XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 457 utakmica za dan
Subota, 21 April 2018

Fudbal

Radnički
Niš
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Radnik
Surdulica
Javor
Ivanjica
1 : 0
Zemun
Zemun
Proleter
Novi Sad
2 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
Temnić 1924
Varvarin
4 : 2
Jagodina
Jagodina
Sloboda
Užice
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Loznica
Loznica
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Karađorđe
Topola
1 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
FAP
Priboj
Tutin
Tutin
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Sloga (P)
Požega
Rtanj
Boljevac
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 3
Budućnost (P)
Popovac
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Timok
Zaječar
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Radan
Lebane
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Cement
Beočin
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 1
Odžaci
Odžaci
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 3
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Radnički (Š)
Šid
1 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
BSK Borča
Borča
2 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
Radnički (K)
Kovači
1 : 0
Dragačevo
Guča
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
LFK Mladost
Lučani
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Napredak
Markovac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Šumadija
Toponica
Gruža
Gruža
3 : 1
RSK
Rabrovo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Budućnost
Arilje
4 : 0
Ribnica
Mionica
Budućnost (O)
Orašje
1 : 0
Pčinja
Trgovište
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Lužnica
Babušnica
2 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Pusta Reka
Bojnik
4 : 2
Vlasina
Vlasotince
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 3
Jablanica
Medveđa
Đerdap
Kladovo
3 : 2
BSK
Bogovina
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
SFS Borac
Paraćin
8 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Morava 1918
Ćuprija
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Sloga
Plandište
5 : 0
Polet
Nakovo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 2
Radnički (K)
Kovin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Sremac
Vojka
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Sloga (E)
Erdevik
4 : 0
Hajduk (B)
Beška
Srbobran
Srbobran
7 : 0
Tekstilac
Odžaci
Sloga (Č)
Čonoplja
3 : 3
Tavankut
Tavankut
Turbina
Vreoci
4 : 0
Rakovica
Beograd
Leštane
Leštane
2 : 0
Budućnost
Zvečka
Milutinac
Zemun
1 : 1
Hajduk
Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
6 : 0
Borac (M)
Martinci
Sloven
Ruma
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Partizan
Vitojevci
1 : 0
Jadran
Golubinci
Železničar
Inđija
4 : 0
PSK Putinci
Putinci
Mladost (K)
Kruščić
0 : 3
Kula
Kula
ŽAK
Sombor
2 : 0
Hajduk Junior
Kula
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Napredak
Nadalj
3 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
BSK
Bukovče
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 3
Deli Jovan
Sikole
Vinča
Vinča
3 : 1
Vrčin
Vrčin
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Slatina
Slatina
3 : 4
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Parmenac
Parmenac
4 : 3
Omladinac (Z)
Zablaće
Polet (SD)
Suvi Do
4 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
Đerdap
Golubac
4 : 4
Makce
Makce
Vladimir Durković
Berilovac
8 : 1
Zvezda
Blato
Dragoš
Pirot
4 : 2
Zadrugar
Krupac
Omladinac
Novo Selo
4 : 0
Rudar
Baljevac
Prvi partizan
Užice
3 : 2
Železničar
Požega
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Mladost
Dračić
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 3
Banjani
Banjani
Vrelo Sport
Vrelo
4 : 0
Radnik
Ub
Ćava
Grošnica
1 : 3
Borac (D)
Drenovac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Morava (Ž)
Žitkovac
4 : 0
Sloga
Korman
Palilula
Aleksinac
1 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Palilulac
Niš
3 : 2
Vulkan 1963
Brenica
AZ Borac 2014
Azbresnica
1 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
OFK Futog
Futog
