XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 633 utakmica za dan
Nedelja, 8 Septembar 2013

Fudbal

Teleoptik
Zemun
4 : 0
Radnik
Surdulica
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Timok
Zaječar
Dolina
Padina
1 : 1
Bežanija
Beograd
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Inđija
Inđija
Borac
Čačak
0 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Proleter
Novi Sad
2 : 2
BSK Borča
Borča
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Rudar
Kostolac
2 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Bane
Raška
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Šapine
Šapine
1 : 1
Pobeda
Beloševac
Sloboda
Čačak
0 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Loznica
Loznica
1 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Šumadija
Aranđelovac
0 : 2
Polet
Ljubić
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
1 : 1
Mačva
Šabac
Seljak
Mihajlovac
1 : 1
Krušik
Valjevo
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 0
Timočanin
Knjaževac
SFK Moravac
Predejane
0 : 2
Sinđelić
Niš
Tabane Trgovački
Jagodina
5 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Kopaonik
Brus
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Senta
Senta
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Palić
Palić
Dinamo
Pančevo
4 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Sloga
Temerin
Železnik Lasta
Beograd
2 : 1
Srem
Jakovo
Turbina
Vreoci
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
IM Rakovica
Rakovica
0 : 1
BASK
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Žarkovo
Beograd
1 : 2
Dorćol
Beograd
Sopot
Sopot
7 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Sloboda
Grbice
Vodojaža
Grošnica
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Tutin
Tutin
Dragačevo
Guča
1 : 1
Rudar
Baljevac
Arsenal
Kragujevac
0 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
Obilić
Živica
2 : 0
Železničar
Požarevac
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Napredak
Markovac
4 : 1
Borac
Žabari
Šumadija
Toponica
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Homoljac
Žagubica
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Sloga (S)
Sjenica
4 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Lužnica
Babušnica
Budućnost
Popovac
2 : 4
Balkanski
Dimitrovgrad
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 2
Topličanin
Prokuplje
Radan
Lebane
1 : 0
Sloga
Leskovac
Dinamo
Vranje
3 : 1
Svrljig
Svrljig
OFK Bor
Bor
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Rembas
Resavica
2 : 1
Trajal
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
5 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Majdanpek
Majdanpek
1 : 3
Borac (B)
Bivolje
Borac (Sakule)
Sakule
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Hajduk
Beška
1 : 3
Sloga
Erdevik
Index
Novi Sad
3 : 1
Borac
Novi Sad
Baćevac
Baćevac
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Grafičar
Beograd
0 : 0
Palilulac
Krnjača
Železničar
Bara Venecija
0 : 1
IMT
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 1
PKB
Padinska skela
Lazac
Lazac
0 : 1
Budućnost
Konarevo
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Morava
Mrsać
3 : 3
Grdica
Grdica
Ribnica
Jovac
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Borac (V)
Vraneši
2 : 1
Radnički
Kovači
Polet
Ratina
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
0 : 2
Granit
Jošanička banja
Mataruge
Mataruge
1 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Omladinac
Zablaće (Čačak)
1 : 2
Slatina
Slatina
Napredak
Svračkovci
2 : 3
Ovčar
Markovica
Morava
Katrga
1 : 3
Rudar
Bresnica
Miokovci
Miokovci
0 : 3
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 1
Spartak
Trnava
Prijevor
Prijevor
1 : 2
Mladost (A)
Atenica
Gorušica
Viča
1 : 4
Mladost (P)
Preljina
Šumadinac
Kragujevac
5 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
2 : 0
Srbija
Ilićevo
Ćava
Grošnica
2 : 1
Maršić
Maršić
OFK Bagremar
Kragujevac
4 : 0
Korićani
Korićani
Seljak
Male Pčelice
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Budućnost
Resnik
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Banja
Banja
1 : 2
ŽSK
Žirovnica
Vitlina-Bokanja
Gorovič
3 : 1
Marjan
Knić
Junkovac
Junkovac
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Partizan
Darosava
Šatornja
Šatornja
