XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 411 utakmica za dan
Subota, 12 Maj 2018

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Dinamo
Vranje
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Proleter
Novi Sad
5 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Loznica
Loznica
0 : 0
FAP
Priboj
Karađorđe
Topola
1 : 4
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Tutin
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Zlatibor
Čajetina
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 3
Rtanj
Boljevac
Ozren
Sokobanja
2 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Trajal
Kruševac
Timok
Zaječar
3 : 0
Pukovac
Pukovac
Tabane 1970
Jagodina
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Dunav
Prahovo
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 2
Bečej 1918
Bečej
Odžaci
Odžaci
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Cement
Beočin
1 : 2
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
Omladinac (NB)
Novi Banovci
4 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 2
Borac (S)
Sakule
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
6 : 0
Radnički (Š)
Šid
Sopot
Sopot
2 : 0
Jedinstvo
Surčin
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Prva Iskra
Barič
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
BSK Borča
Borča
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 1
Žarkovo
Beograd
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
IMT
Novi Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (K)
Kovači
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Napredak
Markovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 3
Proleter 1976
Jelovik
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Borac
Lešnica
7 : 0
Sevojno
Sevojno
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Ribnica
Mionica
OFK Osečina
Osečina
1 : 4
Spartak
Ljig
Budućnost
Arilje
0 : 1
OFK Divci
Divci
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Sloga (L)
Leskovac
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
BSK
Bogovina
2 : 1
Malošište
Malošište
Brodoremont
Kladovo
0 : 1
Kablovi
Zaječar
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Jastrebac
Blace
Morava 1918
Ćuprija
0 : 2
Župa
Aleksandrovac
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Begej
Žitište
8 : 0
Polet
Nakovo
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
0 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 1
Radnički (K)
Kovin
Sloga
Plandište
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
OFK Slavija
Novi Sad
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Mladost Apa
Apatin
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
Srbobran
Srbobran
9 : 0
Preporod
Novi Žednik
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Budućnost
Zvečka
4 : 1
Rakovica
Beograd
Leštane
Leštane
2 : 4
Srem
Jakovo
Napredak
Medoševac
2 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Krajina
Krajišnik
8 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Jedinstvo Stević
Kačarevo
9 : 1
Vojvodina (S)
Seleuš
1. Maj Ruma
Ruma
6 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Rudar
Vrdnik
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Crvenka
Crvenka
5 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Stanišić
Stanišić
5 : 0
ŽAK
Sombor
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 4
Proleter (NJ)
Njegoševo
Zlot
Zlot
5 : 0
BSK
Bukovče
Poreč
Donji milanovac
2 : 0
Radnički
Klokočevac
Krivelj
Krivelj
0 : 4
Brestovac
Borski Brestovac
Borac (O)
Ostružnica
2 : 6
Šumadinac
Bečmen
PKB (PS)
Padinska Skela
0 : 4
Poštar Zvezdara
Krnjača
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Sindjelić
Lipnica
5 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Jevremovac
Jevremovac
4 : 3
Mladi Borac
Dublje
Čitluk
Čitluk
2 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 4
Radnik
Salakovac
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Padež
Petrovac
Zadrugar
Krupac
0 : 3
Jedinstvo
Pirot
Omladinac
Novo Selo
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Prvi partizan
Užice
2 : 0
Lazarica
Prilipac
Banjani
Banjani
1 : 2
Mladost
Dračić
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
ZSK
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Ribnikar
Pecka
Vrelo Sport
Vrelo
