XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 572 utakmica za dan
Subota, 19 Oktobar 2013

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
2 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Sloboda Point
Užice
Javor Matis
Ivanjica
1 : 2
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Donji Srem
Pećinci
1 : 1
Čukarički
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 1
Spartak
Subotica
Teleoptik
Zemun
1 : 2
Mladost (L)
Lučani
Borac
Čačak
1 : 0
Dolina
Padina
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Proleter
Novi Sad
4 : 0
Radnik
Surdulica
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Timok
Zaječar
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 0
Bežanija
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 1
Inđija
Inđija
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Omladinac
Novo Selo
3 : 1
Karađorđe
Ribnica
Rudar
Baljevac
0 : 2
Tutin
Tutin
Obilić
Živica
1 : 0
Sloga
Batočina
Gruža
Gruža
3 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Karađorđe
Topola
3 : 0
Železničar
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
7 : 1
Borac
Žabari
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 1
Jedinstvo (UB)
Ub
Borac
Šabac
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Ribnica
Mionica
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Napredak
Aleksinac
0 : 2
Vlasina
Vlasotince
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga
Leskovac
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnički
Lubnica
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Dunav
Prahovo
2 : 1
Ozren
Sokobanja
Bilećanin
Sečanj
0 : 5
Borac (Sakule)
Sakule
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Vršac
Vršac
2 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Vršac United
Vršac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Mladost
Bački Jarak
4 : 0
Hajduk
Beška
Omladinac
Novi Banovci
4 : 0
Polet
Sivac
Cement
Beočin
1 : 1
Sloga
Erdevik
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
IMT
Beograd
1 : 0
Vrčin
Vrčin
Palilulac
Krnjača
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 2
Grdica
Grdica
Partizan
Cerovac
1 : 1
Srbija
Ilićevo
Šumadinac
Stojnik
2 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Polet
Suvi Do
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sindjelić
Lipnica
1 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Majur
Majur
1 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 0
Tulari
Tulari
Mladost (V)
Vračević
3 : 0
Mladost (D)
Dračić
Zadrugar
Lajkovac
4 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Kačer
Belanovica
2 : 0
OFK Divci
Divci
Banjani
Banjani
0 : 2
OFK Osečina
Osečina
Spartak 1924
Ljig
2 : 3
Trlić
Trlić
Rubribreza
Rubribreza
0 : 1
ZSK
Valjevo
Crnokosa
Kosjerić
6 : 0
Sečica
Seča reka
Mekiš
Mekiš
5 : 0
Rad
Merošina
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Borac (A)
Azbresnica
5 : 0
Rasovača
Rasovača
Moravica
Subotinac
2 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
4 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Polet
Samarinovac
0 : 2
Kosanica
Kuršumlija
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Trbunje
Trbunje
5 : 2
Kosovac
Prokuplje
Spartak
Pirot
0 : 3
Zadrugar
Krupac
Pčinja
Trgovište
4 : 1
Čelik
Belo polje
Sloga (B)
Budriga
0 : 3
Mineralac
Klokot
Morava
Parteš
3 : 0
Oskar
Pasjane
Napredak (D)
Drenovac
0 : 2
Morava 1918
Ćuprija
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 1
BSK
Buljane
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 0
Mladost
Makrešane
FUD
Brus
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
Brestovac
Brestovac
2 : 1
Blizna
Blizna
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 1
Poreč
Donji milanovac
Zlot
Zlot
1 : 3
Ključ
Podvrška
Rgotina
Rgotina
5 : 1
Mladost
Sumrakovac
BSK
Bogovina
4 : 1
Rudar (P)
Podvis
AFK
Ada
3 : 2
Olimpija (G)
Gunaroš
Njegoš
Lovćenac
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Krivaja
Krivaja
4 : 1
Čoka
Čoka
Subotica
Subotica
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Begej
Žitište
