XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 753 utakmica za dan
Nedelja, 6 Oktobar 2013

Fudbal

Čukarički
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Rudar
Kostolac
1 : 0
Šapine
Šapine
Sloboda
Čačak
0 : 0
Bane
Raška
Loznica
Loznica
1 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
Šumadija
Aranđelovac
1 : 2
Železničar
Lajkovac
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
2 : 1
Pobeda
Beloševac
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Krušik
Valjevo
1 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Mačva
Šabac
1 : 0
Polet
Ljubić
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Tabane Trgovački
Jagodina
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
SFK Moravac
Predejane
Dubočica 1923
Leskovac
0 : 3
Timočanin
Knjaževac
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Sinđelić
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Đerdap
Kladovo
Kopaonik
Brus
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Senta
Senta
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Palić
Palić
Sloga
Temerin
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Banat
Zrenjanin
0 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Železnik Lasta
Beograd
0 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Hajduk
Beograd
1 : 2
Turbina
Vreoci
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Srem
Jakovo
Zemun
Zemun
4 : 1
Budućnost
Dobanovci
Žarkovo
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 3
Šumadija
Jagnjilo
OFK Mladenovac
Mladenovac
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Dorćol
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Metalac
Kraljevo
0 : 0
Slavija
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Dragačevo
Guča
5 : 0
Karađorđe
Ribnica
Arsenal
Kragujevac
3 : 1
Sloboda
Grbice
Polet
Trbušani
3 : 0
Tutin
Tutin
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Rudar
Baljevac
Obilić
Živica
2 : 3
Napredak
Markovac
Šumadija
Toponica
1 : 4
Železničar
Požarevac
Homoljac
Žagubica
0 : 0
Mladi radnik
Radinac
Morava
Velika Plana
3 : 2
Udarnik
Lozovik
Sloga (S)
Sjenica
3 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Budućnost
Popovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Radan
Lebane
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Dinamo
Vranje
2 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
OFK Bor
Bor
3 : 1
SFS Borac
Paraćin
Rembas
Resavica
2 : 0
Rtanj
Boljevac
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Ozren
Sokobanja
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Rudar
Bor
Juhor
Obrež
3 : 1
Lugomir
Rakitovo
Borac (B)
Bivolje
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Borac (Sakule)
Sakule
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Bačka (P)
Pačir
2 : 2
Borac (Starčevo)
Starčevo
Index
Novi Sad
0 : 0
Polet
Sivac
IMT
Beograd
2 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Sremčica
Sremčica
3 : 3
PKB
Padinska skela
Vrčin
Vrčin
1 : 0
Zvezdara
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 0
Grafičar
Beograd
Ribnica
Jovac
0 : 1
Budućnost
Konarevo
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Morava
Mrsać
Polet
Ratina
1 : 4
Braća Vuković
Lađevci
Radnik
Ušće
2 : 1
Lazac
Lazac
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 1
Grdica
Grdica
Granit
Jošanička banja
6 : 3
Ibar
Mataruška Banja
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 2
Mladost (A)
Atenica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 1
Mladost (P)
Preljina
Rudar
Bresnica
0 : 1
Gorušica
Viča
Omladinac
Zablaće (Čačak)
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Ovčar
Markovica
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Morava
Katrga
4 : 1
Miokovci
Miokovci
Šumadinac
Kragujevac
2 : 2
Ćava
Grošnica
OFK Bagremar
Kragujevac
5 : 2
Sloga D
Desimirovac
Seljak
Male Pčelice
1 : 1
Srbija
Ilićevo
Budućnost
Resnik
2 : 3
Maršić
Maršić
Jadran
Kragujevac
4 : 0
Kolonija
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Jedinstvo
Petrovac
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Partizan
Darosava
1 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Borac
Pajsijević
3 : 2
Karađorđe
Rača
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Vinča
Vinča
Marjan
Knić
0 : 2
Lepenica
Badnjevac
Banja
Banja
3 : 1
Šatornja
Šatornja
Vitlina-Bokanja
Gorovič
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Junkovac
Junkovac
3 : 0
Šumadinac
Stojnik
Železničar (S)
Smederevo
3 : 1
Budućnost (R)
Ratari
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Bačinac
Bačinac
0 : 0
Pobeda
Golobok
Sloboda
Lipe
5 : 0
SASK
Saraorci
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Proleter
Vranovo
Polet
Trnovče
2 : 3
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Mlava
Malo Laole
3 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Vihor
Maljurevac
Integral
Batuša
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga
Burovac
2 : 0
Beli Orao
Bradarac
RSK
Rabrovo
4 : 1
Đerdap
Golubac
Rudar
Krepoljin
3 : 0
Basarac
Mišljenovac
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Makce
Makce
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 4
Mačva 2005
Bogatić
Drina
Ljubovija
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Provo
Provo
Lipolist
Lipolist
3 : 1
Jadar
Stupnica
Mladi Borac
Dublje
0 : 2
Antimon
Zajača
Tulari
Tulari
3 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Joševa
Joševa
3 : 3
Spartak 1924
Ljig
ZSK
Valjevo
1 : 0
Kačer
Belanovica
Trlić
Trlić
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Jedinstvo (K)
Kalenić
10 : 0
Sečica
Seča reka
Železničar
Požega
0 : 3
Ariljska rampa
Požega
GP Zlatibor
Užice
3 : 1
Budućnost
Arilje
Omladinac
Zdravčići
2 : 3
Čajetina
Gostilje
Polet
Rasna
4 : 3
Jasen
Brodarevo
Višesava
Bajina Bašta
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Rad
Merošina
2 : 4
Rutevac
Rutevac
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Orljane
Orljane
4 : 1
Borac (T)
Trnjane
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Mladost (M)
Medoševac
8 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Proleter (DV)
Donja Vrežina
0 : 0
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost (L)
Lalinac
1 : 0
OFK Niš
Niš
Crvena zastava
Hum
2 : 2
Aluminjum
Niš
Budućnost
Prva Kutina
4 : 0
Morava
Krušce
Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Vrtište
Vrtište
3 : 4
Rudar
Jelašnica
Lemind Livnica
Leskovac
3 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Progres
Ladovica
4 : 0
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 0
Umac
Miroševce
Sloga
Lipovica
0 : 1
Gradac
Konopnica
Čekmin
Čekmin
0 : 0
Radnički
Pertate
Bobište
Bobište
4 : 2
Vučje
Vučje
Kosanica
Kuršumlija
4 : 1
Borac
Držanovac
N.S. Tatko
Stara Božurna
1 : 0
Omladinac
Podina
Dobrič
Pejkovac
2 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Jastrebac
Blace
3 : 0
Kosovac
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
4 : 1
Trbunje
Trbunje
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Jedinstvo ( P )
Pirot
2 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Napredak
Izvor
0 : 3
Zadrugar
Krupac
Željuša
Željuša
2 : 1
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
Gnjilan
Gnjilan
2 : 5
Sloga
Veliko Selo
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 1
Levosoje
Levosoje
Nebeski Anđeli
Vranje
2 : 1
Ternoci
Trnovac
Mladost (S)
Suvojnica
0 : 5
OFK Alakince
Alakince
Besa 2005
Bujanovac
0 : 2
Vihor
Žbevac
Mladost (B)
Bosilegrad
10 : 0
OFK Pavlovac
Pavlovac
Mineralac
Klokot
2 : 5
Glama
Koretište
Radnički
Velika Hoča
1 : 2
Polet
Laplje Selo
Gračanica
Gračanica
5 : 1
Čaglavica
Čaglavica
Ugljare
Ugljare
4 : 2
Brezovica
Štrpce
Sitnica
Lepina
0 : 1
Gracko
Staro Gracko
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Budućnost
Miliva
2 : 4
Levač
Rekovac
Vinorača
Vinorača
3 : 4
Bratstvo
Međureč
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Sloga
Donje Vidovo
5 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 1
BSK
Buljane
Napredak (D)
Drenovac
0 : 1
Morava (R)
Ribare
Naupare
Naupare
3 : 2
Sloga Dašnica
Dašnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Gradina
Pejovac
Mačkovac
Mačkovac
0 : 1
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 2
Šanac
Šanac
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 2
Jasika
Jasika
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Čitluk
Čitluk
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Mladost
Makrešane
Sloga
Kobišnica
5 : 0
Radnički
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 2
Blizna
Blizna
Slatina
Bor
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Ključ
Podvrška
OFK 019 Zaječar
Zaječar
4 : 1
Mladost
Sumrakovac
Sloga
Minićevo
2 : 5
Midžor
Kalna
Borac
Vražogrnac
0 : 0
Osnić
Osnić
Trebič
Sokobanja
7 : 0
ŠSK
Štipina
Rudar (VČ)
Grljan
2 : 1
Omladinac
Grezna
OFK Knjaz
Trgovište
0 : 2
Polet
Jablanica
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Tempo
Sefkerin
1 : 3
BAK
Bela Crkva
Slavija
Kovačica
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Polet
Izbište
1 : 1
Sloga (P)
Plandište
Crvena zvezda
Pavliš
6 : 5
Kolonija
Kovin
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 3
Radnički (B)
Baranda
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Železničar
Pančevo
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Preporod
Novi Žednik
5 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Olimpija (TS)
Totovo Selo
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Bačka
Mol
0 : 3
Proleter
Njegoševo
Vojvodina (P)
Perlez
3 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Omladinac
Ravni Topolovac
5 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Jedinstvo
Bočar
1 : 3
Krajina
Krajišnik
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
5 : 1
Begej
Žitište
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 4
OFK Odžaci
Odžaci
