XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 474 utakmica za dan
Nedelja, 15 Jun 2014

Fudbal

Rudar
Kostolac
1 : 0
Pobeda
Beloševac
Mladi radnik
Požarevac
2 : 3
Železničar
Lajkovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Polet
Ljubić
2 : 0
Bane
Raška
Mačva
Šabac
2 : 0
Šapine
Šapine
Krušik
Valjevo
2 : 0
Sloboda
Čačak
Seljak
Mihajlovac
3 : 3
Loznica
Loznica
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Sinđelić
Niš
Car Konstantin
Niš
4 : 2
Timočanin
Knjaževac
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 2
SFK Moravac
Predejane
Moravac Orion
Mrštane
5 : 2
Tabane Trgovački
Jagodina
Kopaonik
Brus
6 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Palić
Palić
3 : 1
Senta
Senta
Bačka (BP)
Bačka Palanka
5 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Sloboda
Grbice
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Karađorđe
Ribnica
Tutin
Tutin
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rudar
Baljevac
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Slavija
Kragujevac
Polet
Trbušani
3 : 3
Vodojaža
Grošnica
Omladinac
Novo Selo
2 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
4 : 3
Dragačevo
Guča
Obilić
Živica
4 : 2
Borac
Žabari
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Železničar
Požarevac
Udarnik
Lozovik
0 : 2
Šumadinac (B)
Brzan
Morava
Velika Plana
3 : 5
Napredak
Markovac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Sloga
Batočina
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Šumadija
Toponica
Karađorđe
Topola
6 : 2
Gruža
Gruža
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Brezovica
Brezovica
1 : 0
FAP
Priboj
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 5
Polimlje
Prijepolje
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički (V)
Valjevo
4 : 2
Budućnost
Valjevo
Sevojno
Sevojno
1 : 3
Jedinstvo (UB)
Ub
Radnički Stobeks
Klupci
6 : 1
Borac
Šabac
Sloga (S)
Sjenica
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
7 : 5
Lužnica
Babušnica
Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Sloga
Leskovac
4 : 2
Budućnost
Popovac
Svrljig
Svrljig
3 : 1
Bukovik
Razanj
Dinamo
Vranje
6 : 5
BSK Bujanovac
Bujanovac
Radan
Lebane
1 : 0
Napredak
Aleksinac
Trajal
Kruševac
1 : 1
Ozren
Sokobanja
Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Kablovi
Zaječar
Dragocvet
Dragocvet
2 : 2
Rtanj
Boljevac
Borac (B)
Bivolje
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Juhor
Obrež
2 : 0
Rembas
Resavica
Dunav
Prahovo
1 : 0
Radnički
Lubnica
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Graničar 1924
Adaševci
0 : 2
Sloga
Erdevik
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 4
Polet
Sivac
Srbobran
Srbobran
2 : 4
Jedinstvo
Stara Pazova
Borac
Novi Sad
4 : 1
Jugović
Kać
Cement
Beočin
0 : 1
Vrbas
Vrbas
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Mladost
Bački Jarak
PIK Prigrevica
Prigrevica
2 : 1
Index
Novi Sad
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Vrčin
Vrčin
7 : 0
Resnik
Resnik
Sremčica
Sremčica
0 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Palilulac
Krnjača
3 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
IMT
Beograd
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
4 : 1
Grafičar
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
1 : 4
Železničar
Bara Venecija
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Radnik
Ušće
Polet
Ratina
3 : 2
Mataruge
Mataruge
Borac (V)
Vraneši
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ribnica
Jovac
4 : 0
Granit
Jošanička banja
Morava
Mrsać
0 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Braća Vuković
Lađevci
1 : 1
Radnički
Kovači
Lazac
Lazac
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 2
Grdica
Grdica
Slatina
Slatina
0 : 2
Prijevor
Prijevor
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
8 : 2
Gorušica
Viča
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 3
Mladost (P)
Preljina
Miokovci
Miokovci
2 : 0
Mladost (A)
Atenica
Morava
Katrga
3 : 2
Spartak
Trnava
Napredak
Svračkovci