8 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Ćava
Grošnica
0 : 1
Jadran
Kragujevac
Morava (Ž)
Žitkovac
5 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Vulkan 1963
Brenica
4 : 5
Crvena zastava
Hum
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Tatra
Kisač
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
ŽSK
Žabalj
Veternik
Veternik
6 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 0
OFK Futog
Futog
Midžor
Kalna
6 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Polet
Samarinovac
3 : 4
Dundjerski
Voljcinac
Rudar
Kosovska Kamenica
6 : 4
Mineralac
Klokot
Morava
Parteš
3 : 0
Izmornik
Pančelo - Tomance
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Gračanica
Gračanica
Gračanica
Gračanica
1 : 1
Brezovica
Štrpce
Grdica
Grdica
4 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Mlada krila
Metikoši
5 : 1
Gruža
Vitanovac
Zenit
Oparić
4 : 5
Ursule
Ursule
BUSK
Beograd
1 : 2
Atakante
Rakovica
Drina
Badovinci
0 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
6 : 2
Premijer
Badovinci
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Bujačić
Bujačić
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bobovište
Napredak 2012
Krušje
5 : 1
Borac
Trnjane
Rastina 1918
Rastina
3 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Kralj Petar I
Topola
2 : 2
Jasenica
Božurnja
Mladi rudar
Bukovik
5 : 1
B 2000
Aranđelovac
Železničar
Novi Sad
0 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Hajduk
Podlokanj
1 : 0
Tromedja
Majdan
Sloboda
Stara Moravica
1 : 3
Krivaja
Krivaja
Rongo Siti
Pirot
2 : 7
Pobeda
Držina
Jerma
Sukovo
5 : 3
Sloboda
Rasnica
Napredak
Izvor
4 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Vreoci
Vreoci
4 : 5
Sloboda
Stubica
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Sloga
Lukavica
Petka
Petka
5 : 0
Rudar
Zeoke
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 1
Bačinac
Bačinac
Železničar
Kusadak
4 : 1
Budućnost
Ratari
Glavaš
Glibovac
4 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 3
Jasenica
Kruševo
AF Đokić
Velika Plana
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Rtanj
Vrmdža
1 : 0
Slemen
Milušinac
Hajduk
Rujevica
2 : 0
Gol
Sokobanja
Malajnica
Malajnica
3 : 0
Miloševo
Miloševo
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 2
OFK Sikole
Sikole
Slatina
Slatina
5 : 1
Polet
Jabukovac
Graničar
Aleksandrovac
5 : 2
Urovica
Urovica
Padina
Padina
4 : 2
Borac
Azbresnica
Kastrum
Gamzigrad
3 : 0
Grlište
Grlište
Nacional
Lukovo
2 : 7
Timok 1928
Trnavac
Badljevica
Badljevica
2 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Tisa 1933
Taraš
5 : 0
Borac
Zrenjanin
Proleter
Neuzina
7 : 1
Sloga
Jarkovac
Mladost
Belo Blato
1 : 1
KSK Konak 1926
Konak
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Sparta
Kaona
Jedinstvo 2014
Beljin
6 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Budućnost
Lebina
4 : 3
BSK Buljane
Buljane
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 6
Sloboda
Donje Brijanje
Turekovac
Turekovac
2 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 4
Todorovce
Todorovce
Veternica
Leskovac
6 : 0
Nomanica
Nomanica
Atletiko
Donja Jajina
8 : 0
Rudar 1973
Rudare
Bogutovačka Banja
Bogutovac
5 : 0
Morava (M)
Mrsać
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
0 : 5
Ljubičevo
Ljubičevo
Naša Krajina
Kupinik
1 : 1
Mladost
Velika Greda
Sloga
Margita
2 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 3
Banat
Ilandža
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Borac
Kloka
3 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Napredak
Trnovče
2 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 1
Vukan
Ždrelo
Strmovo
Strmovo
1 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Borac (A)
Arapovac
1 : 0
Mladi radnik
Junkovac
Burovac
Burovac
2 : 1
Soko
Krvije
Dragoš
Oreškovica
3 : 4
Radnik
Pankovo
Kotlenik
Selo Leskovac
0 : 2
Sloga
Zabojnica
Grivac
Grivac
4 : 4
Mladost
Pretoke
Borjak 2013
Okruglica
0 : 3
Topoljak
Grabovac
Stevka Božurevka
Božurevac
2 : 3
Rujišnik
Rujišnik
Mladost
Mala Drenova
5 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Omladinac
Odžaci
Vinogradar
Riljac
2 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Kumane
Kumane
3 : 2
Srednjevo
Srednjevo
Budućnost
Vlaška
0 : 3
Dobričevo
Dobričevo
Povratak otpisanih
Rekovac
2 : 3
Blagotin
Belušić
Goša
Vukmanovac
4 : 2
