XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 499 utakmica za dan
Subota, 31 Mart 2018

Fudbal

Borac
Čačak
2 : 0
Mačva
Šabac
Bačka
Bačka Palanka
1 : 2
Partizan
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Radnički
Niš
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
1 : 1
Napredak
Kruševac
Loznica
Loznica
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Tutin
Tutin
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
FAP
Priboj
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Ozren
Sokobanja
0 : 1
Dunav
Prahovo
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 3
Timok
Zaječar
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Cement
Beočin
Dunav
Stari Banovci
0 : 4
Bečej 1918
Bečej
Radnički (Š)
Šid
0 : 4
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
BSK Borča
Borča
1 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
BASK
Beograd
4 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
GSP Polet Dorćol
Beograd
Radnički (K)
Kovači
1 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Dragačevo
Guča
Ovčar
Markovica
0 : 3
LFK Mladost
Lučani
Gruža
Gruža
2 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Budućnost
Arilje
1 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Radnički Gorenje
Valjevo
1 : 0
Ribnica
Mionica
Budućnost (O)
Orašje
0 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Lužnica
Babušnica
1 : 8
GFK Dubočica
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
0 : 2
Pčinja
Trgovište
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Kablovi
Zaječar
Jastrebac
Blace
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Morava 1918
Ćuprija
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Sloga
Plandište
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
Polet
Nakovo
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 4
Mladost (O)
Omoljica
Radnički (K)
Kovin
7 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Index
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Sremac
Vojka
2 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Bačka (P)
Pačir
4 : 0
Mladost (T)
Turija
BSK
Bački Brestovac
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Srbobran
Srbobran
4 : 0
Mladost Apa
Apatin
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Tisa
Adorjan
0 : 1
Tekstilac
Odžaci
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Napredak
Medoševac
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Milutinac
Zemun
2 : 0
Balkan
Mirijevo
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
Naftagas (E)
Elemir
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Partizan
Vitojevci
5 : 0
Borac (M)
Martinci
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
Sloboda (DT)
Donji Tovarnik
ŽAK
Sombor
2 : 0
Kula
Kula
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Slavija
Pivnice
Vojvodina
Tovariševo
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Njegoš
Lovćenac
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički 1905
Bajmok
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Brestovac
Borski Brestovac
8 : 1
BSK
Bukovče
Mladenovac
Mladenovac
5 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Jevremovac
Jevremovac
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
Radnički Šabački
Šabac
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Blagotin
Poljna
2 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Đerdap
Golubac
1 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Omladinac
Novo Selo
0 : 1
Borac
Vraneši
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Prvi partizan
Užice
1 : 2
Polet
Rasna
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 0
Mladost
Dračić
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Ćava
Grošnica
1 : 2
Kolonija
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
Radnički 1924
Kočane
7 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Moravac (Č)
Čečina
AZ Borac 2014
Azbresnica
0 : 0
Vrtište
Vrtište
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
TSK
Temerin
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 1
Veternik
Veternik
Mladost
Novi Sad
1 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Futog
Futog
0 : 0
ŽSK
Žabalj
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
Svetlost Badnjevac
Badnjevac
3 : 0
Kaćuša
Kuršumliija
Trbunje
Trbunje
31.03.2018
15:30
Omladinac
Podina
Polet
Samarinovac
0 : 2
Partizanski put
Grudaš
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 3
Omladinski
Paraćin
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
7 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Mundial
Pančevo
3 : 1
Pobeda
Samoš
BUSK
Beograd
1 : 2
Sparta Železnik
Beograd
OFK Šabac
Šabac
3 : 0
Premijer
Badovinci
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 3
Moravac (P)
Pečenjevce
Rubribreza
Rubribreza
3 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Delija
Mokrin
3 : 2
Terekves
Hetin
Škriljac
Bradarac
4 : 4
Jedinstvo (B)
Bobovište
OFK Draževac
Draževac
3 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Rastina 1918
