XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 327 utakmica za dan
Subota, 26 Maj 2018

Fudbal

ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Budućnost
Dobanovci
0 : 3
Sinđelić
Beograd
Dinamo
Vranje
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Bežanija
Beograd
3 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Inđija
Inđija
Temnić 1924
Varvarin
0 : 0
Sloboda
Užice
Loznica
Loznica
2 : 1
Provo
Provo
FAP
Priboj
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Karađorđe
Topola
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Tutin
Tutin
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Rtanj
Boljevac
1 : 0
Dunav
Prahovo
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 3
Tabane 1970
Jagodina
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 1
Radan
Lebane
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Bratstvo 1946
Prigrevica
Železničar
Pančevo
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Dunav
Stari Banovci
3 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Radnički (Š)
Šid
0 : 9
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
5 : 0
Cement
Beočin
Borac (S)
Sakule
2 : 1
Odžaci
Odžaci
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 3
Bečej 1918
Bečej
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Sopot
Sopot
IMT
Novi Beograd
6 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
GSP Polet Dorćol
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 5
Grafičar
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
Jedinstvo
Surčin
BASK
Beograd
3 : 0
Prva Iskra
Barič
Goč
Vrnjačka Banja
5 : 2
Slavija
Kragujevac
Radnički (K)
Kovači
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Rudar 2001
Kostolac
0 : 0
Napredak
Markovac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Proleter 1976
Jelovik
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 2
RSK
Rabrovo
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Sevojno
Sevojno
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Radnički Stobex
Klupci
OFK Osečina
Osečina
0 : 8
Radnički Gorenje
Valjevo
Budućnost
Arilje
5 : 0
Polimlje
Prijepolje
Budućnost (O)
Orašje
1 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
OFK Niš
Niš
Lužnica
Babušnica
0 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Pusta Reka
Bojnik
4 : 2
Polet 1980
Laplje Selo
Brodoremont
Kladovo
0 : 2
Timočanin
Knjaževac
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Bukovik
Razanj
Naša krila
Belotinac
4 : 2
Đerdap
Kladovo
Kopaonik
Brus
3 : 1
Morava 1918
Ćuprija
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
Žitorađa
Žitorađa
SFS Borac
Paraćin
5 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
ŽAK
Kikinda
2 : 4
OFK Vršac
Vršac
Vojvodina 1928
Perlez
6 : 1
Sloga
Plandište
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Radnički (K)
Kovin
1 : 4
Begej
Žitište
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Mladost (O)
Omoljica
8 : 0
Polet
Nakovo
Sloga (Č)
Čonoplja
6 : 1
BSK
Bački Brestovac
Mladost (K)
Kruščić
8 : 2
Lipar
Lipar
Krivelj
Krivelj
4 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
Brestovac
Borski Brestovac
1 : 1
Slatina
Slatina Bor
BSK
Bukovče
3 : 0
Čubra
Čubra
Šumadinac
Bečmen
0 : 0
Borac (P)
Progar
Heroj Polet
Jajinci
0 : 0
Poštar Zvezdara
Krnjača
Borac (O)
Ostružnica
7 : 3
13. Maj
Zemun
PKB (PS)
Padinska Skela
1 : 4
Komgrap
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Zmaj
Zemun
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Avala
Beli Potok
3 : 7
Dunav
Veliko Selo
Radnički Šabački
Šabac
4 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Borac
Pajsijevići
3 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Slatina
Slatina
0 : 2
Mladost (P)
Preljina
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Spartak
Pirot
0 : 2
Padež
Petrovac
Gnjilan
Gnjilan
3 : 1
Mladost
Poljska Ržana
Rudar
Baljevac
2 : 1
Stubal
Stubal
Real
Podunavci
4 : 0
Popovići
Popovići
Omladinac
Novo Selo
0 : 5
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Prvi partizan
Užice
3 : 2
Perućac
Perućac
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 3
Mladost
Dračić
Banjani
Banjani
3 : 1
ZSK
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
7 : 0
Ribnikar
Pecka
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Kačer
Belanovica
Ćava
Grošnica
2 : 1
Sloboda
Grbice
Vulkan 1963
Brenica
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Trbunje
Trbunje
26.05.2018
17:30
Pobeda
Donje Crnatovo
Polet
Samarinovac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
Trešnjevka
Lopardince
1 : 6
Vihor
Žbevac
Izmornik
Pančelo - Tomance
3 : 0
Sloga
Ranilug
Oskar
Pasjane
3 : 0
Rudar
Kosovska Kamenica
Glama
Koretište
3 : 0
Morava
Parteš
Ibar
Leposavić
0 : 3
Zvečan
Zvečan
Grdica
Grdica
2 : 1
Lazac
Lazac
Mlada krila
Metikoši
3 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Mladost (J)
Jovac
4 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Zenit
Oparić
1 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
Lepušnica
Glogonjski Rit
2 : 2
Zaklopača
