XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 709 utakmica za dan
Nedelja, 12 Novembar 2017

Fudbal

Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Budućnost
Dobanovci
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Tutin
Tutin
1 : 2
Železničar
Lajkovac
Radan
Lebane
0 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Borac (S)
Sakule
0 : 2
Cement
Beočin
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Železničar
Pančevo
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Prva Iskra
Barič
3 : 2
Sopot
Sopot
Žarkovo
Beograd
2 : 0
Grafičar
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Sušica
Kragujevac
0 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
Karađorđe (R)
Ribnica
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
LFK Mladost
Lučani
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Napredak
Markovac
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 4
Gruža
Gruža
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Šumadija
Toponica
0 : 2
RSK
Rabrovo
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
OFK Osečina
Osečina
1 : 4
OFK Divci
Divci
Borac
Lešnica
1 : 0
Radnički Stobex
Klupci
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 0
Budućnost (O)
Orašje
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Jablanica
Medveđa
0 : 2
Pčinja
Trgovište
OFK Niš
Niš
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Polet 1980
Laplje Selo
2 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Bukovik
Razanj
5 : 0
Svrljig
Svrljig
Moravica
Subotinac
4 : 3
Šarbanovac
Šarbanovac
Sloga
Kobišnica
3 : 2
Malošište
Malošište
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Napredak
Drenovac
1 : 0
Jastrebac
Blace
Sloga (D)
Despotovac
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Bošnjane
Bošnjane
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Žitorađa
Žitorađa
0 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Levač
Rekovac
Polet
Nakovo
0 : 3
OFK Vršac
Vršac
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 0
ŽAK
Kikinda
Index
Novi Sad
1 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Sremac
Vojka
1 : 2
Jugović
Kać
Kupinovo
Kupinovo
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Hajduk (B)
Beška
0 : 2
Kabel
Novi Sad
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Tisa
Adorjan
4 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Mladost (T)
Turija
Mladost (BP)
Bački Petrovac
5 : 1
BSK
Bački Brestovac
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Milutinac
Zemun
Borac
Lazarevac
3 : 0
Srem
Jakovo
Turbina
Vreoci
2 : 1
Torlak
Kumodraž
Sremčica
Sremčica
2 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Balkan
Mirijevo
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 1
Naftagas (B)
Boka
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Banat
Čenta
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 3
Krajina
Krajišnik
Omladinac FAM
Botoš
0 : 5
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Rusanda
Melenci
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
Kolare
Kolare
2 : 1
Hajduk
Čepure
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (S)
Sikirica
4 : 1
OFK Batinac
Batinac
Partizan
Glogovac
2 : 0
Resavac
Subotica
Bratstvo
Međureč
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Rembas
Resavica
Napredak
Zlatovo
4 : 1
Juhor
Glavinci
Borac (St)
Starčevo
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vojvodina (Cr)
Crepaja
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Strela
Ivanovo
1 : 1
Dolina
Padina
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
Borac (M)
Martinci
Železničar
Inđija
3 : 4
Graničar 1924
Adaševci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
Borac (K)
Klenak
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
Jadran
Golubinci
0 : 3
Rudar
Vrdnik
Kula
Kula
4 : 0
Slavija
Pivnice
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 2
Hajduk Junior
Kula
Lipar
Lipar
4 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Napredak
Nadalj
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 3
Iskra
Kucura
Proleter (NJ)
Njegoševo
1 : 1
Jadran
Feketić
Senta
Senta
2 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Ključ
Podvrška
5 : 1
Čubra
Čubra
Polom
Leskovo
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Branik
Štubik
3 : 0
Blizna
Blizna
Radnički
Klokočevac
1 : 0
Zlot
Zlot
Borac (P)
Progar
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
Poštar Zvezdara
Krnjača