Kula
Kula
3 : 4
BSK
Bački Brestovac
Hajduk
Stapar
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 0
Železničar
Inđija
Kupinovo
Kupinovo
4 : 2
Partizan
Vitojevci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 4
Sloven (R)
Ruma
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 1
Sremac
Vojka
Radnički
Irig
3 : 1
Jadran
Golubinci
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Borac
Šajkaš
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
1 : 2
ŽSK
Žabalj
TSK
Temerin
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac
Ostružnica
0 : 0
Banja
Višnjička banja
13. maj
Zemun
0 : 3
Slavija
Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Obilić
Beograd
Mladost (B)
Baroševac
2 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Stepojevac VAGA
Stepojevac
3 : 1
Šumadija
Šopić
Strelac
Mislođin
0 : 3
Vranić
Vranić
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Prva Iskra
Barič
Posavina
Stubline
0 : 1
Krtinska
Krtinska
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 4
Torlak
Beograd
Boleč
Boleč
2 : 2
Dunavac
Grocka
Kosmaj
Ralja
1 : 3
Podunavac
Ritopek
Napredak
Međulužje
3 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Stubal
Stubal
1 : 3
Mlada krila
Metikoši
Jedinstvo
Dragosinjci
4 : 0
Zvezda
Čukojevac
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Tavnik
Tavnik
3 : 1
Morava (S)
Sirča
Napredak
Gračac
2 : 3
Šumadija
Šumarice
Šilopaj
Šilopaj
0 : 5
Lunjevica
Lunjevica
Majdan
Majdan
1 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Brezak
Pranjani
0 : 2
Velereč 94
Velereč
Šumadija
Brdjani
2 : 3
Ozrem PMH
Ozrem
Ozremica
Beršići
2 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Planinac
Vujetinci
0 : 3
Budućnost
Stančići
Čačak 94
Čačak
3 : 3
Premeća
Premeća
Morava
Mojsinje
1 : 1
Vujan
Prislonica
Zadrugar
Gornja Trepča
3 : 0
Polet (G)
Goričani
Strelac
Miokovci
0 : 3
Parmenac
Parmenac
Rakova
Rakova
3 : 0
Kej
Čačak
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 5
Sloga
Kaona
Radnički
Turica
4 : 1
Gradina
Rti
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 2
Kotraža
Kotraža
Prilike
Prilike
1 : 6
Bratstvo
Dljin
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Zastava
Kragujevac
Borac
Drenovac
2 : 3
Seljak
Cvetojevac
Azbest
aaa
3 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Sloga
Lužnice
2 : 2
Botunje
Botunje
Košutnjak
Kragujevac
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
Kremenac
Rogojevac
1 : 4
21. oktobar
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
0 : 0
Hajduk
Jovanovac
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Plaskovac
Plaskovac
4 : 2
BSK
Belosavci
Misača
Misača
1 : 2
Mladost
Jelenac
Jasenica
Božurnja
2 : 0
Kopljari
Kopljari
Proleter
Jelovik
1 : 1
Sloga
Zagorica
Sloga (Z)
Zabojnica
5 : 2
Meteor
Lapovo
BSK
Borač
1 : 2
Mladost (R)
Rašković
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Pobeda (S)
Sepci
4 : 0
Bare
Bare
Pobeda (Đ)
Đurđevo
1 : 2
Karađorđe
Vučić
Kotlenik
Guncati
2 : 1
Mladost MG (S)
Saranovo
Mladost (B)
Bošnjane
2 : 4
Grivac
Grivac
Šumadinac
Binovac
2 : 1
Podunavac
Udovice
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Petrijevac
Petrijevo
3 : 1
Badljevica
Badljevica
Drugovac
Drugovac
0 : 0
7. Jul
Vodanj
Kolarac
Kolari
4 : 0
Skobalj
Skobalj
Slavija
Smederevo
0 : 4
Papazovac
Smederevo
Jezava
Smederevo
0 : 1
Vučak
Vučak
Vrbovac
Vrbovac
3 : 0
Sloga
Lugavčina
Omladinac (B)
Busur
0 : 1
Budućnost
Vezičevo
Omladinac (S)
Starčevo
3 : 0
Rudar
Stamnica
Mladost
Porodin
0 : 2
Dragoš
Oreškovica
Krilaš
Ćovdin
2 : 3
Radnički
Knežica
Zadrugar
Tabanovac
4 : 1
Borac
Veliko Laole
Polet
Aleksandrovac
2 : 2
Napredak
Toponica
Mlava
Bratinac
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
0 : 3
Dunavac
Kisiljevo
Kurjače
Kurjače
2 : 0
Sloga (D)
Drmno
Napredak
Bubušinac
1 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Borac
Klenovnik
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Karađorđe
Mišar
4 : 0
Mladost Zvezd
Zvezd
Galeb
Cerovac
9 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Cerić
Miokus
1 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Volujac
Volujac
Sloga Krnic
Krnić
2 : 0
Mrovska
Mrovska
Sloga Mat
Matijevac
1 : 3
Radnički
Koceljeva
Borac
Vladimirci
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 1
Hajduk
Ribarica
Borac K
Kozjak
5 : 0
Mladost
Borina
Stolice
Krupanj
2 : 0
Bratstvo
Krupanj
Borac Lešnica
Lešnica
3 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 0
Cerova
Cerova
Sloga K
Korenita
1 : 2
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Napredak BP
Banovo Polje
1 : 1
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Partizan
Drenovac
4 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Torpedo
Tabanović
0 : 1
Sloga
Duvanište
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 0
Duško
Klenje
Napredak RIB
Ribari
1 : 2
Budućnost ZM
Zminjak
Drina
Badovinci
2 : 2
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Borac