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
Fruškogorski partizan
Bukovac
6 : 0
Veternik
Veternik
Polet
Samarinovac
1 : 0
Real
Jasenica
Kaćuša
Kuršumliija
0 : 3
Pobeda
Donje Crnatovo
Mineralac
Klokot
3 : 0
Morava
Parteš
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 1
Budućnost
Miliva
Dedinje
Beograd
0 : 2
011
Beograd
Atakante
Rakovica
11 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Umčari
Umčari
3 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Crvena Jabuka
Ub
2 : 2
Rudar
Radljevo
Kalenić
Kalenić
5 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 4
Rajac
Kadina Luka
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 0
Rakac Stave
Stave
Mladi Gorani
Dupci
0 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Napredak Č
Čestereg
3 : 2
Delija
Mokrin
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
Polet (R)
Radevac
3 : 0
OFK Draževac
Draževac
Borac
Trnjane
4 : 1
Jedinstvo (B)
Bobovište
Polet
Sivac
7 : 4
Rastina 1918
Rastina
Mladi rudar
Bukovik
4 : 2
Kralj Petar I
Topola
Žitkovica 2017
Žitkovica
5 : 1
Polet (V)
Voluja
Jasenovac
Krepoljin
1 : 1
Napredak (S)
Simićevo
Čoka
Čoka
0 : 1
Sloga
Ostojićevo
Tornjoš
Tornjoš
4 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Sloboda
Stara Moravica
1 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
Nišavac
Staničenje
3 : 0
Temac
Temska
Sloboda
Rasnica
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Gradina
Rti
1 : 2
Bratstvo
Dljin
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Vreoci
Vreoci
2 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
Badljevica
Badljevica
2 : 1
Kolarac
Kolari
Plana
Velika Plana
4 : 0
AF Đokić
Velika Plana
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
Hajduk
Rujevica
1 : 2
Slemen
Milušinac
Palilulac
Šarbanovac
2 : 6
Mladost
Resnik
Bukovica
Bukovica
3 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Borac
Bivolje
Jugovići
Jug Bogdanovac
3 : 0
Banaćanin
Aleksandrovo
Lovac
Mali Izvor
3 : 0
Timok 1928
Trnavac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
6 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Borac
Zrenjanin
1 : 1
KSK Konak 1926
Konak
Partizan
Tomaševac
0 : 6
Mladost
Belo Blato
Tisa 1933
Taraš
2 : 4
Proleter
Neuzina
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 3
Jedinstvo 2014
Beljin
Sparta
Kaona
0 : 0
Hajduk
Debrc
Belpos
Belotić
1 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Navalin
Navalin
5 : 0
Moravac
Guberevac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 0
Nomanica
Nomanica
Turekovac
Turekovac
4 : 0
Atletiko
Donja Jajina
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 2
Veternica
Leskovac
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 1
Brgule
Brgule
Bane 1931
Raška
2 : 1
BSK 2014
Bukovica
Stara čaršija
Kraljevo
2 : 4
Zvezda
Čukojevac
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 0
Omladinac
Bunar
Viner DSV
Bukovac
2 : 0
Rudar
Plazane
Resavac
Veliki Popović
1 : 1
Planinac
Panjevac
Luk
Voćnjak
1 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost
Velika Greda
3 : 0
Banat
Ilandža
Crvena zvezda
Novi Kozjak
7 : 7
Gaj
Veliki Gaj
Naša Krajina
Kupinik
2 : 0
Graničar
Miletićevo
Sloga
Margita
7 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Borac (A)
Arapovac
6 : 1
Proleter
Vrbovno
Mladi radnik
Junkovac
6 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Soko
Krvije
2 : 4
Borac
Veliko Laole
Dobrnje
Dobrnje
2 : 1
Veliko Laole
Veliko Laole
Burovac
Burovac
2 : 4
Dragoš
Oreškovica
Sloga
Zabojnica
3 : 2
Mladost
Pretoke
Mladi Radnik
Dragušica
0 : 3
Jedinstvo
Oplanić
Omladinac
Odžaci
4 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Rujišnik
Rujišnik
0 : 0
Vinogradar
Riljac
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 6
Mladost
Mala Drenova
Sport
Bezdan
2 : 3
OFK Metalac
Sombor
KFK Kula
Kula
1 : 2
OFK Šikara
Sombor
Napredak
Ševarice
1 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Blagotin
Belušić
6 : 1
Dragovo
Dragovo
Šumadija
Prevešt
5 : 2
Prosvetar
Belušić
Levač 2
Rekovac
4 : 4
Goša
Vukmanovac
OFK Homolje
Žagubica
0 : 6
Pobeda 1953
Osanica
Vrelo 1971
Milanovac
5 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Šumadija
Sipić