Rastina
1 : 3
Kordun
Kljajićevo
Jasenica
Božurnja
4 : 0
Kopljari
Kopljari
Kralj Petar I
Topola
4 : 0
Ranilović
Ranilović
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Vis
Parcani
3 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Železničar
Novi Sad
2 : 0
Čenej
Čenej
Čoka
Čoka
1 : 3
Bačka
Mol
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Pobeda
Pobeda
Tvrdjava
Bač
3 : 0
Sloga
Plavna
Gorušica
Viča
3 : 1
Bjelica
Milatovići
Omladinac (V)
Vučkovica
1 : 6
Sloga (B)
Batočina
Zvezda
Konatice
3 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Petka
Petka
4 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
Cepelin 026
Smederevo
0 : 2
Jezava
Smederevo
Badljevica
Badljevica
4 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Mrovska
Mrovska
1 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 2
Belpos
Belotić
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 0
Mladost (K)
Kutles
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 1
Todorovce
Todorovce
Veternica
Leskovac
9 : 3
Rudar 1973
Rudare
Turekovac
Turekovac
2 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Todorovce
Todorovce
5 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Nomanica
Nomanica
0 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 0
Volujac
Volujac
Planinac
Panjevac
0 : 9
Orlovi
Jasenovo
Viner DSV
Bukovac
2 : 3
Resava
Bukovac
Resavac
Veliki Popović
6 : 0
Mladi Borac
Trucevac
Dunav
Ostrovo
0 : 2
Sloga (Du)
Dubravica
OFK Građanski
Požarevac
2 : 6
Vihor
Маljurevac
Vukan
Ždrelo
2 : 0
Mlava Trgovački
Petrovac
Brana Paunović
Rašanac
0 : 3
Melnica
Melnica
Mladi radnik
Junkovac
3 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Zabrđe 1936
Zabrđe
4 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Radnik
Pankovo
2 : 3
Soko
Krvije
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 2
Sava
Mrđenovac
Panonija
Lalić
1 : 1
Sport
Bezdan
Modrica
Modrica
3 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Lomnica
Lomnica
2 : 2
Polet (K)
Kobilje
Zmajevac
Belasica
6 : 1
Kruševica
Kruševica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Mladost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
0 : 2
Iskra
Danilovgrad
Dečić
Tuzi
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Budućnost
Podgorica
1 : 1
Kom
Podgorica
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Sloga
Doboj
1 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
Kozara
Gradiška
0 : 0
Sutjeska
Foča
Željezničar
Banja Luka
2 : 1
Podrinje
Janja
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Napredak
Donji Šepak
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Radnik
Bijeljina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 0
Zrinjski
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Borac
Banja Luka
1 : 0
Vitez
Vitez
GOŠK
Gabela
1 : 0
Mladost
Kakanj
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Čelik
Zenica
West Ham
London
3 : 0
Southampton
Southampton
Brighton
Brighton
0 : 2
Leicester
Leicester
Crystal Palace
London
1 : 2
Liverpool
Liverpool
Everton
Liverpool
1 : 3
Manchester City
Manchester
Manchester Utd
Manchester
2 : 0
Swansea
Swansea
Newcastle
Newcastle upon Tyne
1 : 0
Huddersfield
Huddersfield
Watford
Watford
2 : 2
Bournemouth
Bournemouth
WBA
West Bromwich
1 : 2
Burnley
Burnley
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Celta Vigo
Vigo
Girona
Girona
1 : 1
Levante
Valencia
Sevilla
Sevilla
2 : 2
Barcelona
Barcelona
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 3
Real Madrid
Madrid
Bayern
München
6 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
Hoffenheim
Sinsheim
6 : 0
Köln
Köln
Hertha BSC
Berlin
0 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Bayer Leverkusen
Leverkusen
0 : 0
Augsburg
Augsburg
Hannover 96
Hannover
2 : 3
RB Leipzig
Leipzig
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Hamburger SV
Hamburg
Lazio
Roma
6 : 2
Benevento
Benevento
Fiorentina
Firenze
2 : 0
Crotone
Crotone
Internazionale
Milano
3 : 0
Verona
Verona
Juventus
Torino
3 : 1
Milan
Milano
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 1
Napoli
Napoli
Bologna
Bologna
1 : 1
Roma
Roma
Chievo
Verona
2 : 1
Sampdoria
Genova
Genoa
Genova
1 : 1
SPAL
Ferrara
Cagliari
Cagliari
0 : 4
Torino
Torino
Atalanta
Bergamo
2 : 0
Udinese
Udine
Dijon
Dijon
1 : 3
Marseille
Marseille
Polet
Sivac
6 : 1
Mačva
Šabac
Spartak
Subotica
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Inđija
Inđija
0 : 0
Čukarički
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 4
Partizan
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 3
Radnički (P)
Pirot
Rad
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
IM Rakovica
Rakovica
4 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Brodarac 2
Beograd
1 : 0
Studentski Grad
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
4 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Proleter 1947
Vranovo
0 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
Karadjordje
Topola
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Omladinac