Rajković
0 : 0
Liplje
Liplje
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Ribnikar
Pecka
Beloševac
Beloševac
2 : 2
Polet
Popučke
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 0
Kalenić
Kalenić
Rudar 1945
Radljevo
2 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Stepanje
Stepanje
0 : 4
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Ratkovac
Ratkovac
0 : 2
Omladinac
Kalinovac
Policajac 92
Užice
0 : 3
Tara
Kremna
Bioska
Bioska
2 : 3
Soko
Bajina Bašta
Blagaja
Rupeljevo
1 : 4
Ježevica
Ježevica
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Glumač
Glumač
1 : 0
Lauš
Lopaš
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 8
Trešnjica
Tvrdići
Duškovci
Duškovci
0 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Avijatičar
Vranjani
2 : 3
Lazarica
Prilipac
Gorobilje
Gorobilje
1 : 4
Savinac
Visibaba
Toplica
Šarlinac
4 : 4
Pobeda
Rusna
Moravac (Č)
Čečina
3 : 3
Doljevac 1971
Doljevac
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 1
Polet (R)
Radevac
Kraljevo
Selo Kraljevo
1 : 1
Sloga (K)
Korman
Napredak 2012
Krušje
3 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Pobeda 1976
Jakovlje
0 : 3
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Dobrič
Brest
0 : 6
Sloga 1980
Jovanovac
Aleksandrovo
Aleksandrovo
7 : 1
Padina
Padina
Jastrebac
Krajkovac
0 : 1
Baličevac 1974
Baličevac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
2 : 4
Koprijan 1975
Gradište
Palilulac
Niš
2 : 0
Sloga 1948 (M)
Malča
Stevan Nešticki
Leskovik
5 : 1
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Vulkan 1963
Brenica
12 : 1
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Sloga (DT)
Donja Trnava
1 : 9
Mramor 1927
Mramor
Radnički 1936
Trupale
7 : 2
Supovac
Supovac
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 3
Sečanica
Sečanica
Navalin
Navalin
1 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Železničar
Brestovac
4 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Morava
Gložane
1 : 2
Mladost (V)
Vinarce
Polet
Stajkovce
1 : 0
OFK Morava
Leskovac
Kumarevo
Kumarevo
1 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Provalija
Pirot
3 : 2
Zvezda
Blato
Lokomotiva
Belo Polje
6 : 3
Pobeda
Držina
Temac
Temska
1 : 2
Sloboda
Rasnica
Vinogradar
Crkvenac
2 : 0
Zenit
Oparić
Napredak (SL)
Staro Lanište
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Sloga
Voljavče
0 : 1
Mladi radnik
Novo Lanište
Sindjelić (G)
Grabovac
2 : 0
Ursule
Ursule
Kolare
Kolare
0 : 0
Juhor
Glavinci
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Napredak (SV)
Svojnovo
0 : 2
Istok 63
Plana
Hajduk
Čepure
1 : 1
Polet
Senje
Mladost (S)
Sikirica
2 : 2
Resavac (VP)
Veliki Popović
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 0
Omladinac
Pojate
Rubin (DS)
Donji Stupanj
3 : 1
Ušće
Stalać
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Mladost (T)
Toljevac
3 : 2
Župski biseri
Lacisled
OFK Ribare
Ribare
0 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Rasina
Vitanovac
13. April
Lomnica
5 : 1
Sloga
Majdevo
Kapidžija
Kapidžija
2 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Dvorane
Dvorane
2 : 1
BSK
Bela Voda
Kupci
Kupci
3 : 0
Parunovac
Parunovac
Dedina
Dedina
5 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Napredak
Korbovo
4 : 4
Omladinac
Vajuga
Pontes
Kostol
3 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Egeta
Brza Palanka
5 : 2
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Rtkovo
Rtkovo
0 : 3
Koča Andjelković
Tekija
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
1 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Vidrovac
Vidrovac
2 : 0
Smedovac
Smedovac
Kovilovo
Kovilovo
0 : 0
Deli Jovan
Sikole
Miloševo
Miloševo
2 : 1
Slatina
Negotin
Graničar
Aleksandrovac
2 : 1
Polet
Jabukovac
Ratar
Jasenica
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Srbovo
Srbovo
3 : 1
Malajnica
Malajnica
Urovica
Urovica
5 : 2
Rečka
Rečka
Pobeda
Trubarevac
1 : 2
Sloga
Žučkovac
Omladinac
Blendija
3 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Slemen
Milušinac
3 : 0
Napredak 1976
Jošanica
Štrbac
Štrbac
3 : 0
Valevac
Valevac
Kastrum
Gamzigrad
4 : 1
Lovac
Mali Izvor
IMT
Boljevac
0 : 4
Kosovo
Zvezdan
Pobeda
Samoš
0 : 7
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Omladinac (O)
Opovo
1 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Spartak
Debeljača
6 : 1
Glogonj
Glogonj
Polet
Idvor
3 : 1
Unirea
Uzdin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
1 : 3
Strela
Ivanovo
Proleter
Mramorak
2 : 5
Omladinac (D)
Deliblato
BSK Bavanište
Bavanište
6 : 0
Borac (P)
Pločica
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 0
Potporanj
Potporanj
Borac (VG)
Vračev Gaj
4 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 4
Ševac
Kusić
Dobrica
Dobrica
2 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Hajduk
Šušara
Dunav
Banatska Palanka
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
Vinogradar
Gudurica
1 : 0
