XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 803 utakmica za dan
Nedelja, 15 April 2018

Fudbal

Napredak
Kruševac
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
1 : 0
Voždovac
Beograd
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Sinđelić
Beograd
0 : 1
Inđija
Inđija
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Sloboda
Užice
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Temnić 1924
Varvarin
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Budućnost
Dobanovci
1 : 3
Proleter
Novi Sad
Dinamo
Vranje
3 : 1
Bežanija
Beograd
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
6 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Provo
Provo
2 : 1
Železničar
Lajkovac
FAP
Priboj
1 : 1
Polet
Ljubić
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Smederevo 1924
Smederevo
7 : 1
Karađorđe
Topola
Radan
Lebane
0 : 2
Rtanj
Boljevac
Tabane 1970
Jagodina
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Pukovac
Pukovac
Borac (S)
Sakule
5 : 0
Radnički (Š)
Šid
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Lokomotiva
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Žarkovo
Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Slavija
Kragujevac
5 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
4 : 0
Bane
Raška
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 3
Karađorđe (R)
Ribnica
Napredak
Markovac
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
RSK
Rabrovo
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 1
Gruža
Gruža
Proleter 1976
Jelovik
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Šumadija
Toponica
3 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
Radnički Stobex
Klupci
2 : 2
OFK Divci
Divci
Sovljak
Sovljak
1 : 4
Sloga (S)
Sjenica
Borac
Lešnica
1 : 2
Drina
Ljubovija
Jablanica
Medveđa
1 : 0
OFK Niš
Niš
Vlasina
Vlasotince
4 : 0
Polet 1980
Laplje Selo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 1
Lužnica
Babušnica
Moravica
Subotinac
1 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Bukovik
Razanj
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 1
Naša krila
Belotinac
Kablovi
Zaječar
4 : 1
Malošište
Malošište
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Jastrebac
Blace
Bošnjane
Bošnjane
0 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
Napredak
Drenovac
4 : 1
Levač
Rekovac
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Župa
Aleksandrovac
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 7
SFS Borac
Paraćin
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Polet
Nakovo
1 : 2
ŽAK
Kikinda
Tisa
Adorjan
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Budućnost (G)
Gložan
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Srem
Jakovo
3 : 0
Milutinac
Zemun
Budućnost
Zvečka
0 : 5
Zvezdara
Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Leštane
Leštane
Omladinac FAM
Botoš
4 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 0
Rusanda
Melenci
Naftagas (B)
Boka
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
Banat
Čenta
4 : 2
Lehel
Mužlja
Hajduk
Čepure
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Rembas
Resavica
3 : 0
OFK Batinac
Batinac
Juhor
Glavinci
2 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Napredak
Zlatovo
3 : 0
Kolare
Kolare
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Mladi radnik
Novo Laniste
2 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Bratstvo
Međureč
4 : 2
Partizan
Glogovac
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Jugoslavija
Jabuka
2 : 3
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Dolina
Padina
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
BAK
Bela Crkva
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 1
Borac (St)
Starčevo
Strela
Ivanovo
2 : 3
Partizan (U)
Uljma
Vulturul
Grebenac
7 : 0
Vojvodina (S)
Seleuš
Borac (M)
Martinci
1 : 0
Napredak (P)
Popinci
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
4 : 0
Graničar 1924
Adaševci
PSK Putinci
Putinci
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Jadran
Golubinci
6 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
Partizan
Vitojevci
Budućnost (P)
Parage
0 : 1
Kula
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Slavija
Pivnice
Budućnost (M)
Mladenovo
5 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Bajša
Bajša
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
Jadran
Feketić
1 : 0
Iskra
Kucura
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Senta
Senta
2 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Blizna
Blizna
Slatina
Slatina Bor
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Nemetali
Donja Bela Reka
6 : 1
Čubra
Čubra
Radnički
Klokočevac
0 : 2
Branik
Štubik
Sinđelić
Ugrinovci
3 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Zmaj
Zemun
6 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Avala
Beli Potok
1 : 0
Šumadinac
Bečmen
Poštar Zvezdara
Krnjača
1 : 3
Dunav
Veliko Selo
Institut
Zemun Polje
2 : 0
13. Maj
Zemun