Veliko Polje
4 : 0
Balkan
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 4
DIF
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
BSK 1925
Beograd
Vinča
Vinča
7 : 2
Budućnost
Dobanovci
Avala
Beograd
1 : 6
Zvezdara
Beograd
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Petar Puača
Novi Sad
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
ŽAK junior
Sombor
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Spartak
Debeljača
3 : 0
Dolina
Padina
Tempo
Sefkerin
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Glogonj
Glogonj
0 : 4
Omladinac 1927
Opovo
Strela
Ivanovo
7 : 0
Dolovo
Dolovo
Ševac
Kusić
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
Železničar
Pančevo
3 : 0
RFK N.S. 1921
Novi Sad
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Napredak
Markovac
Voždovac MK
Beograd
3 : 1
Sinđelić MK
Beograd
Rad 2 MO
Beograd
4 : 1
Voždovac 2 MO
Beograd
Spartak
Subotica
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Čukarički
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
0 : 0
Brodarac
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 1
IMT
Beograd
Borča
Borča
0 : 1
Sindjelić
Beograd
Beograd 1929
Beograd
0 : 7
DIF
Beograd
Poštar 1930
Beograd
4 : 0
GSP Polet
Beograd
BASK
Beograd
5 : 1
Palilulac
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
0 : 0
Grafičar
Beograd
Šumadija
Azanja
0 : 5
Crvena zvezda
Suvodol
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 4
Pobeda
Golobok
Bane
Raška
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Inđija
Inđija
1 : 4
Petar Puača
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Indeks
Novi sad
TSC
Bačka Topola
7 : 0
Radnički (S)
Sombor
Hajduk junior
Kula
0 : 4
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Kolonija
Kovin
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Borac (Sa)
Sakule
3 : 4
Polet
Idvor
Radnički (B)
Baranda
7 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina
Seleuš
1 : 5
Banat
Vršac
Polet
Izbište
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Rvati
Obrenovac
0 : 4
Strelac
Mislodjin
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
ŽAK
Kikinda
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 6
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Sinđelić MK
Beograd
1 : 3
Čukarički MK
Beograd
Lokomotiva MK
Beograd
3 : 0
Mladenovac MK
Mladenovac
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda MK
Beograd
Brodarac B MK
Novi Beograd
2 : 1
Zemun MK
Zemun
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
2 : 1
Rad V MK
Beograd
Kosmaj MK
Ralja
1 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
10 : 1
OLE
Zemun
BASK
Beograd
0 : 7
Lokomotiva
Beograd
Dominus
Beograd
2 : 1
Lola
Beograd
Studentski Grad
Beograd
2 : 5
Internacional
Beograd
Udarnik
Lozovik
1 : 4
Napredak
Markovac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 1
AF Djokić
Velika Plana
Osipaonica
Osipaonica
5 : 2
Proleter
Vranovo
Dunavac
Grocka
2 : 11
DIF
Beograd
Vinča
Beograd
1 : 3
Sopot
Sopot
Avala 1939
Beli Potok
1 : 3
Napredak (M)
Medoševac
Inđija
Inđija
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Indeks
Novi sad
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Hajduk junior
Kula
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 6
Potporanj
Potporanj
Proleter
Mramorak
5 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 8
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 8
Dolina
Padina
Buducnost
Zvecka
0 : 3
Zvezda
Konatice
Belo Polje
Belo Polje
7 : 0
Urovci
Urovci
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 0
IMT
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 2
Graficar
Beograd
Bežanija
Beograd
11 : 1
Hajduk
Beograd
13. Maj
Zemun
5 : 0
Postar 1930
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 7
ŽAK
Kikinda
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
DIF MK
Beograd
0 : 11
Rad MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd
1 : 0
Partizan MK
Beograd
OFK Beograd MK
Beograd
2 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Brodarac MK-B
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd B MK
Beograd
Milutinac MK
Zemun
1 : 3
Rad MK
Beograd
Zemun B MK
Zemun
4 : 1
Srem MK
Jakovo
Trijumf MK
Sremčica
3 : 0
Jedinstvo MK
Surčin
Čukarički
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
OLE
Borča
Teleoptik
Zemun
2 : 4
BSK Borča
Borča
Crveni orao
Beograd
0 : 3
Olimpik
Beograd
Dominus
Beograd
5 : 1
Sindjelic 2012
Beograd
Lola
Beograd
9 : 1
Srem
Jakovo
IMT
Beograd
0 : 2
Bežanija
Beograd
Dunav
Veliko Selo
0 : 2
Hajduk
Beograd
Beograd 1929
Beograd
8 : 0
Crvenka
Crvenka
Nord Star
Beograd
0 : 5
Karioke
Beograd
Lokomotiva
Beograd
7 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Dunavac
Grocka
0 : 10
Boleč
Boleč
Vrčin
Vrčin
3 : 1
Vinča
Vinča
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
Grafičar
Beograd
Urovci
Urovci
3 : 0
Rvati
Obrenovac
Radnički
Obrenovac
4 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Krtinska
Krtinska
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
1 : 9
Buducnost
Zvecka

