XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 665 utakmica za dan
Nedelja, 17 Septembar 2017

Fudbal

Mačva
Šabac
4 : 0
Radnik
Surdulica
Bačka
Bačka Palanka
2 : 3
Čukarički
Beograd
Borac
Čačak
3 : 1
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 1
Radnički
Niš
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Zemun
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
3 : 3
Mladost
Lučani
Voždovac
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Tutin
Tutin
2 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Provo
Provo
Polet
Ljubić
2 : 1
FAP
Priboj
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Pukovac
Pukovac
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
Trajal
Kruševac
Tabane 1970
Jagodina
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Grafičar
Beograd
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
5 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Bane
Raška
4 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Karađorđe (R)
Ribnica
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Borac (Ž)
Žabari
1 : 6
Napredak
Markovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 3
RSK
Rabrovo
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Proleter 1976
Jelovik
Homoljac
Žagubica
0 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Zvižd
Kučevo
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 1
Šumadija
Toponica
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
OFK Divci
Divci
1 : 0
Radnički Stobex
Klupci
Radjevac
Krupanj
0 : 1
Spartak
Ljig
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Ribnica
Mionica
Sloga (S)
Sjenica
4 : 0
Sovljak
Sovljak
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 1
Pusta Reka
Bojnik
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Jablanica
Medveđa
0 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Kablovi
Zaječar
1 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 2
Đerdap
Kladovo
Timočanin
Knjaževac
5 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Bukovik
Razanj
2 : 3
Moravica
Subotinac
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 2
Župa
Aleksandrovac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Levač
Rekovac
Napredak
Drenovac
5 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
2 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Polet
Nakovo
1 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 2
Hajduk (D)
Divoš
Jugović
Kać
0 : 0
Podunavac
Belegiš
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 3
OFK Slavija
Novi Sad
Borac (Š)
Šajkaš
4 : 2
Kabel
Novi Sad
Index
Novi Sad
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Sremac
Vojka
1 : 1
Sloga (T)
Temerin
Zadrugar
Srpski Miletić
6 : 0
Bačka (P)
Pačir
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
Tekstilac
Odžaci
0 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Srem
Jakovo
4 : 1
Rakovica
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 1
Torlak
Kumodraž
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 1
Balkan
Mirijevo
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Turbina
Vreoci
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
7 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Banat
Čenta
5 : 1
Bilećanin
Sečanj
Naftagas (B)
Boka
1 : 4
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 0
Omladinac FAM
Botoš
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Hajduk
Čepure
OFK Batinac
Batinac
1 : 2
Rembas
Resavica
Kolare
Kolare
3 : 2
Napredak
Zlatovo
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
Partizan
Glogovac
2 : 1
Bratstvo
Međureč
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Dolina
Padina
Borac (St)
Starčevo
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 0
Vulturul
Grebenac
Vojvodina (Cr)
Crepaja
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Napredak (P)
Popinci
0 : 1
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
Borac (K)
Klenak
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
Graničar 1924
Adaševci
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 1
Jadran
Golubinci
Železničar
Inđija
6 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Lipar
