XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 706 utakmica za dan
Nedelja, 4 Maj 2014


Fudbal

Mačva
Šabac
4 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
04.05.2014 16:30
Mačva
4 : 0
GFK Jasenica 1911
Krušik
Valjevo
2 : 1
Mladi radnik
Požarevac
04.05.2014 16:30
Krušik
2 : 1
Mladi radnik
Seljak
Mihajlovac
0 : 0
Pobeda
Beloševac
04.05.2014 16:30
Seljak
0 : 0
Pobeda
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
0 : 3
Železničar
Lajkovac
04.05.2014 16:30
Jošanica ND 2011
0 : 3
Železničar
Sloboda
Čačak
0 : 3
Šapine
Šapine
04.05.2014 16:30
Sloboda
0 : 3
Šapine
Moravac Orion
Mrštane
4 : 0
Car Konstantin
Niš
04.05.2014 16:30
Moravac Orion
4 : 0
Car Konstantin
Kopaonik
Brus
1 : 0
Đerdap
Kladovo
04.05.2014 16:30
Kopaonik
1 : 0
Đerdap
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Sloga (D)
Despotovac
04.05.2014 16:30
Radnički (P)
0 : 2
Sloga (D)
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Sinđelić
Niš
04.05.2014 16:30
Hajduk Veljko
2 : 1
Sinđelić
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
04.05.2014 16:30
Trstenik PPT
1 : 0
Timočanin
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
Tabane Trgovački
Jagodina
04.05.2014 16:30
Žitorađa
0 : 1
Tabane Trgovački
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
04.05.2014 16:30
Radnički (NP)
0 : 0
Bačka (BP)
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
04.05.2014 16:30
Radnički (Š)
1 : 1
Dunav
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Senta
Senta
04.05.2014 16:30
Tekstilac
1 : 1
Senta
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
04.05.2014 16:30
Bačka 1901
1 : 3
Radnički (S)
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Palić
Palić
04.05.2014 17:00
Radnički (NP)
1 : 0
Palić
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
04.05.2014 17:00
Banat
2 : 0
Radnički (S)
Sloga
Temerin
3 : 3
Novi Sad
Novi Sad
04.05.2014 17:00
Sloga
3 : 3
Novi Sad
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
04.05.2014 17:00
Tekstilac
2 : 1
ČSK Pivara
Železnik Lasta
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
04.05.2014 17:00
Železnik Lasta
3 : 1
Kolubara
Sopot
Sopot
2 : 1
BASK
Beograd
04.05.2014 17:00
Sopot
2 : 1
BASK
Žarkovo
Beograd
4 : 3
Budućnost
Dobanovci
04.05.2014 11:00
Žarkovo
4 : 3
Budućnost
Lokomotiva
Beograd
5 : 1
Turbina
Vreoci
04.05.2014 11:00
Lokomotiva
5 : 1
Turbina
Hajduk
Beograd
0 : 3
IM Rakovica
Rakovica
04.05.2014 11:00
Hajduk
0 : 3
IM Rakovica
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 2
Tutin
Tutin
04.05.2014 16:30
Takovo
1 : 2
Tutin
Arsenal
Kragujevac
2 : 1
Karađorđe
Ribnica
04.05.2014 16:30
Arsenal
2 : 1
Karađorđe
Dragačevo
Guča
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
04.05.2014 16:30
Dragačevo
1 : 1
Trepča
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
04.05.2014 13:00
Šumadija 1903
2 : 1
Mokra Gora
Obilić
Živica
0 : 0
Udarnik
Lozovik
04.05.2014 16:30
Obilić
0 : 0
Udarnik
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Borac
Žabari
04.05.2014 16:30
Homoljac
3 : 1
Borac
Sloga (S)
Sjenica
1 : 4
FAP
Priboj
04.05.2014 16:30
Sloga (S)
1 : 4
FAP
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Pukovac
Pukovac
04.05.2014 16:30
Zaplanjac
1 : 0
Pukovac
Dinamo
Vranje
7 : 4
Balkanski
Dimitrovgrad
04.05.2014 16:30
Dinamo
7 : 4
Balkanski
Radan
Lebane
3 : 2
Lužnica
Babušnica
04.05.2014 16:30
Radan
3 : 2
Lužnica
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
04.05.2014 16:30
BSK Bujanovac
1 : 3
Vlasina
Bukovik
Razanj
2 : 0
Budućnost
Popovac
04.05.2014 16:30
Bukovik
2 : 0
Budućnost
OFK Bor
Bor
6 : 0
Dragocvet
Dragocvet
04.05.2014 16:30
OFK Bor
6 : 0
Dragocvet
Borac (B)
Bivolje
2 : 1
Lugomir
Rakitovo
04.05.2014 16:30
Borac (B)
2 : 1
Lugomir
Juhor
Obrež
1 : 2
Trajal
Kruševac
04.05.2014 16:30
Juhor
1 : 2
Trajal
Majdanpek
Majdanpek
0 : 3
Ozren
Sokobanja
04.05.2014 16:30
Majdanpek
0 : 3
Ozren
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
Kablovi
Zaječar
04.05.2014 16:30
Župa
2 : 2
Kablovi
Rembas
Resavica
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
04.05.2014 16:30
Rembas
1 : 1
SFS Borac
Bačka (P)
Pačir
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
04.05.2014 16:30
Bačka (P)
1 : 0
Kozara
Borac (Sakule)
Sakule
7 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
04.05.2014 16:30
Borac (Sakule)
7 : 0
OFK Kikinda
Index
Novi Sad
2 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
04.05.2014 10:00
Index
2 : 1
Jedinstvo
Baćevac
Baćevac
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
04.05.2014 17:30
Baćevac
2 : 1
Balkan Mirijevo
Vrčin
Vrčin
3 : 0
PKB
Padinska skela
04.05.2014 17:30
Vrčin
3 : 0
PKB
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Ribnica
Jovac
04.05.2014 17:00
Budućnost
2 : 0
Ribnica
Morava
Mrsać
1 : 2
Borac (V)
Vraneši
04.05.2014 17:00
Morava
1 : 2
Borac (V)
Braća Vuković
Lađevci
4 : 1
Polet
Ratina
04.05.2014 17:00
Braća Vuković
4 : 1
Polet
Lazac
Lazac
3 : 1
Radnik
Ušće
04.05.2014 17:00
Lazac
3 : 1
Radnik
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 2
Mataruge
Mataruge
04.05.2014 17:00
Pazar Juniors 2011
1 : 2
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Granit
Jošanička banja
04.05.2014 17:00
Ibar
0 : 0
Granit
Radnički
Kovači
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
04.05.2014 17:00
Radnički
1 : 1
Goč
Spartak
Trnava
1 : 2
Slatina
Slatina
04.05.2014 17:00
Spartak
1 : 2
Slatina
Mladost (A)
Atenica
1 : 4
Jedinstvo (K)
Konjevići
04.05.2014 17:00
Mladost (A)
1 : 4
Jedinstvo (K)
Mladost (P)
Preljina
2 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
04.05.2014 17:00
Mladost (P)
2 : 1
Donja Vrbava
Prijevor
Prijevor
0 : 3
Ovčar
Markovica
04.05.2014 17:00
Prijevor
0 : 3
Ovčar