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 2
Komgrap
Beograd
Radnički (D)
Dren
2 : 0
Urovci
Urovci
Mladost (B)
Baroševac
1 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Šumadija
Šopić
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
BSK
Baćevac
7 : 0
Rušanj
Rušanj
Strelac
Mislođin
3 : 2
Lisović
Lisović
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Pudarci
Pudarci
1 : 2
Boleč
Boleč
Šumadija
Jagnjilo
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Vrčin
Vrčin
4 : 1
Kosmaj
Ralja
Dunavac
Grocka
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
1 : 4
Sindjelić
Lipnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 1
Vidojevica
Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Duško
Klenje
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Majur
Majur
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
1 : 0
Mladost (PR)
Prnjavor
Bare
Bare
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šumadinac
Natalinci
2 : 1
Banja
Banja
BSK
Belosavci
4 : 0
Junkovac
Junkovac
Omladinac (DR)
Donja Rača
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Šatornja
Šatornja
3 : 0
Mladost MG
Saranovo
Partizan
Darosava
1 : 0
Vinča
Vinča (Topola)
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 1
Trnava
Donja Trnava
Lokomotiva
Lapovo
5 : 1
Borac
Pajsijevići
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 1
Železničar
Brestovac
Sloga
Lipovica
4 : 3
Mladi borac
Živkovo
Vučje
Vučje
2 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Progres
Ladovica
1 : 0
Umac
Miroševce
Kumarevo 65
Kumarevo
2 : 1
Mladost (V)
Vinarce
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 3
Bobište
Bobište
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 2
OFK Brza
Brza
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Polet
Stajkovce
7. Juli
Vodanj
3 : 2
Obilić
Staro Selo
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Borac
Ralja
7 : 0
Polet
Trnovče
Sloboda
Lipe
0 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Podunavac
Udovice
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Sloga
Miloševac
2 : 1
Pobeda
Golobok
Cerovac
Cerovac
0 : 0
SASK
Saraorci
Šumadija
Azanja
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Polet (T)
Trbušani
5 : 2
Parmenac
Parmenac
Prijevor
Prijevor
6 : 2
Spartak
Trnava
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 2
Slatina
Slatina
Brezak 1936
Pranjani
0 : 1
Napredak
Svračkovci
Lunjevica
Lunjevica
2 : 1
Šumadija 1923
Brdjani
Rudar
Bresnica
2 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Naupare
Naupare
3 : 0
Sloga (M)
Majdevo
13. April
Lomnica
5 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Knez Lazar 2015
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Čitluk
Čitluk
Juhor
Obrež
2 : 1
Šanac
Šanac
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 1
Kupci
Kupci
FUD
Brus
2 : 0
Vinogradar
Zleginje
Železničar
Požarevac
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Napredak 1936
Veliko Crniće
4 : 3
Rudar (K)
Krepoljin
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Makce
Makce
5 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 3
Đerdap
Golubac
Radnik
Salakovac
3 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Zadrugar
Krupac
2 : 3
Padež
Petrovac
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Dragoš
Pirot
Mladost
Poljska Ržana
0 : 0
Spartak
Pirot
Borac
Vraneši
0 : 0
Stubal
Stubal
Real
Podunavci
0 : 1
Proleter
Pečenog
Polet
Ratina
6 : 1
Granit
Jošanička banja
Radnik
Ušće
2 : 0
Rudar
Baljevac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
4 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Popovići
Popovići
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Mataruge
Mataruge
Železničar
Požega
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Perućac
Perućac
2 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Lazarica
Prilipac
1 : 0
Jasen
Brodarevo
Lauš
Lopaš
3 : 2
Savinac
Visibaba
Višesava
Bajina Bašta
2 : 3
Polet
Rasna
Ježevica
Ježevica
3 : 2
Omladinac
Zdravčići
Tulari
Tulari
4 : 1
Mladost
Dračić
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Banjani
Banjani
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
ZSK
Valjevo
Kačer
Belanovica
4 : 1
Radnik
Ub
Trlić
Trlić
4 : 0
Ribnikar
Pecka
Partizan
Cerovac
0 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Borac (D)
Drenovac
1 : 1
Sloboda
Grbice
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Ćava
Grošnica
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
Kutlovo
Kutlovo
0 : 1
Mladost
Pajazitovo
Kolonija
Kragujevac
1 : 0
Zastava
Kragujevac
Korićani
Korićani
2 : 1
Budućnost
Resnik
Sloga
Korman
3 : 2
Rasovača
Rasovača
Mladost (B)
Batušinac
1 : 3
Orljane
Orljane
Jedinstvo GVD
Grejač
2 : 1
Palilula
Aleksinac
Moravac (Č)
Čečina
2 : 1
Radnički 1924
Kočane
Naisus 1977
Rožina
2 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Morava (Ž)
Žitkovac
3 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Morava
Krušce
9 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