Ratar
Kruščica
Sloga
Ostojićevo
6 : 1
Hajduk
Podlokanj
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 2
Tisa (P)
Padej
Tromedja
Majdan
5 : 2
Graničar
Đala
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 1
Potisje
Kanjiža
Jadran
Sanad
5 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Đurđin
Đurđin
1 : 3
Dušan Silni
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
Zrinjski 1932
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
2 : 4
Žednik
Stari Žednik
Solid
Subotica
6 : 1
Bikovo
Bikovo
Mladost 1952
Gornja Rogatica
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Tomislavci
Tomislavci
2 : 3
Mićunovo
Mićunovo
Pobeda
Pobeda
5 : 0
Sloboda
Stara Moravica
OFK Klek
Klek
4 : 1
Borac
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
2 : 4
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Banat
Čenta
1 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
Omladinac
Botoš
0 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Naftagas
Boka
Lehel
Mužlja
3 : 1
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
2. Oktobar
Kumane
3 : 2
Napredak
Banatska Topola
Borac
Iđoš
0 : 1
Delija
Mokrin
Polet
Nakovo
1 : 1
ŽAK
Kikinda
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 5
Proleter
Međa
Roham
Nova Crnja
6 : 0
Terekves
Hetin
1.Oktobar
Srpski Itebej
5 : 3
Olimpija
Torda
Progresul
Torak
1 : 7
Bega
Novi Itebej
OFK Šikara
Sombor
2 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Dunav
Bački Monoštor
3 : 1
Partizan
Kupusina
Lipar
Lipar
3 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Rastina 1918
Rastina
0 : 2
OFK Metalac
Sombor
Terekveš
Svilojevo
3 : 2
Panonija
Lalić
Dinamo
Sonta
4 : 1
Graničar
Riđica
Sloven
Sibač
1 : 3
Fruškogorac
Krčedin
Fruška Gora
Ruma
2 : 0
Graničar
Grabovci
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Podunavac
Belegiš
Napredak (P)
Popinci
5 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 0
Šumar
Ogar
Sremac
Deč
0 : 0
Napredak (Ž)
Žarkovac
Sloboda
Šašinci
2 : 7
Hajduk
Divoš
Borac (M)
Martinci
4 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Sinđelić
Gibarac
2 : 4
Srem
Sremska Rača
Napredak (V)
Vašica
1 : 1
Noćaj
Noćaj
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Susek
Susek
3 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Dinamo
Budisava
1 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Bačka
Begeč
1 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Tatra
Kisač
2 : 0
Čenej
Čenej
Titel
Titel
3 : 0
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
2 : 2
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Miletić (Mošorin)
Mošorin
0 : 3
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Sloga (Lok)
Lok
1 : 5
Mladost (Radič.)
Radičević
Obilić (Vilovo)
Vilovo
6 : 1
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
1 : 0
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
Iskra (Kucura)
Kucura
2 : 3
Bečej 1918
Bečej
Hajduk (Čurug)
Čurug
1 : 0
Napredak (Nadalj)
Nadalj
Kulpin
Kulpin
3 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Hercegovac
Gajdobra
4 : 1
Slavija
Pivnice
Borac 46
Obrovac
4 : 2
Maglić
Bački Maglić
Bačka
Despotovo
2 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Šumadinac
Bečmen
3 : 1
Busije
Zemun
Sindjelić 2012
Ugrinovci
6 : 1
Institut
Zemun Polje
Dunav
Veliko Selo
2 : 0
Šećeranac
Beograd
Crvenka
Borča
2 : 1
Pionir
Besni Fok
Pobednik
Beograd
0 : 1
Dunavac
Dunavac
Mladost
Jabučki rit
0 : 4
Mladi proleter
Beograd
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 3
Sloboda
Stubica
Sloga
Lukavica
0 : 4
OFK Burovo
Burovo
Bistrica
Bistrica
0 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Rušanj
Rušanj
5 : 0
OFK Meljak
Meljak
Lisović 1977
Beograd
1 : 0
Beljina
Beljina
Ivanča
Velika Ivanča
4 : 3
Omladinac
Rajkovac
Senaja
Senaja
2 : 2
Radnički PDM
Mladenovac
Sloga
Granice
1 : 1
Borac
Amerić
Šepšin
Šepšin
3 : 1
Markovac
Markovac
Zuce
Zuce
4 : 0
Partizan
Kaluđerica
OFK Mladost
Begaljica
9 : 1
Hajduk
Kamendol
Heroj 1925
Jajinci
1 : 1
Heroj-Polet
Jajinci
Žiča
Žiča
4 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Omladinac
Drakčići
0 : 3
Studen Vitez
Studenica
Musina Reka
Musina reka
0 : 3
Budućnost
Samaila
Real
Podunavci
6 : 0
Popovići
Popovići
Zgodačica
Godačica
4 : 3
Borac (A)
Adrani
Mladost 1925
Oplanići
1 : 2
Jedinstvo
Godačica
Šumarice 2008
Kragujevac
8 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Borac
Novi Milanovac
3 : 5
Velika Sugubina
Velika Sugubina
ZT Gorovič
Gorovič
1 : 0
Borac
Kloka
Budućnost
Blaznava
4 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
Mladost
Rajkovac
0 : 1
Maskar
Maskar
Venčani
Venčani
0 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 0
Gorski car
Garaši
Šamot
Aranđelovac
0 : 3
Ranilović
Ranilović
Borac
Ljuljaci
2 : 6
Mladi Radnik
Dragušica
Jedinstvo
Oplanić
0 : 1
Kusovac
Kusovac
Badnjevac
Badnjevac
1 : 0
Mladost
Crni kao
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Radnik
Pankovo
2 : 2
B.S.K.
