XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 527 utakmica za dan
Nedelja, 17 Novembar 2013

Fudbal

Teleoptik
Zemun
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Borac
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Mladost (L)
Lučani
BSK Borča
Borča
2 : 4
Smederevo
Smederevo
Sindjelić
Beograd
1 : 2
Radnik
Surdulica
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Timok
Zaječar
Inđija
Inđija
2 : 1
Bežanija
Beograd
Rudar
Kostolac
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
0 : 1
Loznica
Loznica
Seljak
Mihajlovac
4 : 0
Sloboda
Čačak
Krušik
Valjevo
2 : 3
Šapine
Šapine
Mačva
Šabac
3 : 0
Bane
Raška
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Pobeda
Beloševac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Kopaonik
Brus
0 : 0
Tabane Trgovački
Jagodina
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
SFK Moravac
Predejane
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Sinđelić
Niš
Đerdap
Kladovo
4 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga
Temerin
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Banat
Zrenjanin
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 0
Senta
Senta
Palić
Palić
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Železnik Lasta
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Žarkovo
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Sopot
Sopot
2 : 0
Hajduk
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
IM Rakovica
Rakovica
Dorćol
Beograd
5 : 2
Turbina
Vreoci
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Srem
Jakovo
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
Šumadija
Jagnjilo
2 : 2
BASK
Beograd
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Dragačevo
Guča
Arsenal
Kragujevac
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Polet
Trbušani
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Tutin
Tutin
4 : 1
Karađorđe
Ribnica
Orlovac
Mrčajevci
3 : 0
Sloboda
Grbice
Obilić
Živica
2 : 1
Gruža
Gruža
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Sloga
Batočina
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Železničar
Požarevac
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Mladi radnik
Radinac
3 : 1
Borac
Žabari
Sloga (S)
Sjenica
3 : 0
Borac
Šabac
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 4
Jedinstvo (UB)
Ub
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Brezovica
Brezovica
3 : 3
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Radan
Lebane
3 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Dinamo
Vranje
2 : 1
Bukovik
Razanj
Pukovac
Pukovac
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
OFK Bor
Bor
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Majdanpek
Majdanpek
4 : 0
Radnički
Lubnica
Juhor
Obrež
3 : 2
SFS Borac
Paraćin
Borac (B)
Bivolje
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Dragocvet
Dragocvet
0 : 3
Kablovi
Zaječar
Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Ozren
Sokobanja
Trajal
Kruševac
3 : 0
Rudar
Bor
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Tisa
Adorjan
7 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Borac (Starčevo)
Starčevo
2 : 1
Vršac United
Vršac
Borac
Novi Sad
2 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
Radnički (R)
Rudovci
3 : 1
Grafičar
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 1
Baćevac
Baćevac
Sremčica
Sremčica
0 : 1
Resnik
Resnik
Vrčin
Vrčin
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Radnik
Ušće
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Mataruge
Mataruge
2 : 3
Polet
Ratina
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 0
Borac (V)
Vraneši
Granit
Jošanička banja
0 : 1
Ribnica
Jovac
Radnički
Kovači
0 : 3
Braća Vuković
Lađevci
Ibar
Mataruška Banja
6 : 1
Lazac
Lazac
Ovčar
Markovica
0 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Omladinac
Zablaće (Čačak)