5 : 3
Mladost (B)
Bošnjane
Velika Morava
Selo Varvarin
3 : 0
Parcane
Parcane
Garevina
Garevina
5 : 2
Mladost
Raklja
Župski biseri
Lacisled
1 : 3
Baštovan
Subotica
Ratajac
Donje Rataje
2 : 5
Obilić
Mrmoš
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 0
Rudar
Pljevlja
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Dečić
Tuzi
Mladost
Podgorica
1 : 1
Budućnost
Podgorica
Zeta
Golubovci
0 : 2
Kom
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Kom Eurozox 2
Podgorica
1 : 1
Bratstvo
Ljajkovići
Polimlje
Murino
2 : 1
Petnjica
Petnjica
Radnik
Bijeljina
1 : 2
Zrinjski
Mostar
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
Vitez
Vitez
1 : 2
Mladost
Kakanj
Čelik
Zenica
1 : 1
Borac
Banja Luka
Sloboda
Tuzla
1 : 2
GOŠK
Gabela
Rudar
Prijedor
2 : 0
Tekstilac Kort
Derventa
Drina
Zvornik
1 : 1
Podrinje
Janja
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Sutjeska
Foča
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Napredak
Donji Šepak
1 : 0
Kozara
Gradiška
Sloga
Doboj
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
Watford
Watford
0 : 0
Crystal Palace
London
WBA
West Bromwich
2 : 2
Liverpool
Liverpool
Celta Vigo
Vigo
1 : 1
Valencia
Valencia
Eibar
Eibar
0 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 0
Bayer Leverkusen
Leverkusen
RB Leipzig
Leipzig
2 : 5
Hoffenheim
Sinsheim
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 3
Hertha BSC
Berlin
Hamburger SV
Hamburg
1 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Hannover 96
Hannover
0 : 3
Bayern
München
Stuttgart
Stuttgart
2 : 0
Werder
Bremen
Milan
Milano
0 : 1
Benevento
Benevento
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 0
Fiorentina
Firenze
SPAL
Ferrara
0 : 3
Roma
Roma
Amiens SC
Amiens
3 : 1
Strasbourg
Strasbourg
Guingamp
Guingamp
3 : 1
Monaco
Monaco
Marseille
Marseille
5 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 1
Caen
Caen
Toulouse
Toulouse
2 : 0
Angers
Angers
Spartak
Subotica
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 2
Radnički 2012
Niš
Kanjiža
Kanjiža
1 : 2
Mačva
Šabac
Karađorđe
Topola
1 : 0
Polet
Sivac
Rad
Beograd
3 : 1
Spartak
Subotica
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Internacional
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Čukarički
Beograd
4 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
011
Beograd
2 : 2
Sindjelć
Beograd
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 4
Karadjordje
Topola
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
BSK 1925
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 1
DIF
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 3
GSP Polet
Beograd
Beograd 1929
Beograd
3 : 0
Budućnost
Zvečka
Minel
Beograd
1 : 4
Palilulac
Beograd
Šumadinac
Bečmen
8 : 1
Avala
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
6 : 1
Posavina
Stubline
Glogonj
Glogonj
0 : 6
Tempo
Sefkerin
Borac (Sa)
Sakule
4 : 1
Borac (St)
Starčevo
Dolovo
Dolovo
9 : 2
Dunav
Bantska Palanka
Mladost (O)
Omoljica
7 : 1
Strela
Ivanovo
BSK
Bavanište
4 : 0
Partizan (G)
Gaj
Zabrežje
Zabrežje
7 : 0
Prva Iskra
Barič
Jedinstvo
Dren
4 : 0
Polet
Grabovac
Podunavac
Udovice
1 : 3
Udarnik
Lozovik
Polet
Trnovče
5 : 1
Napredak
Markovac
SASK
Saraorci
5 : 4
Budućnost
Mala Krsna
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 4
Hajduk junior
Kula
Petar Puača
Novi Sad
4 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
Lokomotiva MK
Beograd
2 : 1
Brodarac MK
Beograd
Voždovac 2 MO
Beograd
1 : 1
Bežanija MO
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
Spartak
Subotica
Apolon 4
Kragujevac
7 : 0
Dinamo
Pančevo
Brodarac
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Borča
Borča
1 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Rad
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Omladinac
Veliko Polje
0 : 4
Poštar 1930
Beograd
DIF
Beograd
6 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Radnik
Smederevska Palanka
9 : 0
Šumadija
Azanja
Pobeda
Golobok
8 : 0
Cerovac
Cerovac
Rakovica
Rakovica
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Radnički 1923
Kragujevac
7 : 0
Tutin
Tutin
AS
Novi Pazar
1 : 0
Apolon
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
4 : 0