1 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Krajina
Krajišnik
6 : 3
Rusanda
Melenci
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 0
Jedinstvo
Bočar
Naftagas
Elemir
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Polet
Karavukovo
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Graničar
Gakovo
0 : 6
OFK Odžaci
Odžaci
Stanišić
Stanišić
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
Borac
Bački Gračac
3 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Rudar
Vrdnik
1 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
1. Maj
Ruma
5 : 1
Sremac
Vojka
Tvrdjava
Bač
1 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Veternik
Veternik
0 : 2
ŽSK
Žabalj
Vojvodina (T)
Tovariševo
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Zmaj 1953
Zemun
0 : 0
BSK 2012
Batajnica
Napredak
Medoševac
1 : 3
Vranić
Vranić
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Vinča
Vinča
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Proleter
Pečenog
2 : 2
Zvezda
Čukojevac
Čibukovac
Kraljevo
2 : 2
Gruža
Vitanovac
Sloga
Miloševac
5 : 1
Omladinac
Rakinac
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Budućnost
Vezičevo
Mladost PP
Pocerski Pričinović
1 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 2
Cerova
Cerova
Milicionar
Bogatić
3 : 0
Budućnost ZM
Zminjak
Doljevac 1971
Doljevac
6 : 1
Real
Jasenica
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 4
Toplica
Šarlinac
Delijski Vis
Niš
1 : 0
Sloga 1948 (M)
Malča
MB Marjan
Mala Biljanica
1 : 2
Mladost (V)
Vinarce
Jedinstvo
Šišava
2 : 2
OFK Brza
Brza
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 2
Pobeda
Držina
Sloboda
Rasnica
0 : 2
Jerma
Sukovo
Sindjelić (G)
Grabovac
2 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Radnički
Tekija
3 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Rudar
Plazane
4 : 3
Istok 63
Plana
Blagotin
Poljna
2 : 1
Sloga
Lozna
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Mladi radnik
Bačina
OFK Sikole
Sikole
2 : 2
Deli Jovan
Sikole
Bukovik
Vrbovac
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Napredak 1976
Jošanica
6 : 1
Rtanj
Vrmdža
Timok
Trnavac
5 : 2
Kosovo
Zvezdan
Glogonj
Glogonj
2 : 3
Unirea
Uzdin
Obilić
Novi Kneževac
5 : 0
Tisa B (A)
Adorjan
Radnički Gladiolus
Tornjoš
2 : 1
Graničar
Đala
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Mićunovo
Mićunovo
Mladost
Kruščić
3 : 1
Partizan
Kupusina
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 1
Slavija
Novi Sad
Železničar
Novi Sad
1 : 2
Sirig
Sirig
OFK Futog
Futog
3 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Borac
Rakovac
2 : 5
Vinogradar
Ledinci
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 0
Kulpin
Kulpin
Studenski Grad
Novi Beograd
5 : 1
Borac
Progar
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 4
Institut
Zemun Polje
Olimpija
Beograd
2 : 3
Pionir
Besni Fok
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
3 : 2
Sloboda
Stubica
Rudar
Zeoke
0 : 1
OFK Burovo
Burovo
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Lazarevac
Lazarevac
2 : 0
OFK Budućnost
Dudovica
Rvati
Obrenovac
3 : 1
Jedinstvo
Dren
Zadrugar
Orašac
0 : 4
Trstenica
Trstenica
Omladinac
Veliko Polje
1 : 4
Belo Polje
Belo Polje
Poljane
Poljane
3 : 0
Urovci
Urovci
Polet
Grabovac
2 : 2
Vukićevica
Vukićevica
Mladost
Guberevac
1 : 1
OFK Slatina
Slatina
Rudar 2012
Babe
0 : 2
Vis
Parcani
Stojnik
Stojnik
2 : 4
Denim
Drlupa
Sibnica
Sibnica
1 : 7
Drlupa
Drlupa
Vojvoda
Dučina
0 : 4
Ropočevo
Ropočevo
4 Juli
Mali Požarevac
8 : 0
Sloga 2012
Popović
OFK Rogača
Rogača
0 : 0
Mladost
Mala Ivanča
Avala 1939
Beli Potok
5 : 0
Hajduk
Kamendol
Maskar
Maskar
3 : 2
Jarmenovci
Jarmenovci
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Ranilović
Ranilović
3 : 0
Gorski car
Garaši
Kusovac
Kusovac
2 : 1
Mladi Radnik
Dragušica
Feniks
Rača
2 : 6
Šumadija
Sipić
Napredak
Trnovče
4 : 0
Mladost(L)
Leskovac
Vukan
Ždrelo
2 : 2
Omladinac B
Šetonje
Manastirica
Manastirica
6 : 1
Melnica
Melnica
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Mladost (R)
Ranovac
2 : 3
Brana Paunović
Rašanac
Mlava
Zabrđe
1 : 0
B.S.K.