6 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Spartak
Trnava
Morava
Katrga
2 : 3
Mladost (A)
Atenica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Prijevor
Prijevor
Miokovci
Miokovci
1 : 1
Mladost (P)
Preljina
Šumadinac
Kragujevac
4 : 3
Seljak
Male Pčelice
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Ćava
Grošnica
Sušica
Kragujevac
5 : 0
Sloga D
Desimirovac
Jedinstvo
Petrovac
4 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
3 : 3
Srbija
Ilićevo
Korićani
Korićani
5 : 0
Maršić
Maršić
ŽSK
Žirovnica
8 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Marjan
Knić
2 : 3
Borac
Pajsijević
Banja
Banja
5 : 2
Partizan
Darosava
Vitlina-Bokanja
Gorovič
3 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Beli orlovi
Konjuša
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Vinča
Vinča
Šatornja
Šatornja
2 : 0
Lepenica
Badnjevac
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Sloboda
Lipe
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Šumadija
Azanja
Polet
Trnovče
0 : 1
Borac
Ralja
Budućnost (MK)
Mala Krsna
3 : 0
Budućnost (R)
Ratari
Proleter
Vranovo
1 : 1
Železničar (K)
Kusadak
SASK
Saraorci
1 : 0
Pobeda
Golobok
Mlava
Malo Laole
2 : 1
Sloga
Burovac
RSK
Rabrovo
1 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Rudar
Krepoljin
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Vihor
Maljurevac
Makce
Makce
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Basarac
Mišljenovac
3 : 0
Beli Orao
Bradarac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 1
Drina
Ljubovija
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Lipolist
Lipolist
0 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Mladi Borac
Dublje
2 : 5
Mladost (P)
Prnjavor
Antimon
Zajača
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Provo
Provo
3 : 3
Radjevac
Krupanj
ZSK
Valjevo
2 : 0
Trlić
Trlić
Mladost (B)
Batušinac
3 : 2
Rutevac
Rutevac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 2
Rad
Merošina
Malošište
Malošište
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Moravica
Subotinac
6 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 2
Borac (T)
Trnjane
Mladost (L)
Lalinac
3 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Crvena zastava
Hum
3 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Budućnost
Prva Kutina
3 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Vrtište
Vrtište
0 : 3
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Rudar
Jelašnica
0 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 0
OFK Niš
Niš
Morava
Krušce
3 : 0
Aluminjum
Niš
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Umac
Miroševce
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Gradac
Konopnica
Mladi Borac
Živkovo
5 : 1
Radnički
Pertate
Šumadija
Razgojna
3 : 3
Vučje
Vučje
Lemind Livnica
Leskovac
2 : 4
Čekmin
Čekmin
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Sloga
Lipovica
Progres
Ladovica
2 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Dobrič
Pejkovac
2 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jastrebac
Blace
0 : 6
Kosanica
Kuršumlija
Partizanski put
Grudaš
3 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Kosovac
Prokuplje
1 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Nebeski Anđeli
Vranje
8 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Morava
Vladičin Han
3 : 2
Pčinja
Trgovište
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Besa 2005
Bujanovac
1 : 4
Čelik
Belo polje
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 0
Levosoje
Levosoje
OFK Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Biljači
Biljača
Vihor
Žbevac
0 : 4
Ternoci
Trnovac
Gracko
Staro Gracko
2 : 1
Gračanica
Gračanica
Ugljare
Ugljare
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Polet
Laplje Selo
2 : 0
Sitnica
Lepina
Brezovica
Štrpce
5 : 2
Čaglavica
Čaglavica
Mladost (D)
Dublje
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Sloga