Bošnjak
Proleter
Četereže
2 : 3
Napredak
Simićevo
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 2
Budućnost
Kočetin
Udarnik
Sibnica
1 : 5
BSK
Brzohode
OFK Porodin
Porodin
3 : 5
Sloga
Viteževo
Mladost
Svinjarevo
0 : 3
Jedinstvo
Oreovica
Mlava
Ribare
0 : 2
Zvezda
Izvarica
Radnik
Salakovac
3 : 0
Sloga (VS)
Veliko Selo
Budućnost (A)
Aljudovo
2 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Graničar 2013
Zatonje
2 : 4
Carevac
Carevac
Mrčkovac
Mrčkovac
2 : 1
Polet
Bikinje
OFK Vinci
Vinci
2 : 2
OFK Braničevo
Braničevo
Barič
Barič
7 : 0
Desine
Desine
Srednjevo
Srednjevo
0 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Ram
Ram
2 : 5
Pek
Kusiće
Usije
Usije
0 : 3
Radnički
Požeženo
Električar
Šuvajić
2 : 0
Kumane
Kumane
Stig 1955
Beranje
3 : 0
Napredak 1947
Batovac
Metalac
Požarevac
1 : 3
Dunavac
Petka
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
Napredak (P)
Poljana
Sloga 1936
Kasidol
6 : 0
Proleter
Požarevac
Dizel
Bare
4 : 0
Sopot
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 2
Sloga (L)
Lučica
Radenka
Radenka
4 : 0
Neresnica
Neresnica
Sloga Ridj
Ridjake
2 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Mladost PB
Pocerski Belotic
2 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Dragojevac
Dragojevac
0 : 3
Sloga Trgošped
Mehovine
Krnule 09
Krnule
4 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Polet
Jalovik
4 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Mladost 2011
Sinošević
1 : 1
Rankovac
Nakučani
Mladost sl
Slatina
3 : 2
Metlić
Metlić
Žabar
Žabar
6 : 0
Mladost
Svileuva
Korman
Korman
3 : 2
Sava
Mrđenovac
Jedinstvo
Mala Vranjska
3 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Mladost Lo
Loznica
2 : 1
Luk
Voćnjak
Prva Iskra
Runjani
2 : 2
Rudar
Brasina
Sloga
Straža
1 : 0
Mladost Br
Brezjak
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
3 : 0
Grabovica
Gornja Bukovica
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 0
Omladinac
Bogatic
Radnik
Glogovac
2 : 0
Mladost MM
Mačvanski Metković
Bair
Bogatic
3 : 3
Šumice
Glusci
Culjkovic
Culjković
9 : 3
Letnjikovac
Letnjikovac
Jedinstvo
Poljanice
2 : 5
Mladost
Latković
Proleter
Latković
0 : 15
Toplica
Donja Toplica
Komanice
Komanice
6 : 0
Orao
Poljanice
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 2
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Popadić
Popadić
0 : 1
Veliševac
Veliševac
Kotešica
Kotešica
5 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Lukavac
Lukavac
1 : 1
Rakac Stave
Stave
Gradac
Valjevo
2 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Bujacic
Bujacic
2 : 6
Mali korak
Oglađenovac
Zabari
Zabari
1 : 4
Paune
Paune
Mladi radnik
Valjevo
6 : 1
Borac
Valjevo
Dupljaj
Dupljaj
1 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Nepričava
Nepričava
1 : 5
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Radnik
Ub
0 : 1
Jedinstvo
Milorci
Brgule
Brgule
2 : 0
Vrelo
Vrelo
Strelac 001
Kožuar
0 : 5
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Sloga
Lončanik
0 : 3
Vukona
Vukona
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 3
Đorđe Bodinović
Raduša
Pambukovica
Pambukovica
3 : 0
Šarbane
Šarbane
Zvizdar
Zvizdar
0 : 2
Murgaš 2012
Murgaš
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Sloga
Vrhovine
Napredak
Bogojevce
1 : 4
Jašunja
Jašunja
Polet
Sekurič
1 : 2
Beočić
Beočić
Morava (KS)
Kočino Selo
6 : 0
Jedinstvo
Duboka
Trnava
Trnava
0 : 1
Kolonija
Jagodina
Ribnik
Ribnik
1 : 4
Partizan (G)
Glogovac
Osaonica
Bagrdan
1 : 1
Partizan (M)
Majur
Lipar
Donji Račnik
1 : 1
Morava (R)
Rajkinac
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Mladi Radnik
Bobovo
3 : 0
Radnički "B"
Svilajnac
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 1
Železničar
Klačevica
Heroj
Busilovac
6 : 3
Jedinstvo
Ratari
Mladost (R)
Raševica
2 : 2
Polet
Zabrega
OFK Borac
Bošnjane
1 : 1
Radnik
Davidovac
Budućnost (L)
Lebina
1 : 0
Popovac
Popovac
Sloboda
Krežbinac
0 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Mladost Virine
Virine
0 : 3
Supska
Supska
Sloga
Isakovo
1 : 5
OFK Krušar
Krušar
Mladi Radnik
Grabovica
0 : 3
Rudar (ST)
Stenjevac
Mladost 1950
Lomnica
1 : 2
Beljanica
Strmosten
Kostrež
Ćićevac
11 : 1
Čukarički
Kruševica
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Omladinac (U)