Bošnjak
Laolac
Veliko Laole
2 : 0
Radnik
Pankovo
Burovac
Burovac
1 : 3
Čokordin
Vošanovac
Dobrnje
Dobrnje
0 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Soko
Krvije
6 : 2
7 juli
Lopušnik
Zadrugar
Osanica
0 : 3
Budućnost
Milatovac
Borac
Vukovac
2 : 2
Zvezda
Izvarica
Kobilje
Kobilje
1 : 2
Radnik
Salakovac
BSK
Boževac
4 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Žika
Provo
2 : 1
Hajduk
Debrc
Bojić
Bojić
1 : 2
Pocerina
Jevremovac
Jevremovac
Jevremovac
4 : 2
OFK Varna
Varna
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
8 : 1
Mladost
Svileuva
Mladost Lo
Loznica
2 : 4
Rudar
Brasina
Azbukovica
Crnca
2 : 3
Sloga DB
Donja Bukovica
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
2 : 1
Vrhpolje
Vrhpolje
Grabovica
Gornja Bukovica
0 : 6
Crnča
Crnča
Krasava
Krasava
6 : 1
Tolisavac - VT
Tolisavac
7. Juli
Bela Crkva
7 : 0
DB Junajted
Donje Brezovice
Napredak
Uzveće
0 : 2
Radnik
Glogovac
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
6 : 0
Letnjikovac
Letnjikovac
Maovi MH
Maovi
4 : 3
Napredak
Ševarice
Sloga
Bogosavac
0 : 2
Omladinac
Slepčević
Fortuna Miki
Šabac
0 : 3
Radnički Šabački
Šabac
Culjkovic
Culjković
1 : 4
Cer
Petkovica
Gradac
Valjevo
1 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Sloga
Bogovađa
5 : 4
Nepričava
Nepričava
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 6
Goblen
Badince
Jedinstvo
Donja Lokošnica
2 : 1
Grdanica
Grdanica
Radnik 2013
Sisince
3 : 0
BSK
Belanovce
Turekovac
Turekovac
6 : 0
Vrhunac
Radonjica
Milanovo
Milanovo
2 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
Susica 2012
Kukolovce
Mladost
Tečić
1 : 5
Beočić
Beočić
Šumadinac
Dragovo
3 : 0
Goša
Vukmanovac
Radnički "B"
Svilajnac
3 : 0
Mladost "B"
Gložane
Parcane
Parcane
0 : 2
Kostrež
Ćićevac
Borac
Gornji Katun
0 : 2
Varvarin
Varvarin
Velika Morava
Selo Varvarin
5 : 2
Čukarički
Kruševica
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 3
Polet 57
Milutovac
Mladost
Mala Drenova
3 : 1
Stevka Bozurevka
Bozurevac
Stragari
Stragari
0 : 3
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
Jugovići
Bogdanje
2 : 0
Moravac-C 74
Selište
Padež
Padež
7 : 0
Meševo
Meševo
Zmajevac
Belasica
1 : 0
Lipovac
Lipovac
Graničar
Miletićevo
5 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Oniks
Lozovik
0 : 2
Mladost
Bukovče
Omladinac
Bunar
1 : 2
Belica
Belica
Hajduk
Miloševo
1 : 1
Šantarovac
Šantarovac
PSS-192
Jagodina
3 : 2
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 2
OFK Borac
Lovci
Strmovo
Strmovo
0 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Petka
Petka
6 : 2
Proleter
Vrbovno
Zeta
Golubovci
2 : 2
Dečić
Tuzi
Lovćen
Cetinje
2 : 1
Rudar
Pljevlja
Čelik
Nikšić
2 : 1
Budućnost
Podgorica
Mladost
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Mornar
Bar
0 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
Borac
Banja Luka
2 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Leotar
Trebinje
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Čelik
Zenica
3 : 2
Zrinjski
Mostar
Olimpic
Sarajevo
3 : 0
Radnik
Bijeljina
Mladost
Velika Obarska
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 0
Vitez
Vitez
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Travnik
Travnik
Rudar
Prijedor
3 : 0
Zvijezda
Gradačac
Sloga
Doboj
0 : 0