4 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Lepenica
Badnjevac
5 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Vinča
Vinča
3 : 0
Karađorđe
Rača
Borac
Ralja
1 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Šumadija
Azanja
4 : 3
Pobeda
Golobok
Železničar (S)
Smederevo
1 : 1
Proleter
Vranovo
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Bačinac
Bačinac
1 : 0
Polet
Trnovče
Sloboda
Lipe
1 : 0
Glavaš
Glibovac
Mlava
Malo Laole
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Vihor
Maljurevac
1 : 1
Beli Orao
Bradarac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Omladinac
Šetonje
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Đerdap
Golubac
Integral
Batuša
0 : 3
Basarac
Mišljenovac
Sloga
Burovac
3 : 2
Makce
Makce
RSK
Rabrovo
4 : 1
Rudar
Krepoljin
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Drina
Ljubovija
3 : 0
Antimon
Zajača
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Lipolist
Lipolist
Jedinstvo (K)
Kalenić
2 : 2
Perućac
Perućac
Ariljska rampa
Požega
2 : 0
Budućnost
Arilje
Sečica
Seča reka
3 : 3
Čajetina
Gostilje
Železničar
Požega
2 : 0
Jasen
Brodarevo
GP Zlatibor
Užice
1 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Omladinac
Zdravčići
0 : 5
Polet
Rasna
Rutevac
Rutevac
2 : 0
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Moravica
Subotinac
4 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 0
Mekiš
Mekiš
Rasovača
Rasovača
1 : 1
Radnički 1924 (K)
Kočane
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Morava
Žitkovac
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Moravac 1948
Gornje Međurovo
1 : 0
OFK Niš
Niš
Mladost (M)
Medoševac
3 : 1
Aluminjum
Niš
Proleter (DV)
Donja Vrežina
0 : 0
Morava
Krušce
Jedinstvo
Gornji Matejevac
4 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Mladost (L)
Lalinac
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Crvena zastava
Hum
1 : 0
Vrtište
Vrtište
Budućnost
Prva Kutina
3 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Čekmin
Čekmin
3 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Bobište
Bobište
3 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Radnički
Pertate
1 : 2
Progres
Ladovica
Gradac
Konopnica
3 : 4
Jablanica
Medveđa
Umac
Miroševce
3 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Mladi Borac
Živkovo
3 : 0
Šumadija
Razgojna
Borac
Držanovac
3 : 3
Omladinac
Podina
Dunđerski
Voljčinac
2 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Kosovac
Prokuplje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 3
Trbunje
Trbunje
N.S. Tatko
Stara Božurna
1 : 3
Partizanski put
Grudaš
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Jastrebac
Blace
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
2 : 0
Zadrugar
Krupac
Jedinstvo ( P )
Pirot
4 : 4
Sloga
Veliko Selo
Napredak
Izvor
3 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Željuša
Željuša
4 : 0
Spartak
Pirot
Levosoje
Levosoje
0 : 1
Ternoci
Trnovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 2
OFK Alakince
Alakince
Nebeski Anđeli
Vranje
10 : 1
OFK Pavlovac
Pavlovac
Morava
Vladičin Han
2 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 0
Besa 2005
Bujanovac
Mladost (D)
Dublje
0 : 0
Bratstvo
Međureč
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 2
Morava 1918
Ćuprija
Budućnost
Miliva
0 : 0
BSK
Buljane
Vinorača
Vinorača
2 : 2
Morava (R)
Ribare
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Mladost (J)
Jovac
Sloga
Donje Vidovo
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Vinogradar
Zleginje
2 : 1
Naupare
Naupare
Temnić 1924
Varvarin
4 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Mladost
Makrešane
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Čitluk
Čitluk
1 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Jasika
Jasika
1 : 0
Sloga Dašnica
Dašnica
Šanac
Šanac
2 : 0
Gradina
Pejovac
Rajac
Rajac
4 : 4
Sloga
Kobišnica
Brodoremont
Kladovo
6 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Ključ
Podvrška
3 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Branik
Štubik
1 : 1
Poreč
Donji milanovac
Mladost
Sumrakovac
0 : 4
Trebič
Sokobanja
Rudar (VČ)
Grljan
3 : 2
Borac
Vražogrnac
OFK Knjaz
Trgovište
1 : 12
BSK
Bogovina
Polet
Jablanica
4 : 2
Sloga
Minićevo
Omladinac
Grezna
0 : 0
Rgotina
Rgotina
ŠSK
Štipina
3 : 1
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Osnić