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 0
Omladinac
Zablaće (Čačak)
04.05.2014 17:00
Jedinstvo (GG)
4 : 0
Omladinac
Miokovci
Miokovci
0 : 0
Morava
Katrga
04.05.2014 17:00
Miokovci
0 : 0
Morava
Ćava
Grošnica
4 : 1
Šumadinac
Kragujevac
04.05.2014 16:30
Ćava
4 : 1
Šumadinac
Sloga D
Desimirovac
5 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
04.05.2014 16:30
Sloga D
5 : 0
OFK Bagremar
Srbija
Ilićevo
2 : 2
Seljak
Male Pčelice
04.05.2014 16:30
Srbija
2 : 2
Seljak
Korićani
Korićani
1 : 3
Partizan
Cerovac
04.05.2014 16:30
Korićani
1 : 3
Partizan
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Jadran
Kragujevac
04.05.2014 16:30
Kolonija
3 : 1
Jadran
Jedinstvo
Petrovac
0 : 2
Sušica
Kragujevac
04.05.2014 16:30
Jedinstvo
0 : 2
Sušica
ŽSK
Žirovnica
5 : 1
Šumadinac
Stojnik
04.05.2014 16:30
ŽSK
5 : 1
Šumadinac
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
04.05.2014 16:30
Junkovac
1 : 0
Lokomotiva
Vitlina-Bokanja
Gorovič
4 : 3
Šatornja
Šatornja
04.05.2014 16:30
Vitlina-Bokanja
4 : 3
Šatornja
Banja
Banja
0 : 0
Lepenica
Badnjevac
04.05.2014 16:30
Banja
0 : 0
Lepenica
Marjan
Knić
2 : 2
Vinča
Vinča
04.05.2014 16:30
Marjan
2 : 2
Vinča
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 0
Karađorđe
Rača
04.05.2014 16:30
Prvi srpski ustanak
5 : 0
Karađorđe
Borac
Pajsijević
5 : 0
Beli orlovi
Konjuša
04.05.2014 16:30
Borac
5 : 0
Beli orlovi
Šumadija
Azanja
0 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
04.05.2014 16:00
Šumadija
0 : 1
Bresje Superior
Borac
Ralja
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
04.05.2014 16:00
Borac
1 : 0
Mladi borac
Budućnost (R)
Ratari
4 : 2
Železničar (S)
Smederevo
04.05.2014 16:00
Budućnost (R)
4 : 2
Železničar (S)
Železničar (K)
Kusadak
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
04.05.2014 16:00
Železničar (K)
1 : 2
Osipaonica
Pobeda
Golobok
3 : 1
Bačinac
Bačinac
04.05.2014 16:00
Pobeda
3 : 1
Bačinac
SASK
Saraorci
1 : 2
Sloboda
Lipe
04.05.2014 16:00
SASK
1 : 2
Sloboda
Proleter
Vranovo
8 : 0
Glavaš
Glibovac
04.05.2014 16:00
Proleter
8 : 0
Glavaš
Budućnost (MK)
Mala Krsna
8 : 0
Polet
Trnovče
04.05.2014 16:00
Budućnost (MK)
8 : 0
Polet
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 3
Mlava
Malo Laole
04.05.2014 16:30
Trgovački
4 : 3
Mlava
Vihor
Maljurevac
4 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
04.05.2014 16:30
Vihor
4 : 1
Napredak 1936
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 2
Integral
Batuša
04.05.2014 16:30
Petar Dobrnjac
0 : 2
Integral
Beli Orao
Bradarac
2 : 1
Sloga
Burovac
04.05.2014 16:30
Beli Orao
2 : 1
Sloga
Omladinac
Šetonje
0 : 3
Polet
Suvi Do
04.05.2014 16:30
Omladinac
0 : 3
Polet
Basarac
Mišljenovac
4 : 1
Rudar
Krepoljin
04.05.2014 16:30
Basarac
4 : 1
Rudar
Makce
Makce
1 : 0
Mladost
Biskuplje
04.05.2014 11:00
Makce
1 : 0
Mladost
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
04.05.2014 17:00
Mladost (P)
4 : 2
Gučevo
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 3
Sindjelić
Lipnica
04.05.2014 17:00
Podrinje
1 : 3
Sindjelić
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 2
Drina
Ljubovija
04.05.2014 17:00
Jedinstvo (Š)
1 : 2
Drina
Radjevac
Krupanj
8 : 1
Majur
Majur
04.05.2014 17:00
Radjevac
8 : 1
Majur
Provo
Provo
3 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
04.05.2014 17:00
Provo
3 : 0
Hajduk Stanko
Antimon
Zajača
1 : 0
Mladi Borac
Dublje
04.05.2014 17:00
Antimon
1 : 0
Mladi Borac
Mladost (D)
Dračić
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
04.05.2014 16:00
Mladost (D)
2 : 1
Pepeljevac
Sečica
Seča reka
1 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
04.05.2014 16:00
Sečica
1 : 2
Jedinstvo (K)
Ariljska rampa
Požega
1 : 0
Železničar
Požega
04.05.2014 16:00
Ariljska rampa
1 : 0
Železničar
Perućac
Perućac
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
04.05.2014 16:00
Perućac
3 : 0
Crnokosa
Budućnost
Arilje
3 : 0
GP Zlatibor
Užice
04.05.2014 16:00
Budućnost
3 : 0
GP Zlatibor
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Višesava
Bajina Bašta
04.05.2014 16:00
Zlatibor
4 : 0
Višesava
Rutevac
Rutevac
7 : 0
Rad
Merošina
04.05.2014 16:30
Rutevac
7 : 0
Rad
Morava
Žitkovac
3 : 1
Mekiš
Mekiš
04.05.2014 16:30
Morava
3 : 1
Mekiš
Borac (T)
Trnjane
2 : 1
Orljane
Orljane
04.05.2014 16:30
Borac (T)
2 : 1
Orljane
Naisus
Rožina
1 : 4
Naša krila 1936
Belotinac
04.05.2014 16:30
Naisus
1 : 4
Naša krila 1936
Rasovača
Rasovača
2 : 2
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
04.05.2014 16:30
Rasovača
2 : 2
Mladi Radnik
Vrtište
Vrtište
2 : 2
Omladinac
Gornji Komren
04.05.2014 16:30
Vrtište
2 : 2
Omladinac
Brzi Brod
Brzi Brod
6 : 3
Rudar
Jelašnica
04.05.2014 16:30
Brzi Brod
6 : 3
Rudar
Budućnost
Prva Kutina
4 : 2
Proleter (M)
Mezgraja
04.05.2014 16:30
Budućnost
4 : 2
Proleter (M)
Crvena zastava
Hum
5 : 0
Morava
Krušce
04.05.2014 16:30
Crvena zastava
5 : 0
Morava
Mladost (L)
Lalinac
2 : 0
Aluminjum
Niš
04.05.2014 16:30
Mladost (L)
2 : 0
Aluminjum
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 1
OFK Niš
Niš
04.05.2014 16:30
Jedinstvo
1 : 1
OFK Niš
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
04.05.2014 16:30
Proleter (DV)
2 : 0
Sloboda
Mladost (M)
Medoševac
6 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
04.05.2014 16:30
Mladost (M)
6 : 1
Moravac 1948
Plantaža
Donje Stopanje
5 : 2
Lemind Livnica
Leskovac
04.05.2014 16:30
Plantaža
5 : 2
Lemind Livnica
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Progres
Ladovica
04.05.2014 16:30
Šumadija
2 : 0
Progres
Mladi Borac
Živkovo
1 : 4
Budućnost
Orašje
04.05.2014 16:30
Mladi Borac
1 : 4
Budućnost
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
04.05.2014 16:30
Zloćudovo
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Umac
