XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 597 utakmica za dan
Subota, 4 Novembar 2017


Fudbal

Borac
Čačak
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
04.11.2017 13:00
Borac
2 : 1
Javor Matis
Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
04.11.2017 13:00
Bačka
0 : 2
Spartak ŽK
Radnik
Surdulica
1 : 0
Voždovac
Beograd
04.11.2017 17:00
Radnik
1 : 0
Voždovac
Rad
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
04.11.2017 19:00
Rad
1 : 0
Napredak
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Dinamo
Vranje
04.11.2017 13:30
Jagodina
0 : 0
Dinamo
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
04.11.2017 13:30
Radnički 1923
0 : 0
Radnički (P)
Inđija
Inđija
2 : 0
Sloboda
Užice
04.11.2017 13:30
Inđija
2 : 0
Sloboda
Loznica
Loznica
0 : 0
Tutin
Tutin
04.11.2017 13:30
Loznica
0 : 0
Tutin
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
04.11.2017 13:30
Šumadija (A)
2 : 0
Šumadija 1903
Karađorđe
Topola
0 : 0
Sloga (P)
Požega
04.11.2017 13:30
Karađorđe
0 : 0
Sloga (P)
FAP
Priboj
0 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
04.11.2017 13:30
FAP
0 : 3
Mokra Gora
Rtanj
Boljevac
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
04.11.2017 13:30
Rtanj
2 : 1
OFK Sinđelić
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
04.11.2017 13:30
Jedinstvo (B)
2 : 1
Jedinstvo (P)
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 2
Dunav
Prahovo
04.11.2017 13:30
Radnički (S)
4 : 2
Dunav
Bratstvo 1946
Prigrevica
2 : 0
Železničar
Pančevo
04.11.2017 13:30
Bratstvo 1946
2 : 0
Železničar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
04.11.2017 13:30
Radnički (SM)
1 : 1
Dunav
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Radnički (Š)
Šid
04.11.2017 13:30
Bačka 1901
5 : 1
Radnički (Š)
Radnički (ZR)
Zrenjanin
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
04.11.2017 13:30
Radnički (ZR)
2 : 1
Radnički (NP)
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 1
Borac (S)
Sakule
04.11.2017 13:30
Omladinac (NB)
1 : 1
Borac (S)
Cement
Beočin
0 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
04.11.2017 13:30
Cement
0 : 1
Mladost (BJ)
Odžaci
Odžaci
1 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
04.11.2017 13:30
Odžaci
1 : 0
Crvena zvezda (NS)
Bečej 1918
Bečej
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
04.11.2017 13:30
Bečej 1918
0 : 2
Dinamo 1945
Sopot
Sopot
2 : 3
IMT
Novi Beograd
04.11.2017 13:30
Sopot
2 : 3
IMT
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
04.11.2017 13:30
Radnički (O)
1 : 2
Radnički (NB)
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
04.11.2017 13:30
OFK Beograd
2 : 0
BSK Batajnica
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
04.11.2017 11:00
GSP Polet Dorćol
2 : 0
Stepojevac Vaga
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Žarkovo
Beograd
04.11.2017 13:30
Kolubara
1 : 0
Žarkovo
Lokomotiva
Beograd
4 : 3
BASK
Beograd
04.11.2017 13:30
Lokomotiva
4 : 3
BASK
Slavija
Kragujevac
0 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
04.11.2017 13:30
Slavija
0 : 0
Goč
Ovčar
Markovica
3 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
04.11.2017 13:30
Ovčar
3 : 2
Sloboda (Č)
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 2
Karađorđe (R)
Ribnica
04.11.2017 13:30
Trepča
2 : 2
Karađorđe (R)
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Bane
Raška
04.11.2017 13:30
Sloga (K)
2 : 0
Bane
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Radnički (K)
Kovači
04.11.2017 13:30
Takovo
3 : 0
Radnički (K)
Gruža
Gruža
2 : 2
Zvižd
Kučevo
04.11.2017 13:30
Gruža
2 : 2
Zvižd
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Sevojno
Sevojno
04.11.2017 13:30
Zadrugar
3 : 0
Sevojno
Ribnica
Mionica
5 : 0
Sovljak
Sovljak
04.11.2017 13:30
Ribnica
5 : 0
Sovljak
Spartak
Ljig
3 : 2
Borac
Lešnica
04.11.2017 13:30
Spartak
3 : 2
Borac
Radnički Gorenje
Valjevo
0 : 3
OFK Osečina
Osečina
04.11.2017 13:30
Radnički Gorenje
0 : 3
OFK Osečina
Budućnost (O)
Orašje
1 : 0
Polet 1980
Laplje Selo
04.11.2017 13:30
Budućnost (O)
1 : 0
Polet 1980
Pusta Reka
Bojnik
2 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
04.11.2017 13:30
Pusta Reka
2 : 1
Nebeski Andjeli
Lužnica
Babušnica
0 : 3
OFK Niš
Niš
04.11.2017 13:30
Lužnica
0 : 3
OFK Niš
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 1
Sloga (L)
Leskovac
04.11.2017 13:30
Balkanski
5 : 1
Sloga (L)
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 0
Jablanica
Medveđa
04.11.2017 13:30
GFK Dubočica
3 : 0
Jablanica
Pčinja
Trgovište
4 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
04.11.2017 13:30
Pčinja
4 : 3
Vranjska Banja
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 1
Vlasina
Vlasotince
04.11.2017 13:30
Morava (VH)
3 : 1
Vlasina
Svrljig
Svrljig
3 : 1
BSK
Bogovina
04.11.2017 13:30
Svrljig
3 : 1
BSK
Brodoremont
Kladovo
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
04.11.2017 13:30
Brodoremont
0 : 0
Hajduk Veljko
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
04.11.2017 13:30
SFS Borac
2 : 1
Žitorađa
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
04.11.2017 13:30
OFK Kosanica
2 : 3
Morava 1918
Kopaonik
Brus
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
04.11.2017 13:30
Kopaonik
1 : 0
Bošnjane
OFK Vršac
Vršac
