XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 423 utakmica za dan
Nedelja, 8 April 2018

Fudbal

Polet
Ljubić
3 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Železničar
Lajkovac
1 : 0
FAP
Priboj
Borac (S)
Sakule
0 : 0
Bratstvo 1946
Prigrevica
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 2
BSK Borča
Borča
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 5
Žarkovo
Beograd
Bane
Raška
0 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Zvižd
Kučevo
0 : 0
Šumadija
Toponica
Homoljac
Žagubica
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Udarnik
Lozovik
2 : 2
Rudar 2001
Kostolac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Borac (Ž)
Žabari
0 : 0
RSK
Rabrovo
OFK Osečina
Osečina
3 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Polimlje
Prijepolje
5 : 2
Sevojno
Sevojno
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Ribnica
Mionica
OFK Divci
Divci
3 : 0
Spartak
Ljig
Tavankut
Tavankut
2 : 3
Tisa
Adorjan
Budućnost (G)
Gložan
0 : 2
Srbobran
Srbobran
Borac
Lazarevac
4 : 1
Rakovica
Beograd
Leštane
Leštane
4 : 2
Turbina
Vreoci
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Naftagas (B)
Boka
0 : 0
Rusanda
Melenci
Banat
Čenta
5 : 1
Borac
Aleksandrovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 1
Lehel
Mužlja
Vojvodina (Cr)
Crepaja
0 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Strela
Ivanovo
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Radnički (B)
Baranda
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 0
Dolina
Padina
Kula
Kula
1 : 1
Lipar
Lipar
Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Slavija
Pivnice
0 : 3
Budućnost (M)
Mladenovo
Hajduk Junior
Kula
1 : 3
Hercegovac
Gajdobra
Budućnost (P)
Parage
3 : 0
ŽAK
Sombor
Napredak
Nadalj
1 : 0
Senta
Senta
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Iskra
Kucura
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Bajša
Bajša
3 : 0
Jadran
Feketić
Blizna
Blizna
2 : 1
Slatina
Slatina Bor
Borac (P)
Progar
1 : 1
Komgrap
Beograd
13. Maj
Zemun
2 : 5
Studenski Grad
Novi Beograd
Poštar Zvezdara
Krnjača
1 : 1
Institut
Zemun Polje
Šumadinac
Bečmen
2 : 3
Dunav
Veliko Selo
Heroj Polet
Jajinci
1 : 1
Avala
Beli Potok
Urovci
Urovci
1 : 3
Lisović
Lisović
Rušanj
Rušanj
2 : 3
Strelac
Mislođin
Radnički (R)
Rudovci
1 : 5
BSK
Baćevac
Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Budućnost
Dudovica
Radnički (D)
Dren
0 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Kosmaj
Ralja
1 : 5
Mladenovac
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 5
Vrčin
Vrčin
Boleč
Boleč
2 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Kovačevac
Kovačevac
0 : 0
Pudarci
Pudarci
Mladost (PR)
Prnjavor
2 : 0
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 3
Sloga
Bogosavac
Mačva 2005
Bogatić
2 : 0
Duško
Klenje
Cerić
Miokus
1 : 5
Podrinje
Lozničko Polje
Vidojevica
Lešnica
0 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Borac
Pajsijevići
2 : 3
Bare
Bare
Trnava
Donja Trnava
2 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Vinča
Vinča (Topola)
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Mladost MG
Saranovo
1 : 2
Partizan
Darosava
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
Šatornja
Šatornja
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Omladinac (DR)
Donja Rača
Banja
Banja
0 : 2
BSK
Belosavci
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 0
Šumadinac
Natalinci
Polet
Stajkovce
4 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
OFK Brza
Brza
1 : 2
Čekmin
Čekmin
Umac
Miroševce
1 : 4
Kumarevo 65
Kumarevo
Mladi borac
Živkovo
2 : 1
Vučje
Vučje
Železničar
Brestovac
2 : 1
Sloga
Lipovica
Vrbovac
Vrbovac
1 : 0
7. Juli
Vodanj
SASK
Saraorci
0 : 1
Šumadija
Azanja
Pobeda
Golobok
4 : 1
Cerovac
Cerovac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 2
Sloga
Miloševac
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 0
Podunavac
Udovice
Polet
Trnovče
4 : 0
Sloboda
Lipe
Proleter 1947
Vranovo
0 : 4
Borac
Ralja
Obilić
Staro Selo
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Šumadija 1923
Brdjani
5 : 0
Rudar
Bresnica
Napredak
Svračkovci
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Mladost (P)