Crvena zastava
Hum
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Rudar
Jelašnica
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Budućnost
Prva Kutina
0 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 1
OFK Futog
Futog
Proleter
Banoštor
2 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 2
Mladost
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
Tatra
Kisač
6 : 0
Vinogradar
Ledinci
Sofeks
Futog
2 : 2
TSK
Temerin
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Veternik
Veternik
OFK Rtanj
Boljevac
0 : 2
Rudar (VČ)
Grljan
Malinik
Podgorac
3 : 0
OFK 019
Zaječar
Graničar
Veliki Izvor
0 : 3
Rgotina
Rgotina
Mladost
Sumrakovac
0 : 6
Radnički (L)
Lubnica
Sloga
Minićevo
1 : 1
Omladinac
Grezna
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Trebič
Sokobanja
4 : 3
Osnić
Osnić
Kosovo
Zvezdan
1 : 0
Midžor
Kalna
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 2
Spartak
Gornja Trnava
Dundjerski
Voljcinac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
Mladost 1982
Donji Drenovac
1 : 3
Borac
Držanovac
NS Tatko
Stara Bozurna
2 : 3
Omladinac
Podina
Real
Jasenica
2 : 1
Partizanski put
Grudaš
Lugina
Aliđerce
11 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Vihor
Žbevac
2 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Trešnjevka
Lopardince
3 : 5
Čelik
Belo polje
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 1
OFK Alakince
Alakince
Morava
Parteš
3 : 0
Rudar
Kosovska Kamenica
Oskar
Pasjane
5 : 1
Mineralac
Klokot
Izmornik
Pančelo - Tomance
4 : 5
Ropotovo
Ropotovo
Mladost
Vrdila
0 : 5
Napredak
Gračac
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Borac (A)
Adrani
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 2
Mineral 2015
Rudno
Lasta
Vitkovac
3 : 2
Partizan
Vrba
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Lazac
Lazac
2 : 0
Gruža
Vitanovac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 2
Mladost (J)
Jovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 2
Borac 1805
Ivankovac
Moravac
Krušar
1 : 2
Omladinski
Paraćin
Istok 63
Plana
2 : 1
Beljanica
Strmosten
Javor
Sladaja
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Sloga
Voljavče
3 : 3
Morava (KS)
Kočino Selo
Mladost (G)
Gložane
1 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Zenit
Oparić
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 1
Vinorača
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
4 : 3
Ursule
Ursule
Mladost (T)
Tečić
0 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Morava (R)
Ribare
1 : 3
Mladost (K)
Koncarevo
Šumadinac
Dragovo
2 : 3
Mladost (D)
Dublje
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Sloboda
Šašinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Hajduk
Višnjićevo
0 : 3
OFK Brestač
Brestač
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Polet
Novi Karlovci
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Sloga
Čalma
2 : 3
Graničar (O)
Obrež
Napredak
Žarkovac
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Ševac
Kusić
2 : 0
Polet
Izbište
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
Ratar
Kruščica
3 : 2
Dobrica
Dobrica
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 1
Jedinstvo
Ečka
MSK
Mihajlovo
4 : 2
Potisje
Knićanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Zlatica
Zlatica
0 : 1
Zadrugar
Lazarevo
ASK
Aradac
1 : 4
OFK Klek
Klek
Tamiš
Farkaždin
3 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Pobeda
Samoš
1 : 0
Slavia
Kovačica
Polet
Idvor
2 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Mundial
Pančevo
3 : 1
Tempo
Sefkerin
Omladinac 1927
Opovo
1 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Unirea
Uzdin
1 : 3
Glogonj
Glogonj
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 5
Borac (P)
Pločica
Proleter
Mramorak
0 : 5
Partizan (G)
Gaj
Kolonija
Kovin
2 : 2
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Jedinstvo
Dubovac
2 : 1
Dolovo
Dolovo
Velika Reka
Velika Reka
1 : 2
Sloga (ST)
Straža
Mladost (BR)
Brezjak
1 : 0
Rudar
Brasina
Antimon
Zajača
5 : 1
Jadar
Stupnica
Stolice
Krupanj
1 : 4
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Borac
Kozjak
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
Sparta Železnik
Beograd
1 : 3
Dedinje
Beograd
BUSK
Beograd
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 2
Rekreativo 011
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
1 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Sveti Stefan
Slanci
2 : 1
Busije
Zemun
011
Beograd
1 : 2
Atakante
Rakovica
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 2
Zaklopača
Zaklopača
Podunavac
Ritopek
3 : 0
Umčari
Umčari
Partizan
Kaluđerica
3 : 0
Hajduk
Kamendol
Lepušnica
Glogonjski Rit
1 : 1
Poštar
Beograd
Mladost
Jabučki Rit
0 : 3
Crvenka
Borča
Pinosava
Pinosava
0 : 1
Minel
Ripanj
Pionir
Besni Fok
0 : 1
PKB (K)
Kovilovo
Velika Mostanica
Velika Mostanica
0 : 3
OFK Borac
Arnajevo
Beljina
Beljina
4 : 2
Guncate
Guncati
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 2
