XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 630 utakmica za dan
Nedelja, 8 Jun 2014

Fudbal

Polet
Ljubić
4 : 1
Železničar
Lajkovac
Mačva
Šabac
5 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
Krušik
Valjevo
1 : 1
Bane
Raška
Seljak
Mihajlovac
3 : 1
Šapine
Šapine
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
6 : 1
Sloboda
Čačak
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Dubočica 1923
Leskovac
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Žitorađa
Žitorađa
4 : 2
Radnički (P)
Pirot
Tabane Trgovački
Jagodina
3 : 0
Kopaonik
Brus
SFK Moravac
Predejane
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Sinđelić
Niš
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Sloga (D)
Despotovac
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Bačka 1901
Subotica
5 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 1
Radnički (Š)
Šid
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 1
Sloga
Temerin
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Senta
Senta
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Palić
Palić
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 3
Dunav
Stari Banovci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloga
Temerin
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Zemun
Zemun
1 : 0
Železnik Lasta
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 3
Žarkovo
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 2
Sopot
Sopot
IM Rakovica
Rakovica
5 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
Turbina
Vreoci
2 : 1
Dorćol
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Budućnost
Dobanovci
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
4 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Tutin
Tutin
2 : 1
Sloboda
Grbice
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Polet
Trbušani
1 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Arsenal
Kragujevac
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Dragačevo
Guča
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Obilić
Živica
1 : 0
Mladi radnik
Radinac
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Borac
Žabari
Udarnik
Lozovik
2 : 3
Šumadinac 1913
Natalinci
Homoljac
Žagubica
2 : 2
Napredak
Markovac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
FAP
Priboj
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 3
Budućnost
Valjevo
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Jedinstvo (UB)
Ub
Napredak
Aleksinac
3 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 2
Radan
Lebane
Bukovik
Razanj
3 : 0
Dinamo
Vranje
Budućnost
Popovac
2 : 2
Svrljig
Svrljig
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Sloga
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
0 : 1
Pukovac
Pukovac
Lužnica
Babušnica
1 : 2
Topličanin
Prokuplje
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
OFK Bor
Bor
Radnički
Lubnica
5 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Rembas
Resavica
4 : 2
Dunav
Prahovo
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Juhor
Obrež
Rtanj
Boljevac
5 : 0
Borac (B)
Bivolje
Kablovi
Zaječar
6 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Ozren
Sokobanja
4 : 1
Lugomir
Rakitovo
Rudar
Bor
3 : 0
Trajal
Kruševac
Index
Novi Sad
3 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Mladost
Bački Jarak
1 : 2
PIK Prigrevica
Prigrevica
Vrbas
Vrbas
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk
Beška
0 : 1
Cement
Beočin
Jedinstvo
Stara Pazova
5 : 1
Borac
Novi Sad
Polet
Sivac
2 : 3
Srbobran
Srbobran
Sloga
Erdevik
0 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Sremčica
Sremčica
1 : 0
GSP Polet
Beograd
PKB
Padinska skela
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Baćevac
Baćevac
Železničar
Bara Venecija
1 : 1
Grafičar
Beograd
Budućnost
Konarevo
0 : 3
Polet
Ratina
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Radnik
Ušće
Ribnica
Jovac
2 : 3
Mataruge
Mataruge
Braća Vuković
Lađevci
2 : 1
Granit
Jošanička banja
Lazac
Lazac
4 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
5 : 1
Radnički
Kovači
Rudar
Bresnica
3 : 1