Miroševce
3 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
04.05.2014 16:30
Umac
3 : 1
Jedinstvo (G)
Gradac
Konopnica
3 : 2
Sloga
Lipovica
04.05.2014 16:30
Gradac
3 : 2
Sloga
Vučje
Vučje
2 : 0
Bobište
Bobište
04.05.2014 16:30
Vučje
2 : 0
Bobište
Dunđerski
Voljčinac
3 : 1
Polet
Samarinovac
04.05.2014 16:30
Dunđerski
3 : 1
Polet
Borac
Držanovac
0 : 2
Kosanica
Kuršumlija
04.05.2014 16:30
Borac
0 : 2
Kosanica
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
04.05.2014 16:30
Pobeda
3 : 3
Svetlost
Omladinac
Podina
2 : 2
N.S. Tatko
Stara Božurna
04.05.2014 16:30
Omladinac
2 : 2
N.S. Tatko
Kosovac
Prokuplje
0 : 3
Jastrebac
Blace
04.05.2014 16:30
Kosovac
0 : 3
Jastrebac
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
1 : 1
Gnjilan
Gnjilan
04.05.2014 16:30
Jedinstvo ( B.P)
1 : 1
Gnjilan
Željuša
Željuša
1 : 4
Padež
Petrovac
04.05.2014 16:30
Željuša
1 : 4
Padež
Napredak
Izvor
1 : 1
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
04.05.2014 16:30
Napredak
1 : 1
Mladost (P.R)
Jedinstvo ( P )
Pirot
5 : 3
Zadrugar
Krupac
04.05.2014 11:00
Jedinstvo ( P )
5 : 3
Zadrugar
Trešnjevka
Lopardince
2 : 6
Vranjska Banja
Vranjska Banja
04.05.2014 16:30
Trešnjevka
2 : 6
Vranjska Banja
Levosoje
Levosoje
2 : 2
Nebeski Anđeli
Vranje
04.05.2014 16:30
Levosoje
2 : 2
Nebeski Anđeli
Ternoci
Trnovac
4 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
04.05.2014 16:30
Ternoci
4 : 0
Mladost (S)
OFK Alakince
Alakince
1 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
04.05.2014 16:30
OFK Alakince
1 : 1
Mladost (B)
Vihor
Žbevac
2 : 3
OFK Pavlovac
Pavlovac
04.05.2014 16:30
Vihor
2 : 3
OFK Pavlovac
Gračanica
Gračanica
5 : 0
Brezovica
Štrpce
04.05.2014 16:30
Gračanica
5 : 0
Brezovica
Polet
Laplje Selo
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
04.05.2014 16:30
Polet
3 : 0
Čaglavica
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Sitnica
Lepina
04.05.2014 16:30
Radnički
0 : 3
Sitnica
Ugljare
Ugljare
0 : 3
Gracko
Staro Gracko
04.05.2014 16:30
Ugljare
0 : 3
Gracko
Mladost (D)
Dublje
2 : 2
Mladost (J)
Jovac
04.05.2014 17:00
Mladost (D)
2 : 2
Mladost (J)
Napredak (D)
Drenovac
2 : 2
BSK
Buljane
04.05.2014 17:00
Napredak (D)
2 : 2
BSK
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 3
Morava 1918
Ćuprija
04.05.2014 17:00
Jedinstvo
4 : 3
Morava 1918
Sloga
Donje Vidovo
5 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
04.05.2014 17:00
Sloga
5 : 1
Mladost (K)
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 0
Bratstvo
Međureč
04.05.2014 17:00
Kušiljevo
1 : 0
Bratstvo
Vinorača
Vinorača
1 : 4
Levač
Rekovac
04.05.2014 17:00
Vinorača
1 : 4
Levač
Budućnost
Miliva
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
04.05.2014 17:00
Budućnost
2 : 1
OFK Bratstvo
Naupare
Naupare
4 : 1
Mladost
Makrešane
04.05.2014 17:00
Naupare
4 : 1
Mladost
Trudbenik
Stalać
3 : 4
Čitluk
Čitluk
04.05.2014 17:00
Trudbenik
3 : 4
Čitluk
Temnić 1924
Varvarin
6 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
04.05.2014 17:00
Temnić 1924
6 : 2
Poljoprivrednik
Vinogradar
Zleginje
2 : 1
Jasika
Jasika
04.05.2014 17:00
Vinogradar
2 : 1
Jasika
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Šanac
Šanac
04.05.2014 17:00
Jedinstvo 1936
2 : 1
Šanac
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 5
FUD
Brus
04.05.2014 17:00
Pepeljevac
0 : 5
FUD
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Gradina
Pejovac
04.05.2014 17:00
Mačkovac
3 : 0
Gradina
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 0
Sloga Dašnica
Dašnica
04.05.2014 17:00
Jastrebac
0 : 0
Sloga Dašnica
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Zlot
Zlot
04.05.2014 11:00
Sloga
1 : 0
Zlot
Rajac
Rajac
2 : 5
Krivelj
Krivelj
04.05.2014 16:30
Rajac
2 : 5
Krivelj
Slatina
Bor
6 : 0
Blizna
Blizna
04.05.2014 16:30
Slatina
6 : 0
Blizna
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Radnički
Klokočevac
04.05.2014 16:30
Nemetali
3 : 1
Radnički
Mladost
Sumrakovac
3 : 0
OFK 019 Zaječar
Zaječar
04.05.2014 16:30
Mladost
3 : 0
OFK 019 Zaječar
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 0
BSK
Bogovina
04.05.2014 16:30
Bučje
3 : 0
BSK
Osnić
Osnić
3 : 1
Borac
Vražogrnac
04.05.2014 16:30
Osnić
3 : 1
Borac
ŠSK
Štipina
1 : 4
Trebič
Sokobanja
04.05.2014 16:30
ŠSK
1 : 4
Trebič
Omladinac
Grezna
1 : 1
Rudar (VČ)
Grljan
04.05.2014 16:30
Omladinac
1 : 1
Rudar (VČ)
Polet
Jablanica
1 : 2
OFK Knjaz
Trgovište
04.05.2014 16:30
Polet
1 : 2
OFK Knjaz
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
04.05.2014 17:00
Partizan (G)
1 : 0
Jugoslavija
Železničar
Pančevo
6 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
04.05.2014 17:00
Železničar
6 : 0
Budućnost (A)
Vulturul
Grebenac
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
04.05.2014 17:00
Vulturul
3 : 0
Radnički (B)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
8 : 0
Kolonija
Kovin
04.05.2014 17:00
Sloga (BNS)
8 : 0
Kolonija
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Sloga (P)
Plandište
04.05.2014 17:00
Crvena zvezda
1 : 2
Sloga (P)
Polet
Izbište
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
04.05.2014 17:00
Polet
1 : 0
Vojvodina
Slavija
Kovačica
0 : 0
BAK
Bela Crkva
04.05.2014 17:00
Slavija
0 : 0
BAK
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Mladost (O)
Omoljica
04.05.2014 17:00
Tempo
1 : 1
Mladost (O)
Proleter
Njegoševo
1 : 2
Jadran
Feketić
04.05.2014 17:00
Proleter
1 : 2
Jadran
Bačka
Mol
2 : 1
Čantavir
Čantavir
04.05.2014 17:00
Bačka
2 : 1
Čantavir
Olimpija (TS)
Totovo Selo
4 : 4
Panonija IM Topola
Panonija
04.05.2014 17:00
Olimpija (TS)
4 : 4
Panonija IM Topola
Subotica
Subotica
1 : 1
Bajša
Bajša
04.05.2014 10:00
Subotica
1 : 1
Bajša
Preporod
Novi Žednik
0 : 2