Lipar
2 : 1
Kula
Kula
Budućnost (M)
Mladenovo
5 : 1
Slavija
Pivnice
Hercegovac
Gajdobra
0 : 5
Hajduk Junior
Kula
Krila Krajine
Bačka Palanka
8 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Bajša
Bajša
5 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Iskra
Kucura
5 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 2
Senta
Senta
Napredak
Nadalj
2 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
Blizna
Blizna
1 : 4
Deli Jovan
Sikole
Čubra
Čubra
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
BSK
Bukovče
2 : 0
Poreč
Donji milanovac
Ključ
Podvrška
2 : 1
Krivelj
Krivelj
Polom
Leskovo
5 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Branik
Štubik
1 : 0
Radnički
Klokočevac
Borac (P)
Progar
2 : 1
Sinđelić
Ugrinovci
Heroj Polet
Jajinci
1 : 3
Dunav
Veliko Selo
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Institut
Zemun Polje
Poštar Zvezdara
Krnjača
2 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
13. Maj
Zemun
1 : 0
Komgrap
Beograd
Urovci
Urovci
3 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Radnički (D)
Dren
1 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Zabrežje
Zabrežje
3 : 5
Šumadija
Šopić
Radnički (R)
Rudovci
0 : 1
Strelac
Mislođin
Rušanj
Rušanj
0 : 0
Lisović
Lisović
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Boleč
Boleč
5 : 0
Pudarci
Pudarci
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Kosmaj
Ralja
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Ropočevo
Ropočevo
0 : 7
Dunavac
Grocka
Vidojevica
Lešnica
0 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Cerić
Miokus
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 1
Duško
Klenje
Majur
Majur
0 : 3
Sloga
Bogosavac
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Mladost (PR)
Prnjavor
4 : 1
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Bare
Bare
Banja
Banja
2 : 2
Šumadinac
Natalinci
Junkovac
Junkovac
1 : 1
BSK
Belosavci
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
Omladinac (DR)
Donja Rača
Mladost MG
Saranovo
4 : 0
Šatornja
Šatornja
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 2
Partizan
Darosava
Trnava
Donja Trnava
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Borac
Pajsijevići
4 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Železničar
Brestovac
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Mladi borac
Živkovo
2 : 1
Sloga
Lipovica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 0
Vučje
Vučje
Umac
Miroševce
4 : 1
Progres
Ladovica
Mladost (V)
Vinarce
6 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Bobište
Bobište
6 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
OFK Brza
Brza
0 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Polet
Stajkovce
2 : 4
Čekmin
Čekmin
Obilić
Staro Selo
6 : 2
7. Juli
Vodanj
Proleter 1947
Vranovo
4 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Polet
Trnovče
2 : 1
Borac
Ralja
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Sloboda
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Podunavac
Udovice
Pobeda
Golobok
2 : 1
Sloga
Miloševac
SASK
Saraorci
1 : 3
Cerovac
Cerovac
Vrbovac
Vrbovac
0 : 2
Šumadija
Azanja
Omladinac (Z)
Zablaće
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Spartak
Trnava
1 : 5
Prijevor
Prijevor
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Napredak
Svračkovci
6 : 0
Brezak 1936
Pranjani
Šumadija 1923
Brdjani
0 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 0
Rudar
Bresnica
Naupare
Naupare
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
FUD
Brus
2 : 1
Kupci
Kupci
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 2
Šanac
Šanac
Juhor
Obrež
11 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Knez Lazar 2015
Kruševac
Parunovac
Parunovac
0 : 5
Ribnik
Gornji Ribnik
13. April
Lomnica
3 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Borac (K)
Klenovnik
3 : 2
Železničar
Požarevac
Rudar (K)
Krepoljin
3 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Zadrugar (T)
Tabanovac
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rudar (S)
Stamnica
2 : 0
Sloga (B)
Burovac
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Makce
Makce