3 : 1
Heroj Polet
Jajinci
13. Maj
Zemun
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Komgrap
Beograd
3 : 0
PKB (PS)
Padinska Skela
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Zmaj
Zemun
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Avala
Beli Potok
Radnički (R)
Rudovci
2 : 3
Zabrežje
Zabrežje
Rušanj
Rušanj
0 : 5
Omladinac
Veliko Polje
Lisović
Lisović
1 : 1
Radnički (D)
Dren
Strelac
Mislođin
2 : 1
Mladost (B)
Baroševac
BSK
Baćevac
2 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 1
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Majur
Majur
0 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Cerić
Miokus
Mladost (PR)
Prnjavor
4 : 0
Vidojevica
Lešnica
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
4 : 0
Sindjelić
Lipnica
Radnički Šabački
Šabac
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Duško
Klenje
1 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost MG
Saranovo
3 : 3
Bare
Bare
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Trnava
Donja Trnava
3 : 2
Junkovac
Junkovac
Borac
Pajsijevići
5 : 3
Banja
Banja
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 1
Šumadinac
Natalinci
Partizan
Darosava
2 : 0
BSK
Belosavci
Šatornja
Šatornja
3 : 2
Omladinac (DR)
Donja Rača
Mladost (V)
Vinarce
8 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Bobište
Bobište
4 : 1
Umac
Miroševce
OFK Brza
Brza
1 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Polet
Stajkovce
1 : 1
Mladi borac
Živkovo
Čekmin
Čekmin
4 : 1
Železničar
Brestovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 1
Sloga
Lipovica
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 2
Vučje
Vučje
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 0
Progres
Ladovica
Osipaonica
Osipaonica
6 : 1
7. Juli
Vodanj
Pobeda
Golobok
2 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
SASK
Saraorci
1 : 0
Polet
Trnovče
Vrbovac
Vrbovac
0 : 5
Proleter 1947
Vranovo
Šumadija
Azanja
3 : 2
Obilić
Staro Selo
Cerovac
Cerovac
6 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Sloga
Miloševac
0 : 2
Borac
Ralja
Podunavac
Udovice
0 : 5
Sloboda
Lipe
Napredak
Svračkovci
3 : 1
Mladost (P)
Preljina
Šumadija 1923
Brdjani
2 : 3
Spartak
Trnava
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 7
Parmenac
Parmenac
Rudar
Bresnica
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće
Lunjevica
Lunjevica
1 : 2
Polet (T)
Trbušani
Brezak 1936
Pranjani
0 : 3
Prijevor
Prijevor
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Kupci
Kupci
6 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Sloga (M)
Majdevo
FUD
Brus
0 : 0
13. April
Lomnica
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 1
Parunovac
Parunovac
Borac (K)
Klenovnik
4 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Rudar (K)
Krepoljin
Radnik
Salakovac
3 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Makce
Makce
3 : 0
Sloga (B)
Burovac
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 4
Padež
Petrovac
Borac
Barje Čiflik
1 : 0
Zvezda
Blato
Spartak
Pirot
1 : 1
Senjak
Pirot
Jedinstvo
Pirot
4 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Stubal
Stubal
3 : 5
OFK Ras
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Rudar
Baljevac
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Budućnost
Konarevo
3 : 1
Ribnica
Jovac
Popovići
Popovići
4 : 3
Proleter
Pečenog
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
6 : 2
Borac
Vraneši
Radnik
Ušće
1 : 4
Real
Podunavci
Polet
Ratina
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Železničar
Požega
3 : 0
Lazarica
Prilipac
Perućac
Perućac
2 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Jedinstvo
Kalenić
3 : 1
Prvi partizan
Užice
Čajetina
Gostilje
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
Savinac
Visibaba
3 : 5
Polet
Rasna
Mladost
Dračić
1 : 1
ZSK
Valjevo
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Banjani
Banjani
Trlić
Trlić
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kačer
Belanovica
1 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Tulari
Tulari
Brezovica
Brezovica
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
Sloboda
Grbice
3 : 0
Partizan
Cerovac
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Jadran
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
3 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Zastava
Kragujevac
0 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Budućnost
Resnik
3 : 2
Srbija
Ilićevo
Korićani
Korićani