Ugljarevo
Borjak 2013
Okruglica
2 : 9
Kamenorezac 76
Dublje
Rujišnik
Rujišnik
0 : 4
Omladinac (O)
Odžaci
Mladi Gorani
Dupci
4 : 1
Garevina
Garevina
Mladost (G)
Garevina
2 : 0
Ratajac
Rataje
Žabare
Žabare
5 : 1
Kruševica
Kruševica
Sokolovi
Velika Kruševica
3 : 2
Meševo
Meševo
Konjuh
Konjuh
1 : 3
Srnje
Srnje
Lipovac
Lipovac
2 : 0
Bukovica
Bukovica
Drugari
Stanci
3 : 2
Modrica
Modrica
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 0
Štitari
Štitari
Grkljane
Grkljane
1 : 3
OFK Budućnost
Kaonik
Jablanica
Jablanica
2 : 6
Trmčare
Trmčare
Polet (K)
Kobilje
1 : 1
Polet (Š)
Šavrane
Sloga
Margita
6 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Banat
Ilandža
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Janošik
Janošik
1 : 5
Vojvodina
Seleuš
Omladinac
Zagajica
2 : 2
Vitorul
Straža
Vojvodina
Crvena Crkva
6 : 1
Pobeda
Parta
Proleter
Neuzina
0 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
ASK
Aradac
2 : 1
Mladost
Belo Blato
Tamiš
Farkaždin
2 : 1
Jedinstvo
Ečka
MSK
Mihajlovo
3 : 0
Sloga
Jarkovac
Vojvodina
Neradin
1 : 4
Borac (K)
Klenak
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 1
Polet
Nikinci
Mladost (P)
Pavlovci
1 : 1
Planinac
Rivica
Sremac
Dobrinci
3 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Borac (S)
Stejanovci
1 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Krušedol
Krušedol
1 : 0
Sloga
Voganj
Mladost (B)
Buđanovci
6 : 0
Car Uroš
Jazak
Borac
Jarkovci
4 : 1
OFK Brestač
Brestač
Kameni
Ašanja
1 : 0
Sloga
Maradik
Lovac
Karlovčić
2 : 4
Mladost
Prhovo
Vitez
Subotište
1 : 4
Polet
Novi Karlovci
Graničar
Obrež
9 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Borac (VR)
Veliki Radinci
13 : 0
Napredak
Šuljam
Borac (R)
Radenković
0 : 2
OFK Bosut
Bosut
Sloga (Č)
Čalma
0 : 1
BSK
Bešenovo
Sloga (Z-I)
Zasavica I
1 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
Sremac
Jarak
1 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Planinac
Ležimir
3 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Bratstvo
Sot
0 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bingula
Bingula
1 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Jedinstvo
Ljuba
7 : 2
Jednota
Šid
Graničar
Jamena
4 : 2
Omladinac
Batrovci
Slavija
Bođani
1 : 2
Borac
Vizić
Vajska
Vajska
4 : 1
Sloga
Plavna
Mladost
Mali Bač
0 : 0
Neštin
Neštin
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 2
Proleter
Karađorđevo
OFK Sokolovo
Sokolovo
3 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Vreoci
Vreoci
0 : 2
OFK Borac
Arapovac
BSK
Brajkovac
3 : 0
OFK Radnički
Dren
Rekreativo
Zabrežje
1 : 4
Pobeda
Piroman
Duboko
Mala Moštanica
4 : 0
Partizan
Draževac
Skela
Skela
0 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Zvezda Konatice
Konatice
3 : 5
Borac
Ušće
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 1
Proleter
Jasenak
Baljevac
Baljevac
2 : 2
Sloga
Ratari
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 0
Mogren
Budva
Zabjelo
Podgorica
4 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Cetinje
Cetinje
3 : 0
Berane
Berane
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Ibar
Rožaje
Jezero
Plav
2 : 1
Kom
Podgorica
Zora
Spuž
2 : 1
Bratstvo
Cijevna
Arsenal
Tivat
0 : 2
Bokelj
Kotor
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Olimpic
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Čelik
Zenica
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
ŽFK Bukovička Banja
Aranđelovac
2 : 1
ŽFK Jerina
Smederevo
Sremice
Sremska Mitrovica
2 : 0
Bačka Žabalj
Žabalj
Kikinda
Kikinda
1 : 3
Metalmania
Kanjiža
BSK Borča
Borča
0 : 0
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Sloboda Piont
Užice
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Vršac United
Vršac
3 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 2
Indeks
Novi Sad
Javor
Ivanjica
0 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Sloga (P)
Požega
2 : 0
FAP
Priboj
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Timok
Zajecar
3 : 0
Radnik
Surdulica
Toplicanin
Prokuplje
4 : 0
Žitoradja
Žitorađa
Svrljig
Svrljig
4 : 2
Radan
Lebane
Palilulac
Beograd
1 : 0
Internacional
Beograd
BSK Borča 2
Borča
1 : 2
Bežanija
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 0
Sinđelić