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Senjak
Pirot
3 : 2
Padež
Petrovac
Mladost
Poljska Ržana
0 : 4
Jedinstvo
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
2 : 3
Spartak
Pirot
Rajko Mitić
Bela Palanka
4 : 0
Borac
Barje Čiflik
Zadrugar
Krupac
6 : 1
Dragoš
Pirot
Stubal
Stubal
2 : 0
Proleter
Pečenog
Ribnica
Jovac
1 : 1
Borac
Vraneši
Granit
Jošanička banja
1 : 4
Real
Podunavci
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Polet
Ratina
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Radnik
Ušće
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Budućnost
Konarevo
3 : 2
Popovići
Popovići
Železničar
Požega
3 : 2
Prvi partizan
Užice
Ježevica
Ježevica
0 : 3
Ariljska rampa
Požega
Višesava
Bajina Bašta
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
Lauš
Lopaš
2 : 4
Polet
Rasna
Lazarica
Prilipac
3 : 2
Savinac
Visibaba
Perućac
Perućac
5 : 1
Čajetina
Gostilje
Mladost
Dračić
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 1
Tulari
Tulari
ZSK
Valjevo
2 : 2
Brezovica
Brezovica
Ribnikar
Pecka
0 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Trlić
Trlić
4 : 2
Kačer
Belanovica
Partizan
Cerovac
2 : 6
Budućnost
Resnik
Korićani
Korićani
4 : 0
Zastava
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
Kutlovo
Kutlovo
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
Šumadinac (KG)
Kragujevac
3 : 1
Ćava
Grošnica
Vodojaža
Grošnica
1 : 0
Sloboda
Grbice
Borac (D)
Drenovac
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Mladost (B)
Batušinac
4 : 1
Sloga
Korman
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
Orljane
Orljane
5 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Radnički 1924
Kočane
2 : 2
Naisus 1977
Rožina
Čegar 2013
Kamenica
1 : 4
Morava
Krušce
Crvena zastava
Hum
0 : 4
Mladost (M)
Medoševac
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Vrtište
Vrtište
4 : 3
Palilulac
Niš
Jedinstvo (R)
Rumenka
4 : 1
Proleter
Banoštor
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
ŽSK
Žabalj
Vinogradar
Ledinci
0 : 5
Tatra
Kisač
TSK
Temerin
0 : 0
Sofeks
Futog
OFK Rtanj
Boljevac
1 : 0
Midžor
Kalna
Kosovo
Zvezdan
1 : 0
Osnić
Osnić
Trebič
Sokobanja
1 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 3
Omladinac
Grezna
Sloga
Minićevo
0 : 1
Radnički (L)
Lubnica
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
Rgotina
Rgotina
Malinik
Podgorac
2 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
Spartak
Gornja Trnava
4 : 2
Pobeda
Donje Crnatovo
Borac
Držanovac
2 : 2
Mladost 1982
Donji Drenovac
Kosovac
Prokuplje
2 : 2
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
Omladinac
Podina
2 : 1
NS Tatko
Stara Bozurna
Partizanski put
Grudaš
2 : 6
Real
Jasenica
Pavlovac
Pavlovac
2 : 2
Vihor
Žbevac
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 0
Ternoci
Trnovac
Čelik
Belo polje
6 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Biljači
Biljača
3 : 0
OFK Rota
Bujanovac
Mladost
Vrdila
3 : 1
Lazac
Lazac
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Lasta
Vitkovac
7 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 2
Partizan
Vrba
Tavnik
Tavnik
2 : 5
Metalac
Kraljevo
Napredak
Gračac
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Mladost (J)
Jovac
1 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Borac 1805
Ivankovac
1 : 2
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Omladinski
Paraćin
2 : 3
Moravac
Krušar
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
Rudar (St)
Stenjevac
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Javor
Sladaja
Budućnost
Miliva
5 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 1
Sloga
Voljavče
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 2
Mladost (G)
Gložane
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Ursule
Ursule
4 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 1
Mladost (T)
Tečić
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 1
Morava (R)
Ribare
Mladost (D)
Dublje
5 : 1
Šumadinac
Dragovo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Napredak
Žarkovac
5 : 1
Graničar (O)
Obrež
Sloga
Čalma
2 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 0
Polet
Novi Karlovci
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Hajduk
