XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 313 utakmica za dan
Nedelja, 16 Mart 2014

Fudbal

Rad
Beograd
2 : 4
Partizan
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Sloboda
Čačak
0 : 2
Mačva
Šabac
Šapine
Šapine
0 : 2
Polet
Ljubić
Bane
Raška
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Partizan
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Dubočica 1923
Leskovac
2 : 0
Kopaonik
Brus
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Tabane Trgovački
Jagodina
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
SFK Moravac
Predejane
4 : 1
Car Konstantin
Niš
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Sinđelić
Niš
3 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Tekstilac
Odžaci
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Sloga
Temerin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Palić
Palić
Senta
Senta
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Železnik Lasta
Beograd
0 : 3
Žarkovo
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Hajduk
Beograd
1 : 2
Dorćol
Beograd
Turbina
Vreoci
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Srem
Jakovo
0 : 3
Šumadija
Jagnjilo
Budućnost
Dobanovci
0 : 2
BASK
Beograd
Dragačevo
Guča
0 : 0
Omladinac
Novo Selo
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Polet
Trbušani
Vodojaža
Grošnica
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Rudar
Baljevac
Karađorđe
Ribnica
0 : 1
Sloboda
Grbice
Obilić
Živica
1 : 0
Karađorđe
Topola
Napredak
Markovac
4 : 0
Udarnik
Lozovik
Šumadinac (B)
Brzan
0 : 2
Zvižd
Kučevo
Šumadinac 1913
Natalinci
1 : 4
Borac
Žabari
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Brezovica
Brezovica
Budućnost
Popovac
0 : 0
Pukovac
Pukovac
Borac (Sakule)
Sakule
0 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Index
Novi Sad
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk
Beška
1 : 6
Borac
Novi Sad
Železničar
Bara Venecija
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 0
PKB
Padinska skela
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Resnik
Resnik
0 : 2
GSP Polet
Beograd
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Slatina
Slatina
Šumadinac
Kragujevac
1 : 2
Budućnost
Resnik
Seljak
Male Pčelice
0 : 3
Partizan
Cerovac
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Ćava
Grošnica
0 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Sloga D
Desimirovac
0 : 1
Kolonija
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 3
Korićani
Korićani
Srbija
Ilićevo
0 : 5
Maršić
Maršić
Bresje Superior
Velika Plana
6 : 1
Bačinac
Bačinac
Osipaonica
Osipaonica
2 : 2
Sloboda
Lipe
Železničar (S)
Smederevo
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Polet
Trnovče
Šumadija
Azanja
1 : 2
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Borac
Ralja
1 : 2
Proleter
Vranovo
Budućnost (R)
Ratari
5 : 2
SASK
Saraorci
Železničar (K)
Kusadak
0 : 0
Pobeda
Golobok
Mlava
Malo Laole
3 : 1
Polet
Suvi Do
Sloga
Burovac
3 : 4
RSK
Rabrovo
Integral
Batuša
2 : 1
Rudar
Krepoljin
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 1
Makce
Makce
Vihor
Maljurevac
1 : 1
Basarac
Mišljenovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Đerdap
Golubac
Beli Orao
Bradarac
5 : 0
Omladinac
Šetonje
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Majur
Majur
Drina
Ljubovija
1 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 0
Jadar
Stupnica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 3
Provo
Provo
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 4
Radjevac
Krupanj
Jedinstvo (K)
Kalenić
2 : 3
GP Zlatibor
Užice
Železničar
Požega
1 : 1
Polet
Rasna
Sečica
Seča reka
2 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Ariljska rampa
Požega
1 : 4
Zlatibor
Čajetina
Budućnost
Arilje
1 : 0
Čajetina
Gostilje
Rutevac
Rutevac
1 : 0
Borac (T)
Trnjane
Naisus
Rožina
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 1
Palilula
Aleksinac
Malošište
Malošište
5 : 0
Mekiš
Mekiš
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Umac
Miroševce
1 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Gradac
Konopnica
5 : 1
Šumadija
Razgojna
Vučje
Vučje
3 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
Bobište
Bobište
1 : 0
Jablanica
Medveđa
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Progres
Ladovica
Sloga
Lipovica
2 : 1
Budućnost
Orašje
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladost (D)
Dublje
2 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Vinorača
Vinorača
1 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Budućnost
Miliva
2 : 4
OFK Tekstilac
Paraćin
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
Levač
Rekovac
1 : 0
Morava (R)
Ribare
Bratstvo
Međureč
1 : 1
BSK
Buljane
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Polet
Izbište
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Slavija
Kovačica
8 : 0
Vulturul
Grebenac
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Železničar
Pančevo
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina
Crepaja
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Bačka
Mol
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Čantavir
Čantavir
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Bajša
Bajša
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 1
Mladost Bambi
Lukićevo
Vojvodina (P)
Perlez
1 : 0
Rusanda
Melenci
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 0
Krajina
Krajišnik
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Sloga
Čonoplja
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
ŽAK
Sombor
Omladinac (D)
Deronje
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Hajduk
Stapar
1 : 0
Polet
Karavukovo
Kula
Kula
0 : 4
Zadrugar
Srpski Miletić
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 0
Sloven (R)
Ruma
Jadran
Golubinci
0 : 1
Partizan
Vitojevci
Radnički
Irig
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Budućnost (G)
Gložan
3 : 0
Borac
Šajkaš
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 1
Veternik
Veternik
Jedinstvo
Rumenka
0 : 2
ŽSK
Žabalj
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
13. maj
Zemun
1 : 2
Borac
Ostružnica
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 2
Vranić
Vranić
Borac
Lazarevac
1 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Posavina
Stubline
0 : 3
Strelac
Mislođin
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Dunavac
Grocka
Podunavac
Ritopek
1 : 1
OFK Leštane
Leštane
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Pudarci
Pudarci
Napredak
Međulužje
2 : 1
Vinča
Vinča
Kosmaj
Ralja
2 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Vlaška
Vlaška
0 : 3
Boleč
Boleč
Galeb
Cerovac
0 : 0
Karađorđe
Mišar
Dumača
Pocerski Metković
1 : 0
Radnički
Koceljeva
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 1
Cerić
Miokus