Slatina
Slatina
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 5
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 3
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Spartak
Trnava
2 : 2
Napredak
Svračkovci
Mladost (A)
Atenica
3 : 7
Morava
Katrga
Mladost (P)
Preljina
0 : 0
Miokovci
Miokovci
Gorušica
Viča
6 : 7
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Prijevor
Prijevor
0 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 0
Seljak
Male Pčelice
Ćava
Grošnica
4 : 1
Budućnost
Resnik
Sloga D
Desimirovac
2 : 4
Partizan
Cerovac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Jadran
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Korićani
Korićani
3 : 4
Kolonija
Kragujevac
Ibar
Leposavić
0 : 3
Kopaonik
Lešak
ŽSK
Žirovnica
0 : 3
Šatornja
Šatornja
Lokomotiva
Lapovo
2 : 2
Lepenica
Badnjevac
Šumadinac
Stojnik
4 : 1
Vinča
Vinča
Junkovac
Junkovac
1 : 2
Karađorđe
Rača
Vitlina-Bokanja
Gorovič
7 : 1
Beli orlovi
Konjuša
Banja
Banja
3 : 4
Aranđelovac
Aranđelovac
Marjan
Knić
1 : 0
Partizan
Darosava
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 2
Borac
Pajsijević
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
SASK
Saraorci
Proleter
Vranovo
2 : 1
Pobeda
Golobok
Budućnost (MK)
Mala Krsna
3 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Polet
Trnovče
1 : 3
Budućnost (R)
Ratari
Glavaš
Glibovac
1 : 0
Borac
Ralja
Sloboda
Lipe
2 : 1
Šumadija
Azanja
Bačinac
Bačinac
0 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Osipaonica
Osipaonica
7 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Sloga
Burovac
4 : 0
Mlava
Malo Laole
Integral
Batuša
5 : 4
Polet
Suvi Do
Napredak 1936
Veliko Crniće
4 : 3
RSK
Rabrovo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Rudar
Krepoljin
Vihor
Maljurevac
3 : 6
Mladost
Biskuplje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Makce
Makce
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Basarac
Mišljenovac
Omladinac
Šetonje
1 : 7
Đerdap
Golubac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 2
Jadar
Stupnica
Antimon
Zajača
4 : 3
Provo
Provo
Mladi Borac
Dublje
2 : 3
Radjevac
Krupanj
Lipolist
Lipolist
4 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Drina
Ljubovija
5 : 4
Mačva 2005
Bogatić
Joševa
Joševa
3 : 1
ZSK
Valjevo
Crnokosa
Kosjerić
1 : 3
Jedinstvo (K)
Kalenić
Železničar
Požega
3 : 2
GP Zlatibor
Užice
Sečica
Seča reka
2 : 0
Omladinac
Zdravčići
Ariljska rampa
Požega
1 : 2
Polet
Rasna
Perućac
Perućac
2 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
0 : 5
Zlatibor
Čajetina
Čajetina
Gostilje
2 : 3
Jasen
Brodarevo
Rutevac
Rutevac
5 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Rad
Merošina
4 : 5
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Morava
Žitkovac
3 : 0
Borac (A)
Azbresnica
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 2
Moravica
Subotinac
Borac (T)
Trnjane
3 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Morava
Krušce
3 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Proleter (M)
Mezgraja
6 : 2
Aluminjum
Niš
Rudar
Jelašnica
0 : 1
OFK Niš
Niš
Vrtište
Vrtište
3 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Brzi Brod
Brzi Brod
10 : 0
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Budućnost
Prva Kutina
1 : 3
Mladost (M)
Medoševac
Crvena zastava
Hum
1 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Mladost (L)
Lalinac
1 : 5
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Gradac
Konopnica
4 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Vučje
Vučje
1 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Bobište
Bobište
2 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Čekmin
Čekmin
6 : 1
Šumadija
Razgojna
Sloga
Lipovica
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 3
Lemind Livnica
Leskovac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 2
Jablanica
Medveđa
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Polet
Samarinovac
Kosanica
Kuršumlija
15 : 0
N.S. Tatko
Stara Božurna
Dunđerski
Voljčinac
2 : 0
Dobrič
Pejkovac
Borac
Držanovac
2 : 3
Jastrebac
Blace
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 0