Višnjićevo
0 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 1
Sloboda
Šašinci
Donji Srem 2015
Pećinci
1 : 2
Fruška Gora
Ruma
Ševac
Kusić
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 1
Dobrica
Dobrica
Janošik
Janošik
1 : 2
Vinogradar
Gudurica
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Polet
Izbište
2 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Glogonj
Glogonj
4 : 0
Slavia
Kovačica
Unirea
Uzdin
1 : 6
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac 1927
Opovo
2 : 1
Tempo
Sefkerin
Mundial
Pančevo
0 : 4
Spartak 1911
Debeljača
Polet
Idvor
4 : 0
Pobeda
Samoš
Dolovo
Dolovo
4 : 0
Borac (P)
Pločica
Jedinstvo
Dubovac
1 : 6
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Kolonija
Kovin
0 : 2
Partizan (G)
Gaj
Proleter
Mramorak
2 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Sloga (ST)
Straža
0 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Rudar
Brasina
2 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
Jadar
Stupnica
5 : 0
Antimon
Zajača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
8 : 0
Stolice
Krupanj
Borac
Kozjak
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Dedinje
Beograd
0 : 4
Ajaks
Beograd
Sparta Železnik
Beograd
1 : 2
BUSK
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
Mladi Proleter
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 1
011
Beograd
Busije
Zemun
1 : 2
Atakante
Rakovica
PKB (K)
Kovilovo
6 : 0
Zaklopača
Zaklopača
Pionir
Besni Fok
2 : 0
Pinosava
Pinosava
Umčari
Umčari
2 : 3
Mladost
Jabučki Rit
Crvenka
Borča
9 : 1
Partizan
Kaluđerica
Podunavac
Ritopek
1 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Velika Mostanica
Velika Mostanica
2 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Beljina
Beljina
1 : 3
Guncate
Guncati
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 0
Barajevo
Barajevo
Cer
Petkovica
1 : 0
Premijer
Badovinci
Sloga
Duvanište
1 : 6
Mladost
Mačvanski Metković
Budućnost (ZM)
Zminjak
0 : 2
Milicionar
Bogatić
Proleter
Šabac
3 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
Drina
Badovinci
2 : 3
Gorki
Glušci
Šipurske livade
Šabac
7 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 3
Sloga
Krnić
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Provo 2015
Provo
Pocerina
Jevremovac
1 : 2
Karađorđe
Mišar
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Plantaža
Donje Stopanje
5 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Radnički
Pertate
4 : 3
Mladost (B)
Batulovce
Sušica 2012
Kukulovce
4 : 0
Gradac
Konopnica
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 3
OFK Morava
Leskovac
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 0
Real
Donja Jajina
Milanovo
Milanovo
2 : 1
BSK
Belanovce
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Lemind 1953
Leskovac
1 : 2
Šumadija
Razgojna
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
Čučuge
Čučuge
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Polet (T)
Takovo
2 : 2
Joševa
Joševa
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Kolubara 2
Valjevo
2 : 2
Jadar 2013
Valjevo
Komanice
Komanice
2 : 2
Rakac Stave
Stave
Stari drugari
Kadina Luka
4 : 1
Borac
Rajković
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 2
Bujačić
Bujačić
Mladost (L)
Latković
4 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Gradina
Pejovac
1 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Ušće
Grad Stalać
4 : 1
Omladinac
Pojate
14. Oktobar
Izbenica
3 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 1
Polet 57
Milutovac
Sloga (L)
Lozna
2 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 2
Seljak
Cvetojevac
Bratstvo 1975
Erdeč
4 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
0 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
3 : 1
Maršić
Maršić
Jedinstvo (B)
Bobovište
1 : 3
Škriljac
Bradarac
Borac
Trnjane
5 : 2
Gredetin
Gredetin
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 2
OFK Draževac
Draževac
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 2
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk
Stapar
3 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Kordun
Kljajićevo
4 : 1