Osnić
3 : 0
Rudar (P)
Podvis
Partizan (G)
Gaj
3 : 0
Vojvodina
Crepaja
Mladost (O)
Omoljica
4 : 2
Kolonija
Kovin
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Radnički (B)
Baranda
Slavija
Kovačica
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Polet
Izbište
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Železničar
Pančevo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Vulturul
Grebenac
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Tavankut
Tavankut
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
AFK
Ada
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Vojvodina (P)
Perlez
7 : 0
Borac
Aleksandrovo
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 0
Begej
Žitište
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 1
Potisje
Knićanin
Jedinstvo
Bočar
3 : 2
Rusanda
Melenci
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Kula
Kula
Hajduk
Stapar
8 : 2
Graničar
Gakovo
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
Polet
Karavukovo
BSK
Bački Brestovac
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Hajduk 1932
Šimanovci
4 : 1
Sremac
Vojka
Kupinovo
Kupinovo
3 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Ljukovo
Ljukovo
1 : 2
Jadran
Golubinci
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 1
Radnički
Irig
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 4
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 1
ŽSK
Žabalj
Mladost (T)
Turija
5 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
Borac
Šajkaš
3 : 1
Veternik
Veternik
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
1 : 2
TSK
Temerin
Banja
Višnjička banja
2 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
BSK 2012
Batajnica
2 : 0
Milutinac
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Policajac
Beograd
Borac
Ostružnica
0 : 0
Obilić
Beograd
Vranić
Vranić
3 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Mladost (B)
Baroševac
2 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Stepojevac VAGA
Stepojevac
8 : 0
Krtinska
Krtinska
Strelac
Mislođin
2 : 3
Borac
Lazarevac
Budućnost
Zvečka
5 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Torlak
Beograd
0 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
OFK Leštane
Leštane
2 : 2
Dunavac
Grocka
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Boleč
Boleč
3 : 1
Napredak
Međulužje
Vlaška
Vlaška
0 : 1
Kosmaj
Ralja
Zvezda
Čukojevac
0 : 2
Gruža
Vitanovac
Stubal
Stubal
2 : 3
Šumadija
Šumarice
Jedinstvo
Dragosinjci
5 : 0
Napredak
Gračac
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Omladinac
Kalimanići
1 : 2
Ozrem PMH
Ozrem
Šilopaj
Šilopaj
0 : 1
Mladi Rudar
Rudnik
Majdan
Majdan
3 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Brezak
Pranjani
4 : 3
Ozremica
Beršići
Šumadija
Brdjani
1 : 0
Jablanica
Jablanica
Planinac
Vujetinci
0 : 1
Vujan
Prislonica
Premeća
Premeća
4 : 2
Polet (G)
Goričani
Budućnost
Stančići
2 : 4
Parmenac
Parmenac
Morava
Mojsinje
1 : 4
Kej
Čačak
Zadrugar
Gornja Trepča
2 : 3
Rakova
Rakova
Strelac
Miokovci
2 : 1
Lugovi
Čačak
Brezova
Brezova
4 : 2
Sloga
Kaona
Gradina
Rti
1 : 6
Kotraža
Kotraža
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 2
Bratstvo
Dljin
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 1
Prilike
Prilike
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
Kutlovo
Kutlovo
0 : 2
Mladost
Pajazitovo
Azbest
aaa
2 : 5
Hajduk
Jovanovac
Sloga
Lužnice
3 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Košutnjak
Kragujevac
3 : 2
Kremenac
Rogojevac
BSK
Belosavci
1 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Mladi rudar
Bukovik
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
B 2000
Aranđelovac
5 : 1
Kopljari
Kopljari
Plaskovac
Plaskovac
2 : 0
Sloga
Zagorica
Misača
Misača
2 : 2
Jasenica
Božurnja
Sloga (M)
Milatovac
3 : 1
Meteor
Lapovo
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 1
Karađorđe
Vučić
BSK
Borač
0 : 0
Mladost MG (S)
Saranovo
Omladinac
Donja Rača
5 : 0
Grivac
Grivac
Pobeda (S)
Sepci
4 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
Pobeda (Đ)
Đurđevo
1 : 1
Kotlenik
Guncati
Rudar
Stamnica
3 : 1
Budućnost
Vezičevo
Omladinac (M)
Mirijevo
3 : 1
Dragoš
Oreškovica
Omladinac (B)
Busur
2 : 1
Radnički
Knežica
Omladinac (S)
Starčevo
0 : 0
Napredak
Toponica
Mladost
Porodin
4 : 0
Polet
Aleksandrovac
Krilaš