Košarka

Spartak
Subotica
73 : 97
Vojvodina
Novi Sad
Dynamic
Beograd
83 : 88
OKK Beograd
Beograd
KKK Radnički
Kragujevac
79 : 73
Zlatibor
Čajetina
Vršac
Vršac
117 : 74
Sloga
Kraljevo
Sloboda
Užice
89 : 74
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Akademik
Srbobran
73 : 83
Pirot
Pirot
Kolubara LA 2003
Lazarevac
90 : 88
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Zdravlje Leskovac
Leskovac
87 : 82
Smederevo 1953
Smederevo
Konstantin
Niš
65 : 88
Novi Pazar
Novi Pazar
Klik
Arilje
107 : 59
Plana
Velika Plana
Sveti Đorđe
Žitište
86 : 76
Nova Pazova
Nova Pazova
Mladost Veternik
Veternik
98 : 91
Omladinac
Novi Banovci
Zlatar
Nova Varoš
106 : 79
Paraćin
Paraćin
Prva Petoletka
Trstenik
69 : 83
Polet
Kraljevo
Priboj
Priboj
82 : 72
Radnički VA
Valjevo
Železničar
Čačak
102 : 67
Mileševac
Prijepolje
Napredak Junior
Kruševac
83 : 92
Student
Bajina Bašta
Zekas 75
Rača
71 : 75
Crnokosa
Kosjerić
Sokobanja
Sokobanja
67 : 88
Niš
Niš
Jugbasket
Vranje
86 : 82
Radan
Lebane
Torlak
Beograd
69 : 51
Astra
Beograd
Joker
Sombor
90 : 72
Petrovgrad
Zrenjanin
Star
Novi Sad
121 : 43
Vojvodina (BŠ)
Bašaid
Bagljaš
Zrenjanin
83 : 59
Budućnost (NS)
Novi Sad
Velika Kikinda
Kikinda
85 : 65
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Opovo 99
Opovo
74 : 54
Pink
Šimanovci
Železničar
Inđija
90 : 61
Dinamo
Pančevo
Vojka
Vojka
43 : 78
Šimanovci
Šimanovci
RU Koš
Ruma
80 : 78
Jedinstvo
Kačarevo
BNS
Banatsko Novo Selo
58 : 82
Jadran
Golubinci
Ub
Ub
85 : 79
Student 014
Valjevo
Mix
Majur
48 : 75
Vladimirci
Vladimirci
Šabac
Šabac
114 : 74
Železničar
Lajkovac
M015
Šabac
99 : 69
Mladost 2014
Ub
Loznica
Loznica
87 : 49
Osečina
Osečina
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
20 : 0
Despot
Smederevo
Goč
Vrnjačka Banja
60 : 62
Stari Ras
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
100 : 106
Sloga Elite
Kraljevo
Hajduk Veljko
Negotin
20 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
Fair Play
Niš
103 : 61
Vlasotince
Vlasotince
Pusta Reka
Bojnik
110 : 61
Đerdap
Kladovo
Vitez
Beograd
82 : 68
LA Basket
Beograd
Borča 2
Beograd
83 : 76
Barajevo
Barajevo
Crvena zvezda
Beograd
75 : 45
Radivoj Korać
Beograd
Partizan
Beograd
80 : 78
Kraljevo
Kraljevo
Radnički 2016
Kragujevac
63 : 57
Ljubovija
Ljubovija
Čelarevo
Čelarevo
87 : 47
Topolčanka
Bačka Topola
Karaburma
Beograd
47 : 37
Radnički
Beograd
Proleter 023
Zrenjanin
60 : 75
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Srbobran
Srbobran
68 : 63
Stara Pazova
Stara Pazova
Mladost 014
Ub
31.03.2018
16:00
MIX
Šabac
Železničar
Lajkovac
31.03.2018
16:00
Inter Koš
Šabac
Šuter
Sremčica
31.03.2018
16:00
M 015
Šabac

Odbojka

Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Železničar (Bg)
Beograd
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Partizan
Beograd
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Smederevo Carina
Smederevo
2 : 3
Borac (St)
Starčevo
FAP Livnica
Prijepolje
1 : 3
Loznica
Loznica
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Lotus
Čačak
3 : 2
Gračanica
Gračanica
Šid
Šid
1 : 3
Proleter
Zrenjanin
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
Partizan
Bač
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Maglić 1953
Maglić
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Sombor
Sombor
Karađorđe
Topola
1 : 3
Blok Aut
Beograd
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Rudar
Kostolac
Mladi Radnik 2
Požarevac
3 : 1
Obrenovac
Obrenovac
Viner
Bor
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
Hajduk Veljko 2
Negotin
1 : 3
Timok 2
Zaječar
Dunav Stars
Kladovo
3 : 0
Ozren 2
Sokobanja
Priboj
Priboj
0 : 3
Lučani
Lučani
Sloven
Ruma
2 : 3
Kikinda
Kikinda
Novi Sad 2
Novi Sad
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 0
Vest
Šid
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Futog
Futog
Vranje
Vranje
2 : 3
Smederevo
Smederevo
Jedinstvo (U)
Užice
1 : 3
Valjevo
Valjevo
Beograd
Beograd
3 : 2
Roda
Beograd
FOK
Novi Sad
1 : 3
Ub
Ub
Milenijum
Niš
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Sterija
Beograd
1 : 3
Kralj
Beograd
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Leskovac 98
Leskovac
Borac (Ča)
Čačak
3 : 0
Kraguj-Radnički
Kragujevac
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Panda
Vranje
Majdanpek FBC
Majdanpek
0 : 3
Desetka
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Sloboda S
Čačak
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Bambi volej
Prijepolje
Leposavić
Leposavić
3 : 0
Trstenik
Trstenik
Odbojka 013
Pančevo
1 : 3
Elan Volej
Srbobran
Futog vest
Futog
3 : 1
Panonija
Bačka Palanka
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Tehničar
Smederevo
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Zaslon
Šabac
1 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Viner
Bor
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Bor 2
Bor
0 : 3
Timok
Zaječar
Spartak 2
Subotica
3 : 0
Apatin
Apatin
Hajduk
Kula
0 : 3
CVS
Sombor
Gox-IN Phibrows
Odžaci
3 : 1
Libero
Bačko Gradište
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Dunav
Stari Banovci
Banat
Vršac
3 : 1
Žitište
Žitište
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Grbić
Temerin
0 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
Spas
Beograd
1 : 3
Pionir
Beograd
Feniks Čukarički
Beograd
0 : 3
21. maj
Beograd
Crnjanski
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Blok Aut
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd
Avala
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
BG Volley
Beograd
0 : 3
21. maj
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Železničar
Beograd
1 : 3
Železnik 2012
Beograd