Partizanski put
Grudaš
Jug Bogdan
Đakus
0 : 1
Kosovac
Prokuplje
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
3 : 2
Padež
Petrovac
Sloga
Veliko Selo
0 : 3
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
Gnjilan
Gnjilan
0 : 1
Zadrugar
Krupac
Trešnjevka
Lopardince
2 : 7
Morava
Vladičin Han
Nebeski Anđeli
Vranje
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 5
Mladost (B)
Bosilegrad
Levosoje
Levosoje
2 : 2
Vihor
Žbevac
Mladost (D)
Dublje
1 : 3
Morava 1918
Ćuprija
BSK
Buljane
3 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Morava (R)
Ribare
3 : 1
Bratstvo
Međureč
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Levač
Rekovac
OFK Tekstilac
Paraćin
6 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Napredak (D)
Drenovac
1 : 0
Budućnost
Miliva
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 2
Vinorača
Vinorača
Sloga
Donje Vidovo
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Bošnjane
Bošnjane
3 : 4
Naupare
Naupare
Mačkovac
Mačkovac
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 4
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sloga Dašnica
Dašnica
4 : 1
Vinogradar
Zleginje
Gradina
Pejovac
2 : 5
Temnić 1924
Varvarin
Sloga Ćićevac
Ćićevac
1 : 2
Trudbenik
Stalać
FUD
Brus
3 : 3
Mladost
Makrešane
Šanac
Šanac
5 : 0
Čitluk
Čitluk
Jasika
Jasika
2 : 5
Poljoprivrednik
Počekovina
Ključ
Podvrška
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Rajac
Rajac
1 : 6
Radnički
Klokočevac
Mladost
Sumrakovac
1 : 3
BSK
Bogovina
Sloga
Minićevo
3 : 0
Borac
Vražogrnac
Rgotina
Rgotina
2 : 2
Trebič
Sokobanja
Rudar (P)
Podvis
4 : 2
OFK Knjaz
Trgovište
Midžor
Kalna
3 : 0
Polet
Jablanica
Bučje
Bučje kod Knjaževca
5 : 1
Omladinac
Grezna
Osnić
Osnić
2 : 0
ŠSK
Štipina
Polet
Izbište
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Slavija
Kovačica
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Tempo
Sefkerin
0 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Mladost (O)
Omoljica
2 : 2
Vulturul
Grebenac
BAK
Bela Crkva
3 : 2
Železničar
Pančevo
Vojvodina
Crepaja
3 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (P)
Plandište
8 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Kolonija
Kovin
1 : 2
Radnički (B)
Baranda
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Jadran
Feketić
AFK
Ada
0 : 6
Krivaja
Krivaja
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Subotica
Subotica
Olimpija (G)
Gunaroš
3 : 1
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Bačka
Mol
Čoka
Čoka
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Čantavir
Čantavir
Bajša
Bajša
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Omladinac
Ravni Topolovac
4 : 0
Jedinstvo
Bočar
Vojvodina (P)
Perlez
0 : 3
Mladost Bambi
Lukićevo
Naftagas
Elemir
4 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Rusanda
Melenci
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
Potisje
Knićanin
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 0
Begej
Žitište
Krajina
Krajišnik
0 : 1
Borac
Aleksandrovo
BSK
Bački Brestovac
3 : 4
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (D)
Deronje
3 : 1
Sloga
Čonoplja
Borac
Bački Gračac
1 : 1
ŽAK
Sombor
Stanišić
Stanišić
4 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Hajduk
Stapar
1 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Kula
Kula
3 : 4
Crvenka
Crvenka
Graničar
Gakovo
1 : 1
Polet
Karavukovo
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Železničar
Inđija
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 2
Sremac
Vojka
Jadran
Golubinci
4 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Radnički
Irig
1 : 1
Sloven (R)
Ruma
1. Maj
Ruma
3 : 2
Partizan
Vitojevci
Rudar
Vrdnik
7 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Ljukovo
Ljukovo
3 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Tvrdjava
Bač
4 : 5
Borac
Šajkaš
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 3
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Petrovaradin
Petrovaradin
6 : 0
TSK
Temerin
Mladost (NS)
Novi Sad
3 : 1
Veternik
Veternik
Jedinstvo
Rumenka
3 : 4