1 : 4
Borac (D)
Drenovac
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Vodojaža
Grošnica
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
Radnički 1924
Kočane
7 : 0
Sloga
Korman
Radnički 1947
Čapljinac
4 : 1
Palilula
Aleksinac
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 4
Orljane
Orljane
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Morava (Ž)
Žitkovac
0 : 4
Jedinstvo GVD
Grejač
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Mladost (L)
Lalinac
3 : 0
Crvena zastava
Hum
Vrtište
Vrtište
1 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 3
Morava
Krušce
Budućnost
Prva Kutina
1 : 4
Mladost (M)
Medoševac
Proleter (DV)
Donja Vrežina
4 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 4
Tatra
Kisač
Proleter
Banoštor
1 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Jedinstvo (G)
Gospođinci
1 : 1
Sofeks
Futog
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 1
TSK
Temerin
OFK Sirig
Sirig
5 : 0
Vinogradar
Ledinci
OFK Rtanj
Boljevac
4 : 2
Sloga
Minićevo
Mladost
Sumrakovac
1 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Graničar
Veliki Izvor
4 : 5
Trebič
Sokobanja
Malinik
Podgorac
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Rudar (VČ)
Grljan
2 : 1
Midžor
Kalna
OFK 019
Zaječar
2 : 0
Osnić
Osnić
Rgotina
Rgotina
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Radnički (L)
Lubnica
5 : 1
Omladinac
Grezna
Spartak
Gornja Trnava
1 : 5
Omladinac
Podina
Partizanski put
Grudaš
1 : 3
Kosovac
Prokuplje
Real
Jasenica
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
NS Tatko
Stara Bozurna
3 : 0
Dundjerski
Voljcinac
Vihor
Žbevac
8 : 0
Trešnjevka
Lopardince
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
OFK Rota
Bujanovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 1
Biljači
Biljača
Pavlovac
Pavlovac
1 : 3
OFK Alakince
Alakince
Mladost (B)
Bosilegrad
5 : 0
Čelik
Belo polje
Radnički
Velika Hoča
2 : 3
Čaglavica
Čaglavica
Brezovica
Štrpce
4 : 3
Ugljare
Ugljare
Mladost
Vrdila
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
Tavnik
Tavnik
2 : 2
Lasta
Vitkovac
Napredak
Gračac
5 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Borac (A)
Adrani
2 : 1
Lazac
Lazac
Metalac
Kraljevo
3 : 2
Gruža
Vitanovac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
6 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Mineral 2015
Rudno
1 : 0
Partizan
Vrba
Šumadija
Trešnjevica
2 : 5
Omladinski
Paraćin
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 0
Borac 1805
Ivankovac
Budućnost
Miliva
5 : 0
Omladinac
Šaludovac
Istok 63
Plana
2 : 1
Moravac
Krušar
Ursule
Ursule
6 : 4
Sloga
Voljavče
Budućnost (Đ)
Đurinac
2 : 5
Vinorača
Vinorača
Mladost (K)
Koncarevo
6 : 0
Zenit
Oparić
Mladost (D)
Dublje
5 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Šumadinac
Dragovo
0 : 3
Morava (KS)
Kočino Selo
Morava (R)
Ribare
3 : 1
Mladost (G)
Gložane
Mladost (T)
Tečić
4 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Šantarovac
Šantarovac
3 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Hajduk
Višnjićevo
7 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 1
Sloga
Čalma
Donji Srem 2015
Pećinci
0 : 0
Napredak
Žarkovac
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sloboda
Šašinci
1 : 2
Graničar (O)
Obrež
Mladost (B)
Buđanovci
2 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Brestač
Brestač
1 : 3
Polet
Novi Karlovci
Ševac
Kusić
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 0
Janošik
Janošik
Polet
Izbište
3 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 2
Ratar
Kruščica
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Dobrica
Dobrica
Jadar
Stupnica
2 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Rudar
Brasina
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
3 : 0
Sloga (ST)
Straža
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Mladost (BR)
Brezjak
Stolice
Krupanj
3 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Antimon
Zajača
2 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Dedinje
Beograd
1 : 2
Rekreativo 011
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
5 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
011
Beograd
3 : 1
Ajaks
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
0 : 2
BUSK
Beograd
Mladi Proleter
Beograd
5 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Crvenka
Borča
4 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Poštar
Beograd
1 : 5
Minel
Ripanj
Hajduk
Kamendol
2 : 2
Umčari
Umčari