Modriča Maxima
Modriča
Kozara
Gradiška
1 : 1
Proleter
Teslić
Mladost
Gacko
0 : 0
Drina (Z)
Zvornik
Rudar
Ugljevik
2 : 6
Drina HE
Višegrad
Napredak
Donji Šepak
2 : 0
Podrinje
Janja
Sutjeska
Foča
1 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Novi Bečej
Novi Bečej
0 : 1
Napredak
Kruševac
Trijumf
Kragujevac
1 : 1
LASK Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
11 : 0
Jagodina
Jagodina
Mašinac
Niš
4 : 2
Požarevac
Požarevac
Nives
Knjaževac
0 : 2
Lemind Lavice
Leskovac
Kolibri
Kuršumlija
2 : 3
Kalemegdan
Beograd
Šabac
Šabac
0 : 6
Mačva
Šabac
Sloga
Zemun
0 : 0
Fruškogorac
Novi Sad
Gradac
Valjevo
1 : 3
Unafortuna 04
Kragujevac
Rubin
Mol
2 : 2
Polet
Sivac
Železničar
Pančevo
9 : 0
Budućnost
Gložan
Crvena zvezda
Beograd
9 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Inđija
Inđija
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Dinamo
Pančevo
7 : 0
Indeks
Novi Sad
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 4
Sloga 1940
Bajina Bašta
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 5
FAP
Priboj
Arsenal
Kragujevac
0 : 3
Mladost (L)
Lučani
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 0
Pobeda
Beloševac
Šumadija 1903
Kragujevac
7 : 0
BIP
Čačak
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Dinamo
Vranje
5 : 0
Radnik
Surdulica
Bor
Bor
0 : 0
Žitoradja
Žitorađa
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Radan
Lebane
Žarkovo
Beograd
2 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
BASK
Beograd
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Sloga
Lugavčina
Budućnost
Mala Krsna
4 : 2
SASK
Saraorci
Sloga
Lugavčina
3 : 3
Proleter
Vranovo
Borac
Ralja
4 : 1
Sloboda
Lipe
Pobeda
Golobok
11 : 1
Budućnost
Ratari
Glavaš
Glibovac
8 : 0
Bačinac
Bačinac
Polet
Trnovče
2 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
Udarnik
Lozovik
0 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
C.zvezda
Pavliš
3 : 7
Radnički (K)
Kovin
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
5 : 4
Vulturul
Grebenac
Mladost (O)
Omoljica
3 : 2
Železničar
Pančevo
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
0 : 3
Kolonija
Kovin
Slavija
Kovačica
2 : 4
Spartak
Debeljača
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
Borac (S)
Sakule
Dolina
Padina
0 : 3
Vojvodina
Crepaja
Dobrica
Dobrica
2 : 3
Polet
Idvor
Čukarički
Beograd
5 : 1
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Sloboda Point
Užice
Spartak
Subotica
1 : 1
Partizan
Beograd
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 2
Napredak
Kruševac
Mladost (L)
Lukićevo
5 : 0
Bečej
Bečej
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Železničar
Pančevo
0 : 1
Vrbas
Vrbas
OFK Hajduk
Kula
4 : 1
Bačka 1901
Subotica
Spartak
Subotica
7 : 3
Vršac
Vršac
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Banat
Zrenjanin
Zemun
Zemun
3 : 0
Bežanija
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Internacional
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
BSK Borča
Borča
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
BASK
Beograd
0 : 0
Dominus
Beograd
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Bane
Raška
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 3
Sloga 1940
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
1 : 3
Sloga (P)
Požega
Polet (LJ)
Ljubic
1 : 4
BIP
Čačak
Čantavir
Čantavir
2 : 2
Senta
Senta
Olimpia B
Totovo Selo
3 : 1
Bačka
Pačir
Palić
Palić
1 : 3
Olimpia A
Totovo Selo
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 1
Tavankut
Tavankut
Dolina
Padina
4 : 2
Borac (St)
Starčevo
Proleter
Banatski Karlovac
5 : 2
Mika Antić
Pančevo
Omladinac (O)
Opovo
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Čukarički
Beograd
0 : 0
Rad
Beograd
Sloboda Point
Užice
6 : 0
Smederevo
Smederevo
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
Bečej
Bečej
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Železničar
Pančevo
3 : 0
Vrbas
Vrbas
OFK Hajduk
Kula
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Spartak
Subotica
6 : 1
Vršac
Vršac
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Vojvodina
Novi Sad
10 : 0
Banat
Zrenjanin
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 5
Kiker
Kraljevo
Bane
Raška
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
3 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Dragačevo
Guča
AFK
Ada
0 : 7
Subotica
Subotica
Banat
Vršac
5 : 0
Vršac
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
6 : 2
Polet
Izbište
Petar Urošev
Pančevo
3 : 3
Mika Antić
Pančevo
Dinamo
Pančevo
15 : 0
Strela
Ivanovo
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 6
Mladost (O)
Omoljica
Unirea
Uzdin
1 : 9
Budućnost (A)
Alibunar
Budućnost
Mala Krsna
2 : 5
SASK
Saraorci
Sloga
Lugavčina
2 : 2
Proleter
Vranovo
Borac
Ralja
3 : 1
Sloboda
Lipe
Pobeda
Golobok
4 : 1
Budućnost
Ratari
Glavaš
Glibovac
0 : 6
Bačinac
Bačinac
Polet
Trnovče
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Udarnik
Lozovik
2 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Borac 2
Čačak
0 : 1
Mladost Radost
Čačak
Obilić
Živica
4 : 3
Homoljac
Žagubica
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Železničar
Požarevac
Trgovački
Petrovac
4 : 0
Šapine
Šapine
Pazar Juniors
Novi Pazar
12 : 5
Granit
Jošanička Banja
Jošanica ND
Novi Pazar
5 : 1
Bane
Raška
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Internacional
Beograd
011
Beograd
2 : 0
BSK
Borča
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Radnički NB
Novi Beograd
Ada
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
Čantavir
Čantavir
2 : 5
Čoka
Čoka
Spartak '02
Subotica
2 : 0
Dribling
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 12
Spartak '01
Subotica
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Radnicki
Valjevo
Krusik 2
Valjevo
0 : 3
Buducnost
Valjevo
Zeleznicar
Lajkovac
0 : 3
Sampion
Valjevo
Šumadija 1903 I
Kragujevac
0 : 6
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
0 : 8
Apolon 4 I
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
1 : 3
Karađorđe
Rača
Gruža
Gruža
1 : 2
Slavija
Kragujevac
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
2 : 1
OFK Lešak
Lešak

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
79 : 72
Cibona
Zagreb
Cedevita
Zagreb
77 : 67
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Mega Vizura
Beograd
78 : 74
Krka
Novo Mesto
Borac
Čačak
73 : 52
Sloboda
Užice
Konstantin
Niš
64 : 58
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Metalac
Valjevo
80 : 64
Sloga
Kraljevo
Crnokosa
Kosjerić
82 : 81
FMP
Železnik
Vršac
Vršac
63 : 75