Olimpija (G)
Gunaroš
04.05.2014 17:00
Preporod
0 : 2
Olimpija (G)
Zadrugar
Lazarevo
1 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
04.05.2014 16:30
Zadrugar
1 : 1
Omladinac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
04.05.2014 16:30
Vojvodina (NM)
2 : 2
Vojvodina (B)
Borac
Aleksandrovo
2 : 3
Mladost Bambi
Lukićevo
04.05.2014 16:30
Borac
2 : 3
Mladost Bambi
Potisje
Knićanin
2 : 1
Rusanda
Melenci
04.05.2014 16:30
Potisje
2 : 1
Rusanda
Kordun
Kljajićevo
4 : 1
Crvenka
Crvenka
04.05.2014 17:00
Kordun
4 : 1
Crvenka
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 0
Polet
Karavukovo
04.05.2014 17:00
Omladinac (B)
0 : 0
Polet
BSK
Bački Brestovac
0 : 1
Kula
Kula
04.05.2014 17:00
BSK
0 : 1
Kula
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 2
Ljukovo
Ljukovo
04.05.2014 16:30
Hrtkovci
3 : 2
Ljukovo
Sremac
Vojka
6 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
04.05.2014 16:30
Sremac
6 : 0
Hajduk (V)
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 0
Rudar
Vrdnik
04.05.2014 16:30
LSK Laćarak
1 : 0
Rudar
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 2
1. Maj
Ruma
04.05.2014 16:30
Budućnost
2 : 2
1. Maj
Jadran
Golubinci
0 : 3
Radnički
Irig
04.05.2014 16:30
Jadran
0 : 3
Radnički
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 2
Budućnost (G)
Gložan
04.05.2014 16:30
Petrovaradin
0 : 2
Budućnost (G)
Jedinstvo
Rumenka
1 : 2
Tvrdjava
Bač
04.05.2014 16:30
Jedinstvo
1 : 2
Tvrdjava
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 2
Mladost (T)
Turija
04.05.2014 16:30
Sutjeska
2 : 2
Mladost (T)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 1
Borac
Šajkaš
04.05.2014 16:30
Mladost (BP)
1 : 1
Borac
Kabel
Novi Sad
2 : 2
TSK
Temerin
04.05.2014 10:00
Kabel
2 : 2
TSK
Obilić
Beograd
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
04.05.2014 17:00
Obilić
0 : 1
PKB Kovilovo
Borac
Lazarevac
3 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
04.05.2014 10:00
Borac
3 : 1
OFK Zabrežje
Posavina
Stubline
1 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
04.05.2014 17:00
Posavina
1 : 1
Veliki Borak
Strelac
Mislođin
2 : 0
Šumadija
Šopić
04.05.2014 17:00
Strelac
2 : 0
Šumadija
Stepojevac VAGA
Stepojevac
5 : 1
Mladost (B)
Baroševac
04.05.2014 17:00
Stepojevac VAGA
5 : 1
Mladost (B)
Selo Mladenovac
Mladenovac
5 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
04.05.2014 10:00
Selo Mladenovac
5 : 0
Velika Krsna
Napredak
Međulužje
0 : 3
Podunavac
Ritopek
04.05.2014 17:00
Napredak
0 : 3
Podunavac
Vlaška
Vlaška
4 : 4
Dunavac
Grocka
04.05.2014 17:00
Vlaška
4 : 4
Dunavac
Boleč
Boleč
3 : 4
Torlak
Beograd
04.05.2014 17:00
Boleč
3 : 4
Torlak
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 1
OFK Leštane
Leštane
04.05.2014 17:00
Nemenikuće
1 : 1
OFK Leštane
Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Magnohrom
Kraljevo
04.05.2014 17:00
Vrnjci
1 : 1
Magnohrom
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
04.05.2014 17:00
Zvezda
1 : 0
Jedinstvo
Morava (S)
Sirča
3 : 2
Tavnik
Tavnik
04.05.2014 17:00
Morava (S)
3 : 2
Tavnik
Partizan
Vrba
1 : 1
Čibukovac
Kraljevo
04.05.2014 17:00
Partizan
1 : 1
Čibukovac
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Napredak
Gračac
04.05.2014 17:00
Šumadija
1 : 0
Napredak
Jablanica
Jablanica
5 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
04.05.2014 16:00
Jablanica
5 : 0
Takovski Ustanak
Šumadija
Brdjani
1 : 1
Mladi Rudar
Rudnik
04.05.2014 16:00
Šumadija
1 : 1
Mladi Rudar
Brezak
Pranjani
2 : 4
Ozrem PMH
Ozrem
04.05.2014 16:00
Brezak
2 : 4
Ozrem PMH
Majdan
Majdan
2 : 2
Velereč 94
Velereč
04.05.2014 16:00
Majdan
2 : 2
Velereč 94
Šilopaj
Šilopaj
1 : 3
Mladost 09
Vraćevšnica
04.05.2014 16:00
Šilopaj
1 : 3
Mladost 09
Omladinac
Kalimanići
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
04.05.2014 16:30
Omladinac
1 : 1
Lunjevica
Planinac
Vujetinci
3 : 4
Kej
Čačak
04.05.2014 17:00
Planinac
3 : 4
Kej
Lugovi
Čačak
3 : 2
Parmenac
Parmenac
04.05.2014 17:00
Lugovi
3 : 2
Parmenac
Strelac
Miokovci
4 : 3
Polet (G)
Goričani
04.05.2014 17:00
Strelac
4 : 3
Polet (G)
Zadrugar
Gornja Trepča
3 : 3
Vujan
Prislonica
04.05.2014 17:00
Zadrugar
3 : 3
Vujan
Morava
Mojsinje
1 : 1
Premeća
Premeća
04.05.2014 17:00
Morava
1 : 1
Premeća
Prilike
Prilike
1 : 0
Jelica
Goračići
04.05.2014 11:00
Prilike
1 : 0
Jelica
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 5
Bratstvo
Dljin
04.05.2014 17:00
Vrelo
0 : 5
Bratstvo
Bjelica
Milatovići
1 : 2
Kotraža
Kotraža
04.05.2014 17:00
Bjelica
1 : 2
Kotraža
Radnički
Turica
1 : 5
Brezova
Brezova
04.05.2014 17:00
Radnički
1 : 5
Brezova
Jedinstvo (P)
Puhovo
6 : 0
Gradina
Rti
04.05.2014 17:00
Jedinstvo (P)
6 : 0
Gradina
Zastava
Kragujevac
3 : 2
Šumadija 1934
Drača
04.05.2014 16:30
Zastava
3 : 2
Šumadija 1934
Seljak
Cvetojevac
1 : 4
Borac
Drenovac
04.05.2014 16:30
Seljak
1 : 4
Borac
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 4
Azbest
aaa
04.05.2014 16:30
Mladost Teferič
3 : 4
Azbest
Botunje
Botunje
0 : 0
Sloga
Lužnice
04.05.2014 16:30
Botunje
0 : 0
Sloga
Mladost
Pajazitovo
5 : 0
Košutnjak
Kragujevac
04.05.2014 16:30
Mladost
5 : 0
Košutnjak
21. oktobar
Kragujevac
0 : 4
Kremenac
Rogojevac
04.05.2014 16:30
21. oktobar
0 : 4
Kremenac
Hajduk
Jovanovac
2 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
04.05.2014 16:30
Hajduk
2 : 2
OFK Žeželj
Proleter
Jelovik
3 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
04.05.2014 16:30
Proleter
3 : 3
Radoje Domanović
Jasenica
Božurnja
1 : 0
Sloga
Zagorica
04.05.2014 16:30
Jasenica
1 : 0
Sloga
Misača
Misača
0 : 1
Kopljari
Kopljari
04.05.2014 16:30
Misača
0 : 1
Kopljari
Plaskovac
Plaskovac
3 : 0
Trnava
Donja Trnava
04.05.2014 16:30
Plaskovac
3 : 0
Trnava
B 2000
Aranđelovac
0 : 3
BSK