3 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
04.11.2017 13:30
OFK Vršac
3 : 1
Vojvodina 1928
Sloga
Plandište
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
04.11.2017 13:30
Sloga
1 : 1
Kozara
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
04.11.2017 13:30
Proleter
2 : 2
Budućnost
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
3 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
04.11.2017 13:30
Sloboda (NK)
3 : 3
Radnički (S)
Begej
Žitište
2 : 1
Mladost (O)
Omoljica
04.11.2017 13:30
Begej
2 : 1
Mladost (O)
Kikinda 1909
Kikinda
7 : 0
Polet
Nakovo
04.11.2017 13:30
Kikinda 1909
7 : 0
Polet
Hajduk (D)
Divoš
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
04.11.2017 13:30
Hajduk (D)
2 : 1
Hajduk (B)
OFK Slavija
Novi Sad
0 : 0
Kupinovo
Kupinovo
04.11.2017 13:30
OFK Slavija
0 : 0
Kupinovo
Srbobran
Srbobran
0 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
04.11.2017 13:30
Srbobran
0 : 1
Mladost (BP)
Mladost Apa
Apatin
1 : 2
Tavankut
Tavankut
04.11.2017 13:30
Mladost Apa
1 : 2
Tavankut
Rakovica
Beograd
2 : 1
Budućnost
Zvečka
04.11.2017 11:00
Rakovica
2 : 1
Budućnost
Balkan
Mirijevo
0 : 0
Sremčica
Sremčica
04.11.2017 13:30
Balkan
0 : 0
Sremčica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 0
Turbina
Vreoci
04.11.2017 16:00
TEK Sloga
0 : 0
Turbina
Milutinac
Zemun
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
04.11.2017 13:30
Milutinac
1 : 2
Brodarac
Bilećanin
Sečanj
1 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
04.11.2017 13:00
Bilećanin
1 : 2
Mladost (L)
Krajina
Krajišnik
1 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
04.11.2017 13:00
Krajina
1 : 0
Crvena zvezda (VS)
Hajduk
Čepure
4 : 0
Napredak
Zlatovo
04.11.2017 13:30
Hajduk
4 : 0
Napredak
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Vojvodina (Cr)
Crepaja
04.11.2017 14:00
Jedinstvo Stević
2 : 2
Vojvodina (Cr)
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Borac (St)
Starčevo
04.11.2017 14:00
BAK
3 : 1
Borac (St)
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
04.11.2017 13:30
Rudar
2 : 1
Budućnost
1. Maj Ruma
Ruma
6 : 0
Partizan
Vitojevci
04.11.2017 13:30
1. Maj Ruma
6 : 0
Partizan
ŽAK
Sombor
1 : 2
Vojvodina
Tovariševo
04.11.2017 13:00
ŽAK
1 : 2
Vojvodina
Mladost (K)
Kruščić
0 : 3
FK Stanišić
Stanišić
04.11.2017 13:00
Mladost (K)
0 : 3
FK Stanišić
Hajduk Junior
Kula
2 : 0
Slavija
Pivnice
04.11.2017 13:00
Hajduk Junior
2 : 0
Slavija
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
04.11.2017 13:00
Obilić
1 : 1
Njegoš
Panonija IM Topola
Panonija
5 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
04.11.2017 13:00
Panonija IM Topola
5 : 0
Proleter (RS)
Bajša
Bajša
4 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
04.11.2017 13:00
Bajša
4 : 1
Sutjeska
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 3
Ključ
Podvrška
04.11.2017 13:30
Rudna Glava
0 : 3
Ključ
Avala
Beli Potok
1 : 2
Institut
Zemun Polje
04.11.2017 13:30
Avala
1 : 2
Institut
PKB (PS)
Padinska Skela
6 : 1
13. Maj
Zemun
04.11.2017 13:30
PKB (PS)
6 : 1
13. Maj
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
Poštar Zvezdara
Krnjača
04.11.2017 13:30
Borac (O)
0 : 0
Poštar Zvezdara
Omladinac
Veliko Polje
0 : 2
Radnički (R)
Rudovci
04.11.2017 13:30
Omladinac
0 : 2
Radnički (R)
Jevremovac
Jevremovac
0 : 1
Radnički Šabački
Šabac
04.11.2017 13:30
Jevremovac
0 : 1
Radnički Šabački
Sindjelić
Lipnica
1 : 1
Mladost (PR)
Prnjavor
04.11.2017 13:30
Sindjelić
1 : 1
Mladost (PR)
Mačva 2005
Bogatić
0 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
04.11.2017 13:30
Mačva 2005
0 : 0
Cer
BSK
Belosavci
2 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
04.11.2017 13:30
BSK
2 : 3
Aranđelovac
Parmenac
Parmenac
4 : 1
Šumadija 1923
Brdjani
04.11.2017 14:30
Parmenac
4 : 1
Šumadija 1923
Trgovački
Petrovac na Mlavi
7 : 3
Radnik
Salakovac
04.11.2017 13:30
Trgovački
7 : 3
Radnik
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 1
Spartak
Pirot
04.11.2017 13:30
Vladimir Durković
3 : 1
Spartak
Senjak
Pirot
4 : 0
Borac
Barje Čiflik
04.11.2017 13:30
Senjak
4 : 0
Borac
Zvezda
Blato
2 : 1
Dragoš
Pirot
04.11.2017 13:30
Zvezda
2 : 1
Dragoš
Omladinac
Novo Selo
2 : 4
Radnik
Ušće
04.11.2017 14:00
Omladinac
2 : 4
Radnik
Rudar
Baljevac
0 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
04.11.2017 14:00
Rudar
0 : 2
OFK Ras
Prvi partizan
Užice
2 : 2
Crnokosa
Kosjerić
04.11.2017 13:30
Prvi partizan
2 : 2
Crnokosa
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 4
Iskra
Donja Bukovica
04.11.2017 13:30
Pepeljevac
2 : 4
Iskra
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Trlić
Trlić
04.11.2017 13:30
OFK Jabučje
1 : 0
Trlić
Banjani
Banjani
1 : 2
Radnik
Ub
04.11.2017 13:30
Banjani
1 : 2
Radnik
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 0
ZSK
Valjevo
04.11.2017 13:30
Junior Novo Naselje
0 : 0
ZSK
Jadran
Kragujevac
4 : 1
Ćava
Grošnica
04.11.2017 14:00
Jadran
4 : 1
Ćava
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Sloboda
Grbice
04.11.2017 14:00
Jedinstvo
3 : 1
Sloboda
Jedinstvo GVD
Grejač
3 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
04.11.2017 13:30
Jedinstvo GVD
3 : 2
Zemljoradnik
Vulkan 1963
Brenica
1 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
04.11.2017 13:30
Vulkan 1963
1 : 2
Proleter (DV)