Ćovdin
1 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Sloga (D)
Drmno
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Mlava
Bratinac
1 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 0
Polet
Voluja
Kurjače
Kurjače
4 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 2
Borac
Klenovnik
Napredak
Bubušinac
5 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Galeb
Cerovac
2 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 0
Mrovska
Mrovska
Dumača
Pocerski Metković
1 : 1
Volujac
Volujac
Cerić
Miokus
4 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 0
Mladost Zvezd
Zvezd
Sloga Krnic
Krnić
0 : 2
Karađorđe
Mišar
Borac
Vladimirci
4 : 0
Dobrava
Vukošić
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 1
Mladost
Borina
Hajduk
Ribarica
1 : 0
Bratstvo
Krupanj
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Cerova
Cerova
Borac K
Kozjak
1 : 0
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Stolice
Krupanj
1 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Borac Lešnica
Lešnica
2 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 0
Sloga K
Korenita
Napredak BP
Banovo Polje
3 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Premijer
Badovinci
2 : 2
Sloga
Duvanište
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
1 : 0
Duško
Klenje
Partizan
Drenovac
3 : 1
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Torpedo
Tabanović
0 : 3
Proleter
Šabac
BMR Petlovača
Petlovača
1 : 0
Milicionar
Bogatić
Napredak RIB
Ribari
1 : 1
Drina
Badovinci
Borac
Rajković
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Liplje
Liplje
0 : 3
Ribnikar
Pecka
Kolubara 2
Valjevo
1 : 2
Polet
Popučke
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Beloševac
Beloševac
Sovljak
Sovljak
1 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Kalenić
Kalenić
1 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Omladinac
Kalinovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 1
Proleter
Bajevac
Stepanje
Stepanje
4 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Avijatičar
Vranjani
8 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Gorobilje
Gorobilje
1 : 1
Glumač
Glumač
Savinac
Visibaba
1 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Lazarica
Prilipac
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Plavi tok
Dražinovići
Lauš
Lopaš
4 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 2
Napredak 2012
Krušje
Polet (V)
Vitoševac
3 : 3
Kraljevo
Selo Kraljevo
Feniks 2012
Gornji Krupac
1 : 6
OFK Draževac
Draževac
Jedinstvo
Bobovište
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 0
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Sloga (K)
Korman
1 : 0
Gredetin
Gredetin
Čegar 2013 (K)
Kamenica
2 : 1
Sloga 1948 (M)
Malča
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
2 : 2
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Palilulac
Niš
0 : 0
Mramor 1927
Mramor
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 0
Sečanica
Sečanica
Vulkan 1963
Brenica
4 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Sloga (DT)
Donja Trnava
0 : 5
Radnički 1936
Trupale
Mladost (V)
Vinarce
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 1
OFK Morava
Leskovac
Navalin
Navalin
0 : 2
OFK Brza
Brza
Železničar
Brestovac
2 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Morava
Gložane
2 : 0
Veternica
Leskovac
Polet
Stajkovce
5 : 0
Jedinstvo
Šišava
Provalija
Pirot
2 : 0
Pobeda
Držina
Dragoš
Pirot
2 : 1
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 5
Temac
Temska
Kupinovac
Kupinovac
5 : 0
Crni Vrh
Deonica
Vinogradar
Crkvenac
5 : 0
Juhor
Glavinci
Napredak (SL)
Staro Lanište
3 : 0
Kolare
Kolare
Sloga
Voljavče
6 : 1
Sindjelić (G)
Grabovac
Istok 63
Plana
3 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Napredak (ST)
Stubica
4 : 1
Polet
Senje
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
Javor
Sladaja
Napredak (SV)
Svojnovo
1 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Hajduk
Čepure
1 : 1
Rudar
Plazane
Mladi radnik
Bačina
1 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Omladinac
Pojate
2 : 1
Ušće
Stalać
Sloga
Lozna
2 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Mladost (DK)
Donji Katun
5 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Rubin (DS)
Donji Stupanj
5 : 1
Mladost (T)
Toljevac
OFK Ribare
Ribare
4 : 7
Sloga
Majdevo
Rasina
Vitanovac
3 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Dušan Ristić
Kukljin
4 : 0
BSK
Bela Voda
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Parunovac
Parunovac
13. April
Lomnica
6 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Kapidžija
Kapidžija
1 : 1
Dedina
Dedina
Dvorane
Dvorane
3 : 0
Kupci
Kupci
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 4
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Novi Sip
3 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Napredak
Korbovo
2 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Pontes
Kostol
1 : 2
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Egeta
Brza Palanka
1 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Vidrovac
Vidrovac
3 : 2
Čubra
Čubra
Slatina
Negotin
1 : 5
Polet
Jabukovac
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Smedovac
Smedovac
3 : 1
Malajnica
Malajnica
Kovilovo
Kovilovo
5 : 1
Rečka
Rečka
Miloševo
Miloševo
3 : 0
Urovica
Urovica
Graničar
Aleksandrovac
1 : 1
Ratar
Jasenica
Pobeda
Samoš
1 : 1
Glogonj
Glogonj
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Unirea
Uzdin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 2
Polet
Idvor
Omladinac (O)
Opovo
1 : 0
Spartak
Debeljača
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 4
Omladinac (D)
Deliblato
Dolovo
Dolovo
0 : 3
Borac (P)
Pločica
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
2 : 2
Proleter
Mramorak
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 4
Ševac
Kusić
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Hajduk
Šušara
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 3
Partizan (U)
Uljma
Dobrica
Dobrica
5 : 1
Ratar
Kruščica
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Vinogradar
Gudurica
Dunav
Banatska Palanka
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Tromedja
Majdan
3 : 6
Jadran
Sanad
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 1
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Đurđin
Đurđin
2 : 5
Hajduk
Bačko Dušanovo
Udarnik
Višnjevac
1 : 1
Zrinjski 1932
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 0
Solid
Subotica
Lokomotiva
Subotica
2 : 3
Bratstvo
Ljutovo
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 3
Pobeda
Pobeda
Mladost 1952
Gornja Rogatica
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
OFK Klek
Klek
1 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Radnički Ratar
Jaša Tomić
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Borac
Zrenjanin
2 : 1
Naftagas
Boka
Zlatica
Zlatica
1 : 2
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
Banat
Čenta
2 : 2
Lehel
Mužlja
Omladinac
Botoš
1 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Polet
Nakovo
Borac
Iđoš
3 : 1
ŽAK
Kikinda
Napredak
Banatska Topola
0 : 1
Delija
Mokrin
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Rastina 1918
Rastina
Terekveš
Svilojevo
4 : 1
Mladost
Kruščić
Dinamo
Sonta
1 : 3
Lipar
Lipar
Graničar
Riđica
3 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Panonija
Lalić
7 : 0
OFK Šikara
Sombor
OFK Metalac
Sombor
1 : 1
Jedinstvo 1947
Kolut
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Podunavac
Belegiš
2 : 2
Fruškogorac
Krčedin
Graničar
Grabovci
3 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Sloven
Sibač
4 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Fruška Gora
Ruma
6 : 0
Šumar
Ogar
PSK Putinci
Putinci
6 : 2
Sloga Milšped
Krnješevci
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
Napredak (Ž)
Žarkovac
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 1
Sremac
Deč
Hajduk
Divoš
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Fruškogorac (K)
Kukujevci
1 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Bačinci
Bačinci
4 : 0
Srem
Sremska Rača
Sloboda
Šašinci
3 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Borac (M)
Martinci
1 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sinđelić
Gibarac
3 : 3
Napredak (V)
Vašica
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 1
Vinogradar
Ledinci
Sirig
Sirig
1 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Susek
Susek
4 : 2
Čenej
Čenej
Dinamo
Budisava
1 : 0
Borac
Rakovac
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
5 : 0
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
5 : 0
Mladost (Radič.)
Radičević
Titel
Titel
4 : 1
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
1 : 0
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
Miletić (Mošorin)
Mošorin
0 : 2
Bečej 1918
Bečej
Sloga (Lok)
Lok
2 : 7
Napredak (Nadalj)
Nadalj
Obilić (Vilovo)
Vilovo
0 : 4
Hajduk (Čurug)
Čurug
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
2 : 2
Iskra (Kucura)
Kucura
Krivanj
Selenča
3 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Slavija
Pivnice
1 : 2
Maglić
Bački Maglić
Kulpin
Kulpin
4 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Institut
Zemun Polje
0 : 3
Busije
Zemun
Borac
Progar
5 : 0
BUSK
Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
OFK Petrovčić
Petrovčić
Sindjelić 2012
Ugrinovci
2 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Dunavac
Dunavac
0 : 1
Šećeranac
Beograd
Dunav
Veliko Selo
0 : 3
Mladi proleter
Beograd
Crvenka
Borča
3 : 1
Mladost
Jabučki rit
Pobednik
Beograd
3 : 2
Olimpija
Beograd
OFK Burovo
Burovo
5 : 1
Mladi Borac
Županjac
Sloboda
Stubica
0 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 3
OFK Budućnost
Dudovica
Sloga
Lukavica
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Omladinac
Rajkovac
4 : 1
Borac
Amerić
Napredak
Dubona
4 : 0
Markovac
Markovac
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 2
Šepšin
Šepšin
Senaja
Senaja
1 : 2
Sloga
Granice
Hajduk
Kamendol
0 : 3
Pinosava
Pinosava
Zuce
Zuce
2 : 8
Avala 1939
Beli Potok
OFK Mladost
Begaljica
3 : 0
Heroj 1925
Jajinci
Progorelica
Progorelica
6 : 1
Musina Reka
Musina reka
Žiča
Žiča
4 : 3
Omladinac
Drakčići
Real
Podunavci
2 : 0
Jedinstvo
Godačica
Borac (A)
Adrani
2 : 1
Miločajac
Miločaj
Zgodačica
Godačica
1 : 2
Mladost 1925
Oplanići
Divostin
Kragujevac
5 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
Krćevac 04
Krćevac
0 : 3
Mladost
Rajkovac
ZT Gorovič
Gorovič
0 : 3
Budućnost
Blaznava
BSK
Brzohode
2 : 0
Napredak
Simićevo
Budućnost
Kočetin
1 : 2
Sloga
Viteževo
Proleter
Četereže
2 : 9
Jedinstvo
Oreovica
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 1
Mladost
Svinjarevo
Udarnik
Sibnica
3 : 3
OFK Porodin
Porodin
Carevac
Carevac
3 : 0
Ram
Ram
Usije
Usije
5 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Električar
Šuvajić
3 : 0
Barič
Barič
Kumane
Kumane
1 : 3
OFK Vinci
Vinci
Radnički
Požeženo
5 : 0
Mrčkovac
Mrčkovac
Pek
Kusiće
10 : 3
Graničar 2013
Zatonje
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 0
Polet
Bikinje
Desine
Desine
0 : 6
OFK Braničevo
Braničevo
Dunavac
Petka
1 : 1
Proleter
Požarevac
Napredak 1947
Batovac
2 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Dunav
Ostrovo
3 : 2
Sopot
Požarevac
Metalac
Požarevac
0 : 0
Sloga (L)
Lučica
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 2
Pobeda
Stari Kostolac
Sloga 1936
Kasidol
3 : 7
Zemljoradnik
Trnjane
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Hajduk
Debrc
2 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Sloga Ridj
Ridjake
0 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Mladost PB
Pocerski Belotic
1 : 1
Polet
Jalovik
Dragojevac
Dragojevac
1 : 3
Krnule 09
Krnule
Sava
Mrđenovac
3 : 0
Mladost
Svileuva
Žabar
Žabar
2 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost Br
Brezjak
3 : 0
Rudar
Brasina
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Jelav
Jelav
Mladost O
Očage
0 : 2
Mladost MM
Mačvanski Metković
Radnik
Glogovac
3 : 0
Bair
Bogatic
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 4
Napredak
Uzveće
Toplica
Donja Toplica
5 : 1
Orao
Poljanice
Mladost
Latković
0 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Proleter
Latković
0 : 12
Veliševac
Veliševac
Mionica
Mionica
2 : 0
Popadić
Popadić
Komanice
Komanice
4 : 2
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Mladi radnik
Valjevo
2 : 1
Bujacic
Bujacic
Dupljaj
Dupljaj
0 : 2
Gradac
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
1 : 1
Lukavac
Lukavac
Borac
Valjevo
1 : 7
Kotešica
Kotešica
Paune
Paune
1 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Mali korak
Oglađenovac
2 : 2
Mladost
Valjevska Kamenica
Jadar 2013
Valjevo
0 : 2
Rakac Stave
Stave
Radnik
Ub
2 : 0
Sloga
Lončanik
Brgule
Brgule
1 : 0
Strelac 001
Kožuar
Kolubara
Liso Polje
4 : 1
Vukona
Vukona
Jedinstvo
Milorci
2 : 0
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Đorđe Bodinović
Raduša
1 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Dokmir
Dokmir
3 : 1
Sloga
Vrhovine
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 2
Čučuge
Čučuge
Pambukovica
Pambukovica
1 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Partizan (G)
Glogovac
2 : 1
Jedinstvo
Duboka
Kolonija
Jagodina
2 : 1
Partizan (M)
Majur
Trnava
Trnava
4 : 4
Sloboda
Šuljkovac
Ribnik
Ribnik
6 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
Osaonica
Bagrdan
5 : 2
Lipar
Donji Račnik
Jedinstvo
Ratari
6 : 2
Radnik
Davidovac
Železničar
Klačevica
0 : 1
Popovac
Popovac
Moravac
Gornje Vidovo
0 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Heroj
Busilovac
1 : 0
Vihor
Golubovac
OFK Borac
Bošnjane
2 : 2
Sloboda
Krežbinac
Budućnost (L)
Lebina
4 : 3
ISK Izvor
Izvor
Rujišnik
Rujišnik
1 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Topoljak
Grabovac
7 : 2
Borjak 2013
Okruglica
Vinogradar
Riljac
0 : 2
Mladost
Mala Drenova
Gaglovo
Gaglovo
2 : 0
Meševo
Meševo
Pasjak 2013
Pasjak
2 : 1
Srnje
Srnje
Žabare
Žabare
2 : 0
Padež
Padež
Sokolovi
Velika Kruševica
6 : 1
Konjuh
Konjuh
Zdravinje
Zdravinje
2 : 3
OFK Budućnost
Kaonik
Lipovac
Lipovac
5 : 4
Trmčare
Trmčare
Drugari
Stanci
0 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Rasinac
Veliko Golovode
4 : 1
Polet (K)
Kobilje
Grkljane
Grkljane
3 : 0
Jablanica
Jablanica
Gaj
Veliki Gaj
0 : 2
Naša Krajina
Kupinik
Lokve
Lokve
6 : 0
OFK Barice
Barice
Sloga
Margita
4 : 2
Vojvodina
Seleuš
Banat
Ilandža
2 : 0
Janošik
Janošik
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
4 : 1
Graničar
Miletićevo
Proleter
Neuzina
1 : 3
Jedinstvo
Ečka
Mladost
Belo Blato
6 : 2
Sloga
Jarkovac
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 2
MSK
Mihajlovo
ASK
Aradac
10 : 0
Tamiš
Farkaždin
Vojvodina
Neradin
4 : 1
Planinac
Rivica
Polet
Nikinci
3 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Borac (K)
Klenak
6 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Sloga
Voganj
Mladost (P)
Pavlovci
3 : 2
Car Uroš
Jazak
Sremac
Dobrinci
2 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
Borac (S)
Stejanovci
1 : 5
Krušedol
Krušedol
OFK Brestač
Brestač
3 : 0
Mladost
Prhovo
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 0
Polet
Novi Karlovci
Borac
Jarkovci
5 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Kameni
Ašanja
3 : 0
Graničar
Obrež
Lovac
Karlovčić
6 : 0
Vitez
Subotište
BSK
Bešenovo
2 : 0
Napredak
Šuljam
OFK Bosut
Bosut
0 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 4
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (R)
Radenković
2 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Sloga (Č)
Čalma
2 : 1
Planinac
Ležimir
Sloga (Z-I)
Zasavica I
1 : 2
Sremac
Jarak
Borac
Ilinci
0 : 3
Jednota
Šid
Sremac
Berkasovo
0 : 2
Omladinac
Batrovci
Bratstvo
Sot
2 : 1
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
1 : 4
Jedinstvo
Ljuba
Slavija
Bođani
2 : 3
Neštin
Neštin
Sloga
Plavna
0 : 1
Proleter
Karađorđevo
Borac
Vizić
1 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Vajska
Vajska
0 : 2
Mladost
Mali Bač
20. Oktobar
Trbušnica
6 : 2
Proleter
Vrbovno
Mladost (L)
Leskovac
0 : 3
OFK Radnički
Dren
OFK Sokolovo
Sokolovo
1 : 3
Šumadinac (K)
Kruševica
Vreoci
Vreoci
2 : 0
Petka
Petka
Ljubinić
Ljubinić
1 : 4
Pobeda
Piroman
Partizan
Draževac
1 : 2
Borac
Ušće
Rekreativo
Zabrežje
1 : 1
Proleter
Jasenak
Duboko
Mala Moštanica
3 : 2
Sloga
Ratari
Skela
Skela
0 : 2
Baljevac
Baljevac
Zvezda Konatice
Konatice
1 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Ibar
Rožaje
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Berane
Berane
1 : 3
Kom
Podgorica
Zabjelo
Podgorica
1 : 0
Bratstvo
Cijevna
Cetinje
Cetinje
0 : 4
Bokelj
Kotor
Igalo
Herceg Novi
1 : 2
Arsenal
Tivat
Jezero
Plav
1 : 0
Zora
Spuž
Partizan
Beograd
0 : 2
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
1 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
FAP
Priboj
6 : 0
Jadran
Kragujevac
Javor
Ivanjica
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (P)
Požega
4 : 0
BIP
Čačak
Timok
Zajecar
3 : 0
Žitoradja
Žitorađa
Toplicanin
Prokuplje
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Balkan
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 4
BASK
Beograd
Brodarac 2
Beograd
1 : 0
BSK Borča 2
Borča
Čukarički
Beograd
4 : 0
Palilulac
Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 2
Zemun
Zemun
Sinđelić
Beograd
0 : 2
Internacional
Beograd
Bačinac
Bačinac
0 : 5
Železničar Kusadak
Kusadak
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Crvena zvezda
Beograd
5 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Borac
Čačak
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Čantavir
Čantavir
0 : 4
Olimpia A
Totovo Selo
Proleter
Banatski Karlovac
9 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mika Antić
Pančevo
2 : 5
Dolina
Padina
AS
Novi Pazar
0 : 4
Partizan
Beograd
Nacional
Niš
1 : 0
Borac
Čačak
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Sloboda Point
Užice
Javor
Ivanjica
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
8 : 0
Budućnost
Arilje
FAP
Priboj
5 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
4 : 5
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
4 : 3
Bubamara
Kraljevo
BIP
Čačak
1 : 4
Bane
Raška
Spartak
Subotica
5 : 1
Potisje
Kanjiža
Obilić
Novi Kneževac
0 : 10
Senta
Senta
Radnički 1927
Vršac
5 : 1
Partizan (U)
Uljma
Petar Urošev
Pančevo
0 : 5
Mladost (O)
Omoljica
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 4
Železničar
Pančevo
Mika Antić
Pančevo
3 : 2
Borac (St)
Starčevo
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 5
Slavija
Kovačica
Stenli
Glogonj
3 : 1
Dobrica
Dobrica
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Železničar
Požarevac
3 : 0
Trgovački
Petrovac
Borac
Žabari
0 : 6
Zvižd
Kučevo
Bačka 1901
Subotica
4 : 4
TSC
Bačka Topola
Dribling
Subotica
0 : 11
Spartak '01
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
0 : 6
Senta
Senta
Radnicki
Valjevo
3 : 2
Sampion
Valjevo
Apolon 4 I
Kragujevac
12 : 0
Slavija
Kragujevac