Barajevo
Barajevo
Premijer
Badovinci
2 : 2
Cer
Petkovica
Mladost
Mačvanski Metković
3 : 0
Sloga
Duvanište
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Budućnost (ZM)
Zminjak
Omladinac 2013
Slepčević
2 : 2
Proleter
Šabac
Hajduk Stanko
Crna Bara
6 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Gorki
Glušci
2 : 5
Drina
Badovinci
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 5
Šipurske livade
Šabac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 2
Radnički
Koceljeva
Sloga
Krnić
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Provo 2015
Provo
3 : 3
Trešnjevka
Trbusac
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 0
Dobrava
Vukošić
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 4
Plantaža
Donje Stopanje
Mladost (B)
Batulovce
5 : 0
Radnički
Pertate
Gradac
Konopnica
3 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
BSK
Belanovce
3 : 3
Milanovo
Milanovo
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Čučuge
Čučuge
0 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Gunjevac
Gunjevac
4 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Rudar
Radljevo
0 : 2
Kalenić
Kalenić
Vrelo
Vrelo
0 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Joševa
Joševa
1 : 1
Polet (T)
Takovo
Jadar 2013
Valjevo
0 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Rakac Stave
Stave
1 : 2
Komanice
Komanice
Polet
Popučke
2 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
Borac
Rajković
2 : 4
Stari drugari
Kadina Luka
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Kotešica
Kotešica
Bujačić
Bujačić
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 0
Mladost (L)
Latković
Jugovići
Bogdanje
1 : 7
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Sloga (L)
Lozna
3 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Mladost (DK)
Donji Katun
6 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Omladinac
Pojate
Ušće
Grad Stalać
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Gradina
Pejovac
6 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Rubin (Z)
Zalogovac
0 : 3
Borac
Gornji Katun
Omladinac
Ravni Topolovac
0 : 10
Napredak Č
Čestereg
Roham
Nova Crnja
3 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
1.Oktobar
Srpski Itebej
8 : 4
Proleter
Međa
Bega
Novi Itebej
1 : 2
Terekves
Hetin
OFK Žeželj
Donja Sabanta
0 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
2 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
4 : 2
Bratstvo 1975
Erdeč
21. oktobar
Kragujevac
5 : 1
Divostin
Kragujevac
Maršić
Maršić
2 : 1
Pobeda
Beloševac
Polet (R)
Radevac
2 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Jastrebac
Tešica
3 : 0
OFK Draževac
Draževac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 3
Škriljac
Bradarac
Borac
Trnjane
0 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Jedinstvo (B)
Bobovište
0 : 5
Polet (V)
Vitoševac
Omladinac (D)
Deronje
5 : 0
Hajduk
Stapar
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 5
Kordun
Kljajićevo
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Partizan
Kupusina
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 2
Polet
Sivac
Radnički 1918
Ratkovo
4 : 2
Jedinstvo
Ribarevo
Jasenica
Božurnja
4 : 0
B 2000
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
0 : 3
Sloga
Zagorica
Vrbica
Aranđelovac
6 : 1
Ranilović
Ranilović
Šamot
Aranđelovac
1 : 5
Šumadinac
Stojnik
Plaskovac
Plaskovac
2 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Radnički (P)
Požeženo
1 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
Desine
Desine
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Stig 1955
Beranje
3 : 0
Dunavac (P)
Petka
Dizel
Bare
4 : 2
Sloga (M)
Mustapić
Napredak (P)
Poljana
2 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Omladinac (B)
Busur
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Mladost (R)
Ranovac
0 : 1
Manastirica
Manastirica
Integral
Batuša
0 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Jasenovac
Krepoljin
BSK 1924
Boževac
2 : 0
Radnički (K)
Knežica
Palić
Palić
1 : 1
Đurđin
Đurđin
Žednik
Stari Žednik
3 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
2 : 4
Lokomotiva
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 2
Solid
Subotica
Bikovo
Bikovo
1 : 1
Čantavir
Čantavir
OFK Slatina
Slatina
0 : 6
Nemenikuće
Nemenikuće
Rudar 2012
Babe
3 : 4
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Vis
Parcani
5 : 1
Stojnik
Stojnik
OFK Rogača
Rogača
4 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Miletić
Mošorin
7 : 2
Bačka
Begeč
Titel
Titel
1 : 0
Hajduk
Gardinovci
Moskva
Budisava
1 : 2
Dinamo
Budisava
Susek
Susek
3 : 0
Centar
Novi Sad
Borac
Rakovac
0 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Jadran
Sanad
5 : 0
Hajduk
Podlokanj
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 1
Tisa
Padej
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
AFK
Ada
Graničar
Đala
1 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
5 : 0
Tromedja
Majdan
Sloga
Ostojićevo
5 : 3
Bačka