4 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Omladinac
Zablaće (Čačak)
2 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Ovčar
Markovica
2 : 2
Rudar
Bresnica
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Korićani
Korićani
Kolonija
Kragujevac
4 : 1
Maršić
Maršić
Jedinstvo
Petrovac
4 : 5
Srbija
Ilićevo
Budućnost
Resnik
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 2
ŽSK
Žirovnica
Borac
Pajsijević
4 : 5
Marjan
Knić
Partizan
Darosava
1 : 6
Banja
Banja
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Beli orlovi
Konjuša
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Karađorđe
Rača
2 : 0
Šumadinac
Stojnik
Vinča
Vinča
1 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Lepenica
Badnjevac
2 : 1
Šatornja
Šatornja
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Železničar (S)
Smederevo
1 : 0
Bačinac
Bačinac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Sloboda
Lipe
Šumadija
Azanja
2 : 3
Glavaš
Glibovac
Borac
Ralja
9 : 1
Polet
Trnovče
Budućnost (R)
Ratari
1 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Železničar (K)
Kusadak
3 : 1
Proleter
Vranovo
Pobeda
Golobok
6 : 4
SASK
Saraorci
Mlava
Malo Laole
3 : 0
Omladinac
Šetonje
Đerdap
Golubac
3 : 0
Beli Orao
Bradarac
Basarac
Mišljenovac
4 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Makce
Makce
4 : 0
Vihor
Maljurevac
Mladost
Biskuplje
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rudar
Krepoljin
4 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
RSK
Rabrovo
3 : 0
Integral
Batuša
Polet
Suvi Do
2 : 1
Sloga
Burovac
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 1
Mladi Borac
Dublje
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Antimon
Zajača
Provo
Provo
2 : 0
Jadar
Stupnica
Tulari
Tulari
2 : 1
Mladost (V)
Vračević
Mladost (D)
Dračić
4 : 2
Kačer
Belanovica
OFK Osečina
Osečina
4 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Trlić
Trlić
3 : 4
Joševa
Joševa
ZSK
Valjevo
2 : 1
Kolubara
Jabučje
Jedinstvo (K)
Kalenić
4 : 5
Čajetina
Gostilje
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Budućnost
Arilje
Zlatibor
Čajetina
8 : 0
Perućac
Perućac
Višesava
Bajina Bašta
0 : 5
Ariljska rampa
Požega
Polet
Rasna
7 : 1
Sečica
Seča reka
Omladinac
Zdravčići
4 : 2
Železničar
Požega
GP Zlatibor
Užice
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Naisus
Rožina
2 : 1
Rutevac
Rutevac
Rasovača
Rasovača
4 : 0
Borac (T)
Trnjane
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Moravica
Subotinac
2 : 0
Morava
Žitkovac
Borac (A)
Azbresnica
4 : 1
Palilula
Aleksinac
Malošište
Malošište
13 : 1
Rad
Merošina
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
4 : 3
Radnički 1924 (K)
Kočane
Naša krila 1936
Belotinac
7 : 3
Mekiš
Mekiš
Orljane
Orljane
5 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Omladinac
Gornji Komren
0 : 3
Mladost (L)
Lalinac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Proleter (DV)
Donja Vrežina
8 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Mladost (M)
Medoševac
4 : 5
Brzi Brod
Brzi Brod
Moravac 1948
Gornje Međurovo
4 : 4
Vrtište
Vrtište
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Rudar
Jelašnica
OFK Niš
Niš
2 : 3
Proleter (M)
Mezgraja
Aluminjum
Niš
4 : 1
Morava
Krušce
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 2
Budućnost
Orašje
Progres
Ladovica
5 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Jablanica
Medveđa
6 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Lemind Livnica
Leskovac
2 : 0
Sloga
Lipovica
Šumadija
Razgojna
1 : 4
Bobište
Bobište
Mladi Borac
Živkovo
2 : 0
Vučje
Vučje
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Radnički
Pertate
Umac
Miroševce
1 : 2
Gradac
Konopnica
N.S. Tatko
Stara Božurna
1 : 2
Polet
Samarinovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 1
Dobrič
Pejkovac
Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
Jastrebac
Blace
Dunđerski
Voljčinac
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Borac
Držanovac
4 : 2
Trbunje
Trbunje
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 4