Podunavac
Ritopek
1 : 1
Pionir
Besni Fok
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
PKB (K)
Kovilovo
Partizan
Kaluđerica
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
Budućnost (ZM)
Zminjak
0 : 1
OFK Šabac
Šabac
Proleter
Šabac
2 : 2
Sloga
Duvanište
Drina
Badovinci
3 : 0
Cer
Petkovica
Gorki
Glušci
5 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Hajduk Stanko
Crna Bara
5 : 0
Premijer
Badovinci
Omladinac 2013
Slepčević
1 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Pocerina
Jevremovac
0 : 3
Radnički
Koceljeva
Dobrava
Vukošić
1 : 4
Šipurske livade
Šabac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Karađorđe
Mišar
5 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
Provo 2015
Provo
3 : 2
Sloga
Krnić
Moravac (P)
Pečenjevce
4 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Milanovo
Milanovo
1 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
Sušica 2012
Kukulovce
Lemind 1953
Leskovac
6 : 0
Radnički
Pertate
Šumadija
Razgojna
0 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
BSK
Belanovce
5 : 1
Gradac
Konopnica
Real
Donja Jajina
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Polet (T)
Takovo
2 : 4
Kalenić
Kalenić
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Joševa
Joševa
1 : 2
Čučuge
Čučuge
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Kotešica
Kotešica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Mladost (L)
Latković
3 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
2 : 1
Komanice
Komanice
Bujačić
Bujačić
1 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
6 : 0
Rakac Stave
Stave
Borac
Rajković
1 : 2
Polet
Popučke
Omladinac
Pojate
1 : 3
Polet 57
Milutovac
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Mladi Gorani
Dupci
Borac
Gornji Katun
1 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Gradina
Pejovac
2 : 1
Varvarin
Varvarin
14. Oktobar
Izbenica
0 : 3
Mladost (DK)
Donji Katun
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 3
Napredak Č
Čestereg
Roham
Nova Crnja
3 : 5
Bega
Novi Itebej
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 7
Napredak BT
Banatska Topola
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 9
Delija
Mokrin
Proleter
Međa
0 : 5
2. Oktobar
Kumane
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 2
Seljak
Cvetojevac
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 4
Pobeda
Beloševac
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 0
Divostin
Kragujevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 2
Borac
Trnjane
Jastrebac
Tešica
3 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
OFK Draževac
Draževac
2 : 1
Škriljac
Bradarac
Pobeda 1976
Jakovlje
6 : 3
Gredetin
Gredetin
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 0
Kordun
Kljajićevo
Radnički 1918
Ratkovo
6 : 2
Hajduk
Stapar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Jasenica
Božurnja
4 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Šamot
Aranđelovac
B 2000
Aranđelovac
1 : 2
Kralj Petar I
Topola
Sloga
Zagorica
0 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Šumadinac
Stojnik
1 : 0
Brezovac
Brezovac
Žika Marković Uča
Miljević
1 : 0
Dunavac (P)
Petka
Obilić (Ž)
Živica
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Napredak (P)
Poljana
6 : 1
Radnički (P)
Požeženo
Dizel
Bare
2 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Stig 1955
Beranje
1 : 0
Desine
Desine
Radnički (K)
Knežica
0 : 1
Manastirica
Manastirica
BSK 1924
Boževac
2 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Napredak (S)
Simićevo
5 : 0
Omladinac (B)
Busur
Integral
Batuša
3 : 2
Mladost (R)
Ranovac
OFK Rogača
Rogača
2 : 1
Popović
Popovići
Miletić
Mošorin
3 : 1
Titel
Titel
Čenej
Čenej
2 : 0
Moskva
Budisava
Bačka
Begeč
3 : 0
Susek
Susek
Obilić
Vilovo
0 : 2
Borac
Rakovac
Hajduk
Gardinovci
0 : 7
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Dinamo
Budisava
2 : 7
Centar
Novi Sad
Tromedja
Majdan
0 : 4
Jadran
Sanad
Bačka
Mol
1 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Šampion
Orom
1 : 2
Tisa
Padej
Sloga
Ostojićevo
5 : 0
Hajduk
Podlokanj
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Graničar
Đala
2 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Budućnost
Savino Selo
4 : 0
Krivaja
Krivaja
Tomislavci
Tomislavci
8 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Mladost Radost
Srbobran
4 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Pobeda
Pobeda
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Mladost