OKK Beograd
Beograd
Tamiš
Pančevo
76 : 71
Smederevo
Smederevo
Meridiana
Novi Sad
70 : 52
Napredak Rubin
Kruševac
Jagodina
Jagodina
65 : 60
Mladost (Č)
Čačak
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
85 : 58
Železničar
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
57 : 55
Morava
Vladičin Han
Radnički
Obrenovac
89 : 60
Beovuk 72
Beograd
Ub
Ub
90 : 76
Novi Pazar
Novi Pazar
Zlatar
Nova Varoš
90 : 71
Polet
Ratina
Plana
Velika Plana
91 : 74
Zlatibor
Čajetina
Sloga (D)
Despotovac
84 : 69
Sloga (P)
Požega
Rtanj
Boljevac
89 : 61
Radnik
Surdulica
Niš
Niš
70 : 59
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Knjaževac
Knjaževac
99 : 95
Jug
Vranje
Kuršumlija
Kuršumlija
75 : 80
Sokobanja
Sokobanja
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
86 : 82
Bor RTB
Bor
Velika Kikinda
Kikinda
74 : 78
Stara Pazova
Stara Pazova
Akademik
Srbobran
87 : 88
Vrbas
Vrbas
Hajduk
Kula
101 : 58
Nova Pazova
Nova Pazova
Jedinstvo
Novi Becej
79 : 64
Odžaci
Odžaci
Žitko Basket
Beograd
63 : 114
Slodes
Beograd
Astra
Beograd
66 : 70
BKK Radnički
Beograd
Ivanjica
Ivanjica
83 : 63
Klik
Arilje
Železničar
Lajkovac
95 : 98
Čačak Basket Tim
Čačak
M015
Šabac
71 : 103
Student BB
Bajina Bašta
Vlasotince
Vlasotince
68 : 86
Radan
Lebane
Ušće
Ušće
68 : 61
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumarice
Kragujevac
97 : 85
Starinski
Smederevo
Mladost
Smederevska Palanka
85 : 73
Paraćin
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
79 : 78
Stragari
Stragari
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 20
Korićani
Kragujevac
Feniks
Bačka Palanka
90 : 81
Budućnost
Novi Sad
Sloboda NS
Novi Sad
88 : 69
Sport Key Plus
Novi Sad
Mladost Veternik
Veternik
74 : 75
Selekta
Novi Sad
Kadet
Novi Sad
87 : 80
SO Koš
Sombor
Crvenka
Crvenka
20 : 0
Apatin
Apatin
Omladinac
Novi Banovci
77 : 81
LSK
Laćarak
Vojka
Vojka
97 : 65
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Partizan
Beograd
76 : 70
Vršac
Vršac
Jagodina 2001
Jagodina
45 : 53
Radivoj Korać
Beograd
Vojvodina Nis Gas
Novi Sad
50 : 56
Vrbas Medela
Vrbas
Šumadija
Kragujevac
74 : 55
Student Radnički
Niš
Stara Pazova
Stara Pazova
51 : 62
Spartak
Subotica
Proleter (NS)
Novi Sad
47 : 81
Basket Star
Senta
Loznica
Loznica
41 : 64
Ivanjica
Ivanjica
Kraljevo
Kraljevo
90 : 37
All Star
Prijepolje
Karaburma
Beograd
108 : 50
Železničar
Lajkovac
Ljubovija
Ljubovija
42 : 56
Time Out
Arilje

Odbojka

Đerdap
Kladovo
2 : 3
Ribnica
Kraljevo
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
Vojvodina NS seme
Novi Sad
Inđija
Inđija
1 : 3
Borac
Starčevo
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Smederevo
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Putevi
Ivanjica
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Železničar
Beograd
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Gračac
Gračac
3 : 0
Antena
Kruševac
Milenijum
Niš
2 : 3
Desetka
Niš
Radan
Lebane
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Vojvodina 2
Novi Sad
Futog
Futog
2 : 3
Vrbas
Vrbas
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Bavanište
Bavanište
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sloven
Ruma
VA 014
Valjevo
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Obrenovac
Obrenovac
1 : 3
Sterija