Rastina 1918
Rastina
Partizan
Kupusina
3 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
Bački Breg
4 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
Brezovac
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
0 : 2
Šumadinac
Stojnik
Kopljari
Kopljari
8 : 0
Ranilović
Ranilović
B 2000
Aranđelovac
3 : 1
Sloga
Zagorica
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
Desine
Desine
Dunavac (P)
Petka
1 : 3
Stig 1955
Beranje
Sloga (M)
Mustapić
2 : 5
Dizel
Bare
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
Obilić (Ž)
Živica
5 : 2
Polet (V)
Voluja
Bata Bulić
Bistrica
1 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Omladinac (B)
Busur
Manastirica
Manastirica
0 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 2
Integral
Batuša
Radnički (K)
Knežica
4 : 3
BSK 1924
Boževac
Palić
Palić
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Bikovo
Bikovo
2 : 2
Solid
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 4
Lokomotiva
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
0 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
2 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Žednik
Stari Žednik
0 : 6
Đurđin
Đurđin
Nemenikuće
Nemenikuće
6 : 1
OFK Slatina
Slatina
Mladost (G)
Guberevac
1 : 3
OFK Rogača
Rogača
Susek
Susek
2 : 7
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Moskva
Budisava
2 : 0
Centar
Novi Sad
Titel
Titel
3 : 1
Dinamo
Budisava
Miletić
Mošorin
2 : 1
Obilić
Vilovo
Čenej
Čenej
1 : 4
Bačka
Begeč
Tisa
Padej
0 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
AFK
Ada
5 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tromedja
Majdan
1 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Bačka
Mol
0 : 7
Sloga
Ostojićevo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Mladost
Radičević
Obilić
Zmajevo
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Krivaja
Krivaja
3 : 0
Pobeda
Pobeda
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Budućnost
Savino Selo
1 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Jerma
Sukovo
6 : 1
Rongo Siti
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 0
Temac
Temska
Prilike
Prilike
2 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Gorušica
Viča
3 : 2
Brezova
Brezova
Radnički
Turica
0 : 1
Jedinstvo
Puhovo
Malba
Žaočani
1 : 1
Planinac
Vujetinci
Kej
Čačak
1 : 2
Budućnost
Stančići
Mladost (A)
Atenica
5 : 0
Morava (M)
Mojsinje
Morava (K)
Katrga
5 : 2
Vujan
Prislonica
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Lugovi
Čačak
Marjan
Knić
3 : 2
Udarnik Trska 1947
Trska
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Veteran 2015
Popović
4 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
BSK
Borač
4 : 3
Karađorđe (V)
Vučić
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
Šilopaj
Šilopaj
1 : 2
Ozremica
Beršići
Ozrem
Ozrem
3 : 1
Stella Rossa
Gornji Milanovac
Donja Vrbava
Donja Vrbava
5 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Milutinovac
Milutinovac
1 : 3
Pontes
Kostol
Lovćen
Petrovo selo
3 : 1
Egeta
Brza Palanka
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 3
Lokomotiva
Novi Sip
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 2
Kladušnica
Kladušnica
Koča Andjelković
Tekija
1 : 0
Omladinac
Vajuga
Rtkovo
Rtkovo
7 : 0
Dunavac
Velesnica
Sloga
Granice
1 : 1
Napredak
Međulužje
Šepšin
Šepšin
1 : 0
Markovac
Markovac
Omladinac
Rajkovac
3 : 1
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
Borac
Amerić
1 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Dedinje
Mladenovac
2 : 7
OFK Student
Mladenovac
Posavina
Stubline
1 : 0
Zvezda
Konatice
Ljubinić
Ljubinić
0 : 4
Belo Polje
Belo Polje
Partizan
Draževac
0 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Borac
Ušće
1 : 3
Jedinstvo
Dren
Rvati
Obrenovac
0 : 0
Krtinska
Krtinska
Polet
Grabovac
2 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Bistrica
Bistrica
1 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
Vreoci
Vreoci
5 : 1
BSK
Brajkovac
Polet
Mirosaljci
1 : 2
Petka
Petka
Sloboda
Stubica
9 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Sloga
Lukavica
3 : 1
Mladi borac
Županjac
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 5
Rudar
Zeoke
Avijatičar
Vranjani
3 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Glumač
Glumač
2 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Duškovci
Duškovci
1 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Gorobilje
Gorobilje
1 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Sečica
Seča reka
4 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Budućnost
Mala Krsna
0 : 2
Skobalj
Skobalj
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 1
Sloga
Lugavčina
OFK Slavija
Smederevo
2 : 4
Cepelin 026
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
0 : 0
Omladinac
Seone
Petrijevac
Petrijevo
1 : 2
Landol
Landol
Drugovac
Drugovac
4 : 1
Kolarac
Kolari
Elid
Donji Dušnik
3 : 1
Mekiš
Mekiš
Pobeda
Rusna
4 : 3
Knežica
Knežica
Toplica
Šarlinac
2 : 4
Grkinja
Grkinja
10. februar
Šajinovac
1 : 2
Klisura
Klisura
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 0
Glavaš
Glibovac
Udarnik
Baničina
1 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Budućnost
Ratari
Slemen
Milušinac
3 : 1
Hajduk
Rujevica
Kriva Reka
Kriva Reka
2 : 0
Kapedunum
Užice
Mladost VPD
Kruševac
2 : 3
Bukovica
Bukovica
Meševo
Meševo
4 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Žabare
Žabare
8 : 2
Konjuh
Konjuh
Šljivar
Šljivar
4 : 2
Lovac
Mali Izvor
Polet 1959
Nikoličevo
4 : 4
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Verko
Suvo Selo
2 : 0
Sloga 1949
Matijevac
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Hajduk
Debrc
4 : 0
Sparta
Kaona
Dragojevac
Dragojevac
4 : 1
Belpos
Belotić
Petrovac 74
Kujavica
0 : 1
Torpedo
Lojanice
Napredak (St)
Stubica
1 : 1
BSK Buljane
Buljane
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 2
Sloboda
Krežbinac
Vihor
Golubovac
2 : 3
Radnik
Davidovac
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 0
ISK Izvor
Izvor
Budućnost
Lebina
5 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
Razvitak
Mirilovac
1 : 2
Heroj
Busilovac
Toplica
Donja Toplica
2 : 4
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Babajić
Babajić
1 : 1
Popadić
Popadić
Tolić
Tolić
2 : 4
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Mladost (K)
Kutles
3 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Jašunja
Jašunja
2 : 1
Napredak
Bogojevce
Rudar 1973
Rudare
0 : 6
Todorovce
Todorovce
Badince
Badince
2 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
OFK Varna
Varna
0 : 3
Bojić
Bojić
Volujac
Volujac
0 : 3
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Maovi MH
Maovi
1 : 4
Rankovac
Nakučani
Mali korak
Oglađenovac
0 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
Sloga Gorić
Valjevo
1 : 1
Lukavac
Lukavac
Dupljaj
Dupljaj
0 : 3
Beloševac
Beloševac
Gradac Pričević
Valjevo
1 : 5
OFK Povlen
Brezovice
OFK Takovo
Takovo
2 : 1
Zvizdar 2012
Zvizdar
Sloga
Vrhovine
2 : 5
Pambukovica
Pambukovica
Brgule
Brgule
0 : 0
Dokmir
Dokmir
Šarbane
Šarbane
1 : 2
Jedinstvo
Milorci
Omladinac
Kalinovac
3 : 0
Kolubara
Liso Polje
Strelac 001
Kožuar
3 : 2
Murgaš 2012
Murgaš
Budućnost (S)
Samaila
2 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Koštam Polje
Delimeđe
3 : 2
BSK 2014
Bukovica
Mladost 1981
Štulac
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
Stara čaršija
Kraljevo
2 : 0
Mladost 1925
Oplanići
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Zgodačica
Godačica
Belica
Belica
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
Trnava
Trnava
1 : 2
Partizan
Majur
Omladinac
Bunar
2 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
Osaonica
Bagrdan
9 : 0
Mladost
Bukovče
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
2 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Rudar
Plazane
1 : 0
Resavac
Veliki Popović
Planinac
Panjevac
0 : 1
Resava
Bukovac
Sindjelić
Vojnik
3 : 0
Zelenika
Vitance
Sloga (Du)
Dubravica
6 : 1
Morava 1932
Prugovo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 0
Proleter 1932
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
5 : 3
Dunav
Ostrovo
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 2
Batovac
Batovac
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 1
Napredak (Bu)
Bubušinac
Metalac
Požarevac
0 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Vihor