Donje Vidovo
5 : 2
Vinorača
Vinorača
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 1
Budućnost
Miliva
Napredak (D)
Drenovac
2 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Bratstvo
Međureč
Morava (R)
Ribare
2 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
BSK
Buljane
1 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Jasika
Jasika
5 : 3
Naupare
Naupare
Šanac
Šanac
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Sloga Ćićevac
Ćićevac
1 : 3
Mladost
Makrešane
Gradina
Pejovac
4 : 1
Trudbenik
Stalać
Sloga Dašnica
Dašnica
1 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 0
Vinogradar
Zleginje
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sloga
Kobišnica
3 : 4
Brestovac
Brestovac
Rajac
Rajac
0 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Brodoremont
Kladovo
5 : 0
Radnički
Klokočevac
Ključ
Podvrška
3 : 1
Branik
Štubik
Borac
Vražogrnac
5 : 2
Sloga
Minićevo
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Rudar (VČ)
Grljan
2 : 2
OFK 019 Zaječar
Zaječar
OFK Knjaz
Trgovište
0 : 8
Rudar (P)
Podvis
Polet
Jablanica
4 : 2
Midžor
Kalna
Omladinac
Grezna
1 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
ŠSK
Štipina
1 : 1
Osnić
Osnić
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
Polet
Izbište
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Slavija
Kovačica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
6 : 1
Tempo
Sefkerin
Vulturul
Grebenac
0 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Železničar
Pančevo
5 : 1
BAK
Bela Crkva
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Vojvodina
Crepaja
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 2
Sloga (P)
Plandište
Radnički (B)
Baranda
7 : 1
Kolonija
Kovin
Olimpija (TS)
Totovo Selo
1 : 2
Olimpija (G)
Gunaroš
Bačka
Mol
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Čoka
Čoka
Čantavir
Čantavir
0 : 5
Tavankut
Tavankut
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
Zadrugar
Lazarevo
1 : 1
Begej
Žitište
Vojvodina (P)
Perlez
3 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 3
Mladost Bambi
Lukićevo
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 1
Jedinstvo
Bočar
Kula
Kula
2 : 2
Polet
Karavukovo
Omladinac (D)
Deronje
0 : 3
ŽAK
Sombor
BSK
Bački Brestovac
3 : 0
Sloga
Čonoplja
Ljukovo
Ljukovo
5 : 0
Železničar
Inđija
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Radnički
Irig
1 : 0
Partizan
Vitojevci
Jadran
Golubinci
1 : 1
Sloven (R)
Ruma
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Sremac
Vojka
Budućnost (G)
Gložan
1 : 2
Mladost (T)
Turija
Borac
Šajkaš
3 : 0
Tvrdjava
Bač
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
0 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
TSK
Temerin
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
13. maj
Zemun
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Obilić
Beograd
1 : 2
BSK 2012
Batajnica
Budućnost
Zvečka
2 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Posavina
Stubline
0 : 8
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Borac
Lazarevac
3 : 0
Šumadija
Šopić
Krtinska
Krtinska
1 : 5
Vranić
Vranić
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 0
Prva Iskra
Barič
Boleč
Boleč
1 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Vlaška
Vlaška
2 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Kosmaj
Ralja
0 : 0
Vinča
Vinča
Napredak
Međulužje
0 : 0
Pudarci
Pudarci
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
OFK Leštane
Leštane
Podunavac
Ritopek
0 : 1
Torlak
Beograd
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Tavnik
Tavnik
2 : 3
Stubal
Stubal
Napredak
Gračac
3 : 1
Mlada krila
Metikoši
Šumadija
Šumarice
2 : 1
Zvezda
Čukojevac
Partizan
Vrba
6 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Morava (S)
Sirča
0 : 3
Gruža
Vitanovac
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 0
Jablanica