Prosvetar
Belušić
Borac
Vukovac
1 : 2
Vrelo 1971
Milanovac
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
0 : 3
Pobeda 1953
Osanica
Feniks
Rača
5 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
Parcane
Parcane
0 : 3
Mladost
Toljevac
Lomnica
Lomnica
7 : 2
Polet (Š)
Šavrane
Župski biseri
Lacisled
12.05.2018
17:00
Mladost
Raklja
Ratajac
Donje Rataje
12.05.2018
17:00
Baštovan
Subotica
Obilić
Mrmoš
3 : 2
Garevina
Garevina
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Dečić
Tuzi
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Mladost
Podgorica
Kom
Podgorica
0 : 2
Rudar
Pljevlja
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Zeta
Golubovci
3 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Crvena stijena
Podgorica
4 : 1
Karioke
Podgorica
Ribnica
Podgorica
5 : 1
Bratstvo
Ljajkovići
Budućnost 2
Podgorica
0 : 3
Gorštak
Kolašin
Čelik
Zenica
0 : 1
Vitez
Vitez
Sloboda
Tuzla
2 : 3
Mladost
Kakanj
GOŠK
Gabela
1 : 0
Borac
Banja Luka
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Tekstilac Kort
Derventa
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Drina
Zvornik
Podrinje
Janja
0 : 4
Rudar
Prijedor
Sloga
Doboj
2 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 2
Napredak
Donji Šepak
Kozara
Gradiška
1 : 0
Sutjeska
Foča
Girona
Girona
0 : 1
Valencia
Valencia
Alavés
Vitoria-Gasteiz
3 : 1
Athletic Club
Bilbao
La Coruña
La Coruña
2 : 4
Villarreal
Villarreal
Real Madrid
Madrid
6 : 0
Celta Vigo
Vigo
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Real Betis
Sevilla
2 : 2
Sevilla
Sevilla
Eibar
Eibar
1 : 0
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
3 : 2
Leganés
Leganés
Bayern
München
1 : 4
Stuttgart
Stuttgart
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Hertha BSC
Berlin
2 : 6
RB Leipzig
Leipzig
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 0
Augsburg
Augsburg
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
Bayer Leverkusen
Leverkusen
3 : 2
Hannover 96
Hannover
Hamburger SV
Hamburg
2 : 1
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Mainz 05
Mainz
1 : 2
Werder
Bremen
Wolfsburg
Wolfsburg
4 : 1
Köln
Köln
Benevento
Benevento
1 : 0
Genoa
Genova
Internazionale
Milano
1 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Amiens SC
Amiens
2 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Angers
Angers
0 : 2
Nantes
Nantes
Bordeaux
Bordeaux
4 : 2
Toulouse
Toulouse
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 1
Dijon
Dijon
Monaco
Monaco
1 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Troyes
Troyes
Nice
Nice
4 : 1
Caen
Caen
PSG
Paris
0 : 2
Rennes
Rennes
Strasbourg
Strasbourg
3 : 2
Lyon
Lyon
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Spartak
Subotica
Sloga Radnički
Zemun
2 : 0
Napredak
Kruševac
Mačva
Šabac
5 : 2
Radnički 2012
Niš
Voždovac
Beograd
3 : 5
Spartak
Subotica
Internacional
Beograd
3 : 2
Inđija
Inđija
Rad
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Napredak
Kruševac
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Bežanija
Beograd
0 : 0
Grafičar
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
1 : 1
Brodarac 2
Beograd
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Proleter 1947
Vranovo
0 : 9
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Karadjordje
Topola
3 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Mladi radnik 1940
Radinac
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Žarkovo
Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
Trudbenik
Trudbenik
0 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Avala
Beograd
0 : 3
GSP Polet
Beograd
Palilulac
Beograd
14 : 0
Budućnost
Zvečka
Dunav
Bantska Palanka
2 : 4
Strela
Ivanovo
Polet
Grabovac
5 : 3
Jedinstvo
Dren
Napredak
Markovac
3 : 2
SASK
Saraorci
Polet
Trnovče
3 : 3
Podunavac
Udovice
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Rad MK
Beograd
3 : 0
011 MK
Beograd
Voždovac 2 MO
Beograd
3 : 0
Torlak MK
Beograd
Bežanija MO
Beograd
7 : 0
Borac MK
Lazarevac
Crvena zvezda MML MK
Mali Mokri Lug
2 : 0
Lokomotiva 2 MO
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 0
Spartak
Subotica
Apolon 4
Kragujevac
2 : 3
Kiker
Kraljevo
Brodarac
Beograd
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
5 : 0
BSK 1925
Beograd
Žarkovo
Beograd
4 : 1
OLE
Zemun
DIF
Beograd
2 : 1
GSP Polet
Beograd
Beograd 1929