Beograd
Obilić
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Tehničar
Kraljevo
3 : 1
Rudar
Baljevac
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 0
Tutin
Tutin
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Partizan 2012
Vraneši
Banat
Vršac
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Bečej
Bečej
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Maglić 1953
Maglić
3 : 0
Spartak 2
Subotica
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Vest
Šid
Morava
Vladičin Han
3 : 0
K.V. Flaka
Preševo
MOK Topličanin 97
Prokuplje
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Topličanin 2
Prokuplje
0 : 3
Vranje
Vranje
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
Junior
Bujanovac
Surdulica
Surdulica
3 : 0
Mladost
Bosilegrad
Futog 2
Futog
0 : 3
Voša 2
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Smeč 5
Kragujevac
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Jedinstvo (U)
Užice
1 : 3
Tent
Obrenovac
Dinamo
Pančevo
0 : 3
NIS Spartak
Subotica
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Partizan Vizura
Beograd
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Varadin
Petrovaradin
Radnički (K)
Kragujevac
0 : 3
Mladost
Inđija
Zrenjanin 023
Zrenjanin
3 : 2
Libero ČA
Čačak
Radnički Beograd
Beograd
0 : 3
Kraguj
Kragujevac
Gimnazijalac
Kraljevo
0 : 3
Borac
Čačak
Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Ekonomac
Kraljevo
3 : 1
Tutin Stil Jasen
Tutin
Milenijum
Niš
3 : 2
Majdanpek FBC
Majdanpek
LE-016
Leskovac
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 1
Klek Srbijašume
Klek
Radnički
Kovin
3 : 2
FOK
Futog
Poštar 064
Beograd
3 : 2
Obilić
Beograd
Imlek
Beograd
0 : 3
Beograd
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Zvečan
Zvečan
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
Lučani
Lučani
3 : 0
Čačak
Čačak
Stars
Požega
0 : 3
Tara
Bajina Bašta
Futog 2
Futog
0 : 3
Futog vest
Futog
Žabalj Volej
Žabalj
0 : 3
Grbić
Temerin
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Čemp 07
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Banat
Vršac
3 : 0
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Krajišnik
Krajišnik
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
0 : 3
Volejstars
Zrenjanin
Žitište
Žitište
3 : 0
Koral
Vršac
Maks
Šid
3 : 0
Beočin Metal
Beočin
Apatin
Apatin
0 : 3
CVS
Sombor
Turija
Turija
1 : 3
Senta
Senta
Hajduk
Kula
3 : 2
NIS Spartak 2
Subotica
Volejstars
Sombor
3 : 1
Goks In
Bački Gračac
Bečej
Bečej
0 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Mladost
Martinci
0 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
Srem 022
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sloga
Čalma
Sremac
Vojka
3 : 1
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Topola
Bačka Topola
0 : 3
Kikinda 2
Kikinda
Vollejstar
Subotica
3 : 0
Čoka
Čoka
NIS Spartak 3
Subotica
0 : 3
KI 0230
Kikinda
Zlatica
Padej
0 : 3
Subotica
Subotica
Smeč
Veternik
2 : 3
Slavija
Novi Sad
Mladost
Čortanovci
0 : 3
NS Volej
Novi Sad
Fok
Novi Sad
3 : 0
Fortuna
Temerin
Volejbol 2000
Kać
0 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
SK Volej
Novi Sad
3 : 2
BiT
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 1
Libero
Bačko Gradište

Rukomet

Jugović Unimet
Kać
24 : 26