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Borac
Vladimirci
6 : 1
Sloga Krnic
Krnić
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 0
Mladost Zvezd
Zvezd
Volujac
Volujac
3 : 2
Mrovska
Mrovska
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 1
Borac Lešnica
Lešnica
Stolice
Krupanj
3 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Borac K
Kozjak
1 : 1
Sloga K
Korenita
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Hajduk
Ribarica
1 : 1
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Mladost
Borina
0 : 0
Cerova
Cerova
Bratstvo
Krupanj
0 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Napredak BP
Banovo Polje
2 : 6
BMR Petlovača
Petlovača
Torpedo
Tabanović
3 : 0
Napredak RIB
Ribari
Partizan
Drenovac
2 : 1
Drina
Badovinci
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
3 : 2
Proleter
Šabac
Premijer
Badovinci
2 : 1
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 1
Budućnost ZM
Zminjak
Sloga
Duvanište
1 : 1
Duško
Klenje
Toplica
Šarlinac
0 : 0
Dušnik
Donji Dušnik
Knežica
Knežica
2 : 0
Pobeda
Rusna
Polet (R)
Radevac
0 : 1
Sloga (K)
Korman
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 0
Gredetin
Gredetin
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Feniks 2012
Gornji Krupac
3 : 0
Tempo
Mozgovo
Polet (V)
Vitoševac
4 : 1
OFK Draževac
Draževac
Javor
Sladaja
4 : 0
Polet
Senje
Rubin (Z)
Zalogovac
0 : 0
Ušće
Stalać
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 2
Mladi radnik
Bačina
14. Oktobar
Izbenica
1 : 1
Omladinac
Pojate
Župski biseri
Lacisled
3 : 0
Sloga
Lozna
Mladost (T)
Toljevac
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 0
Blagotin
Poljna
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
OFK Ribare
Ribare
2 : 0
Kapidžija
Kapidžija
13. April
Lomnica
1 : 0
Dvorane
Dvorane
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Kupci
Kupci
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 2
Dedina
Dedina
Rasina
Vitanovac
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Sloga
Majdevo
3 : 0
Parunovac
Parunovac
Sebečevac
Sebečevac
2 : 1
BSK
Bela Voda
Karaš (J)
Jasenovo
4 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Dobrica
Dobrica
4 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 2
Vinogradar
Gudurica
Potporanj
Potporanj
2 : 0
Ratar
Kruščica
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Ševac
Kusić
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Hajdučica
Hajdučica
4 : 1
Hajduk
Šušara
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
6 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Sloga
Ostojićevo
4 : 1
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Jadran
Sanad
5 : 3
Tisa B (A)
Adorjan
Tisa (P)
Padej
0 : 0
Graničar
Đala
Rusin
Ruski Krstur
0 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Metalac
Sombor
3 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Panonija
Lalić
0 : 3
Partizan
Kupusina
Graničar
Riđica
6 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Dinamo
Sonta
4 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Rastina 1918
Rastina
1 : 7
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Šumar
Ogar
0 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Sloga Milšped
Krnješevci
0 : 1
Podunavac
Belegiš
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 0
Napredak (P)
Popinci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Napredak (Ž)
Žarkovac
3 : 0
Graničar
Grabovci
Sremac
Deč
1 : 1
Sloven
Sibač
Carevac
Carevac
7 : 0
Desine
Desine
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
Pek
Kusiće
1 : 2
Polet
Bikinje
Radnički
Požeženo
6 : 2
Graničar 2013
Zatonje
Kumane
Kumane
3 : 0
Mrčkovac
Mrčkovac
Električar
Šuvajić
0 : 0
OFK Vinci
Vinci
Usije
Usije
2 : 1
Barič
Barič
Ram
Ram
5 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Stig 1955
Beranje
1 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Dunav
Ostrovo
2 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak 1947
Batovac
2 : 2
Sloga (L)
Lučica
Napredak (P)
Poljana
2 : 0
Sopot
Požarevac
Proleter
Požarevac
4 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Stevka Bozurevka
Bozurevac
3 : 0
Vinogradar
Riljac
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
Omladinac (O)
Odžaci
Drugari
Stanci
2 : 5
Grkljane
Grkljane
Lipovac
Lipovac
1 : 0
Jablanica
Jablanica
Zdravinje
Zdravinje
4 : 2
Polet (K)
Kobilje
Modrica
Modrica
5 : 3
Trmčare
Trmčare
Štitari
Štitari
0 : 5
OFK Budućnost
Kaonik
Arsenal
Tivat
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Zora
Spuž
0 : 0
Bokelj
Kotor
Jezero
Plav
1 : 1
Bratstvo
Cijevna
Igalo
Herceg Novi
2 : 0
Kom
Podgorica
Cetinje
Cetinje
2 : 1
Ibar
Rožaje
Zabjelo
Podgorica
0 : 2
Berane
Berane
Mladost
Velika Obarska
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Vitez
Vitez
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
5 : 0
Radnik
Bijeljina
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
3 : 0
Proleter
Teslić
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Sloboda Piont
Užice
Napredak
Kruševac
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Borac
Čačak
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 4
ČSK Pivara
Čelarevo
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Inđija
Inđija
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Arsenal
Kragujevac
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Bor
Bor
0 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Svrljig
Svrljig
0 : 3
Dinamo
Vranje
Toplicanin
Prokuplje
3 : 0
Palilulac
Niš
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 4
Spartak
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Borac
Čačak
Sloboda Point
Užice
2 : 3
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka 1901
Subotica
2 : 3
Inđija
Inđija
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Sevojno
Sevojno
Javor
Ivanjica
3 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Budućnost
Arilje
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
AS
Novi Pazar
4 : 0
Mladost (L)
Lučani
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 0
Čačak 94
Čačak
AS
Novi Pazar
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Nacional
Niš
1 : 1
Sloboda Point
Užice
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Zemun
Zemun
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Partizan
Beograd
5 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
OFK Hajduk
Kula
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
8 : 0
Banat
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Inđija
Inđija
Vršac
Vršac
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
BIP
Čačak
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 1
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Radnički 1905
Bajmok
4 : 1
Potisje
Kanjiža
Sloga (P)
Plandište
0 : 7
Banat
Vršac