Radičević
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
7 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Temac
Temska
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Željuša
Željuša
4 : 0
Pobeda
Držina
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 1
Jerma
Sukovo
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 6
Napredak
Izvor
Radnički
Turica
3 : 2
Prilike
Prilike
Voćar
Kotraža
2 : 2
Bratstvo
Dljin
Jedinstvo
Puhovo
4 : 0
Sloga
Kaona
Brezova
Brezova
6 : 3
Gradina
Rti
Vrelo
Gornja Kravarica
4 : 2
Jelica
Goračići
Morava (K)
Katrga
5 : 1
Kej
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Rakova
Rakova
Lugovi
Čačak
0 : 0
Malba
Žaočani
Vujan
Prislonica
0 : 4
Prijatelji
Čačak
Morava (M)
Mojsinje
2 : 2
Planinac
Vujetinci
Budućnost
Stančići
5 : 0
Čačak 94
Čačak
Marjan
Knić
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
BSK
Borač
2 : 2
Omladinac (V)
Vučkovica
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 0
Udarnik Trska 1947
Trska
Sloga (M)
Milatovac
3 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 3
Ozrem
Ozrem
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 4
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Stella Rossa
Gornji Milanovac
1 : 8
Velereč 94
Velereč
Ozremica
Beršići
3 : 1
Omladinac
Kalimanići
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 0
Pontes
Kostol
Koča Andjelković
Tekija
4 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Omladinac
Vajuga
4 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Dunavac
Velesnica
2 : 6
Milutinovac
Milutinovac
Kladušnica
Kladušnica
1 : 2
Lovćen
Petrovo selo
Rtkovo
Rtkovo
2 : 3
Egeta
Brza Palanka
Borac
Amerić
1 : 4
Napredak
Međulužje
Dedinje
Mladenovac
1 : 9
Omladinac
Rajkovac
OFK Student
Mladenovac
0 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
Rabrovac
Rabrovac
1 : 2
Šepšin
Šepšin
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
5 : 1
Sloga
Granice
Kosmajac
Koraćica
1 : 2
Markovac
Markovac
Rvati
Obrenovac
2 : 0
Partizan
Draževac
Polet
Grabovac
1 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
2 : 2
Ljubinić
Ljubinić
Jedinstvo
Dren
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Duboko
Mala Moštanica
5 : 2
Sloga
Ratari
Sečica
Seča reka
4 : 1
Duškovci
Duškovci
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 1
Glumač
Glumač
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 3
Avijatičar
Vranjani
Trešnjica
Tvrdići
0 : 0
Bakionica
Bakionica
Plavi Tok
Dražinovići
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
OFK Slavija
Smederevo
0 : 3
Sloga
Lugavčina
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
0 : 1
Jezava
Smederevo
Vučak
Vučak
3 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Kolarac
Kolari
2 : 4
Omladinac
Seone
Drugovac
Drugovac
1 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
2 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Gol
Sokobanja
0 : 3
Rtanj
Vrmdža
GP Zlatibor
Užice
4 : 1
Kriva Reka
Kriva Reka
Čarapan
Kruševac
1 : 2
Borac
Bivolje
Meševo
Meševo
4 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Bukovica
Bukovica
Padina
Padina
4 : 2
Sloga
Jovanovac
Banaćanin
Aleksandrovo
1 : 2
Arbanasce
Arbanasce
Koprijan
Gradište
0 : 1
Jugovići
Jug Bogdanovac
Dragojevac
Dragojevac
2 : 5
Hajduk
Debrc
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Torpedo
Lojanice
4 : 1
Verko
Suvo Selo
Polet
Jalovik
2 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Sloga (R)
Ridjake
2 : 2
Sparta
Kaona
Budućnost
Lebina
6 : 3
Jedinstvo
Ratare
Razvitak
Mirilovac
3 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Heroj
Busilovac
0 : 3
Napredak (St)
Stubica
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 3
BSK Buljane
Buljane
ISK Izvor
Izvor
3 : 3
Sloboda
Krežbinac
Jašunja
Jašunja
3 : 0
Moravac
Guberevac
Mladost (K)
Kutles
0 : 2
Navalin
Navalin
Badince
Badince
5 : 0
Atletiko
Donja Jajina
Rudar 1973
Rudare
2 : 7
Nomanica
Nomanica
Omladinac
Kalinovac
0 : 0
Brgule
Brgule
Strelac 001
Kožuar
3 : 0
Sloga
Vrhovine
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 2
OFK Takovo
Takovo
Kolubara
Liso Polje
1 : 0
Vukona
Vukona
Jedinstvo
Milorci
6 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
Dokmir
Dokmir
3 : 4
Pambukovica
Pambukovica
Mladi Radnik
Grabovica
2 : 0
Orlovi
Jasenovo
Mlava (B)
Bratinac
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Beli Orao
Bradarac
2 : 0
Metalac
Požarevac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
2 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Borac 2016
Donja Kruševica
3 : 0
Usije
Usije
Barič
Barič
0 : 1
Polet
Bikinje
Mrčkovac
Mrčkovac
1 : 1
Električar
Šuvajić
Dobra
Dobra
4 : 0
OFK Vinci
Vinci
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 1
Mladost (J)
Jelenac
Lazarevac
Lazarevac
0 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Sava
Mrđenovac
1 : 1
Korman
Korman (Šabac)
Žabar
Žabar
3 : 1
Borac BTG
Batalage
Galeb
Cerovac
3 : 2
Mladost
Svileuva
Karaš
Jasenovo
4 : 1
Omladinac
Zagajica
Hajduk
Šušara
2 : 1
Banat (D)
Dupljaja
Napredak 1927
Toponica
1 : 7
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Stig (C)
Crljenac
1 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
Polet (K)
Kobilje
0 : 2
Globoder
Globoder
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 7
Grkljane
Grkljane
Vratare
Vratare
1 : 1
Modrica
Modrica
Kruševica
Kruševica
1 : 5
Štitari
Štitari
Bokelj
Kotor
1 : 4
Berane
Berane
Čelik
Nikšić
0 : 4
Mornar
Bar
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Cetinje
Cetinje
Jezero
Plav
1 : 0
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
Lovćen
Cetinje
3 : 1
Ibar
Rožaje
Otrant
Ulcinj
2 : 1
Igalo
Herceg Novi
Kom Eurozox 2
Podgorica
4 : 2
Karioke
Podgorica
Drezga
Piperi
1 : 0
Ribnica
Podgorica
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 0
Sutjeska
Foča
Požarevac
Požarevac
3 : 0
Napredak
Kruševac
Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 1
Karađorđe
Topola
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Polet
Sivac
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 0
IM Rakovica
Rakovica
IMT
Beograd
1 : 3
Brodarac 2
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 0
Grafičar
Beograd
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
4 : 0
Karadjordje
Topola
Balkan
Beograd
2 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Zvezdara
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
14 : 0
ŽAK junior
Sombor
Bačka (BP)
Bačka Palanka
5 : 2
Radnički (S)
Sombor
Begej
Žitište
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Radnički (Zr)
Zrenjanin
8 : 0
Železničar
Pančevo
Teleoptik
Zemun
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Spartak
Subotica
Zemun
Zemun
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Internacional
Beograd
1 : 5
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
011
Beograd
0 : 1
BSK 1925
Beograd
IMT
Beograd
0 : 2
Borča
Borča
Apolon
Kraljevo
4 : 1
Sloga
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Slavija
Kragujevac
1 : 4
AS
Novi Pazar
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bečej 1918
Bečej
0 : 2
Hajduk junior
Kula
Zabrezje
Zabrezje
3 : 1
Rvati
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
4 : 2
Strelac
Mislodjin
Polet
Grabovac
4 : 2
Crvena Zastava
Obrenovac
OFK Vršac
Vršac
2 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Studenski grad MK
Novi Beograd
3 : 1
Sinđelić MK
Beograd
BSK Borča MK
Borča
1 : 2
Radnički NB MK
Novi Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 1
Lokomotiva MK
Beograd
Čukarički MK
Beograd
3 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Mladenovac MK
Mladenovac
0 : 2
Brodarac MK
Beograd
OFK Beograd B MK
Beograd
2 : 2
011 MK
Beograd
Lola MK
Beograd
12.11.2017
10:00
Kolubara MK
Lazarevac
Obrenovac 1905 MK
Obrenovac
1 : 4
DIF MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
9 : 2
IMT
Novi Beograd
Rad B MK
Beograd
2 : 0
Voždovac B MK
Beograd
Rad V MK
Beograd
0 : 2
Institut MK
Zemun Polje
OLE MK
Zemun
1 : 1
OFK Beograd MK
Beograd
Rakovica MK
Rakovica
9 : 1
Banja MK
Beograd
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Cepelin 026
Smederevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
Sinđelić
Beograd
3 : 2
Studentski Grad
Beograd
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Arena Su
Subotica
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Apolon
Kraljevo
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Arena Su
Subotica
4 : 1
Tekstilac
Odžaci
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Hajduk junior
Kula
Radnički (K)
Kovin
3 : 5
Mundial
Pančevo
Graficar
Beograd
2 : 5
Novi Beograd
Novi Beograd
OFK Vršac
Vršac
2 : 6
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
12 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 3
Borac
Žabari
011 MK
Beograd
1 : 2
DIF MK
Beograd
Voždovac MK
Beograd
2 : 2
Čukarički MK
Beograd
Zemun MK
Zemun
5 : 0
Radnički (O) MK
Obrenovac
Internacional MK
