XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Mačva - Sloboda 0:0
2 25.08.2013 17:00 Sloboda - Polet 1:1
3 01.09.2013 16:30 GFK Jasenica 1911 - Sloboda 3:1
4 08.09.2013 16:30 Sloboda - Mladi radnik 0:2
5 15.09.2013 16:00 Pobeda - Sloboda 2:0
6 22.09.2013 16:00 Sloboda - Železničar 1:3
7 29.09.2013 15:30 Partizan - Sloboda 2:0
8 06.10.2013 15:30 Sloboda - Bane 0:0
9 13.10.2013 13:00 Šapine - Sloboda 4:0
10 20.10.2013 15:00 Rudar - Sloboda 2:0
11 27.10.2013 14:00 Sloboda - Loznica 0:0
12 03.11.2013 14:00 Šumadija - Sloboda 2:0
13 10.11.2013 13:30 Sloboda - Jošanica ND 2011 0:1
14 17.11.2013 13:00 Seljak - Sloboda 4:0
15 24.11.2013 13:00 Sloboda - Krušik 2:5
16 16.03.2014 14:30 Sloboda - Mačva 0:2
17 23.03.2014 11:00 Polet - Sloboda 2:1
18 30.03.2014 14:30 Sloboda - GFK Jasenica 1911 3:1
19 05.04.2014 15:30 Mladi radnik - Sloboda 0:1
20 13.04.2014 15:30 Sloboda - Pobeda 1:1
21 16.04.2014 16:00 Železničar - Sloboda 8:0
22 20.04.2014 16:00 Sloboda - Partizan 2:1
23 27.04.2014 16:00 Bane - Sloboda 2:0
24 04.05.2014 16:30 Sloboda - Šapine 0:3
25 11.05.2014 16:30 Sloboda - Rudar 1:0
26 28.05.2014 17:00 Loznica - Sloboda 5:0
27 01.06.2014 17:00 Sloboda - Šumadija 0:0
28 08.06.2014 17:30 Jošanica ND 2011 - Sloboda 6:1
29 11.06.2014 17:30 Sloboda - Seljak 1:2
30 15.06.2014 17:30 Krušik - Sloboda 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Mačva 30 20 8 2 68
2 Polet 30 19 6 5 63
3 Loznica 30 18 9 3 63
4 Železničar 30 16 7 7 55
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Šapine 30 13 10 7 49
6 Rudar 30 13 10 7 49
7 Jošanica ND 2011 (-1) 30 12 6 12 41
8 Pobeda 30 11 8 11 41
9 Klub se ugasio Seljak 30 9 10 11 37
10 Bane 30 10 5 15 35
11 Klub se ugasio Krušik 30 7 12 11 33
12 Šumadija 30 8 9 13 33
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska okružna liga Partizan 30 8 2 20 26
14 GFK Jasenica 1911 30 6 6 18 24
15 Klub se ugasio Mladi radnik (-1) 30 6 6 18 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Sloboda 30 4 6 20 18