Košarka

Partizan mts
Beograd
20 : 0
Szolnoki Olaj
Szolnok
Mladost (Z)
Zemun
83 : 82
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
Šabac
Šabac
87 : 71
Vojvodina
Novi Sad
Železničar
Inđija
83 : 75
Beovuk 72
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
76 : 100
Plana
Velika Plana
Ub
Ub
91 : 80
Železničar
Čačak
Polet
Ratina
71 : 86
Priboj
Priboj
Niš
Niš
76 : 70
Knjaževac
Knjaževac
Zdravlje Leskovac
Leskovac
81 : 64
Kuršumlija
Kuršumlija
Jug
Vranje
60 : 84
Bor RTB
Bor
Šumadija
Kragujevac
84 : 82
Partizan
Beograd
Topličanin 2012
Prokuplje
51 : 79
Paraćin
Paraćin
Student 2
Niš
44 : 76
Bor
Bor
Beočin
Beočin
82 : 50
Sivac
Sivac

Odbojka

Četvrtfinale
Radnički
Kragujevac
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Putevi
Ivanjica
Priboj
Priboj
1 : 3
Partizan
Lipljan
Rudar
Baljevac
3 : 1
Napredak 037
Kruševac
Bečej
Bečej
3 : 2
Botafogo
Novi Sad
Student
Niš
1 : 3
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Sloga
Pribojska Banja
3 : 0
Stars
Požega
Borac 2
Čačak
1 : 3
Sjenica
Sjenica
Đerdap
Kladovo
0 : 3
Zaječar
Zaječar

Rukomet

Metalac
Valjevo
25 : 28
Požarevac
Požarevac
Titel Džon Dir
Titel
26 : 30
Dinamo
Pancevo
Metalac
Valjevo
25 : 28
Požarevac
Požarevac
Jagodina
Jagodina
45 : 24
Radnički
Niš
Metalac
Kraljevo
30 : 40
Zlatar
Nova Varoš
Novi Pazar
Novi Pazar
25 : 34
Sloga
Požega
Crvena Zvezda
Beograd
29 : 34
Naisa
Niš
BMS Milenijum
Beograd
29 : 30
Radnički (KG)
Kragujevac
Knjaževac 2
Knjaževac
19 : 24
Žitorađa
Žitorađa
Jagodina 2
Jagodina
22 : 11
Vlasotince
Vlasotince
Radan
Lebane
25 : 33
Naisa 3
Niš

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
7 : 1
Forum
Vršac
Hajduk
Kula
2 : 5
Tango Liman
Novi Sad
Ekonomist
Beograd
2 : 6
TMF Adonis hospital
Beograd