Vojvodina (T)
Tovariševo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 2
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
BSK 2012
Batajnica
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
Krtinska
Krtinska
1 : 8
Prva Iskra
Barič
Borac
Lazarevac
3 : 1
Vranić
Vranić
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 3
Šumadija
Šopić
Posavina
Stubline
3 : 7
Mladost (B)
Baroševac
Napredak
Medoševac
1 : 2
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Budućnost
Zvečka
0 : 0
Strelac
Mislođin
Podunavac
Ritopek
4 : 0
Dunavac
Grocka
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Torlak
Beograd
Napredak
Međulužje
1 : 1
OFK Leštane
Leštane
Kosmaj
Ralja
1 : 2
Pudarci
Pudarci
Vlaška
Vlaška
4 : 1
Vinča
Vinča
Boleč
Boleč
7 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 5
Ozrem PMH
Ozrem
Ozremica
Beršići
1 : 2
Velereč 94
Velereč
Šumadija
Brdjani
1 : 5
Lunjevica
Lunjevica
Brezak
Pranjani
0 : 0
Omladinac
Kalimanići
Majdan
Majdan
5 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Planinac
Vujetinci
0 : 3
Parmenac
Parmenac
Kej
Čačak
5 : 1
Vujan
Prislonica
Rakova
Rakova
2 : 0
Premeća
Premeća
Lugovi
Čačak
7 : 0
Budućnost
Stančići
Strelac
Miokovci
1 : 2
Čačak 94
Čačak
Zadrugar
Gornja Trepča
1 : 1
Morava
Mojsinje
Radnički
Turica
3 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 3
Prilike
Prilike
Gradina
Rti
0 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Brezova
Brezova
1 : 0
Jelica
Goračići
Kotraža
Kotraža
3 : 1
Bratstvo
Dljin
Kutlovo
Kutlovo
6 : 3
Azbest
aaa
Zastava
Kragujevac
0 : 1
Sloga
Lužnice
Seljak
Cvetojevac
3 : 4
Kremenac
Rogojevac
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Mladost
Pajazitovo
3 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Kopljari
Kopljari
7 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Sloga
Zagorica
5 : 2
Mladost
Jelenac
Proleter
Jelovik
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
Jasenica
Božurnja
0 : 5
BSK
Belosavci
Plaskovac
Plaskovac
6 : 4
B 2000
Aranđelovac
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 3
Omladinac
Donja Rača
Mladost (R)
Rašković
0 : 3
Pobeda (S)
Sepci
Sloga (M)
Milatovac
3 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Karađorđe
Vučić
6 : 1
Mladost (B)
Bošnjane
Mladost MG (S)
Saranovo
3 : 0
Grivac
Grivac
Omladinac
Rakinac
0 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Mladost
Novo Selo
3 : 0
Jasenica
Kruševo
Radnički
Knežica
4 : 3
Budućnost
Vezičevo
Borac
Veliko Laole
0 : 3
Dragoš
Oreškovica
Napredak
Toponica
6 : 3
Rudar
Stamnica
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
Omladinac (M)
Mirijevo
Zadrugar
Tabanovac
3 : 1
Omladinac (B)
Busur
Krilaš
Ćovdin
4 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Mladost
Porodin
4 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
Vojvoda Milenko
Kličevac
7 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Mladi Borac
Majilovac
2 : 3
Sloga (D)
Drmno
Borac
Klenovnik
3 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Žitkovica
Žitkovica
6 : 1
Mlava
Bratinac
Napredak
Bubušinac
3 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Dumača
Pocerski Metković
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Volujac
Volujac
3 : 1
Radnički
Koceljeva
Mrovska
Mrovska
2 : 3
Trešnjevka
Trbusac
Mladost PP
Pocerski Pričinović
4 : 2
Sloga Krnic
Krnić
Vlašić
Donje Crniljevo
8 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Dobrava
Vukošić
0 : 3
Mladost Zvezd
Zvezd
Jedinstvo
Zavlaka
4 : 0
Cerova
Cerova
Sloga LŠ
Lipnički Šor
4 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Bratstvo
Krupanj
Sloga K
Korenita
5 : 3
Hajduk
Ribarica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Borac Lešnica
Lešnica
5 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Stolice
Krupanj
4 : 4
Borac K
Kozjak
Torpedo
Tabanović
3 : 0
Napredak BP
Banovo Polje
Partizan
Drenovac
2 : 4
BMR Petlovača
Petlovača
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
3 : 0
Drina
Badovinci
Premijer
Badovinci
4 : 2
Milicionar
Bogatić
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 4
Proleter