Belosavci
04.05.2014 11:00
B 2000
0 : 3
BSK
Žabare
Žabare
2 : 3
Mladi rudar
Bukovik
04.05.2014 16:30
Žabare
2 : 3
Mladi rudar
Mladost (B)
Bošnjane
3 : 1
Meteor
Lapovo
04.05.2014 16:30
Mladost (B)
3 : 1
Meteor
Kotlenik
Guncati
4 : 2
Grivac
Grivac
04.05.2014 16:30
Kotlenik
4 : 2
Grivac
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 1
Mladost MG (S)
Saranovo
04.05.2014 16:30
Pobeda (Đ)
2 : 1
Mladost MG (S)
Pobeda (S)
Sepci
6 : 1
Karađorđe
Vučić
04.05.2014 16:30
Pobeda (S)
6 : 1
Karađorđe
Omladinac
Donja Rača
7 : 0
Bare
Bare
04.05.2014 16:30
Omladinac
7 : 0
Bare
BSK
Borač
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
04.05.2014 16:30
BSK
2 : 1
Sloga (M)
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 6
Mladost (R)
Rašković
04.05.2014 16:30
Sloga (Z)
0 : 6
Mladost (R)
Sloga
Miloševac
5 : 0
Omladinac
Rakinac
04.05.2014
Sloga
5 : 0
Omladinac
Jasenica
Kruševo
1 : 10
Jedinstvo
Krnjevo
04.05.2014
Jasenica
1 : 10
Jedinstvo
Podunavac
Udovice
2 : 1
Šumadinac
Binovac
04.05.2014
Podunavac
2 : 1
Šumadinac
Lunjevac
Lunjevac
3 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
04.05.2014
Lunjevac
3 : 0
Ravni Gaj
7. Jul
Vodanj
1 : 1
Drugovac
Drugovac
04.05.2014
7. Jul
1 : 1
Drugovac
Skobalj
Skobalj
0 : 3
Kolarac
Kolari
04.05.2014
Skobalj
0 : 3
Kolarac
Papazovac
Smederevo
9 : 2
Slavija
Smederevo
04.05.2014
Papazovac
9 : 2
Slavija
Vučak
Vučak
1 : 0
Jezava
Smederevo
04.05.2014
Vučak
1 : 0
Jezava
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
04.05.2014
Sloga
3 : 0
Vrbovac
Budućnost
Vezičevo
1 : 0
Omladinac (B)
Busur
04.05.2014 16:30
Budućnost
1 : 0
Omladinac (B)
Omladinac (M)
Mirijevo
4 : 1
Bata Bulić
Bistrica
04.05.2014 16:30
Omladinac (M)
4 : 1
Bata Bulić
Rudar
Stamnica
3 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
04.05.2014 16:30
Rudar
3 : 2
Omladinac (S)
Radnički
Knežica
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
04.05.2014 16:30
Radnički
2 : 1
Krilaš
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Zadrugar
Tabanovac
04.05.2014 16:30
Borac
2 : 1
Zadrugar
Napredak
Toponica
1 : 0
Polet
Aleksandrovac
04.05.2014 16:30
Napredak
1 : 0
Polet
Sloga (Ć)
Ćirikovac
6 : 1
Mlava
Bratinac
04.05.2014 16:30
Sloga (Ć)
6 : 1
Mlava
Dunavac
Kisiljevo
1 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
04.05.2014 16:30
Dunavac
1 : 3
Jedinstvo (Lj)
Sloga (D)
Drmno
4 : 1
Kurjače
Kurjače
04.05.2014 16:30
Sloga (D)
4 : 1
Kurjače
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 2
Napredak
Bubušinac
04.05.2014 16:30
Vojvoda Milenko
2 : 2
Napredak
Mladi Borac
Majilovac
0 : 3
Borac
Klenovnik
04.05.2014 16:30
Mladi Borac
0 : 3
Borac
Karađorđe
Mišar
1 : 1
Radnički
Koceljeva
04.05.2014 17:00
Karađorđe
1 : 1
Radnički
Galeb
Cerovac
2 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
04.05.2014 17:00
Galeb
2 : 2
Vlašić
Sloga Mat
Matijevac
2 : 0
Trešnjevka
Trbusac
04.05.2014 17:00
Sloga Mat
2 : 0
Trešnjevka
Borac
Vladimirci
7 : 0
Mladost Zvezd
Zvezd
04.05.2014 17:00
Borac
7 : 0
Mladost Zvezd
Cerić
Miokus
4 : 5
Mrovska
Mrovska
04.05.2014 17:00
Cerić
4 : 5
Mrovska
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
04.05.2014 17:00
Jedinstvo
3 : 1
Milan Orlić
Sloga K
Korenita
0 : 0
Cerova
Cerova
04.05.2014 17:00
Sloga K
0 : 0
Cerova
Borac Lešnica
Lešnica
3 : 0
Bratstvo
Krupanj
04.05.2014 17:00
Borac Lešnica
3 : 0
Bratstvo
Stolice
Krupanj
2 : 0
Mladost
Borina
04.05.2014 17:00
Stolice
2 : 0
Mladost
Borac K
Kozjak
4 : 0
Hajduk
Ribarica
04.05.2014 17:00
Borac K
4 : 0
Hajduk
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
04.05.2014 17:00
Cer
4 : 0
Studenac
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
8 : 1
Napredak BP
Banovo Polje
04.05.2014 17:00
Budućnost PD
8 : 1
Napredak BP
Premijer
Badovinci
2 : 0
Gorki
Glušci
04.05.2014 17:00
Premijer
2 : 0
Gorki
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 2
Partizan
Drenovac
04.05.2014 17:00
Sloboda
3 : 2
Partizan
Sloga
Duvanište
3 : 1
Torpedo
Tabanović
04.05.2014 17:00
Sloga
3 : 1
Torpedo
Duško
Klenje
1 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
04.05.2014 17:00
Duško
1 : 2
BMR Petlovača
Budućnost ZM
Zminjak
5 : 0
Napredak RIB
Ribari
04.05.2014 17:00
Budućnost ZM
5 : 0
Napredak RIB
Napredak MB
Mačvanski Belotić
2 : 1
Drina
Badovinci
04.05.2014 17:00
Napredak MB
2 : 1
Drina
Proleter
Šabac
1 : 5
Milicionar
Bogatić
04.05.2014 17:00
Proleter
1 : 5
Milicionar
Napredak BP
Banovo Polje
3 : 5
Proleter
Šabac
04.05.2014 17:00
Napredak BP
3 : 5
Proleter
Drina
Badovinci
2 : 1
Budućnost ZM
Zminjak
04.05.2014 17:00
Drina
2 : 1
Budućnost ZM
Napredak RIB
Ribari
0 : 3
Duško
Klenje
04.05.2014 17:00
Napredak RIB
0 : 3
Duško
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 0
Sloga
Duvanište
04.05.2014 17:00
BMR Petlovača
3 : 0
Sloga
Torpedo
Tabanović
5 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
04.05.2014 17:00
Torpedo
5 : 3
Sloboda
Partizan
Drenovac
2 : 2
Premijer
Badovinci
04.05.2014 17:00
Partizan
2 : 2
Premijer
Liplje
Liplje
3 : 5
Borac
Rajković
04.05.2014 16:00
Liplje
3 : 5
Borac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 1
Kolubara 2
Valjevo
04.05.2014 16:00
Milenko Pavlović
0 : 1
Kolubara 2
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
04.05.2014 16:00
Rajac
2 : 1
Tešnjar
Ribnikar
Pecka
3 : 0
Iskra
Donja Bukovica
04.05.2014 16:00
Ribnikar
3 : 0
Iskra
Polet
Popučke
3 : 1
Beloševac
Beloševac
04.05.2014 16:00
Polet
3 : 1
Beloševac
Gunjevac
Gunjevac
0 : 4
Sovljak
Sovljak
04.05.2014 16:00
Gunjevac
0 : 4
Sovljak
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Rudar 1945
Radljevo
04.05.2014 16:00
OFK Stublenica
0 : 1
Rudar 1945
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 1
Stepanje
Stepanje
04.05.2014 16:00
Polet (DL)
2 : 1
Stepanje
Omladinac
Kalinovac
3 : 4
Ratkovac
Ratkovac
04.05.2014 16:00
Omladinac
3 : 4
Ratkovac
Proleter
Bajevac
1 : 0
Polet (T)
Takovo
04.05.2014 16:00
Proleter
1 : 0
Polet (T)
Bioska
Bioska
0 : 8
Prvi partizan
Užice
04.05.2014 15:00
Bioska
0 : 8
Prvi partizan
Borac
Srednja Dobrinja
4 : 1
Plavi tok
Dražinovići
04.05.2014 16:30
Borac
4 : 1
Plavi tok
Lauš
Lopaš
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
04.05.2014 16:30
Lauš
3 : 0
Blagaja
Trešnjica
Tvrdići
0 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
04.05.2014 16:30
Trešnjica
0 : 2
Napredak
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 1
Glumač
Glumač
04.05.2014 16:30
Dobrinjac
0 : 1
Glumač
Lazarica
Prilipac
9 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
04.05.2014 16:30
Lazarica
9 : 0
Pobeda
Savinac
Visibaba
9 : 2
Duškovci
Duškovci
04.05.2014 16:30
Savinac
9 : 2
Duškovci
Gorobilje
Gorobilje
1 : 5
Avijatičar
Vranjani
04.05.2014 16:30
Gorobilje
1 : 5
Avijatičar
Knežica
Knežica
2 : 0
Dušnik
Donji Dušnik
04.05.2014 16:30
Knežica
2 : 0
Dušnik
Moravac (Č)
Čečina
4 : 4
Pobeda
Rusna
04.05.2014 16:30
Moravac (Č)
4 : 4
Pobeda
Feniks 2012
Gornji Krupac
1 : 1
Polet (R)
Radevac
04.05.2014 16:30
Feniks 2012
1 : 1
Polet (R)
Napredak 2012
Krušje
2 : 4
Sloga (K)
Korman
04.05.2014 14:00
Napredak 2012
2 : 4
Sloga (K)
Kraljevo
Selo Kraljevo
4 : 1
Gredetin
Gredetin
04.05.2014 16:30
Kraljevo
4 : 1
Gredetin
OFK Draževac
Draževac
0 : 1
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
04.05.2014 11:00
OFK Draževac
0 : 1
OFK Sloga (D)
Tempo
Mozgovo
2 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
04.05.2014 16:30
Tempo
2 : 0
Vukašinovac
Sloga 1980
Jovanovac
4 : 0
Dobrič
Brest
04.05.2014 16:30
Sloga 1980
4 : 0
Dobrič
Padina
Padina
3 : 0
Aleksandrovo
Aleksandrovo
04.05.2014 10:00
Padina
3 : 0
Aleksandrovo
Baličevac 1974
Baličevac
3 : 2
Jastrebac
Krajkovac
04.05.2014 10:00
Baličevac 1974
3 : 2
Jastrebac
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 3
Sloga 1948 (M)
Malča
04.05.2014 16:30
Mladost (DK)
2 : 3
Sloga 1948 (M)
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Sečanica
Sečanica
04.05.2014 16:30
Radnički 1936
3 : 0
Sečanica
Sloga (DT)
Donja Trnava
2 : 1
Supovac
Supovac
04.05.2014 16:30
Sloga (DT)
2 : 1
Supovac
Vulkan 1963
Brenica
0 : 0
Mramor 1927
Mramor
04.05.2014 16:30
Vulkan 1963
0 : 0
Mramor 1927
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
04.05.2014 16:30
Stevan Nešticki
1 : 2
Čegar 1946 (DM)
Palilulac
Niš
12 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
04.05.2014 16:30
Palilulac
12 : 1
Mladost 1954 (DM)
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
2 : 1
Navalin
Navalin
04.05.2014 16:30
Mladost (DL)
2 : 1
Navalin
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 1
Železničar
Brestovac
04.05.2014 16:30
Sloboda
0 : 1
Železničar
Mladost (V)
Vinarce
4 : 0
Morava
Gložane
04.05.2014 16:30
Mladost (V)
4 : 0
Morava
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Polet
Stajkovce
04.05.2014 16:30
OFK Morava
2 : 1
Polet
OFK Brza
Brza
6 : 0
MB Marjan
Mala Biljanica
04.05.2014 16:30
OFK Brza
6 : 0
MB Marjan
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 1
Kumarevo
Kumarevo
04.05.2014 16:30
Omladinac
2 : 1
Kumarevo
Veternica
Leskovac
5 : 2
Jedinstvo
Šišava
04.05.2014 16:30
Veternica
5 : 2
Jedinstvo
Provalija
Pirot
0 : 3
Temac
Temska
04.05.2014 16:30
Provalija
0 : 3
Temac
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 0
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
04.05.2014 16:30
Lokomotiva
3 : 0
Mladost (M.S)
Borac
Barje Čiflik
5 : 0
Pobeda
Držina
04.05.2014 16:30
Borac
5 : 0
Pobeda
Kolare
Kolare
4 : 1
Crni Vrh
Deonica
04.05.2014 17:00
Kolare
4 : 1
Crni Vrh
Sindjelić (G)
Grabovac
1 : 6
Juhor
Glavinci
04.05.2014 17:00
Sindjelić (G)
1 : 6
Juhor
Sloga
Voljavče
3 : 1
Ursule
Ursule
04.05.2014 17:00
Sloga
3 : 1
Ursule
Napredak (SL)
Staro Lanište
1 : 1
Mladi radnik
Novo Lanište
04.05.2014 17:00
Napredak (SL)
1 : 1
Mladi radnik
Vinogradar
Crkvenac
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
04.05.2014 17:00
Vinogradar
1 : 0
Kupinovac
Resavac (S)
Subotica
7 : 0
Zenit
Oparić
04.05.2014 17:00
Resavac (S)
7 : 0
Zenit
Mladost (S)
Sikirica
0 : 3
Šumadija
Trešnjevica
04.05.2014 17:00
Mladost (S)
0 : 3
Šumadija
Hajduk
Čepure
3 : 1
Javor
Sladaja
04.05.2014 17:00
Hajduk
3 : 1
Javor
Napredak (SV)
Svojnovo
2 : 1
Polet
Senje
04.05.2014 17:00
Napredak (SV)
2 : 1
Polet
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 0
Napredak (ST)
Stubica
04.05.2014 17:00
Napredak (Z)
3 : 0
Napredak (ST)
Župski biseri
Lacisled
1 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
04.05.2014 16:30
Župski biseri
1 : 0
Rubin (Z)
Mladost (T)
Toljevac
6 : 5
14. Oktobar
Izbenica
04.05.2014 16:30
Mladost (T)
6 : 5
14. Oktobar
Ribnik
Gornji Ribnik
5 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
04.05.2014 16:30
Ribnik
5 : 2
Beli Orlovi
Rubin (DS)
Donji Stupanj
4 : 2
Mladi radnik
Bačina
04.05.2014 16:30
Rubin (DS)
4 : 2
Mladi radnik
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 1
Sloga
Lozna
04.05.2014 16:30
Mladost (DK)
2 : 1
Sloga
Dušan Ristić
Kukljin
3 : 0
OFK Ribare
Ribare
04.05.2014 17:00
Dušan Ristić
3 : 0
OFK Ribare
Rasina
Vitanovac
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
04.05.2014 17:00
Rasina
2 : 0
Gornji Stepoš
Sloga
Majdevo
2 : 3
13. April
Lomnica
04.05.2014 17:00
Sloga
2 : 3
13. April
Sebečevac
Sebečevac
3 : 1
Kapidžija
Kapidžija
04.05.2014 17:00
Sebečevac
3 : 1
Kapidžija
BSK
Bela Voda
1 : 0
Dvorane
Dvorane
04.05.2014 17:00
BSK
1 : 0
Dvorane
Parunovac
Parunovac
1 : 1
Kupci
Kupci
04.05.2014 17:00
Parunovac
1 : 1
Kupci
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 0
Dedina
Dedina