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
Grafičar
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Rad
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Sloboda Point
Užice
Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Jagodina
Jagodina
Spartak
Subotica
2 : 2
Napredak
Kruševac
Borac
Čačak
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Sevojno
Sevojno
AS
Novi Pazar
2 : 0
Javor
Ivanjica
Budućnost
Arilje
0 : 0
Sušica
Kragujevac
Jošanica ND
Novi Pazar
1 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Senta
Senta
1 : 0
Subotica
Subotica
Mika Antić
Pančevo
5 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
AS
Novi Pazar
0 : 0
Rad
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Zemun
Zemun
Nacional
Niš
1 : 1
Smederevo
Smederevo
Borac
Čačak
5 : 0
Loznica
Loznica
FAP
Priboj
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
3 : 0
Budućnost
Arilje
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
BIP
Čačak
3 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Subotica
Subotica
0 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Vršac United
Vršac
1 : 4
Vršac
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
8 : 1
Partizan (U)
Uljma
Petar Urošev
Pančevo
12 : 0
Strela
Ivanovo
BSK
Bavanište
0 : 3
Železničar
Pančevo
Radnički (K)
Kovin
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Unirea
Uzdin
2 : 5
Borac (S)
Sakule
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Slavija
Kovačica
Dolina
Padina
0 : 7
Proleter
Banatski Karlovac
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 0
Budućnost
Ratari
Borac
Žabari
2 : 3
Homoljac
Žagubica
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Šapine
Šapine
Jošanica ND
Novi Pazar
0 : 5
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
8 : 1
Granit
Jošanička Banja
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Tutin
Tutin
Budućnost
Samaila
2 : 4
Lazac
Lazac
Obilić
Novi Kneževac
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Polet
Popucke
0 : 11
Sampion
Valjevo
Duljaj
Topola
7 : 2
Šumadija 1903 I
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
7 : 0
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Sočanica
Sočanica
0 : 3
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 3
Tutin
Tutin

Košarka

Partizan mts
Beograd
67 : 56
Igokea
Aleksandrovac
Mega Vizura
Beograd
62 : 72
Cedevita
Zagreb
Šabac
Šabac
83 : 76
Mladost (Č)
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
72 : 59
Beovuk 72
Beograd
Polet
Ratina
83 : 56
Novi Pazar
Novi Pazar
Ub
Ub
90 : 68
Zlatibor
Čajetina
Železničar
Čačak
79 : 73
Prva Petoletka
Trstenik
Zdravlje Leskovac
Leskovac
68 : 52
Radnik
Surdulica
Rtanj
Boljevac
90 : 73
Mladost
Zaječar
Niš
Niš
68 : 43
Jug
Vranje
OKK Junior
Niš
68 : 79
Bor RTB
Bor
Vrbas
Vrbas
89 : 76
Stara Pazova
Stara Pazova
Akademik
Srbobran
82 : 65
Nova Pazova
Nova Pazova
Sparta Radijus Vektor
Beograd
67 : 55
Bask
Beograd
Žitko Basket
Beograd
76 : 118
Viva Basket
Beograd
Šabac
Šabac
58 : 65
Vršac
Vršac

Rukomet

Meshkov
Brest
21 : 19
Croatia Osiguranje
Zagreb
Titel Džon Dir
Titel
26 : 25
Lavovi BP
Bačka Palanka
Požarevac
Požarevac
30 : 23
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Sindjelić
Beograd
22 : 30
Obilić
Beograd
Metalac
Valjevo
27 : 22
Primus Car Dušan
Beograd
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
18 : 19
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Župa 54
Aleksandrovac
28 : 28
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Jabuka
Jabuka
33 : 25
Napredak
Čestereg
Somborelektro
Sombor
37 : 25
Radnički-Cement
Novi Sad
Srem Sm
Sremska Mitrovica
34 : 29
Sivac 69
Sivac
Niška Banja
Niška Banja
30 : 26
Progres
Svrljig
Spartak
Debeljaca
25 : 37
Dinamo 2
Pančevo
Budućnost
Alibunar
30 : 26
Dolovo
Dolovo
Glogonj
Glogonj
30 : 30
Omladinac (I)
Ilandža
Vojvodina
Petrovaradin
25 : 25
Železničar
Inđija
Naisa 2
Niš
18 : 38
Pirot
Pirot
Topličanin
Prokuplje
30 : 18
Vranje
Vranje
Crveni krst
Niš
27 : 24
Knjaževac
Knjaževac

Futsal

Vranje
Vranje
3 : 3
Bečej
Bečej
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Kalča
Niš
Kraljevićevo
Kačarevo
2 : 6
Leteći Holandjanin
Vrbas
Forum
Vršac
3 : 2
Nova Pazova
Nova Pazova
Šampion
Subotica
3 : 0
Kepa 9
Stajićevo
BSK
Bački Brestovac
4 : 13
Telep
Novi Sad