Bane
Raška
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 0
Sloga
Kraljevo
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Jugoslavija
Jabuka
7 : 3
Borac (Sa)
Sakule
Kolonija
Kovin
8 : 2
Radnički (B)
Baranda
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Tisa
Adorjan
1 : 11
Senta
Senta
Železničar (P)
Pančevo
1 : 2
Bečkerek 023
Zrenjanin
Inđija
Inđija
3 : 0
Radnički (Š)
Šid
Hajduk Junior
Kula
3 : 1
Bečej 1918
Bečej
Zemun MK
Zemun
5 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
9 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
Brodarac MK
Beograd
1 : 1
Sinđelić MK
Beograd
Voždovac B MK
Beograd
3 : 1
Kolubara MK
Lazarevac
Rad B MK
Beograd
6 : 3
OFK Beograd B MK
Beograd
Kosmaj MK
Ralja
1 : 2
Zemun MK
Zemun
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 3
Sopot MK
Sopot
OLE MK
Zemun
1 : 2
Sremčica MK
Sremčica
Jedinstvo MK
Dren
2 : 1
Rad V MK
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Radnički (Z)
Zrenjanin
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 1
Cepelin 026
Smederevo
Voždovac
Beograd
7 : 1
BSK 1925
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Partizan
Beograd
011
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Čukarički
Beograd
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Lola
Beograd
0 : 6
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 4
Radnički (O)
Obrenovac
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Obilić
Staro Selo
Soko 2015
Saraoci
3 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Beograd 1929
Beograd
3 : 3
Balkan
Beograd
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Palilulac
Beograd
Borac
Ostruznica
1 : 0
Napredak (M)
Medoševac
Spartak
Subotica
8 : 0
Bačka 1901
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
9 : 0
Čantavir
Čantavir
Arena Su
Subotica
7 : 0
Preporod
Novi Žednik
Radnički 1905
Bajmok
13 : 0
Tavankut
Tavankut
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 5
Radnički (K)
Kovin
Mundial
Pančevo
0 : 10
Borac (St)
Starčevo
OFK Vršac
Vršac
2 : 8
BAK
Bela Crkva
BSK
Bavanište
3 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost (V)
Vojlovica
4 : 1
Slavia
Kovačica
Borac
Žabari
3 : 4
Zvižd
Kučevo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Partizan 1945
Darosava
Železničar (P)
Pančevo
0 : 0
Bečkerek 023
Zrenjanin
Hajduk Junior
Kula
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
TSC
Bačka Topola
4 : 5
CFK
Vrbas
Inđija
Inđija
0 : 1
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Crvena zvezda MK
Beograd
6 : 0
Radnički (O) MK
Obrenovac
BSK Borča MK
Borča
3 : 3
Voždovac MK
Beograd
Voždovac B
Beograd
1 : 6
Ada MK
Beograd
Olimpik MK
Beograd
1 : 5
GSP Polet MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
0 : 4
Radnički PDM MK
Mladenovac
Jedinstvo MK
Surčin
0 : 3
Žarkovo MK
Žarkovo
Rakovica MK
Rakovica
1 : 4
Lokomotiva MK
Beograd
Ole MK
Zemun
1 : 4
Zemun B MK
Zemun
Levač
Rekovac
0 : 4
Radnički 2012
Niš
Zemun
Zemun
4 : 0
Rad
Beograd
Leštane
Leštane
21.04.2018
11:00
Sloga Radnički
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 3
Čukarički
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 4
OFK Beograd
Beograd
OLE
Borča
4 : 2
Kolubara
Lazarevac
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Brodarac 1947
Beograd
TSC
Bačka Topola
14 : 2
Bačka 1901
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Arena SU
Subotica
Spartak '06
Subotica
0 : 6
Spartak '05
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Subotica
Subotica
Olimpik
Beograd
6 : 0
IMT
Beograd
Budućnost
Dobanovci
4 : 1
Lola
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 0
Dominus
Beograd
Srem
Jakovo
4 : 0
Sindjelic 2012
Beograd
Atakante
Beograd
1 : 2
Balkan
Beograd
Hajduk
Beograd
8 : 0
Palilulac
Beograd
Karioke
Beograd
2 : 3
Žarkovo
Žarkovo
Munja Barič
Barič
4 : 1
Nord Star
Beograd
Vrčin
Vrčin
3 : 7
Zemun
Zemun
Boleč
Boleč
6 : 0
Leštane
Leštane
Forza
Beograd
0 : 4
OFK Beograd
Beograd
Ada
Beograd
8 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Zabrezje
Zabrezje
11 : 1
Posavac Tisma
Boljevci
Radnički
Obrenovac
5 : 1
Urovci
Urovci
Sloga
Ratari
2 : 5
Buducnost
Zvecka
Zvezda
Konatice
2 : 5
Krtinska
Krtinska