04.05.2014 17:00
Mudrakovac
2 : 0
Dedina
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
6 : 0
Omladinac
Vajuga
04.05.2014 16:30
Mala Vrbica 1958
6 : 0
Omladinac
Rtkovo
Rtkovo
0 : 3
Kladušnica
Kladušnica
04.05.2014 16:30
Rtkovo
0 : 3
Kladušnica
Egeta
Brza Palanka
1 : 3
Koča Andjelković
Tekija
04.05.2014 16:30
Egeta
1 : 3
Koča Andjelković
Pontes
Kostol
6 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
04.05.2014 16:30
Pontes
6 : 0
Velika Vrbica
Napredak
Korbovo
3 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
04.05.2014 16:30
Napredak
3 : 1
Lokomotiva
Vidrovac
Vidrovac
4 : 0
Urovica
Urovica
04.05.2014 17:00
Vidrovac
4 : 0
Urovica
Srbovo
Srbovo
3 : 1
Rečka
Rečka
04.05.2014 17:00
Srbovo
3 : 1
Rečka
Ratar
Jasenica
0 : 0
Malajnica
Malajnica
04.05.2014 17:00
Ratar
0 : 0
Malajnica
Graničar
Aleksandrovac
1 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
04.05.2014 17:00
Graničar
1 : 0
OFK Tamnič
Miloševo
Miloševo
4 : 1
Čubra
Čubra
04.05.2014 11:00
Miloševo
4 : 1
Čubra
Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Slatina
Negotin
04.05.2014 17:00
Kovilovo
1 : 2
Slatina
Smedovac
Smedovac
0 : 4
Deli Jovan
Sikole
04.05.2014 17:00
Smedovac
0 : 4
Deli Jovan
Rtanj
Vrmdža
0 : 3
Palilulac
Šarbanovac
04.05.2014 16:30
Rtanj
0 : 3
Palilulac
Slemen
Milušinac
0 : 2
Sloga
Žučkovac
04.05.2014 14:30
Slemen
0 : 2
Sloga
Omladinac
Blendija
4 : 2
Pobeda
Trubarevac
04.05.2014 16:30
Omladinac
4 : 2
Pobeda
Kosovo
Zvezdan
7 : 1
IMT
Boljevac
04.05.2014 16:30
Kosovo
7 : 1
IMT
Malinik
Podgorac
1 : 0
Timok
Trnavac
04.05.2014 16:30
Malinik
1 : 0
Timok
Pobeda
Samoš
2 : 3
Polet
Idvor
04.05.2014 17:00
Pobeda
2 : 3
Polet
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 2
Omladinac (O)
Opovo
04.05.2014 17:00
Mladost (V)
0 : 2
Omladinac (O)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Unirea
Uzdin
04.05.2014 17:00
Jedinstvo Stević
2 : 0
Unirea
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
04.05.2014 17:00
BSK Bavanište
1 : 3
Omladinac (D)
Proleter
Mramorak
2 : 4
Strela
Ivanovo
04.05.2014 17:00
Proleter
2 : 4
Strela
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
1 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
04.05.2014 17:00
Plavi Dunav 1932
1 : 1
Budućnost (BB)
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 1
Dolovo
Dolovo
04.05.2014 17:00
Stari Tamiš
3 : 1
Dolovo
Potporanj
Potporanj
3 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
04.05.2014 17:00
Potporanj
3 : 3
Karaš (J)
Ševac
Kusić
3 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
04.05.2014 17:00
Ševac
3 : 1
Vladimirovac
Hajdučica
Hajdučica
3 : 2
Dobrica
Dobrica
04.05.2014 17:00
Hajdučica
3 : 2
Dobrica
Hajduk
Šušara
2 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
04.05.2014 17:00
Hajduk
2 : 1
Jedinstvo
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 2
Dunav
Banatska Palanka
04.05.2014 17:00
Karaš (K)
0 : 2
Dunav
Ratar
Kruščica
3 : 0
Vinogradar
Gudurica
04.05.2014 17:00
Ratar
3 : 0
Vinogradar
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 5
Obilić
Novi Kneževac
04.05.2014 17:00
Jedinstvo (M)
0 : 5
Obilić
Hajduk
Podlokanj
0 : 4
Sloga
Ostojićevo
04.05.2014 17:00
Hajduk
0 : 4
Sloga
Tisa (P)
Padej
3 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
04.05.2014 17:00
Tisa (P)
3 : 1
Jedinstvo (SK)
Graničar
Đala
2 : 0
Tromedja
Majdan
04.05.2014 17:00
Graničar
2 : 0
Tromedja
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 0
Jadran
Sanad
04.05.2014 17:00
Horgoš 1911
4 : 0
Jadran
Đurđin
Đurđin
1 : 0
Bikovo
Bikovo
04.05.2014 17:00
Đurđin
1 : 0
Bikovo
Solid
Subotica
2 : 0
Žednik
Stari Žednik
04.05.2014 17:00
Solid
2 : 0
Žednik
Bratstvo
Ljutovo
4 : 3
Zrinjski 1932
Subotica
04.05.2014 17:00
Bratstvo
4 : 3
Zrinjski 1932
Lokomotiva
Subotica
1 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
04.05.2014 17:00
Lokomotiva
1 : 0
Hajduk
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 1
Udarnik
Višnjevac
04.05.2014 17:00
Elektrovojvodina
0 : 1
Udarnik
Pobeda
Pobeda
1 : 1
Mladost 1952
Gornja Rogatica
04.05.2014
Pobeda
1 : 1
Mladost 1952
Borac
Zrenjanin
2 : 1
OFK Klek
Klek
04.05.2014 16:30
Borac
2 : 1
OFK Klek
Radnički Ratar
Jaša Tomić
5 : 0
Zlatica
Zlatica
04.05.2014 16:30
Radnički Ratar
5 : 0
Zlatica
Mladost
Banatski Despotovac
6 : 0
Banat
Čenta
04.05.2014 16:30
Mladost
6 : 0
Banat
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 0
Omladinac
Botoš
04.05.2014 16:30
Proleter 2006
4 : 0
Omladinac
Naftagas
Boka
2 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
04.05.2014 16:30
Naftagas
2 : 0
OFK Gradnulica
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
Napredak
Banatska Topola
04.05.2014 16:30
2. Oktobar
1 : 1
Napredak
Borac
Iđoš
1 : 2
Delija
Mokrin
04.05.2014 16:30
Borac
1 : 2
Delija
Polet
Nakovo
0 : 4
ŽAK
Kikinda
04.05.2014 16:30
Polet
0 : 4
ŽAK
Bega
Novi Itebej
0 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
04.05.2014 16:30
Bega
0 : 0
Budućnost
Progresul
Torak
0 : 0
Olimpija
Torda
04.05.2014 16:30
Progresul
0 : 0
Olimpija
Napredak
Čestereg
3 : 2
Terekves
Hetin
04.05.2014 16:30
Napredak
3 : 2
Terekves
Roham
Nova Crnja
5 : 0
Proleter
Međa
04.05.2014 16:30
Roham
5 : 0
Proleter
Rusin
Ruski Krstur
4 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
04.05.2014 17:00
Rusin
4 : 0
Jedinstvo 1947
Jedinstvo
Ribarevo
2 : 4
OFK Šikara
Sombor
04.05.2014 17:00
Jedinstvo
2 : 4
OFK Šikara
Partizan
Kupusina
2 : 0
Dunav
Bački Monoštor
04.05.2014 17:00
Partizan
2 : 0
Dunav
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 1
Mladost
Kruščić
04.05.2014 17:00
Aleksa Šantić
0 : 1
Mladost
OFK Metalac
Sombor
3 : 0
Rastina 1918
Rastina
04.05.2014 17:00
OFK Metalac
3 : 0
Rastina 1918
Panonija
Lalić
1 : 3
Terekveš
Svilojevo