Маljurevac
4 : 2
OFK Građanski
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 3
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Mlava (B)
Bratinac
2 : 0
Beli Orao
Bradarac
Banat
Ilandža
1 : 0
Mladost
Velika Greda
Električar
Šuvajić
2 : 0
Mladost 1970
Radoševac
Polet
Bikinje
2 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 3
Barič
Barič
Krćevac 04
Krćevac
0 : 1
Borac
Kloka
Maskar
Maskar
0 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Budućnost (B)
Blaznava
2 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Proleter
Jasenak
4 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Trstenica
Trstenica
0 : 1
Pobednik
Piroman
Šumadinac
Kruševica
5 : 0
Proleter
Vrbovno
Žabar
Žabar
0 : 0
Mladost
Svileuva
Sava
Mrđenovac
3 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 4
Korman
Korman (Šabac)
Bečevica
Bečevica
1 : 2
Jedinstvo
Oplanić
Mladost
Prhovo
6 : 1
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
2 : 6
Hajduk
Šimanovci
Kameni
Ašanja
3 : 0
Sloven
Sibač
Sremac
Deč
2 : 1
Šumar
Ogar
Kolubara
Jabučje
3 : 0
Proleter
Bajevac
Nepričava
Nepričava
8 : 1
Sloga
Bogovađa
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 5
Mladost
Vračević
Mladi Borac
Majilovac
0 : 1
Kumane
Kumane
Sloga Top
Topolovnik
2 : 0
Stiški Kurjak
Kurjače
Dunavac 1929
Kisiljevo
1 : 2
Pek (K)
Kusiće
Mirko Tomić
Tribrode
3 : 1
Ram
Ram
Srednjevo
Srednjevo
2 : 3
Baštovan 2015
Carevac
Telečka
Telečka
2 : 3
OFK Metalac
Sombor
Dinamo
Sonta
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
KFK Kula
Kula
3 : 0
Graničar
Riđica
Budućnost
Kočetin
1 : 2
Polet
Aleksandrovac
Proleter
Četereže
1 : 4
BSK
Brzohode
Udarnik
Sibnica
3 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Culjković
Culjković
3 : 7
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Sinđelić
Gibarac
0 : 3
Napredak
Vašica
Erdevik 2017
Erdevik
3 : 1
Graničar
Jamena
Jednota
Šid
0 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
OFK Bingula
Bingula
Sremac
Berkasovo
3 : 0
Omladinac
Batrovci
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Mladost (B)
Bošnjane
5 : 0
Šumadija
Sipić
Badnjevac
Badnjevac
0 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Vratare
Vratare
2 : 0
Kruševica
Kruševica
Napredak
Staro Lanište
3 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 1
PSS-192
Jagodina
Čelik
Nikšić
1 : 2
Ibar
Rožaje
Cetinje
Cetinje
0 : 5
Mornar
Bar
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 4
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Jezero
Plav
0 : 2
Berane
Berane
Otrant
Ulcinj
0 : 1
Lovćen
Cetinje
Drezga
Piperi
2 : 0
Gorštak
Kolašin
Crvena stijena
Podgorica
3 : 0
Karioke
Podgorica
OFK Borac
Bijelo Polje
5 : 0
Radnički
Berane
Željezničar
Sarajevo
4 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Borac
Banja Luka
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Chelsea
London
0 : 0
Arsenal
London
Manchester Utd
Manchester
4 : 0
Everton
Liverpool
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
1 : 0
Athletic Club
Bilbao
Girona
Girona
0 : 1
Sevilla
Sevilla
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 3
Real Madrid
Madrid
Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 3
Villarreal
Villarreal
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 1
Hertha BSC
Berlin
Bayer Leverkusen
Leverkusen
4 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Borussia Dortmund
Dortmund
5 : 0
Köln
Köln
Chievo
Verona
1 : 1
Atalanta
Bergamo
Genoa
Genova
2 : 3
Lazio
Roma
Milan
Milano
2 : 1
Udinese
Udine
Napoli
Napoli
6 : 0
Benevento
Benevento
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 3
Juventus
Torino
SPAL
Ferrara
0 : 2
Cagliari
Cagliari
Torino
Torino
2 : 2
Sampdoria
Genova
Amiens SC
Amiens
0 : 2
Marseille
Marseille
Angers
Angers
0 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Rennes
Rennes
0 : 1
Nice
Nice
PSG
Paris
2 : 0
Lyon
Lyon
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
7 : 0
011
Beograd
Sindjelć
Beograd
5 : 0
IMT
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Karadjordje
Topola
2 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Omladinac
Veliko Polje
2 : 3
Vinča
Vinča
Balkan
Beograd
0 : 7
DIF
Beograd
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Minel
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 4
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Proleter
Novi Sad
Hajduk junior
Kula
7 : 5
Radnički (S)
Sombor
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Bačka 1901
Subotica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Radnički (K)
Kovin
15 : 0
Dolovo
Dolovo
Begej
Žitište
0 : 8
Dinamo 1945
Pančevo
IMT MO
Beograd
0 : 0
011 MK
Beograd
Radnički MK
Novi Beograd
1 : 4
Rad MK
Beograd
Crvena zvezda MK
Beograd
3 : 2
Brodarac MK
Beograd
Zuce MK
Zuce
3 : 0
Voždovac 2 MO
Beograd
Radnički (N)
Niš
4 : 5
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
6 : 1
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Internacional
Beograd
0 : 2
Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 0
IMT
Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Beograd 1929
Beograd
1 : 1
OLE
Zemun
7.juli
Vodanj
3 : 3
Sloga
Miloševac
Crvena zvezda
Suvodol
9 : 0
Proleter
Vranovo
Morava
Velika Plana
6 : 0
Cerovac
Cerovac
Prva Iskra
Barič
0 : 2
Zmaj 1953
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Bačka 1901
Subotica
2 : 6
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
4 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Zabrezje
Zabrezje
4 : 0
Strelac
Mislodjin
Polet
Grabovac
1 : 2
Jedinstvo
Dren
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Studenski grad MK
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
0 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd
Radnički NB MK
Novi Beograd
3 : 0
Mladenovac MK
Mladenovac
Sinđelić MK
Beograd
0 : 6
011 MK
Beograd
IMT
Novi Beograd
1 : 1
011 MK
Beograd
DIF MK
Beograd
2 : 1
Voždovac B MK
Beograd
Rad V MK
Beograd
17.09.2017
14:30
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
OLE MK
Zemun
3 : 1
Sopot MK
Sopot
OFK Beograd MK
Beograd
3 : 1
Kosmaj MK
Ralja
Zemun
Zemun
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
BASK
Beograd
2 : 3
Sinđelić
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 4
Selo Mladenovac
Mladenovac
Komgrap
Beograd
0 : 18
Napredak (M)
Medoševac
Borac
Ostruznica
2 : 3
Rakovica
Beograd
Čantavir
Čantavir
0 : 10
Arena Su
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
1 : 8
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Inđija
Inđija
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Pobeda
Samoš
0 : 17
Dolina
Padina
Krtinska
Krtinska
7 : 4
Zadrugar
Orasac
Duboko
Mala Mostanica
5 : 1
Zvezda
Konatice
Dinamo 1945
Pančevo
7 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Tisa
Adorjan
0 : 7
AFK
Ada
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Potisje
Kanjiža
0 : 10
Sloga
Ostojićevo
Bačka
Mol
1 : 3
Tornjoš
Tornjoš
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
Radnički (O) MK
Obrenovac
3 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
DIF MK
Beograd
1 : 3
Partizan MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
4 : 0
Internacional MK
Beograd
PKB MK
Padinska Skela
0 : 9
Ada MK
Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
17.09.2017
16:00
Studentski Grad MK
Beograd
OFK Beograd B MK
Beograd
4 : 0
Brodarac MK-B
Novi Beograd
Rad MK
Beograd
0 : 3
Milutinac MK
Zemun
Srem MK
Jakovo
2 : 0
Zemun B MK
Zemun
Ole MK
Zemun
4 : 1
BSK 1926 MK
Baćevac
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Brodarac 1947
Beograd
Spartak '05
Subotica
22 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bajša
Bajša
5 : 1
Spartak '06
Subotica
Banja
Beograd
3 : 3
Crvenka
Crvenka
Beograd 1929
Beograd
4 : 1
Atakante
Beograd
Žarkovo
Žarkovo
10 : 3
Heroj Polet
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Munja Barič
Barič
Vrčin
Vrčin
0 : 3
Kormoran
Beograd
Lokomotiva
Beograd
6 : 1
Crvena zvezda MML
Mali Mokri Lug
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Grafičar
Beograd
Posavac Tisma
Boljevci
2 : 14
Radnički
Obrenovac
Buducnost
Zvecka
9 : 0
Zvezda
Konatice
Skela
Skela
5 : 1
Sloga
Ratari

Rukomet

Nova Pazova 1957
Nova Pazova
32 : 28
Somborelektro
Sombor
Dalmatinac
Riđica
33 : 26
Titel
Titel
Potisje Pleteks
Ada
28 : 29
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa