XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:30 Cer - Mladost (PR) 0:3
2 27.08.2017 17:00 Jedinstvo (ŠT) - Cer 0:0
3 03.09.2017 16:00 Cer - Radnički Šabački 1:1
4 10.09.2017 16:00 Sloga - Cer 3:1
5 17.09.2017 16:00 Cer - Duško 5:1
6 24.09.2017 15:30 Podrinje - Cer 1:0
7 01.10.2017 15:00 Cer - Jevremovac 4:0
8 08.10.2017 15:00 Mladost (DD) - Cer 2:1
9 15.10.2017 15:00 Cer - Sindjelić 1:2
10 22.10.2017 15:00 Vidojevica - Cer 0:1
11 29.10.2017 14:00 Cer - Cerić 3:0
12 04.11.2017 13:30 Mačva 2005 - Cer 0:0
13 12.11.2017 13:00 Cer - Jedinstvo 1945 (VL) 0:1
14 19.11.2017 13:00 Cer - Majur 4:1
15 26.11.2017 13:00 Mladi Borac - Cer 1:3
16 11.03.2018 14:30 Mladost (PR) - Cer 0:1
17 18.03.2018 15:00 Cer - Jedinstvo (ŠT) 0:0
18 31.03.2018 16:00 Radnički Šabački - Cer 3:0
19 08.04.2018 16:00 Cer - Sloga 1:3
20 15.04.2018 16:30 Duško - Cer 3:0
21 21.04.2018 16:30 Cer - Podrinje 3:0
22 28.04.2018 17:00 Jevremovac - Cer 0:1
23 06.05.2018 17:00 Cer - Mladost (DD) 1:3
24 12.05.2018 17:00 Sindjelić - Cer 5:2
25 16.05.2018 17:00 Cer - Vidojevica 1:0
26 20.05.2018 17:30 Cerić - Cer 1:0
27 26.05.2018 17:30 Cer - Mačva 2005 1:3
28 30.05.2018 17:30 Jedinstvo 1945 (VL) - Cer 3:1
29 03.06.2018 18:00 Majur - Cer 3:2
30 09.06.2018 18:00 Cer - Mladi Borac 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Zapadno-moravska Mačva 2005 30 22 3 5 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Zapadno-moravska Radnički Šabački 30 20 6 4 66
3 Sloga 30 18 3 9 57
4 Mladost (PR) 30 15 3 12 48
5 Podrinje 30 13 4 13 43
6 Jedinstvo (ŠT) 30 11 7 12 40
7 Jevremovac 30 12 3 15 39
8 Mladi Borac 30 11 6 13 39
9 Duško 30 12 3 15 39
10 Sindjelić 30 12 3 15 39
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Šabac - Pocerina Cerić 30 12 2 16 38
12 Mladost (DD) 30 12 2 16 38
13 Jedinstvo 1945 (VL) 30 11 4 15 37
14 Cer 30 11 4 15 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mačva” Majur 30 11 3 16 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Jadar” Vidojevica (-3) 30 5 8 17 20