Šabac
Sloga
Duvanište
5 : 0
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Duško
Klenje
4 : 1
Budućnost ZM
Zminjak
Borac
Rajković
2 : 0
Ribnikar
Pecka
Polet
Popučke
1 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Beloševac
Beloševac
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
Iskra
Donja Bukovica
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Omladinac
Kalinovac
3 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Proleter
Bajevac
2 : 2
Kalenić
Kalenić
Polet (T)
Takovo
7 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Ratkovac
Ratkovac
4 : 4
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Stepanje
Stepanje
4 : 2
Rudar 1945
Radljevo
Savinac
Visibaba
7 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
1 : 4
Trešnjica
Tvrdići
Avijatičar
Vranjani
2 : 2
Lauš
Lopaš
Duškovci
Duškovci
4 : 5
Borac
Srednja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 4
Ježevica
Ježevica
Glumač
Glumač
4 : 3
Plavi tok
Dražinovići
Napredak
Gornja Dobrinja
6 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Toplica
Šarlinac
7 : 0
Dušnik
Donji Dušnik
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Moravac (Č)
Čečina
5 : 1
Real
Jasenica
Knežica
Knežica
6 : 0
Pobeda
Rusna
Aleksandrovo
Aleksandrovo
7 : 3
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Padina
Padina
0 : 5
Mladost 1976
Biljeg
Baličevac 1974
Baličevac
0 : 1
Koprijan 1975
Gradište
Koprijan 1975
Gradište
3 : 0
Padina
Padina
Mladost 1976
Biljeg
1 : 2
Sloga 1980
Jovanovac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
1 : 1
Jastrebac
Krajkovac
Supovac
Supovac
3 : 4
Sloga 1948 (M)
Malča
Sečanica
Sečanica
3 : 4
Mramor 1927
Mramor
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 2
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Radnički 1936
Trupale
7 : 2
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Sloga (DT)
Donja Trnava
1 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Vulkan 1963
Brenica
5 : 3
Palilulac
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 4
Delijski Vis
Niš
OFK Brza
Brza
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 0
OFK Morava
Leskovac
Veternica
Leskovac
0 : 3
Mladost (V)
Vinarce
Kumarevo
Kumarevo
4 : 0
Navalin
Navalin
Polet
Stajkovce
2 : 0
Morava
Gložane
Provalija
Pirot
0 : 6
Jerma
Sukovo
Temac
Temska
10 : 2
Pobeda
Držina
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 2
Borac
Barje Čiflik
Šumadija
Trešnjevica
3 : 3
Napredak (SV)
Svojnovo
Napredak (Z)
Zlatovo
0 : 0
Rudar
Plazane
Napredak (ST)
Stubica
7 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Istok 63
Plana
3 : 0
Resavac (VP)
Veliki Popović
Polet
Senje
2 : 5
Javor
Sladaja
Beli Orlovi
Tobolac
6 : 5
Rubin (Z)
Zalogovac
14. Oktobar
Izbenica
1 : 2
Ušće
Stalać
Župski biseri
Lacisled
3 : 2
Mladi radnik
Bačina
Mladost (T)
Toljevac
3 : 2
Omladinac
Pojate
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 4
Sloga
Lozna
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Rubin (DS)
Donji Stupanj
4 : 1
Blagotin
Poljna
13. April
Lomnica
3 : 0
OFK Ribare
Ribare
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Dušan Ristić
Kukljin
4 : 0
Dvorane
Dvorane
Rasina
Vitanovac
4 : 0
Kupci
Kupci
Sloga
Majdevo
4 : 0
Dedina
Dedina
Sebečevac
Sebečevac
2 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
BSK
Bela Voda
3 : 0
Parunovac
Parunovac
Malajnica
Malajnica
0 : 4
Polet
Jabukovac
Rečka
Rečka
2 : 4
Čubra
Čubra
Urovica
Urovica
2 : 1
Slatina
Negotin
Srbovo
Srbovo
1 : 4
Deli Jovan
Sikole
Ratar
Jasenica
1 : 3
Smedovac
Smedovac
Graničar
Aleksandrovac
0 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Štrbac
Štrbac
3 : 0
Mladost
Vasilj
Kosovo
Zvezdan
4 : 0
Nacional
Lukovo
Malinik
Podgorac
0 : 3
Vratarnica
Vratarnica
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
IMT
Boljevac
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 0
Dobrica
Dobrica
Potporanj
Potporanj
0 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Ševac
Kusić
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Hajdučica
Hajdučica
6 : 0
Vinogradar
Gudurica
Hajduk
Šušara
2 : 1
Ratar