Beograd
2 : 6
BASK
Beograd
Sloga
Miloševac
3 : 0
Morava
Velika Plana
7.juli
Vodanj
0 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Zmaj 1953
Beograd
3 : 0
Prva Iskra
Barič
Budućnost
Dobanovci
1 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Borac (Sa)
Sakule
7 : 4
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Kolonija
Kovin
11 : 0
Polet
Idvor
Vulturul
Grebenac
2 : 2
Banat
Vršac
Sloga
Plandište
6 : 1
Vojvodina
Seleuš
Strelac
Mislodjin
4 : 4
Zabrezje
Zabrezje
Senta
Senta
6 : 1
Tisa
Adorjan
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 0
ŽAK
Kikinda
Železničar (P)
Pančevo
5 : 3
Kikinda 1909
Kikinda
Petar Puača
Novi Sad
3 : 4
Inđija
Inđija
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Hajduk Junior
Kula
Studenski grad MK
Novi Beograd
0 : 5
011 MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd
9 : 1
Mladenovac MK
Mladenovac
Rad MK
Beograd
1 : 0
Brodarac MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
0 : 4
Crvena zvezda MK
Beograd
Sinđelić MK
Beograd
2 : 2
Zemun MK
Zemun
Nord Star MK
Beograd
0 : 5
Voždovac B MK
Beograd
Jedinstvo MK
Dren
1 : 3
Rakovica MK
Rakovica
Rad V MK
Beograd
3 : 0
Banja MK
Beograd
Sremčica MK
Sremčica
5 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
6 : 1
Kosmaj MK
Ralja
Bežanija MK
Novi Beograd
5 : 0
Institut MK
Zemun Polje
Sopot MK
Sopot
3 : 0
Zemun MK
Zemun
Petar Puača
Novi Sad
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Radnički (S)
Sombor
Čukarički
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
3 : 3
011
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
15 : 0
BSK 1925
Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 2
OLE
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
8 : 0
Studentski Grad
Beograd
Napredak
Markovac
1 : 2
Soko 2015
Saraoci
Udarnik
Lozovik
2 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Jedinstvo
Krnjevo
10 : 1
Obilić
Staro Selo
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Beograd 1929
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 3
Boleč
Bolec
Dunavac
Grocka
3 : 0
Vinča
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
3 : 1
Borac
Ostruznica
Milutinac
Beograd
0 : 6
Prva Iskra
Baric
Radnički 1905
Bajmok
3 : 3
Spartak
Subotica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
Arena Su
Subotica
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Preporod
Novi Žednik
2 : 4
Čantavir
Čantavir
Mundial
Pančevo
0 : 0
BAK
Bela Crkva
Borac (St)
Starčevo
4 : 1
BAK
Bela Crkva
Proleter
Mramorak
6 : 4
Omladinac (D)
Deliblato
BSK
Bavanište
3 : 7
Mladost (O)
Omoljica
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 0
Pobeda
Samoš
Vojvodina (C)
Crepaja
7 : 5
Unirea
Uzdin
Buducnost
Zvecka
2 : 4
Belo Polje
Belo Polje
Graficar
Beograd
0 : 5
13. Maj
Zemun
AFK
Ada
1 : 4
Tornjoš
Tornjoš
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 3
Borac
Žabari
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Železničar (P)
Pančevo
3 : 2
Kikinda 1909
Kikinda
Arena SU
Subotica
3 : 2
Hajduk Junior
Kula
Tekstilac
Odžaci
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Rad MK
Beograd
2 : 0
BSK Borča MK
Borča
Radnički PDM MK
Mladenovac
0 : 2
Olimpik MK
Beograd
Crvena zvezda MML MK
Beograd
13 : 0
Jedinstvo MK
Surčin
Zemun B MK
Zemun
5 : 3
Trijumf MK
Sremčica
Brodarac 1947
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Beograd
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Spartak '06
Subotica
Bajša
Bajša
7 : 1
Arena SU
Subotica
Srem
Jakovo
2 : 2
Bežanija
Beograd
Sindjelic 2012
Beograd
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
Lola
Beograd
0 : 6
Jedinstvo
Surčin
Hajduk
Beograd
6 : 1
Atakante
Beograd
Dunav
Veliko Selo
0 : 5
Beograd 1929
Beograd
Munja Barič
Barič
3 : 2
Karioke
Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 1
Heroj Polet
Beograd
Nord Star
Beograd
1 : 7
Žarkovo
Žarkovo
Napredak
Medosevac
1 : 12
Lokomotiva
Beograd
Boleč
Boleč
4 : 0
Kormoran
Beograd
Grafičar
Beograd
5 : 2
Forza
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Varga
Beograd
DIF
Beograd
0 : 3
Ada
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 4
OFK Beograd
Beograd
Urovci
Urovci
3 : 2
Obrenovac 1905
Obrenovac
Zvezda
Konatice
5 : 13
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
4 : 0
Skela
Skela
Krtinska
Krtinska
0 : 3
Buducnost
Zvecka

