XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Mladost - Gradina 4:2
2 25.08.2013 17:00 Sloga Dašnica - Mladost 1:0
3 28.08.2013 17:00 Mladost - Jastrebac 0:0
4 01.09.2013 17:00 Mačkovac - Mladost 2:0
5 08.09.2013 16:30 Mladost - Bošnjane 1:1
6 11.09.2013 16:30 Pepeljevac - Mladost 3:1
7 15.09.2013 16:30 Mladost - Jedinstvo 1936 2:1
8 21.09.2013 16:30 Vinogradar - Mladost 2:1
9 29.09.2013 15:30 Mladost - Temnić 1924 0:1
10 06.10.2013 15:30 Trudbenik - Mladost 2:1
11 09.10.2013 15:30 Mladost - Naupare 1:3
12 13.10.2013 15:30 Mladost - Čitluk 5:1
13 19.10.2013 14:30 Poljoprivrednik - Mladost 4:0
14 27.10.2013 13:30 Mladost - Jasika 2:1
15 03.11.2013 13:30 Šanac - Mladost 1:0
16 10.11.2013 13:30 Mladost - FUD 2:0
17 17.11.2013 13:00 Sloga Ćićevac - Mladost 1:3
18 09.03.2014 14:00 Gradina - Mladost 4:0
19 15.03.2014 14:30 Mladost - Sloga Dašnica 2:1
20 23.03.2014 14:30 Jastrebac - Mladost 2:1
21 30.03.2014 14:30 Mladost - Mačkovac 1:0
22 02.04.2014 16:00 Bošnjane - Mladost 2:0
23 06.04.2014 16:00 Mladost - Pepeljevac 3:2
24 13.04.2014 16:00 Jedinstvo 1936 - Mladost 2:1
25 23.04.2014 16:00 Mladost - Vinogradar 2:0
26 27.04.2014 16:30 Temnić 1924 - Mladost 4:0
27 30.04.2014 16:30 Mladost - Trudbenik 6:1
28 04.05.2014 17:00 Naupare - Mladost 4:1
29 11.05.2014 17:00 Čitluk - Mladost 3:2
30 25.05.2014 17:00 Mladost - Poljoprivrednik 1:1
31 01.06.2014 17:30 Jasika - Mladost 1:1
32 04.06.2014 17:30 Mladost - Šanac 2:1
33 08.06.2014 17:30 FUD - Mladost 3:3
34 15.06.2014 17:30 Mladost - Sloga Ćićevac 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Temnić 1924 34 26 5 3 83
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Poljoprivrednik 34 23 4 7 73
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" FUD 34 21 7 6 70
4 Sloga Ćićevac 34 17 9 8 60
5 Jastrebac 34 16 4 14 52
6 Sloga Dašnica 34 15 6 13 51
7 Bošnjane 34 14 9 11 51
8 Vinogradar (-2) 34 16 5 13 51
9 Šanac 34 14 7 13 49
10 Mladost 34 13 5 16 44
11 Naupare 34 12 3 19 39
12 Mačkovac (-1) 34 10 8 16 37
13 Gradina 34 11 2 21 35
14 Trudbenik 34 8 10 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pepeljevac (-1) 34 9 7 18 33
16 Čitluk (-1) 34 10 4 20 33
17 Jedinstvo 1936 (-1) 34 9 5 20 31
18 Klub se ugasio Jasika (-5) 34 8 8 18 27