Jablanica
Planinac
Vujetinci
1 : 3
Zadrugar
Gornja Trepča
Strelac
Miokovci
0 : 2
Morava
Mojsinje
Lugovi
Čačak
2 : 3
Čačak 94
Čačak
Rakova
Rakova
3 : 0
Budućnost
Stančići
Kej
Čačak
1 : 0
Premeća
Premeća
Šumadija 1934
Drača
5 : 0
Azbest
aaa
Sloga
Lužnice
4 : 5
Borac
Drenovac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Kremenac
Rogojevac
1 : 5
Zastava
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
2 : 0
Botunje
Botunje
Jasenica
Božurnja
1 : 1
B 2000
Aranđelovac
Proleter
Jelovik
6 : 2
Žabare
Žabare
Sloga
Zagorica
1 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Kopljari
Kopljari
2 : 6
BSK
Belosavci
Mladost
Jelenac
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
Pobeda (S)
Sepci
3 : 0
Meteor
Lapovo
Pobeda (Đ)
Đurđevo
1 : 1
Omladinac
Donja Rača
Kotlenik
Guncati
1 : 2
BSK
Borač
Mladost (B)
Bošnjane
2 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Grivac
Grivac
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Mladost MG (S)
Saranovo
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Karađorđe
Vučić
5 : 1
Bare
Bare
Sloga
Miloševac
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
4 : 0
Mladost
Novo Selo
Mladost
Porodin
4 : 3
Budućnost
Vezičevo
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Omladinac (S)
Starčevo
Zadrugar
Tabanovac
3 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Polet
Aleksandrovac
2 : 0
Omladinac (B)
Busur
Napredak
Toponica
3 : 2
Omladinac (M)
Mirijevo
Borac
Veliko Laole
0 : 0
Rudar
Stamnica
Radnički
Knežica
2 : 0
Dragoš
Oreškovica
Jedinstvo (D)
Duboka
6 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Napredak
Bubušinac
1 : 0
Kurjače
Kurjače
Borac
Klenovnik
3 : 1
Mlava
Bratinac
Mladi Borac
Majilovac
4 : 2
Dunavac
Kisiljevo
Karađorđe
Mišar
7 : 1
Dumača
Pocerski Metković
Radnički
Koceljeva
5 : 2
Volujac
Volujac
Cerić
Miokus
1 : 4
Galeb
Cerovac
Trešnjevka
Trbusac
2 : 3
Mrovska
Mrovska
Sloga Mat
Matijevac
1 : 4
Vlašić
Donje Crniljevo
Borac
Vladimirci
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mladost Zvezd
Zvezd
3 : 3
Dobrava
Vukošić
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 2
Stolice
Krupanj
Borac Lešnica
Lešnica
2 : 2
Borac K
Kozjak
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga K
Korenita
3 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 1
Mladost
Borina
Sloga LŠ
Lipnički Šor
2 : 1
Bratstvo
Krupanj
Cerova
Cerova
5 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Napredak BP
Banovo Polje
5 : 1
Torpedo
Tabanović
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 0
Partizan
Drenovac
Napredak RIB
Ribari
2 : 1
Gorki
Glušci
Drina
Badovinci
2 : 0
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Proleter
Šabac
4 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
Napredak MB
Mačvanski Belotić
2 : 0
Sloga
Duvanište
Budućnost ZM
Zminjak
6 : 0
Duško
Klenje
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 5
Napredak
Gornja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
1 : 9
Blagaja
Rupeljevo
Avijatičar
Vranjani
4 : 3
Plavi tok
Dražinovići
Gorobilje
Gorobilje
8 : 1
Ježevica
Ježevica
Savinac
Visibaba
12 : 2
Borac
Srednja Dobrinja
Lazarica
Prilipac
5 : 1
Lauš
Lopaš
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Dušnik
Donji Dušnik
1 : 2
Pobeda
Rusna
Knežica
Knežica
1 : 2
Doljevac 1971
Doljevac
Polet (R)
Radevac
0 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Sloga (K)
Korman
5 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Gredetin
Gredetin
1 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 2
Feniks 2012
Gornji Krupac
Vulkan 1963
Brenica
1 : 1
Sloga 1948 (M)
Malča
Sloga (DT)
Donja Trnava
0 : 4
Stevan Nešticki
Leskovik
Radnički 1936
Trupale
2 : 0
Delijski Vis
Niš
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 3
Palilulac
Niš
Sečanica
Sečanica
4 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Supovac
Supovac
2 : 1