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
04.11.2017 13:30
RFK Novi Sad 1921
2 : 1
OFK Sirig
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 0
Jedinstvo (R)
Rumenka
04.11.2017 13:30
Šajkaš 1908
0 : 0
Jedinstvo (R)
Veternik
Veternik
1 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
04.11.2017 13:30
Veternik
1 : 1
Omladinac
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
04.11.2017 13:30
Fruškogorski partizan
1 : 0
Bačka 1923
Midžor
Kalna
2 : 0
Malinik
Podgorac
04.11.2017 13:30
Midžor
2 : 0
Malinik
Kaćuša
Kuršumliija
1 : 0
Polet
Samarinovac
04.11.2017 14:00
Kaćuša
1 : 0
Polet
OFK Alakince
Alakince
1 : 4
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
04.11.2017 14:00
OFK Alakince
1 : 4
FSU Južna pruga
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 3
Vihor
Žbevac
04.11.2017 14:00
Mladost (S)
1 : 3
Vihor
Sloga
Ranilug
1 : 3
Izmornik
Pančelo - Tomance
04.11.2017 14:00
Sloga
1 : 3
Izmornik
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 0
Oskar
Pasjane
04.11.2017 14:00
Rudar
3 : 0
Oskar
Mineralac
Klokot
0 : 2
Ropotovo
Ropotovo
04.11.2017 14:00
Mineralac
0 : 2
Ropotovo
Ugljare
Ugljare
3 : 2
Radnički
Velika Hoča
04.11.2017 14:00
Ugljare
3 : 2
Radnički
Zenit
Oparić
4 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
04.11.2017 13:30
Zenit
4 : 1
Budućnost (Đ)
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 0
Jedinstvo
Ečka
04.11.2017 13:00
OFK Stajićevo
3 : 0
Jedinstvo
MSK
Mihajlovo
2 : 2
Zlatica
Zlatica
04.11.2017 13:00
MSK
2 : 2
Zlatica
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
ASK
Aradac
04.11.2017 13:00
ŽFK Banat
1 : 1
ASK
Potisje
Knićanin
4 : 3
Tamiš
Farkaždin
04.11.2017 13:00
Potisje
4 : 3
Tamiš
Radnički 1911
Jaša Tomić
4 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
04.11.2017 13:00
Radnički 1911
4 : 1
OFK Gradnulica
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
OFK Klek
Klek
04.11.2017 13:00
Zadrugar
3 : 1
OFK Klek
Mladi Proleter
Beograd
8 : 1
Dedinje
Beograd
04.11.2017 13:30
Mladi Proleter
8 : 1
Dedinje
Ajaks
Beograd
0 : 1
Atakante
Rakovica
04.11.2017 13:30
Ajaks
0 : 1
Atakante
Zaklopača
Zaklopača
2 : 4
Partizan
Kaluđerica
04.11.2017 13:30
Zaklopača
2 : 4
Partizan
Minel
Ripanj
1 : 0
Crvenka
Borča
04.11.2017 13:30
Minel
1 : 0
Crvenka
OFK Šabac
Šabac
3 : 0
Milicionar
Bogatić
04.11.2017 13:30
OFK Šabac
3 : 0
Milicionar
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 4
Drina
Badovinci
04.11.2017 13:30
Torpedo 1924
2 : 4
Drina
Rudar
Radljevo
2 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
04.11.2017 13:30
Rudar
2 : 0
Dimitrije Tucović
Kalenić
Kalenić
2 : 0
Crvena Jabuka
Ub
04.11.2017 13:30
Kalenić
2 : 0
Crvena Jabuka
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
04.11.2017 13:30
OFK Brđanac
2 : 0
Milenko Pavlović
Jugovići
Bogdanje
0 : 0
14. Oktobar
Izbenica
04.11.2017 13:30
Jugovići
0 : 0
14. Oktobar
Varvarin
Varvarin
2 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
04.11.2017 13:30
Varvarin
2 : 1
Rubin (Z)
Delija
Mokrin
18 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
04.11.2017 13:00
Delija
18 : 0
Omladinac
Maršić
Maršić
0 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
04.11.2017 14:00
Maršić
0 : 1
OFK Bagremar
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 2
Polet (R)
Radevac
04.11.2017 14:00
Pobeda 1976
3 : 2
Polet (R)
Jedinstvo (B)
Bobovište
0 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
04.11.2017 14:00
Jedinstvo (B)
0 : 2
OFK Rutevac 1908
Kralj Petar I
Topola
2 : 3
Kopljari
Kopljari
04.11.2017 13:30
Kralj Petar I
2 : 3
Kopljari
Mladost (R)
Ranovac
1 : 1
Napredak (S)
Simićevo
04.11.2017 13:30
Mladost (R)
1 : 1
Napredak (S)
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
BSK 1924
Boževac
04.11.2017 13:30
Rade Milošević
2 : 1
BSK 1924
OFK Slatina
Slatina
2 : 3
Vis
Parcani
04.11.2017 14:30
OFK Slatina
2 : 3
Vis
Centar
Novi Sad
8 : 2
Hajduk
Gardinovci
04.11.2017 13:30
Centar
8 : 2
Hajduk
Hajduk
Podlokanj
5 : 1
Šampion
Orom
04.11.2017 13:00
Hajduk
5 : 1
Šampion
Tornjoš
Tornjoš
8 : 1
Tromedja
Majdan
04.11.2017 13:00
Tornjoš
8 : 1
Tromedja
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
04.11.2017 13:30
Budućnost
3 : 0
Sloboda
Rongo Siti
Pirot
8 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
04.11.2017 13:30
Rongo Siti
8 : 0
Veliki Suvodol
Napredak
Izvor
3 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
04.11.2017 13:30
Napredak
3 : 1
Lokomotiva
Sloboda
Rasnica
2 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
04.11.2017 13:30
Sloboda
2 : 3
Sloga
Mladost
Mali Suvodol
4 : 0
Nišavac
Staničenje
04.11.2017 13:30
Mladost
4 : 0
Nišavac
Omladinac (V)
Vučkovica
0 : 3
Mladost (R)
Rašković
04.11.2017 13:30
Omladinac (V)
0 : 3
Mladost (R)
Velereč 94
Velereč
5 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
04.11.2017 13:30
Velereč 94
5 : 1
Takovski Ustanak
Radnički PDM
Mladenovac
6 : 0
Dedinje
Mladenovac
04.11.2017 13:30
Radnički PDM
6 : 0
Dedinje
Rojkovac
Obrenovac
1 : 1
Rvati
Obrenovac
04.11.2017 13:30
Rojkovac
1 : 1
Rvati
Petka
Petka
3 : 0
Bistrica
Bistrica
04.11.2017 13:00
Petka
3 : 0
Bistrica
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 1
Mladi borac
Županjac
04.11.2017 13:00
Mladost (Č)
2 : 1
Mladi borac
Vreoci
Vreoci
1 : 0
Rudar
Zeoke