Košarka

Sloboda
Užice
97 : 81
Pirot
Pirot
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
84 : 74
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Akademik
Srbobran
65 : 94
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Žarkovo
Beograd
74 : 83
Novi Pazar
Novi Pazar
Konstantin
Niš
56 : 94
Klik
Arilje
Mladost Veternik
Veternik
108 : 66
Radnički
Kovin
Omladinac
Novi Banovci
83 : 69
Kris Kros
Pančevo
Srem
Sremska Mitrovica
88 : 60
Vrbas
Vrbas
Zlatar
Nova Varoš
95 : 64
Polet
Kraljevo
Paraćin
Paraćin
73 : 70
Jagodina
Jagodina
Prva Petoletka
Trstenik
91 : 82
Radnički VA
Valjevo
Radnički 1950
Kragujevac
97 : 75
Mileševac
Prijepolje
Priboj
Priboj
73 : 86
Student
Bajina Bašta
Železničar
Čačak
101 : 82
Crnokosa
Kosjerić
Napredak Junior
Kruševac
107 : 71
Zekas 75
Rača
Jastrebac
Aleksinac
74 : 72
Sokobanja
Sokobanja
Radan
Lebane
94 : 101
Rtanj
Boljevac
Junior
Niš
68 : 75
Jablanica
Medveđa
BKK Radnički
Beograd
70 : 75
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Šabac
Šabac
68 : 78
Čačak 94
Čačak
Sloboda (NS)
Novi Sad
69 : 32
Velika Kikinda
Kikinda
Sivac
Sivac
85 : 123
Star
Novi Sad
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
20 : 0
Joker
Sombor
BNS
Banatsko Novo Selo
20 : 0
RU Koš
Ruma
Jadran
Golubinci
105 : 77
Lokomotiva 2016
Pećinci
Jedinstvo
Kačarevo
65 : 74
Železničar
Inđija
Šimanovci
Šimanovci
20 : 0
Dinamo
Pančevo
Vitez
Beograd
63 : 60
Vizura
Beograd
Zvezdara
Beograd
64 : 55
Barajevo Bambi
Barajevo
Mladost
Zemun
76 : 82
Zlatibor
Čajetina
Tamiš
Pančevo
69 : 86
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
91 : 64
Mega Basket
Beograd
Radnički
Kragujevac
52 : 58
Loznica
Loznica
Radnički 2016
Kragujevac
60 : 52
Duga
Šabac
Radnički
Beograd
52 : 72
Čelarevo
Čelarevo
Novosadska ŽKA
Novi Sad
70 : 61
Karaburma
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
72 : 85
Proleter 023
Zrenjanin
Topolčanka
Bačka Topola
71 : 85
Srbobran
Srbobran