Kruščica
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 2
Partizan (U)
Uljma
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 6
Tisa (P)
Padej
Jadran
Sanad
2 : 1
Hajduk
Podlokanj
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Tromedja
Majdan
2 : 7
Tisa B (A)
Adorjan
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 3
Sloga
Ostojićevo
Đurđin
Đurđin
5 : 1
Zrinjski 1932
Subotica
Žednik
Stari Žednik
3 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bikovo
Bikovo
7 : 2
Udarnik
Višnjevac
Solid
Subotica
2 : 1
Dušan Silni
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
0 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Lokomotiva
Subotica
1 : 6
Elektrovojvodina
Subotica
Sokolac
Bački Sokolac
2 : 7
Mladost 1952
Gornja Rogatica
OFK Klek
Klek
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Naftagas
Boka
5 : 5
Mladost
Banatski Despotovac
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
1 : 3
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Lehel
Mužlja
3 : 2
Borac
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 5
Zlatica
Zlatica
Omladinac
Botoš
4 : 2
Banat
Čenta
2. Oktobar
Kumane
0 : 8
ŽAK
Kikinda
Delija
Mokrin
3 : 2
Polet
Nakovo
Napredak
Banatska Topola
4 : 5
Borac
Iđoš
Olimpija
Torda
1 : 3
Terekves
Hetin
Bega
Novi Itebej
5 : 2
Proleter
Međa
Progresul
Torak
0 : 3
Roham
Nova Crnja
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 5
Napredak
Čestereg
OFK Metalac
Sombor
0 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Panonija
Lalić
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Graničar
Riđica
2 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Dinamo
Sonta
3 : 4
Partizan
Kupusina
Terekveš
Svilojevo
6 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Rastina 1918
Rastina
2 : 2
Jedinstvo 1947
Kolut
Mladost
Kruščić
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Lipar
Lipar
3 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Šumar
Ogar
1 : 3
Fruškogorac
Krčedin
Sloga Milšped
Krnješevci
7 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Napredak (Ž)
Žarkovac
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Sremac
Deč
0 : 3
Podunavac
Belegiš
Jedinstvo (P)
Platičevo
2 : 1
Sloven
Sibač
ČSK Čortanovci
Čortanovci
7 : 1
Fruška Gora
Ruma
Napredak (P)
Popinci
6 : 3
PSK Putinci
Putinci
Srem
Sremska Rača
2 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
Noćaj
Noćaj
0 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Omladinac (M)
Molovin
2 : 3
Hajduk
Divoš
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 5
Fruškogorac (K)
Kukujevci
Napredak (V)
Vašica
0 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
Sinđelić
Gibarac
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Borac (M)
Martinci
2 : 2
Sloboda
Šašinci
Susek
Susek
3 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Sirig
Sirig
3 : 1
Dinamo
Budisava
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 0
Borac
Rakovac
Proleter
Banoštor
4 : 0
Bačka
Begeč
Vinogradar
Ledinci
1 : 5
Tatra
Kisač
Sremac Beomal
Čerević
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
12 : 1
Sloga (Lok)
Lok
Titel
Titel
3 : 0
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
5 : 0
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
2 : 2
Iskra (Kucura)
Kucura
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
3 : 2
Hajduk (Čurug)
Čurug
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
3 : 0
Napredak (Nadalj)
Nadalj
Mladost (Radič.)
Radičević
2 : 5
Bečej 1918
Bečej
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
2 : 4
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Hercegovac
Gajdobra
11 : 0
Borac 46
Obrovac
Slavija
Pivnice
2 : 0
Bačka
Despotovo
Krivanj
Selenča
4 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Maglić
Bački Maglić
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Busije
Zemun
2 : 5
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Šumadinac
Bečmen
5 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Borac
Progar
4 : 2
OFK Petrovčić
Petrovčić
Institut
Zemun Polje
0 : 5
BUSK
Beograd
Šećeranac