Kosovac
Prokuplje
Omladinac
Podina
7 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Naupare
Naupare
3 : 1
Jasika
Jasika
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Šanac
Šanac
Čitluk
Čitluk
2 : 1
FUD
Brus
Mladost
Makrešane
1 : 0
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Trudbenik
Stalać
5 : 2
Gradina
Pejovac
Temnić 1924
Varvarin
4 : 0
Sloga Dašnica
Dašnica
Vinogradar
Zleginje
2 : 5
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 6
Bošnjane
Bošnjane
Partizan (G)
Gaj
4 : 1
Kolonija
Kovin
Radnički (B)
Baranda
2 : 3
Sloga (P)
Plandište
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 2
Vojvodina
Crepaja
Jugoslavija
Jabuka
3 : 0
BAK
Bela Crkva
Železničar
Pančevo
5 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Vulturul
Grebenac
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 4
Slavija
Kovačica
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Polet
Izbište
Jadran
Feketić
3 : 1
Bajša
Bajša
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Čantavir
Čantavir
2 : 3
Čoka
Čoka
Proleter
Njegoševo
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka
Mol
3 : 2
Olimpija (G)
Gunaroš
Olimpija (TS)
Totovo Selo
6 : 2
Preporod
Novi Žednik
Subotica
Subotica
3 : 0
AFK
Ada
Krivaja
Krivaja
6 : 1
Njegoš
Lovćenac
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Krajina
Krajišnik
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Begej
Žitište
1 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Potisje
Knićanin
0 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
2 : 3
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 0
Vojvodina (P)
Perlez
Mladost Bambi
Lukićevo
6 : 4
Omladinac
Ravni Topolovac
Jedinstvo
Bočar
6 : 5
Vojvodina (B)
Bašaid
Kordun
Kljajićevo
4 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
Zadrugar
Srpski Miletić
6 : 0
Graničar
Gakovo
Polet
Karavukovo
2 : 2
Kula
Kula
Crvenka
Crvenka
7 : 3
Hajduk
Stapar
Omladinac (B)
Bukovac
9 : 0
Stanišić
Stanišić
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 3
Borac
Bački Gračac
ŽAK
Sombor
3 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Sloga
Čonoplja
3 : 3
BSK
Bački Brestovac
Železničar
Inđija
0 : 3
Ljukovo
Ljukovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Hajduk 1932
Šimanovci
4 : 2
1. Maj
Ruma
Partizan
Vitojevci
0 : 2
Radnički
Irig
Sloven (R)
Ruma
3 : 0
Jadran
Golubinci
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 5
Budućnost
Salaš Noćajski
Sremac
Vojka
2 : 3
LSK Laćarak
Laćarak
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 3
Budućnost
Zvečka
Strelac
Mislođin
3 : 1
Napredak
Medoševac
Stepojevac VAGA
Stepojevac
7 : 2
Posavina
Stubline
Mladost (B)
Baroševac
3 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
Šumadija
Šopić
2 : 1
Borac
Lazarevac
Vranić
Vranić
2 : 1
Krtinska
Krtinska
Prva Iskra
Barič
2 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 6
Boleč
Boleč
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 4
Vlaška
Vlaška
Vinča
Vinča
5 : 1
Kosmaj
Ralja
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Napredak
Međulužje
OFK Leštane
Leštane
3 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
Torlak
Beograd
1 : 1
Podunavac
Ritopek
Šilopaj
Šilopaj
1 : 5
Brezak
Pranjani
Omladinac
Kalimanići
4 : 0
Šumadija
Brdjani
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 3
Ozremica
Beršići
Velereč 94
Velereč
4 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Ozrem PMH
Ozrem
5 : 4
Mladi Rudar
Rudnik
Zadrugar
Gornja Trepča
3 : 1
Planinac
Vujetinci
Morava
Mojsinje
4 : 2
Strelac
Miokovci
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Lugovi
Čačak
Budućnost
Stančići
8 : 2
Rakova
Rakova
Premeća
Premeća
0 : 1
Kej
Čačak
Polet (G)
Goričani
1 : 10
Parmenac
Parmenac
Šumadija 1934
Drača
0 : 1
Mladost
Pajazitovo
Hajduk
Jovanovac
3 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
6 : 2
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 0
Zastava
Kragujevac
Sloga
Lužnice
1 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Azbest
aaa
2 : 4
Borac
Drenovac
Mladost MG (S)
Saranovo
3 : 0
Meteor
Lapovo
Grivac
Grivac
3 : 2
Karađorđe
Vučić
Mladost (B)
Bošnjane
1 : 1
Bare
Bare
Kotlenik
Guncati
2 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Pobeda (S)
Sepci
3 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Omladinac
Donja Rača
4 : 0
BSK
Borač
Budućnost
Vezičevo
3 : 2
Mladost
Porodin
Omladinac (S)
Starčevo
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Bata Bulić
Bistrica
0 : 3
Zadrugar
Tabanovac
Omladinac (B)
Busur
1 : 2
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (M)
Mirijevo
3 : 1
Napredak
Toponica
Rudar
Stamnica
2 : 3
Borac
Veliko Laole
Dragoš
Oreškovica
4 : 2
Radnički
Knežica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Kurjače
Kurjače
2 : 1
Napredak
Bubušinac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 4
Žitkovica
Žitkovica
Mlava
Bratinac
2 : 0
Borac
Klenovnik
Dunavac
Kisiljevo
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Sloga (D)
Drmno
2 : 2
Polet
Voluja
Galeb
Cerovac
1 : 4
Cerić
Miokus
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 6
Borac
Vladimirci
Tešnjar
Valjevo
5 : 1
Borac
Rajković
Liplje
Liplje
4 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Beloševac
Beloševac
Rajac
Kadina Luka
8 : 0
Polet
Popučke
Lazarica
Prilipac
4 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Savinac
Visibaba
9 : 3
Lauš
Lopaš
Gorobilje
Gorobilje
6 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Avijatičar
Vranjani
3 : 0
Ježevica
Ježevica
Duškovci
Duškovci
2 : 0
Plavi tok
Dražinovići
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 6
Blagaja
Rupeljevo
Glumač
Glumač
1 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Pobeda
Rusna
1 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Dušnik
Donji Dušnik
0 : 3
Knežica
Knežica
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
4 : 5
Dobrič
Brest
Sloga 1980
Jovanovac
0 : 2
Koprijan 1975
Gradište
Padina
Padina
0 : 1
Baličevac 1974
Baličevac
Sloga 1948 (M)
Malča
3 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Palilulac
Niš
3 : 1
Sloga (DT)
Donja Trnava
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
1 : 6
Radnički 1936
Trupale
Čegar 2013 (K)
Kamenica
4 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
1 : 4
Sečanica
Sečanica
Mramor 1927
Mramor
7 : 1
Supovac
Supovac
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
0 : 0
Polet
Stajkovce
Morava
Gložane
4 : 4
MB Marjan
Mala Biljanica
Železničar
Brestovac
5 : 2
Kumarevo
Kumarevo
Navalin
Navalin
3 : 0
Jedinstvo
Šišava
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Veternica
Leskovac
Mladost (V)
Vinarce
3 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
OFK Morava
Leskovac
4 : 3
OFK Brza
Brza
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 0
Provalija
Pirot
Zvezda
Blato
11 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Dragoš
Pirot
5 : 2
Temac
Temska
Pobeda
Držina
1 : 3
Sloboda
Rasnica
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
2 : 3
Jerma
Sukovo
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 4
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Blagotin
Poljna
2 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladost (DK)
Donji Katun
8 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Sloga
Lozna
2 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Omladinac
Pojate
6 : 0
Župski biseri
Lacisled
Mladi radnik
Bačina
2 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Ušće
Stalać
3 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
OFK Ribare
Ribare
0 : 3
BSK
Bela Voda
Parunovac
Parunovac
2 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 3
Sloga
Majdevo
Dedina
Dedina
2 : 0
Rasina
Vitanovac
Kupci
Kupci
1 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Dvorane
Dvorane
1 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Kapidžija
Kapidžija
2 : 2
13. April
Lomnica
Miloševo
Miloševo
3 : 2
Graničar
Aleksandrovac
Kovilovo
Kovilovo
7 : 0
Ratar
Jasenica
Smedovac
Smedovac
1 : 1
Srbovo
Srbovo
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Urovica
Urovica
Slatina
Negotin
10 : 2
Rečka
Rečka
Čubra
Čubra
8 : 2
Malajnica
Malajnica
Polet
Jabukovac
6 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Mladost
Vasilj
3 : 0
Valevac
Valevac
IMT
Boljevac
1 : 6
Timok
Trnavac
Kastrum
Gamzigrad
2 : 2
Malinik
Podgorac
Dobrica
Dobrica
10 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Vladimirovac
Vladimirovac
4 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Vinogradar
Gudurica
Ševac
Kusić
1 : 1
Ratar
Kruščica
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Hajduk
Šušara
6 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Jadran
Sanad
8 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Radnički Gladiolus
Tornjoš
0 : 2
Tisa B (A)
Adorjan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 5
Sloga
Ostojićevo
Tromedja
Majdan
1 : 2
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tomislavci
Tomislavci
4 : 2
Sokolac
Bački Sokolac
Pobeda
Pobeda
0 : 4
Eđšeg
Mali Iđoš
Rusin
Ruski Krstur
3 : 3
Lipar
Lipar
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Mladost
Kruščić
OFK Šikara
Sombor
6 : 0
Rastina 1918
Rastina
Jedinstvo 1947
Kolut
1 : 3
Terekveš
Svilojevo
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 3
Dinamo
Sonta
Partizan
Kupusina
1 : 1
Graničar
Riđica
Radnički 1918
Ratkovo
6 : 0
Panonija
Lalić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 3
OFK Metalac
Sombor
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Napredak (P)
Popinci
PSK Putinci
Putinci
2 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Graničar
Grabovci
6 : 0
Sremac
Deč
Podunavac
Belegiš
4 : 1
Napredak (Ž)
Žarkovac
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 3
Sloga Milšped
Krnješevci
Dunav
Novi Slankamen
7 : 1
Šumar
Ogar
Železničar
Novi Sad
1 : 4
Šajkaš 1908
Kovilj
Susek
Susek
4 : 2
OFK Futog
Futog
Slavija
Novi Sad
6 : 0
Dinamo
Budisava
Sofeks
Futog
5 : 0
Borac
Rakovac
Sirig
Sirig
3 : 0
Bačka
Begeč
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 4
Tatra
Kisač
Proleter
Banoštor
4 : 2
Čenej
Čenej
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 2
Sremac Beomal
Čerević
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
2 : 0
Mladost (Radič.)
Radičević
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Napredak (Nadalj)
Nadalj
1 : 2
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Hajduk (Čurug)
Čurug
6 : 1
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Iskra (Kucura)
Kucura
0 : 3
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
3 : 4
Titel
Titel
Obilić (Vilovo)
Vilovo
0 : 4
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Sloga (Lok)
Lok
0 : 5
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Rudar 2012
Babe
3 : 0
Sibnica
Sibnica
Vis
Parcani
4 : 1
4 Juli
Mali Požarevac
Drlupa
Drlupa
3 : 1
Mladost
Mala Ivanča
Ropočevo
Ropočevo
3 : 1
Sloga 2012
Popović
Borac
Novi Milanovac
3 : 1
Đuriselac
Đuriselo
Divostin
Kragujevac
4 : 0
Studenac
Goločelo
Vrbica
Aranđelovac
3 : 4
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Gorski car
Garaši
1 : 1
Ranilović
Ranilović
Feniks
Rača
4 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Badnjevac
Badnjevac
3 : 2
Karađorđe
Viševac
Napredak
Malo Krčmare
0 : 3
Šumadija
Sipić
Jedinstvo
Oreovica
6 : 2
Napredak
Simićevo
Mladost
Svinjarevo
3 : 0
Sloga
Viteževo
OFK Porodin
Porodin
2 : 1
BSK
Brzohode
Udarnik
Sibnica
2 : 6
Budućnost
Kočetin
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 0
Proleter
Četereže
Carevac
Carevac
8 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Barič
Barič
2 : 1
Ram
Ram
OFK Vinci
Vinci
2 : 2
Usije
Usije
Mrčkovac
Mrčkovac
2 : 1
Električar
Šuvajić
Graničar 2013
Zatonje
1 : 3
Kumane
Kumane
Polet
Bikinje
2 : 1
Radnički
Požeženo
OFK Braničevo
Braničevo
3 : 1
Pek
Kusiće
Desine
Desine
2 : 4
Žika Marković Uča
Miljević
Sopot
Požarevac
2 : 0
Proleter
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Dunavac
Petka
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 2
Napredak 1947
Batovac
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 1
Dunav
Ostrovo
Dizel
Bare
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Sloga 1936
Kasidol
3 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Neresnica
Neresnica
5 : 2
Kaona
Kaona
Sloga
Mustapić
1 : 4
Radenka
Radenka
Sloga Ridj
Ridjake
3 : 2
Mladost PB
Pocerski Belotic
Hajduk
Debrc
5 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
1 : 1
Krnule 09
Krnule
Torpedo
Lojanice
1 : 1
Polet
Jalovik
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga Trgošped
Mehovine
4 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Lukavac
Lukavac
2 : 1
Bujacic
Bujacic
Kotešica
Kotešica
6 : 3
Zabari
Zabari
Zadrugar
Lopatanj
3 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
1 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Rakac Stave
Stave
5 : 6
OFK Povlen
Brezovice
Jadar 2013
Valjevo
6 : 1
Borac
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
2 : 7
Paune
Paune
Jedinstvo
Duboka
2 : 1
Ribnik
Ribnik
Trnava
Trnava
1 : 2
Osaonica
Bagrdan
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 0
Lipar
Donji Račnik
Kolonija
Jagodina
1 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Partizan (G)
Glogovac
5 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Partizan (M)
Majur
1 : 3
Morava (R)
Rajkinac
Vinogradar
Riljac
0 : 1
Omladinac (U)
Ugljarevo
Topoljak
Grabovac
7 : 1
Stevka Bozurevka
Bozurevac
Rujišnik
Rujišnik
0 : 4
Mladost
Mala Drenova
Vojvodina
Seleuš
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Janošik
Janošik
3 : 0
Lokve
Lokve
OFK Stajićevo
Stajićevo
8 : 1
Sloga
Jarkovac
Proleter
Neuzina
0 : 0
Jedinstvo
Ečka
Tamiš
Farkaždin
4 : 1
MSK
Mihajlovo
Mladost
Belo Blato
2 : 1
ASK
Aradac
Vojvodina
Neradin
3 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Sloga
Voganj
5 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Car Uroš
Jazak
6 : 0
Planinac
Rivica
Mladost (B)
Buđanovci
4 : 1
Polet
Nikinci
Krušedol
Krušedol
1 : 2
Borac (K)
Klenak
Borac (S)
Stejanovci
1 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Sremac
Dobrinci
12 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
OFK Radnički
Dren
5 : 1
OFK Borac
Arapovac
Šumadinac (K)
Kruševica
3 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Petka
Petka
3 : 0
Mladost (L)
Leskovac
BSK
Brajkovac
3 : 0
OFK Sokolovo
Sokolovo
Strmovo
Strmovo
3 : 2
Vreoci
Vreoci
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Rad
Beograd
6 : 3
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Donji Srem
Pećinci
4 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Timok
Zajecar
1 : 0
Bor
Bor
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Sloboda Point
Užice
3 : 1
Borac
Čačak
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Palić
Palić
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
AS
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Čukarički
Beograd
Spartak
Subotica
7 : 0
Subotica
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
4 : 5
Potisje
Kanjiža
Petar Urošev
Pančevo
1 : 9
Železničar
Pančevo
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Strela
Ivanovo
Tempo
Sefkerin
0 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Unirea
Uzdin
Borac (S)
Sakule
5 : 6
Dolina
Padina
Čantavir
Čantavir
1 : 6
TSC
Bačka Topola
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 5
Bačka 1901
Subotica
Subotica
Subotica
3 : 0
Dribling
Subotica

Rukomet

Požarevac
Požarevac
31 : 29
Planinka PV
Kuršumlija

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
50 : 10
Crvena zvezda
Beograd

Američki fudbal

Imperatori Niš
Niš
6 : 34
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
Indians Inđija
Inđija
13 : 54
SBB Vukovi Beograd
Beograd
Lavovi Vršac
Vršac
24 : 20
Mammoths Kikinda
Kikinda
Celtis Sombor
Sombor
19 : 7
Hunters Vrbas
Vrbas
Pirates Zemun
Zemun
8 : 75
Angel Warriors Čačak
Čačak
Golden Bears Bor
Bor
6 : 12
Pastuvi Požarevac
Požarevac
Werewolves Valjevo
Valjevo
0 : 35
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo