 4
Index
Novi sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Petrika
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
Radnički (V)
Valjevo
1 : 2
Loznica
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 3
Sloga (P)
Požega
OPK Rudar 1933
Kostolac
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
GFK Sloboda
Užice
3 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radnički (N)
Niš
0 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Dinamo
Vranje
2 : 5
Kopernikus Želežničar
Niš
OFK Sinđelić
Niš
0 : 4
OFK Radnički
Niš
RFK Grafičar
Beograd
8 : 0
Zvezdara
Beograd
BASK
Beograd
5 : 1
Jedinstvo
Surčin
Poštar 1930
Beograd
3 : 0
Palilulac
Beograd
Prva Iskra
Barič
1 : 3
Balkan
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
6 : 1
Feniks 1995
Apatin
OFK Vrbas
Vrbas
7 : 0
Voja Gačić
Pančevo
Partizan
Beograd
04.10.2020
Lokomotiva
Beograd
OLE
Zemun
04.10.2020
Brodarac
Beograd
Internacional
Beograd
04.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
Bubamara
Kraljevo
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 3
Apolon
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
2 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 3
Apolon 4
Kragujevac
Kosmet
Leposavić
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Bane 1931
Raška
0 : 0
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 2
Kabel
Novi Sad
CFK
Vrbas
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Arena Su
Subotica
OFK Vršac
Vršac
4 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Radnički (Š)
Šid
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Radnički
Rudovci
16 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Bajša
Bajša
9 : 0
Čantavir
Čantavir
Tavankut
Tavankut
5 : 7
Radnički 1905
Bajmok
Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
1 : 6
Pazar Juniors
Novi Pazar
Tutin
Tutin
1 : 2
Rudar
Baljevac
Novi Pazar B
Novi Pazar
0 : 12
Sport Klub 99
Novi Pazar
Koštam Polje
Delimeđe
1 : 3
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
1 : 4
Grafičar
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Borac
Ostruznica
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
Mačva
Šabac
8 : 0
Karađorđe
Topola
Loznica
Loznica
9 : 0
Plana
Velika Plana
Bačka
Bačka Palanka
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Nova Kolonija
Kovin
1 : 3
Stajićevo 2017
Stajićevo
Banat
Vršac
3 : 0
Voja Gačić
Pančevo
Borac
Lazarevac
1 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Bačka
Pačir
0 : 18
TSC
Bačka Topola
Obilić
Novi Kneževac
0 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički (V)
Valjevo
11 : 0
Vojvode
Mionica
Vrelo sport
Ub
0 : 4
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
Budućnost Krušik 014
Valjevo
4 : 6
OFK Osečina
Osečina
Omladinac
Ljig
2 : 3
OFK Senjak
Valjevo
Mladost
Cvetovac
2 : 6
Omladinac
Ljig
Akademija fudbala
Lazarevac
6 : 1
Akademija (Ar)
Arapovac
Borac
Arnajevo
0 : 2
Borac
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
5 : 0
Mladi borac
Županjac
Kolubara 2
Lazarevac
5 : 1
ŽFK Borac
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
3 : 8
Akademija fudbala
Lazarevac
Mladost
Čibutkovica
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Turbina
Vreoci
0 : 8
Kolubara 1
Lazarevac
Omladinac
Ljig
0 : 7
Real 28
Lazarevac
ŽFK Borac
Lazarevac
4 : 1
Real 28 -2
Lazarevac
Turbina
Vreoci
04.10.2020
Real 28 - 1
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
0 : 4
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Plavi 2000
Beograd
3 : 1
Dunav
Veliko selo

Košarka

OKK Novi Pazar
Novi Pazar
109 : 101
Radnički (K)
Kragujevac
Mladost
Zemun
103 : 84
Kolubara LA 2003
Lazarevac
OKK Beograd
Beograd
63 : 75
Vojvodina
Novi Sad
Cedevita Olimpija
Ljubljana
77 : 69
Krka
Novo Mesto
Beovuk 72
Beograd
83 : 69
Vrbas
Vrbas
Železničar
Čačak
66 : 59
Bor RTB
Bor
Rudar 1903
Bor
64 : 96
Radnik
Surdulica
I Came To Play
Novi Sad
84 : 86
Srem
Sremska Mitrovica
Stara Pazova
Stara Pazova
94 : 82
Jedinstvo
Novi Bečej
Dinamo
Pančevo
81 : 76
Dunav 2014
Apatin
Crvena zvezda Kombank
Beograd
75 : 62
Kraljevo
Kraljevo
Partizan 1953
Beograd
73 : 65
Duga
Šabac
Art Basket
Beograd
64 : 50
SPD Radnički
Kragujevac
Vojvodina 021
Novi Sad
80 : 50
Vrbas Medela
Vrbas
Radnički (B)
Beograd
86 : 63
Mileševka
Prijepolje
SO ŽKK
Kikinda
72 : 60
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
61 : 60
Jedinstvo
Novi Bečej
Sivac
Sivac
73 : 81
Čelarevo
Čelarevo

Odbojka

Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Spartak (S)
Subotica
Železničar
Beograd
2 : 3
Karađorđe
Topola
Borac (P)
Paraćin
3 : 0
VA 014 Bauwesen
Valjevo
Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Antena
Kruševac
0 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Mladi radnik 2
Požarevac
3 : 0
Radnički (K) 2
Kragujevac
Rudar
Kostolac
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Fortuna Plus
Aranđelovac
0 : 3
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Vest
Šid
3 : 0
Stražilovo
Sremski Karlovci
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Vranje
Vranje
2 : 3
Roda
Beograd
Zaječar
Zaječar
3 : 0
FOK
Novi Sad
Valjevo
Valjevo
3 : 1
AS Batajnica
Batajnica
Sloboda S
Čačak
3 : 1
Raška
Raška
Lotus
Čačak
2 : 3
Tehničar
Kraljevo
Sokolica
Zvečan
0 : 3
Drina
Bajina Bašta
Proleter
Loznica
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
0 : 3
Ribnica
Mionica
Fortuna plus
Aranđelovac
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Sloga 2016
Batočina
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad
Star
Novi Sad
3 : 0
Bagljaš 023
Zrenjanin
Lavice 07
Novi Sad
1 : 3
Odbojka 013
Pančevo

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 6
Novi Pazar
Novi Pazar
Leskovac
Leskovac
2 : 2
Jastrebac
Blace
Župski rubin
Prijepolje
6 : 4
Oplenac
Topola
Spartak
Subotica
11 : 1
Fortuna
Futog
Kareli
Ub
3 : 5
Braća Nedić
Osečina
Sjenica
Sjenica
4 : 4
Euro-lider
Petrovac

Ragbi 13

Radnički
Niš
32 : 38
Radnički
Novi Beograd
Partizan
Beograd
38 : 20
Crvena zvezda
Beograd

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
19 : 53
Rad Mozzart
Beograd
Dinamo 1954
Pančevo
0 : 65
Partizan
Beograd