Mol
Šampion
Orom
1 : 1
Čoka
Čoka
Budućnost
Savino Selo
1 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Vojvodina
Bačko Gradište
11 : 0
Pobeda
Pobeda
Krivaja
Krivaja
1 : 0
Obilić
Zmajevo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 6
Jerma
Sukovo
Lokomotiva
Belo Polje
4 : 3
Pobeda
Držina
Željuša
Željuša
4 : 1
Sloboda
Rasnica
Temac
Temska
2 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Kulpin
Kulpin
9 : 0
Krivanj
Selenča
Borac
Vizić
2 : 2
Sloga
Plavna
Naša Zvezda
Silbaš
5 : 0
Bačka
Despotovo
Tvrdjava
Bač
2 : 0
Neštin
Neštin
Borac 46
Obrovac
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
Gorušica
Viča
1 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Sloga
Kaona
3 : 2
Gradina
Rti
Prilike
Prilike
3 : 2
Brezova
Brezova
Radnički
Turica
3 : 3
Voćar
Kotraža
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Malba
Žaočani
Čačak 94
Čačak
0 : 5
Rakova
Rakova
Budućnost
Stančići
1 : 0
Kej
Čačak
Morava (M)
Mojsinje
0 : 6
Mladost (A)
Atenica
Vujan
Prislonica
1 : 2
Morava (K)
Katrga
Lugovi
Čačak
3 : 1
Gavrilo Princip
Vranići
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Vujan
Prislonica
Morava (K)
Katrga
8 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Mladost (A)
Atenica
2 : 0
Budućnost
Stančići
Kej
Čačak
2 : 2
Čačak 94
Čačak
Rakova
Rakova
2 : 1
Planinac
Vujetinci
Malba
Žaočani
2 : 2
Prijatelji
Čačak
BSK
Borač
2 : 5
Sloga (B)
Batočina
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
Veteran 2015
Popović
1 : 5
Sloga (M)
Milatovac
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Udarnik Trska 1947
Trska
1 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Omladinac
Kalimanići
3 : 4
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Ozremica
Beršići
5 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Stella Rossa
Gornji Milanovac
0 : 3
Ozrem
Ozrem
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Pontes
Kostol
1 : 7
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Egeta
Brza Palanka
3 : 0
Milutinovac
Milutinovac
Lovćen
Petrovo selo
5 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
0 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 3
Rtkovo
Rtkovo
Dunavac
Velesnica
0 : 2
Omladinac
Vajuga
Napredak
Međulužje
3 : 1
Šepšin
Šepšin
Sloga
Granice
1 : 5
Radnički PDM
Mladenovac
Markovac
Markovac
1 : 4
Omladinac
Rajkovac
Kosmajac
Koraćica
6 : 0
Borac
Amerić
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
0 : 3
Dedinje
Mladenovac
Rabrovac
Rabrovac
2 : 1
OFK Student
Mladenovac
Ljubinić
Ljubinić
1 : 5
Posavina
Stubline
Belo Polje
Belo Polje
0 : 0
Partizan
Draževac
Sloga
Ratari
0 : 4
Borac
Ušće
Duboko
Mala Moštanica
5 : 0
Rvati
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
0 : 1
Polet
Grabovac
Krtinska
Krtinska
2 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
BSK
Brajkovac
3 : 4
Vreoci
Vreoci
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 7
Sloboda
Stubica
Mladi borac
Županjac
2 : 1
Sloga
Lukavica
Rudar
Zeoke
4 : 5
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Blagaja
Rupeljevo
0 : 3
Avijatičar
Vranjani
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 6
Glumač
Glumač
Trešnjica
Tvrdići
3 : 0
Duškovci
Duškovci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 3
Sečica
Seča reka
Jezava
Smederevo
8 : 1
Skobalj
Skobalj
Sloga
Lugavčina
2 : 0
Budućnost
Mala Krsna
OFK Slavija
Smederevo
2 : 1
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
Landol
Landol
4 : 0
Omladinac
Seone
Petlić SD 026
Smederevo
2 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Kolarac
Kolari
1 : 3
Petrijevac
Petrijevo
Drugovac
Drugovac
2 : 2
Badljevica
Badljevica
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
Beli Orlovi
Pridvorice
5 : 1
Udarnik
Baničina
Budućnost
Ratari
2 : 1
Bačinac
Bačinac
Slemen
Milušinac
5 : 0
Gol
Sokobanja
Miloševo
Miloševo
5 : 2
OFK Sikole
Sikole
Malajnica
Malajnica
0 : 4
Polet
Jabukovac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 3
Urovica
Urovica
Slatina
Slatina
1 : 1
Graničar
Aleksandrovac
Kotroman
Mokra Gora
2 : 2
Tara
Kremna
Čarapan
Kruševac
3 : 1
Žabare
Žabare
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 3
Konjuh
Konjuh
Meševo
Meševo
4 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Borac
Bivolje
2 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Mladost VPD
Kruševac
0 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Rasina
Vitanovac
6 : 2
Bukovica
Bukovica
Banaćanin
Aleksandrovo
3 : 0
Koprijan
Gradište
Sloga
Jovanovac
1 : 7
Arbanasce
Arbanasce
Timok 1928
Trnavac
0 : 3
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Dragojevac
Dragojevac
6 : 1
Polet
Jalovik
Hajduk
Debrc
9 : 1
Sloga (R)
Ridjake
Skupljen 2013
Skupljen
4 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Verko
Suvo Selo
4 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
BSK Buljane
Buljane
1 : 4
Napredak (St)
Stubica
Sloboda
Krežbinac
4 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Radnik
Davidovac
4 : 0
Vihor
Golubovac
Jedinstvo