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Mramor 1927
Mramor
3 : 0
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Polet
Stajkovce
2 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Kumarevo
Kumarevo
2 : 0
Železničar
Brestovac
Veternica
Leskovac
2 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Omladinac
Donje Sinkovce
0 : 1
Mladost (V)
Vinarce
OFK Brza
Brza
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
5 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Ribnik
Gornji Ribnik
6 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Mladost (T)
Toljevac
1 : 5
Sloga
Lozna
Župski biseri
Lacisled
2 : 0
Omladinac
Pojate
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 3
Ušće
Stalać
Vidrovac
Vidrovac
3 : 1
OFK Sikole
Sikole
Graničar
Aleksandrovac
0 : 2
Miloševo
Miloševo
Ratar
Jasenica
2 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Srbovo
Srbovo
1 : 3
Smedovac
Smedovac
Urovica
Urovica
0 : 1
Deli Jovan
Sikole
Rečka
Rečka
6 : 5
Slatina
Negotin
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 4
Polet
Jabukovac
Slemen
Milušinac
1 : 2
Omladinac
Blendija
Graničar
Veliki Izvor
2 : 2
Nacional
Lukovo
Malinik
Podgorac
2 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Kosovo
Zvezdan
5 : 1
Lovac
Mali Izvor
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 6
Dobrica
Dobrica
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 1
Potporanj
Potporanj
Vinogradar
Gudurica
3 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Ratar
Kruščica
1 : 1
Ševac
Kusić
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 0
Hajduk
Šušara
Tromedja
Majdan
2 : 7
Sloga
Ostojićevo
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 1
Tisa B (A)
Adorjan
Horgoš 1911
Horgoš
6 : 0
Hajduk
Podlokanj
Solid
Subotica
0 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Tomislavci
Tomislavci
2 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Mladost 1952
Gornja Rogatica
4 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Sokolac
Bački Sokolac
3 : 3
Eđšeg
Mali Iđoš
Lipar
Lipar
3 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Rastina 1918
Rastina
3 : 2
OFK Šikara
Sombor
Terekveš
Svilojevo
4 : 1
Jedinstvo 1947
Kolut
Dinamo
Sonta
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Graničar
Riđica
3 : 1
Partizan
Kupusina
Panonija
Lalić
3 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
OFK Metalac
Sombor
0 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Napredak (P)
Popinci
3 : 0
Fruškogorac
Krčedin
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 3
PSK Putinci
Putinci
Jedinstvo (P)
Platičevo
1 : 5
Fruška Gora
Ruma
Sremac
Deč
1 : 2
Graničar
Grabovci
Napredak (Ž)
Žarkovac
1 : 2
Podunavac
Belegiš
Sloga Milšped
Krnješevci
1 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Šumar
Ogar
0 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Borac (M)
Martinci
4 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Sinđelić
Gibarac
1 : 4
Sloboda
Šašinci
Napredak (V)
Vašica
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Omladinac (M)
Molovin
4 : 0
Fruškogorac (K)
Kukujevci
Noćaj
Noćaj
2 : 2
Hajduk
Divoš
Srem
Sremska Rača
2 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Dinamo
Budisava
0 : 1
Slavija
Novi Sad
Bačka
Begeč
0 : 3
Sirig
Sirig
Tatra
Kisač
2 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Čenej
Čenej
1 : 2
Proleter
Banoštor
Sremac Beomal
Čerević
1 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Obilić (Vilovo)
Vilovo
3 : 4
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
0 : 5
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Iskra (Kucura)
Kucura
1 : 6
Titel
Titel
Hajduk (Čurug)
Čurug
1 : 0
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Napredak (Nadalj)
Nadalj
2 : 0
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
2 : 2
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
4 : 0
Mladost (Radič.)