Beograd
1 : 0
OFK Beograd MK
Beograd
Rad MK
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda MK
Beograd
Partizan MK
Beograd
3 : 0
Radnički (NB) MK
Novi Beograd
BSK Borča MK
Borča
2 : 0
Brodarac MK
Novi Beograd
Studentski Grad MK
Beograd
12.11.2017
09:00
Vrčin MK
Vrčin
PKB MK
Padinska Skela
0 : 0
Brodarac MK-B
Novi Beograd
Radnički PDM MK
Mladenovac
1 : 0
Voždovac B
Beograd
OFK Beograd B MK
Beograd
0 : 0
Olimpik MK
Beograd
Crvena zvezda MML MK
Beograd
5 : 4
BSK 1926 MK
Baćevac
Petlić MK
Smederevo
2 : 1
Trijumf MK
Sremčica
Ole MK
Zemun
1 : 2
Rakovica MK
Rakovica
Radnički 2012
Niš
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Zemun
Zemun
16 : 0
Sloga Radnički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
8 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Voždovac
Beograd
OLE
Borča
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sindjelic 2012
Beograd
1 : 5
Jedinstvo
Surčin
Srem
Jakovo
4 : 5
IMT
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 1
Beograd 1929
Beograd
Varga
Beograd
0 : 2
GSP Polet
Beograd
Posavac Tisma
Boljevci
2 : 1
Urovci
Urovci
Omladinac
Veliko Polje
7 : 2
Sloga
Ratari
Skela
Skela
11 : 0
Zvezda
Konatice
Buducnost
Zvecka
6 : 0
Partizan
Drazevac

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
84 : 77
FMP
Železnik
Union Olimpija
Ljubljana
94 : 85
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Budućnost VOLI
Podgorica
66 : 60
Cedevita
Zagreb
Dunav
Stari Banovci
88 : 85
Metalac
Valjevo
Mladost Admiral
Zemun
90 : 93
Dynamic
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
88 : 84
Napredak Bosphorus
Aleksinac
Mladost Veternik
Veternik
81 : 73
Futog Tupanjac MD
Futog
Kris Kros
Pančevo
76 : 67
Dunav 2014
Apatin
Student
Bajina Bašta
88 : 73
Radnički VA
Valjevo
Železničar
Čačak
94 : 61
Prva Petoletka
Trstenik
Niš
Niš
73 : 60
Jastrebac
Aleksinac
Jugbasket
Vranje
78 : 72
Prokuplje
Prokuplje
Sokobanja
Sokobanja
58 : 86
Radnik
Surdulica
Slodes
Beograd
74 : 78
BKK Radnički
Beograd
Ras
Beograd
65 : 74
Beko
Beograd
Borac
Zemun
96 : 65
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun Fitofarmacija
Zemun
79 : 84
Torlak
Beograd
Borča
Beograd
87 : 75
BASK
Beograd
Tisa
Bečej
64 : 81
Petrovgrad
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
71 : 81
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Spartak OKK
Subotica
78 : 77
Budućnost (NS)
Novi Sad
Šabac
Šabac
75 : 76
M015
Šabac
Mix
Majur
52 : 92
Loznica
Loznica
Vladimirci
Vladimirci
79 : 47
Mladost 2014
Ub
Železničar
Lajkovac
85 : 53
Rađevac
Krupanj
Ivanjica
Ivanjica
96 : 88
Čačak 94
Čačak
Svilajnac
Svilajnac
106 : 65
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
55 : 60
Stari Ras
Novi Pazar
Actavis Academy
Leskovac
92 : 60
Zicer
Bor
Kuršumlija
Kuršumlija
50 : 69
Mladost
Zaječar
Vlasotince
Vlasotince
82 : 90
Đerdap
Kladovo
Vitez
Beograd
83 : 81
Zvezdara
Beograd
Umka 2009
Beograd
86 : 55
Barajevo Bambi
Barajevo
Vizura
Beograd
77 : 83
Barajevo
Barajevo
Radivoj Korać
Beograd
73 : 70
Šabac
Šabac
Ljubovija
Ljubovija
88 : 37
Play Off
Užice
Bagdala
Kruševac
64 : 79
Radnički 2016
Kragujevac
Radnički (KG)
Kragujevac
105 : 55
Hajduk Veljko
Negotin
Njegoš
Lovćenac
25 : 56
Girl Basket
Beograd
Bežanija
Beograd
49 : 89
Stara Pazova
Stara Pazova
Proleter (NS)
Novi Sad
54 : 96
Crvena zvezda 2
Beograd

Odbojka

Spartak (Lj)
Ljig
3 : 2
Niš
Niš
Futog
Futog
0 : 3
Borac (St)
Starčevo
Užice
Užice
2 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Borac
Paraćin
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Timok
Zaječar
1 : 3
Dubočica
Leskovac
Antena
Kruševac
1 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Lotus
Čačak
3 : 2
Gračanica
Gračanica
Desetka
Niš
3 : 1
Vranje
Vranje
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Mladi Radnik 2
Požarevac
Karađorđe
Topola
3 : 2
Rudar
Kostolac
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
Viner
Bor
0 : 3
Dunav Stars
Kladovo
Metalac Takovo 2
Gornji Milanovac
1 : 3
VA 014 Gorenje 2
Valjevo
Futog
Futog
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Ub
Ub
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Jedinstvo (U)
Užice
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 1
Kralj
Beograd
Kraguj-Radnički
Kragujevac
0 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Inđija
Inđija
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 2
Paraćin
Paraćin
Desetka
Niš
0 : 3
Panda
Vranje
Aleksinac
Aleksinac
1 : 3
Pirot
Pirot
Stampedo
Niš