Zaklopača
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 1
Gorki
Glušci
Kalenić
Kalenić
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 2
Kotešica
Kotešica
Varvarin
Varvarin
3 : 0
Gradina
Pejovac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
Polet (R)
Radevac
1 : 1
Škriljac
Bradarac
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 4
OFK Sloga
Dobrujevac
OFK Draževac
Draževac
3 : 1
Polet (V)
Vitoševac
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Jastrebac
Tešica
1 : 2
Borac
Trnjane
Napredak 2012
Krušje
3 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Kralj Petar I
Topola
8 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
7 : 1
Ranilović
Ranilović
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Radnički (K)
Knežica
Železničar
Novi Sad
1 : 3
Susek
Susek
Hajduk
Podlokanj
3 : 0
Čoka
Čoka
Rongo Siti
Pirot
2 : 5
Sloboda
Rasnica
Napredak
Izvor
1 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Omladinac (V)
Vučkovica
4 : 3
Marjan
Knić
Pontes
Kostol
1 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 3
Omladinac
Vajuga
Milutinovac
Milutinovac
7 : 2
Dunavac
Velesnica
Lovćen
Petrovo selo
3 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Egeta
Brza Palanka
3 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Plana
Velika Plana
5 : 1
Jasenica
Kruševo
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Mladost 1948
Donja Livadica
3 : 1
AF Đokić
Velika Plana
Napredak
Jošanica
4 : 1
Bukovik
Vrbovac
Rtanj
Vrmdža
0 : 3
Mladost
Resnik
Konjuh
Konjuh
1 : 1
Bukovica
Bukovica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Jugovići
Jug Bogdanovac
1 : 3
Arbanasce
Arbanasce
Koprijan
Gradište
0 : 4
Sloga
Jovanovac
Baličevac
Baličevac
2 : 1
Borac
Azbresnica
Banaćanin
Aleksandrovo
0 : 3
Padina
Padina
Grlište
Grlište
2 : 1
Lovac
Mali Izvor
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Nacional
Lukovo
Kastrum
Gamzigrad
3 : 3
Šljivar
Šljivar
Polet 1959
Nikoličevo
5 : 0
Timok 1928
Trnavac
Urovica
Urovica
0 : 3
Slatina
Slatina
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 1
Graničar
Aleksandrovac
Partizan
Tomaševac
2 : 3
Sloga
Jarkovac
Tisa 1933
Taraš
3 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Proleter
Neuzina
2 : 2
Mladost
Belo Blato
Belpos
Belotić
3 : 3
Sloga 1949
Matijevac
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
0 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 0
Moravac
Guberevac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 3
Badince
Badince
Veternica
Leskovac
2 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Atletiko
Donja Jajina
0 : 2
Todorovce
Todorovce
Koštam Polje
Delimeđe
1 : 0
Studen Vitez
Studenica
Budućnost (S)
Samaila
2 : 2
Morava (M)
Mrsać
Progorelica
Progorelica
3 : 0
Omladinac (D)
Drakčići
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 0
BSK 2014
Bukovica
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
1 : 4
Dunav
Ostrovo
Morava 1932
Prugovo
3 : 1
Proleter 1932
Požarevac
Napredak (Bu)
Bubušinac
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Granit
Radalj
6 : 0
Sloga
Korenita
Napredak
Trnovče
0 : 4
Jedinstvo
Kamenovo
Dobrnje
Dobrnje
1 : 3
Radnik
Pankovo
Burovac
Burovac
2 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Dragoš
Oreškovica
4 : 0
BSK
Bošnjak
Veliko Laole
Veliko Laole
2 : 13
Borac
Veliko Laole
Mladi Radnik
Dragušica
4 : 0
Sloga
Zabojnica
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 5
Mladost
Pretoke
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Rujišnik
Rujišnik
Topoljak
Grabovac
1 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Stevka Božurevka
Božurevac
1 : 1
Omladinac
Odžaci
Mladost
Mala Drenova
3 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Omladinac
Ugljarevo
3 : 3
Vinogradar
Riljac
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 3
Polet
Aleksandrovac
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Polet
Senje
Sloga
Isakovo
6 : 0
Dobričevo
Dobričevo
Dragovo
Dragovo
3 : 0
Šumadija
Prevešt
Levač 2
Rekovac
1 : 4
Blagotin
Belušić
Polet
Sekurič
4 : 1
Prosvetar
Belušić
Povratak otpisanih
Rekovac
6 : 1
Goša
Vukmanovac
Borac
Vukovac
3 : 0
OFK Homolje
Žagubica
Vrelo 1971
Milanovac
0 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 0
Tulež
Tulež
Zmajevac
Belasica
3 : 2
Modrica
Modrica
Bojić
Bojić
1 : 3
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Budućnost
Podgorica
2 : 3
Sutjeska
Nikšić
Dečić
Tuzi
0 : 3
Iskra
Danilovgrad
Grbalj
Radanovići
2 : 1
Mladost
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Kom
Podgorica
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Zeta
Golubovci
Berane
Berane
2 : 0
Cetinje
Cetinje
Bokelj
Kotor
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Lovćen
Cetinje
2 : 0
Ibar
Rožaje
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Mornar
Bar
3 : 0
Čelik
Nikšić
Otrant
Ulcinj
1 : 3
Jezero
Plav
Tekstilac Kort
Derventa
0 : 0
Drina
Zvornik
Rudar
Prijedor
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Podrinje
Janja
5 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 1
Napredak
Donji Šepak
Sutjeska
Foča
2 : 2
Sloga
Doboj
Kozara
Gradiška
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
Mašinac
Niš
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
4 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Inđija
Inđija
1 : 3
Spartak
Subotica
Voždovac
Beograd
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
Internacional
Beograd
9 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Rad
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Brodarac
Novi Beograd
4 : 1
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Čukarički
Beograd
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Partizan
Beograd
011
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
BSK Borča
Borča
Bežanija
Beograd
3 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Proleter 1947
Vranovo
0 : 5
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Karadjordje
Topola
3 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 11
Mladi radnik 1926
Požarevac
Omladinac
Veliko Polje
5 : 0
BSK 1925
Beograd
Srem
Jakovo
5 : 2
Budućnost
Dobanovci
Balkan
Beograd
4 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Vrbovac
Vrbovac
0 : 6
Podunavac
Udovice
Polet
Trnovče
1 : 9
Budućnost
Mala Krsna
Hajduk junior
Kula
2 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Sinđelić MK
Beograd
4 : 1
011 MK
Beograd
Brodarac MK
Beograd
1 : 1
Voždovac MK
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 3
Spartak
Subotica
Voždovac
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Dinamo
Pančevo
0 : 2
Kiker
Kraljevo
Zemun
Zemun
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Apolon 4
Kragujevac
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Partizan
Beograd
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Bežanija
Beograd
1 : 2
Rad
Beograd
IMT
Beograd
1 : 3
Sindjelić
Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
BSK 1925
Beograd
Žarkovo
Beograd
10 : 1
GSP Polet
Beograd
OLE
Zemun
4 : 1
Palilulac
Beograd
DIF
Beograd
0 : 0
Grafičar
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
10 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Vinogradar
Hajdukovo
11 : 1
Preporod
Novi Žednik
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Slavija
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena Zastava
Obrenovac
1 : 8
Zabrezje
Zabrezje
Strelac
Mislodjin
0 : 3
Polet
Grabovac
Rvati
Obrenovac
0 : 2
Jedinstvo
Dren
Tisa
Adorjan
4 : 2
AFK
Ada
Senta
Senta
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Radnički (Š)
Šid
2 : 9
Inđija
Inđija
Petar Puača
Novi Sad
3 : 2
Index
Novi sad
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Studenski grad MK
Novi Beograd
3 : 0
Mladenovac MK
Mladenovac
Rad MK
Beograd
2 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
0 : 0
Lokomotiva MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
1 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
Zemun MK
Zemun
4 : 1
Voždovac B MK
Beograd
Nord Star MK
Beograd
2 : 2
DIF MK
Beograd
Rad V MK
Beograd
4 : 2
Kosmaj MK
Ralja
Sremčica MK
Sremčica
7 : 2
Institut MK
Zemun Polje
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
3 : 1
Zemun MK
Zemun
Bežanija MK
Novi Beograd
1 : 3
Sopot MK
Sopot
Petar Puača
Novi Sad
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (Z)
Zrenjanin
5 : 2
Radnički (S)
Sombor
011
Beograd
0 : 7
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 1
Voždovac
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Partizan
Beograd
Lola
Beograd
3 : 1
OLE
Zemun
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
Sloboda
Lipe
0 : 4
Soko 2015
Saraoci
AF Djokić
Velika Plana
7 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Napredak
Markovac
3 : 5
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
1 : 6
Jedinstvo
Krnjevo
DIF
Beograd
8 : 1
Vinča
Beograd
Boleč
Bolec
3 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Arena Su
Subotica
9 : 1
Čantavir
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
0 : 11
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Radnički 1905
Bajmok
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
AFK
Ada
0 : 7
Horgoš 1911
Horgoš
Voždovac MK
Beograd
3 : 1
Radnički (O) MK
Obrenovac
Ada MK
Beograd
2 : 1
OFK Beograd B MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
0 : 7
Rad MK
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
3 : 0
Milutinac MK
Zemun
Studentski Grad MK
Beograd
3 : 2
Brodarac MK-B
Novi Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
3 : 0
Ole MK
Zemun
Zemun B MK
Zemun
9 : 1
BSK 1926 MK
Baćevac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Bajša
Bajša
22 : 1
Subotica
Subotica
Bežanija
Beograd
1 : 4
Olimpik
Beograd
Sindjelic 2012
Beograd
2 : 9
IMT
Beograd
Kormoran
Beograd
10 : 0
Dunavac
Grocka
Ada
Beograd
4 : 3
Varga
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 4
GSP Polet
Beograd
Urovci
Urovci
1 : 2
Zabrezje
Zabrezje
Rvati
Obrenovac
0 : 10
Obrenovac 1905
Obrenovac
Posavina
Stubline
3 : 0
Zvezda
Konatice
Krtinska
Krtinska
5 : 0
Sloga
Ratari

Rukomet

Dolovo
Dolovo
24 : 30
Jabuka
Jabuka
Paraćin
Paraćin
34 : 31
BSK Heba
Bujanovac
ORK Bor
Bor
40 : 34
Aleksinac
Aleksinac
Pirot
Pirot
31 : 33
Rtanj
Boljevac
Radnički (JT)
Jaša Tomić
36 : 46
Somborelektro
Sombor
Crvenka
Crvenka
30 : 27
Mačva
Bogatić
Kljajićevo
Kljajićevo
25 : 23
Rusin
Ruski Krstur
Grafičar
Bezdan
42 : 36
Graničar
Gakovo
Senta
Senta
35 : 31
Naftagas
Elemir
Omladinac
Deliblato
34 : 25
Unirea
Uzdin
Crepaja
Crepaja
29 : 14
Radnički
Kovin
Inđija 2
Inđija
10 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Pirot
Pirot
30 : 31
Kučevo
Kučevo
Halas Jožef
Ada
37 : 20
Metalac
Kraljevo
Đerdap
Kladovo
22 : 26
Jagodina 2
Jagodina

Vaterpolo

Nais
Niš
7 : 17
Partizan
Beograd
BVK Crvena zvezda
Beograd
12 : 3
Zemun Bosal
Zemun
Valjevo Gorenje
Valjevo
8 : 15
Šabac
Šabac

Futsal

Kraljevićevo
Kačarevo
9 : 6
Pčinja
Karavukovo

Američki fudbal

Vukovi Beograd
Beograd
35 : 0
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
Hawks Obrenovac
Obrenovac
6 : 0
Smederevo Bedemi
Smederevo

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
20 : 28
Partizan
Beograd