04.11.2017 13:00
Vreoci
1 : 0
Rudar
Cepelin 026
Smederevo
2 : 0
OFK Slavija
Smederevo
04.11.2017 13:30
Cepelin 026
2 : 0
OFK Slavija
Jedinstvo
Mužinac
3 : 0
Gol
Sokobanja
04.11.2017 14:30
Jedinstvo
3 : 0
Gol
Napredak
Jošanica
2 : 2
Mladost
Resnik
04.11.2017 14:30
Napredak
2 : 2
Mladost
Kapedunum
Užice
2 : 2
Zlatibor 2
Čajetina
04.11.2017 14:00
Kapedunum
2 : 2
Zlatibor 2
Kriva Reka
Kriva Reka
4 : 2
Raketa
Užice
04.11.2017 11:30
Kriva Reka
4 : 2
Raketa
Soko
Bajina Bašta
0 : 3
Policajac 92
Užice
04.11.2017 14:30
Soko
0 : 3
Policajac 92
Rasina
Vitanovac
2 : 3
Meševo
Meševo
04.11.2017 13:30
Rasina
2 : 3
Meševo
Lovac
Mali Izvor
1 : 8
Grlište
Grlište
04.11.2017 13:00
Lovac
1 : 8
Grlište
Sparta
Kaona
1 : 3
Belpos
Belotić
04.11.2017 13:30
Sparta
1 : 3
Belpos
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 0
Polet
Jalovik
04.11.2017 13:30
Mladost 2013
2 : 0
Polet
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 0
Dragojevac
Dragojevac
04.11.2017 13:30
Jedinstvo 2014
0 : 0
Dragojevac
Nomanica
Nomanica
1 : 2
Turekovac
Turekovac
04.11.2017 16:30
Nomanica
1 : 2
Turekovac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
6 : 1
Rudar 1973
Rudare
04.11.2017 16:30
Gornje Krajince
6 : 1
Rudar 1973
Atletiko
Donja Jajina
3 : 0
Veternica
Leskovac
04.11.2017 13:00
Atletiko
3 : 0
Veternica
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 1
Badince
Badince
04.11.2017 13:30
Veliko Trnjane
2 : 1
Badince
Bane 1931
Raška
2 : 2
Studen Vitez
Studenica
04.11.2017 14:00
Bane 1931
2 : 2
Studen Vitez
Vrnjci
Vrnjci
5 : 1
Mladost 1925
Oplanići
04.11.2017 14:00
Vrnjci
5 : 1
Mladost 1925
Viner DSV
Bukovac
0 : 6
Orlovi
Jasenovo
04.11.2017 13:30
Viner DSV
0 : 6
Orlovi
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Sloga
Korenita
04.11.2017 13:30
Studenac
2 : 1
Sloga
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
04.11.2017 13:30
Jadar 1961
2 : 1
Mladost (DB)
Mladost (G)
Gradilište
0 : 7
Jelav
Jelav
04.11.2017 13:30
Mladost (G)
0 : 7
Jelav
Luk
Voćnjak
1 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
04.11.2017 13:30
Luk
1 : 3
TE Gučevo
Granit
Radalj
1 : 3
Hajduk
Ribarica
04.11.2017 13:30
Granit
1 : 3
Hajduk
Usije
Usije
1 : 5
Dobra
Dobra
04.11.2017 13:30
Usije
1 : 5
Dobra
Budućnost MI (DT)
Donja Trnava
0 : 3
Budućnost (B)
Blaznava
04.11.2017 13:30
Budućnost MI (DT)
0 : 3
Budućnost (B)
Borac (A)
Arapovac
3 : 2
Strmovo
Strmovo
04.11.2017 13:00
Borac (A)
3 : 2
Strmovo
Borac BTG
Batalage
1 : 4
Galeb
Cerovac
04.11.2017 13:30
Borac BTG
1 : 4
Galeb
Rudar
Donje Crniljevo
2 : 0
Žabar
Žabar
04.11.2017 13:30
Rudar
2 : 0
Žabar
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 0
Grivac
Grivac
04.11.2017 13:30
Kotlenik
3 : 0
Grivac
Mladi Radnik
Dragušica
4 : 0
Borac 1939
Ljuljaci
04.11.2017 13:30
Mladi Radnik
4 : 0
Borac 1939
Kumane
Kumane
0 : 0
Pek (K)
Kusiće
04.11.2017 13:00
Kumane
0 : 0
Pek (K)
Dinamo
Sonta
3 : 4
Panonija
Lalić
04.11.2017 13:00
Dinamo
3 : 4
Panonija
Borac
Vukovac
3 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
04.11.2017 13:30
Borac
3 : 0
Budućnost
OFK Homolje
Žagubica
1 : 4
Vrelo 1971
Milanovac
04.11.2017 13:30
OFK Homolje
1 : 4
Vrelo 1971
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Misača
Misača
04.11.2017 11:00
Trešnjevica
2 : 1
Misača
Tulež
Tulež
4 : 2
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
04.11.2017 14:00
Tulež
4 : 2
KMF Aranđelovac
Grbalj
Radanovići
3 : 2
Kom
Podgorica
04.11.2017 13:30
Grbalj
3 : 2
Kom
Mladost
Podgorica
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
04.11.2017 13:30
Mladost
0 : 2
Sutjeska
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Dečić
Tuzi
04.11.2017 17:00
OFK Petrovac
1 : 0
Dečić
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Budućnost
Podgorica
04.11.2017 13:30
Rudar
2 : 0
Budućnost
Zeta
Golubovci
1 : 2
Iskra
Danilovgrad
04.11.2017 13:30
Zeta
1 : 2
Iskra
Gorštak
Kolašin
0 : 0
Drezga
Piperi
04.11.2017 12:30
Gorštak
0 : 0
Drezga
Fair Play
Bijelo Polje
1 : 2
Pljevlja 97
Pljevlja
04.11.2017 13:00
Fair Play
1 : 2
Pljevlja 97
Polimlje
Murino
0 : 1
OFK Borac
Bijelo Polje
04.11.2017 13:00
Polimlje
0 : 1
OFK Borac
Hajduk
Bar
0 : 0
OFK Petrovac 2
Petrovac
04.11.2017 13:30
Hajduk
0 : 0
OFK Petrovac 2
Vitez
Vitez
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
04.11.2017 13:30
Vitez
1 : 1
Željezničar
Mladost
Kakanj
2 : 1
Borac
Banja Luka
04.11.2017 13:30
Mladost
2 : 1
Borac
Čelik
Zenica
1 : 4
Široki Brijeg
Široki Brijeg
04.11.2017 13:30
Čelik
1 : 4
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Radnik
Bijeljina
04.11.2017 14:30
Zrinjski
3 : 0
Radnik
Sloboda
Tuzla
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
04.11.2017 13:30
Sloboda
2 : 2
Krupa
Kozara
Gradiška
1 : 5
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
04.11.2017 14:00
Kozara
1 : 5
Zvijezda 09
Željezničar
Banja Luka
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
04.11.2017 14:00
Željezničar
1 : 2
Slavija
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Sloga
Doboj
04.11.2017 14:00
Tekstilac
3 : 1
Sloga
Napredak
Donji Šepak
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
04.11.2017 14:00
Napredak
0 : 2
Rudar Prijedor
Podrinje
Janja
3 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
04.11.2017 14:00
Podrinje
3 : 2
Sloboda
Sutjeska
Foča
0 : 3
Drina
Zvornik
04.11.2017 14:00
Sutjeska
0 : 3
Drina
Stoke
Stoke-on-Trent
2 : 2
Leicester
Leicester
04.11.2017 13:30
Stoke
2 : 2
Leicester
Huddersfield
Huddersfield
1 : 0
WBA
West Bromwich
04.11.2017 16:00
Huddersfield
1 : 0
WBA
Newcastle
Newcastle upon Tyne
0 : 1
Bournemouth
Bournemouth
04.11.2017 16:00
Newcastle
0 : 1
Bournemouth
Southampton
Southampton
0 : 1
Burnley
Burnley
04.11.2017 16:00
Southampton
0 : 1
Burnley
Swansea
Swansea
0 : 1
Brighton
Brighton
04.11.2017 16:00
Swansea
0 : 1
Brighton
West Ham
London
1 : 4
Liverpool
Liverpool
04.11.2017 18:30
West Ham
1 : 4
Liverpool
Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Espanyol
Barcelona
04.11.2017 18:30
Alavés
1 : 0
Espanyol
Barcelona
Barcelona
2 : 1
Sevilla
Sevilla
04.11.2017 20:45
Barcelona
2 : 1
Sevilla
La Coruña
La Coruña
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
04.11.2017 16:15
La Coruña
0 : 1
Atlético Madrid
Valencia
Valencia
3 : 0
Leganés
Leganés
04.11.2017 13:00
Valencia
3 : 0
Leganés
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 3
Bayern
München
04.11.2017 18:30
Borussia Dortmund
1 : 3
Bayern
RB Leipzig
Leipzig
2 : 1
Hannover 96
Hannover
04.11.2017 15:30
RB Leipzig
2 : 1
Hannover 96
Freiburg
Freiburg im Breisgau
0 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
04.11.2017 15:30
Freiburg
0 : 1
Schalke 04
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Mainz 05
Mainz
04.11.2017 15:30
Borussia Mönchengladbach
1 : 1
Mainz 05
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
04.11.2017 15:30
Augsburg
1 : 1
Bayer Leverkusen
Hamburger SV
Hamburg
3 : 1
Stuttgart
Stuttgart
04.11.2017 15:30
Hamburger SV
3 : 1
Stuttgart
Bologna
Bologna
2 : 3
Crotone
Crotone
04.11.2017 18:00
Bologna
2 : 3
Crotone
Genoa
Genova
0 : 2
Sampdoria
Genova
04.11.2017 20:45
Genoa
0 : 2
Sampdoria
Angers
Angers
0 : 5
PSG
Paris
04.11.2017 17:00
Angers
0 : 5
PSG
Monaco
Monaco
6 : 0
Guingamp
Guingamp
04.11.2017 20:00
Monaco
6 : 0
Guingamp
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Amiens SC
Amiens
04.11.2017 20:00
Montpellier
1 : 1
Amiens SC
Nantes
Nantes
2 : 1
Toulouse
Toulouse
04.11.2017 20:00
Nantes
2 : 1
Toulouse
Troyes
Troyes
3 : 0
Strasbourg
Strasbourg
04.11.2017 20:00
Troyes
3 : 0
Strasbourg
Vojvodina
Novi Sad
0 : 5
Spartak
Subotica
04.11.2017 14:00
Vojvodina
0 : 5
Spartak
Napredak
Kruševac
4 : 1
Rad
Beograd
04.11.2017 13:00
Napredak
4 : 1
Rad
Spartak
Subotica
5 : 0
Inđija
Inđija
04.11.2017 13:00
Spartak
5 : 0
Inđija
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Internacional
Beograd
04.11.2017 11:00
Moravac Orion
0 : 1
Internacional
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
04.11.2017 13:30
Radnički (N)
3 : 0
Radnički 1923
Napredak
Kruševac
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
04.11.2017 11:00
Napredak
1 : 2
Brodarac
Čukarički
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
04.11.2017 14:00
Čukarički
0 : 0
Crvena zvezda
Partizan
Beograd
10 : 0
Radnički (P)
Pirot
04.11.2017 13:00
Partizan
10 : 0
Radnički (P)
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
011
Beograd
04.11.2017 10:30
Lokomotiva
3 : 1
011
BASK
Beograd
1 : 0
Studentski Grad
Beograd
04.11.2017 10:30
BASK
1 : 0
Studentski Grad
BSK Borča
Borča
4 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
04.11.2017 09:00
BSK Borča
4 : 1
Siti Sport Klub
Grafičar
Beograd
4 : 1
IMT
Beograd
04.11.2017 11:00
Grafičar
4 : 1
IMT
Brodarac 2
Beograd
4 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
04.11.2017 12:00
Brodarac 2
4 : 4
Radnički (NB)
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
04.11.2017 13:30
Mladi radnik 1940
1 : 0
Morava (VP)
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 8
Šumadija (A)
Aranđelovac
04.11.2017 13:30
Proleter Mihajlovac
0 : 8
Šumadija (A)
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Karadjordje
Topola
04.11.2017 13:30
Mladi radnik 1926
2 : 1
Karadjordje
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 6
Proleter 1947
Vranovo
04.11.2017 13:30
Mladi borac
0 : 6
Proleter 1947
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Srem
Jakovo
04.11.2017 13:30
Budućnost
0 : 1
Srem
Vinča
Vinča
0 : 2
DIF
Beograd
04.11.2017 14:30
Vinča
0 : 2
DIF
Zmaj 1953
Beograd
3 : 1
Balkan
Beograd
04.11.2017 10:00
Zmaj 1953
3 : 1
Balkan
Budućnost
Zvečka
0 : 7
Šumadinac
Bečmen
04.11.2017 13:00
Budućnost
0 : 7
Šumadinac
ŽAK junior
Sombor
0 : 6
Bačka (BP)
Bačka Palanka
04.11.2017 10:00
ŽAK junior
0 : 6
Bačka (BP)
Partizan (G)
Gaj
0 : 6
Radnički (K)
Kovin
04.11.2017 11:00
Partizan (G)
0 : 6
Radnički (K)
Budućnost
Mala Krsna
6 : 0
Podunavac
Udovice
04.11.2017 13:30
Budućnost
6 : 0
Podunavac
Udarnik
Lozovik
3 : 0
SASK
Saraorci
04.11.2017 13:30
Udarnik
3 : 0
SASK
Voždovac MK
Beograd
5 : 0
Brodarac MK
Beograd
04.11.2017 15:30
Voždovac MK
5 : 0
Brodarac MK
Zemun MK
Zemun
1 : 4
Crvena zvezda MK
Beograd
04.11.2017 11:00
Zemun MK
1 : 4
Crvena zvezda MK
Spartak
Subotica
2 : 0
Teleoptik
Zemun
04.11.2017 11:00
Spartak
2 : 0
Teleoptik
Čukarički
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
04.11.2017 11:00
Čukarički
1 : 2
Crvena zvezda
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
04.11.2017 11:00
Radnički (N)
0 : 1
Apolon 4
Kiker
Kraljevo
3 : 0
Dinamo
Pančevo
04.11.2017 13:00
Kiker
3 : 0
Dinamo
Rad
Beograd
6 : 1
Bežanija
Beograd
04.11.2017 09:00
Rad
6 : 1
Bežanija
Borča
Borča
1 : 1
011
Beograd
04.11.2017 13:00
Borča
1 : 1
011
BSK 1925
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
04.11.2017 09:00
BSK 1925
2 : 1
Kolubara
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 5
Teleoptik
Zemun
04.11.2017 09:00
Radnički (O)
1 : 5
Teleoptik
BASK
Beograd
2 : 0
Balkan
Beograd
04.11.2017 09:00
BASK
2 : 0
Balkan
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Rakovica
Rakovica
04.11.2017 11:00
Budućnost
0 : 1
Rakovica
Njerš Ištvan
Totovo Selo
6 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
04.11.2017 12:00
Njerš Ištvan
6 : 0
Vinogradar
Sloga
Kraljevo
4 : 0
Tutin
Tutin
04.11.2017 13:30
Sloga
4 : 0
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
0 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
04.11.2017 11:00
Jošanica
0 : 4
Šumadija 1903
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
04.11.2017 13:30
OFK Ras
1 : 3
Radnički 1923
Inđija
Inđija
6 : 2
Radnički (Š)
Šid
04.11.2017 12:00
Inđija
6 : 2
Radnički (Š)
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
04.11.2017 12:00
Vojvodina
1 : 0
Radnički (SM)
TSC
Bačka Topola
9 : 1
Bačka 1901
Subotica
04.11.2017 12:00
TSC
9 : 1
Bačka 1901
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 5
Zabrezje
Zabrezje
04.11.2017 11:00
Crvena Zastava
0 : 5
Zabrezje
Strelac
Mislodjin
6 : 0
Polet
Grabovac
04.11.2017 10:00
Strelac
6 : 0
Polet
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Jedinstvo
Dren
04.11.2017 13:00
Rvati
2 : 2
Jedinstvo
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 3
OFK Vršac
Vršac
04.11.2017 12:00
Proleter 2006
1 : 3
OFK Vršac
Bečkerek 023
Zrenjanin
5 : 0
ŽAK
Kikinda
04.11.2017 12:00
Bečkerek 023
5 : 0
ŽAK
Napredak
Žarkovac
04.11.2017
13:30
Rudar
Vrdnik
04.11.2017 13:30
Napredak
:
Rudar
Jedinstvo
Platičevo
04.11.2017
13:30
1. Maj
Ruma
04.11.2017 13:30
Jedinstvo
:
1. Maj
Donji Petrovci
Donji Petrovci
04.11.2017
13:30
Fruška Gora
Ruma
04.11.2017 13:30
Donji Petrovci
:
Fruška Gora
Mladost
Buđanovci
1 : 3
Partizan
Vitojevci
04.11.2017 13:30
Mladost
1 : 3
Partizan
PSK Putinci
Putinci
04.11.2017
13:30
Borac
Klenak
04.11.2017 13:30
PSK Putinci
:
Borac
Hrtkovci
Hrtkovci
04.11.2017
13:30
Radnički
Irig
04.11.2017 13:30
Hrtkovci
:
Radnički
AFK
Ada
2 : 5
Senta
Senta
04.11.2017
AFK
2 : 5
Senta
Potisje
Kanjiža
2 : 2
Tisa
Adorjan
04.11.2017
Potisje
2 : 2
Tisa
Mladenovac MK
Mladenovac
3 : 2
Studenski grad MK
Novi Beograd
04.11.2017 11:00
Mladenovac MK
3 : 2
Studenski grad MK
Brodarac MK
Beograd
3 : 5
011 MK
Beograd
04.11.2017 14:15
Brodarac MK
3 : 5
011 MK
Crvena zvezda MK
Beograd
1 : 0
Čukarički MK
Beograd
04.11.2017 17:00
Crvena zvezda MK
1 : 0
Čukarički MK
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 1
Rad MK
Beograd
04.11.2017 17:00
OFK Beograd MK
1 : 1
Rad MK
Zemun MK
Zemun
2 : 2
Voždovac MK
Beograd
04.11.2017 13:30
Zemun MK
2 : 2
Voždovac MK
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
04.11.2017
08:45
Institut MK
Zemun Polje
04.11.2017 08:45
Radnički (NB) MK
:
Institut MK
Sremčica MK
Sremčica
11 : 0
Kosmaj MK
Ralja
04.11.2017 10:00
Sremčica MK
11 : 0
Kosmaj MK
Rad V MK
Beograd
0 : 2
OFK Beograd MK
Beograd
04.11.2017 13:00
Rad V MK
0 : 2
OFK Beograd MK
Jedinstvo MK
Dren
5 : 1
Banja MK
Beograd
04.11.2017 13:00
Jedinstvo MK
5 : 1
Banja MK
Rad
Beograd
3 : 1
011
Beograd
04.11.2017 11:00
Rad
3 : 1
011
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Čukarički
Beograd
04.11.2017 09:00
OFK Beograd
1 : 3
Čukarički
Voždovac
Beograd
1 : 3
Brodarac
Novi Beograd
04.11.2017 12:30
Voždovac
1 : 3
Brodarac
Zemun
Zemun
4 : 1
Teleoptik
Zemun
04.11.2017 18:00
Zemun
4 : 1
Teleoptik
OLE
Zemun
6 : 0
Lola
Beograd
04.11.2017 09:00
OLE
6 : 0
Lola
Internacional
Beograd
9 : 0
Sinđelić
Beograd
04.11.2017 08:45
Internacional
9 : 0
Sinđelić
Studentski Grad
Beograd
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
04.11.2017 09:30
Studentski Grad
1 : 3
Lokomotiva
Dominus
Beograd
2 : 2
BSK
Borča
04.11.2017 10:00
Dominus
2 : 2
BSK
Budućnost
Mala Krsna
2 : 2
Proleter
Vranovo
04.11.2017 13:30
Budućnost
2 : 2
Proleter
Osipaonica
Osipaonica
7 : 2
Sloboda
Lipe
04.11.2017 13:30
Osipaonica
7 : 2
Sloboda
Obilić
Staro Selo
1 : 10
AF Djokić
Velika Plana
04.11.2017 13:30
Obilić
1 : 10
AF Djokić
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 2
Napredak
Markovac
04.11.2017 11:00
Jedinstvo
2 : 2
Napredak
Vinča
Beograd
0 : 5
Selo Mladenovac
Mladenovac
04.11.2017 12:00
Vinča
0 : 5
Selo Mladenovac
DIF
Beograd
2 : 1
Dunavac
Grocka
04.11.2017 10:00
DIF
2 : 1
Dunavac
Arena Su
Subotica
0 : 1
Čantavir
Čantavir
04.11.2017 11:30
Arena Su
0 : 1
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
1 : 9
Bačka 1901
Subotica
04.11.2017 10:00
Preporod
1 : 9
Bačka 1901
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Spartak
Subotica
04.11.2017 15:00
Tavankut
0 : 1
Spartak
Apolon 4
Kragujevac
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
04.11.2017
Apolon 4
4 : 0
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
4 : 0
OFK National AG
Novi Pazar
04.11.2017
Kosmet
4 : 0
OFK National AG
Bubamara
Kraljevo
4 : 0
Arsenal
Kragujevac
04.11.2017
Bubamara
4 : 0
Arsenal
Bane
Raška
0 : 4
Kiker
Kraljevo
04.11.2017
Bane
0 : 4
Kiker
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
04.11.2017
Šumadija 1903
0 : 2
Radnički 1923
Apolon
Kraljevo
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
04.11.2017
Apolon
0 : 3
Pazar Juniors
Sport Klub 99
Novi Pazar
0 : 2
OFK AS 2003
Novi Pazar
04.11.2017
Sport Klub 99
0 : 2
OFK AS 2003
Inđija
Inđija
7 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
04.11.2017 10:00
Inđija
7 : 3
Srem
Vojvodina
Novi Sad
12 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
04.11.2017 10:00
Vojvodina
12 : 1
Radnički (SM)
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
2 : 1
Indeks
Novi sad
04.11.2017 10:00
Prof. Bolesnikov
2 : 1
Indeks
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Arena Su
Subotica
04.11.2017 10:00
TSC
3 : 1
Arena Su
Borac (St)
Starčevo
1 : 5
Mundial
Pančevo
04.11.2017 10:00
Borac (St)
1 : 5
Mundial
Pobeda
Samoš
0 : 8
Slavia
Kovačica
04.11.2017 15:00
Pobeda
0 : 8
Slavia
Belo Polje
Belo Polje
3 : 2
Zvezda
Konatice
04.11.2017 13:30
Belo Polje
3 : 2
Zvezda
Buducnost
Zvecka
1 : 4
Duboko
Mala Mostanica
04.11.2017 10:00
Buducnost
1 : 4
Duboko
Antimon
Zajača
3 : 0
Sinđelić
Lipnica
04.11.2017
Antimon
3 : 0
Sinđelić
Loznica
Loznica
9 : 0
Vidojevica
Lešnica
04.11.2017
Loznica
9 : 0
Vidojevica
Radnički Stobeks
Klupci
5 : 3
Sloga
Korenita
04.11.2017
Radnički Stobeks
5 : 3
Sloga
Jadar 07 2
Loznica
0 : 4
Pčelinjo
Loznica
04.11.2017
Jadar 07 2
0 : 4
Pčelinjo
Jadar 07 1
Loznica
10 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
04.11.2017
Jadar 07 1
10 : 0
Podrinje
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 12
Jedinstvo
Mali Zvornik
04.11.2017
Cer
0 : 12
Jedinstvo
Borac
Progar
5 : 1
Graficar
Beograd
04.11.2017 13:00
Borac
5 : 1
Graficar
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
04.11.2017 10:00
Proleter 2006
1 : 1
OFK Vršac
Bečkerek 023
Zrenjanin
4 : 0
ŽAK
Kikinda
04.11.2017 10:00
Bečkerek 023
4 : 0
ŽAK
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 1
Tornjoš
Tornjoš
04.11.2017
Jedinstvo
2 : 1
Tornjoš
Borac
Žabari
6 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
04.11.2017 11:00
Borac
6 : 0
Petar Dobrnjac
Zvižd
Kučevo
6 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
04.11.2017 10:00
Zvižd
6 : 3
Pinkum
Banja 1957
Banja
3 : 2
Derbi 2017
Aranđelovac
04.11.2017 10:00
Banja 1957
3 : 2
Derbi 2017
Mladi Rudar
Bukovik
4 : 4
Partizan 1945
Darosava
04.11.2017 11:00
Mladi Rudar
4 : 4
Partizan 1945
Proleter 1976
Jelovik
4 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
04.11.2017 11:00
Proleter 1976
4 : 3
Aranđelovac
Venčani
Venčane
1 : 7
KMF Aranđelovac
Aranđelovac
04.11.2017 11:00
Venčani
1 : 7
KMF Aranđelovac
BSK Borča MK
Borča
5 : 0
011 MK
Beograd
04.11.2017 15:00
BSK Borča MK
5 : 0
011 MK
Brodarac MK
Novi Beograd
0 : 4
Partizan MK
Beograd
04.11.2017 10:00
Brodarac MK
0 : 4
Partizan MK
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
0 : 3
Rad MK
Beograd
04.11.2017 12:30
Radnički (NB) MK
0 : 3
Rad MK
Čukarički MK
Beograd
4 : 0
DIF MK
Beograd
04.11.2017 14:00
Čukarički MK
4 : 0
DIF MK
Ada MK
Beograd
8 : 0
Vrčin MK
Vrčin
04.11.2017 13:00
Ada MK
8 : 0
Vrčin MK
GSP Polet MK
Beograd
4 : 0
Brodarac MK-B
Novi Beograd
04.11.2017 13:30
GSP Polet MK
4 : 0
Brodarac MK-B
Studentski Grad MK
Beograd
04.11.2017
11:15
Voždovac B
Beograd
04.11.2017 11:15
Studentski Grad MK
:
Voždovac B
Sinđelić MK
Beograd
6 : 2
Olimpik MK
Beograd
04.11.2017 09:00
Sinđelić MK
6 : 2
Olimpik MK
Zemun B MK
Zemun
2 : 0
BASK MK
Beograd
04.11.2017 16:00
Zemun B MK
2 : 0
BASK MK
Crvena zvezda MML MK
Beograd
2 : 1
Trijumf MK
Sremčica
04.11.2017 14:00
Crvena zvezda MML MK
2 : 1
Trijumf MK
Petlić MK
Smederevo
0 : 5
Rakovica MK
Rakovica
04.11.2017 10:00
Petlić MK
0 : 5
Rakovica MK
Crvena zvezda
Beograd
19 : 0
Sloga Radnički
Beograd
04.11.2017 15:00
Crvena zvezda
19 : 0
Sloga Radnički
Leštane
Leštane
1 : 2
Rad
Beograd
04.11.2017
Leštane
1 : 2
Rad
BSK Borča
Borča
2 : 3
OLE
Borča
04.11.2017 11:00
BSK Borča
2 : 3
OLE
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Sindjelić
Beograd
04.11.2017 09:30
Radnički (NB)
0 : 0
Sindjelić
Voždovac
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
04.11.2017 10:00
Voždovac
1 : 2
OFK Beograd
Arena SU
Subotica
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
04.11.2017 10:00
Arena SU
0 : 3
Vinogradar
Subotica
Subotica
1 : 7
Bajša
Bajša
04.11.2017 10:00
Subotica
1 : 7
Bajša
Olimpik
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
04.11.2017 08:45
Olimpik
1 : 1
Bežanija
Budućnost
Dobanovci
3 : 4
Fer Plej 06
Beograd
04.11.2017 09:00
Budućnost
3 : 4
Fer Plej 06
IMT
Beograd
10 : 3
Sindjelic 2012
Beograd
04.11.2017 09:00
IMT
10 : 3
Sindjelic 2012
Jedinstvo
Surčin
5 : 0
Crveni orao
Beograd
04.11.2017 10:00
Jedinstvo
5 : 0
Crveni orao
Lola
Beograd
0 : 13
Dominus
Beograd
04.11.2017 10:00
Lola
0 : 13
Dominus
Banja
Beograd
6 : 3
Palilulac
Beograd
04.11.2017 10:00
Banja
6 : 3
Palilulac
Beograd 1929
Beograd
11 : 1
Zvezdara
Beograd
04.11.2017 11:00
Beograd 1929
11 : 1
Zvezdara
Dunav
Veliko Selo
1 : 5
Balkan
Beograd
04.11.2017 10:00
Dunav
1 : 5
Balkan
Žarkovo
Žarkovo
5 : 0
Velika Moštanica
Velika Moštanica
04.11.2017 09:00
Žarkovo
5 : 0
Velika Moštanica
Kormoran
Beograd
4 : 2
Leštane
Leštane
04.11.2017 13:00
Kormoran
4 : 2
Leštane
Lokomotiva
Beograd
11 : 0
Dunavac
Grocka
04.11.2017 16:00
Lokomotiva
11 : 0
Dunavac
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 0
Kolašin
Zubin Potok
04.11.2017
OFK Ras
0 : 0
Kolašin
Radnički
Obrenovac
6 : 0
Posavac Tisma
Boljevci
04.11.2017
Radnički
6 : 0
Posavac Tisma
Zabrezje
Zabrezje
3 : 0
Rvati
Obrenovac
04.11.2017 10:00
Zabrezje
3 : 0
Rvati
Posavina
Stubline
1 : 4
Omladinac
Veliko Polje
04.11.2017 10:00
Posavina
1 : 4
Omladinac
Zvezda
Konatice
5 : 3
Buducnost
Zvecka
04.11.2017 10:00
Zvezda
5 : 3
Buducnost
Sloga
Ratari
1 : 8
Skela
Skela
04.11.2017 10:00
Sloga
1 : 8
Skela
Jedinstvo
Ub
4 : 2
OFK Osečina
Osecina
04.11.2017 10:00
Jedinstvo
4 : 2
OFK Osečina
Ribnica
Mionica
1 : 1
Omladinac
Ljig
04.11.2017 10:00
Ribnica
1 : 1
Omladinac
OFK Senjak
Valjevo
1 : 0
Budućnost Krušik
Valjevo
04.11.2017 10:00
OFK Senjak
1 : 0
Budućnost Krušik
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 4
Loznica 2
Loznica
04.11.2017
Radnički Stobeks
2 : 4
Loznica 2
Pčelinjo
Loznica
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
04.11.2017
Pčelinjo
2 : 0
Podrinje
Loznica 1
Loznica
10 : 0
Jadar 07
Loznica
04.11.2017
Loznica 1
10 : 0
Jadar 07
Sloga
Korenita
3 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
04.11.2017
Sloga
3 : 1
Gučevo
Crvenka
Beograd
0 : 2
IM Rakovica
Rakovica
04.11.2017 15:00
Crvenka
0 : 2
IM Rakovica

Košarka

Cedevita
Zagreb
84 : 60
Union Olimpija
Ljubljana
04.11.2017 19:00
Cedevita
84 : 60
Union Olimpija
FMP
Železnik
99 : 79
Cibona
Zagreb
04.11.2017 17:00
FMP
99 : 79
Cibona
Sixt Primorska
Kopar
77 : 70
Lovćen 1947
Cetinje
04.11.2017 15:00
Sixt Primorska
77 : 70
Lovćen 1947
KKK Radnički
Kragujevac
78 : 96
Mladost Admiral
Zemun
04.11.2017 20:30
KKK Radnički
78 : 96
Mladost Admiral
Dynamic
Beograd
97 : 71
Dunav
Stari Banovci
04.11.2017 18:00
Dynamic
97 : 71
Dunav
Metalac
Valjevo
96 : 85
Beovuk 72
Beograd
04.11.2017 18:00
Metalac
96 : 85
Beovuk 72
Spartak
Subotica
76 : 73
Tamiš
Pančevo
04.11.2017 19:30
Spartak
76 : 73
Tamiš
Borac
Čačak
102 : 70
Sloga
Kraljevo
04.11.2017 19:00
Borac
102 : 70
Sloga
OKK Beograd
Beograd
83 : 88
Zlatibor
Čajetina
04.11.2017 18:30
OKK Beograd
83 : 88
Zlatibor
Žarkovo
Beograd
88 : 91
Sloboda
Užice
04.11.2017 18:00
Žarkovo
88 : 91
Sloboda
Kolubara LA 2003
Lazarevac
84 : 78
Zdravlje Leskovac
Leskovac
04.11.2017 19:30
Kolubara LA 2003
84 : 78
Zdravlje Leskovac
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
71 : 72
Klik
Arilje
04.11.2017 19:00
Mladost (SP)
71 : 72
Klik
Napredak Bosphorus
Aleksinac
98 : 70
Smederevo 1953
Smederevo
04.11.2017 19:00
Napredak Bosphorus
98 : 70
Smederevo 1953
Jedinstvo
Novi Becej
69 : 90
Hajduk
Kula
04.11.2017 18:00
Jedinstvo
69 : 90
Hajduk
Dunav 2014
Apatin
76 : 54
Radnički
Kovin
04.11.2017 17:00
Dunav 2014
76 : 54
Radnički
Topola
Bačka Topola
71 : 77
Sveti Đorđe
Žitište
04.11.2017
Topola
71 : 77
Sveti Đorđe
Futog Tupanjac MD
Futog
74 : 80
Omladinac
Novi Banovci
04.11.2017 19:30
Futog Tupanjac MD
74 : 80
Omladinac
Srem
Sremska Mitrovica
74 : 79
Nova Pazova
Nova Pazova
04.11.2017 20:00
Srem
74 : 79
Nova Pazova
Radnički 1950
Kragujevac
64 : 66
Železničar
Čačak
04.11.2017 19:30
Radnički 1950
64 : 66
Železničar
Prva Petoletka
Trstenik
71 : 80
Napredak Junior
Kruševac
04.11.2017 19:00
Prva Petoletka
71 : 80
Napredak Junior
Polet
Kraljevo
103 : 69
Crnokosa
Kosjerić
04.11.2017 19:30
Polet
103 : 69
Crnokosa
Radnički VA
Valjevo
89 : 85
Mileševac
Prijepolje
04.11.2017 20:00
Radnički VA
89 : 85
Mileševac
Junior
Niš
74 : 64
Jastrebac
Aleksinac
04.11.2017 16:30
Junior
74 : 64
Jastrebac
Niš
Niš
76 : 78
Prokuplje
Prokuplje
04.11.2017 18:30
Niš
76 : 78
Prokuplje
Radan
Lebane
44 : 71
Radnik
Surdulica
04.11.2017 16:30
Radan
44 : 71
Radnik
Jugbasket
Vranje
72 : 83
Morava
Vladičin Han
04.11.2017 18:00
Jugbasket
72 : 83
Morava
Rtanj
Boljevac
65 : 51
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
04.11.2017 18:00
Rtanj
65 : 51
Dimitrovgrad
BKK Radnički
Beograd
92 : 90
Borča
Beograd
04.11.2017 14:45
BKK Radnički
92 : 90
Borča
BASK
Beograd
82 : 85
Žitko Basket
Beograd
04.11.2017 13:20
BASK
82 : 85
Žitko Basket
Torlak
Beograd
70 : 57
Borac
Zemun
04.11.2017 12:00
Torlak
70 : 57
Borac
Petrovgrad
Zrenjanin
73 : 54
Bagljaš
Zrenjanin
04.11.2017 14:00
Petrovgrad
73 : 54
Bagljaš
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
60 : 64
Spartak OKK
Subotica
04.11.2017 15:00
Vojvodina (BŠ)
60 : 64
Spartak OKK
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
56 : 73
Sloboda (NS)
Novi Sad
04.11.2017 19:00
Karađorđevo
56 : 73
Sloboda (NS)
Sivac
Sivac
101 : 69
Tisa
Bečej
04.11.2017 20:15
Sivac
101 : 69
Tisa
Pink
Šimanovci
88 : 104
Vojka
Vojka
04.11.2017 19:00
Pink
88 : 104
Vojka
Opovo 99
Opovo
78 : 58
RU Koš
Ruma
04.11.2017 17:30
Opovo 99
78 : 58
RU Koš
Šimanovci
Šimanovci
90 : 75
BNS
Banatsko Novo Selo
04.11.2017 18:30
Šimanovci
90 : 75
BNS
Jadran
Golubinci
86 : 84
Jedinstvo
Kačarevo
04.11.2017 19:00
Jadran
86 : 84
Jedinstvo
Ub
Ub
86 : 92
Železničar
Lajkovac
04.11.2017 21:00
Ub
86 : 92
Železničar
Vladimirci
Vladimirci
64 : 60
Rađevac
Krupanj
04.11.2017 18:00
Vladimirci
64 : 60
Rađevac
Mladost 2014
Ub
84 : 73
Student 014
Valjevo
04.11.2017 18:00
Mladost 2014
84 : 73
Student 014
Osečina
Osečina
84 : 78
Mix
Majur
04.11.2017 18:00
Osečina
84 : 78
Mix
Užice
Užice
68 : 75
Morava
Zablaće
04.11.2017 12:00
Užice
68 : 75
Morava