XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 286 utakmica za dan
Sreda, 28 Maj 2014

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Javor Matis
Ivanjica
4 : 3
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Sloboda Point
Užice
0 : 1
Voždovac
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
2 : 4
Bežanija
Beograd
Inđija
Inđija
1 : 0
Timok
Zaječar
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Radnik
Surdulica
Sindjelić
Beograd
4 : 3
Smederevo
Smederevo
BSK Borča
Borča
1 : 0
Dolina
Padina
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 2
Mladost (L)
Lučani
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Borac
Čačak
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Rudar
Kostolac
1 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Polet
Ljubić
7 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Mačva
Šabac
1 : 0
Pobeda
Beloševac
Krušik
Valjevo
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Seljak
Mihajlovac
0 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
1 : 1
Bane
Raška
Šumadija
Aranđelovac
2 : 2
Šapine
Šapine
Loznica
Loznica
5 : 0
Sloboda
Čačak
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Tabane Trgovački
Jagodina
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
SFK Moravac
Predejane
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Kopaonik
Brus
Sinđelić
Niš
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Đerdap
Kladovo
5 : 0
Car Konstantin
Niš
Železnik Lasta
Beograd
3 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Dorćol
Beograd
1 : 2
BASK
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 4
Budućnost
Dobanovci
Sopot
Sopot
1 : 0
Srem
Jakovo
Žarkovo
Beograd
1 : 1
Turbina
Vreoci
Zemun
Zemun
0 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Hajduk
Beograd
Metalac
Kraljevo
2 : 1
Tutin
Tutin
Rudar
Baljevac
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Polet
Trbušani
3 : 1
Karađorđe
Ribnica
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Arsenal
Kragujevac
4 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Dragačevo
Guča
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
Obilić
Živica
1 : 3
Zvižd
Kučevo
Udarnik
Lozovik
0 : 3
Mladi radnik
Radinac
Morava
Velika Plana
1 : 2
Borac
Žabari
VGSK
Veliko Gradište
4 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Železničar
Požarevac
Karađorđe
Topola
4 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Gruža
Gruža
1 : 2
Napredak
Markovac
Šumadija
Toponica
2 : 0
Sloga
Batočina
Sloga 1940
Bajina Bašta
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
Brezovica
Brezovica
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Sevojno
Sevojno
2 : 2
FAP
Priboj
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 3
Polimlje
Prijepolje
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Ribnica
Mionica
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Budućnost
Valjevo
Borac
Šabac
0 : 2
Jedinstvo (UB)
Ub
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Bukovik
Razanj
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Budućnost
Popovac
0 : 0
Radan
Lebane
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Dinamo
Vranje
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Lužnica
Babušnica
2 : 0
Sloga
Leskovac
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 2
Pukovac
Pukovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Topličanin
Prokuplje
Radnički
Lubnica
1 : 2
OFK Bor
Bor
Rembas
Resavica
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
SFS Borac
Paraćin
5 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Rtanj
Boljevac
0 : 0
Dunav
Prahovo
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Juhor
Obrež
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Borac (B)
Bivolje
Rudar
Bor
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Trajal
Kruševac
1 : 0
Lugomir
Rakitovo
Baćevac
Baćevac
2 : 2
Grafičar
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Železničar
Bara Venecija
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 0
Zvezdara
Beograd
Resnik
Resnik
1 : 5
PKB
Padinska skela
Vrčin
Vrčin
0 : 1
IMT
Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 0
Palilulac
Krnjača
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
4 : 0
Granit
Jošanička banja
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 0
Slatina
Slatina
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
Rudar
Bresnica
Spartak
Trnava
3 : 1
Ovčar
Markovica
Mladost (A)
Atenica
1 : 3
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Mladost (P)
Preljina
3 : 1
Napredak
Svračkovci
Gorušica
Viča
5 : 3
Morava
Katrga
Prijevor
Prijevor
4 : 2
Miokovci
Miokovci
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Partizan
Darosava
2 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
6 : 2
Integral
Batuša
Basarac
Mišljenovac
3 : 1
Makce
Makce
Polet
Suvi Do
6 : 0
Vihor
Maljurevac
Rutevac
Rutevac
7 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
Rad
Merošina
5 : 1
Mekiš
Mekiš
Palilula
Aleksinac
5 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Morava
Žitkovac
4 : 1
Orljane
Orljane
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 4
Naša krila 1936
Belotinac
Borac (T)
Trnjane
3 : 2
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Naisus
Rožina
2 : 0
Malošište
Malošište
Rasovača
Rasovača
5 : 0
Borac (A)
Azbresnica
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 4
Moravica
Subotinac
Mladost (L)
Lalinac
1 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Rudar
Jelašnica
4 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Radnički
Pertate
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Vučje
Vučje
4 : 0
Gradac
Konopnica
Bobište
Bobište
2 : 1
Umac
Miroševce
Čekmin
Čekmin
5 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Sloga
Lipovica
4 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Jedinstvo (G)
Grdelica
6 : 3
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 3
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Budućnost
Orašje
4 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
Progres
Ladovica
2 : 4
Jablanica
Medveđa
OFK Alakince
Alakince
5 : 0
Trešnjevka
Lopardince
OFK Pavlovac
Pavlovac
3 : 1
Ternoci
Trnovac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Biljači
Biljača
Mladost (S)
Suvojnica
4 : 1
Čelik
Belo polje
Morava
Vladičin Han
4 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Nebeski Anđeli
Vranje
3 : 3
Pčinja
Trgovište
Slavija
Kovačica
5 : 1
Partizan (G)
Gaj
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Polet
Izbište
Mladost (O)
Omoljica
1 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Vulturul
Grebenac
Sloga (P)
Plandište
1 : 1
Železničar
Pančevo
Kolonija
Kovin
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
8 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Jadran
Feketić
6 : 0
AFK
Ada
Preporod
Novi Žednik
5 : 0
Njegoš
Lovćenac
Olimpija (G)
Gunaroš
2 : 2
Krivaja
Krivaja
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 6
Subotica
Subotica
Čoka
Čoka
2 : 2
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Tavankut
Tavankut
2 : 0
Bačka
Mol
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 2
Čantavir
Čantavir
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Borac
Bački Gračac
5 : 2
BSK
Bački Brestovac
Stanišić
Stanišić
3 : 1
Sloga
Čonoplja
Hajduk
Stapar
0 : 4
ŽAK
Sombor
Kula
Kula
3 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Graničar
Gakovo
0 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
OFK Mladost APA
Apatin
5 : 1
Crvenka
Crvenka
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 0
Polet
Karavukovo
Obilić
Beograd
4 : 1
Policajac
Beograd
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
Milutinac
Zemun
13. maj
Zemun
3 : 1
Banja
Višnjička banja
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Borac
Lazarevac
2 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Napredak
Medoševac
1 : 0
Šumadija
Šopić
Podunavac
Ritopek
2 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Napredak
Međulužje
1 : 1
Dunavac
Grocka
Kosmaj
Ralja
4 : 4
Torlak
Beograd
Vlaška
Vlaška
2 : 3
OFK Leštane
Leštane
Boleč
Boleč
7 : 2
Pudarci
Pudarci
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 2
Vinča
Vinča
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 3
Tavnik
Tavnik
Ratkovac
Ratkovac
0 : 3
Proleter
Bajevac
Gorobilje
Gorobilje
7 : 1
Lazarica
Prilipac
Avijatičar
Vranjani
5 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
2 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 2
Lauš
Lopaš
Glumač
Glumač
2 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 0
Ježevica
Ježevica
Blagaja
Rupeljevo
2 : 1
Plavi tok
Dražinovići
Moravac (Č)
Čečina
4 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Dušnik
Donji Dušnik
4 : 1
Pobeda
Rusna
Knežica
Knežica
5 : 3
Doljevac 1971
Doljevac
Toplica
Šarlinac
3 : 1
Real
Jasenica
Polet (R)
Radevac
7 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
OFK Draževac
Draževac
6 : 3
Napredak 2012
Krušje
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 2
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 5
Polet (V)
Vitoševac
Gredetin
Gredetin
7 : 0
Feniks 2012
Gornji Krupac
Sloga (K)
Korman
3 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Dobrič
Brest
0 : 1
Koprijan 1975
Gradište
Mladost 1976
Biljeg
1 : 4
Baličevac 1974
Baličevac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
1 : 2
Sloga 1980
Jovanovac
Omladinac
Vajuga
5 : 2
Pontes
Kostol
Napredak
Korbovo
2 : 1
Egeta
Brza Palanka
Lokomotiva
Novi Sip
7 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 5
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
3 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Deli Jovan
Sikole
1 : 0
Vidrovac
Vidrovac
Slatina
Negotin
2 : 1
Miloševo
Miloševo
OFK Klek
Klek
2 : 0
Naftagas
Boka
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
1 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
0 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 3
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Omladinac
Botoš
3 : 2
Borac
Zrenjanin
Banat
Čenta
2 : 1
Zlatica
Zlatica
Panonija
Lalić
0 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Graničar
Riđica
2 : 1
OFK Metalac
Sombor
Dinamo
Sonta
2 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Terekveš
Svilojevo
5 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Rastina 1918
Rastina
0 : 8
Partizan
Kupusina
Mladost
Kruščić
6 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Lipar
Lipar
3 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Dunav
Bački Monoštor
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Sloga Milšped
Krnješevci
5 : 4
Fruškogorac
Krčedin
Napredak (Ž)
Žarkovac
2 : 0
Šumar
Ogar
Sremac
Deč
4 : 5
Dunav
Novi Slankamen
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 3
Podunavac
Belegiš
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 2
Graničar
Grabovci
Napredak (P)
Popinci
4 : 0
Sloven
Sibač
PSK Putinci
Putinci
3 : 1
Fruška Gora
Ruma
OFK Bačinci
Bačinci
7 : 2
Sloboda
Šašinci
Fruškogorac (K)
Kukujevci
1 : 0
Borac (M)
Martinci
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Napredak (V)
Vašica
Noćaj
Noćaj
2 : 1
Omladinac (M)
Molovin
Slavija
Novi Sad
2 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Sofeks
Futog
1 : 1
Susek
Susek
Sirig
Sirig
5 : 0
Železničar
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 1
OFK Futog
Futog
Proleter
Banoštor
5 : 1
Dinamo
Budisava
Vinogradar
Ledinci
3 : 0
Borac
Rakovac
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 0
Bačka
Begeč
Sremac Beomal
Čerević
1 : 2
Tatra
Kisač
Fruškogorski partizan
Bukovac
5 : 1
Čenej
Čenej
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
0 : 3
Titel
Titel
Mladi Borac
Županjac
5 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Mladi radnik
Junkovac
0 : 0
Sloga
Lukavica
Sloboda
Stubica
8 : 1
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
OFK Burovo
Burovo
3 : 2
Rudar
Zeoke
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 4
Mladost (Č)
Čibutkovica
Polet
Mirosaljci
5 : 0
Bistrica
Bistrica
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Mladost (R)
Ranovac
4 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Mladost(L)
Leskovac
2 : 2
Napredak
Trnovče
Pek
Kusiće
1 : 2
Carevac
Carevac
Radnički
Požeženo
1 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
Kumane
Kumane
5 : 0
Desine
Desine
Električar
Šuvajić
0 : 4
OFK Braničevo
Braničevo
Usije
Usije
4 : 2
Polet
Bikinje
Ram
Ram
1 : 1
Graničar 2013
Zatonje
Srednjevo
Srednjevo
3 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
Barič
Barič
3 : 1
OFK Vinci
Vinci
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Sopot
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 2
Sloga (D)
Dubravica
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
Proleter
Požarevac
Dizel
Bare
4 : 1
Napredak (P)
Poljana
Mip Majdan
Požarevac
1 : 2
Dunavac
Petka
Sloga 1936
Kasidol
2 : 0
Napredak 1947
Batovac
Napredak 1934
Nabrđe
7 : 2
Dunav
Ostrovo
Metalac
Požarevac
3 : 1
Stig 1955
Beranje
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 5
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 0
Goblen
Badince
Sindjelić
Vojnik
1 : 4
Mladost 1950
Lomnica
Fruškogorac
Mali Radinci
6 : 0
Vojvodina
Neradin
Borac (K)
Klenak
11 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Polet
Nikinci
4 : 1
Sremac
Dobrinci
Planinac
Rivica
1 : 2
Borac (S)
Stejanovci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 6
Krušedol
Krušedol
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
Sloga
Voganj
1 : 1
Car Uroš
Jazak
Borac
Jarkovci
7 : 0
Lovac
Karlovčić
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 3
Vitez
Subotište
OFK Brestač
Brestač
1 : 0
Graničar
Obrež
Sloga
Maradik
5 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
Mladost
Prhovo
2 : 1
Polet
Novi Karlovci
Spartak
Subotica
5 : 0
Napredak
Kruševac
Mašinac
Niš
1 : 4
LASK Crvena zvezda
Beograd
Požarevac
Požarevac
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Novi Bečej
Novi Bečej
2 : 4
Trijumf
Kragujevac
Indeks
Novi Sad
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (S)
Sombor
4 : 1
Donji Srem
Pećinci
AFK
Ada
0 : 11
Obilić
Novi Kneževac
BSK
Bavanište
21 : 1
Strela
Ivanovo
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica

Rukomet

Partizan
Beograd
30 : 28
Železničar 1949
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
25 : 25
Metaloplastika
Šabac
Radnički
Kragujevac
23 : 23
Vojvodina
Novi Sad
Jugović
Kać
27 : 27
Vrbas
Vrbas
Spartak
Subotica
10 : 0
Napredak
Kruševac
Rudar
Kostolac
35 : 35
Kolubara
Lazarevac
Crvenka
Crvenka
27 : 25
Metalac
Valjevo
Dinamo
Pancevo
31 : 27
Mokra Gora
Zubin Potok
Požarevac
Požarevac
18 : 15
Jagodina
Jagodina
Sloga
Požega
22 : 22
Planinka PV
Kuršumlija
Zlatar
Nova Varoš
39 : 31
Obilić
Beograd
Radnički
Bajmok
34 : 27
Sloga
Petrovac na Mlavi