Ratare
3 : 5
ISK Izvor
Izvor
OFK Juhor 2016
Potočac
0 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Budućnost
Lebina
3 : 4
Radnički
Tekija
Heroj
Busilovac
3 : 2
Razvitak
Mirilovac
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
5 : 3
Toplica
Donja Toplica
Popadić
Popadić
3 : 2
Babajić
Babajić
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 1
Tolić
Tolić
Napredak
Bogojevce
1 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Moravac
Guberevac
1 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Donja Lomnica
Donja Lomnica
5 : 2
Mladost (K)
Kutles
Jašunja
Jašunja
2 : 6
Sloboda
Donje Brijanje
Atletiko
Donja Jajina
1 : 2
Turekovac
Turekovac
Badince
Badince
3 : 0
Veternica
Leskovac
Mladost
Slatina
0 : 3
Rankovac
Nakučani
Dupljaj
Dupljaj
0 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Sloga Gorić
Valjevo
0 : 3
Beloševac
Beloševac
Mali korak
Oglađenovac
4 : 2
Lukavac
Lukavac
Zadrugar
Lopatanj
4 : 2
Dupljaj 2016
Dupljaj
Strelac 001
Kožuar
0 : 3
Kolubara
Liso Polje
Omladinac
Kalinovac
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Šarbane
Šarbane
6 : 1
Dokmir
Dokmir
Brgule
Brgule
1 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Sloga
Vrhovine
0 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
OFK Takovo
Takovo
3 : 1
Vukona
Vukona
Omladinac (D)
Drakčići
5 : 3
Bane 1931
Raška
Morava (M)
Mrsać
2 : 0
Studen Vitez
Studenica
Šumadija (Š)
Šumarice
1 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Mladost 1981
Štulac
Mladost 1925
Oplanići
0 : 3
Stara čaršija
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
0 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Belica
Belica
2 : 4
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Osaonica
Bagrdan
3 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Omladinac
Bunar
1 : 4
Mladost
Bukovče
OFK Borac
Lovci
2 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Crni Vrh
Deonica
1 : 1
Partizan
Majur
Rudar
Plazane
5 : 0
Zelenika
Vitance
Sindjelić
Vojnik
1 : 3
Orlovi
Jasenovo
Mladi Radnik
Grabovica
3 : 2
Resava
Bukovac
Sopot
Požarevac
3 : 0
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
Morava 1932
Prugovo
2 : 0
Sloga (Du)
Dubravica
Proleter 1932
Požarevac
2 : 3
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Batovac
Batovac
4 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Sloga (Dr)
Drmno
8 : 2
Metalac
Požarevac
Napredak (Bu)
Bubušinac
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
2 : 0
Beli Orao
Bradarac
Banat
Ilandža
2 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Barič
Barič
4 : 0
Usije
Usije
Borac 2016
Donja Kruševica
0 : 3
Mrčkovac
Mrčkovac
Polet
Bikinje
2 : 1
Mladost 1970
Radoševac
Električar
Šuvajić
7 : 0
Dobra
Dobra
Mladost (J)
Jelenac
4 : 0
Maskar
Maskar
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 3
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 3
Budućnost (B)
Blaznava
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 0
Proleter
Jasenak
Šumadinac
Kruševica
2 : 5
Strmovo
Strmovo
Proleter
Vrbovno
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 3
Burovac
Burovac
Borac
Veliko Laole
9 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Zabrđe 1936
Zabrđe
2 : 0
Radnik
Pankovo
Galeb
Cerovac
0 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Mladost
Svileuva
2 : 3
Sava
Mrđenovac
Borac BTG
Batalage
4 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Jedinstvo
Oplanić
7 : 0
Bečevica
Bečevica
Mladost
Prhovo
0 : 2
Hajduk
Šimanovci
Sremac
Deč
3 : 0
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
6 : 0
Sloven
Sibač
Kameni
Ašanja
1 : 3
Šumar
Ogar
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 0
Sloga Top
Topolovnik
Pek (K)
Kusiće
2 : 0
Dunavac 1929
Kisiljevo
Ram
Ram
6 : 2
Mirko Tomić
Tribrode
Baštovan 2015
Carevac
3 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Omladinac
Zagajica
2 : 1
Hajduk
Šušara
Banat (V)
Vršac
0 : 3
Vitorul
Straža
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 0
Napredak 1927
Toponica
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 1
Stig (C)
Crljenac
OFK Šikara
Sombor
7 : 0
Dinamo
Sonta
OFK Metalac
Sombor
3 : 1
KFK Kula
Kula
Terekveš
Svilojevo
2 : 0
Sport
Bezdan
Graničar
Riđica
3 : 2
Panonija
Lalić
Polet
Aleksandrovac
5 : 1
Budućnost
Kočetin
BSK
Brzohode
7 : 2
Proleter
Četereže
Jedinstvo
Oreovica
0 : 2
Udarnik
Sibnica
Napredak
Vašica
3 : 2
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
0 : 6
Erdevik 2017
Erdevik
Karađorđe 2013
Viševac
4 : 3
Šumadija
Sipić
OFK Orašje
Orašje
2 : 3
Velika Morava
Selo Varvarin
Vratare
Vratare
1 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Gaglovo
Gaglovo
0 : 0
Padež
Padež
Napredak
Staro Lanište
0 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 2
PSS-192
Jagodina
Berane
Berane
2 : 2
Jezero
Plav
Cetinje
Cetinje
1 : 4
Ibar
Rožaje
Lovćen
Cetinje
2 : 0
Bokelj
Kotor
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
2 : 6
Otrant
Ulcinj
Mornar
Bar
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Radnik