Preljina
1 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Spartak
Trnava
1 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 3
Polet (T)
Trbušani
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Rudar (K)
Krepoljin
Makce
Makce
1 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Radnik
Salakovac
4 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Stubal
Stubal
5 : 1
Mataruge
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
2 : 2
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Radnik
Ušće
Ribnica
Jovac
2 : 0
Polet
Ratina
Proleter
Pečenog
3 : 1
Omladinac
Novo Selo
Borac
Vraneši
2 : 3
Real
Podunavci
Ariljska rampa
Požega
0 : 1
Železničar
Požega
Omladinac
Zdravčići
3 : 0
Prvi partizan
Užice
Polet
Rasna
5 : 1
Ježevica
Ježevica
Savinac
Visibaba
2 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Jasen
Brodarevo
4 : 0
Lauš
Lopaš
Jedinstvo
Kalenić
3 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Mladost
Dračić
3 : 0
Ribnikar
Pecka
ZSK
Valjevo
1 : 0
Kačer
Belanovica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 2
Brezovica
Brezovica
Tulari
Tulari
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Budućnost
Resnik
6 : 0
Partizan
Cerovac
Zastava
Kragujevac
0 : 0
Korićani
Korićani
Mladost
Pajazitovo
3 : 0
Kolonija
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Sloboda
Grbice
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
Jadran
Kragujevac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Vrtište
Vrtište
1 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Mladost (L)
Lalinac
3 : 1
Palilulac
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 7
Budućnost
Prva Kutina
Rudar
Jelašnica
4 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Čegar 2013
Kamenica
2 : 3
Mladost (M)
Medoševac
Mladost
Vrdila
4 : 0
Tavnik
Tavnik
Lasta
Vitkovac
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 0
Mineral 2015
Rudno
Lazac
Lazac
0 : 0
Partizan
Vrba
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Ševac
Kusić
Dobrica
Dobrica
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Vinogradar
Gudurica
1 : 0
Ratar
Kruščica
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Janošik
Janošik
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 0
Potporanj
Potporanj
Polet
Izbište
2 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Jedinstvo
Ečka
8 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
Zadrugar
Lazarevo
2 : 2
ASK
Aradac
Radnički 1911
Jaša Tomić
4 : 0
Zlatica
Zlatica
Potisje
Knićanin
2 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 3
MSK
Mihajlovo
Slavia
Kovačica
1 : 0
Glogonj
Glogonj
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Borac (P)
Pločica
1 : 0
Dolovo
Dolovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
7 : 2
Jedinstvo
Dubovac
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Partizan (G)
Gaj
2 : 1
Kolonija
Kovin
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 0
Proleter
Mramorak
Prva Iskra
Runjani
2 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Borac
Kozjak
2 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Jadar
Stupnica
1 : 0
Stolice
Krupanj
Rudar
Brasina
2 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Sloga (ST)
Straža
4 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 3
Sveti Stefan
Slanci
Rekreativo 011
Beograd
1 : 4
Mladi Proleter
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Pinosava
Pinosava
2 : 1
Pionir
Besni Fok
Crvenka
Borča
1 : 4
Lepušnica
Glogonjski Rit
Poštar
Beograd
3 : 0
Partizan
Kaluđerica
OFK Borac
Arnajevo
2 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Barajevo
Barajevo
1 : 5
Beljina
Beljina
Drina
Badovinci
4 : 0
OFK Šabac
Šabac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 1
Gorki
Glušci
Proleter
Šabac
2 : 5
Hajduk Stanko
Crna Bara
Budućnost (ZM)
Zminjak
2 : 1
Omladinac 2013
Slepčević
Cer
Petkovica
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Trešnjevka
Trbusac
1 : 5
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 1
Provo 2015
Provo
Radnički
Koceljeva
1 : 3
Sloga
Krnić
Šipurske livade
Šabac
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Lemind 1953
Leskovac
7 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 2
Šumadija
Razgojna
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 0
BSK
Belanovce
Sušica 2012
Kukulovce
0 : 1
OFK Morava
Leskovac
Radnički
Pertate
0 : 2
Gradac
Konopnica
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Dimitrije Tucović
Ćelije
6 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Polet (T)
Takovo
0 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 0
Rudar
Radljevo
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Kolubara 2
Valjevo
2 : 2
Mladost (L)
Latković
Kotešica
Kotešica
1 : 6
Bujačić
Bujačić
Stari drugari
Kadina Luka
0 : 2
Rajac
Kadina Luka
Komanice
Komanice
3 : 0
Polet
Popučke
Jadar 2013
Valjevo
3 : 0
Rakac Stave
Stave
Napredak Č
Čestereg
2 : 2
2. Oktobar
Kumane
Terekves
Hetin
0 : 0
Napredak BT
Banatska Topola
Proleter
Međa
2 : 1
Bega
Novi Itebej
Budućnost
Banatski Dvor
1 : 4
1.Oktobar
Srpski Itebej
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 7
Roham
Nova Crnja
Pobeda
Beloševac
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Divostin
Kragujevac
1 : 7
Maršić
Maršić
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Borac
Trnjane
0 : 0
Škriljac
Bradarac
Polet (V)
Vitoševac
2 : 2
Polet (R)
Radevac
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 2
Jedinstvo (B)
Bobovište
Gredetin
Gredetin
2 : 4
OFK Rutevac 1908
Rutevac
OFK Draževac
Draževac
1 : 5
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Partizan
Kupusina
2 : 0
Rastina 1918
Rastina
Kordun
Kljajićevo
5 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Hajduk
Stapar
4 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Brezovac
Brezovac
1 : 3
Jasenica
Božurnja
Šumadinac
Stojnik
5 : 0
Kralj Petar I
Topola
Ranilović
Ranilović
2 : 2
Šamot
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
2 : 2
Vrbica
Aranđelovac
B 2000
Aranđelovac
3 : 2
Kopljari
Kopljari
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 0
Polet (V)
Voluja
Sloga (M)
Mustapić
0 : 1
Napredak (P)
Poljana
Dunavac (P)
Petka
4 : 0
Dizel
Bare
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 2
Stig 1955
Beranje
Radnički (P)
Požeženo
2 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Bata Bulić
Bistrica
3 : 1
Radnički (K)
Knežica
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Manastirica
Manastirica
2 : 2
Integral
Batuša
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Čantavir
Čantavir
6 : 0
Palić
Palić
Solid
Subotica
0 : 3
Bikovo
Bikovo
Lokomotiva
Subotica
6 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 0
Bratstvo
Ljutovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Đurđin
Đurđin
3 : 0
Žednik
Stari Žednik
Vojvoda
Dučina
1 : 2
OFK Rogača
Rogača
Mladost (MI)
Mala Ivanča
2 : 1
Vis
Parcani
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 3
Rudar 2012
Babe
Popović
Popovići
4 : 0
OFK Slatina
Slatina
Bačka
Mol
5 : 0
Šampion
Orom
Tromedja
Majdan
0 : 2
Sloga
Ostojićevo
AFK
Ada
1 : 1
Graničar
Đala
Tisa
Padej
0 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Mladost
Radičević
0 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Pobeda
Pobeda
0 : 0
Krivaja
Krivaja
Mladost Radost
Srbobran
0 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Tomislavci
Tomislavci
0 : 0
Budućnost
Savino Selo
Maglić
Bački Maglić
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Neštin
Neštin
3 : 0
Borac 46
Obrovac
Bačka
Despotovo
0 : 2
Tvrdjava
Bač
Sloga
Plavna
1 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Krivanj
Selenča
2 : 1
Borac
Vizić
Brezova
Brezova
0 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Bjelica
Milatovići
7 : 3
Radnički
Turica
Jelica
Goračići
1 : 0
Sloga
Kaona
Jedinstvo
Puhovo
2 : 0
Prilike
Prilike
Voćar
Kotraža
1 : 3
Gorušica
Viča
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 1
Bratstvo
Dljin
Napredak (MK)
Malo Krčmare
3 : 1
Marjan
Knić
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Udarnik Trska 1947
Trska
Sloga (M)
Milatovac
3 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Ozrem
Ozrem
1 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Šilopaj
Šilopaj
2 : 2
Stella Rossa
Gornji Milanovac
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
4 : 0
Ozremica
Beršići
OFK Student
Mladenovac
0 : 0
Napredak
Međulužje
Dedinje
Mladenovac
0 : 5
Rabrovac
Rabrovac
Borac
Amerić
0 : 3
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Omladinac
Rajkovac
1 : 0
Kosmajac
Koraćica
Radnički PDM
Mladenovac
4 : 2
Markovac
Markovac
Šepšin
Šepšin
3 : 1
Sloga
Granice
Posavina
Stubline
2 : 0
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Polet
Grabovac
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Rvati
Obrenovac
1 : 1
Jedinstvo
Dren
Partizan
Draževac
2 : 0
Sloga
Ratari
Ljubinić
Ljubinić
0 : 9
Zvezda
Konatice
Bistrica
Bistrica
4 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Sloga
Lukavica
4 : 2
Rudar
Zeoke
Sloboda
Stubica
1 : 1
Mladi borac
Županjac
Polet
Mirosaljci
6 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Gorobilje
Gorobilje
3 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
5 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Glumač
Glumač
4 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Avijatičar
Vranjani
5 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Bakionica
Bakionica
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Vučak
Vučak
4 : 3
OFK Slavija
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
4 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Jezava
Smederevo
3 : 3
Sloga
Lugavčina
Omladinac
Seone
4 : 2
Badljevica
Badljevica
Petrijevac
Petrijevo
0 : 2
Drugovac
Drugovac
Lunjevac
Lunjevac
1 : 3
Kolarac
Kolari
Landol
Landol
4 : 2
Petlić SD 026
Smederevo
Kotroman
Mokra Gora
1 : 3
Kriva Reka
Kriva Reka
Zdravinje
Zdravinje
4 : 1
Čarapan
Kruševac
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 2
Mladost VPD
Kruševac
Kapidžija
Kapidžija
4 : 1
Borac
Bivolje
Konjuh
Konjuh
1 : 4
Meševo
Meševo
Žabare
Žabare
3 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Koprijan
Gradište
3 : 4
Padina
Padina
Sloga 1949
Matijevac
6 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Sloga (R)
Ridjake
0 : 4
Jedinstvo 2014
Beljin
Torpedo
Lojanice
2 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Mrovska
Mrovska
Babajić
Babajić
2 : 2
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Toplica
Donja Toplica
2 : 2
Popadić
Popadić
Proleter
Latković
0 : 8
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Mladost (K)
Kutles
1 : 1
Jašunja
Jašunja
Rankovac
Nakučani
5 : 1
Bojić
Bojić
Maovi MH
Maovi
0 : 1
Mladost
Slatina
Volujac
Volujac
3 : 2
OFK Varna
Varna
Žabari
Žabari (Valjevo)
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Beloševac
Beloševac
0 : 2
Mali korak
Oglađenovac
OFK Povlen
Brezovice
1 : 2
Sloga Gorić
Valjevo
Omladinac
Kalinovac
2 : 3
Murgaš 2012
Murgaš
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Kolubara
Liso Polje
Brgule
Brgule
3 : 3
Jedinstvo
Milorci
Sloga
Vrhovine
3 : 0
Dokmir
Dokmir
OFK Takovo
Takovo
0 : 3
Pambukovica
Pambukovica
Vukona
Vukona
0 : 1
Zvizdar 2012
Zvizdar
Koštam Polje
Delimeđe
1 : 4
Omladinac (D)
Drakčići
Budućnost (S)
Samaila
1 : 1
BSK 2014
Bukovica
Progorelica
Progorelica
1 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost 1981
Štulac
2 : 0
Mladost 1925
Oplanići
Vrnjci
Vrnjci
5 : 5
Zvezda
Čukojevac
Miločajac
Miločaj
3 : 2
Šumadija (Š)
Šumarice
Partizan
Majur
5 : 1
Belica
Belica
Dobra Voda
Dobra Voda
4 : 2
Trnava
Trnava
Mladost
Bukovče
1 : 1
OFK Borac
Lovci
Sloboda
Šuljkovac
0 : 1
Omladinac
Bunar
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
0 : 0
Osaonica
Bagrdan
Mladi Borac
Trucevac
2 : 5
Viner DSV
Bukovac
Resava
Bukovac
1 : 1
Planinac
Panjevac
Orlovi
Jasenovo
4 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
Zelenika
Vitance
2 : 1
Sindjelić
Vojnik
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 1
Sopot
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
2 : 3
Batovac
Batovac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 2
Dunav
Ostrovo
Sloga (Du)
Dubravica
0 : 3
Proleter 1932
Požarevac
Mlava (B)
Bratinac
2 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
OFK Građanski
Požarevac
Vihor
Маljurevac
2 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Metalac
Požarevac
1 : 1
Napredak (Bu)
Bubušinac
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 2
Sloga (Dr)
Drmno
OFK Bačka 1945
Bačka Palanka
3 : 2
Proleter
Karađorđevo
Mladost
Mali Bač
1 : 0
Slavija
Bođani
Sloga
Korenita
2 : 3
Hajduk
Ribarica
Mladost (G)
Gradilište
1 : 7
Mladost (DB)
Donja Borina
Mladost 1970
Radoševac
2 : 1
Električar
Šuvajić
Mrčkovac
Mrčkovac
1 : 2
Polet
Bikinje
Barič
Barič
5 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
2 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Maskar
Maskar
2 : 1
Jarmenovci
Jarmenovci
Krćevac 04
Krćevac
1 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 1
Borac
Kloka
Udarnik 2015
Ćovdin
4 : 2
Brana Paunović
Rašanac
Melnica
Melnica
1 : 2
Vukan
Ždrelo
Mlava Trgovački
Petrovac
0 : 5
Jedinstvo
Kamenovo
Proleter
Jasenak
0 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 4
Pobednik
Piroman
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 1
Šumadinac
Kruševica
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 6
Rudar
Donje Crniljevo
Sava
Mrđenovac
4 : 1
Borac BTG
Batalage
OFK Jelen
Jelenča
4 : 1
Mladost
Svileuva
Žabar
Žabar
1 : 2
Galeb
Cerovac
Mladi Borac
Majilovac
2 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Mirko Tomić
Tribrode
2 : 4
Baštovan 2015
Carevac
Dunavac 1929
Kisiljevo
2 : 1
Ram
Ram
Sloga Top
Topolovnik
0 : 2
Pek (K)
Kusiće
Telečka
Telečka
1 : 5
OFK Šikara
Sombor
Sremac
Berkasovo
2 : 3
Napredak
Vašica
Jedinstvo (M)
Morović
1 : 3
Obilić 1993
Kukujevci
Jednota
Šid
5 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Erdevik 2017
Erdevik
3 : 0
Omladinac
Batrovci
Grkljane
Grkljane
1 : 1
Modrica
Modrica
Kruševica
Kruševica
4 : 0
Vratare
Vratare
Polet (K)
Kobilje
0 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Mladost 2015
Mala Reka
0 : 1
Zmajevac
Belasica
Padež
Padež
4 : 6
Lomnica
Lomnica
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
PSS-192
Jagodina
5 : 2
Lipar
Donji Račnik
Bokelj
Kotor
10 : 0
Čelik
Nikšić
Ibar
Rožaje
0 : 1
Mornar
Bar
Igalo
Herceg Novi
5 : 0
Cetinje
Cetinje
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 1
Berane
Berane
Jezero
Plav
0 : 1
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Otrant
Ulcinj
0 : 1
Lovćen
Cetinje
Drezga
Piperi
3 : 3
Crvena stijena
Podgorica
Gusinje
Gusinje
1 : 3
Petnjica
Petnjica
Napredak
Berane
3 : 3
Polimlje
Murino
Komovi
Andrijevica
2 : 1
Fair Play
Bijelo Polje
OFK Borac
Bijelo Polje
1 : 1
Pljevlja 97
Pljevlja
Arsenal
London
3 : 2
Southampton
Southampton
Chelsea
London
1 : 1
West Ham
London
Valencia
Valencia
1 : 0
Espanyol
Barcelona
Real Madrid
Madrid
1 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
5 : 0
Girona
Girona
Levante
Valencia
2 : 1
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 0
Stuttgart
Stuttgart
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Crotone
Crotone
1 : 0
Bologna
Bologna
Verona
Verona
1 : 0
Cagliari
Cagliari
Napoli
Napoli
2 : 1
Chievo
Verona
Torino
Torino
1 : 0
Internazionale
Milano
Udinese
Udine
1 : 2
Lazio
Roma
Milan
Milano
1 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Marseille
Marseille
0 : 0
Montpellier
Montpellier
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 5
Lyon
Lyon
Nice
Nice
1 : 1
Rennes
Rennes
011
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Sindjelić
Beograd
0 : 0
BSK 1925
Beograd
011
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Novi Beograd
Novi Beograd
6 : 1
Budućnost
Dobanovci
AS
Novi Pazar
7 : 0
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Sloga
Kraljevo
Zabrezje
Zabrezje
5 : 3
Strelac
Mislodjin
Polet
Grabovac
2 : 1
Jedinstvo
Dren
Mladenovac MK
Mladenovac
0 : 6
Radnički NB MK
Novi Beograd
011 MK
Beograd
3 : 0
IMT
Novi Beograd
Soko 2015
Saraoci
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Proleter
Vranovo
8 : 0
Obilić
Staro Selo
Borac
Ostruznica
0 : 1
Prva Iskra
Baric
Potporanj
Potporanj
9 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
14 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Zadrugar
Orasac
7 : 2
Krtinska
Krtinska
Zabrezje
Zabrezje
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Urovci
Urovci
1 : 5
Buducnost
Zvecka
Zvezda
Konatice
4 : 4
Duboko
Mala Mostanica
Posavac Tisma
Boljevci
0 : 9
Obrenovac 1905
Obrenovac
Buducnost
Zvecka
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Partizan
Drazevac
0 : 3
Zvezda
Konatice