Metaloplastika
Šabac
Spartak Vojput
Subotica
25 : 24
Morava
Velika Plana
Rudar
Kostolac
25 : 21
Napredak
Kruševac
Železničar 1949
Niš
27 : 29
Crvena Zvezda
Beograd
Vrbas Carnex
Vrbas
28 : 20
Kolubara
Lazarevac
PKB
Padinska Skela
20 : 23
Radnički
Kragujevac
Planinka PV
Kuršumlija
35 : 22
Jagodina
Jagodina
Dinamo
Pancevo
29 : 23
ŽSK
Žabalj
Proleter
Zrenjanin
30 : 27
Crvena Zvezda
Mokrin
Novi Beograd
Beograd
27 : 27
Požarevac
Požarevac
Vranje 1957
Vranje
25 : 31
Jastrebac
Blace
BSK Heba
Bujanovac
19 : 19
Žitorađa
Žitorađa
Planinka
Kuršumlija
35 : 22
Jagodina
Jagodina
Sloga
Požega
31 : 20
Radnički 2
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
21 : 25
Mokra Gora
Zubin Potok
Šamot 65
Arenđelovac
36 : 27
Mladost
Čačak
Priboj
Priboj
23 : 30
Zlatar
Nova Varoš
Karađorđe
Topola
23 : 36
Prva Petoletka
Trstenik
Lokomotiva
Lapovo
44 : 15
Sloga
Kraljevo
Mladost 1949
Zaječar
34 : 31
Rembas
Resavica
Majdanpek
Majdanpek
30 : 28
Rtanj
Boljevac
Metalac
Futog
27 : 22
Jedinstvo
Novi Bečej
Vladimirovac
Vladimirovac
33 : 31
Hajduk
Čurug
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
30 : 22
Radnički-Cement
Novi Sad
Srem Sm
Sremska Mitrovica
23 : 20
Kikinda
Kikinda
Morava
Vladičin Han
20 : 32
Bela Palanka
Bela Palanka
Spartak
Debeljaca
33 : 28
Crepaja
Crepaja
Budućnost
Alibunar
39 : 31
Dinamo 2
Pančevo
Glogonj
Glogonj
32 : 28
Mladost (O)
Omoljica
Omladinac (I)
Ilandža
21 : 27
Dolovo
Dolovo
Mladost (O)
Omoljica
33 : 33
Omladinac (I)
Ilandža
Crepaja
Crepaja
25 : 22
Omladinac (D)
Deliblato
Radnički
Kovin
39 : 33
Spartak
Debeljaca
Prigrevica
Prigrevica
27 : 34
Kljajićevo
Kljajićevo
Partizan (H)
Horgoš
23 : 22
Jedinstvo
Bočar
Potisje Pleteks
Ada
32 : 32
Radnički
Jaša Tomić
Partizan
Budisava
31 : 28
Srbobran
Srbobran
Kikinda
Kikinda
25 : 35
Jagodina
Jagodina
Radnički (S)
Svilajnac
26 : 21
Železničar
Inđija
Naisa
Niš
37 : 27
Crvena Zvezda
Beograd
Knjaz Miloš
Aranđelovac
28 : 20
Junior
Beograd
Proleter
Zrenjanin
24 : 24
Temerin
Temerin
Halas Jožef
Ada
27 : 19
Sloven
Ruma
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 18
Mladi Radnik
Radinac
Slodes
Beograd
33 : 37
Požarevac
Požarevac
ORK Beograd
Beograd
27 : 38
Medicinar
Šabac
Voždovac 1955
Beograd
29 : 30
Kučevo
Kučevo
Topčider
Beograd
36 : 15
Radnički
Novi Beograd
Čačak
Čačak
29 : 14
Prijepolje
Prijepolje
Metalac AD
Gornji Milanovac
37 : 28
Župa
Aleksandrovac
Đerdap
Kladovo
17 : 42
Naisa 2
Niš
Topličanin
Prokuplje
29 : 46
RTB Bor
Bor
Naftagas
Elemir
33 : 30
Želja
Žabalj
Topola
Bačka Topola
27 : 27
Vrbas
Vrbas
Jedinstvo
Kačarevo
26 : 23
Apatin
Apatin
Mladost 1949
Zaječar
28 : 20
Jagodina 2
Jagodina
Niška Banja
Niška Banja
20 : 18
Radan
Lebane
Rtanj
Boljevac
31 : 14
Vlasotince
Vlasotince
Aleksandrovo
Aleksandrovo
11 : 35
Senta
Senta

Vaterpolo

Radnički
Kragujevac
11 : 8
Partizan
Beograd
Banjica
Beograd
13 : 5
Dunav
Novi Sad

Futsal

Forum
Vršac
3 : 3
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
Tvrdjava
Novi Sad
5 : 0
Leteći Holandjanin
Vrbas
Ekonomist
Beograd
2 : 4
Slodes
Beograd
Zemun
Zemun
5 : 2
Gardec
Grocka
BSK
Bački Brestovac
5 : 8
Kruna
Novi Sad
KMF Sombor
Sombor
3 : 5
Kepa 9
Stajićevo
Apa futsal
Apatin
2 : 5
Srbobran
Srbobran

Ragbi 13

Crvena Zvezda
Beograd
62 : 6
Novi Beograd
Beograd
Niš
Niš
0 : 18
Dorćol
Beograd