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Tutin
Tutin
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Elan Volej
Srbobran
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Lavice 07
Novi Sad
Odbojka 013
Pančevo
0 : 3
Ruma
Ruma
Tehničar
Smederevo
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Bor 2
Bor
Viner
Bor
0 : 3
Đerdap
Kladovo
CVS
Sombor
3 : 0
Libero
Bačko Gradište
Žabalj Volej
Žabalj
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Dunav
Stari Banovci
2 : 3
Banat
Vršac
Trijumf 2013
Šid
3 : 2
Blok Aut
Temerin
Beočin
Beočin
0 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
Mladost
Bački Petrovac
3 : 2
Grbić
Temerin
Slavija
Novi Sad
2 : 3
Bečej
Bečej
Proleter
Zrenjanin
2 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Pionir
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
BG Volley
Beograd
0 : 3
Akademija Singidunum
Beograd
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Železničar
Beograd
Radnicki
Novi Beograd
3 : 0
Dunav
Beograd
Imlek
Padinska Skela
3 : 0
Vizurine Ajkulice
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 0
Lucky Star
Beograd
TENT
Obrenovac
3 : 1
Roda
Beograd
Sterija
Novi Beograd
3 : 0
AS
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Volleyland
Rakovica
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Kralj
Beograd
Blok Aut
Beograd
2 : 3
Partizan
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 0
SPAS
Beograd
Vizurine Ajkulice
Beograd
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Feniks Čukarički
Beograd
3 : 2
Akademija Singidunum
Beograd

Rukomet

Partizan
Beograd
26 : 20
Spartak Vojput
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
27 : 29
Železničar 1949
Niš
Srem SM
Sremska Mitrovica
29 : 28
Mladost (V)
Vršac
Metalac
Kraljevo
36 : 27
Sloga
Kraljevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
25 : 21
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Pobednik
Prijepolje
30 : 28
Mladost
Čačak
Smederevo
Smederevo
20 : 24
Metalac Gorenje
Valjevo
Metaloplastika 2
Šabac
34 : 31
PKB
Padinska Skela
Rtanj
Boljevac
28 : 26
Paraćin
Paraćin
Vlasotince
Vlasotince
34 : 37
Žitorađa
Žitorađa
Pirot
Pirot
30 : 27
Jastrebac
Blace
Radnički
Ćuprija
30 : 27
Hisar
Leskovac
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
25 : 25
Radnički 1958
Šid
Potisje Pleteks
Ada
34 : 16
Zrenjanin
Zrenjanin
Titel
Titel
32 : 35
Budućnost
Alibunar
Somborelektro
Sombor
24 : 17
PIK Prigrevica
Prigrevica
Slavija
Novi Sad
33 : 20
ORK Pančevo
Pančevo
Sloga 2 Zmart Force
Požega
16 : 18
Beli andjeo
Prijepolje
Jagodina
Jagodina
25 : 26
Majdanpek
Majdanpek
Palanka
Smederevska Palanka
31 : 25
Umčari
Umčari
Gučevo
Banja Koviljača
23 : 36
Prva Iskra Barič
Barič
Barič
Barič
25 : 29
Rakovica
Rakovica
Lazarevac
Lazarevac
31 : 23
Loznica 2
Loznica
Dubočica 54 - 2
Leskovac
39 : 32
Vranje 1957 - 2
Vranje
Kolubara
Lazarevac
34 : 28
Loznica
Loznica
Proleter
Zrenjanin
39 : 28
Morava
Velika Plana
Mačva
Bogatić
33 : 28
Vrbas Petrol
Vrbas
Novi Pazar
Novi Pazar
32 : 25
Priboj
Priboj
Grafičar
Bezdan
23 : 24
Rusin
Ruski Krstur
Omladinac
Deliblato
33 : 17
Radnički
Kovin
Glogonj
Glogonj
15 : 21
Unirea
Uzdin
Dolovo
Dolovo
23 : 14
Vladimirovac
Vladimirovac
Kolubara 2
Lazarevac
30 : 26
Rakovica 2
Rakovica
Junior
Beograd
17 : 28
MRK Crvena Zvezda 2
Beograd
Požarevac
Požarevac
22 : 19
Pirot
Pirot
Pančevo
Pančevo
29 : 22
Halas Jožef
Ada
Mokrin
Mokrin
28 : 22
Temerin
Temerin
Laki
Crvenka
28 : 25
Radnički
Bajmok
Mladost
Srpska Crnja
30 : 27
Deronje
Deronje
Rtanj
Boljevac
24 : 31
Naisa 2
Niš
Đerdap
Kladovo
22 : 28
Radnički
Svilajnac
Jagodina 2
Jagodina
21 : 22
Dubočica
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
25 : 25
Žitorađa
Žitorađa
Loznica Grad
Loznica
31 : 29
ORK Loznica
Loznica
Radnički (O)
Obrenovac
21 : 39
ORK Beograd
Beograd
Rudar
Kostolac
17 : 19
Beograd
Beograd
Klenak 09
Klenak
24 : 29
Srem
Sremska Mitrovica
Crvena Zvezda
Beograd
20 : 31
Voždovac 1955 2
Voždovac
VGSK
Veliko Gradište
27 : 17
Radnički BG
Beograd
Zaječar 1949 - 2
Zaječar
26 : 22
Remesiana
Bela Palanka

Futsal

RB
Valjevo
1 : 3
Kalča
Niš
Nova Pazova
Nova Pazova
0 : 3
Ekonomac
Kragujevac
Jastrebac
Blace
5 : 5
Deus
Sremska Mitrovica
Put-inženjering
Niš
0 : 1
Srpska
Beograd
Ekonomist
Beograd
3 : 4
Ivanjica
Ivanjica
Leteći Holandjanin
Vrbas
4 : 1
Pčinja
Karavukovo
Hajduk
Kula
2 : 5
Novi Sad
Novi Sad
Sombor
Sombor
5 : 2
Tango
Novi Sad
Kosjerić
Kosjerić
2 : 3
Ekonomac 2
Kragujevac
Raška
Raška
8 : 0
Partenon
Smederevska Palanka