Odbojka

Proleter
Zrenjanin
1 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Partizan 2
Beograd
3 : 1
AS
Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Blok Aut
Beograd
1 : 3
Pionir
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
3 : 0
Feniks Čukarički
Beograd

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
27 : 27
Crvena zvezda
Beograd
Dolovo
Dolovo
34 : 28
Mladost (V)
Vršac
Sivac 69
Sivac
36 : 32
Hercegovina
Sečanj
Mladost TSK
Bački Jarak
32 : 30
Crvena zvezda
Mokrin
Apatin
Apatin
26 : 20
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
34 : 29
Partizan 2
Beograd
PKB
Padinska Skela
33 : 28
Metaloplastika 2
Šabac
Radnički
Obrenovac
24 : 24
Novi Beograd
Beograd
ORK Bor
Bor
38 : 31
Jastrebac
Blace
Somborelektro
Sombor
37 : 31
ORK Pančevo
Pančevo
Potisje Pleteks
Ada
23 : 23
Metalac
Futog
Hajduk Veljko 2
Negotin
31 : 27
Rudar
Majdanpek
Majdanpek
Majdanpek
37 : 28
Rembas
Resavica
Umčari
Umčari
22 : 17
Rudar 2
Kostolac
Ub
Ub
25 : 26
Prva Iskra Barič
Barič
Jedinstvo
Novi Bečej
24 : 24
Sinđelić
Beograd
Loznica
Loznica
27 : 34
Kolubara
Lazarevac
Crvenka
Crvenka
23 : 20
Inđija
Inđija
Morava
Velika Plana
34 : 35
Proleter
Zrenjanin
Vrbas Petrol
Vrbas
18 : 22
Mačva
Bogatić
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
27 : 23
Zlatar
Nova Varoš
Bela Palanka
Bela Palanka
30 : 27
Vranje 1957
Vranje
Priboj
Priboj
22 : 32
Novi Pazar
Novi Pazar
Naftagas
Elemir
38 : 7
Obilić
Novi Kneževac
Dolovo
Dolovo
35 : 23
Unirea
Uzdin
Omladinac
Deliblato
29 : 26
Crepaja
Crepaja
Beočin
Beočin
25 : 39
Ruma
Ruma
Vojka
Vojka
33 : 20
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Bekament
Aranđelovac
28 : 26
Naisa
Niš
Jagodina
Jagodina
41 : 30
Medicinar
Šabac
Vrbas
Vrbas
38 : 22
Proleter
Zrenjanin
Pirot
Pirot
34 : 38
Požarevac
Požarevac
Halas Jožef
Ada
19 : 22
Pančevo
Pančevo
Zaječar 1949
Zaječar
27 : 26
Minaqua
Novi Sad
Kučevo
Kučevo
30 : 25
Metalac
Kraljevo
Vranje
Vranje
22 : 18
Dubočica
Leskovac
Đerdap
Kladovo
40 : 25
Vlasotince
Vlasotince
ORK Loznica
Loznica
38 : 26
Loznica Grad
Loznica
Obilić
Novi Kneževac
28 : 11
Lehel
Mužlja
Jabuka (Ž)
Jabuka
32 : 14
Partizan
Iđoš
Apatin (Ž)
Apatin
20 : 27
Srem
Sremska Mitrovica
Jugović (Ž)
Kać
37 : 8
Rusin
Ruski Krstur
Singidunum
Beograd
21.04.2018
16:30
Radnički BG
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
23 : 25
Kolubara
Lazarevac

Vaterpolo

Šabac
Šabac
17 : 13
Valjevo Gorenje
Valjevo
Partizan
Beograd
8 : 5
Nais
Niš

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Kalča
Niš
FON
Beograd
2 : 9
Ekonomac
Kragujevac
Pirot
Pirot
3 : 2
Nova Pazova
Nova Pazova
Vranje
Vranje
5 : 0
Viking
Ruma
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
7 : 3
Put-inženjering
Niš
Dolap
Prokuplje
0 : 1
Prokuplje
Prokuplje

Američki fudbal

Vukovi Beograd
Beograd
46 : 0
Golden Bears Bor
Bor
Blue Dragons Beograd
Beograd
30 : 22
Mammoths Kikinda
Kikinda