Bijeljina
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
GOŠK
Gabela
1 : 1
Vitez
Vitez
Manchester Utd
Manchester
0 : 1
WBA
West Bromwich
Newcastle
Newcastle upon Tyne
2 : 1
Arsenal
London
Atlético Madrid
Madrid
3 : 0
Levante
Valencia
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 0
Espanyol
Barcelona
Eibar
Eibar
0 : 1
Alavés
Vitoria-Gasteiz
Málaga
Málaga
1 : 2
Real Madrid
Madrid
Werder
Bremen
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 2
Benevento
Benevento
Bologna
Bologna
2 : 0
Verona
Verona
Milan
Milano
0 : 0
Napoli
Napoli
Lazio
Roma
0 : 0
Roma
Roma
Juventus
Torino
3 : 0
Sampdoria
Genova
Fiorentina
Firenze
0 : 0
SPAL
Ferrara
Montpellier
Montpellier
1 : 3
Bordeaux
Bordeaux
Troyes
Troyes
2 : 3
Marseille
Marseille
PSG
Paris
7 : 1
Monaco
Monaco
Požarevac
Požarevac
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
0 : 5
Spartak
Subotica
Mačva
Šabac
1 : 1
Karađorđe
Topola
Radnički 2012
Niš
0 : 2
Kanjiža
Kanjiža
Moravac Orion
Mrštane
0 : 3
Čukarički
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 1
Bačka 1901
Subotica
BSK Borča
Borča
0 : 2
Brodarac 2
Beograd
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
Palilulac
Beograd
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
Spartak
Debeljača
0 : 4
Borac (Sa)
Sakule
Dunav
Bantska Palanka
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Jedinstvo
Dren
TSC
Bačka Topola
14 : 0
ŽAK Junior
Sombor
Hajduk junior
Kula
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Železničar (P)
Pančevo
3 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Begej
Žitište
0 : 6
RFK NS 1921
Novi Sad
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Internacional MK
Beograd
3 : 3
Rad MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 0
IMT MO
Beograd
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
0 : 4
Voždovac 2 MO
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 0
Spartak
Subotica
Internacional
Beograd
2 : 0
011
Beograd
Kolubara
Lazarevac
5 : 2
IMT
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Bežanija
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 4
Rad
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 6
DIF
Beograd
Beograd 1929
Beograd
0 : 7
GSP Polet
Beograd
Poštar 1930
Beograd
1 : 7
Grafičar
Beograd
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Sloga
Kraljevo
5 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Polet
Izbište
3 : 4
Sloga
Plandište
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Zabrezje
Zabrezje
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Index
Novi sad
Petar Puača
Novi Sad
9 : 0
Radnički (Š)
Šid
Bačka 1901
Subotica
1 : 5
Bečej 1918
Bečej
BSK Borča MK
Borča
1 : 3
011 MK
Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
0 : 2
Brodarac MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
0 : 13
Crvena zvezda MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
2 : 3
OFK Beograd MK
Beograd
Lola MK
Beograd
11 : 1
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
Leštane MK
Leštane
2 : 2
Rad V MK
Beograd
Bežanija MK
Novi Beograd
2 : 0
Rakovica MK
Rakovica
Sopot MK
Sopot
11 : 0
Banja MK
Beograd
Institut MK
Zemun Polje
2 : 0
Kosmaj MK
Ralja
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Spartak
Subotica
Cepelin 026
Smederevo
4 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Voždovac
Beograd
BSK
Borča
2 : 0
OLE
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Dominus
Beograd
1 : 3
Studentski Grad
Beograd
Palilulac
Beograd
2 : 4
DIF
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 2
Sopot
Sopot
Vinča
Beograd
0 : 4
Boleč
Bolec
Prva Iskra
Baric
3 : 2
Ada
Beograd
Čantavir
Čantavir
6 : 1
Bačka 1901
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
0 : 1
Spartak
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
9 : 0
Preporod
Novi Žednik
Bubamara
Kraljevo
0 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Arsenal
Kragujevac
1 : 2
Kiker
Kraljevo
Hajdučica
Hajdučica
2 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Partizan (U)
Uljma
1 : 1
Mladost
Velika Greda
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 3
Banat (I)
Ilandža
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
12 : 0
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Slavia
Kovačica
0 : 4
Dolina
Padina
Duboko
Mala Mostanica
1 : 2
Urovci
Urovci
Krtinska
Krtinska
5 : 1
Posavina
Stubline
Bežanija
Beograd
6 : 2
13. Maj
Zemun
Graficar
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 2
Hajduk
Beograd
Borac
Progar
5 : 1
Postar 1930
Beograd
Rudar 2001
Kostolac
4 : 3
Homoljac
Žagubica
Pinkum
Veliko Gradište
11 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 3
ŽAK
Kikinda
TSC
Bačka Topola
0 : 1
Hajduk Junior
Kula
Arena SU
Subotica
4 : 3
Bečej 1918
Bečej
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Index
Novi sad
Zemun MK
Zemun
1 : 1
Rad MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
0 : 3
Partizan MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
4 : 0
Sinđelić MK
Beograd
GSP Polet MK
Beograd
2 : 0
OFK Beograd B MK
Beograd
Vrčin MK
Vrčin
4 : 1
Olimpik MK
Beograd
Voždovac B
Beograd
0 : 0
Milutinac MK
Zemun
Crvena zvezda MML MK
Beograd
9 : 0
Petlić MK
Smederevo
Čukarički
Beograd
5 : 0
Brodarac 1947
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
OLE
Borča
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
BSK Borča
Borča
Spartak '05
Subotica
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Crveni orao
Beograd
7 : 2
Srem
Jakovo
Dominus
Beograd
1 : 3
Fer Plej 06
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 11
Hajduk
Beograd
Balkan
Beograd
4 : 1
Crvenka
Crvenka
Beograd 1929
Beograd
7 : 1
Torlak
Beograd
Žarkovo
Žarkovo
1 : 1
Borac
Ostruznica
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Partizan
Drazevac
Skela
Skela
2 : 5
Buducnost
Zvecka

Košarka

Plana
Velika Plana
68 : 96
Konstantin
Niš
Vrbas
Vrbas
84 : 72
Futog Tupanjac MD
Futog
Jagodina
Jagodina
98 : 91
Prva Petoletka
Trstenik
Polet
Kraljevo
104 : 108
Paraćin
Paraćin
Jablanica
Medveđa
64 : 66
Prokuplje
Prokuplje
Sokobanja
Sokobanja
108 : 65
Jugbasket
Vranje
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
43 : 81
Petrovgrad
Zrenjanin
Joker
Sombor
84 : 72
Budućnost (NS)
Novi Sad
Bagljaš
Zrenjanin
86 : 84
Sivac
Sivac
Spartak OKK
Subotica
101 : 59
Crvenka
Crvenka
Dinamo
Pančevo
80 : 81
Pink
Šimanovci
Barajevo
Barajevo
72 : 51
Zvezdara
Beograd
Umka 2009
Beograd
59 : 72
Vitez
Beograd
Grocka
Grocka
0 : 20
Veba Basket
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
68 : 54
Radnički
Kragujevac

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Tamnava Voćar
Koceljeva
3 : 0
Priboj
Priboj
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Novi Sad 2
Novi Sad
0 : 3
Slavija
Novi Sad
Grbić
Temerin
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 1
Merkur
Bačka Palanka
Pionir
Beograd
0 : 3
Avala
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Radnički 2
Beograd
Volleyland
Beograd
3 : 1
Obrenovac
Obrenovac
Roda 2
Beograd
1 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Železničar
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
Crnjanski
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 3
SPAS
Beograd
Akademija Singidunum
Beograd
1 : 3
Volleyland 2
Rakovica
Feniks Čukarički
Beograd
0 : 3
Železnik 2012
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
Lucky Star 2
Beograd

Rukomet

Mladost (V)
Vršac
25 : 26
Sivac 69
Sivac
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
23 : 31
Prva Petoletka
Trstenik
Mladost
Čačak
29 : 15
Trepča
Kosovska Mitrovica
Pobednik
Prijepolje
36 : 26
Bane
Raška
Novi Beograd
Beograd
27 : 23
Metalac Gorenje
Valjevo
Partizan 2
Beograd
26 : 28
Beograd
Beograd
Paraćin
Paraćin
45 : 36
Pirot
Pirot
Radnički 1958
Šid
37 : 19
Radnički (JT)
Jaša Tomić
Zrenjanin
Zrenjanin
17 : 29
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Metalac
Futog
36 : 30
Dalmatinac
Riđica
PIK Prigrevica
Prigrevica
22 : 23
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Slavija
Novi Sad
31 : 29
Somborelektro
Sombor
Smederevo 2
Smederevo
24 : 17
Umčari
Umčari
Rakovica
Rakovica
32 : 24
Ub
Ub
Lazarevac
Lazarevac
35 : 20
Barič
Barič
Radan
Lebane
19 : 29
Dubočica 54 - 2
Leskovac
Planinka PV - 2
Kuršumlija
31 : 20
Topličanin 2
Prokuplje
Hajduk Veljko
Negotin
29 : 26
Bela Palanka
Bela Palanka
Graničar
Gakovo
28 : 26
Kljajićevo
Kljajićevo
Meshkov
Brest
28 : 31
Celje Piv. Laško
Laško
Vardar Pro
Skopje
26 : 24
Zagreb
Zagreb
Medicinar
Šabac
36 : 39
Bekament
Aranđelovac
Kikinda
Kikinda
27 : 23
Junior
Beograd
Bor RTB
Bor
23 : 25
Jagodina
Jagodina
Proleter
Zrenjanin
23 : 44
Zaječar 1949
Zaječar
Minaqua
Novi Sad
38 : 22
Kučevo
Kučevo
Želja
Žabalj
29 : 24
Deronje
Deronje
Mokrin
Mokrin
23 : 30
Radnički
Bajmok
Petrovaradin
Petrovaradin
26 : 32
Jadran
Feketić
Župa
Aleksandrovac
21 : 17
Košutnjak
Čačak
Naisa 2
Niš
32 : 21
Radnički
Svilajnac
Žitorađa
Žitorađa
48 : 19
Vranje
Vranje
Radan
Lebane
28 : 22
Jagodina 2
Jagodina
Mladi radnik
Radinac
24 : 25
ORK Beograd
Beograd
Loznica Grad
Loznica
37 : 29
Mačva
Šabac
Partizan
Iđoš
27 : 33
Dolovo (Ž)
Dolovo
Naftagas (Ž)
Elemir
25 : 17
Obilić
Novi Kneževac
Rusin
Ruski Krstur
11 : 25
Senta
Senta
Voždovac 1955 2
Voždovac
15.04.2018
18:30
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički BG
Beograd
15.04.2018
11:30
VGSK
Veliko Gradište

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
7 : 12
Partizan
Beograd

Futsal

Sopot
Sopot
1 : 2
Ekonomist
Beograd
Hajduk
Kula
7 : 1
Tango
Novi Sad
Leteći Holandjanin
Vrbas
8 : 1
Tisa
Novi Bečej
Prokuplje
Prokuplje
6 : 2
Babušnica 2011
Babušnica

Američki fudbal

Mammoths Kikinda
Kikinda
6 : 40
Indians Inđija
Inđija
Knights Klek
Klek
47 : 6
Pastuvi Požarevac
Požarevac
Celtis Sombor
Sombor
7 : 26
Angel Warriors Čačak
Čačak
Lavovi Vršac
Vršac
16 : 14
Hawks Obrenovac
Obrenovac
Sharks Šabac
Šabac
8 : 16
Smederevo Bedemi
Smederevo

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
12 : 29
Partizan
Beograd