04.05.2014 17:00
Panonija
1 : 3
Terekveš
Graničar
Riđica
3 : 2
Dinamo
Sonta
04.05.2014 17:00
Graničar
3 : 2
Dinamo
Fruškogorac
Krčedin
0 : 5
Sloven
Sibač
04.05.2014 16:30
Fruškogorac
0 : 5
Sloven
Graničar
Grabovci
1 : 2
Fruška Gora
Ruma
04.05.2014 16:30
Graničar
1 : 2
Fruška Gora
Podunavac
Belegiš
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
04.05.2014 16:30
Podunavac
3 : 1
PSK Putinci
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 0
Napredak (P)
Popinci
04.05.2014 16:30
Jedinstvo (R)
0 : 0
Napredak (P)
Dunav
Novi Slankamen
1 : 4
ČSK Čortanovci
Čortanovci
04.05.2014 16:30
Dunav
1 : 4
ČSK Čortanovci
Šumar
Ogar
2 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
04.05.2014 16:30
Šumar
2 : 1
Jedinstvo (P)
Napredak (Ž)
Žarkovac
7 : 0
Sremac
Deč
04.05.2014 16:30
Napredak (Ž)
7 : 0
Sremac
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
04.05.2014 17:30
Graničar (K)
2 : 1
OFK Bačinci
Fruškogorac (K)
Kukujevci
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
04.05.2014 17:30
Fruškogorac (K)
2 : 1
Podrinje
Hajduk
Divoš
4 : 0
Sloboda
Šašinci
04.05.2014 16:30
Hajduk
4 : 0
Sloboda
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 0
Borac (M)
Martinci
04.05.2014 17:30
Jedinstvo (M)
3 : 0
Borac (M)
Srem
Sremska Rača
3 : 2
Sinđelić
Gibarac
04.05.2014 17:30
Srem
3 : 2
Sinđelić
Omladinac (M)
Molovin
1 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
04.05.2014 17:30
Omladinac (M)
1 : 4
OFK Zeka Buljubaša
Sirig
Sirig
3 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
04.05.2014 17:00
Sirig
3 : 2
Šajkaš 1908
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 3
Sofeks
Futog
04.05.2014 17:00
Fruškogorac
0 : 3
Sofeks
Proleter
Banoštor
2 : 2
Slavija
Novi Sad
04.05.2014 17:00
Proleter
2 : 2
Slavija
Vinogradar
Ledinci
2 : 1
Susek
Susek
04.05.2014 17:00
Vinogradar
2 : 1
Susek
Sremac Beomal
Čerević
1 : 3
OFK Futog
Futog
04.05.2014 17:00
Sremac Beomal
1 : 3
OFK Futog
Čenej
Čenej
2 : 0
Borac
Rakovac
04.05.2014 17:00
Čenej
2 : 0
Borac
Tatra
Kisač
3 : 1
Bačka
Begeč
04.05.2014 17:00
Tatra
3 : 1
Bačka
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
3 : 0
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
04.05.2014 16:00
Proleter (R.S.)
3 : 0
Mladost Radost (Srbob)
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
2 : 2
Miletić (Mošorin)
Mošorin
04.05.2014 16:00
Jedinstvo (Gosp.)
2 : 2
Miletić (Mošorin)
Mladost (Radič.)
Radičević
5 : 0
Sloga (Lok)
Lok
04.05.2014 16:00
Mladost (Radič.)
5 : 0
Sloga (Lok)
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
5 : 1
Obilić (Vilovo)
Vilovo
04.05.2014 16:00
Jedinstvo (B.P.S.)
5 : 1
Obilić (Vilovo)
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
3 : 2
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
04.05.2014 16:00
Bačka (Đurđ.)
3 : 2
Budućnost (S.S.)
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Iskra (Kucura)
Kucura
04.05.2014 16:00
Bečej 1918
1 : 0
Iskra (Kucura)
Napredak (Nadalj)
Nadalj
1 : 5
Hajduk (Čurug)
Čurug
04.05.2014 16:00
Napredak (Nadalj)
1 : 5
Hajduk (Čurug)
Slavija
Pivnice
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
04.05.2014 17:00
Slavija
1 : 0
Hercegovac
Krivanj
Selenča
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
04.05.2014 17:00
Krivanj
1 : 1
Krila Krajine
Maglić
Bački Maglić
1 : 0
Borac 46
Obrovac
04.05.2014 17:00
Maglić
1 : 0
Borac 46
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 3
Bačka
Despotovo
04.05.2014 17:00
Bački Hajduk
2 : 3
Bačka
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 0
Busije
Zemun
04.05.2014 17:00
OFK Petrovčić
1 : 0
Busije
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 2
BUSK
Beograd
04.05.2014 17:00
Novi Beograd
3 : 2
BUSK
Sindjelić 2012
Ugrinovci
5 : 2
Borac
Progar
04.05.2014 17:00
Sindjelić 2012
5 : 2
Borac
Mladost
Jabučki rit
5 : 1
Sparta
Beograd
04.05.2014 17:00
Mladost
5 : 1
Sparta
Pobednik
Beograd
1 : 2
Pionir
Besni Fok
04.05.2014 17:00
Pobednik
1 : 2
Pionir
Sloboda
Stubica
1 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
04.05.2014 17:00
Sloboda
1 : 2
Dimitrije Tucović
Polet
Mirosaljci
1 : 4
Rudar
Zeoke
04.05.2014 17:00
Polet
1 : 4
Rudar
OFK Budućnost
Dudovica
3 : 5
Mladost (Č)
Čibutkovica
04.05.2014 17:00
OFK Budućnost
3 : 5
Mladost (Č)
OFK Meljak
Meljak
3 : 1
Beljina
Beljina
04.05.2014 17:00
OFK Meljak
3 : 1
Beljina
Borac
Arnajevo
6 : 3
Rušanj
Rušanj
04.05.2014 17:00
Borac
6 : 3
Rušanj
Jedinstvo
Dren
9 : 2
Trstenica
Trstenica
04.05.2014 17:30
Jedinstvo
9 : 2
Trstenica
Belo Polje
Belo Polje
5 : 1
Rvati
Obrenovac
04.05.2014 17:30
Belo Polje
5 : 1
Rvati
Urovci
Urovci
4 : 1
Zadrugar
Orašac
04.05.2014 17:30
Urovci
4 : 1
Zadrugar
Vukićevica
Vukićevica
2 : 1
Omladinac
Veliko Polje
04.05.2014 17:30
Vukićevica
2 : 1
Omladinac
Polet
Grabovac
5 : 1
Poljane
Poljane
04.05.2014 17:30
Polet
5 : 1
Poljane
Šepšin
Šepšin
3 : 0
Borac
Amerić
04.05.2014 16:30
Šepšin
3 : 0
Borac
Sloga
Granice
2 : 7
Radnički PDM
Mladenovac
04.05.2014 16:30
Sloga
2 : 7
Radnički PDM
Senaja
Senaja
2 : 2
Omladinac
Rajkovac
04.05.2014 16:30
Senaja
2 : 2
Omladinac
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 2
Napredak
Dubona
04.05.2014 16:30
Ivanča
2 : 2
Napredak
OFK Slatina
Slatina
3 : 0
Vis
Parcani
04.05.2014 17:00
OFK Slatina
3 : 0
Vis
Denim
Drlupa
5 : 3
Mladost
Guberevac
04.05.2014 15:00
Denim
5 : 3
Mladost
Sloga 2012
Popović
3 : 5
Sibnica
Sibnica
04.05.2014 11:00
Sloga 2012
3 : 5
Sibnica
OFK Rogača
Rogača
2 : 3
4 Juli
Mali Požarevac
04.05.2014 17:00
OFK Rogača
2 : 3
4 Juli
Mladost
Guberevac
9 : 2
Stojnik
Stojnik
04.05.2014 17:30
Mladost
9 : 2
Stojnik
Partizan
Kaluđerica
1 : 1
Zuce
Zuce
04.05.2014 17:00
Partizan
1 : 1
Zuce
Hajduk
Kamendol
0 : 2
OFK Mladost
Begaljica
04.05.2014 17:00