Beograd
3 : 2
Pobednik
Beograd
Dunav
Veliko Selo
6 : 3
Mladost
Jabučki rit
Dunavac
Dunavac
4 : 1
Sparta
Beograd
Polet
Mirosaljci
5 : 2
Mladi Borac
Županjac
OFK Budućnost
Dudovica
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Lazarevac
Lazarevac
0 : 6
OFK Burovo
Burovo
Bistrica
Bistrica
4 : 3
Sloboda
Stubica
Mladost (Č)
Čibutkovica
5 : 2
Mladi radnik
Junkovac
Rudar
Zeoke
11 : 4
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
2 : 1
Sloga
Lukavica
Sloga 2012
Popović
1 : 3
OFK Slatina
Slatina
Mladost
Mala Ivanča
3 : 5
Ropočevo
Ropočevo
OFK Rogača
Rogača
1 : 9
Drlupa
Drlupa
4 Juli
Mali Požarevac
4 : 0
Denim
Drlupa
Sibnica
Sibnica
1 : 4
Mladost
Guberevac
Đuriselac
Đuriselo
0 : 4
Šumarice 2008
Kragujevac
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 3
Borac
Novi Milanovac
Krćevac 04
Krćevac
0 : 4
Budućnost
Blaznava
Venčani
Venčani
1 : 2
Ranilović
Ranilović
Šamot
Aranđelovac
3 : 0
Gorski car
Garaši
Mladost
Pretoke
5 : 2
Polet
Ljubić kod Knića
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
3 : 2
Jedinstvo
Oplanić
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Napredak
Simićevo
2 : 6
Udarnik
Sibnica
Pomoravlje
Vlaški Do
5 : 3
OFK Porodin
Porodin
Proleter
Četereže
3 : 0
Mladost
Svinjarevo
Budućnost
Kočetin
5 : 1
Jedinstvo
Oreovica
BSK
Brzohode
5 : 0
Sloga
Viteževo
Žika Marković Uča
Miljević
0 : 2
Carevac
Carevac
Pek
Kusiće
8 : 0
Desine
Desine
Radnički
Požeženo
1 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
Kumane
Kumane
2 : 1
Polet
Bikinje
Električar
Šuvajić
3 : 0
Graničar 2013
Zatonje
Usije
Usije
9 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
Ram
Ram
1 : 1
OFK Vinci
Vinci
Srednjevo
Srednjevo
2 : 1
Barič
Barič
Stig 1955
Beranje
2 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Napredak 1947
Batovac
3 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Dunavac
Petka
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak (P)
Poljana
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
Sloga (D)
Dubravica
2 : 2
Sopot
Požarevac
Kaona
Kaona
3 : 0
Homolje
Bukovska
Radenka
Radenka
5 : 3
Neresnica
Neresnica
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 2
Sloga Trgošped
Mehovine
Polet
Jalovik
2 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Krnule 09
Krnule
5 : 4
Torpedo
Lojanice
Dragojevac
Dragojevac
2 : 5
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Mladost PB
Pocerski Belotic
2 : 1
Hajduk
Debrc
Žika
Provo
2 : 2
Sloga Ridj
Ridjake
OFK Varna
Varna
0 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
0 : 3
Mladost
Svileuva
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
Žabar
Žabar
Jedinstvo
Poljanice
3 : 2
Orao
Poljanice
Veliševac
Veliševac
0 : 0
Toplica
Donja Toplica
Popadić
Popadić
4 : 1
Mladost
Latković
Gornji Mušić
Gornji Mušić
11 : 2
Proleter
Latković
Komanice
Komanice
1 : 2
Mionica
Mionica
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Gradac
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
1 : 2
Bujacic
Bujacic
Mladost
Valjevska Kamenica
4 : 2
Zabari
Zabari
Rakac Stave
Stave
7 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
4 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Mali korak
Oglađenovac
1 : 4
OFK Povlen
Brezovice
Paune
Paune
4 : 1
Borac
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 0
Nepričava
Nepričava
Sloga
Bogovađa
2 : 3
Lajkovac
Lajkovac
Vrelo
Vrelo
1 : 1
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Kolubara
Liso Polje
3 : 1
Sloga
Lončanik
Jedinstvo
Milorci
2 : 0
Vukona
Vukona
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Dokmir
Dokmir
3 : 1
Čučuge
Čučuge
Đorđe Bodinović
Raduša
8 : 1
Sloga
Vrhovine
Polet
Sekurič
5 : 1
Šumadija
Prevešt
OFK Blagotin
Belušić
4 : 0
Goša
Vukmanovac
Morava (R)
Rajkinac
1 : 3
Jedinstvo
Duboka
Sloboda
Šuljkovac
3 : 1
Partizan (M)
Majur
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 1
Partizan (G)
Glogovac
Lipar
Donji Račnik
2 : 1
Kolonija
Jagodina
Osaonica
Bagrdan
2 : 3
Morava (KS)
Kočino Selo
Ribnik
Ribnik
4 : 3
Trnava
Trnava
Heroj
Busilovac
2 : 2
OFK Borac
Bošnjane
Moravac
Gornje Vidovo
7 : 0
Budućnost (L)
Lebina
Omladinac
Šaludovac
3 : 2
ISK Izvor
Izvor
Železničar
Klačevica
2 : 1
Sloboda
Krežbinac
Polet
Zabrega
5 : 0
Vihor
Golubovac
Radnik
Davidovac
0 : 3
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Mladost Virine
Virine
1 : 2
OFK Batinac
Batinac
OFK Krušar
Krušar
3 : 2
Supska
Supska
Sloga
Isakovo
3 : 0
Budućnost
Vlaška
Borjak 2013
Okruglica
4 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Omladinac (U)
Ugljarevo
1 : 3
Topoljak
Grabovac
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
6 : 1
Vinogradar
Riljac
Mladi Gorani
Dupci
4 : 3
Garevina
Garevina
Ratajac
Rataje
3 : 0
Mladost (G)
Garevina
Globoder
Globoder
3 : 2
Meševo
Meševo
Padež
Padež
6 : 2
Kruševica
Kruševica
Konjuh
Konjuh
2 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Sokolovi
Velika Kruševica
3 : 3
Pasjak 2013
Pasjak
Drugari
Stanci
3 : 4
Zmajevac
Belasica
Lipovac
Lipovac
5 : 1
Rasinac
Veliko Golovode
Zdravinje
Zdravinje
2 : 3
Grkljane
Grkljane
Bukovica
Bukovica
8 : 3
Jablanica
Jablanica
Modrica
Modrica
1 : 2
Polet (K)
Kobilje
Štitari
Štitari
1 : 2
Polet (Š)
Šavrane
OFK Budućnost
Kaonik
6 : 3
Trmčare
Trmčare
Lokve
Lokve
0 : 3
Graničar
Miletićevo
Radnički 1927
Vršac
3 : 0
Jedinstvo
Orešac
Vitorul
Straža
0 : 3
Pobeda
Parta
Sloga
Jarkovac
1 : 5
Mladost
Belo Blato
ASK
Aradac
1 : 0
Tamiš
Farkaždin
MSK
Mihajlovo
5 : 1
Proleter
Neuzina
Jedinstvo
Ečka
3 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 2
Vojvodina
Neradin
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 0
Sremac
Dobrinci
Borac (K)
Klenak
4 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Polet
Nikinci
5 : 2
Krušedol
Krušedol
Planinac
Rivica
0 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 6
Car Uroš
Jazak
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 2
Sloga
Voganj
Kameni
Ašanja
3 : 0
Vitez
Subotište
Borac
Jarkovci
5 : 0
Graničar
Obrež
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
OFK Brestač
Brestač
5 : 1
Polet
Novi Karlovci
Sloga
Maradik
3 : 2
Mladost
Prhovo
Omladinac
Batrovci
4 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Graničar
Jamena
2 : 1
Borac
Ilinci
Jedinstvo
Ljuba
1 : 1
Sremac
Berkasovo
OFK Bingula
Bingula
6 : 3
Bratstvo
Sot
Napredak
Kruševac
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
4 : 2
Radnički (P)
Pirot
Borac
Čačak
1 : 0
Sloboda Piont
Užice
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Omladinac
Novi Banovci
4 : 4
Indeks
Novi Sad
Sloga 1940
Bajina Bašta
3 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
C.zvezda
Pavliš
Sloboda Point
Užice
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Javor
Ivanjica
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 10
Olimpia A
Totovo Selo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 3
Dinamo
Pančevo
AS
Novi Pazar
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Napredak
Kruševac
0 : 4
Partizan
Beograd
Sloboda Point
Užice
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Nacional
Niš
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Javor
Ivanjica
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički 1905
Bajmok
3 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Potisje
Kanjiža
0 : 10
Spartak
Subotica
Partizan (U)
Uljma
4 : 1
Polet
Izbište
BAK
Bela Crkva
7 : 2
Radnički 1927
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
0 : 7
Vršac United
Vršac
Tempo
Sefkerin
0 : 3
Dobrica
Dobrica
Dribling
Subotica
6 : 1
Senta
Senta
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Subotica
Subotica
Potisje
Kanjiža
5 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
TSC
Bačka Topola
0 : 5
Spartak '01
Subotica
Sampion
Valjevo
2 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Polet
Popucke
0 : 3
OFK Osecina
Osecina

Košarka

Crvena zvezda
Beograd
81 : 70
Mega Basket
Beograd

Rukomet

Jastrebac
Blace
31 : 32
Obilić
Beograd
Crvena zvezda
Mokrin
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš

Američki fudbal

SBB Vukovi Beograd
Beograd
34 : 7
Panthers Pančevo
Pančevo
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
47 : 8
Blue Dragons Beograd
Beograd