Radičević
Bistrica
Bistrica
2 : 2
Mladi radnik
Junkovac
OFK Budućnost
Dudovica
0 : 4
OFK Burovo
Burovo
Polet
Mirosaljci
0 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Carevac
Carevac
4 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Desine
Desine
1 : 6
Pek
Kusiće
OFK Braničevo
Braničevo
0 : 1
Radnički
Požeženo
Polet
Bikinje
4 : 3
Kumane
Kumane
Graničar 2013
Zatonje
0 : 3
Električar
Šuvajić
Mrčkovac
Mrčkovac
3 : 0
Usije
Usije
OFK Vinci
Vinci
4 : 0
Ram
Ram
Barič
Barič
8 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Sloga 1936
Kasidol
3 : 1
Metalac
Požarevac
Mip Majdan
Požarevac
6 : 1
Stig 1955
Beranje
Dizel
Bare
3 : 0
Dunav
Ostrovo
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 0
Napredak 1947
Batovac
Pobeda
Stari Kostolac
5 : 1
Dunavac
Petka
Sloga (L)
Lučica
1 : 0
Napredak (P)
Poljana
Sopot
Požarevac
3 : 2
Sloga (D)
Dubravica
Radenka
Radenka
0 : 2
Sloga
Mustapić
Dragojevac
Dragojevac
2 : 3
Žika
Provo
Krnule 09
Krnule
4 : 3
Sloga Ridj
Ridjake
Polet
Jalovik
4 : 2
Hajduk
Debrc
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Torpedo
Lojanice
Sloga Trgošped
Mehovine
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Bujacic
Bujacic
0 : 4
Lukavac
Lukavac
Zabari
Zabari
0 : 3
Kotešica
Kotešica
Mladi radnik
Valjevo
4 : 5
Zadrugar
Lopatanj
Dupljaj
Dupljaj
1 : 4
Mladost
Valjevska Kamenica
OFK Povlen
Brezovice
0 : 3
Rakac Stave
Stave
Borac
Valjevo
3 : 4
Jadar 2013
Valjevo
Paune
Paune
0 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Nepričava
Nepričava
0 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Borac
Bošnjane
1 : 1
Heroj
Busilovac
Budućnost (L)
Lebina
2 : 3
Moravac
Gornje Vidovo
ISK Izvor
Izvor
5 : 0
Omladinac
Šaludovac
Sloboda
Krežbinac
3 : 1
Železničar
Klačevica
Vihor
Golubovac
1 : 4
Polet
Zabrega
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
4 : 1
Radnik
Davidovac
Rujišnik
Rujišnik
0 : 2
Polet 57
Milutovac
Jugovići
Bogdanje
7 : 0
Stevka Bozurevka
Bozurevac
Vinogradar
Riljac
0 : 3
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
Vitez
Subotište
0 : 4
Kameni
Ašanja
Graničar
Obrež
3 : 1
Borac
Jarkovci
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 6
Srem
Sremski Mihaljevci
Polet
Novi Karlovci
2 : 0
OFK Brestač
Brestač
Mladost
Prhovo
3 : 2
Sloga
Maradik
Šantarovac
Šantarovac
1 : 2
PSS-192
Jagodina
Zvezda Konatice
Konatice
5 : 2
Pobeda
Piroman
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 4
Skela
Skela
Baljevac
Baljevac
1 : 3
Duboko
Mala Moštanica
Sloga
Ratari
7 : 0
Rekreativo
Zabrežje
Proleter
Jasenak
0 : 4
Partizan
Draževac
Borac
Ušće
2 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Jezero
Plav
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Zora
Spuž
Cetinje
Cetinje
3 : 0
Arsenal
Tivat
Zabjelo
Podgorica
0 : 1
Bokelj
Kotor
Berane
Berane
2 : 0
Bratstvo
Cijevna
Ibar
Rožaje
1 : 0
Kom
Podgorica
Vitez
Vitez
3 : 1
Borac
Banja Luka
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Mladost
Velika Obarska
2 : 0
Leotar
Trebinje
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Napredak
Kruševac
Sloboda Piont
Užice
1 : 3
Borac
Čačak
Rad
Beograd
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Vršac United
Vršac
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Donji Srem
Pećinci
1 : 3
Spartak
Subotica
Indeks
Novi Sad
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Toplicanin
Prokuplje
4 : 0
Timok
Zajecar
Svrljig
Svrljig
0 : 6
Moravac Orion
Mrštane
Internacional
Beograd
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
BASK
Beograd
1 : 1
Balkan
Beograd
Dolina
Padina
1 : 0
Polet
Idvor
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Čukarički
Beograd
Sloga (L)
Leskovac
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Partizan
Beograd
Čačak 94
Čačak
0 : 0
Bane
Raška
AS
Novi Pazar
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost
Arilje
2 : 4
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Javor
Ivanjica
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Senta
Senta
3 : 0
Palić
Palić
Nacional
Niš
0 : 1
Čukarički
Beograd
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
5 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
BIP
Čačak
1 : 1
FAP
Priboj
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Železničar
Pančevo
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Stenli
Glogonj
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Borac (S)
Sakule
Proleter
Banatski Karlovac
10 : 1
Slavija
Kovačica
OFK Nacional
Novi Pazar
5 : 0
Rudar (B)
Baljevac
Obilić
Novi Kneževac
6 : 2
Čantavir
Čantavir
Subotica
Subotica
5 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Polet
Popucke
0 : 6
Jedinstvo
Ub
Sampion
Valjevo
0 : 2
Krusik
Valjevo
Karađorđe
Topola
2 : 1
Apolon 4 II
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
0 : 1
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
OFK Ras
Raška

Košarka

Cedevita
Zagreb
79 : 71
Radnički
Kragujevac
Mega Vizura
Beograd
82 : 73
Široki Primorka
Široki Brijeg
Konstantin
Niš
69 : 76
Vršac
Vršac
Železničar
Čačak
88 : 98
Ub
Ub
Temnić
Varvarin
89 : 83
Zlatibor
Čajetina
Kuršumlija
Kuršumlija
58 : 83
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
90 : 81
Mladost
Zaječar
Ruma
Ruma
91 : 96
Stara Pazova
Stara Pazova
Žitko Basket
Beograd
100 : 103
Beko
Beograd
Milan Trivić
Beograd
65 : 71
Torlak
Beograd
Viva Basket
Beograd
98 : 64
Bask
Beograd
Partizan
Beograd
75 : 63
Radnički
Kragujevac
Student Radnički
Niš
55 : 68
Vrbas Medela
Vrbas
Topolčanka
Bačka Topola
72 : 64
Basket Star
Senta

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Gračac
Gračac
1 : 3
Užice
Užice
Priboj
Priboj
1 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Antena
Kruševac
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Milenijum
Niš
Radnički 2
Kragujevac
1 : 3
Roda
Beograd
Zaslon
Šabac
2 : 3
Železničar 2012
Lajkovac
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Bor
Bor
Spas
Beograd
2 : 3
Sterija
Beograd
Forma
Užice
1 : 3
Lučani
Lučani
Sjenica
Sjenica
3 : 0
Borac 2
Čačak
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Tehničar
Smederevo

Rukomet

Nexe
Osijek
27 : 31
Croatia Osiguranje
Zagreb
Radnički
Kragujevac
26 : 23
Napredak
Kruševac
Inđija
Inđija
28 : 28
Hercegovina
Sečanj
Metalac
Valjevo
38 : 21
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Šamot 65
Arenđelovac
34 : 29
Radnički 2
Kragujevac
Župa 54
Aleksandrovac
25 : 27
Novi Pazar
Novi Pazar
Metalac
Kraljevo
29 : 43
Mokra Gora
Zubin Potok
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
28 : 39
Mladost
Čačak
Crvenka II
Crvenka
33 : 26
Hajduk
Čurug
Omladinac
Gornji Milanovac
32 : 22
Užice
Užice
Sjenica
Sjenica
24 : 27
Beli Anđeo
Prijepolje
Železničar
Inđija
30 : 37
Knjaz Miloš
Aranđelovac

Futsal

Kopernikus
Niš
7 : 2
Bečej
Bečej
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Vranje
Vranje
Tvrdjava
Novi Sad
4 : 2
Viking
Ruma
Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 1
Leteći Holandjanin
Vrbas
Gardec
Grocka
1 : 1
Ekonomist
Beograd
Sremski Vitezovi
Irig
3 : 3
KMF Sombor
Sombor