Rukomet

Železničar 1949
Niš
31 : 24
Sloga (P)
Požega
Mokra Gora
Zubin Potok
25 : 28
Obilić
Beograd
Rudar
Kostolac
37 : 27
Jugović
Kać
Apatin
Apatin
23 : 20
Hercegovina
Sečanj
Bane
Raška
33 : 33
Sloga
Kraljevo
Rekreativo
Beograd
22 : 29
Partizan 2
Beograd
Radnički
Obrenovac
31 : 25
BASK Soko
Beograd
Novi Beograd
Beograd
29 : 25
Metaloplastika 2
Šabac
ORK Bor
Bor
36 : 30
Paraćin
Paraćin
Jastrebac
Blace
23 : 29
Žitorađa
Žitorađa
Rtanj
Boljevac
25 : 19
Radnički
Ćuprija
Titel
Titel
26 : 33
Slavija
Novi Sad
Potisje Pleteks
Ada
26 : 26
PIK Prigrevica
Prigrevica
Dalmatinac
Riđica
35 : 30
Budućnost
Alibunar
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
24 : 20
Metalac
Futog
Radnički (JT)
Jaša Tomić
24 : 23
Zrenjanin
Zrenjanin
Užice
Užice
31 : 34
Arilje
Arilje
Šamot 65 2
Aranđelovac
33 : 15
Karađorđe 2
Topola
Majdanpek
Majdanpek
31 : 29
Arif Knjaz 1957
Knjaževac
Rembas
Resavica
30 : 36
Rudar
Majdanpek
Palanka
Smederevska Palanka
20 : 20
Smederevo 2
Smederevo
Morava 2
Velika Plana
43 : 31
Rudar 2
Kostolac
Dorćol
Beograd
35 : 26
Barič
Barič
Topličanin 2
Prokuplje
24 : 19
Radan
Lebane
Jedinstvo
Novi Bečej
27 : 21
Inđija
Inđija
Loznica
Loznica
22 : 30
Kikinda Grindex
Kikinda
Radnički 1964
Kragujevac
28 : 28
Zlatar
Nova Varoš
Dubočica 54
Leskovac
27 : 31
Vranje 1957
Vranje
Bela Palanka
Bela Palanka
31 : 29
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Priboj
Priboj
25 : 33
Lokomotiva
Lapovo
Hajduk Veljko
Negotin
29 : 35
Novi Pazar
Novi Pazar
MRK Crvena Zvezda 2
Beograd
23 : 23
Kolubara 2
Lazarevac
Junior
Beograd
27 : 24
Sinđelić 2
Beograd
Rakovica 2
Rakovica
20 : 23
Studentski grad
Beograd
Partizan 3
Beograd
32 : 29
SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Partizan 3
Beograd
0 : 10
MRK Crvena Zvezda 2
Beograd
Studentski grad
Beograd
24 : 18
Junior
Beograd
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
27 : 27
Medicinar
Šabac
Jagodina
Jagodina
28 : 25
Voždovac 1955
Beograd
Naisa
Niš
32 : 26
Bor RTB
Bor
Bekament
Aranđelovac
40 : 14
Kikinda
Kikinda
Vrbas
Vrbas
28 : 21
Pančevo
Pančevo
Pirot
Pirot
33 : 32
Železničar
Inđija
Zaječar 1949
Zaječar
36 : 22
Požarevac
Požarevac
Jadran
Feketić
37 : 27
Temerin
Temerin
Metalac 2
Kraljevo
22 : 30
Radnički 1964
Kragujevac
Prijepolje
Prijepolje
43 : 21
Čačak
Čačak
Vranje
Vranje
12 : 23
Radan
Lebane
Đerdap
Kladovo
16 : 22
Žitorađa
Žitorađa
Radnički
Svilajnac
34 : 20
Vlasotince
Vlasotince
Mačva
Šabac
29 : 34
Metalac 2015
Valjevo
ORK Beograd
Beograd
39 : 26
Loznica Grad
Loznica
Gradnulica
Zrenjanin
27 : 21
Partizan
Iđoš
Sonta
Sonta
19 : 15
Rusin
Ruski Krstur
Crvena Zvezda
Beograd
31.03.2018
16:00
Radnički BG
Beograd
Remesiana
Bela Palanka
11 : 17
Hajduk Veljko
Negotin

Vaterpolo

Zemun Bosal
Zemun
7 : 8
Šabac
Šabac
Vojvodina
Novi Sad
11 : 8
Valjevo Gorenje
Valjevo
Budva
Budva
9 : 9
Šabac
Šabac
Taš
Beograd
10 : 9
Dunav
Novi Sad

Futsal

Kalča
Niš
5 : 1
RB
Valjevo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
FON
Beograd
Forum
Vršac
5 : 0
Viking
Ruma
Sopot
Sopot
1 : 6
Vranje
Vranje
Tango
Novi Sad
3 : 3
Apa Futsal
Apatin
Kraljevićevo
Kačarevo
5 : 0
Sombor
Sombor
Kragujevac 2011
Kragujevac
3 : 2
Partenon
Smederevska Palanka
BSK
Bujanovac
11 : 3
Bor
Bor
Karađorđe 2011
Rača
8 : 5
PP 192
Prijepolje

Američki fudbal

Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad
25 : 0
Pastuvi Požarevac
Požarevac