Košarka

Tamiš
Pančevo
102 : 81
Mladost
Zemun
Zlatibor
Čajetina
75 : 89
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Čačak
89 : 77
Mega Basket
Beograd

Odbojka

Feniks Čukarički
Beograd
3 : 0
Obrenovac
Obrenovac
Volleyland
Beograd
3 : 0
Akademija Singidunum
Beograd

Rukomet

Srem SM
Sremska Mitrovica
24 : 39
Apatin
Apatin
Crvena zvezda
Mokrin
29 : 38
Lavovi BP
Bačka Palanka
Hercegovina
Sečanj
38 : 32
Mladost (V)
Vršac
Napredak
Kruševac
41 : 35
Trepča
Kosovska Mitrovica
Župa 54
Aleksandrovac
27 : 20
Bane
Raška
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
25 : 27
Pobednik
Prijepolje
Omladinac
Gornji Milanovac
18 : 27
Mladost
Čačak
Radnički
Obrenovac
34 : 32
Rekreativo
Beograd
BASK Soko
Beograd
25 : 25
Smederevo
Smederevo
SC Voždovac 2012
Beograd
32 : 27
Partizan 2
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
42 : 31
Aleksinac
Aleksinac
ORK Bor
Bor
41 : 27
Vlasotince
Vlasotince
Radnički 1958
Šid
39 : 25
Dalmatinac
Riđica
Zrenjanin
Zrenjanin
25 : 33
Titel
Titel
Metalac
Futog
31 : 31
Somborelektro
Sombor
Budućnost
Alibunar
32 : 30
Slavija
Novi Sad
PIK Prigrevica
Prigrevica
33 : 30
ORK Pančevo
Pančevo
Majdanpek
Majdanpek
28 : 26
Jagodina
Jagodina
Rembas
Resavica
27 : 35
Mladost 1949
Zaječar
Rudar
Majdanpek
32 : 27
Arif Knjaz 1957
Knjaževac
Radan
Lebane
15 : 36
Železničar 1949 - 2
Niš
Morava 84
Vladičin Han
26 : 33
Mladost
Vranje
Karađorđe
Topola
24 : 35
Radnički 1964
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
35 : 33
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Topličanin
Prokuplje
29 : 28
Vranje 1957
Vranje
Lokomotiva
Lapovo
35 : 33
Zlatar
Nova Varoš
Priboj
Priboj
26 : 30
Bela Palanka
Bela Palanka
Grafičar
Bezdan
32 : 31
Sombor
Sombor
Graničar
Gakovo
30 : 20
Rusin
Ruski Krstur
Senta
Senta
46 : 34
Jedinstvo
Bočar
Omladinac
Deliblato
28 : 25
Dolovo
Dolovo
Crepaja
Crepaja
28 : 11
Vladimirovac
Vladimirovac
Inđija 2
Inđija
38 : 44
Radnički
Novi Sad
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
18 : 40
Ruma
Ruma
Spartak
Debeljača
39 : 23
Deronje
Deronje
Mladost
Srpska Crnja
38 : 31
Radnički
Bajmok
Prijepolje
Prijepolje
32 : 24
Košutnjak
Čačak
Napredak 12
Kruševac
20 : 18
Radnički 1964
Kragujevac
Naisa 2
Niš
40 : 29
Đerdap
Kladovo
Radnički (O)
Obrenovac
28 : 35
Metalac 2015
Valjevo
Radnički BG
Beograd
12.05.2018
11:30
Beograd 2
Beograd

Vaterpolo

Šabac
Šabac
15 : 6
Zemun Bosal
Zemun
Valjevo Gorenje
Valjevo
5 : 20
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
16 : 5
KVK Radnički
Kragujevac
Nais
Niš
4 : 7
BVK Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Mićko trend
Beočin
4 : 10
Tisa
Novi Bečej

Američki fudbal

Black Hornets
Jagodina
46 : 15
Golden Bears Bor
Bor
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
35 : 0
Knights Klek
Klek

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
28 : 65
Rad Mozzart
Beograd